Index vlivu Petr Kellner - Index vlivu v podnikání

 
 

Plzeňská Škoda dodá do Německa 80 tramvají za sedm miliard

Plzeňská Škoda Transportation dodá do Německa 80 tramvají za téměř sedm miliard korun. Škoda zvítězila v tendru na dodávku moderních tramvají pro dopravní podnik Rhein-Neckar-Verkehr (RNV). Společnost, v níž drží stoprocentní podíl skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, to oznámila ve středu.

 

Petr Kellner aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.3Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
4.13Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.120Vliv / význam roste
 

Jak nás Petr Kellner ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Petr Kellner ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Kellner ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Kellner v poslední době

 

20. června 2018

Plzeňská Škoda dodá do Německa 80 tramvají za sedm miliard

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Plzeňská Škoda Transportation dodá do Německa 80 tramvají za téměř sedm miliard korun. Škoda zvítězila v tendru na dodávku moderních tramvají pro dopravní podnik Rhein-Neckar-Verkehr (RNV). Společnost, v níž drží stoprocentní podíl skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, to oznámila ve středu.

15. června 2018

PPF pokračuje v obchodech na Balkáně. Kupuje srbskou Telenor...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 15. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera kupuje stoprocentní podíl v srbské Telenor Bance. PPF má další akvizice v oblasti telekomunikací v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku. Obchod ještě musí posvětit Srbská národní banka a relevantními antimonopolními úřady.  

PPF získá stoprocentní podíl v srbské Telenor Bance

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 15. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF Petra Kellnera získá od skupiny Telenor stoprocentní podíl v srbské Telenor Bance. Transakce je součástí akvizice telekomunikačních aktiv Telenoru v Maďarsku, Bulharsku, Černé Hoře a Srbsku. PPF to oznámila v pátek. Dokončení transakce podléhá schválení Srbskou národní bankou a relevantními antimonopolními úřady.

13. června 2018

Kellner dal za Škodu Transportation 8,3 miliardy. Skoro...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  1

Za plzeňskou Škodu Transportation zaplatila PPF Petra Kellnera 8,3 miliardy korun (326 milionů eur). Nejbohatší Čech loni v listopadu porazil v souboji o strojírenskou skupinu majitele EPH Daniela Křetínského. Největší český výrobce tramvají a vlaků měl loni tržby 11,8 miliardy korun a čistý zisk 712 milionů.

12. června 2018

Obchod roku. Škoda Transportation stála PPF pouhých 8,3...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 12. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  1

Investiční skupina PPF Petra Kellnera zaplatila za Škodu Transportation, která je největším výrobcem tramvají, příměstských elektrických vlaků, lokomotiv, souprav metra, trolejbusů nebo elektrobusů ve střední a východní Evropě, 325 milionů euro. To na konci dubna, kdy k transakci došlo, odpovídalo 8,3 miliardám korun. Informaci jako první přinesl server euro.cz s odvoláním na výroční zprávu PPF za rok 2017.

Kellnerova PPF zaplatila za Škodu Transportation 8,3...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 12. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Plzeň - Investiční skupina PPF Petra Kellnera zaplatila za plzeňskou Škodu Transportation 326 milionů eur, což je při kurzu, který platil v době převzetí firmy na konci dubna 8,3 miliardy...

Kellnerova PPF zaplatila za Škodu Transportation 8,3...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 12. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Plzeň - Investiční skupina PPF Petra Kellnera zaplatila za plzeňskou Škodu Transportation 326 milionů eur, což je při kurzu, který platil v době převzetí firmy na konci dubna 8,3 miliardy...

Kellnerova PPF zaplatila za Škodu Transportation 8,3 miliardy

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 12. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  1

Investiční skupina PPF Petra Kellnera zaplatila za plzeňskou Škodu Transportation 326 milionů eur, což je při kurzu, který platil v době převzetí firmy na konci dubna 8,3 miliardy korun. Po odečtení 900 milionů korun, kterou PPF na konci loňského roku plzeňské Škodovce půjčila, dostalo devět původních vlastníků Škodovky reálnou kupní cenu 7,4 miliardy korun.
    Další články k tématu:
  • Škoda Transportation dokončila nákup finského výrobce tramvají Transtech
  • Škoda Transportation získala miliardovou zakázku. Dodá vlaky na Slovensko

7. června 2018

Kapsch jde do protiútoku a denně píše Ťokovi. Rakouská firma...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Firma Kapsch začala používat stejnou obrannou strategii jako v roce 2016 konkurenční SkyToll. Nynější provozovatel českého mýtného systému má údajně podezření, že ministerstvo dopravy chce zakázku dát "z ruky" konsorciu spojenému s miliardářem Petrem Kellnerem. Ťokův úřad ale upozorňuje, že další postup musí nejdříve projednat vláda.

5. června 2018

Kellnerově PPF klesl zisk o devět miliard, aktiva vzrostla...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 5. 6. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera dosáhla loni čistého zisku 642 miliónů eur (16,47 miliardy korun). To je o 358 miliónů eur (9,18 miliardy korun) méně než o rok dříve, kdy skupina vydělala jednu miliardu eur (25,65 miliardy korun). Skupina to uvedla v tiskové zprávě.

25. května 2018

Kellnerovo Sotio otestuje viry proti rakovině prostaty

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

V Česku se v klinické studii poprvé otestují takzvané onkolytické viry. V kombinaci s českým přípravkem od firmy Sotio mají porazit rakovinu prostaty. Firma Sotio nejbohatšího Čecha Petra Kellnera ve čtvrtek oznámila, že se do testování zapsal první pacient.

24. května 2018

Kellnerovo Sotio chce vyléčit rakovinu prostaty. Proti...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Česká firma Sotio patřící společnosti PPF Petra Kellnera oznámila rozjezd nové klinické studie. Zapojil se do ní už první pacient s rakovinou prostaty, dalších čtrnáct přibude. Studie má zjistit, jak funguje látka Sotia ve spojení s norským přípravkem s takzvanými onkolytickými viry. Ty se v Česku budou testovat poprvé.

21. května 2018

S nepřátelským převzetím jiných firem má zkušenost řada...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

S nepřátelským převzetím jiných firem má zkušenosti řada známých českých byznysmanů. Nejvíce viditelní jsou majitel skupiny PPF Petr Kellner, realitní podnikatel Radovan Vítek nebo Karel Komárek vlastnící skupinu KKCG.

16. května 2018

Kellnerova PPF posiluje v komunikacích. Koupila třetinu...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 16. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF, kterou vlastní nejbohatší Čech Petr Kellner, získala podíl 29,4 procenta ve společnosti ČD - Telematika. Ten koupila od investiční skupiny Unicapital. Informovala o tom tisková mluvčí PPF Zuzana Migdalová.  

Kellnerova PPF koupila 29procentní podíl ve firmě ČD -...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina Unicapital prodala svůj podíl 29 procent ve firmě ČD - Telematika. Koupila jej investiční skupina PPF miliardáře Petra Kellnera, které drží 81procentní podíl v telekomunikační společnosti O2 a zcela ovládá společnost Cetin. ČD - Telematika spravuje páteřní síť 3500 kilometrů optických kabelů, druhou největší po Cetinu. O úplné ovládnutí společnosti donedávna uvažoval stát, který ve firmě drží majoritní, 71procentní podíl.

Kellner posiluje v telekomunikacích. PPF koupila třetinu ČD...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 16. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera koupila podíl 29,4 procenta ve společnosti ČD – Telematika od skupiny Unicapital, informovala ve středu mluvčí PPF Zuzana Migdalová. Telematika vlastní rozsáhlou telekomunikační optickou síť podél železničních tratí, kterou z velké části využívají státní podniky.

[aktualita] Kellnerova PPF kupuje podíl v ČD-Telematice,...

Zdroj Lupa.cz ze dne 16. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Skupina PPF vlastněná Petrem Kellnerem oznámila, že za nespecifikovanou částku koupila podíl ve výši 29,04 procenta ve firmě ČD-Telematika. Ta je po společnosti CETIN, kterou rovněž ovládá PPF, druhým největším provozovatelem datových sítí v zemi. Spravuje kolem 3500 kilometrů optických kabelů. Je možné, že odkupní částka převýšila 600 milionů korun. PPF podíl kupuje od společnosti UNI Telematika, která je spojená s firmou Unicapital olomouckého miliardáře Pavla Hubáčka. Ten podíl koupil od…

9. května 2018

Tendr na mýto opět zkrachoval. „Zařízl“ ho Antimonopolní úřad

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběr vítěze tendru na vybudování a provoz systému na výběr elektronického mýta od roku 2020. Úřad to ve středu uvedl v tiskové zprávě. ÚOHS dospěl k závěru, že zadavatel porušil zákon o zadávání veřejných zakázek. Rozhodnutí zatím není pravomocné. Ministerstvo dopravy v tendru vybralo konsorcium firem CzechToll ze skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera a slovenský SkyToll. S cenou 10,75 miliardy korun měla deset let s použitím satelitní technologie vybírat a spravovat mýtné na dálnicích a silnicích první třídy.

Tendr na mýto se vrací na začátek, antimonopolní úřad soutěž...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 9. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Antimonopolní úřad zrušil výběrové řízení na správce elektronického mýta po roce 2019. Ministerstvo dopravy v něm vybralo jako správce firmy CzechToll a SkyToll, které ovládá skupina PPF Petra Kellnera. Jejich nabídky byly nejlevnější. Důvodem zrušení tendru je pochybení při vydávání dokumentace k výběrovému řízení. To se tak vrací na začátek. Ministerstvo dopravy proti rozhodnutí podá rozklad.

Antimonopolní úřad zrušil výsledek tendru na mýtné....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 5. 2018  •  Petr Kellner  •  0

Antimonopolní úřad zrušil výběr vítěze tendru na vybudování a provoz systému na výběr elektronického mýta od roku 2020. Dospěl k závěru, že zadavatel porušil zákon o zadávání veřejných zakázek. Ministerstvo dopravy v tendru vybralo konsorcium firem CzechToll ze skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera a slovenský SkyToll. Podle ministra Dana Ťoka podá jeho resort proti rozhodnutí ÚOHS rozklad. Právní kroky zvažuje i CzechToll.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.