Index vlivu Martin Stránský - Index vlivu v kultuře

 
 

Martin Jan Stránský: Musíme se zbavit přehnané servility

/VIDEO/ Málokdo z veřejně činných osobností se může pochlubit rodinnou historií, která by byla tak těsně spjata s dějinami Československa, jako lékař a vydavatel Martin Jan Stránský. Jeho praděd Adolf byl ministrem obchodu v první Kramářově vládě po 28. říjnu 1918, děd Jaroslav byl po odchodu do Velké Británie členem Benešovy exilové vlády a jako ministr spravedlnosti připravoval poválečné retribuční zákony.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Články, kde se vyskytuje Martin Stránský v poslední době

 

30. září 2018

Martin Jan Stránský: Musíme se zbavit přehnané servility

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 9. 2018  •  Martin Stránský  •  4

/VIDEO/ Málokdo z veřejně činných osobností se může pochlubit rodinnou historií, která by byla tak těsně spjata s dějinami Československa, jako lékař a vydavatel Martin Jan Stránský. Jeho praděd Adolf byl ministrem obchodu v první Kramářově vládě po 28. říjnu 1918, děd Jaroslav byl po odchodu do Velké Británie členem Benešovy exilové vlády a jako ministr spravedlnosti připravoval poválečné retribuční zákony.

4. červenece 2018

Pro záchranu tonoucích keškařů nasadili vlastní životy:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 7. 2018  •  Martin Stránský  •  4

Když šlo do tuhého, dlouho se nerozmýšleli. S nasazením vlastních životů se vrhli do rozbouřených vln Vltavy, aby pomohli zachránit tonoucí lovce kešek, které do řeky vyplavila přívalová vlna Motolského potoka. Martina Součková (35) a Radovan Stránský (51) dostali za příkladné hrdinství a nasazení vlastních životů na Staroměstské radnici ocenění.

11. června 2018

Vysílení a boj o holý život: Námořník, který zachránil lovce...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 6. 2018  •  Martin Stránský  •  5

Nebýt jeho a neméně odvážné trenérky veslařů Martiny Součkové (35), byl by se dvěma keškaři topícími se ve Vltavě amen. Když někdejší námořník Radovan Stránský (51) uviděl lidi v nesnázích, neváhal ani sekundu a skočil do rozbouřené řeky, aby jim pomohl.

Tonoucí lovce kešek zachránila máma dvou dětí. Martina (35):...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 6. 2018  •  Martin Stránský  •  4

Martina Součková (35), trenérka veslařského klubu pražské Slavie, máma dvou kluků (12) a (6), se po sobotní bouři stala bez přehánění hrdinkou. Neváhala ani vteřinu a vydala se v katamaránu na pomoc dvěma tonoucím lidem, pro které právě do rozbouřené Vltavy skákal z lodi Evropa také bývalý námořník Radovan Stránský. Oba tonoucí ale ke dnu stahovalo vodou nasáklé oblečení a proud byl tak silný, že život riskovali i jejich zachránci. Díky nim přežili. Jedna lovkyně kešek bouři nepřežila, po dalším muži policie stále pátrá.

7. listopadu 2017

Martin Stránský z Ordinace: Poranil si ruku, musí nosit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 11. 2017  •  Martin Stránský  •  6

Herec Martin Stránský (47) si přivodil zranění, které mu teď komplikuje a znepříjemňuje běžné denní činnosti. Přesto se představitel Oty Kováře z Ordinace v růžové zahradě 2 objevil ve společnosti a pokřtil audioknihu.

2. listopadu 2017

Ceny Pro bono & CSR 2017: Právníci pomáhají Neslyšícím i...

Zdroj IHNED.cz ze dne 2. 11. 2017  •  Martin Stránský  •  5

Mediální dům Economia s měsíčníkem Právní rádce vyhlásily ocenění Pro bono & CSR 2017. Cenu si odnesli Michal Urban z projektu Street Law, Martin Stránský z Kanceláře ombudsmana pro zdraví, Markéta Pravdová z advokátní kanceláře bnt attorneys-at-law a advokát Dan Zwieb.

30. června 2017

Marihuanu kouřil celý život, nikdy to ale netajil. Příběhy...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 30. 6. 2017  •  Martin Stránský  •  5

Účinkují Klára Suchá a Martin Stránský.

30. března 2017

Stydlivka Andrea Kerestešová: Žhavý sex se Stránským!

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2017  •  Martin Stránský  •  6

Vášnivé polibky, mazlení a sex. To předepisoval scénář Andree Růžičkové, za svobodna Kerestešové (32) a Martinovi Stránskému (47) ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2.

5. ledna 2017

Do bitcoinu investovaly v Česku desetitisíce lidí

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 5. 1. 2017  •  Martin Stránský  •  6

Praha - Do virtuální měny bitcoin v Česku dosud investovaly desetitisíce lidí. Počet firem přijímajících platby v této měně ale roste jen mírně. Řekl to zakladatel největšího tuzemského obchodníka s bitcoiny WBTCB Martin Stránský. Bitcoiny akceptuje asi stovka tuzemských firem.

4. ledna 2017

Bitcoin v Česku přilákal desetitisíce lidí. Obchody ho ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 1. 2017  •  Martin Stránský  •  6

Do virtuální měny bitcoin v Česku dosud investovaly desetitisíce lidí. Počet firem přijímajících platby v této měně ale roste jen mírně. Uvedl zakladatel největšího tuzemského obchodníka s bitcoiny WBTCB Martin Stránský. Bitcoiny akceptuje asi stovka tuzemských firem.

26. prosince 2016

Král z nové pohádky Slíbená princezna Martin Stránský: Točit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 12. 2016  •  Martin Stránský  •  6

Ne každému se poštěstí zahrát si krále v pohádce, natož v té vánoční. Martinovi Stránskému (46) se to splnilo letos, a tak kousek léta trávil na natáčení, kde mu dělalo blízkou společnost třináct žen.

23. prosince 2016

ČT uvede v neděli pohádku, která se natáčela ve Stekníku

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 23. 12. 2016  •  Martin Stránský  •  6

Stekník – Slíbenou princeznu s Jitkou Čvančarovou a Martinem Stránským uvidí diváci 25. prosince.

28. listopadu 2016

Jak dopadne Zabiják Anders? Martin Stránský načítá nejenom...

Zdroj Umeni a kultura ze dne 28. 11. 2016  •  Martin Stránský  •  6

Stoletý staří, Analfabetka, Zabiják Anders… Tak pokud jste ještě žádnou z těchto knih nečetli, tak si dobře rozmyslete, zda si rovnou nekoupit audioknihu. Dvorním interpretem knih spisovatele Jonase Jonassona je totiž jeden z nejvytíženějších českých dabérů, herec Martin Stránský. Ten také přiznává, že pokud přijde další kniha oblíbeného severského autora, velmi rád se do ní pustí.

6. listopadu 2016

ČT uvede během vánočních svátků pohádku, která se natáčela...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 11. 2016  •  Martin Stránský  •  6

Stekník - Slíbenou princeznu s Jitkou Čvančarovou a Martinem Stránským uvidí diváci 25. prosince.

21. dubna 2016

Zeman lže, až tiskne! Našel se originální článek, který však...

Zdroj Boomba.cz ze dne 21. 4. 2016  •  Martin Stránský  •  7

Prezident České republiky Miloš Zeman vede už delší dobu soudní spor s vnučkou novináře Ferdinanda Peroutky Terezii Kaslovou, kvůli prezidentovu projevu z konference k sedmdesátému výročí osvobození Osvětimi, kde prezident mluvil o selhání intelektuálů v období nástupu nacismu. Zároveň přisoudil Ferdinandu Peroutkovi autorství obou výroků jak o Hitlerovi, tak o nacistickém Německu, napsal internetový zpravodajský web Echo24.czPřestože začátkem března Obvodní soud pro Prahu 1 dal za pravdu vnučce Peroutky a Zemanovi přikázal omluvu, kancelář prezidenta republiky se proti tomuto verdiktu odvolala. To už však došla trpělivost synovi pravého autora článku Martinovi Janovi Stránskému a rozeslal médiím fotodůkazy o tom, že Peroutka článek nenapsal a prezident Zeman tedy lže! Podle Martina Jana Stránského text, ze kterého Zeman jako malé dítě obviňuje Peroutku, napsal jeho otec, novinář Jan Stránský a zveřejnil je v Lidových novinách pod pseudonymem Petr Bílý.  "Článek s výrokem „nemůžeme-li zpívat s anděly, musíme výti s vlky" napsal můj otec Jan Stránský pod pseudonymem Petr Bílý. Vyšel v Lidových novinách, které založil můj praděd Adolf. Článek visí v originále na zdi v mé kanceláři," nechal se slyšet Stránský, který zároveň originály vyfotil a poskytl veřejnosti. "Miloš Zeman opakovaně přisuzuje jedním dechem Ferdinandu Peroutkovi autorství článku v Přítomnosti „Hitler je gentleman“ a výše zmíněného výroku. Nejedná se o žádný „historický kontext“, ale o jasnou spjatost dvou mylných myšlenek, které si prezident prostě vsugeroval do jedné fakticky prokázané mylné nepravdy," dodal Martin Jan Stránský, který vydává časopis Přítomnost.

2. března 2016

Vydavatel Přítomnosti Stránský: Zeman se nedovede omluvit za...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  9

Praha /ROZHOVOR/ – Jaroslav Stránský přispíval do prvorepublikové Přítomnosti, jejímž prvním šéfredaktorem byl Ferdinand Peroutka. Stránského vnuk Martin Jan je sice povoláním neurolog, ale k Přítomnosti ho pojí silný vztah. Po listopadu 1989 se stal vydavatelem obnovené verze tohoto časopisu. Dnes pro Deník okomentoval rozsudek v kauze omluvy Peroutkově vnučce za výroky prezidenta Miloše Zemana.

Zeman trpí demencí a narcismem, pustil se do prezidenta...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  7

Vydavatel časopisu Přítomnost Martin Jan Stránský přivítal nepravomocný rozsudek, který konstatoval nepravdivost tvrzení prezidenta Miloše Zemana ohledně fascinace novináře Ferdinanda Peroutky nacistickou ideologií. Zeman loni uvedl, že právě v Přítomnosti zveřejnil Peroutka článek „Hitler je gentleman“.

"Zeman se odmítá omluvit. Jasný důkaz demence"

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 3. 2016  •  Martin Stránský  •  9

Vydavatel časopisu Přítomnost Martin Jan Stránský přivítal středeční nepravomocný rozsudek, který konstatoval nepravdivost tvrzení prezidenta Miloše Zemana ohledně fascinace novináře Ferdinanda Peroutky nacistickou ideologií.

19. února 2016

Nejčastější stížnosti pacientů? Na kvalitu služeb

Zdroj Deník.cz - Zdraví ze dne 19. 2. 2016  •  Martin Stránský  •  9

Nejčastěji si pacienti stěžují na kvalitu zdravotních služeb. Vyplynulo to ze zkušeností bezplatné poradny Kanceláře Ombudsmana pro zdraví, kde tyto podněty tvořily 47 procent, sdělil zakladatel kanceláře Martin Jan Stránský.

16. listopadu 2015

Nový pomník Milady Horákové u Poslanecké sněmovny

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2015  •  Martin Stránský  •  10

U Poslanecké sněmovny stojí nový pomník Milady Horákové. V pondělí odpoledne ho slavnostně odhalili autor pomníku sochař Josef Faltus a lékař Martin Jan Stránský, který přes tři roky usiloval o jeho vytvoření.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.