Index vlivu Martin Stránský - Index vlivu v kultuře

 
 

Do bitcoinu investovaly v Česku desetitisíce lidí

Praha - Do virtuální měny bitcoin v Česku dosud investovaly desetitisíce lidí. Počet firem přijímajících platby v této měně ale roste jen mírně. Řekl to zakladatel největšího tuzemského obchodníka s bitcoiny WBTCB Martin Stránský. Bitcoiny akceptuje asi stovka tuzemských firem.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
29.10Vliv / význam klesá
 

Jak nás Martin Stránský ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Martin Stránský v poslední době

 

5. ledna 2017

Do bitcoinu investovaly v Česku desetitisíce lidí

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 5. 1. 2017  •  Martin Stránský  •  0

Praha - Do virtuální měny bitcoin v Česku dosud investovaly desetitisíce lidí. Počet firem přijímajících platby v této měně ale roste jen mírně. Řekl to zakladatel největšího tuzemského obchodníka s bitcoiny WBTCB Martin Stránský. Bitcoiny akceptuje asi stovka tuzemských firem.

4. ledna 2017

Bitcoin v Česku přilákal desetitisíce lidí. Obchody ho ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 1. 2017  •  Martin Stránský  •  0

Do virtuální měny bitcoin v Česku dosud investovaly desetitisíce lidí. Počet firem přijímajících platby v této měně ale roste jen mírně. Uvedl zakladatel největšího tuzemského obchodníka s bitcoiny WBTCB Martin Stránský. Bitcoiny akceptuje asi stovka tuzemských firem.

26. prosince 2016

Král z nové pohádky Slíbená princezna Martin Stránský: Točit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 12. 2016  •  Martin Stránský  •  1

Ne každému se poštěstí zahrát si krále v pohádce, natož v té vánoční. Martinovi Stránskému (46) se to splnilo letos, a tak kousek léta trávil na natáčení, kde mu dělalo blízkou společnost třináct žen.

23. prosince 2016

ČT uvede v neděli pohádku, která se natáčela ve Stekníku

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 23. 12. 2016  •  Martin Stránský  •  1

Stekník – Slíbenou princeznu s Jitkou Čvančarovou a Martinem Stránským uvidí diváci 25. prosince.

28. listopadu 2016

Jak dopadne Zabiják Anders? Martin Stránský načítá nejenom...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 28. 11. 2016  •  Martin Stránský  •  1

Stoletý staří, Analfabetka, Zabiják Anders… Tak pokud jste ještě žádnou z těchto knih nečetli, tak si dobře rozmyslete, zda si rovnou nekoupit audioknihu. Dvorním interpretem knih spisovatele Jonase Jonassona je totiž jeden z nejvytíženějších českých dabérů, herec Martin Stránský. Ten také přiznává, že pokud přijde další kniha oblíbeného severského autora, velmi rád se do ní pustí.

6. listopadu 2016

ČT uvede během vánočních svátků pohádku, která se natáčela...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 11. 2016  •  Martin Stránský  •  1

Stekník - Slíbenou princeznu s Jitkou Čvančarovou a Martinem Stránským uvidí diváci 25. prosince.

21. dubna 2016

Zeman lže, až tiskne! Našel se originální článek, který však...

Zdroj Boomba.cz ze dne 21. 4. 2016  •  Martin Stránský  •  2

Prezident České republiky Miloš Zeman vede už delší dobu soudní spor s vnučkou novináře Ferdinanda Peroutky Terezii Kaslovou, kvůli prezidentovu projevu z konference k sedmdesátému výročí osvobození Osvětimi, kde prezident mluvil o selhání intelektuálů v období nástupu nacismu. Zároveň přisoudil Ferdinandu Peroutkovi autorství obou výroků jak o Hitlerovi, tak o nacistickém Německu, napsal internetový zpravodajský web Echo24.czPřestože začátkem března Obvodní soud pro Prahu 1 dal za pravdu vnučce Peroutky a Zemanovi přikázal omluvu, kancelář prezidenta republiky se proti tomuto verdiktu odvolala. To už však došla trpělivost synovi pravého autora článku Martinovi Janovi Stránskému a rozeslal médiím fotodůkazy o tom, že Peroutka článek nenapsal a prezident Zeman tedy lže! Podle Martina Jana Stránského text, ze kterého Zeman jako malé dítě obviňuje Peroutku, napsal jeho otec, novinář Jan Stránský a zveřejnil je v Lidových novinách pod pseudonymem Petr Bílý.  "Článek s výrokem „nemůžeme-li zpívat s anděly, musíme výti s vlky" napsal můj otec Jan Stránský pod pseudonymem Petr Bílý. Vyšel v Lidových novinách, které založil můj praděd Adolf. Článek visí v originále na zdi v mé kanceláři," nechal se slyšet Stránský, který zároveň originály vyfotil a poskytl veřejnosti. "Miloš Zeman opakovaně přisuzuje jedním dechem Ferdinandu Peroutkovi autorství článku v Přítomnosti „Hitler je gentleman“ a výše zmíněného výroku. Nejedná se o žádný „historický kontext“, ale o jasnou spjatost dvou mylných myšlenek, které si prezident prostě vsugeroval do jedné fakticky prokázané mylné nepravdy," dodal Martin Jan Stránský, který vydává časopis Přítomnost.

2. března 2016

Vydavatel Přítomnosti Stránský: Zeman se nedovede omluvit za...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  3

Praha /ROZHOVOR/ – Jaroslav Stránský přispíval do prvorepublikové Přítomnosti, jejímž prvním šéfredaktorem byl Ferdinand Peroutka. Stránského vnuk Martin Jan je sice povoláním neurolog, ale k Přítomnosti ho pojí silný vztah. Po listopadu 1989 se stal vydavatelem obnovené verze tohoto časopisu. Dnes pro Deník okomentoval rozsudek v kauze omluvy Peroutkově vnučce za výroky prezidenta Miloše Zemana.

Zeman trpí demencí a narcismem, pustil se do prezidenta...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  2

Vydavatel časopisu Přítomnost Martin Jan Stránský přivítal nepravomocný rozsudek, který konstatoval nepravdivost tvrzení prezidenta Miloše Zemana ohledně fascinace novináře Ferdinanda Peroutky nacistickou ideologií. Zeman loni uvedl, že právě v Přítomnosti zveřejnil Peroutka článek „Hitler je gentleman“.

"Zeman se odmítá omluvit. Jasný důkaz demence"

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  2

Vydavatel časopisu Přítomnost Martin Jan Stránský přivítal středeční nepravomocný rozsudek, který konstatoval nepravdivost tvrzení prezidenta Miloše Zemana ohledně fascinace novináře Ferdinanda Peroutky nacistickou ideologií.

19. února 2016

Nejčastější stížnosti pacientů? Na kvalitu služeb

Zdroj Deník.cz - Zdraví ze dne 19. 2. 2016  •  Martin Stránský  •  2

Nejčastěji si pacienti stěžují na kvalitu zdravotních služeb. Vyplynulo to ze zkušeností bezplatné poradny Kanceláře Ombudsmana pro zdraví, kde tyto podněty tvořily 47 procent, sdělil zakladatel kanceláře Martin Jan Stránský.

16. listopadu 2015

Nový pomník Milady Horákové u Poslanecké sněmovny

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. V pondělí odpoledne ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři roky usiloval o jeho vytvoření.

U Poslanecké sněmovny byl odhalen pomník Milady Horákové

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

Praha – U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. Dnes odpoledne ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři roky usiloval o jeho vytvoření. Pomník byl financován z veřejné sbírky. Poslankyni Horákovou komunistická moc v roce 1950 popravila jako jedinou ženu v historii politických procesů 50. let v tehdejším Československu.

U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové

Zdroj ČN - Z domova ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

Praha - U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. Dnes odpoledne ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři...

U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové

Zdroj ČN - Kultura ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

Praha - U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. Dnes odpoledne ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři...

Skřivan na mikrofonu a slova od šibenice připomínají Miladu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

U poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. V předvečer Dne boje za svobodu a demokracii ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři roky usiloval o jeho vytvoření. Pomník byl financován z veřejné sbírky. Odhalení se účasnila i dcera Milady Horákové Jana Kánská. Československou političku, kterou téměř pět let věznili nacisté a poté se stala obětí komunistické justiční vraždy, připomíná řečnický pultík se skřivánkem a deska, do které jsou vytesána její poslední slova.

5. listopadu 2015

Hvězda Ordinace Martin Stránský se stal podruhé tátou!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  3

Doktor Ota Kovář, nebo kapitán Viktor Knapp? Martin Stránský (45) teď ale žije úplně jinou rolí! Je totiž dvojnásobný táta. Syn Filip (1,5) dostal před pár dny bratříčka Kryštofa.

19. října 2015

Víte, jak vypadá zákulisí natáčení nekonečných seriálů?

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 10. 2015  •  Martin Stránský  •  3

Jiří Mádl, který v loňském roce představil svou autorskou prvotinu Pojedeme k moři, si v novém filmu Miloslava Šmídmajera zahraje hlavní postavu režiséra nekonečného TV seriálu Podej štěstí ruku. Z dalších známých tváří se ve snímku objeví například Monika Horváthová, Zuzana Bydžovská, Vilma Cibulková, Filip Kaňkovský, Martin Stránský a Miroslav Táborský.

5. srpna 2015

Horko deptá lidské mozky a přispívá k agresi, říká neurolog

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 8. 2015  •  Martin Stránský  •  4

Tropická vedra působí nejen na srdce, ale rovněž na mozek. To má na nás jak fyzické, tak psychické dopady. Jsme unavení a máme více sklony k agresi a stresu, vysvětlil ve studiu Blesk.cz neurolog Martin Jan Stránský.

20. května 2015

Vyhlášeny ceny Audiokniha roku 2014!

Zdroj www.superrodina.cz ze dne 20. 5. 2015  •  Martin Stránský  •  1

Druhý ročník cen Audiokniha roku vyvrcholil 15. května na veletrhu Svět knihy Praha slavnostním vyhlášením vítězů. Všichni čtenáři, posluchači, jednoduše milovníci audioknih, nedočkavě vyhlíželi, která audiokniha se stane tou nejlepší. Tou vůbec nejlepší Audioknihou roku 2014 se ve velké konkurenci mnoha titulů od 14 vydavatelů stal Muž jménem Ove z vydavatelství OneHotBook. Bestseller Fredrika Backmana „o lásce, pořádném nářadí a o tom, proč je důležité jezdit saabem“, jenž mistrovsky načetl Jan Vlasák, získal nejvíce bodů v hlasování osmnáctičlenné odborné poroty. Vydavatelství OneHotBook uspělo i v dalších z celkem sedmi kategorií ankety Audiokniha roku 2014, jíž vyhlásila Asociace vydavatelů audioknih. Nejlepší čtenou audioknihou se stal jejich Muž z ostrova Lewis, jehož interpretace se zhostil herec Jiří Dvořák. Předsednictvo Asociace vydavatelů audioknih se navíc rozhodlo udělit zvláštní cenu za mimořádný přínos v oblasti audioknih herci Martinu Stránskému, vypravěči audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy. Stránský načetl i zbytek trilogie MILÉNIUM, na níž letos na konci srpna naváže čtvrtým dílem Dívka v pavoučí síti z pera Davida Lagercrantze. Cenu v kategorii Nejlepší interpret si odnesl Oldřich Kaiser za četbu povídek Bohumila Hrabala Bambini di Praga 1947 a odměnu za nejlepší dramatizaci si odnesla audiokniha Georges Simenon: 4x komisař Maigret – potřetí. Obojí vyšlo ve vydavatelství Radioservis. Nejlepší dětskou knihou se stala Babička drsňačka autora Davida Walliamse z vydavatelství Tympanum. V rámci cen bylo […]

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.