Index vlivu Jiří Zimola - Index vlivu v politice

 
 

Člen ČSSD

 
 

Jiří Zimola (* 28. března 1971, Třebíč) je český sociálně demokratický politik, od listopadu 2008 hejtman Jihočeského kraje.

 

Zimola musí vysvětlovat. O jeho budoucnosti se nehlasovalo

Zastupitelé Jihočeského kraje ve čtvrtek nehlasovali o budoucnosti hejtmana Jiřího Zimoly (ČSSD). Někteří členové opozičních stran žádali, aby Zimola ve funkci skončil. Důvodem podle nich je kauza, kdy rekreační dům pro hejtmana nechává v Lipně nad Vltavou stavět předseda představenstva krajem zřizované společnosti Jihočeské nemocnice Martin Bláha.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
8.5Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.16Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
17.108Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Zimola v poslední době

 

23. března 2017

Zimola musí vysvětlovat. O jeho budoucnosti se nehlasovalo

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Zastupitelé Jihočeského kraje ve čtvrtek nehlasovali o budoucnosti hejtmana Jiřího Zimoly (ČSSD). Někteří členové opozičních stran žádali, aby Zimola ve funkci skončil. Důvodem podle nich je kauza, kdy rekreační dům pro hejtmana nechává v Lipně nad Vltavou stavět předseda představenstva krajem zřizované společnosti Jihočeské nemocnice Martin Bláha.

Hejtmana Zimolu vyzvali k rezignaci. Kvůli domu na Lipně

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola (ČSSD) má odstoupit ze své funkce. Vyzvali ho k tomu jihočeští opoziční zastupitelé. Důvodem je aktuální kauza údajně nestandardní koupě rekreačního domu v Lipně nad Vltavou. Nechává jej spolu s domy pro sebe a Zimolova náměstka Jaromíra Slívu (ČSSD) postavit předseda představenstva společnosti Jihočeské nemocnice Martin Bláha. Hejtman od začátku tvrdí, že v ničem nepochybil a kauza je vytvořena účelově.

Jihočeská opozice vyzvala Zimolu, aby kvůli domu na Lipně...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeští opoziční zastupitelé vyzvali na čtvrtečním zasedání hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD), aby odstoupil z funkce. Důvodem je podle nich kauza hejtmanova nákupu domu na Lipně. Zastupitelé ale nakonec o Zimolově budoucnosti nehlasovali. Hejtman od začátku tvrdí, že v ničem nepochybil a kauza je vytvořena účelově. 

Jihočeská opozice vyzvala hejtmana Zimolu, aby odstoupil

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

České Budějovice - Opoziční zastupitelé jihočeského kraje vyzvali na dnešním zasedání hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD), aby odstoupil z funkce. Důvodem je podle nich nestandardní nákup...

Opozice žádá odchod hejtmana Zimoly. Kvůli stavbě chaty na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Krajští opoziční zastupitelé vyzvali na zasedání hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD), aby odstoupil z funkce. Důvodem je stavba chaty na Lipně, kterou tam pro Zimolu a jeho náměstka Jaromíra Slívu nechává stavět Martin Bláha, předseda představenstva krajské společnosti Jihočeské nemocnice.
    Další články k tématu:
  • Šéf krajských nemocnic staví u Lipna chatu pro jihočeského hejtmana Zimolu

21. března 2017

Chovanec nechal prověřit anonymy o mé osobě, říká Zimola....

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD) na úterní tiskové konferenci informoval novináře o tom, že ministr vnitra a jeho stranický kolega Milan Chovanec pověřil policejního ředitele a Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) prošetřením anonymního e-mailu na jeho osobu. Inspekce ale uvedla, že zákony, jimiž se GIBS řídí, takové pověření neumožňují. Anonym mimo jiné tvrdí, že hejtmana policie tajně informovala o předem chystaných zásazích.

GIBS prověří anonym, podle něhož Zimola dostával echa o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) nechá prošetřit anonymní e-mail, podle něhož měl jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD) dostávat zprávy o chystaných akcích policie. Úkolem pověřil policejního ředitele a Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS). Novinářům to sdělil sám Zimola. Inspekce ale uvedla, že zákony, jimiž se GIBS řídí, takové pověření neumožňují. Podle udání Zimola také ovlivňuje zakázky na údržbu krajských silnic. Hejtman veškerá obvinění důrazně odmítnul.

Dusno v ČSSD: Chovanec dal prošetřit kauzu hejtmana Zimoly

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) pověřil policejního ředitele a Generální inspekci bezpečnostních sborů prošetřením anonymního e-mailu, který směřuje na jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD).

20. března 2017

Zimolův známý znovu vysvětloval, jak kupoval pozemek s domy...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  1

Ekonomický ředitel Nemocnice České Budějovice Martin Bláha přišel v pondělí na tiskovou konferenci v Českých Budějovicích vyzbrojený smlouvami a výpisy z účtu. Už podruhé musel novinářům vysvětlovat, jak platil za pozemek na Slupečné v Lipně nad Vltavou, kde jsou stavby i pro jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD) a jeho náměstka Jaromíra Slívu (ČSSD).

Kauza Lipno. Podle majitele parcely Bláhy byla cena za...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 20. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  1

Cena pozemku v Lipně nad Vltavou, na němž stojí rekreační dům pro jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD), odpovídala podle majitele parcely Martina Bláhy ceně běžné v místě a čase. Metr čtvereční vyšel na 659 korun, což je o devět korun víc než u jiných podobných parcel, řekl dnes předseda představenstva krajské společnosti Jihočeské nemocnice Bláha. Premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka věří, že Zimola všechny pochybnosti v této věci objasní.

17. března 2017

Ať Zimola vysvětlí nákup chaty na Lipně! tlačí Fiala na...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Předseda ODS Petr Fiala vyzval premiéra Bohuslava Sobotku, aby přiměl jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu k věrohodnému vysvětlení nákupu rekreačního objektu v Lipně nad Vltavu. Zimola si tam dal stavět dům, jenž zatím patří předsedovi představenstva jihočeských nemocnic Martinu Bláhovi.

Kauza Lipno. Cena lukrativních pozemků byla podezřele nízká

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Na pozemcích nad Lipenským jezerem bude mít rekreační dům hejtman Jiří Zimola i jeho náměstek Jaromír Slíva oba ČSSD). Staví jim je předseda představenstva Jihočeských nemocnic Martin Bláha, ten je zatím majitelem pozemků i staveb. Nemovitosti na ně hodlá převést do 90 dnů po kolaudaci. Náklady si každý platí sám.

14. března 2017

Zimola vysvětloval stavbu svého domu na Lipně. Pak přišlo...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeský hejtman Jiří Zimola (45, ČSSD) má krušné období. Den před sjezdem strany vyšlo najevo, že pro něj staví jeho podřízený Martin Bláha (38) dům za téměř pět milionů v lukrativní lokalitě u Lipenské přehrady. A v pondělí se ještě přihustilo!

13. března 2017

Hejtman Zimola vysvětluje, kde vzal na dům u Lipna

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 13. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Ve Slupečné u Lipna nad Vltavou vyrostly čtyři nové domy. Novostaveb určených k rekreaci je tu bezpočet, tyto však vynikají. Jeden z nich bude patřit jihočeskému hejtmanovi Jiřímu Zimolovi, další jeho náměstkovi Jaromíru Slívovi, ve třetím se zabydlí předseda představenstva Jihočeských nemocnic Martin Bláha. Poslední není dostavěn, původní zájemce už ho nechce.

11. března 2017

ČSSD chyběla bojovná atmosféra, hodnotí sjezd strany hejtman...

Zdroj IHNED.cz ze dne 11. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Zatímco jihočeský hejtman Jiří Zimola patří mezi poražené uplynulého víkendu, odjížděl premiér Bohuslav Sobotka ze brněnského sjezdu ČSSD nadšený. Podařilo se mu prosadit do vedení sociální demokracie "své" lidi. Podle hejtmana však měli v čele dostat prostor i kolegové, kteří mají jiné názory.

9. března 2017

Zemanovci jdou po Sobotkovi. Některé kraje nechtějí na...

Zdroj IHNED.cz ze dne 9. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Začíná sjezd ČSSD, na kterém nemá nic jisté ani předseda Bohuslav Sobotka, ani jeho zástupce Milan Chovanec. "Žijí v pražské bublině," kritizuje vedení jihočeský hejtman za ČSSD Jiří Zimola. Některé kraje dají zřejmě hlas Jeronýmu Tejcovi, který kandiduje proti Chovancovi.

1. března 2017

Zimola k zákonu o národních parcích: Čelili jsme výhrůžkám

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 1. 3. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

V reakcích na schválení vládní verze zákona o národních parcích jeho odpůrci nešetří ostrými slovy. "Novela zákona je vítězstvím lži, demagogie, partikulárních zájmů a honu na voliče nad pravdou a skutečnou ochranou přírody", řekl starosta šumavské Modravy Antonín Schubert. Jihočeskému hejtmanovi Jiřímu Zimolovi z ČSSD se zase nelíbí údajný nátlak na poslance před schvalováním zákona.

10. února 2017

Mezi hejtmany vede Zimola a Čunek

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 10. 2. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Vůbec poprvé po krajských volbách průzkum zjišťoval popularitu hejtmanů. První je Jiří Zimola, hned za ním následuje Jiří Čunek.

2. února 2017

Sobotka chce vyhrát, nebo odejít do opozice

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 2. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

S jeho jednoznačným postojem překvapivě souhlasí i Jiří Zimola. Hlasovací stroj krajských konferencí ČSSD běžel až do minulé soboty hladce. Bohuslav Sobotka sbíral jednu nominaci za druhou. Až v Českých Budějovicích se zadrhl, Jihočeši nepodpořili Sobotku na post předsedy a Milana Chovance na jeho statutárního zástupce. Na tomto místě by raději viděli poslance Jeronýma Tejce.

29. ledna 2017

Sobotka: V ČSSD nemám vyzyvatele, protože se mi daří stranu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 1. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

„Ten signál, který mám, že nemám vyzyvatele, ukazuje, že se mi daří sociální demokracii sjednocovat.“ V rozhovoru pro pořad Týden v politice to řekl premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Právě o tomto víkendu ale jeho nominaci nepodpořila jihočeská ČSSD. Jeho tamní dlouholetý kritik Jiří Zimola ale kandidaturu na nejvyšší stranický post dosud neoznámil.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.