Index vlivu Bohuslav Sobotka - Index vlivu v politice

Bohuslav Sobotka
 
 

VIDEOZÁZNAM: Projev Bohuslava Sobotky při pietním aktu v Hodoníně u Kunštátu

21.8.2018 17:41 - Premiér Vlády ČR Bohuslav Sobotka se včera zúčastnil pietního setkání k uctění památky romského holocaustu za 2. sv války v Hodoníně u Kunštátu.

 

Bohuslav Sobotka aktuálně...

Pořadí: 18Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
14.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.46Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.1870Vliv / význam klesá
 

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Bohuslav Sobotka v poslední době

 

21. srpna 2018

VIDEOZÁZNAM: Projev Bohuslava Sobotky při pietním aktu v...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 21. 8. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  7

21.8.2018 17:41 - Premiér Vlády ČR Bohuslav Sobotka se včera zúčastnil pietního setkání k uctění památky romského holocaustu za 2. sv války v Hodoníně u Kunštátu.

16. dubna 2018

Napsal Zemanovi kvůli OKD. Podle Piráta je Bakala „mistr...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Ostře jste kritizoval Zdeňka Bakalu a k OKD máte coby vrcholný politik také co říct, napsal Pirát Lukáš Černohorský v dopise prezidentovi Zemanovi a požádal o osobní schůzku. Černohorský je předsedou Vyšetřovací komise k OKD, která se sejde tento týden již počtvrté. Co zatím zjistila a jak její předseda vnímá mimo jiné počínání Zdeňka Bakaly či zapojení expremiéra a někdejšího ministra financí Bohuslava Sobotky, prozradil v aktuálním komentáři pro Blesk Zprávy.

15. dubna 2018

Zaorálek: Handlíř Babiš může skončit jako Jakešův kůl. Já...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Při loňských volbách do Poslanecké sněmovny byl hlavní tváří ČSSD s ambicí porazit šéfa ANO Andreje Babiše. To se ovšem Lubomíru Zaorálkovi nepovedlo. Strana oranžové růže dostala výprask a pouhých 15 poslaneckých křesel. „Zvedáme se z prachu,“ tvrdí teď bývalý ministr zahraničí, který lituje odchodu Bohuslava Sobotky z politiky. A nevěří, že by Babiš začal se sociálními demokraty jednat slušně. Sám má radost, že si může jít zaplavat a něco i přečíst.

11. dubna 2018

Náhradník za Sobotku ve Sněmovně si odkroutil první den: A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Z postu tajemníka poslaneckého klubu zpět do poslanecké lavice. To je příběh posledních týdnů bývalého předsedy klubu ČSSD Romana Sklenáka, který si také výrazně platově polepší. O kolik přesně, ale zástupci ČSSD říct nechtěli. Sklenák ve Sněmovně nahradil expremiéra Bohuslava Sobotku, který se z vysoké politiky zcela stáhl. Bývalý předseda sociálnědemokratického klubu skončil na jižní Moravě v říjnových volbách „první pod čarou“ za Sobotkou a exprimátorem Brna Romanem Onderkou.

10. dubna 2018

Sněmovna je opět kompletní, Sklenák složil slib a nahradil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

V úvodu nynější schůze Sněmovny složil poslanecký slib někdejší člen dolní komory a nynější tajemník klubu ČSSD Roman Sklenák, čímž se ujal mandátu. Sklenák ve Sněmovně nahradil někdejšího premiéra a předsedu sociální demokracie Bohuslava Sobotku, jenž na funkci rezignoval ke konci března.

Sněmovna podpořila komunální politiky. Část přiznání majetku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Údaje o movitém majetku a závazcích komunálních politiků zřejmě budou neveřejné. U představitelů malých obcí by měly být veřejné jen údaje o nemovitostech a funkcích ve firmách. Vyplývá to z úprav zákona o střetu zájmů, který sněmovna poslala do závěrečného schvalování. Hned v úvodu jednání také složil poslanecký slib náhradník za Bohuslava Sobotku Roman Sklenák (oba ČSSD). 

6. dubna 2018

Členům ČSSD se nelíbí, že mezi ně Sobotka nechce přijít

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka se neúčastní stranických jednání. Za to sklízí od některých sociálních demokratů kritiku. Sobotka se stáhl do ústraní už po neúspěšných parlamentních volbách loni v říjnu.

3. dubna 2018

Sobotka už vyklidil kancelář ve Sněmovně, dostane odchodné...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví.

Expremiér Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář. Má nárok na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se v dolní komoře v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví. Sobotku ve Sněmovně nahradí někdejší předseda poslaneckého klubu ČSSD a jeho dosavadní tajemník Roman Sklenák. Slib by měl složit v úvodu schůze, která začne v úterý odpoledne příští týden.

Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Praha - Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví. Sobotku...

Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Praha - Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví. Sobotku...

Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář. Odchodné činí 106...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví.

30. března 2018

POLITIKA: Sobotkův talent se minul s dobou

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 30. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Posledního března odchází z politiky ve svých šestačtyřiceti letech expremiér Bohuslav Sobotka. Připomeňme si stručně jeho kariéru: O politiku se zajímal od studentských dob, v roce 1990 byl spoluzakladatelem Mladých sociálních demokratů.

28. března 2018

ČSSD měla loni ztrátu 40 milionů, Sobotka dal straně 80...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Pod vládou Bohuslava Sobotky a poté úřadujícího předsedy Milana Chovance hospodařila sociální demokracie loni se ztrátou ve výši téměř 40 milionů korun. Podepsaly se pod to především loňské podzimní volby do Sněmovny, které způsobily výpadek v příjmech ze státního rozpočtu za hlasy a mandáty, uvedl dnes ekonomický ředitel strany Martin Starec (ČSSD).

Pády z výsluní: z mocných politiků se stali opět obyčejní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 28. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Minulý týden oznámil po dvaadvaceti letech svůj odchod z poslanecké sněmovny Bohuslav Sobotka. Mandátu se vzdá ke konci března. Není jediný, kdo z vrcholných jihomoravských politiků sněmovnu opustil. Rozhodování o budoucnosti České republiky vyměnil za zaměstnání a koníčky i bývalý hejtman Michal Hašek.

27. března 2018

Na Sobotku budeme rádi vzpomínat, míní jeho náhradník. Vládu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Je to pikantní výměna. Za Bohuslava Sobotku nastoupí do Sněmovny někdejší šéf poslaneckého klubu ČSSD Roman Sklenák. Když vedl klub on, měla ČSSD ve Sněmovně 50 členů. Teď je tam sociálních demokratů jen 15. Ale i s tím se dá pracovat, věří Sklenák. A na rozdíl od Sobotky nebude mít problém podpořit případnou vládu s ANO. Sám je součástí vyjednávacích týmů. O Sobotkovi však říká, že hlavního viníka neúspěchu z něj udělali lidé neoprávněně. A připouští, že byl na stejné životní křižovatce jako expremiér.

26. března 2018

Babiš se konečně dočká Hamáčka. Kde to drhne a kdo si na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Vyjednávání mezi ANO a ČSSD jdou do finále, v úterý se sejdou lídři stran Andrej Babiš a Jan Hamáček. Mělo se tak stát v pátek, ale Hamáček schůzku zrušil. Mezi stranami jsou dál sporné body - u daní, ale třeba i zrušení karenční doby, tedy neproplácení prvních tří dnů nemocenské. Nejasnosti však panovaly i kolem toho, zda má ČSSD k dispozici všech 15 poslanců. Jednoho z odpůrců spojení s ANO Bohuslava Sobotku však vystřídá Roman Sklenák (oba ČSSD), který je sám součástí vyjednávacích expertních týmů.

25. března 2018

GLOSA: Poděkování Bohuslavu Sobotkovi

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 25. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Nejsem volič sociálních demokratů. Přesto si dovolím tvrdit. že pan Bohuslav Sobotka byl v řadě našich premiérů ojedinělým pozitivním jedincem.

23. března 2018

Zemanova potupa, vláda s Grossem i ztráta ženy. Co Sobotka...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér a poslanec Bohuslav Sobotka (ČSSD) ve čtvrtek oznámil, že končí ve vrcholné politice. Vyslovil tak sbohem jedné dlouhé éře, během které si vyzkoušel řadu funkcí - byl ministrem, premiérem, předsedou strany i poslancem. Vystudovaný právník čelil narážkám, že nikdy pořádně nepracoval. V politice se Sobotka pohyboval už od začátku 90. let. Zažil Grossovu vládu, sám pak potupu na Hradě od Miloše Zemana. Ale i trable v osobním životě.

Bohuslav Sobotka: Už nemám politické ambice, radit novému...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 3. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

/ROZHOVOR/ Po 22 letech se Bohuslav Sobotka rozhodl odejít z vrcholné politiky. Poslaneckého mandátu se vzdá k 31. březnu, ve sněmovně ho nahradí Roman Sklenák. Nyní se chce věnovat dětem, své profesní kariéře a doučit se angličtinu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.