Index vlivu Jiří Zimola - Index vlivu v politice

 
 

Člen ČSSD

 
 

Jiří Zimola (* 28. března 1971, Třebíč) je český sociálně demokratický politik, od listopadu 2008 hejtman Jihočeského kraje.

 

Jihočeská ČSSD po sporech s vedením potvrdila volebního lídra

Jihočeští sociální demokraté po sporech s celostátním vedením ČSSD potvrdili v korespondečním hlasování členů, že krajským lídrem pro sněmovní volby bude bývalý starosta Písku Ondřej Veselý. Informoval o tom mluvčí strany Mikuláš Klang. Řada lidí včetně původního lídra kandidátku již dříve opustila, když vedení strany vyškrtlo z listiny bývalého hejtmana Jiřího Zimolu.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
13.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.274Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Zimola ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Zimola v poslední době

 

22. červenece 2017

Jihočeská ČSSD po sporech s vedením potvrdila volebního lídra

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 7. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeští sociální demokraté po sporech s celostátním vedením ČSSD potvrdili v korespondečním hlasování členů, že krajským lídrem pro sněmovní volby bude bývalý starosta Písku Ondřej Veselý. Informoval o tom mluvčí strany Mikuláš Klang. Řada lidí včetně původního lídra kandidátku již dříve opustila, když vedení strany vyškrtlo z listiny bývalého hejtmana Jiřího Zimolu.

21. červenece 2017

Jihočeská ČSSD po sporech s vedením potvrdila volebního lídra

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 21. 7. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeští sociální demokraté po sporech s celostátním vedením ČSSD potvrdili v korespondenčním hlasování členů, že krajským lídrem pro sněmovní volby bude bývalý starosta Písku Ondřej Veselý. Řada lidí kandidátku již dříve opustila, když vedení strany vyškrtlo z listiny bývalého hejtmana Jiřího Zimolu. Byl mezi nimi i původní lídr, starosta Jindřichova Hradce Stanislav Mrvka, nebo hejtmanka Ivana Stráská.

20. červenece 2017

Roithová je ve vedení jihočeských nemocnic. Zastupitelé ji...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 7. 2017  •  Jiří Zimola  •  1

Bývalá ministryně zdravotnictví Zuzana Roithová (KDU-ČSL) se i přes nesouhlas zastupitelů dostala do vedení jihočeských nemocnic. Krajští radní ji jmenovali členkou představenstev všech osmi nemocnic holdingu Jihočeské nemocnice, jehož ředitelkou ji původně chtěli učinit. Z čela holdingu v dubnu odstoupil ředitel Martin Bláha, který čelil kritice kvůli vysokým odměnám. Krátce poté odstoupil i dlouholetý jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD).

13. červenece 2017

Nejoblíbenějším hejtmanem je Čunek, Zimolova náhradnice...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 7. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Osm měsíců už uběhlo od krajských voleb a ne všichni hejtmani se udrželi u kormidel. Jihočeského šéfa Jiřího Zimolu (ČSSD) nahradila Ivana Stráská (ČSSD). V Olomouckém kraji zase Oto Koštu (ANO) vystřídal Ladislav Okleštěk (ANO). Možná i proto oba náhradníci skončili v průzkumu popularity hejtmanů společnosti Phoenix Research na chvostu. Nejoblíbenějším hejtmanem je zlínský Jiří Čunek (KDU-ČSL) s podporou 31,5 %, zároveň ho ale 29 % obyvatel „nemusí“. Nejblíbenější ženou je pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO), která skončila celkově pátá.

28. června 2017

Tahanice o Paroubka, msta za Zimolu: Sjednocení se ČSSD...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Vzpoura v jihočeském kraji kvůli Jiřímu Zimolovi, neposlušnost kvůli sestavování kandidátky v Praze anebo nevítaný pokus o návrat Jiřího Paroubka. I to jsou viditelné problémy současné ČSSD. Nové vedení přitom hlásalo, že chce stranu sjednotit, aby spory utichly. Zatím se to ale nedaří. Úřadující předseda sociálních demokratů Milan Chovanec ale mlčí. Nevyjádřil se ani volební lídr Lubomír Zaorálek. 

26. června 2017

Jihočeská kandidátka ČSSD se dál hroutí. Kvůli vyškrtnutí...

Zdroj IHNED.cz ze dne 26. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Rezignaci na kandidátní listině ČSSD pro říjnové parlamentní volby oznámili manželé Svobodovi, Pavel Ounický a Iva Ambrusová. Od rozhodnutí vedení strany o vyřazení bývalého hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly z kandidátky, odstoupilo už devět kandidátů. Vedení ČSSD rozhodnutí o vyřazení Zimoly odůvodnilo tím, že by straně mohly uškodit kauzy spojené se jménem exhejtmana.

Pomsta za Zimolu: Z kandidátky ČSSD odešlo už 9 lidí

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Kandidátní listinu jihočeské ČSSD pro říjnové parlamentní volby opouštějí další čtyři lidé. Poté, co vedení strany vyškrtlo z listiny Jiřího Zimolu, odstoupilo na jihu Čech už devět kandidátů. Dnes oznámili rezignaci na místo na kandidátce manželé Svobodovi, Pavel Ounický a Iva Ambrusová. Jde většinou o kandidáty z nižších míst na kandidátní listině. Novinářům to po zasedání krajského výkonného výboru jihočeské ČSSD oznámili zástupci regionálního vedení strany.

Jihočeskou kandidátku ČSSD opouští další čtyři lidé

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

České Budějovice - Kandidátku jihočeské ČSSD pro říjnové parlamentní volby opouštějí další čtyři lidé. Poté, co vedení strany vyškrtlo z listiny bývalého hejtmana Jiřího Zimolu,...

Kandidátku jihočeské ČSSD opustili kvůli vyškrtnutí Zimoly...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Kandidátku jihočeské ČSSD pro říjnové parlamentní volby opouštějí další čtyři lidé – Pavel Ounický, Iva Ambrusová a manželé Svobodovi. Jde většinou o kandidáty z nižších míst na kandidátní listině. Poté, co vedení strany vyškrtlo z listiny exhejtmana Jiřího Zimolu, odstoupilo už devět kandidátů.

Jihočeská kandidátka ČSSD se rozpadá. Opouštějí ji další lidé

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Kandidátku jihočeské ČSSD pro říjnové parlamentní volby opouštějí další čtyři lidé. Poté, co vedení strany vyškrtlo z listiny bývalého hejtmana Jiřího Zimolu, odstoupilo na jihu Čech už devět kandidátů.

23. června 2017

Hejtmanka Stráská odstoupila z kandidátky ČSSD. Nesouhlasí s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeská hejtmanka Ivana Stráská odstoupila z kandidátky ČSSD pro říjnové parlamentní volby. „Ano, je to pravda,“ potvrdila na dotaz svůj dlouho avizovaný krok. Za jeden z důvodů označila, že nesouhlasí s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky. Stráská řekla, že ve straně zůstává a bude pomáhat při volební kampani. Připomněla, že jihočeská ČSSD byla vedle Vysočiny jedinou z krajských organizací, která vyhrála krajské volby. Přesto má nyní z postojů vedení strany spíše pocit, jako by se volebním vítězstvím ČSSD na jihu provinila.

Na protest proti vyškrtnutí Zimoly opouští kandidátku ČSSD i...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Hejtmanka Ivana Stráská odstupuje z jihočeské kandidátní listiny ČSSD pro podzimní volby do sněmovny. Jako důvod uvedla nesouhlas s vyškrtnutím bývalého hejtmana a předsedy jihočeské ČSSD Jiřího Zimoly.

Jihočeská hejtmanka opustila kvůli vyškrtnutí Zimoly...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeská hejtmanka Ivana Stráská odstoupila z kandidátky ČSSD pro říjnové parlamentní volby. Nesouhlasí s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátní listiny. Stejný krok už před časem udělal i starosta Jindřichova Hradce Stanislav Mrvka nebo lékař Jindřich Florián. A další je chtějí následovat.
    Další články k tématu:
  • ČSSD zkusí zabojovat o Zimolu. ANO čeká, zda do kandidátky sáhne Babiš
  • Jihočeskou kandidátku ČSSD opustil lídr Mrvka. I kvůli zdraví, říká

Hejtmance se nelíbí Zimolovo vyškrtnutí. Z kandidátky...

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Jihočeská hejtmanka Ivana Stráská odstoupila z kandidátky ČSSD pro říjnové parlamentní volby. "Ano, je to pravda," potvrdila svůj dlouho avizovaný krok. Za jeden z důvodů označila, že nesouhlasí s vyškrtnutím bývalého hejtmana Jiřího Zimoly z kandidátky.

15. června 2017

Vedení ČSSD se ujal „pučista“ z Lán. Co na Chovance v čele...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  1

Chystá se návrat rebelů? Donedávna platili za opozici uvnitř ČSSD, kterou se podařilo odstoupivšímu šéfovi Sobotkovi umlčet, teď se někteří z nich hlásí o slovo. Hlavní Sobotkův sok Michal Hašek volá po mobilizaci všech členů bez ohledu na názorové rozdíly, Jiří Zimola zase čeká na schůzku s novým vedením. Všichni oslovení jsou ale na slovo skoupí a nechtějí situaci příliš komentovat.

ČSSD chce Jiřího Zimolu znovu na kandidátku

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Hejtmanka Ivana Stráská bude v sobotu ústřednímu výkonnému výboru ČSSD tlumočit požadavek krajského výboru na vrácení Jiřího Zimoly na kandidátku pro volby do Poslanecké sněmovny.

14. června 2017

Vrátit Zimolu na kandidátku ČSSD? Zeman by byl pro

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Prezident Miloš Zeman podporuje snahu jihočeské ČSSD o to, aby se na její kandidátní listinu pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny vrátil Jiří Zimola.

13. června 2017

„Lidi nás posílají do h*jzlu.“ V ČSSD sílí obavy i řeči o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Skončí Bohuslav Sobotka (ČSSD) coby muž, který má vést stranu do říjnových voleb, či nikoli? Z poslaneckých řad ČSSD, ale třeba i od exhejtmana Jiřího Zimoly zní, že na výměnu je již pozdě a nemusela by nijak pomoci. Spekuluje se přitom, že by se šéfem strany mohl stát Milan Chovanec, volebním lídrem Lubomír Zaorálek. A emoce narůstají. „Lidi nás posílají do h*jzlu,“ postěžoval si poslanec Jaroslav Foldyna (všichni ČSSD).

Jiří Zimola: Výměna Sobotky měla přijít dříve, teď už nemusí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Případný odchod premiéra Bohuslava Sobotky z čela sociální demokracie měl podle Jiřího Zimoly přijít už dříve – změna předsedy teď podle něj nemusí přinést straně žádný efekt. O budoucnosti Sobotky v čele ČSSD bude ve středu zřejmě jednat grémium. Podpora sociálních demokratů se podle průzkumů pohybuje kolem 10 procent, případná změna jejich předsedy by měla přilákat zpět ztracené voliče.

Co se děje uvnitř ČSSD? Hostem Rozstřelu bude exhejtman...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 6. 2017  •  Jiří Zimola  •  0

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola se dlouho zdál být budoucí hvězdou ČSSD. Po aféře s financováním svého domu u Lipna sice v dubnu 2017 rezignoval na hejtmanskou funkci, přesto zůstává vlivným straníkem. Nejen o situaci v sociální demokracii bude hovořit v úterý 14. června od 12:30 v pořadu Rozstřel na iDNES.cz.
    Další články k tématu:
  • Zimola: Teď už Sobotka odstoupením nic nezachrání, udělat to měl dřív
  • Sobotka běží „o život“, čeká ho klíčový týden. Zlomit to má nový program
  • Jihočeskou kandidátku ČSSD opustil lídr Mrvka. I kvůli zdraví, říká
  • Zimola ustoupil, o místo na kandidátce do Sněmovny usilovat nebude

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.