Index vlivu Jiří Zimola - Index vlivu v politice

 
 

Člen ČSSD

 
 

Jiří Zimola (* 28. března 1971, Třebíč) je český sociálně demokratický politik, od listopadu 2008 hejtman Jihočeského kraje.

 

Zimolovo vyřazení z kandidátky? Důvody označil za záminku

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola míní, že důvody pro jeho vyřazení z kandidátní listiny ČSSD pro parlamentní volby jsou jen záminka.

 

Jiří Zimola aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu: 5
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.26Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.46Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.234Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Zimola v poslední době

 

26. května 2017

Zimolovo vyřazení z kandidátky? Důvody označil za záminku

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  2

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola míní, že důvody pro jeho vyřazení z kandidátní listiny ČSSD pro parlamentní volby jsou jen záminka.

Zimola: důvody pro vyřazení z kandidátky jsou jen záminka

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  2

České Budějovice - Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola míní, že důvody pro jeho vyřazení z kandidátní listiny ČSSD pro parlamentní volby jsou jen záminka. Podle něj se vedení...

Boj o Zimolu pokračuje: Jihočeši mu vezou argumenty centrály...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jednání mezi jihočeskou ČSSD a stranickou centrálou ohledně kandidatury exhejtmana Jiřího Zimoly do sněmovních voleb budou pokračovat. Zástupci kraje dnes podle místopředsedy krajské organizace Jaromíra Nováka na grémiu vyslechli argumenty vedení, o kterých dosud neuvažovali. Během příštích dnů plánuje Novák schůzku se Zimolou a v pondělí bude tlumočit výsledek dnešní návštěvy Prahy na jednání krajského výboru. Podle předsedy ČSSD a premiéra Bohuslava Sobotky vznikly problémy kvůli nekomunikaci Zimoly s centrálou.

Sobotka jednal s jihočeskými sociálními demokraty o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jednání mezi jihočeskou ČSSD a stranickou centrálou ohledně kandidatury exhejtmana Jiřího Zimoly do sněmovních voleb budou pokračovat. Podle šéfa strany a premiéra Bohuslava Sobotky vznikly problémy kvůli nekomunikaci Zimoly s centrálou. Důvody pro mé vyřazení jsou jen záminka, abych mohl být potrestán, říká bývalý jihočeský hejtman.

Válka o Zimolu. Jihočeská ČSSD veze do kraje argumenty...

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jednání mezi jihočeskou ČSSD a stranickou centrálou ohledně kandidatury exhejtmana Jiřího Zimoly do sněmovních voleb budou pokračovat. Zástupci kraje v pátek podle místopředsedy krajské organizace Jaromíra Nováka na grémiu vyslechli argumenty vedení, o kterých dosud neuvažovali.

25. května 2017

Výbušný jih Čech: V základech se po ČSSD může otřást i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jako by byl Jihočeský kraj před volbami prokletý. ČSSD tu řeší problémy s bývalým hejtmanem Jiřím Zimolou, kterého vyškrtla z posledního, 22. místa. ANO zas možná změní lídra. Z čela kandidátky by mohla zmizet poslankyně Radka Maxová, kterou má vystřídat „superstar“ Adam Vojtěch. 

Zimola zvažuje kandidaturu mimo ČSSD. Sobotka svolá naštvané...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jiří Zimola se nechce vzdát svého místa v jihočeské ČSSD bez boje. Poté, co bývalého hejtmana vedení sociálních demokratů vyškrtlo i z poslední příčky na kandidátce, se začalá jihočeská buňka bouřit. Jako krajní řešení si někteří členové nechávají kandidaturu za jiný subjekt. 

23. května 2017

Valachová: Podezření z podvodů s dotacemi jsem měla,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Sport je na ministerstvu školství podle šéfky resortu Kateřiny Valachové (ČSSD) riziková oblast. Podezření na únik informací úřad prověřoval, náměstkyni Simonu Kratochvílovou ale nepodezřívala. Bývalého hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD) podle ní strana z kandidátky vyškrtla kvůli nedodržování sociálně demokratického programu. Valachová to řekla v pořadu Interview ČT24.

Bez Zimoly končíme, varují Sobotku členové ČSSD

Zdroj IHNED.cz ze dne 23. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Situace v ČSSD na jihu Čech se vyostřuje. Část členů strany premiérovi Bohuslavu Sobotkovi pohrozila. Pokud sociální demokracie nevrátí na kandidátku exhejtmana Jiřího Zimolu, nechají se z ní také vyškrtnout.

22. května 2017

Sobotka: Svolat rozhodčí řízení kvůli Zimolovi neumožňují...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Stanovy sociální demokracie neumožňují podle předsedy strany Bohuslav Sobotky svolání rozhodčího řízení, které navrhla jihočeská ČSSD kvůli vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny pro podzimní parlamentní volby. Rozhodčí řízení podle stanov řeší pouze spory mezi členy sociální demokracie nebo členy a orgány strany. Nemůže ho vést jeden z kolektivních orgánů ČSSD proti jinému, sdělil dnes Sobotka.

Řízení svolat nemůžete, vzkázal Sobotka jihočeské ČSSD,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Stanovy sociální demokracie podle jejího předsedy Bohuslava Sobotky neumožňují svolání rozhodčího řízení, které navrhla jihočeská ČSSD kvůli vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky pro podzimní volby. Rozhodčí řízení totiž řeší pouze spory mezi členy partaje nebo členy a orgány strany. Nemůže ho vést jeden z kolektivních orgánů ČSSD proti jinému. O svolání řízení tak zřejmě požádá někdo z jihočeské socdem.

Sobotka vrací úder: Boj za exhejtmana Zimolu chce Jihočechům...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Stanovy sociální demokracie neumožňují podle předsedy strany Bohuslava Sobotky svolání rozhodčího řízení. Právě to navrhla jihočeská ČSSD kvůli vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny pro podzimní parlamentní volby. Lídr ČSSD na jihu Čech Stanislav Mrvka pro Blesk.cz uvedl, že záleží na výkladu stanov. Počká si na to, až svůj pohled Sobotka dodá písemně. 

Jihočeská ČSSD se chce bránit vyřazením Zimoly z kandidátky...

Zdroj IHNED.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka zareagoval v pondělí večer na požadavek vedení sociálních demokratů v jižních Čechách, kteří chtěli stranický "soud" kvůli vyškrtnutí jejich bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky pro podzimní parlamentní volby. Kvůli tomu, že Sobotka s dalšími lidmi z vedení strany byl proti jeho účasti na kandidátce, navrhlo jihočeské vedení rozhodčí řízení. To by podle stanov rozhodlo, jestli je v právu celostátní vedení nebo Jihočeši. Sobotka ovšem vzkázal, že "soud", tedy rozhodčí řízení nebude, protože podle něj odporuje stanovám.

Jihočeská ČSSD se chce bránit vyřazení Zimoly z kandidátky...

Zdroj IHNED.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka zareagoval v pondělí večer na požadavek vedení sociálních demokratů v jižních Čechách, kteří chtěli stranický "soud" kvůli vyškrtnutí jejich bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky pro podzimní parlamentní volby. Kvůli tomu, že Sobotka byl s dalšími lidmi z vedení strany proti jeho účasti na kandidátce, navrhlo jihočeské vedení rozhodčí řízení. To by podle stanov rozhodlo, jestli je v právu celostátní vedení, nebo Jihočeši. Sobotka ovšem vzkázal, že "soud", tedy rozhodčí řízení nebude, protože podle něj odporuje stanovám.

Sobotka: Svolat rozhodčí řízení kvůli Zimolovi neumožňují...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Stanovy sociální demokracie neumožňují podle předsedy strany Bohuslava Sobotky svolání rozhodčího řízení, které navrhla jihočeská ČSSD kvůli vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny pro podzimní parlamentní volby. Rozhodčí řízení podle stanov řeší pouze spory mezi členy sociální demokracie nebo členy a orgány strany. Nemůže ho vést jeden z kolektivních orgánů ČSSD proti jinému, sdělil v pondělí Sobotka.

Sobotka: Svolat řízení kvůli Zimolovi neumožňují stanovy

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Stanovy sociální demokracie neumožňují podle předsedy strany Bohuslav Sobotky svolání rozhodčího řízení, které navrhla jihočeská ČSSD kvůli vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny pro podzimní parlamentní volby.

Zimola pryč z kandidátky? I Zaorálek by hlasoval pro jeho...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Místopředseda ČSSD a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek by na pátečním jednání předsednictva sociální demokracie také podpořil vyškrtnutí bývalého jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly z krajské kandidátky do sněmovních voleb, kdyby se zasedání zúčastnil. Zaorálek to řekl novinářům během dnešního jednání vlády. Zimolovy kauzy by podle něj mohla strana hájit jen složitě. Proti zásahu protestuje jihočeská ČSSD, hrozí dalšími odchody z kandidátky.

Zimolova zlost: Sobotka likviduje odpůrce. ČSSD může ztratit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

ČSSD má před sněmovními volbami problém. Jihočeši se bouří proti zásahu vedení strany do kandidátky a trvají na kandidatuře krajského šéfa a bývalého hejtmana Jiřího Zimoly. Ten rezignoval po kauzách se stavbou domu na Lipně a také vysokých odměnách v jihočeských nemocnicích. Krajské vedení hrozí, že pokud Zimola na kandidátce nebude, odejdou z ní i další. 

21. května 2017

ČSSD vyškrtla Zimolu z kandidátky: Jihočeská buňka...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeští sociální demokraté zásadně nesouhlasí s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny a trvají na respektování její původní podoby. Navrhují konání rozhodčího řízení v co nejkratší době. Po dnešním mimořádném jednání krajského výkonného výboru to ČTK řekl jeho místopředseda Jaromír Novák. Někteří jihočeští kandidáti ČSSD podle něho pohrozili, že bez Zimoly se sami voleb do Sněmovny nezúčastní.

ČSSD vyškrtla Zimolu z kandidátky: Jihočeská buňka...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 5. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeští sociální demokraté zásadně nesouhlasí s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny a trvají na respektování její původní podoby. Navrhují konání rozhodčího řízení v co nejkratší době. Po dnešním mimořádném jednání krajského výkonného výboru to ČTK řekl jeho místopředseda Jaromír Novák. Někteří jihočeští kandidáti ČSSD podle něho pohrozili, že bez Zimoly se sami voleb do Sněmovny nezúčastní.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.