Index vlivu Karolína Peake - Index vlivu v politice

Karolína Peake
 
 

Kdo je Haškova tajná mluvčí: Žena, která často křičí, pracovala pro premiéra a na každého něco ví

Kdo je tajemná mluvčí hejtmana Haška? Žena, která se z kulturáku v Mariánských Lázních prodrala k premiérům. S marketingem pomáhala například straně Lidem: "Byli jsme chudá a nezkušená strana. A ona nám svého času dost pomohla," vzpomíná tehdejší šéfka strany Karolína Peake.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
65.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Karolína Peake ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Karolína Peake v poslední době

 

10. srpna 2016

Kdo je Haškova tajná mluvčí: Žena, která často křičí,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 10. 8. 2016  •  Karolína Peake  •  2

Kdo je tajemná mluvčí hejtmana Haška? Žena, která se z kulturáku v Mariánských Lázních prodrala k premiérům. S marketingem pomáhala například straně Lidem: "Byli jsme chudá a nezkušená strana. A ona nám svého času dost pomohla," vzpomíná tehdejší šéfka strany Karolína Peake.

10. března 2016

Hlas z politického záhrobí: Karolína Peake kope do „Babišova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 3. 2016  •  Karolína Peake  •  2

Exministryně Karolína Peake se ozvala z politického záhrobí a přidala se k řadě těch, kteří během prošetřování dotačního případu ekofarmy Čapí hnízdo útočí na miliardáře a ministra financí v jedné osobě Andreje Babiše (ANO). Podle Peake by něco takového bylo za dřívějších „zkorumpovaných a zlodějských vlád“ důvodem k okamžité rezignaci.

7. srpna 2015

Politici v ohrožení: Kdo se kromě Babiše setkal v minulosti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 8. 2015  •  Karolína Peake  •  4

Ministr financí Andrej Babiš s rodinou není zdaleka prvním českým politikem, který se setkal s vyhrožováním či ohrožením své bezpečnosti. Roman Houska, šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková, Karolína Peake – ti a řada dalších prošli něčím podobným. Housku dokonce útočník zastřelil.

25. února 2015

Úsvit se rozpadá. Kde jsou miliony?

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 2. 2015  •  Karolína Peake  •  7

Praha /INFOGRAFIKA/ – Takový otřes nezažila česká politická scéna od dubna 2012, kdy tehdejší vicepremiér-ka Karolína Peake s několika dalšími poslanci a ministry opustila Věci veřejné. Tehdy šlo o udržení vlády.

28. srpna 2014

7 statečných v sukních: Nejlepší české političky. Buzková,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 8. 2014  •  Karolína Peake  •  12

Zatímco Karolína Peake či Vlasta Parkanová na ministerstvu vyhořely, české vlády pamatují i podstatně schopnější zástupkyně něžného pohlaví. Jaké političky se mohou pyšnit tím, že neudělaly ostudu, ale odvedly kus kvalitní práce nebo toho alespoň tolik nezkazily?

7. srpna 2014

Peake: ANO jsou Věci veřejné na steroidech

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 8. 2014  •  Karolína Peake  •  8

Praha – Neúspěch Věcí veřejných se může snadno zopakovat i v případě hnutí ANO 2011. V Interview ČT24 to řekla Karolína Peake, která byla u vrcholných okamžiků strany Věci veřejné, ale potom také přispěla k jejímu rozkolu a pádu všech větví, které z Věcí veřejných "vyrostly", do politické nicoty. Ačkoli ANO dosáhlo mnohem větších úspěchů než VV a mají také pevnější zázemí, mohou stranu podle Peake ohrozit podobné věci - zejména personální rozpolcenost.

21. března 2014

Já jsem ještě tady

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 3. 2014  •  Karolína Peake  •  14

Karolina Peake vypískla, že je ještě tady, a v magazínu MFD pomluvila vládu, v níž byla členkou, zvláště pak Petra Nečase a jeho milenku Janu Nagyovou. Její objevy nejsou senzační. Z médií už víme o uplácení, aby šéfka sekretariátu umožnila audienci u premiéra. Zabavili jí účty od kabelek, matně si vzpomene, kdo listuje denním zpravodajstvím. Teď tu stojí Karolína Peake s úžasným odhalením.

20. března 2014

Karolína Peake: Nagyová na mě prý žárlila! Myslela, že spím...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2014  •  Karolína Peake  •  20

Karolína Peake je z vrcholné politiky venku. Doma s rodinou a svým manželem. Zavzpomínala však nyní na časy spolupráce s Petrem Nečasem a jeho pravou rukou Janou Nagyovou. Tvrdí, že u šéfky úřadu premiéra stáli ministři frontu a také to, že na ni Nagyová údajně žárlila. Prý proto, že Peake měla mít něco s Nečasem! Na toho je přitom exministryně stále velmi naštvaná. Proč?

22. ledna 2014

Zeman zkoušel Stropnického z tanků: Bude lepší šéf obrany...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 1. 2014  •  Karolína Peake  •  13

Herec a bývalý diplomat Martin Stropnický dnes předvedl na Hradě svou show. Ve skříni či na půdě našel svou vojenskou knížku, se kterou se přišel pochlubit před novináře. Snad jako ospravedlnění pro to, že právě on by měl vést resort obrany. U Miloše Zemana na koberečku to však neměl lehké - prezident ho zkoušel z českých tanků! Obává se totiž, že z něj bude druhá Karolína Peake. Oprávněně?

10. prosince 2013

Babiš dráždí Zemana: Stropnický by byl dobrý ministr obrany

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  15

Prezident Miloš Zeman chce mluvit do sestavování nové vlády - hodlá zamítat či naopak podporovat adepty navržené na ministerské posty. Ilustroval to na příkladu kariérního diplomata a herce Martina Stropnického, jedné z tváří hnutí ANO. Zeman o Stropnickém řekl, že si neumí představit že by se Stropnický stal šéfem resortu obrany, nepřeje si prý "další Karolínu Peake". Lídr hnutí ANO Andrej Babiš však opáčil s tím, že bývalý šéf Vinohradského divadla by podle něj byl dobrým ministrem obrany.

9. prosince 2013

Nejsem nýmand, vzkazuje Stropnický Zemanovi! Ten nedopustí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  14

Miloš Zeman se v nedělních Hovorech z Lán nechal slyšet, že nedopustí další Karolínu Peake a nejmenuje ministra, který nemá kvality na svůj resort. Jako příklad jmenoval Martina Stropnického coby možného ministra obrany. Stropnický se však brání: "Nepovažuji se za absolutního laika a nýmanda v oboru."

Stropnický se ohradil proti srovnání s Peake. Nejsem nýmand,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  14

Poslanec Martin Stropnický, který by mohl za hnutí ANO v sestavované vládě zaujmout některý z ministerských postů, se ohradil proti slovům prezidenta Miloše Zemana v nedělních Hovorech z Lán na Radiožurnálu. Zeman zpochybnil jeho způsobilost vést ministerstvo obrany a prohlásil, že nedopustí, aby tomuto resortu šéfovala „druhá Karolína Peake”.

8. prosince 2013

Zeman dostal od Blesku doutníčky a říká o vládě: Stropnický...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  14

Premiér Miloš Zeman (69) i dnes pokračoval v obnovené tradici Hovorů z Lán. Pochválil si, že jeho žena již začala péct cukroví a promluvil o jednání o nové vládě. Bohuslavu Sobotkovi pak vzkázal, že jen tak někoho ministrem nejmenuje a hodlá zasahovat do složení vládního kabinetu! Herce Martina Stropnického přitom přirovnal ke Karolíně Peake.

Zemanova představa o nové vládě: Žádná nová Karolína Peake

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  18

Praha - Prezident Miloš Zeman řekl, že se bude vměšovat do sestavování nové vlády. Chce, aby ministerstva řídili lidé s dostatečným odborným zázemím. Nejmenoval by proto například Martina Stropnického, pokud by byl nominován na ministra obrany, o čemž spekulovala některá média. Zeman to řekl v dnešních Hovorech z Lán Českého rozhlasu a připomněl například působení Karolíny Peake v čele ministerstva obrany v bývalé vládě Petra Nečase.

22. listopadu 2013

Kompletní seznam odstupných pro poslance. Čtvrt milionu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 11. 2013  •  Karolína Peake  •  19

Už nejsou nadlidé, ale dostanou odstupné! Sněmovnu jim sice rozpustili, bývalým poslancům však na cestu přibalí pěknou výslužku. Petr Nečas prý přinese do domácnosti s Janou Nečasovou 223 tisíc, stejně tak třeba i David Rath. Co na tom, že místo v poslanecké lavici seděl ve vazbě... Na kolik si přijdou další exposlanci? Karolína Peake? Vlasta Parkanová? Kdo dostane nejvíc, tedy 426 tisíc?

19. listopadu 2013

Osudy šéfek obrany: Důchodkyně Parkanová, Peake je doma s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 11. 2013  •  Karolína Peake  •  16

Již ve čtvrtek oslaví Vlasta Parkanová 62. narozeniny. A to jako novopečená důchodkyně - bývalá ministryně obrany, trestně stíhaná kvůli kauze letounů CASA, si vyřídila penzi a návrat k právnické profesi prý neplánuje. Doma prozatím zůstala i další exministryně Karolína Peake. A namísto armádě nyní "velí" svým dětem.

24. října 2013

NÁZOR: Seznamte se! Spasitelé za Paroubka, Klause a Peake...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2013  •  Karolína Peake  •  15

Pokud někoho mrzí, že po volbách Klaus, Paroubek či sličná Karolína Peake nezasednou do poslaneckých lavic tak nemusí. Nic není tak černé a mezi stávajícími kandidáty se najdou takoví, kteří je mohou zastoupit. Kteří noví mesiáši klepou den před volbami na vrata Parlamentu?

4. října 2013

Bulant končí v čele Národního úřadu pro vyzbrojování

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 10. 2013  •  Karolína Peake  •  13

Ředitel Národního úřadu pro vyzbrojování Pavel Bulant končí na ministerstvu obrany. Informaci potvrdilo tiskové oddělení úřadu. Bulant skončí k pondělku na vlastní žádost, oficiálně z rodinných důvodů. Ministerskému útvaru šéfoval od června 2011. Loni v prosinci jej během svého krátkého působení na ministerstvu odvolala tehdejší vicepremiérka Karolína Peake. Do čela úřadu pro vyzbrojování se Bulant vrátil letos v lednu.

22. září 2013

Ústavní soud ČR hrobařem lidských práv, podruhé

Zdroj Titulní strana ze dne 22. 9. 2013  •  Karolína Peake  •  13

   ÚvodStav české justice je jaký je, něco je důmyslně ukryto v zákonech, ale nemalá část je v práci konkrétních lidí, této problematice se nedobrovolně s donucením jako oběť Konkurzních a Exekutorských zločinů či další vlny privatizace věnuji již řadu let. Na toto téma jsem napsal řadu článků popisujících konkrétní případy a situace, uvedu příklad:
  • Ústavní soud ČR hrobařem lidských práv
  • Soudy ve službách organizovaného zločinu?
  • Otevřený dopis Mgr. Karolíně Peake
  • Zastřel si svého státního zástupce? pokračování
  • Zastřel si svého státního zástupce?
  • Zastřel si svého soudce?
  • Soudci aneb nikým nekontrolovatelná Justiční Mafie  
  Když Ústavní soud účelově lžeCo dělat když Ústavní soud účelově lže? Domníval jsem se, že je přinejmenším vhodné na tento fakt upozornit Předsedu Ústavního soudu, pana JUDr. Pavla Rychetského, proto jsem mu napsal dopis, který jsem koncipoval jako otevřený dopis a zevrubně mu situaci nastínil.
 
To že je Ústavní soud konečný, mi bylo jasné, ale snažil jsem se o to, aby se podobné zvěrstva dále nepáchaly, aby Ústavní soud ČR hájil lidské práva a soudil dle svého svědomí a rozumu, ne jenom účelově vyplňoval kolonky s vědomím, že na ničem již nezáleží, neboť jejich výsledek práce je nepřezkoumatelný, tedy i neopravitelný a nepotrestatelný.
  Text otevřeného dopisu:
                                                                                                        Předseda Ústavního soudu
                                                                                                        JUDr. Pavel Rychetský
 
    
Přeji krásný den, pane JUDr. Pavel Rychetský
  StížnostKoncipováno jako otevřený dopis.
  Vážený pane předsedo Ústavního soudu, pane JUDr. Pavle Rychetský, osobně si vás i vaší práce velmi vážím, přesto si dovoluji tímto stěžovat na vámi řízený Úřad, Ústavní soud ČR, který své rozhodnutí Usnesení Ústavního soudu České Republiky č. I. US 2483/12 ze dne 11. září 2012 opírá, troufnu si napsat, zjevně a neostyšně o účelovou lež.
 
Abych přešel ke své záležitosti, stručný popis je dostupný na http://www.federmann.cz/index.php/justicie/84-fakta/485-ustavni-soud-r-hrobaem-lidskych-prav.html.  3. 12. 1997 mi Okresní soud, soud prvního stupně nezákonně zablokoval majetek, Krajský soud jako soud druhého stupně, konstatoval, že Okresní soud nebyl k tomuto kroku věcně příslušný a předal věc soudu věcně příslušnému, tedy soudu Obchodnímu, Krajský soud však nezrušil Usnesení Okresního soudu jako celek, ale pouze jeho mnou napadenou část. Obchodní soud posléze řízení zastavil. Okresní soud na mnou podaný návrh na zrušení jako celku nikterak nereagoval, neboť to řešil věcně příslušný Obchodní soud a ten to již zastavil a dál jej to nezajímalo.
 
Pro Katastr však zastavení u Obchodního soudu bylo pouze zastavení věci, ve které Obchodní soud nic neučinil, zablokování věcně nepříslušným Okresním soudem tak zůstalo stále v platnosti. V té době jsem již žádal po Ministerstvu náhradu škody za nezákonnou blokaci svého majetku, ta však trvala dále a dále, až na mne podal můj dlužník, aby nemusel své dluhy uhradit, návrh na konkurz, ve kterém jsem byl jako úpadce, zbaven svých práv a možnosti se jakkoliv bránit a majetek byl celý rozkraden.
 
Po dlouhé době začala žaloba na náhradu škody podaná již v roce 1998 pokračovat, jako práva znalému vám nemusím vysvětlovat, že zastavení řízení u Obchodního soudu, který nic nenařídil, není dostatečný doklad pro výmaz omezení dispozičních práv zapsaných na Katastru nařízených Okresním sic věcně nepříslušným soudem, tento fakt však Okresní soud nevzal na vědomí a ani jej při jednání nechtěl slyšet! Okresní soud měl jediný cíl a to smést mou žalobu na náhradu škody všemi prostředky. Odvolací Krajský soud sic nařídil jednání, sic mi dal právníka, ale ten měl dovoleno, pouze odpovědět na otázku, zda trváme na odvolání, slovem ANO. Krajský soud jednoduše opsal rozsudek soudu okresního s tvrzením, že si za vše mohu sám, když jsem na základě zastavení řízení u Obchodního soudu nevymazal blokaci nařízenou soudem Okresním. Připadal jsem si jako v jiném světě, když tak triviální záležitost byla nad možnosti chápání soudů prvního i druhého stupně.
 
Dovolací soud neuznal za vhodné se ani mým podáním zabývat, můj právník se k mému podání připojil a soud vyžadoval jeho ztotožnění. Fakt že Krajský soud nevědomě lhal, že Okresní soud vymazal blokaci, jak jen nejdříve mohl, přičemž jak jsem sám zjistil a doložil, byla blokace v den konání soudu ještě v platnosti, tedy již 14let a byla vymazána až po mé návštěvě Katastru. Ne jinak tomu bylo u Ústavního soudu ČR, který vynesl zamítavé Usnesení s odůvodněním, že jsem si vše zavinil sám, když jsem na základě zastavení řízení u Obchodního soudu, který nic nenařídil, sám nevymazal omezení dispozičních práv zapsaných na Katastru nařízených soudem Okresním.
 
Vážený pane předsedo Ústavního soudu, pane JUDr. Pavle Rychetský, tak nevím jestli mi lhal vedoucí Katastrálního úřadu v dopise i při osobním jednání, nebo zde lžou svorně čtyři stupně českých soudů, včetně vámi řízeného Ústavního soudu ČR, nebo je to jen šlendrián, či někým uplacené jednání, nebo politická objednávka nic nepřiznávat? Nejvyšší soud má tvořit vzorové Usnesení pro soudy nižších soudů a toto se za vzorový příklad zrovna nehodí. Ústavního soudu ČR má hájit Listinu lidských práv a svobod a zde nebyla poskytnuta žádná ochrana majetku, prokazatelně státem způsobenou škodu, nechce nikdo nejenom uhradit, ale nechce se k ní ani přiznat, o právu na spravedlivý proces, rovnost před soudem či možnost se k projednávaným věcem vyjádřit si mohu v ČR díky Ústavnímu soudu ČR nechat jen zdát.
 
Vážený pane předsedo Ústavního soudu, pane JUDr. Pavle Rychetský již nevěřím, že se vám podaří v této věci něco změnit, trestní oznámení na soudce a právníky Státní zastupitelství odkládá s odůvodněním, že činnost soudců a právníků jim řešit nepřísluší! Chci však, aby Český národ viděl v jakém zbídačeném stavu je naše justice, žijeme ve státě kde Listina lidských práv a svobod je sic zakotvená v novodobém právním řádu, ale platí mnohem méně jak za starého režimu, neplatí pro soudy prvních stupňů, které soudí bez nařízeného jednání, ale neplatí ani pro soudy vyšších stupňů a v neposlední míře Listinou lidských práv a svobod doslova pohrdá i vámi řízený Ústavní soud ČR.
 
Vážený pane předsedo Ústavního soudu, pane JUDr. Pavle Rychetský, nevím zda mi odpovíte či nikoliv, nevím, nakolik se ve své stížnosti mýlím či nikoliv, ale aby soudy všech stupňů včetně soudu Ústavního rozhodovali zcela nezávisle, ale nezávisle na doložených faktech mi připadá poněkud podivné. Zde je naprosto zřejmé, že nejenom soudy včetně Ústavního neměli žádny zájem mne či mého právníka vyslechnout, ale ani nečetli co je ve spise založeno. Celé mi to připadá jako dokonale fungující stroj na vykrádání majetku, kde není vůbec žádné dovolání, kdy i Ústavní soud rozhodne, jak rozhodl a vše to zastřešuje předseda Ústavního soudu JUDr. Pavel Rychetský. Vím, že není ve vašich silách vše kontrolovat, právě proto vám tuto stížnost píši, neboť nejde jen o můj případ, ale takové Usnesení Ústavného soudu se stávají vzory a předlohy pro rozhodování nižších soudů a mít za vzor v české justici judikát říkající, že soudy mají rozhodovat, jak se jim zachce a odůvodňovat odkazem na jakékoliv jiné, zcela nesouvisející jednání či rozhodnutí, přitom čas samotného řízení od roku 1997 či 1998 zcela přehlížet, mi přijde poněkud zvláštní.
 
Předem děkuji za brzkou odpověďS pozdravem
Bohumil Federmann 
Odpověď pana JUDr. Pavla RychetskéhoMusím uznat, že mne překvapila rychlost, jakou mi bylo Předsedou Ústavního soudu, panem JUDr. Pavlem Rychetském odpovězeno, s obsahem odpovědi se však spokojenost nedostavila.
   
 

 
Předseda Ústavního soudu JUDr. Pavel Rychetský jen suše konstatuje, že jsou soudci ve své funkci nezávislí a jejich verdikt je konečný, nepřezkoumatelný neopravitelný, ale to, že by měl sám předseda dbát na to, aby zde i v jemu svěřeném úřadu byly dodržovány lidské práva a soudci se tím občas řídili, ponechává zcela bez povšimnutí.
  Z uvedené odpovědi Předsedy Ústavního soudu, pana JUDr. Pavla Rychetského tak nelze nikterak dovodit, zda je to účel či je to šlendrián práce Ústavního soudu ČR. Můj dopis tak zjevně ke zlepšení práce Ústavního soudu ČR nepřispěje, spíše jen posílil nadřazenost a aroganci s jakou Ústavní soud ČR často jedná a vystupuje.
 

 Diskuse
 
 
 

19. září 2013

Peake u výslechu kvůli Nagyové: Už vím, proč byl Nečas...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 9. 2013  •  Karolína Peake  •  20

Karolína Peake ve čtvrtek dorazila k výslechu v kauze milenky expremiéra Petra Nečase Jany Nagyové. Na rozdíl od svého středečního předchůdce lobbisty Iva Rittiga byla sdílnější. "Celé to vysvětluje neuvěřitelně hysterické chování Petra Nečase," řekla novinářům.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.