Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Pospíšilovi s Ferim rozjede turné hvězda Tváře Adam Mišík. Možná zkusí i politiku

V roce 2006 zaujal Česko ve filmu Kráska v nesnázích rolí malého syna, o deset let později pak poblouznil Česko svou účastí v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Mladý zpěvák se už léta vyjadřuje k veřejnému dění v České republice, účastní se i různých demonstrací. Teď pro Blesk Zprávy nevyloučil, že zkusí v 21 letech v Praze kandidovat. Od dubna bude také součástí roadshow TOP 09, která chce po České republice vést osvětu o Evropské unii. Tedy partaje Jiřího Pospíšila, Miroslava Kalouska a Dominika Feriho.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
25.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
13.11Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.135Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

12. dubna 2018

Pospíšilovi s Ferim rozjede turné hvězda Tváře Adam Mišík....

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

V roce 2006 zaujal Česko ve filmu Kráska v nesnázích rolí malého syna, o deset let později pak poblouznil Česko svou účastí v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Mladý zpěvák se už léta vyjadřuje k veřejnému dění v České republice, účastní se i různých demonstrací. Teď pro Blesk Zprávy nevyloučil, že zkusí v 21 letech v Praze kandidovat. Od dubna bude také součástí roadshow TOP 09, která chce po České republice vést osvětu o Evropské unii. Tedy partaje Jiřího Pospíšila, Miroslava Kalouska a Dominika Feriho.

11. dubna 2018

Babiš se v Praze spálil. Za Krnáčovou se mu hlásí čtyři lidi...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražská primátorka Adriana Krnáčová doslouží stávající období a o svůj post se ucházet nebude. ANO nyní řeší, kdo by mohl zaujmout její místo. Problémy s kandidátem na primátora přitom provázely Babišovo hnutí už při nominaci Krnáčové, premiér předtím opakovaně sáhl vedle. Její období v čele Prahy přitom označuje její kritik Jiří Pospíšil (TOP 09) za nešťastné. Sám však zatím neřekl rozhodné slovo, zda do boje o Prahu půjde. O slovo se však hlásí jiní. Včetně komunistky Marty Semelové.

9. dubna 2018

SPOLEČNOST: Nestyďme se za vlastenectví

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Nikola Schmidt kritizoval v článku „Humanismus či vlastenectví?“ (LN, 29.3.2018) předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila za to, že o francouzském policistovi Arnaudu Beltramovi napsal, že jeho oběť (nechal se vyměnit za jedno rukojmí islámského teroristy a následně byl tímto teroristou zabit) byla aktem „služby své zemi a jejím občanům“.

ODS, TOP 09, STAN a SZ mají smlouvu o podpoře Beka do Senátu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Brno - ODS, TOP 09, Starostové a nezávislí a Strana zelených podpoří kandidaturu rektora Masarykovy univerzity Mikuláš Beka do Senátu. Předsedové stran Petr Fiala (ODS), Jiří Pospíšil...

Několik stran podpořilo kandidaturu rektora Beka do Senátu

Zdroj Tyden.cz ze dne 9. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

ODS, TOP 09, Starostové a nezávislí a Strana zelených podpoří kandidaturu rektora Masarykovy univerzity Mikuláše Beka do Senátu. Předsedové stran Petr Fiala, Jiří Pospíšil, Petr Gazdík a místopředsedkyně Magdalena Davis v pondělí podepsali smlouvu o jeho podpoře.

3. dubna 2018

Politici se v Aréně Jaromíra Soukupa přeli, proč ANO nemá s...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 4. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, v němž se střetly takřka všechny názorové proudy, pozval poslankyni a zastupitelku Jihomoravského kraje Taťánu Malou (ANO), šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila, druhého muže KDU-ČSL Mariana Jurečku a prvního předsedu Poslaneckého klubu STAN Jana Farského. V pořadu se probírala aktuální témata, která hýbou politickou scénou. A nejednou bylo při názorových přestřelkách velmi rušno.

28. března 2018

Velikonoční soutěž Blesku o Remosky: My už jsme vyhrály,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Minulý pátek se zapojily do velké jarní soutěže Blesku a uspěly. Iva Pospíšilová (52) z Prahy a Jiřina Hejduková (64) ze Šlotavy jsou důkazem toho, že hrát se vyplatí! Obě už svoji remosku, o které se soutěží už mají doma! Zítra můžete být jedním z dalších 125 šťastlivců klidně i vy. Je tu totiž druhá část soutěže! Neprošvihněte nabitý čtvrteční Blesk!

22. března 2018

O výhodách EU politici v Česku nemluví, burcuje Pospíšil....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Zákon o referendu je cesta k czexitu. Tak se staví k normě, kterou projednávají poslanci, předseda TOP 09 a europoslanec Jiří Pospíšil. Za protievropské nálady podle něj ale mohou i politici, kteří se za Evropskou unii za posledních 20 let jasně nepostavili. Ekonomické výhody jsou přitom nesporné. Členství napomáhá obchodu a Česko je tzv. čistým příjemcem - více peněz z Unie dostane, než do Bruselu odešle. O situaci kolem možného referenda mluvil Pospíšil také v rozhovoru pro Blesk Zprávy.

20. března 2018

Jurečka v Aréně Jaromíra Soukupa: Společnost je rozdělená, s...

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát pozval do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa člena výkonné rady ODS Jana Skopečka, předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila, poslance Parlamentu České republiky a místopředsedu KDU-ČSL Mariana Jurečku a šéfa SPD Tomia Okamuru.

Jurečka v Aréně Jaromíra Soukupa: Lidé jsou rozdělení, s...

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát pozval do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa člena výkonné rady ODS Jana Skopečka, předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila, poslance Parlamentu České republiky a místopředsedu KDU-ČSL Mariana Jurečku a šéfa SPD Tomia Okamuru.

Předseda TOP 09 Pospíšil: Když nebude ČSSD poslouchat, pak...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  0

Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v Interview ČT24 kritizoval pomalá vyjednávání o vládě. Premiér v demisi Andrej Babiš už sice ve sněmovně fakticky většinu má, ale protože se podle Pospíšila v zahraničí prezentuje jako proevropský politik, nemůže přiznat vládu s SPD. Proto začínají jednání s ČSSD. „Ale ta stopatnáctka v parlamentu (ANO, SPD a KSČM) bude základem moci Andreje Babiše a ve chvíli, kdy sociální demokraté nebudou ochotni poslouchat, pak to prohlasuje právě tato koalice,“ tvrdí Jiří Pospíšil. Ptala se Zuzana Tvarůžková.

8. března 2018

Prezident není stínový premiér, ale hlava státu. Tvorbou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Pět let Miloše Zemana v čele Česka hodnotí většina politiků z vedení parlamentních stran negativně. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil ve vysílání České televize řekl, že Zeman si získává příznivce vyvoláváním společenských konfliktů, což podle něj ve výsledku ničí celou společnost. Podle předsedy ODS Petra Fialy by si měl prezident uvědomit, že není stínový premiér, ale hlava státu, a podle toho se také chovat.

Část politiků opustila sál na protest proti Zemanovým slovům

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Někteří politici, zejména z TOP 09 a ODS, opustili při inauguračním projevu prezidenta Miloše Zemana Vladislavský sál, v němž Zeman složil slib pro druhé pětileté funkční období. Patřili k nim bývalá předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a špičky TOP 09 Jiří Pospíšil, Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg.

6. března 2018

TOP 09 a STAN půjdou společně do komunálních voleb v Praze....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 3. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Členové starostů a TOP 09 potvrdili, že oba subjekty půjdou společně do komunálních voleb v Praze. Lídr kandidátky zatím určený není, TOP 09 spekuluje o Jiřím Pospíšilovi. Momentálně stojí strany v zastupitelstvu hlavního města proti sobě. Zatímco TOP 09 je v opozici, starostové jsou součástí Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).

27. února 2018

Okamura si udržel křeslo díky ANO a KSČM. Schytal to za 337...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Lidovci chtěli sesadit Tomia Okamuru (SPD) z vedení Sněmovny - kvůli kauze kolem romského koncentračního tábora v Letech u Písku. K tlaku na Okamuru se přidali i Piráti či ODS. Vít Rakušan (STAN) přečetl na plénu seznam s 337 lidmi, kteří v Letech zemřeli. K hlasování o sesazení Okamury však nakonec nedošlo. Proti bylo takřka kompletní hnutí ANO, Okamury se zastala i KSČM. Šéf SPD však sklízí kritiku i za návrh zákona o obecném referendu. Podle Jiřího Pospíšila (TOP 09) by vedl k czexitu.

23. února 2018

Nadržuje Zeman Babišovi? Ovčáček a Pospíšil se přeli u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Byl to mazec, říká Jiří Pospíšil (TOP 09). Zastánci a odpůrci Miloše Zemana se střetli ve studiu ČT u Michaely Jílkové. Nechyběl hradní mluvčí Jiří Ovčáček a další Zemanovi věrní - Michal Hašek či v publiku Zdeněk Škromach (oba ČSSD), který tradičně lovil selfie. Pospíšil se s Ovčáčkem přel o to, zda je Zemanův postup při pověřování o sestavení vlády v pořádku, zda má vláda vzniknout do prázdnin, nebo co nejdřív a zda Zemanovi „nevadí, že pan Babiš je agentem StB“.

18. února 2018

Vzdejte se Babišovi, shrnul Pospíšil prezidentův projev na...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Vzdejte se Babišovi a nechtějte ani ministry. Těmito slovy ohodnotil předseda TOP 09 Jiří Pospíšil projev Miloše Zemana na sjezdu ČSSD v Hradci Králové. Šéfa Pirátů Ivana Bartoše nechala prezidentova slova v klidu. Zato předseda ANO Andrej Babiš řeč prezidenta chválil.

13. února 2018

Valachová v Aréně Jaromíra Soukupa: ČSSD potřebuje silného...

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Hosty pořadu TV Barrandov Aréna Jaromíra Soukupa byli místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija, bývalá ministryně školství za ČSSD Kateřina Valachová a šéf TOP 09 Jiří Pospíšil.

Aréna Jaromíra Soukupa o sestavování vlády a dalších...

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Nenechte si dnes ujít Arénu Jaromíra Soukupa. O sestavování vlády a aktuálních politických tématech bude generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup mluvit s místopředsedkyní ODS Alexandrou Udženijou, bývalou ministryní školství za ČSSD Kateřinou Valachovou a šéfem TOP 09 Jiřím Pospíšilem.

Olympiáda politiků: Běžkař Zeman, Klaus a Babiš „řádí“ na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 2. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  1

Prezident Miloš Zeman (73) je vyznavačem běžek, exprezident Václav Klaus (76) brázdí české i alpské svahy na sjezdovkách, do zahraničí již letos na hory vyrazil i premiér Andrej Babiš (63, ANO) s manželkou Monikou, který pravidelně navštěvuje oblíbené středisko v Rakousku. A co další lídři parlamentních stran? Petr Gazdík (43, STAN) byl coby učitel lyžařským instruktorem, rodák ze severu Čech Ivan Bartoš (37, Piráti) na lyžích vyrostl a svůj vztah k zimním sportům Blesk Zprávám objasnili i Pavel Bělobrádek (41, KDU-ČSL), Petr Fiala (53, ODS), Vojtěch Filip (63, KSČM), Jiří Pospíšil (42, TOP 09) či Tomio Okamura (45, SPD). Pozastavili se však i nad tím, zda jim vadí, že na olympiádě nemá Česko zastoupení v podobě prezidenta či premiéra.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.