Index vlivu Alexander Vondra - Index vlivu v politice

Alexander Vondra
 
 

Exvelvyslanci o Trumpovi: Udělat Ameriku znovu skvělou? Spíš směšnou

Trojice bývalých českých velvyslanců v USA má rozdílné názory na nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten je v úřadu už dva měsíce. Michael Žantovský s Petrem Kolářem jsou k nástupci Baracka Obamy spíše kritičtí, Alexandr Vondra chce s hodnocením počkat a zdůrazňuje, že zatím jde jen o slova, méně o činy. Podle Koláře by pro USA bylo nejlepší, kdyby Trump odešel a prezidentem se stala jeho „pravá ruka“ Mike Pence.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
29.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
31.25Vliv / význam roste
 

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Alexander Vondra ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Alexander Vondra v poslední době

 

20. března 2017

Exvelvyslanci o Trumpovi: Udělat Ameriku znovu skvělou? Spíš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Trojice bývalých českých velvyslanců v USA má rozdílné názory na nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten je v úřadu už dva měsíce. Michael Žantovský s Petrem Kolářem jsou k nástupci Baracka Obamy spíše kritičtí, Alexandr Vondra chce s hodnocením počkat a zdůrazňuje, že zatím jde jen o slova, méně o činy. Podle Koláře by pro USA bylo nejlepší, kdyby Trump odešel a prezidentem se stala jeho „pravá ruka“ Mike Pence.

15. února 2017

Saša, Saša jede! Plánuje Vondra politický comeback?

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 2. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

ODS plánuje se před sněmovními volbami vytasit s dalším zvučným jménem. Právě v těchto dnech se dohaduje kandidatura a politický comeback Alexandra Vondry, někdejšího senátora a ministra. Ten se z vrcholné politiky stáhl před čtyřmi lety, vaz mu zlomila kauza ProMoPro.

19. ledna 2017

Kmoníček: Trump bude dělat nečekané kroky

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 19. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Nový americký prezident Donald Trump bude dělat nečekané kroky a zaměří se spíše na domácí politiku, řekl dnes ve veřejné diskusi šéf zahraničního odboru Hradu Hynek Kmoníček. Zkušený diplomat a zřejmě budoucí český velvyslanec v USA Kmoníček také očekává, že Trump nebude příliš naslouchat svým poradcům. Debaty se zúčastnili také bývalí čeští velvyslanci ve Spojených státech Alexandr Vondra a Michael Žantovský.

14. ledna 2017

Pro ODS by měl být inspirací Trump, věří Vondra. Přilákala...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Býval místopředsedou tehdy vládních Občanských demokratů a členem ODS zůstává i dnes. Podle Alexandra Vondry je ale kdysi jedna z nejsilnějších stran v Česku v této době málo slyšet. Recept by hledal i u Donalda Trumpa a jeho předvolební kampaně. Strana by podle něj měla objevovat nová témata…

10. ledna 2017

Politici střední a východní Evropy varovali Trumpa před...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Evropští politici varovali v dopise budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa před ruskou hlavou státu Vladimirem Putinem. Na rozdíl od evropských spojenců podle nich Putin nechce, aby se USA dařilo, informoval list The Washington Post. Mezi signatáři dokumentu jsou také bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a český exministr zahraničí a obrany Alexandr Vondra.

„Dej si pozor na Putina.“ Vondra, Schwarzenberg a další...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Evropští politici varovali v dopise budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa před ruskou hlavou státu Vladimirem Putinem. Na rozdíl od evropských spojenců podle nich Putin nechce, aby se USA dařilo, informoval dnes list The Washington Post. Mezi signatáři dokumentu jsou bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a český exministr zahraničí a obrany Alexandr Vondra.

Vondra: Nová Charta není třeba. Bartoška a Dyk to s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Alexandr Vondra (ODS) podepsal text Charty 77 až v 26 letech. Při desátém výročí jejího vzniku. V rozhovoru pro Blesk.cz se bývalý ministr obrany zamýšlí nad současnými iniciativami a říká, že druhá Charta podle něj není potřeba. Dodává ale, že „jako občané musíme být ve střehu“. 

9. ledna 2017

Vondra k Chartě 77: Podpis jsem odkládal i kvůli studiu. S...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Alexandr Vondra se stal nejmladším mluvčím Charty 77, tu podepsal až po deseti letech od jejího vzniku. Tehdejší režim ho kvůli tomu nenechal v klidu, z čehož rodiče pochopitelně příliš radost neměli. Maminka ho ale přeci jen přišla podpořit k soudu. V roce 1989 nakonec skončil ve vězení...

8. ledna 2017

Křik v USA kvůli hackerům je hysterie a Trump je naděje,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Američané kvůli ruským hackerským útokům příliš pláčou, výsledek prezidentské volby kybernetické útoky neovlivnily a Trump v Bílém domě bude šancí nastartovat stagnující americkou politiku i upadající vliv USA ve světě. Během debaty v České televizi se na tom shodli ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a někdejší šéf diplomacie Alexandr Vondra (ODS).

7. ledna 2017

Čtyřicáté výročí Charty 77 slaví v Lucerně zhruba 300...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 7. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Praha /FOTOGALERIE/- Zhruba tři stovky signatářů Charty 77 slaví v pražské Lucerně čtyřicáté výročí vzniku Charty. Podle organizátorů jde o jejich dosud vůbec největší setkání. V úvodu večera vystoupili psycholožka Dana Němcová a někdejší ministr obrany Alexandr Vondra (ODS), kteří vyzdvihli možnost, že se chartisté mohou po delší době vidět a popovídat si.

Vondra: Podíl na protahování kauzy Promopro měli státní...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 7. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Ačkoli podle bývalého místopředsedy vlády pro evropské záležitosti Alexandra Vondry (ODS) kauza Promopro poškodila lidsky a profesně trojici bývalých vysoce postavených úředníků...

Vondra: Podíl na protahování kauzy Promopro měli státní...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 7. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Praha - Ačkoli podle bývalého místopředsedy vlády pro evropské záležitosti Alexandra Vondry (ODS) kauza Promopro poškodila lidsky a profesně trojici bývalých vysoce postavených úředníků...

Vondra: Podíl na protahování kauzy ProMoPro měli žalobci

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 1. 2017  •  Alexander Vondra  •  0

Ačkoli podle bývalého místopředsedy vlády pro evropské záležitosti Alexandra Vondry (ODS) kauza Promopro poškodila lidsky a profesně trojici bývalých vysoce postavených úředníků Úřadu vlády i jeho, myslí si že české soudy pracují "sice pomalu, ale v zásadě spravedlivě", uvedl Vondra.

25. prosince 2016

Zdrcení i oslavy smrti: Příznivci truchlí pro Alexandrovce,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 12. 2016  •  Alexander Vondra  •  1

Ruské letadlo Tu-154 s 92 lidmi na palubě se dnes zřítilo do Černého moře  Na jeho palubě bylo také 64 členů Alexandrovova armádního pěveckého souboru. Tři nejznámější sólisté v letadle nebyli. Tragédie zasáhla celou řadu uměleckých i politických osobností nejen ze zahraničí, ale i z Česka. Se souborem v minulosti vystupoval např. Karel Gott, Helena Vondráčková nebo operní pěvkyně Eva Urbanová. Někteří ruští odpůrci ale naopak tragédii oslavují.

Putin vyhlásil kvůli letecké nehodě smutek, kondolují čeští...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 12. 2016  •  Alexander Vondra  •  1

Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil na pondělí 26. prosince státní smutek. Učinil tak v reakci na zřícení ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců do Černého moře u Soči. Současně slíbil pomoc pozůstalým a zevrubné vyšetření příčin katastrofy, které dostal na starost ruský premiér Dmitrij Medveděv. Soustrast Rusku už vyjádřil například prezident Miloš Zeman nebo premiér Bohuslav Sobotka, z řad umělců pak třeba Helena Vondráčková či Karel Gott, kteří s Alexandrovci v minulosti vystupovali.

Zeman přijal s pohnutím zprávu o pádu letadla s Alexandrovci

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 12. 2016  •  Alexander Vondra  •  1

Praha - Prezident Miloš Zeman přijal s pohnutím zprávu o pádu ruského letadla s pěveckým sborem Alexandrovců na palubě, k jehož ctitelům patří. Uvedl to v kondolenci pro ruského prezidenta Vladimira Putina. Za lidskou tragédii označil neštěstí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), lítost vyjádřili zpěváci Karel Gott a Helena Vondráčková, kteří s Alexandrovovým armádním souborem písní a tanců vystupovali. Letoun ruského ministerstva obrany se dnes zřítil do Černého moře u Soči, na vystoupení do Sýrie jím cestovalo 64 členů souboru. Květnové turné Alexandrovců v Česku zrušeno nebude, uvedli pořadatelé.

Gotta hluboko zasáhla tragédie Alexandrovců: Vzpomínky si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 12. 2016  •  Alexander Vondra  •  1

Obrovská tragédie zasáhla hudební svět. Do Černého moře se zřítil armádní letoun, který nesl na palubě pěvecký sbor Alexandrovci. České hudební hvězdy Karel Gott, Helena Vondráčková, Martin Chodúr a Míša Nosková z této informace zůstali v slzách...

2. prosince 2016

Stropnického poradkyně s platem přes 100 tisíc skončí, tvrdí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 12. 2016  •  Alexander Vondra  •  5

Ministr obrany Martin Stropnický (59, ANO) má již delší dobu v resortu poradkyni, která bere přes 100 tisíc měsíčně. Nyní se za to opět dočkal kritiky. Rýpl si do něj exministr Alexandr Vondra (55, ODS) i poslanec a člen Výboru pro obranu Antonín Seďa (55, ČSSD). Výše takové odměny jim přijde neobvyklá, sdělili Blesk.cz. Dle Stropnického přitom kontrakt se Zuzanou Lieblovou (47) skončí ke konci roku, kdy bude její práce dokonána.

17. listopadu 2016

Mohorita to schytal od Vondry a Horáčka. Sovětskou režii 17....

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 11. 2016  •  Alexander Vondra  •  2

Bývalý šéf svazáků Vasil Mohorita po letech opět promluvil. O listopadu 1989 řekl, že šlo o předem připravenou akci. Zmínil, že 17. listopad chystala skupina vedení totalitního státu pod dohledem Sovětů. Na jeho slova zareagovali ti, kteří proti tehdejším papalášům KSČ usedli u jednoho stolu. Alexandr Vondra a Michal Horáček Mohoritova slova svorně odmítli. A označili je za bláboly a nesmysl.

17. října 2016

Vondra: Zeman ani Babiš nedokážou rozbít demokratický systém...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 17. 10. 2016  •  Alexander Vondra  •  3

Praha - Prezident Miloš Zeman ani vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš nedokážou rozbít demokratický systém v Česku. Na mezinárodní konferenci Forum 2000 v Praze to dnes řekl bývalý ministr obrany Alexandr Vondra. Podle něj je zásadní hrozbou pro demokracii to, že Západ v posledním desetiletí zeslábl.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.