Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Pospíšil na Hrad? Lidé podepisují petici za jeho kandidaturu, sám ji nepotvrdil

Špalír kandidátů toužících po křesle na Pražském hradě se prodlužuje. Potenciálních prezidentů přibývá – do voleb přitom zbývá ještě zhruba 9 měsíců. Někteří už dokonce sbírají i podpisy pod nominační petici. A to její vzor ještě ani nevyšel ve Sbírce zákonů. Autogramy potenciálních voličů už má i petice europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09). Sbírá je iniciativa Kroměřížská výzva – a to i přesto, že Pospíšil s kandidaturou stále váhá. 

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
32.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
27.38Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

4. dubna 2017

Pospíšil na Hrad? Lidé podepisují petici za jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Špalír kandidátů toužících po křesle na Pražském hradě se prodlužuje. Potenciálních prezidentů přibývá – do voleb přitom zbývá ještě zhruba 9 měsíců. Někteří už dokonce sbírají i podpisy pod nominační petici. A to její vzor ještě ani nevyšel ve Sbírce zákonů. Autogramy potenciálních voličů už má i petice europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09). Sbírá je iniciativa Kroměřížská výzva – a to i přesto, že Pospíšil s kandidaturou stále váhá. 

14. března 2017

Pospíšil: Zbraňová směrnice vůbec neměla obsahovat zákazy....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Evropský parlament v úterý schválil v Česku kritizovanou směrnici, která omezuje některé legálně držené zbraně. Ruku pro ale nezvedl žádný český europoslanec a také české parlamentní strany se vzácně shodují v kritice. Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, který je zároveň europoslancem za TOP 09 a STAN, v Interview ČT24 upozorňoval, že směrnice obsahuje celou řadu právních nejasností. Proto ji měli europoslanci vrátit Evropské komisi k přepracování.

Pospíšil zostra: Směrnice o zbraních přinese chaos, Česko se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Se směrnicí o zbraních, kterou v úterý europoslanci projednávají ve Štarsburku, vznikne v případě přijetí chaos a nesmyslné situace. Ve Studiu Brusel před ním varuje europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09). Podle něj směrnice neřeší problém terorismu, kvůli kterému ji Evropská komise předložila. Navíc obsahuje mnoho právních nejasností.

9. března 2017

Ovčáček potvrdil Zemanovu kandidaturu, kampaň půjde ze...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 9. 3. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Představitelé Kroměřížské výzvy se dopisem obrátili na prezidenta Miloše Zemana, aby přijal účast v debatách s kandidáty, které signatáři budou pořádat ve všech regionech. První zahájí 26. března v Českých Budějovicích s Jiřím Pospíšilem, Petrem Kolářem, Pavlem Fischerem a Markem Hilšerem.

19. února 2017

Pospíšil na jaře ohlásí kandidaturu na Hrad. Už shání peníze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Europoslanec Jiří Pospíšil (zvolený za TOP 09) s případnou kandidaturou na post prezidenta napíná českou veřejnost už řadu měsíců. V rozhovoru pro Blesk.cz ale promluvil o tom, jak by mohla vypadat jeho kampaň. Kolik by za ní zaplatil i o tom, jak by to bylo s jeho mandátem europoslance. Důležité rozhodnutí prý učiní v průběhu jara. 

16. února 2017

Dva muži připoutali kamaráda v bunkru a odešli, vyfasovali...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Krajský soud v Brně poslal ve čtvrtek Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži svého kamaráda u Olbramovic na Znojemsku v říjnu 2015 připoutali řetězem v odlehlém bunkru. Rozsudek není pravomocný. Oba se na místě odvolali, byť je chtěla státní zástupkyně poslat za mříže na delší dobu, když jejich počínání označila jako pokus vraždy.

Připoutali kamaráda řetězem v bunkru a odešli, soud je...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Krajský soud v Brně poslal Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži v říjnu 2015 u Olbramovic na Znojemsku svého kamaráda připoutali řetězem v odlehlém bunkru a odešli.
  Další články k tématu:
 • K řetězu zamknutý muž bez mobilu měl v bunkru zmrznout, říká obžaloba
 • Doma byla Itálie, řekl druh. Za udušení těhotné přítelkyně dostal 20 let
 • Mladá žena zaslechla přítele ve sprše s jinou, sokyni těžce zranila

Připoutali kamaráda v bunkru a odešli. Půjdou do vězení

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Krajský soud v Brně poslal Víta Pospíšila na čtyři roky a Jiřího Procházku na pět let do věznice s ostrahou za zbavení osobní svobody. Muži svého kamaráda u Olbramovic na Znojemsku v říjnu 2015 připoutali řetězem v odlehlém bunkru. Mužům hrozilo až 20 let za pokus o vraždu.

13. února 2017

Čeští europoslanci se staví proti směrnici o zbraních. Boj...

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 2. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Europoslanci Jiří Pospíšil a Stanislav Polčák kritizovali návrh ministra vnitra Milana Chovance na vydání ústavního zákona, který by zakotvil právo na držení zbraní. V Evropském parlamentu chtějí prosadit změkčení směrnice o držení střelných zbraní. Současná podoba podle nich zvyšuje právní nejistotu a vyvolává v lidech odpor k Evropské unii. Polčák společně s dalšími europoslanci připravuje návrh, jehož cílem je zajistit, aby se zvýšil limit nábojů v zásobníku pro samonabíjecí zbraně.

28. ledna 2017

Potápějící se TOP 09: Vyrazí Kalouskově straně na pomoc...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 1. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Europoslanec Jiří Pospíšil je čas od času skloňován jako jeden z těch, kdo by mohl pomoci TOP 09 u voličů a od propadu preferencí. Sám však upozorňuje, že ve straně není a na její vnitřní fungování nemá vliv. A aby prý byl zcela korektní, na půdu EU se dostal za TOP 09 i Starosty. Nepřišlo by mu proto nyní fér, kdyby měl do jedné z těchto dvou stran po dobu mandátu vstupovat. Hledání „nového Schwarzenberga“ v TOP 09 pokračuje.

20. ledna 2017

Trump zaprodá střední Evropu, bojí se Pospíšil. Ovčáček:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Donald Trump nastupuje na místo prvního muže USA jako 45. prezident. O tom, jaký vliv bude mít změna na tomto postu pro Česko nebo zda je oprávněná kritika Trumpa vůči Evropské unii a NATO, debatovali ve Studiu Blesk europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09) a Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Miloše Zemana, který Trumpa podporoval už během kampaně.

Duel o Trumpovi živě: Názorový střet příznivce Ovčáčka a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

V pátek bude v USA jmenován novým prezidentem Donald Trump. Jedním z jeho největších podporovatelů v Evropě byl prezident Miloš Zeman. Podle europoslance Jiřího Pospíšila (za TOP 09) může být ale Trump hrozbou pro bezpečnost Evropy. Exministr spravedlnosti se v duelu ve Studiu Blesk střetává od 14 hodin s prezidentovým mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Řeč je třeba o Zemanově podpoře Trumpa i o vztazích s Čínou. Sledujte vše živě na www.blesk.cz.

17. ledna 2017

Legendární Brabenec: Děti jsou zaostalé. Trenér jim musí...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 17. 1. 2017  •  Jiří Pospíšil  •  0

Brno /ROZHOVOR/ - Od koho jiného se mají děti učit než od sportovních legend? To si řekly hvězdy české basketbalové historie a spojily síly v klubu Tygři Brno, který pečuje o mladé hráče a hráčky. Své zkušenosti jim předávají nejlepší střelec nejvyšší soutěže Josef Jelínek, vicemistr Evropy Jiří Okáč, účastník tří olympiád Jiří Pospíšil, trenérská ikona Miroslav Pospíšil a také rekordman v počtu reprezentačních startů Kamil Brabenec starší, který dres národního týmu oblékl ve 403 zápasech.

26. prosince 2016

Prezidentovo poselství politiky nepřekvapilo

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 26. 12. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana politiky nepřekvapilo. Šéf Sněmovny Jana Hamáček (ČSSD) uvedl, že šlo o dlouhodobě známé názory prezidenta „v kondenzované formě”. Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) projev přirovnal ke komentovanému přehledu zpráv.

Skvělý rétor i podporovatel propagandy. Politiky Zemanův...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 12. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Vánoční projev prezidenta republiky Miloše Zemana potěšil jak předsedu vlády Bohuslava Sobotku, tak ministra financí Andreje Babiše. Naopak opoziční politici vesměs prezidentovi vytkli, že nepřekvapil, a že se v projevu neorientoval více na budoucnost a směřování České republiky. Europoslanec Jiří Pospíšil pak v Zemanových slovech viděl „podporu ruské propagandy a Číny“.
  Další články k tématu:
 • Zeman v projevu chválil růst a kritizoval dávky. Neopomněl migrační krizi
 • Internet cenzurovat nebudeme, odmítá vnitro nařčení ze Zemanova projevu
 • DOKUMENT: O spojitosti teroru a migrace už nikdo nepochybuje, řekl Zeman

20. prosince 2016

Pospíšil o teroru v Berlíně: Lidem nesmíme lhát, že tomu lze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 12. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Nesmíme lidem lhát, že je takové riziko možné zcela eliminovat. Tak se o teroru v Berlíně na vánočních trzích vyjádřil v rozhovoru pro Blesk.cz europoslanec za TOP 09 a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil. Současné dění dle něj potvrzuje, že se Evropa nachází v situaci, kdy se útoky stávají naší realitou. A bude nás to stát více peněz – především na vnitřní bezpečnost. Pospíšil zároveň popisuje situaci ve Štrasburku a kolem tamních vánočních trhů. Navíc upozorňuje, že ani útok v Česku nelze vyloučit.

20. listopadu 2016

Merkelová do toho jde počtvrté. Kalousek fandí, Černoch pukl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 11. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Německá kancléřka Angela Merkelová se bude i počtvrté ucházet o volební vítězství. Čeští politici z této informace překvapeni nejsou. Najdou se mezi nimi fanoušci Merkelové, třeba Miroslav Kalousek (TOP 09) či europoslankyně Dita Charanzová (ANO), ale i odpůrci. Zatímco Jiří Pospíšil (za TOP 09) je opatrnější a vidí i to, co se Merkelové povedlo, s ostrou kritikou vystoupil poslanec Marek Černoch (Úsvit).

Štěch s Pospíšilem se přeli o papaláše i vztah k Číně

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 11. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Šéf Senátu Milan Štěch se s europoslancem za TOP 09 Jiřím Pospíšilem v nedělní Partii televize Prima přeli o papaláše. Termín Pospíšil použil v souvislosti s návrhem skupiny poslanců na obnovení trestního postihu za hanobení prezidenta.

20. října 2016

Na oslavy 28. října na Hradě nepůjdeme, hlásí rektoři i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 10. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  1

Většina rektorů veřejných vysokých škol nepřijde 28. října na udílení vyznamenání. Někteří mají jiný program, některým vadí, že Hrad nepozval všechny. Europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil zase odmítl účast pro svůj nesouhlas se zahraniční politikou Miloše Zemana, „který tlačí ČR na východ“. Hrad reagoval slovy, že vzpurní rektoři příště už pozvání ani dostat nemusí.
  Další články k tématu:
 • Hymna, gripeny a smuteční věnce. Česko oslavilo 97. výročí svého vzniku
 • Zeman si rýpl do bojkotu rektorů. Uvolnili místo jiným, poděkoval jim
 • VIDEO: Odpůrci vypískali Zemana. Jednoho odvlekla policie k autu
 • Zeman ocenil letce RAF i zesnulého studenta. Na jeho počest povstal sál
 • PŘEHLEDNĚ: Neckář, Nedvěd i Pomahač. Zeman ocenil celkem 35 osobností

14. října 2016

Zbytečná kritika opozdilce Zemana? Kdepak, byla to ostuda,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 10. 2016  •  Jiří Pospíšil  •  3

Laciná protizemanovská kritika a bouře ve sklenici vody, nebo skutečný prohřešek hlavy státu? Nedochvilnost české delegace v čele s Milošem Zemanem a Václavem Klausem, kteří dorazili pozdě na pohřeb slovenského exprezidenta Michala Kováče, vyvolala vášnivé diskuze. Zapojil se do nich i europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09), který dění na Slovensku i následné výmluvy na špatné povětrnostní podmínky během letu označil za ostudu.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.