Index vlivu Bohuslav Sobotka - Index vlivu v politice

Bohuslav Sobotka
 
 

VIDEOZÁZNAM: Projev Bohuslava Sobotky při pietním aktu v Hodoníně u Kunštátu

21.8.2018 17:41 - Premiér Vlády ČR Bohuslav Sobotka se včera zúčastnil pietního setkání k uctění památky romského holocaustu za 2. sv války v Hodoníně u Kunštátu.

 

Bohuslav Sobotka aktuálně...

Pořadí: 9Index vlivu: 3
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
13.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
13.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.983Vliv / význam klesá
 

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Bohuslav Sobotka ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Bohuslav Sobotka v poslední době

 

21. srpna 2018

VIDEOZÁZNAM: Projev Bohuslava Sobotky při pietním aktu v...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 21. 8. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  14

21.8.2018 17:41 - Premiér Vlády ČR Bohuslav Sobotka se včera zúčastnil pietního setkání k uctění památky romského holocaustu za 2. sv války v Hodoníně u Kunštátu.

20. června 2018

ČSSD je na úrovni hvězdné pěchoty, strana je rozpolcená....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 6. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Pokud si Miroslav Poche přeje, aby vláda vznikla, měl by si asi hledat jiné angažmá, míní bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek. Vládu s hnutím ANO podporuje, zůstat v opozici by prý byl špatný nápad. Předsednictvo sociální demokracie minulý týden odmítlo podpořit Paroubkovu nominaci pro senátní volby na Ostravsku, což je prý podraz "sobotkovské" části předsednictva, které by údajně jímala hrůza z toho, co by se stalo, kdyby Paroubek vyhrál. Ten lidi kolem Bohuslava Sobotky ostře kritizoval.

19. června 2018

Rozhádaná ČSSD začíná couvat: Zaorálek místo Pocheho?

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 6. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Ministrem zahraničí by se místo Miroslava Pocheho (ČSSD) mohl stát Lubomír Zaorálek. České televizi to řekl místopředseda strany Jiří Zimola. Zaorálek byl ministrem zahraničí v minulých čtyřech letech ve vládě Bohuslava Sobotky. Jméno Poche tak stranu dál štěpí.

31. května 2018

Komise k OKD chce vyslechnout 27 svědků. Na seznamu je i...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 31. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Sněmovní vyšetřovací komise zabývající se privatizací těžařského podniku OKD si pozve k výslechu 27 svědků. Bude mezi nimi bývalý premiér a ministr financí Bohuslav Sobotka, někdejší ministr průmyslu Milan Urban (oba ČSSD) nebo dřívější majitel firmy Zdeněk Bakala. Po dnešním neveřejném jednání komise to novinářům řekl její předseda Lukáš Černohorský (Piráti).

Sněmovní komise k OKD vyslechne Sobotku i Bakalu. Celkem...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

O privatizaci těžařského podniku OKD promluví před sněmovní vyšetřovací komisí 27 svědků. Bude mezi nimi bývalý premiér a ministr financí Bohuslav Sobotka, někdejší ministr průmyslu Milan Urban (oba ČSSD) nebo dřívější majitel firmy Zdeněk Bakala. Po čtvrtečním neveřejném jednání komise to řekl její předseda Lukáš Černohorský (Piráti).

Sobotku i Bakalu chce vyslechnout komise k OKD. Poslanci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér a ministr financí Bohuslav Sobotka (ČSSD) nebo miliardář Zdeněk Bakala a dalších 25 svědků. Ty všechny si chce pozvat k výslechu sněmovní vyšetřovací komise zabývající se privatizací těžařského podniku OKD. Před poslanci by měl vypovídat i někdejší ministr průmyslu Milan Urban (ČSSD). Ve čtvrtek to po neveřejném jednání komise řekl novinářům její předseda Lukáš Černohorský (Piráti).

28. května 2018

Hašek přinesl Zemanovi koňak. „Šprtá“ na velkou zkoušku a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Nad skleničkou vína a s popelníkem na stole se v pondělí kolem poledne potkali na zámku v Lánech prezident Miloš Zeman a jeho poradce Michal Hašek (ČSSD). Ten samý Michal Hašek, který po volbách v roce 2013 nejdříve zapíral takzvanou lánskou schůzku, která měla vést k pádu Bohuslava Sobotky. A který byl za ČSSD jedním z hlavních vyjednávačů možné budoucí koaliční smlouvy s hnutím ANO za tolerance KSČM. Hašek přinesl prezidentovi tekutý dárek.

13. května 2018

ZÁZNAM: Pietní akt v Letech u Písku a prohlídka bývalého...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 13. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

13.5.2018 2:09, (AKTUALIZOVÁNO 15:30) - Pietní akt za romské oběti holokaustu v Letech na Písecku se v neděli nesl ve znamení díků za nedávné zrušení vepřína v sousedství někdejšího koncentračního tábora. Nově upravené pietní místo by chtělo Muzeum romské kultury veřejnosti představit za tři roky. Výbor pro odškodnění romského holokaustu udělil ocenění politikům, kteří se podle něj nejvíc přičinili o odstranění výkrmny. Mezi nimi byli členové bývalé vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) lidovec Daniel Herman a sociální demokrat Jiří Dientsbier. První romská internetová televize ROMEA TV vysílala pietní akt přímým přenosem.

7. května 2018

OKD jako Kožený či Mostecká uhelná: Soud žádá miliardy za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Požadovaná náhrada škody v kauze nevýhodné privatizace OKD patří k největším v historii českého soudnictví. Obžaloba ji vyčíslila na 5,7 miliardy korun a podle státního zástupce má tuto sumu uhradit trojice obžalovaných - soudní znalec a dva někdejší státní úředníci. Jenže podle kritiků by měli stát před soudem jiní. Již v pondělí se čeká v této kauze rozsudek. Padne další rekordní „flastr“? A budou za privatizaci zbývajícího státního podílu z éry Grossovy vlády, ve které coby ministr financí seděl Bohuslav Sobotka (ČSSD), platit právě tito obžalovaní? Náhradu škody soudy požadovaly dříve i v jiných případech - u Viktora Koženého či v kauze Mostecké uhelné.

4. května 2018

Škromach pobízí ČSSD do vlády. Vymění bazének a „pracák“ za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 5. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Býval jedním z nejpopulárnějších a nejviditelnějších politiků sociální demokracie. Vše ale skončilo v roce 2013 po takzvané lánské schůzce, kdy i Zdeněk Škromach dojel za prezidentem Milošem Zemanem a chystal sesazení tehdejšího šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky. Dnes je bývalý ministr práce a sociálních věcí pověstný především svými selfie fotkami a hovory od bazénku. V rozhovoru pro Blesk Zprávy rozebral situaci v sociální demokracii a promluvil i o tom, jestli se chystá do vlády.

28. dubna 2018

Chovanec přísně: ČSSD nemá spolupracovat s KSČM a referendum...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Milan Chovanec po konci Bohuslava Sobotky v čele strany sociálním demokratům dočasně šéfoval, na sjezdu sice neuspěl, ale k dalšímu vývoji v ČSSD nehodlá mlčet. V rozhovoru pro Blesk Zprávy řekl, že nesouhlasí s postupem stranických špiček při vyjednávání o kabinetu s hnutím ANO, vstup do vlády vůbec nepodporuje. Chovanec vystoupí se svou kritikou v sobotu v Hradci Králové na zasedání Ústředního výkonného výboru. Chce otevřít také otázku takzvaného bohumínského usnesení, které zakazuje ČSSD spolupráci s KSČM a extrémistickými stranami.

16. dubna 2018

Napsal Zemanovi kvůli OKD. Podle Piráta je Bakala „mistr...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Ostře jste kritizoval Zdeňka Bakalu a k OKD máte coby vrcholný politik také co říct, napsal Pirát Lukáš Černohorský v dopise prezidentovi Zemanovi a požádal o osobní schůzku. Černohorský je předsedou Vyšetřovací komise k OKD, která se sejde tento týden již počtvrté. Co zatím zjistila a jak její předseda vnímá mimo jiné počínání Zdeňka Bakaly či zapojení expremiéra a někdejšího ministra financí Bohuslava Sobotky, prozradil v aktuálním komentáři pro Blesk Zprávy.

15. dubna 2018

Zaorálek: Handlíř Babiš může skončit jako Jakešův kůl. Já...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Při loňských volbách do Poslanecké sněmovny byl hlavní tváří ČSSD s ambicí porazit šéfa ANO Andreje Babiše. To se ovšem Lubomíru Zaorálkovi nepovedlo. Strana oranžové růže dostala výprask a pouhých 15 poslaneckých křesel. „Zvedáme se z prachu,“ tvrdí teď bývalý ministr zahraničí, který lituje odchodu Bohuslava Sobotky z politiky. A nevěří, že by Babiš začal se sociálními demokraty jednat slušně. Sám má radost, že si může jít zaplavat a něco i přečíst.

11. dubna 2018

Náhradník za Sobotku ve Sněmovně si odkroutil první den: A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Z postu tajemníka poslaneckého klubu zpět do poslanecké lavice. To je příběh posledních týdnů bývalého předsedy klubu ČSSD Romana Sklenáka, který si také výrazně platově polepší. O kolik přesně, ale zástupci ČSSD říct nechtěli. Sklenák ve Sněmovně nahradil expremiéra Bohuslava Sobotku, který se z vysoké politiky zcela stáhl. Bývalý předseda sociálnědemokratického klubu skončil na jižní Moravě v říjnových volbách „první pod čarou“ za Sobotkou a exprimátorem Brna Romanem Onderkou.

10. dubna 2018

Sněmovna je opět kompletní, Sklenák složil slib a nahradil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

V úvodu nynější schůze Sněmovny složil poslanecký slib někdejší člen dolní komory a nynější tajemník klubu ČSSD Roman Sklenák, čímž se ujal mandátu. Sklenák ve Sněmovně nahradil někdejšího premiéra a předsedu sociální demokracie Bohuslava Sobotku, jenž na funkci rezignoval ke konci března.

Sněmovna podpořila komunální politiky. Část přiznání majetku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Údaje o movitém majetku a závazcích komunálních politiků zřejmě budou neveřejné. U představitelů malých obcí by měly být veřejné jen údaje o nemovitostech a funkcích ve firmách. Vyplývá to z úprav zákona o střetu zájmů, který sněmovna poslala do závěrečného schvalování. Hned v úvodu jednání také složil poslanecký slib náhradník za Bohuslava Sobotku Roman Sklenák (oba ČSSD). 

6. dubna 2018

Členům ČSSD se nelíbí, že mezi ně Sobotka nechce přijít

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka se neúčastní stranických jednání. Za to sklízí od některých sociálních demokratů kritiku. Sobotka se stáhl do ústraní už po neúspěšných parlamentních volbách loni v říjnu.

3. dubna 2018

Sobotka už vyklidil kancelář ve Sněmovně, dostane odchodné...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví.

Expremiér Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář. Má nárok na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se v dolní komoře v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví. Sobotku ve Sněmovně nahradí někdejší předseda poslaneckého klubu ČSSD a jeho dosavadní tajemník Roman Sklenák. Slib by měl složit v úvodu schůze, která začne v úterý odpoledne příští týden.

Sobotka už vyklidil sněmovní kancelář

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 3. 4. 2018  •  Bohuslav Sobotka  •  0

Praha - Bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) už vyklidil svou sněmovní kancelář. V dolní komoře se v dohledné době podle informací spolustraníků pravděpodobně neobjeví. Sobotku...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.