Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Politici odsoudili násilí v Hamburku. Konečná: Protestovali tam i Češi

Tvrdý zásah policie byl namístě, míní část českých europoslanců při ohlédnutí, jak se v uplynulých dnech změnil německý Hamburk v době konání summitu G20 v bojiště. Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (za TOP 09) i další odsuzují násilnosti, které jednání mocných provázely. Zapálená auta, vybrakované obchody a zranění stovek policistů – to je smutná bilance řádění demonstrantů, které přehlušilo politiku. I poklidnou část protestů proti kapitalismu, jíž se účastnili také Češi.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
26.38Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

10. červenece 2017

Politici odsoudili násilí v Hamburku. Konečná: Protestovali...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 7. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Tvrdý zásah policie byl namístě, míní část českých europoslanců při ohlédnutí, jak se v uplynulých dnech změnil německý Hamburk v době konání summitu G20 v bojiště. Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (za TOP 09) i další odsuzují násilnosti, které jednání mocných provázely. Zapálená auta, vybrakované obchody a zranění stovek policistů – to je smutná bilance řádění demonstrantů, které přehlušilo politiku. I poklidnou část protestů proti kapitalismu, jíž se účastnili také Češi.

4. červenece 2017

O zámek ve Ptení se zajímají investoři. Obec nemá na jeho...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 7. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Prostějovská radnice jedná s několika novými zájemci o zámek v nedalekém Ptení, který už léta bez užitku chátrá. Město se delší dobu snaží rozlehlý zámek prodat, jelikož vyžaduje mnohamilionovou investici, na což samospráva nemá peníze. Cena zámku a přilehlých pozemků podle znalců činí 3,6 milionu korun, řekl náměstek prostějovské primátorky Jiří Pospíšil (PéVéčko).

23. června 2017

Buranství, bahno a hnůj: Politici odsoudili Zemanův výrok o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 6. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Pobouřené reakce vyvolal komentář prezidenta Miloše Zemana, který ve čtvrtek v rozhovoru pro TV Barrandov označil úřadujícího premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) nepřímo za „svini“ s charismatem lahve okurek. Negativně prohlášení zhodnotili například místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek, europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil či lidovecký poslanec Ivan Gabal i někteří politologové. Z vyjádření hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka zas vyplývá, že výrok byl na místě, protože popisuje činy, které Sobotka vykonal.

16. června 2017

Europoslanec Jiří Pospíšil chodí nejraději bez kravaty, o to...

Zdroj IHNED.cz ze dne 16. 6. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Obléká se střízlivě, aby působil nenápadně. A to v obou svých současných rolích - coby europoslanec i správce pražského Musea Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových.

11. června 2017

Kačerově obraně Zemana tleská Veleba. „Věk neomlouvá,“ zlobí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 6. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Obhajobu prezidenta Miloše Zemana, kterou zmínil režisér a herec Jan Kačer, nechápe europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09 a STAN). Věk podle něj nemůže být Zemanovou omluvou, řekl pro Blesk.cz. Naopak odvaze umělce tleská prezidentův podporovatel a předseda Strany práv občanů Jan Veleba. Veleba připomněl úctu k prezidentskému úřadu, ať už jej zastává kdokoliv.

31. května 2017

Nenávist vůči mně nemá hranice, pláče Babiš. „Dělá ČR...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Andrej Babiš (ANO) jen na dálku přihlíží, jak se na jednání v Bruselu dostal bod Nebezpečí zneužívání médií v České republice, kde je probírán jeho vztah k médiím a jejich údajné ovlivňování. To Babiš odmítá a v reakci pro Blesk.cz uvedl, že nenávist vůči němu nemá hranic. Jde dle něj o politický boj vedený Evropskou lidovou stranou. Do této frakce spadá i europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09 a STAN). On naopak tvrdí, že jde jen o popis stavu v ČR. A Babišovu ostudu.

Unesli muže a připoutali ho na samotě k bunkru: Soud...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Olomoucký vrchní soud dnes snížil šestadvacetiletému Vítu Pospíšilovi trest za spoutání známého řetězem ve vojenském bunkru u Olbramovic na Znojemsku. Místo čtyř let si odpyká 18 měsíců. Odvolací soud zároveň změnil právní kvalifikaci, muže místo zločinu zbavení osobní svobody poslal do vězení za omezení osobní svobody, kde je sazba mírnější. Případ druhého obžalovaného, dvaatřicetiletého Jiřího P., poslal soud zpět k projednání krajskému soudu. Podle senátu je v jeho případě důkazní situace slabá.

23. května 2017

Milost mi slíbil už Havel, řekl Kajínek po propuštění....

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě díky milosti prezidenta Miloše Zemana. Před branou věznice v Rýnovicích na něj čekali novináři a příznivci, kterým odpovídal na dotazy. Mimo jiné řekl, že milost mu už před lety slíbil už prezident Václav Havel. Zároveň zkritizoval českou justici a vězeňství.
    Další články k tématu:
  • Kajínek se po 23 letech dočkal milosti. Před věznicí rozdával autogramy
  • Sobotka: Z vraha se stává celebrita. Volební kampaň Zemana, říká Kalousek
  • Milost Kajínkovi žádá vysvětlení, řekl v Rozstřelu europoslanec Pospíšil

11. května 2017

Zemanová u Kajínka štve Pospíšila: Hrad z milosti dělá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

S kauzou ostře sledovaného, až prominentního vězně Jiřího Kajínka má exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil své vlastní zkušenosti. Teď se zlobí na počínání prezidenta Miloše Zemana a Hradu. Zeman by podle něj měl postupovat seriózně, místo toho se snaží na kauze zviditelnit, míní současný europoslanec za TOP 09 a STAN.

9. května 2017

PRÁVO: Soud soudí soudce I.

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Až do zásahu kazisvěta Jiřího Pospíšila do trestního řádu občas někomu současně odročili nástup výkonu trestu nebo nastoupený trest přerušili. To proto, že v případě následného zproštění obžaloby by se uvěznění stalo neodčinitelnou křivdou.

Pašování zubožených štěňat rozlítilo Pospíšila. Podává...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 5. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Čin českého veterináře, který se v kufru svého vozu snažil propašovat do Belgie 42 štěňátek v zuboženém stavu, rozohnil i europoslance za TOP 09 Jiřího Pospíšila. Jednání muže bylo podle něj natolik ohavné, že se rozhodl podat trestní oznámení na neznámého pachatele.

27. dubna 2017

Pospíšil: Nechci ubírat hlasy těm, kteří by v souboji se...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 27. 4. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Europoslanec Jiří Pospíšil zatím nevylučuje, že bude jedním z kandidátů, kteří vyzvou na souboj Miloš Zemana. Slovo souboj ale nemá rád. Kdyby se stal prezidentem, rád by z české politiky válečnou rétoriku vymýtil. Přeje si, aby se čeští politici spolu naučili jednat v klidu, věcně a uměli uzavírat funkční kompromisy.

4. dubna 2017

Pospíšil na Hrad? Lidé podepisují petici za jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Špalír kandidátů toužících po křesle na Pražském hradě se prodlužuje. Potenciálních prezidentů přibývá – do voleb přitom zbývá ještě zhruba 9 měsíců. Někteří už dokonce sbírají i podpisy pod nominační petici. A to její vzor ještě ani nevyšel ve Sbírce zákonů. Autogramy potenciálních voličů už má i petice europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09). Sbírá je iniciativa Kroměřížská výzva – a to i přesto, že Pospíšil s kandidaturou stále váhá. 

14. března 2017

Pospíšil: Zbraňová směrnice vůbec neměla obsahovat zákazy....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Evropský parlament v úterý schválil v Česku kritizovanou směrnici, která omezuje některé legálně držené zbraně. Ruku pro ale nezvedl žádný český europoslanec a také české parlamentní strany se vzácně shodují v kritice. Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, který je zároveň europoslancem za TOP 09 a STAN, v Interview ČT24 upozorňoval, že směrnice obsahuje celou řadu právních nejasností. Proto ji měli europoslanci vrátit Evropské komisi k přepracování.

Pospíšil zostra: Směrnice o zbraních přinese chaos, Česko se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Se směrnicí o zbraních, kterou v úterý europoslanci projednávají ve Štarsburku, vznikne v případě přijetí chaos a nesmyslné situace. Ve Studiu Brusel před ním varuje europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09). Podle něj směrnice neřeší problém terorismu, kvůli kterému ji Evropská komise předložila. Navíc obsahuje mnoho právních nejasností.

9. března 2017

Ovčáček potvrdil Zemanovu kandidaturu, kampaň půjde ze...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 9. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Představitelé Kroměřížské výzvy se dopisem obrátili na prezidenta Miloše Zemana, aby přijal účast v debatách s kandidáty, které signatáři budou pořádat ve všech regionech. První zahájí 26. března v Českých Budějovicích s Jiřím Pospíšilem, Petrem Kolářem, Pavlem Fischerem a Markem Hilšerem.

19. února 2017

Pospíšil na jaře ohlásí kandidaturu na Hrad. Už shání peníze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Europoslanec Jiří Pospíšil (zvolený za TOP 09) s případnou kandidaturou na post prezidenta napíná českou veřejnost už řadu měsíců. V rozhovoru pro Blesk.cz ale promluvil o tom, jak by mohla vypadat jeho kampaň. Kolik by za ní zaplatil i o tom, jak by to bylo s jeho mandátem europoslance. Důležité rozhodnutí prý učiní v průběhu jara. 

16. února 2017

Dva muži připoutali kamaráda v bunkru a odešli, vyfasovali...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Krajský soud v Brně poslal ve čtvrtek Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži svého kamaráda u Olbramovic na Znojemsku v říjnu 2015 připoutali řetězem v odlehlém bunkru. Rozsudek není pravomocný. Oba se na místě odvolali, byť je chtěla státní zástupkyně poslat za mříže na delší dobu, když jejich počínání označila jako pokus vraždy.

Připoutali kamaráda řetězem v bunkru a odešli, soud je...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Krajský soud v Brně poslal Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži v říjnu 2015 u Olbramovic na Znojemsku svého kamaráda připoutali řetězem v odlehlém bunkru a odešli.
    Další články k tématu:
  • K řetězu zamknutý muž bez mobilu měl v bunkru zmrznout, říká obžaloba
  • Doma byla Itálie, řekl druh. Za udušení těhotné přítelkyně dostal 20 let
  • Mladá žena zaslechla přítele ve sprše s jinou, sokyni těžce zranila

Připoutali kamaráda v bunkru a odešli. Půjdou do vězení

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  1

Krajský soud v Brně poslal Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži svého kamaráda u Olbramovic na Znojemsku v říjnu 2015 připoutali řetězem v odlehlém bunkru. Mužům hrozilo až 20 let za pokus o vraždu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.