Index vlivu Michal Hašek - Index vlivu v politice

 
 

Jihomoravskou ČSSD do voleb nejspíš povede Sobotka, Hašek na kandidátce chybí

Jihomoravští sociální demokraté v pondělí odpoledne rozhodli o návrhu kandidátky do podzimních voleb do poslanecké sněmovny. „Stranu na jihu Moravy do voleb povede premiér Bohuslav Sobotka," řekl krajský tajemník Michal Škerle. Bývalý hejtman Michal Hašek na kandidátce sociálních demokratů chybí. Kandidátku ještě musí potvrdit stranické volby na konci května.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
35.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.141Vliv / význam klesá
 

Jak nás Michal Hašek ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Michal Hašek ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Michal Hašek v poslední době

 

3. dubna 2017

Jihomoravskou ČSSD do voleb nejspíš povede Sobotka, Hašek na...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 3. 4. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Jihomoravští sociální demokraté v pondělí odpoledne rozhodli o návrhu kandidátky do podzimních voleb do poslanecké sněmovny. „Stranu na jihu Moravy do voleb povede premiér Bohuslav Sobotka," řekl krajský tajemník Michal Škerle. Bývalý hejtman Michal Hašek na kandidátce sociálních demokratů chybí. Kandidátku ještě musí potvrdit stranické volby na konci května.

23. března 2017

Michal Hašek v postavení mimo hru. Politika je už pro něj...

Zdroj IHNED.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Bývalý "multifunkční" jihomoravský hejtman chce do tří let chce složit advokátní zkoušku a politiku mít jen jako koníčka. Stal jsem se největším blbcem české politiky, vzpomíná na své někdejší lhaní ohledně lánské povolební schůzky s prezidentem Zemanem. Pachatel hejtamanova loňského údajného vydírání v kauze Mrencová byl prý už dopaden.

21. března 2017

Do Číny vyrazila první zásilka vína. Teď vinaři čekají, jak...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 21. 3. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Víno vyvezené do Číny z Česka se zatím dalo počítat v desítkách tisíc lahví. S čísly ovšem může výrazně zahýbat dohoda, kterou před více než rokem uzavřel jihomoravský exhejtman Michal Hašek (ČSSD) s čínským importérem potravin a vína Beijing Ershang Group. Na východ už dorazila první zásilka moravského a českého vína.
    Další články k tématu:
  • Rekordní Salon vín odstartoval, lidé mohou ochutnat nejlepší vzorky
  • Žízeň Čechů roste, na jižní Moravě vysadí nové vinice i bez dotací
  • Vinaři z Hnanic získali speciální známku. Za ohleduplnost vůči syslovi

6. března 2017

Pražské ANO chce svolat koaliční jednání. Důvod? Kauza Polčák

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 3. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Pražské ANO by se rádo sešlo s ČSSD a Trojkoalicí (SZ, STAN a KDU-ČSL). Sdělil to dnes zastupitel Michal Hašek (ANO). Na výzvě se shodl zastupitelský klub ANO. Důvodem je kauza europoslance a místopředsedy STAN Stanislava Polčáka, který měl konzultovat výběr zástupců do městských firem se zlínským podnikatelem Michalem Redlem figurujícím v kauzách Radovana Krejčíře. Kvůli kauze chce opozice svolat mimořádné jednání pražského zastupitelstva.

8. února 2017

Hašek lituje lží o Lánech. Exhejtman vzpomíná, že jel od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Bylo to jen hodiny po volbách, v sobotu 26. října 2013. Část sociálních demokratů v čele s Milanem Chovancem a Michalem Haškem se po oznámení výsledků odebrala do Lán na tajnou schůzku u prezidenta Miloše Zemana. O den později předsednictvo strany odhlasovalo sesazení Bohuslava Sobotky z čela ČSSD, ten to odmítl. Michal Hašek schůzku zatloukal, jenže vše prasklo. S pravdou ven šel Milan Chovanec, dnes ministr vnitra. Hašek neobhájil křeslo hejtmana a teď si pro Blesk.cz sype popel na hlavu. 

7. února 2017

Exhejtman Hašek promluvil: Kvůli falešné mluvčí mě čeká...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) čeká, že půjde na policii. K výslechu by měl jít kvůli vyšetřování ohledně falešné mluvčí Lucie Proutníkové, kterou byla ve skutečnosti lobbistka Jana Mrencová. Jedno z trestních oznámení podal ještě jako hejtman za kraj i on. Aféra mohla rozhodnout krajské volby loni na podzim. ČSSD skončila až třetí a Hašek v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že to je prohra, kterou mohl zapříčinit i on.

1. ledna 2017

Hledání „antizemana" začíná být posedlost, říká politolog...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 1. 1. 2017  •  Michal Hašek  •  0

Brno /ROZHOVOR/ - První nevolební rok čeká Českou republiku s největší pravděpodobností až v roce 2027. Ačkoliv se politické strany pomalu začínají chystat na nadcházející parlamentní volby, na jižní Moravě stále doznívá ozvěna podzimních krajských voleb, kdy po osmi letech opustil hejtmanský post sociální demokrat Michal Hašek a vystřídal jej za hnutí ANO Bohumil Šimek. „Nepropadal bych dojmu, že se na jižní Moravě stalo něco výjimečně velkého. Máme třináct krajů, kde se volilo, v každém vypadá situace jinak, ale všude se složení krajských koalic více či méně změnilo," hodnotí politolog Masarykovy univerzity Lubomír Kopeček uplynulý rok.

10. prosince 2016

Hašek prý plánoval po volbách limuzínu s majáčkem i kamion....

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 12. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Limuzínu s majáčky nebo speciální kamion za sedmnáct milionů. Tak to si podle MF Dnes nejspíš plánoval pořídit bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD), pokud by po volbách zůstal ve své funkci. S tím, jak nakonec dopadly, zřejmě příliš nepočítal. Nové vedení kraje „mobilní pracoviště krizového řízení“ škrtlo. Hašek ale kritiku odmítá a označuje informace za „sra*ku“.

9. prosince 2016

Kamion či limuzína. Hašek měl v kraji plány, jako by s...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 12. 2016  •  Michal Hašek  •  0

S tím, že by po krajských volbách už nebyl dále jihomoravským hejtmanem, nejspíše Michal Hašek z ČSSD příliš nepočítal. Svědčí o tom agenda, jakou nová koalice na hejtmanství našla připravenou. Podle několika zdrojů MF DNES v návrhu rozpočtu na příští rok, který po Haškovi zůstal, byl i speciální kamion za 17 milionů korun. Neboli „mobilní pracoviště krizového řízení“.
    Další články k tématu:
  • PŘEHLEDNĚ Haškovu éru provázely kauzy, ale také podpora dopravy či vědy
  • Spolupráci kraje s Mrencovou zkoumá centrála proti organizovanému zločinu
  • Hejtman Hašek jezdí autem záchranářů s majáčky, zákon to nepovoluje

24. listopadu 2016

Nový hejtman s primátorem Brna jako dvě hrdličky. Na první...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Nový hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek a brněnský primátor Petr Vokřál si po své první oficiální schůzce notovali. Není divu. Oba zastupují hnutí ANO, Vokřálovi zmizel ze scény Michal Hašek, se kterým si nepadli do oka. Se Šimkem probrali Velkou cenu motocyklů, dopravu, rozšíření leteckého spojení Brna a kraje se světem, došlo i na rekonstrukci zchátralého fotbalového stadionu Za Lužánkami. Rozpory? Hodina posezení prý nestačila, takže na žádné nedošlo. Možná příště. Hejtman na oplátku pozval Vokřála k sobě na úřad.

23. listopadu 2016

Z Haška se stal po odchodu z krajského úřadu advokátní...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Brno - Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) působí po odchodu z krajského úřadu v Advokátní kanceláři Jansta, Kostka jako advokátní koncipient. Pracoval tam už v minulosti. Uvedl to dnes na svém facebookovém profilu. Hašek je vystudovaný právník. Na postu hejtmana skončil minulý týden, kdy předal úřad nástupci Bohumilu Šimkovi (ANO). V čele kraje byl dvě volební období. Nyní zůstává řadovým zastupitelem.

Z bývalého jihomoravského hejtmana Michala Haška je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) působí po odchodu z krajského úřadu v Advokátní kanceláři Jansta, Kostka jako advokátní koncipient. Na svém facebookovém profilu uvedl, že tam pracoval už v minulosti. Hašek je vystudovaný právník. Na postu hejtmana skončil minulý týden, kdy předal úřad nástupci Bohumilu Šimkovi (ANO). V čele kraje byl dvě volební období. Nyní zůstává řadovým zastupitelem.

Z vlivného hejtmana Michala Haška se stal po povolební...

Zdroj IHNED.cz ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek působí nyní v Advokátní kanceláři Jansta, Kostka jako koncipient. V krajském zastupitelstvu zůstává řadovým zastupitelem. Hašek již po volbách slíbil, že nebude hledat uplatnění v žádné státní nebo krajské organizaci.

Z Haška se stal po odchodu z krajského úřadu advokátní...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  2

Brno - Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) působí po odchodu z krajského úřadu v Advokátní kanceláři Jansta, Kostka jako advokátní koncipient. Pracoval tam už v...

Michal Hašek zaměstnancem: Kam bývalý hejtman nastoupil?

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Bývalý jihomoravský hejtman a šéf krajů Michal Hašek (40, ČSSD) našel po volebním debaklu uplatnění. Rozhodl se, že se vrátí k advokacii, kterou pověsil před lety na hřebík.

Hašek po konci v křesle hejtmana působí u advokáta Jansty

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) působí po odchodu z krajského úřadu v Advokátní kanceláři Jansta, Kostka jako advokátní koncipient. Pracoval tam už v minulosti. Hašek je vystudovaný právník.

22. listopadu 2016

O vedení asociace krajů se zřejmě utkají Vildumetzová a...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 22. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  2

Praha - O předsednickou funkci v Asociaci krajů se zřejmě utkají hejtmani Karlovarského a Jihočeského kraje Jana Vildumetzová (ANO) a Jiří Zimola (ČSSD). Vildumetzovou dnes doporučilo do čela asociace předsednictvo hnutí ANO, Zimola ohlásil zájem o toto místo už dříve. Objevily se ale i myšlenky o pravidelném střídání šéfů asociace. Doposud ji vedl někdejší jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD), který v letošních krajských volbách neuspěl.

Kdo za Haška? ANO chce do čela Asociace krajů prosadit...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 22. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Hnutí ANO by chtělo, aby příštím šéfem Asociace krajů ČR byla novopečená hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová. Právu to v úterý potvrdil lídr ANO Andrej Babiš s tím, že se na jméně shodlo předsednictvo ANO. Krajům posledních osm let šéfoval bývalý jihomoravský hejtman soc. dem. Michal Hašek.

21. listopadu 2016

Jako stín

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  2

Poslanec Jeroným Tejc se bude snažit získat post prvního místopředsedy sociální demokracie. Když se na toho člověka podíváme, je to podobný typ vepřové hlavy jako Michal Hašek – vykrmený typ stranického aparátčíka, který v životě nedělal nic pořádného a jenom plul ve stranických kuloárech. Jeho nozdry čichají pižmo Miloše Zemana, a tudíž kormidluje k němu.

16. listopadu 2016

Končící Hašek o víně se Sobotkou, odchodu od ženy i údajném...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2016  •  Michal Hašek  •  1

Je dosluhující jihomoravský hejtman Michal Hašek (40, ČSSD) krysa? Potápí se sociální demokracie? O čem mluví s „lánským zrádcem“ Chovancem a proč nejde se Sobotkou na pivo? A jak to má vůbec s Mrencovou? Odpovědi najdete v exkluzivním rozhovoru Blesku s poraženým politikem, který ve středu po osmi letech končí ve funkci hejtmana. Vstane ještě vůbec Hašek někdy z popela?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.