Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Pospíšil má výsledek TOP 09 ve volbách za solidní

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil pokládá výsledek senátních voleb pro svoje uskupení za solidní. V rozhovoru s ČTK ocenil, že mandát získal člen TOP 09 Herbert Pavera a dále Mikuláš Bek v Brně a Pavel Fischer v Praze, které TOP 09 podporovala. Už v prvním kole se do Senátu dostal i Jiří Drahoš, vedle dalších stran i s podporou TOP 09.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
12.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.33Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.197Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

13. října 2018

Pospíšil má výsledek TOP 09 ve volbách za solidní

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil pokládá výsledek senátních voleb pro svoje uskupení za solidní. V rozhovoru s ČTK ocenil, že mandát získal člen TOP 09 Herbert Pavera a dále Mikuláš Bek v Brně a Pavel Fischer v Praze, které TOP 09 podporovala. Už v prvním kole se do Senátu dostal i Jiří Drahoš, vedle dalších stran i s podporou TOP 09.

10. října 2018

Nesnadná cesta

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Cesta od pozice neléčícího lékaře specializovaného na zlepšování systému k postu primátora hlavního města nebude pro piráta Zdeňka Hřiba. Zatéímco jak další dva pretendenti, Jan Čižinský a Jiří Pospíšil, kudy chodí tudy prohlašují, že jim o primátorské křeslo opravdu, ale opravdu vůbec nejde, Zdeněk Hřib zaujímá opačnou taktiku a kudy chodí, tudy tvrdí, že Piráti coby druzí mají na primátorské křeslo automatický nárok.

ODS zkouší zabojovat o vládu nad Prahou. Pospíšila láká na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Vítěz pražských voleb, ODS, se nadále snaží dostat do vládnoucí koalice. Na tiskové konferenci novinářům její zástupci řekli, že nejvíce společných programových bodů vidí se Spojenými silami pro Prahu, a Jiřího Pospíšila, který stojí v jejich čele, označili za natolik zkušeného, že by primátorem být mohl. ODS chce znovu oslovit všechny strany, které se dostaly do zastupitelstva.

Gazdík: Hřib je nová Krnáčová, chová se nabubřele

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Kandidát pirátů na pražského primátora Zdeněk Hřib je pod ostrou palbou svých případných koaličních partnerů z koalice Spojené síly pro Prahu. K výhradám lídra TOP 09 Jiřího Pospíšila, že je Hřib politicky nezkušený, se přidal i šéf hnutí STAN Petr Gazdík.

Pospíšil vymění Brusel za post pražského primátora. Ale musí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Sčítání povolebních hlasů trvalo v Praze rekordně dlouho. Jako by to byl předobraz toho, jak „rychle“ bude v hlavním městě vznikat nová koalice. „Není kam spěchat,“ řekl Blesk Zprávám lídr společné kandidátky Spojené síly pro Prahu a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Také on je jedním z kandidátů na primátora. Zatím to vypadá, že by české metropoli mohli vládnout Piráti, iniciativa Praha Sobě a právě Spojené síly pro Prahu. Ustavující schůze může být až v listopadu. „Pokud budu primátorem, v Bruselu skončím,“ slíbil v rozhovoru pro Blesk Zprávy Pospíšil.

Praze může vládnout lékař informatik, bývalý učitel či...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

V Praze už se rýsuje koalice ve složení Piráti, Praha Sobě a Spojené síly pro Prahu. Uskupení zatím řeší, jak se shodnou na programu. Teprve potom přijdou na řadu personální otázky. Pražským primátorem se může stát lídr Pirátů Zdeněk Hřib, Jan Čižinský z Praha Sobě nebo lídr kandidátky Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil.

Marvanová: Za primátora budeme chtít Pospíšila

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Vyjednávání o nové pražské koalici se nejdříve povede kolem programu a až poté se strany vrátí k debatě o obsazení postů ve vedení města. První jednání je v plánu na čtvrtek. Novinkám to v úterý potvrdila šéfka vyjednávacího týmu za Spojené síly pro Prahu Hana Marvanová. Post primátora si zatím nejhlasitěji nárokují Piráti. Spojené síly budou podle Marvanové prosazovat za primátora šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila.

9. října 2018

Neřešte nic důležitého, vyzvala radu chystaná koalice....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Zástupci Pirátů a hnutí Praha sobě se přidali k výzvě předsedy Jiřího Pospíšila z TOP 09, aby končící rada hlavního města v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) nečinila žádná závažná rozhodnutí. Tyto dvě strany spolu s Pospíšilem jako lídrem Spojených sil pro Prahu jednají o vzniku nové koalice. Krnáčová jejich výzvu nepřijala. Rada v úterý schválila přejmenování stanic metra.

K Pospíšilově výzvě pražské radě se přidala Praha Sobě i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Zástupci pražských Pirátů a hnutí Praha Sobě (PS) se dnes přidali k nedělní výzvě předsedy TOP 09 Jiřího Pospíšila končící primátorce Adrianě Krnáčové (ANO), aby odcházející radní nečinili žádná závažná rozhodnutí. Krnáčová v pondělí sdělila, že rada nemůže přestat pracovat a bude fungovat i nadále. Volby v Praze vyhrála ODS, druzí byli Piráti, třetí Praha Sobě a čtvrtá koalice TOP 09 a STAN. ANO skončilo páté.

Politici jednají o složení radnic velkých měst. ANO drží...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

První povolební aféra je na světě. Do místního dění na Kladně zasáhla centrála TOP 09. Právě její člen Petr Hájek se jako součást uskupení Kladeňáci (KDU-ČSL, TOP 09, STAN) rozhodl vstoupit do koalice ANO, ODS a SPD Tomia Okamury. A právě možné spojenectví s posledně jmenovaným subjektem rozčílil šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila.

8. října 2018

V Praze chtějí vládu složit Piráti, Čižinský a Pospíšil....

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Jako nejpravděpodobnější variantu vidí předseda TOP 09 a lídr Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil spolupráci s Piráty a Prahou Sobě Jana Čižinského. Řekl to novinářům na tiskové konferenci. Z vyjádření zástupců Spojených sil ale vyplývá, že ze hry zcela není ani velká koalice s ODS. Naopak do opozice zamíří téměř jistě ANO, které po čtyřleté vládě Adriany Krnáčové obsadilo až páté místo, i když s minimálním odstupem. Piráti, Praha Sobě a koalice TOP 09 a STAN začnou společně vyjednávat o programu možné budoucí koalice v metropoli. Poprvé se strany sejdou ve středu.

Pospíšil: O koalici budeme jednat s Piráty a Prahou sobě

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předsedou zastupitelského klubu TOP 09 a STAN v Praze se v pondělí odpoledne stal předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Zastupitelský klub rovněž rozhodl, že bude o koalici na pražském magistrátu vyjednávat s Prahou sobě a Piráty. Vyjednávací tým povede Hana Marvanová (za STAN).

Pospíšil: Budeme vyjednávat o koalici s Piráty a Prahou sobě

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předsedou zastupitelského klubu TOP 09 a STAN v Praze se stal předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Na ustavujícím zasedání o tom rozhodl zastupitelský klub TOP 09 a STAN.

Udženija z vítězné ODS vyzvala v Praze Čižinského k jednání....

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Po volebním víkendu začalo vyjednávání o novém rozložení moci na pražském magistrátě. Komunální volby v metropoli vyhrála ODS (17,87%), která za sebou ne moc s velkým předstihem nechala Piráty (17,07%), Prahu Sobě (16,57%), Spojené síly pro Prahu (koalice TOP 09, KDU-ČSL a STAN) (16,29%) a ANO (15,37%). Krátce po sečtení výsledků si předběžně „plácli“ lídr Prahy Sobě Jan Čižinský s Jiřím Pospíšilem ze Spojených sil pro Prahu. A koho třetího si vezmou do party?

Pospíšil zuří kvůli Topkaři v koalici s SPD na Kladně. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil je proti účasti člena TOP 09 v kladenské koalici zahrnující vedle ODS, ANO i SPD. Má vystoupit z koalice, nebo ze strany, jinak bude vyloučen, napsal Pospíšil na Twitter. Petr Hašek (44) se rozhodl své členství ve straně ukončit. Byl zvolen v uskupení Kladeňáci, které je složeno z kandidátů STAN, TOP 09 a KDU-ČSL. Koaliční smlouvu podepsaly strany v neděli. Ve třiatřicetičlenném zastupitelstvu má koalice 18 hlasů.

Do koalice s SPD? Opusťte TOP 09! soptí předseda Pospíšil

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil je proti účasti člena TOP 09 v nové kladenské koalici zahrnující vedle ODS a ANO i SPD. Má vystoupit z koalice, nebo ze strany, jinak bude vyloučen, uvedl Pospíšil na twitteru.

Kladenský zastupitel Hašek po kritice od Pospíšila opustí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Kladenská koalice dohodnutá velmi rychle po volbách nevzbudila pozornost pouze tím, že obešla vítěznou Volbu pro Kladno, ale také složením. Spojili se v ní ODS, ANO a Kladeňáci – což je volební koalice lidovců, TOP 09 a STAN – s hnutím SPD. Předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila spojenectví zastupitele TOP 09 Petra Haška s hnutím Tomia Okamury pohoršilo natolik, že pohrozil jeho vyloučením, pokud z koalice nevystoupí. Zastupitel Hašek se nakonec rozhodl, že ukončí svoje členství ve straně.

7. října 2018

Pražské námluvy: Piráti a Praha sobě chtějí koalici s TOP 09...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Piráti a Praha sobě se na dnešní schůzce dohodli, že budou usilovat o vytvoření koalice na pražském magistrátu spolu se STAN a TOP 09. Zástupci obou stran to novinářům řekli po skončení schůzky. V následujícím týdnu chtějí jednat o otázkách programu, až poté budou řešit personální otázky. Jak lídr Praha sobě Jan Čižinský, tak jednička Pirátů Zdeněk Hřib nicméně uvedli, že by se chtěli stát primátorem. Piráti se následně sešli i s Jiřím Pospíšilem a dalšími zástupci TOP 09 a STAN.

V Praze se rýsuje možná koalice. Problém je obsazení...

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Mezi ODS a koalicí TOP 09 a STAN v Praze je podle jejich lídrů výrazná programová shoda. Strany se shodují v pohledu na dopravu a bydlení. Po dnešním povolebním jednání to řekl lídr ODS Bohuslav Svoboda a lídr koalice TOP 09 a STAN Jiří Pospíšil (TOP 09).

Volby ONLINE: Babiš přišel o Prahu, zkrátka může přijít i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 10. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

První ODS a dosud vládnoucí ANO až na pátém místě, takové jsou výsledky komunálních voleb v Praze. Obě uskupení ale můžou zůstat v opozici, o koalici jednají druhý se třetím a čtvrtým - Piráti, Jan Čižinský (Praha sobě) a Jiří Pospíšil (TOP 09). ČSSD a komunisté se na magistrát nedostali. V dalších velkých městech ANO uspělo. Senátní volby byly „popravou“ pro komunisty, v horní komoře výrazně ztratí i ČSSD. To Jiří Čunek (KDU-ČSL) obhájil mandát už v prvním kole, získal ho i Jiří Drahoš. Výsledky komunálních a senátních voleb jsme sledovali na Blesk Zprávách online. K výsledkům voleb se v neděli 11.00 vyjádří i prezident Miloš Zeman, sledujte Blesk.cz

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.