Index vlivu Jaromír Drábek - Index vlivu v politice

Jaromír Drábek
 
 

Velký úklid po éře ministra Drábka: stát ušetří stamiliony

Ministerstvo práce přejde na nový systém výplaty dávek, bude o stamiliony levnější. Za zakázku v hodnotě 1,6 miliardy z roku 2011 dostal bývalý náměstek Vladimír Šiška šest let vězení. Já jsem chtěl také otevřenou soutěž a ušetřit, říká dnes exministr práce Jaromír Drábek (TOP 09), jemuž aféra ukončila politickou kariéru.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Články, kde se vyskytuje Jaromír Drábek v poslední době

 

5. října 2016

Velký úklid po éře ministra Drábka: stát ušetří stamiliony

Zdroj IHNED.cz ze dne 5. 10. 2016  •  Jaromír Drábek  •  11

Ministerstvo práce přejde na nový systém výplaty dávek, bude o stamiliony levnější. Za zakázku v hodnotě 1,6 miliardy z roku 2011 dostal bývalý náměstek Vladimír Šiška šest let vězení. Já jsem chtěl také otevřenou soutěž a ušetřit, říká dnes exministr práce Jaromír Drábek (TOP 09), jemuž aféra ukončila politickou kariéru.

29. září 2016

Náměstek exministra Drábka míří opět k soudu. Šiška měl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 9. 2016  •  Jaromír Drábek  •  4

Pražský vrchní soud zrušil osvobozující verdikt nad bývalým náměstkem ministerstva práce Vladimírem Šiškou a znalcem Vladimírem Smejkalem. Kauzu miliardové zakázky pro firmu IBM vrátil k dalšímu projednání Městskému soudu v Praze, který v únoru konstatoval, že skutky obou mužů nebyly trestnými činy. Odvolací senát rozhodl v neveřejném zasedání. Kvůli situaci kolem Šišky v říjnu 2012 rezignoval tehdejší ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09).

21. října 2015

Exministr Drábek se u soudu zastal Šišky, IBM prý byla...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 10. 2015  •  Jaromír Drábek  •  7

Praha - Bývalý ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) se dnes u soudu zastal svého někdejšího prvního náměstka Vladimíra Šišky, který čelí obžalobě v souvislosti se zakázkou na kontrolu sociálních dávek. Miliardovou zakázku měla bez výběrového řízení získat firma IBM. Podle Drábka byl tento postup v pořádku, protože IBM představovala jediného možného dodavatele.

IBM byla jediná možná volba, zastal se Drábek Šišky

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 10. 2015  •  Jaromír Drábek  •  6

Bývalý ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) se u soudu zastal svého někdejšího prvního náměstka Vladimíra Šišky, který čelí obžalobě v souvislosti se zakázkou na kontrolu sociálních dávek. Miliardovou zakázku měla bez výběrového řízení získat firma IBM.

3. dubna 2015

Šiška a Hojer z ministerstva práce dostali za vydírání sedm...

Zdroj IHNED.cz ze dne 3. 4. 2015  •  Jaromír Drábek  •  7

Bývalého náměstka ministerstva práce a sociálních věcí Vladimíra Šišku a šéfa tamního odboru informatiky Milana Hojera poslal soud na sedm a šest let do vězení. Kvůli Šiškovu trestnímu stíhání rezignoval v říjnu 2012 jeho nadřízený, ministr Jaromír Drábek. Proti verdiktu soudu se lze odvolat.

25. září 2014

Kauzu úředníků Šišky a Hojera vrátil soud k novému jednání

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 25. 9. 2014  •  Jaromír Drábek  •  11

Praha – Kauzu bývalých úředníků ministerstva práce Vladimíra Šišky a Milana Hojera, kteří dostali letos šest a pět let vězení za vydírání, vrátil odvolací soud k novému jednání. Muži podle žalobce žádali od firmy stažení stížnosti na úřad, jinak by prý nedostala zakázku. Vrchní soud v Praze případ poslal zpět Městskému soudu v Praze ve středu v neveřejném jednání. Kvůli Šiškovu stíhání rezignoval v říjnu 2012 jeho nadřízený, ministr Jaromír Drábek (TOP 09).

15. dubna 2014

Drábek: Házení viny na moji osobu je laciné

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 4. 2014  •  Jaromír Drábek  •  13

Bývalý ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek popírá, že by se za jeho působení špatně hospodařilo s informačními technologiemi. Reaguje tak na vyjádření současné ministryně Michaely Marksové Tominové, podle které kvůli tomu ministerstvo prohospodařilo miliardu korun. "Mým cílem na ministerstvu bylo, aby se náklady na informační technologie výrazně snížily a aby se ministerstvo zbavilo toho, že bylo ovládáno monopolním dodavatelem. To se podařilo. Nebo se alespoň podařilo vytvořit pro to předpoklady," řekl Drábek v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ.

1 miliarda! Feministka Marksová vyčíslila škodu po Drábkovi....

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 4. 2014  •  Jaromír Drábek  •  13

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová (ČSSD) si posvítila na hospodaření ve svém resortu - a podle všeho má co dávat do pořádku, především po svém předchůdci Jaromírovi Drábkovi (TOP 09). Po auditu je prý jasné, že promarnil miliardu. A že po sobě zanechal chaos. Drábek se podobným nařčením brání. Prý naopak ušetřil. 

9. dubna 2014

Jaromír Drábek u soudu: Reforma dávek ušetřila za rok...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 9. 4. 2014  •  Jaromír Drábek  •  13

Praha - Někdejší ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) ve středu u pražského městského soudu uvedl, že reformou sociálních dávek v roce 2012 ušetřil státu deset miliard korun. Odmítl tvrzení jednatele firmy OKsystem, podle kterého ministerstvo zbytečně vynaložilo 1,5 miliardy kvůli smlouvě s Fujitsu Technology, jejíž systémy po rozhodnutí antimonopolního úřadu stejně nemůže využívat. Drábek vystupuje jako svědek v kauze svých někdejších podřízených Vladimíra Šišky a Milana Hojera.

Drábek u soudu hájil reformu dávek, za rok prý ušetřila 10...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 9. 4. 2014  •  Jaromír Drábek  •  11

Praha - Někdejší ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) u pražského městského soudu uvedl, že reformou sociálních dávek v roce 2012 ušetřil státu deset miliard korun. Odmítl tvrzení...

8. dubna 2014

Hojer s Šiškou popřeli, že nabízeli firmě OKsystem úplatek

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 8. 4. 2014  •  Jaromír Drábek  •  12

Praha - Někdejší první náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška i bývalý šéf tamního odboru informatiky Milan Hojer dnes u pražského městského soudu popřeli, že by nabídli firmě OKsystem úplatek ve formě přidělení veřejné zakázky. Obžaloba dvojici viní z podplácení a zneužití pravomoci úřední osoby, oběma mužům hrozí v případě prokázání viny až 12 let vězení. Kvůli Šiškovu stíhání rezignoval v říjnu 2012 jeho nadřízený, ministr Jaromír Drábek (TOP 09).

14. února 2014

Drábek za TOP 09 do eurovoleb nepůjde, bojí se kritiky

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 14. 2. 2014  •  Jaromír Drábek  •  13

Praha – Bývalý práce Jaromír Drábek (TOP 09) nebude kandidovat ve volbách do Evropského parlamentu. Nechce, aby političtí konkurenti zneužili jeho působení na MPSV ke kritice kandidátů TOP 09. Drábek to dnes řekl na tiskové konferenci v Poslanecké sněmovně. Exministr dostal řadu nominací z krajských organizací strany. Nyní se spekuluje, že by za TOP 09 mohl kandidovat někdejší člen ODS, exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

Drábek do eurovoleb nepůjde, nechce poškodit TOP 09

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 2. 2014  •  Jaromír Drábek  •  15

Praha - Bývalý ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) nebude kandidovat ve volbách do Evropského parlamentu. Nechce, aby političtí konkurenti zneužili jeho působení na ministerstvu ke kritice...

Drábek do eurovoleb nepůjde, nechce poškodit TOP 09

Zdroj ČN - Z domova ze dne 14. 2. 2014  •  Jaromír Drábek  •  14

Praha - Bývalý ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09) nebude kandidovat ve volbách do Evropského parlamentu. Nechce, aby političtí konkurenti zneužili jeho působení na ministerstvu ke kritice...

Drábek vzdal eurovolby. Nechce poškozovat TOP 09

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 2. 2014  •  Jaromír Drábek  •  15

Bývalý práce Jaromír Drábek (TOP 09) nebude kandidovat ve volbách do Evropského parlamentu. Nechce, aby političtí konkurenti zneužili jeho působení na ministerstvu ke kritice kandidátů TOP 09.

7. prosince 2013

Drábek: Rád bych v unii prosadil české zkušenosti s úsporami

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 12. 2013  •  Jaromír Drábek  •  16

ODS způsobila, že je Česko v rámci Evropské unii odstrčeno, řekl v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ exposlanec za TOP 09 Jaromír Drábek. Česko podle něj dokáže být seriózním partnerem. Neschopnost v Evropské unii prosadit kvůli velikosti Česka, jsou jen výmluvy, říká Drábek, který již sbírá ve straně nominace na kandidaturu do květnových voleb. Rád by v Unii prosadil české zkušenosti s úsporami.

23. listopadu 2013

Ministr práce posílá na Drábka a Šišku policii

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 11. 2013  •  Jaromír Drábek  •  17

Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška. Napsal to deník Mladá fronta Dnes.

Ministr Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  Jaromír Drábek  •  16

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška.

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  Jaromír Drábek  •  16

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 11. 2013  •  Jaromír Drábek  •  16

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.