Index vlivu Jan Fischer - Index vlivu v politice

Jan Fischer
 
 

Petr Fischer: Hry moci na FAMU. Vít Janeček by ze školy odcházet neměl, jinak to odnese český film

Spor propuštěného režiséra Víta Janečka a děkana Zdeňka Holého je střetem o budoucí pravdu českého filmu. Jde o to, jak velkou svobodu ponechávat studentům a do jaké míry "plést" fachmanské hlavy filozofickou teorií. Obě koncepce by přitom na pražské FAMU klidně mohly fungovat vedle sebe.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
26.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
33.19Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jan Fischer ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jan Fischer v poslední době

 

30. srpna 2017

Petr Fischer: Hry moci na FAMU. Vít Janeček by ze školy...

Zdroj IHNED.cz ze dne 30. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  0

Spor propuštěného režiséra Víta Janečka a děkana Zdeňka Holého je střetem o budoucí pravdu českého filmu. Jde o to, jak velkou svobodu ponechávat studentům a do jaké míry "plést" fachmanské hlavy filozofickou teorií. Obě koncepce by přitom na pražské FAMU klidně mohly fungovat vedle sebe.

20. srpna 2017

Desítky Čechů čekají už 32 hodin v Egyptě na odlet. Travel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  0

V egyptské Hurghadě uvízly kvůli poruše letadla společnosti Travel Service desítky klientů cestovní kanceláře Fischer. Odlétat měli v sobotu odpoledne, v neděli odpoledne však stále byli v egyptském hotelu. Někteří z nich si stěžovali na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fischer. Její mluvčí Jan Bezděk řekl, že delegáti klientům poskytují maximum informací, o dalším postupu ale musí rozhodnout společnost Travel Service. Letecký dopravce poslal v noci do Hurghady tým techniků, kteří pracují na opravě.

Desítky českých turistů uvázly v Hurghadě. Odlet se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 8. 2017  •  Jan Fischer  •  0

V egyptské Hurghadě uvázlo kvůli poruše letadla společnosti Travel Service několik desítek klientů cestovní kanceláře Fischer. Odlétat měli v sobotu odpoledne, v neděli v poledne však stále byli v egyptském hotelu. Někteří z nich si stěžují na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fischer. Její mluvčí Jan Bezděk ČTK řekl, že delegáti klientům poskytují maximum informací, o dalším postupu ale musí rozhodnout společnost Travel Service. Letecký dopravce poslal v noci do Hurghady tým techniků, kteří pracují na opravě.

18. května 2017

Kovářův úkol proti Rusům: dokázat, že může být rozdílovým...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 18. 5. 2017  •  Jan Fischer  •  1

Už čtyři roky válí v ruském Magnitogorsku a za tu dobu se vypracoval v jednu z největších hvězd KHL. I to je důvod, proč trenéři hokejové reprezentace vsadili před čtvrtfinále MS právě na Jana Kováře.
  Další články k tématu:
 • Jak na Rusy? Kovář vedle Voráčka a Sobotky, o gólmanech trenéři mlčí
 • Třeba ještě zkusím NHL, zvažuje Jan Kovář, česká útočná stálice
 • Kovář: Taková šance musí skončit gólem. Musíme to napravit
 • Pro Evropany je v NHL hlavní nevzdat se, vysvětluje Fischer

26. dubna 2017

Kroměřížská výzva zakládá hnutí SPIN. Jsme realisté, hodnotí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 4. 2017  •  Jan Fischer  •  1

Lidé z okruhu Kroměřížské výzvy zakládají novou politickou platformu Spravedlnost a inovace. Chtějí prosadit své vize do programů politických stran a dostat své lidi na jejich kandidátky. Pokud by cítili masivní podporu lidí, mohli by se zapojit i do podzimních voleb. „Jsme ale realisté,“ dodává jeden z představitelů Jan Kalvoda.
  Další články k tématu:
 • Jako kandidáty na Hrad Kroměřížská výzva vidí Fischera a Hilšera
 • Zvažte stíhání prezidenta pro porušení ústavy, žádá Kroměřížská výzva

Ministr kultury Herman má dvě zaměstnání. Podle soudu je...

Zdroj IHNED.cz ze dne 26. 4. 2017  •  Jan Fischer  •  1

"Bylo nesporně prokázáno, že v ústavu bylo volné místo tiskového mluvčího, které bylo účelově obsazeno jiným zaměstnancem. Takové jednání nepožívá ochrany zákoníku práce," konstatoval předseda odvolacího senátu René Fischer. Herman se na soudy obrátil poté, co byl v dubnu 2013 sesazen z funkce ředitele ústavu a současně propuštěn. Právnička ústavu Eva Jandová poukazovala na to, že by bylo absurdní zaměstnat jako mluvčího právě Hermana, který ihned po svém odvolání začal proti instituci aktivně vystupovat v médiích.

2. dubna 2017

Dva premiéři před Národním soudem

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 2. 4. 2017  •  Jan Fischer  •  1

Před 70 lety to bylo pro tehdejší média již několik týdnů ústřední téma: před Národním soudem stanuli dva bývalí předsedové vlád Rudolf Beran a armádní generál Jan Syrový. Spolu s nimi i dva bývalí protektorátní ministři vnitra Otakar Fischer a Josef Černý a také ministr Jiří Havelka. Ústřední postavou soudního přelíčení, které začalo v pankrácké porotní síni 30. ledna 1947, se od samého počátku stal bývalý předseda po válce zakázané agrární strany Rudolf Beran.

9. března 2017

Chrám Tří Grácií

Zdroj JustRide - motorkářský server ze dne 9. 3. 2017  •  Jan Fischer  •  1

Jedná se o klasicistní letohrádek z 19. století architekta Jana Karla Engela, před kterým je umístěné sousoší tří nahých žen, vytesané Leopoldem Fischerem. Sousoší představuje antické bohyně Athénu, Afroditu a Artemis. Objekt je chráněn jako kulturní památka.

3. března 2017

[ZPRÁVY Z TRHŮ] Yellenová s Fischerem dnes potvrdí záměr...

Zdroj Měšec.cz ze dne 3. 3. 2017  •  Jan Fischer  •  1

Tento týden přinesl jednu zásadní změnu – trhy výrazně zvýšily své sázky na růst sazeb v USA. Tento týden přinesl jednu zásadní změnu – trhy výrazně zvýšily své sázky na růst sazeb v USA. Minulý týden dávali investoři pravděpodobnost březnovému růstu sazeb pouze 27 %, dnes je to skoro 90 %. Hlavním důvodem je série jestřábích vystoupení centrálních bankéřů z amerického Fedu včetně Williama Dudleyho a Laely Brainardové. Navíc řada čísel dál potvrzuje, že americká ekonomika je na začátku roku 2017 v dobré kondici a inflační tlaky sílí. Včerejší žádosti o dávky v nezaměstnanosti poklesly na nejnižší úrovně za posledních 44 let. To ukazuje na velice dobrý výsledek únorových souhrnných čísel z amerického trhu práce – ty jsou na programu příští týden a budou posledním důležitým číslem před březnovým setkáním Fedu. Finální verdikt ohledně březnového zasedání Fedu ale asi padne již dnes na večerním vystoupení jeho šéfky Janet Yellenové, popřípadě jejího zástupce Stanleyho Fischera. Pokud se ponesou v podobném duchu jako vystoupení Dudleyho a Brainardové, je v zásadě rozhodnuto.

18. ledna 2017

KULTURNÍ TIP: Když hvězdy pomáhají – benefiční muzikálový...

Zdroj www.superrodina.cz » Superrodina.cz ze dne 18. 1. 2017  •  Jan Fischer  •  1

V neděli 5. února od 19.00 hodin rozezpívá a roztančí scénu Městského divadla v Mostě na 60 umělců v čele s Václavem Noidem Bártou, Ondřejem Rumlem, Olgou Lounovou, Janem Křížem, Ivanou Korolovou, Lilian Sarah Fischerovou a Janou Trojanovou. Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka nedělní noci, které se koná již podruhé, poputuje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů. „Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit… pro vás, pro nás, pro ně a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová.   Kdy: 5. 2. 2017 od 19.00 Kde: Městské divadlo v Mostě (Divadelní 15, 434 01 Most) Autor: Lilian S. Fischerová Režie: Jiří Kraus Scénář: Jana Ozoráková, Jiří Kraus Choreografie: Petr Čejka, Lilian S. Fischerová, Filip Gregoriades, Alena Karlovská Účinkují: Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga […]

5. prosince 2016

Předsednictví EU: Češi si „trhli“ ostudu, čeká nás znovu?

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 12. 2016  •  Jan Fischer  •  4

Stát v čele Evropské unie není jen o možnosti ovlivňovat bruselské dění, ale do značné míry také o prestiži. Češi v roce 2009 mohli ukázat, že dokážou zvládnout vysokou politiku jako několikanásobně větší země. Jenže to kvůli pádu vlády úplně nevyšlo. Co vlastně vedení EU znamená a jak na kritické období vzpomíná tehdejší úřednický premiér Jan Fischer? Čtěte v dalším dílu seriálu EU 100x jinak.

9. listopadu 2016

V KSČ byla i náměstkyně hejtmana Vysočiny Fischerová

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 9. 11. 2016  •  Jan Fischer  •  5

Jihlava - V Komunistické straně Československa byla před rokem 1989 i občanská demokratka Jana Fischerová, která je novou náměstkyní hejtmana Vysočiny a několik let i poslankyní. Fischerová to však neuvádí ve svém oficiálním životopise. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD) ve svém vydání pro Vysočinu.

MfD: V KSČ byla i náměstkyně hejtmana Vysočiny Fischerová

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 11. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Jihlava - V Komunistické straně Československa byla před rokem 1989 i občanská demokratka Jana Fischerová, která je novou náměstkyní hejtmana Vysočiny a několik let i poslankyní. Fischerová...

7. listopadu 2016

Válečný veterán Imrich Gablech oslavil 101. narozeniny

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 11. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Válečný veterán Imrich Gablech oslavil 4. listopadu 101. narozeniny. Přišli mu k nim blahopřát zástupci vedení havlíčkobrodské radnice, v pondělí si popovídal s náměstkyní hejtmana Janou Fischerovou.

24. října 2016

Hejtman na Vysočině bude mít pět náměstků, ODS vybrala...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 10. 2016  •  Jan Fischer  •  3

Poslední otazník ve složení nové krajské vlády na Vysočině je zodpovězen. Občanští demokraté na místo uvolněné radní pro oblast kultury nominovali poslankyni Janu Fischerovou. Bude náměstkyní hejtmana. „Shodli jsme se,“ potvrdil člen vedení ODS na Vysočině Jan Tecl.
  Další články k tématu:
 • Dusno v ODS na Vysočině. Šéf přemlouvá zvolené, aby řídili kraj
 • Koaliční smlouvu na Vysočině podepíší ČSSD, ANO, ODS a Starostové
 • ODS se spojila se Starosty k vyjednávání na Vysočině, ostatní překvapily

19. října 2016

Ručinský: Sejdu se s Koivem a zjistím, jak ve Finsku...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 19. 10. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Už během Světového poháru v Torontu se potkal se svým velkým kamarádem Saku Koivem a zjišťoval, jak to ve Finsku dělají, že v posledních letech vychovávají tolik skvělých hokejistů. Teď Martin Ručinský prozradil, že se během turnaje Karjala se svým bývalým spoluhráčem z Montrealu sejde znovu a dozví se víc.
  Další články k tématu:
 • Nominace na Karjalu. Jandač bere na Euro Hockey Tour kvartet nováčků
 • Ručinský, Prospal i Fischer zůstávají u hokejové reprezentace
 • Krejčí český hokej nezatracuje. Pořád budeme na špici, tvrdí

Nominace na Karjalu. Jandač bere na Euro Hockey Tour kvartet...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 19. 10. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Hlavní trenér české reprezentace Josef Jandač představil svou první nominaci bez hráčů v NHL, tu pro Karjala Cup. Jsou v ní čtyři nováčci: brněnský brankář Karel Vejmelka a útočníci David Kämpf z Chomutova, Robin Hanzl z Litvínova a Michal Bulíř z Liberce.
  Další články k tématu:
 • Jandač: Pokud chceme udržet krok s Kanadou, musíme se v Evropě spojit
 • Ručinský, Prospal i Fischer zůstávají u hokejové reprezentace
 • Ručinský: Sejdu se s Koivem a zjistím, jak ve Finsku vychovávají hráče

11. října 2016

Ručinský, Prospal i Fischer zůstávají u hokejové reprezentace

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 11. 10. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Praha - U české hokejové reprezentace budou pokračovat generální manažer Martin Ručinský, manažer Milan Hnilička, asistent trenéra Václav Prospal i hlavní skaut Jiří Fischer. Všichni byli původně v realizačním týmu kouče Josefa Jandače pouze pro zářijový Světový pohár v Torontu. Již dříve bylo jasné, že asistenty zůstanou Jiří Kalous a Jaroslav Špaček.

24. září 2016

Známky za Toronto: Mrázek byl nejlepší, Kempný a Červenka...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 9. 2016  •  Jan Fischer  •  4

Víkendové semifinále Světového poháru se už českých hokejistů netýká. Z Toronta se pomalu rozjíždějí zpět do svých klubů a připravují se na sezonu NHL. Jaký národní mužstvo v čele s trenérem Josefem Jandačem zanechalo na zámořském turnaji dojem? Podívejte se, jak Česko hodnotí čtenáři iDNES.cz.
  Další články k tématu:
 • Povedené sbohem Torontu. Hokejisté vydřeli vítězství nad USA 4:3
 • Plekanec: Jsem zklamaný z výkonu i naší hry. Nehledejme omluvy
 • OBRAZEM: Ostuda s Kanadou, skvělý Mrázek a vítězná česká rozlučka
 • Udrží český hokej i dál ve svých službách Fischera či Prospala?

29. srpna 2016

[ZPRÁVY Z TRHŮ] Zvýší Fed skutečně v září sazby?

Zdroj Měšec.cz ze dne 29. 8. 2016  •  Jan Fischer  •  2

Janet Yellenová v Jackson Hole nenechala nikoho na pochybách. Zářijový růst sazeb je velice vážně ve hře. Janet Yellenová v Jackson Hole nenechala nikoho na pochybách. Zářijový růst sazeb je velice vážně ve hře. Podle jejích slov se přes pomalejší růst ekonomiky stále vylepšuje trh práce, a to je hlavní argument pro další růst sazeb. V podobném duchu se v uplynulých týdnech vyjádřili i její nejbližší spolupracovníci uvnitř Fedu – Wiliams ze San Francisca i Dudley z New Yorku. V pátek navíc vyslal jestřábí signál i druhý muž Fedu – viceprezident Stanley Fischer. V rozhovoru pro stanici CNBC připustil, že sazby mohou růst již v září a mohou klidně do konce tohoto roku vzrůst vícekrát. Vše záleží jen na příchozích datech…

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.