Index vlivu Karolína Peake - Index vlivu v politice

Karolína Peake
 
 

Bývalá poslankyně od Bárty skončila na policii. Co řekla o korupci v politice?

Jsou to čtyři roky, co jedna z nejmladších poslankyň Věcí veřejných (VV) Lenka Andrýsová (33) zmizela z Poslanecké sněmovny. Křehká blondýna dnes na sněmovní léta vzpomíná především pozitivně. Během politického angažmá ale zažila rozštěpení vlastní strany a několik trestních oznámení, kvůli kterým skončila na policii i u soudu. Ve Sněmovně ztratila také důvěru k některým kolegům. V rozhovoru pro Blesk Zprávy prozradila, co ji vedlo k tomu, že s Karolínou Peake Věci veřejné narychlo opustila. 

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
50.5Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karolína Peake ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Karolína Peake v poslední době

 

30. prosince 2017

Bývalá poslankyně od Bárty skončila na policii. Co řekla o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 12. 2017  •  Karolína Peake  •  0

Jsou to čtyři roky, co jedna z nejmladších poslankyň Věcí veřejných (VV) Lenka Andrýsová (33) zmizela z Poslanecké sněmovny. Křehká blondýna dnes na sněmovní léta vzpomíná především pozitivně. Během politického angažmá ale zažila rozštěpení vlastní strany a několik trestních oznámení, kvůli kterým skončila na policii i u soudu. Ve Sněmovně ztratila také důvěru k některým kolegům. V rozhovoru pro Blesk Zprávy prozradila, co ji vedlo k tomu, že s Karolínou Peake Věci veřejné narychlo opustila. 

9. listopadu 2017

Po Karolíně Peake další žena do čela obrany? Babiš mlží,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 11. 2017  •  Karolína Peake  •  0

Běda mužům, kterým žena vládne? Andrej Babiš (ANO) by nerad něžnější pohlaví opomenul i ve své menšinové vládě. Jistotu, že v kabinetu zůstane, má i ministryně Karla Šlechtová, u které se však přece jen objevil otazník. Ohledně toho, zda se bude stěhovat na jiný rezort. Mohlo by to být dokonce i na ministerstvo obrany, zaznělo na TV Nova, která s dotazem na Šlechtovou oslovila přímo Babiše. Sama Šlechtová mluví o „honu na jména“.

21. října 2017

Mlýnské kolo na Čertovce patří rodině Karolíny Peake: Příští...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 10. 2017  •  Karolína Peake  •  0

Na Kampě se po dlouhá staletí točí mlýnské kolo, které naposledy mlelo za první republiky. Dům na Čertovce je ve vlastnictví rodiny bývalé ministryně obrany Karolíny Peake, která chce příští rok historickou památku renovovat.

30. dubna 2017

Nečasův křik, výčitky Nagyové a peníze od Bárty? Peake...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 4. 2017  •  Karolína Peake  •  1

Před pěti lety pomohla Karolína Peake zachránit koaliční vládu Petra Nečase. Po rozpadu rozhádaných Věcí veřejných založila politickou platformu LIDEM, která pomohla udržet ODS a TOP 09 v Poslanecké sněmovně většinu. Pak se ale Peake podle svých slov Nečasovi znelíbila, když se mu jako ministryně obrany vymkla kontrole. V druhé části rozhovoru pro Blesk.cz bývalá vicepremiérka popsala, jak na ni Nečas za její kroky údajně křičel do telefonu.

27. dubna 2017

Karolína Peake po letech: O Bártovi, Nagyové a největší chybě

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 4. 2017  •  Karolína Peake  •  3

Přesně před pěti lety zažívala Česká republika jednu z nejvážnějších politických krizí novodobé historie. Premiér Petr Nečas po rozpadu Věcí Veřejných, které řídil Vít Bárta, žádal znovu o důvěru pro svou vládu. Jako nový koaliční partner přispěchala narychlo vytvořená platforma LIDEM Karoliny Peake. Ta v otevřeném rozhovoru pro Blesk.cz popsala situaci uvnitř vlády i to, jak jí nový projekt Jana Nagyová – dnes Nečasová – „velmi silně“ vyčítala. 

10. srpna 2016

Kdo je Haškova tajná mluvčí: Žena, která často křičí,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 10. 8. 2016  •  Karolína Peake  •  3

Kdo je tajemná mluvčí hejtmana Haška? Žena, která se z kulturáku v Mariánských Lázních prodrala k premiérům. S marketingem pomáhala například straně Lidem: "Byli jsme chudá a nezkušená strana. A ona nám svého času dost pomohla," vzpomíná tehdejší šéfka strany Karolína Peake.

10. března 2016

Hlas z politického záhrobí: Karolína Peake kope do „Babišova...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 3. 2016  •  Karolína Peake  •  3

Exministryně Karolína Peake se ozvala z politického záhrobí a přidala se k řadě těch, kteří během prošetřování dotačního případu ekofarmy Čapí hnízdo útočí na miliardáře a ministra financí v jedné osobě Andreje Babiše (ANO). Podle Peake by něco takového bylo za dřívějších „zkorumpovaných a zlodějských vlád“ důvodem k okamžité rezignaci.

7. srpna 2015

Politici v ohrožení: Kdo se kromě Babiše setkal v minulosti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 8. 2015  •  Karolína Peake  •  5

Ministr financí Andrej Babiš s rodinou není zdaleka prvním českým politikem, který se setkal s vyhrožováním či ohrožením své bezpečnosti. Roman Houska, šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková, Karolína Peake – ti a řada dalších prošli něčím podobným. Housku dokonce útočník zastřelil.

25. února 2015

Úsvit se rozpadá. Kde jsou miliony?

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 2. 2015  •  Karolína Peake  •  8

Praha /INFOGRAFIKA/ – Takový otřes nezažila česká politická scéna od dubna 2012, kdy tehdejší vicepremiér-ka Karolína Peake s několika dalšími poslanci a ministry opustila Věci veřejné. Tehdy šlo o udržení vlády.

28. srpna 2014

7 statečných v sukních: Nejlepší české političky. Buzková,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 8. 2014  •  Karolína Peake  •  13

Zatímco Karolína Peake či Vlasta Parkanová na ministerstvu vyhořely, české vlády pamatují i podstatně schopnější zástupkyně něžného pohlaví. Jaké političky se mohou pyšnit tím, že neudělaly ostudu, ale odvedly kus kvalitní práce nebo toho alespoň tolik nezkazily?

7. srpna 2014

Peake: ANO jsou Věci veřejné na steroidech

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 8. 2014  •  Karolína Peake  •  9

Praha – Neúspěch Věcí veřejných se může snadno zopakovat i v případě hnutí ANO 2011. V Interview ČT24 to řekla Karolína Peake, která byla u vrcholných okamžiků strany Věci veřejné, ale potom také přispěla k jejímu rozkolu a pádu všech větví, které z Věcí veřejných "vyrostly", do politické nicoty. Ačkoli ANO dosáhlo mnohem větších úspěchů než VV a mají také pevnější zázemí, mohou stranu podle Peake ohrozit podobné věci - zejména personální rozpolcenost.

21. března 2014

Já jsem ještě tady

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 3. 2014  •  Karolína Peake  •  15

Karolina Peake vypískla, že je ještě tady, a v magazínu MFD pomluvila vládu, v níž byla členkou, zvláště pak Petra Nečase a jeho milenku Janu Nagyovou. Její objevy nejsou senzační. Z médií už víme o uplácení, aby šéfka sekretariátu umožnila audienci u premiéra. Zabavili jí účty od kabelek, matně si vzpomene, kdo listuje denním zpravodajstvím. Teď tu stojí Karolína Peake s úžasným odhalením.

20. března 2014

Karolína Peake: Nagyová na mě prý žárlila! Myslela, že spím...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2014  •  Karolína Peake  •  21

Karolína Peake je z vrcholné politiky venku. Doma s rodinou a svým manželem. Zavzpomínala však nyní na časy spolupráce s Petrem Nečasem a jeho pravou rukou Janou Nagyovou. Tvrdí, že u šéfky úřadu premiéra stáli ministři frontu a také to, že na ni Nagyová údajně žárlila. Prý proto, že Peake měla mít něco s Nečasem! Na toho je přitom exministryně stále velmi naštvaná. Proč?

22. ledna 2014

Zeman zkoušel Stropnického z tanků: Bude lepší šéf obrany...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 1. 2014  •  Karolína Peake  •  14

Herec a bývalý diplomat Martin Stropnický dnes předvedl na Hradě svou show. Ve skříni či na půdě našel svou vojenskou knížku, se kterou se přišel pochlubit před novináře. Snad jako ospravedlnění pro to, že právě on by měl vést resort obrany. U Miloše Zemana na koberečku to však neměl lehké - prezident ho zkoušel z českých tanků! Obává se totiž, že z něj bude druhá Karolína Peake. Oprávněně?

10. prosince 2013

Babiš dráždí Zemana: Stropnický by byl dobrý ministr obrany

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  16

Prezident Miloš Zeman chce mluvit do sestavování nové vlády - hodlá zamítat či naopak podporovat adepty navržené na ministerské posty. Ilustroval to na příkladu kariérního diplomata a herce Martina Stropnického, jedné z tváří hnutí ANO. Zeman o Stropnickém řekl, že si neumí představit že by se Stropnický stal šéfem resortu obrany, nepřeje si prý "další Karolínu Peake". Lídr hnutí ANO Andrej Babiš však opáčil s tím, že bývalý šéf Vinohradského divadla by podle něj byl dobrým ministrem obrany.

9. prosince 2013

Nejsem nýmand, vzkazuje Stropnický Zemanovi! Ten nedopustí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  15

Miloš Zeman se v nedělních Hovorech z Lán nechal slyšet, že nedopustí další Karolínu Peake a nejmenuje ministra, který nemá kvality na svůj resort. Jako příklad jmenoval Martina Stropnického coby možného ministra obrany. Stropnický se však brání: "Nepovažuji se za absolutního laika a nýmanda v oboru."

Stropnický se ohradil proti srovnání s Peake. Nejsem nýmand,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 9. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  15

Poslanec Martin Stropnický, který by mohl za hnutí ANO v sestavované vládě zaujmout některý z ministerských postů, se ohradil proti slovům prezidenta Miloše Zemana v nedělních Hovorech z Lán na Radiožurnálu. Zeman zpochybnil jeho způsobilost vést ministerstvo obrany a prohlásil, že nedopustí, aby tomuto resortu šéfovala „druhá Karolína Peake”.

8. prosince 2013

Zeman dostal od Blesku doutníčky a říká o vládě: Stropnický...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  15

Premiér Miloš Zeman (69) i dnes pokračoval v obnovené tradici Hovorů z Lán. Pochválil si, že jeho žena již začala péct cukroví a promluvil o jednání o nové vládě. Bohuslavu Sobotkovi pak vzkázal, že jen tak někoho ministrem nejmenuje a hodlá zasahovat do složení vládního kabinetu! Herce Martina Stropnického přitom přirovnal ke Karolíně Peake.

Zemanova představa o nové vládě: Žádná nová Karolína Peake

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 12. 2013  •  Karolína Peake  •  19

Praha - Prezident Miloš Zeman řekl, že se bude vměšovat do sestavování nové vlády. Chce, aby ministerstva řídili lidé s dostatečným odborným zázemím. Nejmenoval by proto například Martina Stropnického, pokud by byl nominován na ministra obrany, o čemž spekulovala některá média. Zeman to řekl v dnešních Hovorech z Lán Českého rozhlasu a připomněl například působení Karolíny Peake v čele ministerstva obrany v bývalé vládě Petra Nečase.

22. listopadu 2013

Kompletní seznam odstupných pro poslance. Čtvrt milionu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 11. 2013  •  Karolína Peake  •  20

Už nejsou nadlidé, ale dostanou odstupné! Sněmovnu jim sice rozpustili, bývalým poslancům však na cestu přibalí pěknou výslužku. Petr Nečas prý přinese do domácnosti s Janou Nečasovou 223 tisíc, stejně tak třeba i David Rath. Co na tom, že místo v poslanecké lavici seděl ve vazbě... Na kolik si přijdou další exposlanci? Karolína Peake? Vlasta Parkanová? Kdo dostane nejvíc, tedy 426 tisíc?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.