Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Ministři: Školky se mají otevřít dvouletým dětem

Do debaty o tom, zda má stát garantovat místa v mateřských školách i pro dvouleté děti, včera rázně vstoupila vláda. Negativně se totiž postavila k návrhu novely školského zákona z pera Václava Klause mladšího a dalších poslanců ODS.

 

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu: 3
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.8Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.45Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.364Vliv / význam roste
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

22. února 2018

Ministři: Školky se mají otevřít dvouletým dětem

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Do debaty o tom, zda má stát garantovat místa v mateřských školách i pro dvouleté děti, včera rázně vstoupila vláda. Negativně se totiž postavila k návrhu novely školského zákona z pera Václava Klause mladšího a dalších poslanců ODS.

21. února 2018

Návrh ODS zrušit povinnost školek přijímat dvouleté děti...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Proti návrhu Václava Klause mladšího z ODS na zrušení povinné mateřské školy pro pětileté děti a proti povinnosti školek přijímat už dvouleté děti se postavila vláda. Po jednání kabinetu to na tiskové konferenci řekl premiér v demisi Andrej Babiš z ANO.
  Další články k tématu:
 • Klaus navrhl zrušení povinné školky. Laciné gesto, zlobí se Valachová
 • Senátní výbor podpořil návrh Klause mladšího na zrušení školky pro dvouleté

Návrh ODS na zrušení povinného roku školky a přijímání...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 21. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Návrh ODS na zrušení povinné mateřské školy pro pětileté děti a budoucí povinnosti školek přijímat dvouleté děti, který inicioval poslanec a předseda sněmovního školského výboru Václav Klaus ml., vláda Andreje Babiše (ANO) v demisi odmítla. Takový je výsledek středečního projednávání novely školského zákona.

19. února 2018

Souboj o Dominika Duku a Zemanův doublethink

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Skupina českých katolíků napsala papeži dopis, v němž hlavu zdejší církve Duku obviňují z nacionalismu, xenofobie a příklonu k radikální pravici. Je to legitimní stejně jako petice na Dukovu obhajobu. Naopak normální není, když se do toho vloží ti, kdo nemají s katolickou církví nic společného. Zvláště "tolerantní ateista" Miloš Zeman či člen husitské církve Václav Klaus.

18. února 2018

Karel Gott zrušil vystoupení, kvůli silné chřipce skončil v...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 18. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Zpěvák Karel Gott (78) zrušil vystoupení v Jihočeském kraji. Musel být totiž o víkendu převezen do nemocnice, kde ho lékaři hospitalizovali kvůli silné chřipce.
  Další články k tématu:
 • Karel Gott, Václav Klaus i Michal David slavili 20. narozeniny iDNES.cz
 • Karel Gott vystoupil se svými dcerami. Bylo to krásné, řekl
 • Jiří Štěpnička: Kdybych roli Gottwalda odmítl, jako herec bych skončil
 • Zeman se chlubil podporou od Gotta, zpěvák jeho tvrzení odmítl
 • Karel Gott slaví výročí, před deseti lety se v Las Vegas oženil

Očima Saši Mitrofanova: Vlci a kozy v Hradci Králové

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Strana se musí řídit jako vlčí smečka, řekla delegátka sjezdu ČSSD v Hradci Králové Naděžda Vodsloň Chorkovská. Ve volbě předsedy ale s nevelkým náskokem zvítězila jiná představa.Když zůstaneme u Knihy džunglí, stal se novým šéfem soc. dem. medvěd Balú. Občanským jménem Jan Hamáček. Akéla se nechal přiopít marketingem a v brýlích s růžovými obroučky a tmavými skly vypadal spíše jako Vlk z Jen počkej, zajíci! I tak ale zapůsobil a byl zvolen prvním místopředsedou.Sjezd také navštívil Šer Chán… Ne, to bychom příliš odbočili. Prezident Miloš Zeman doporučil straně, která ho na témže místě zvolila do svého čela téměř přesně před 25 lety, aby podpořila vládu Andreje Babiše, ale nešla výš než na funkce náměstků ministrů.Před čtvrtstoletím vyhrál Miloš Zeman sjezd s drtivou kritikou konkurenčních proudů v ČSSD, které se vyslovovaly pro vládní spolupráci s tehdejším hegemonem politické scény Václavem Klausem třeba i jen za pár míst velvyslanců pro vybrané členy soc. dem. Jen idiot nemění své názory.V porovnání se sjezdem v roce 2013, na kterém Zeman také promluvil, se dočkal vlažnějšího přivítání. Víc se tleskalo slovenskému premiéru Robertu Ficovi. Zeman se totiž vůbec nemaskoval. Hrál si na Tarase Bulbu, který, jak známo, zvolal na syna, kterého pokládal za zrádce: „Já tě zplodil, já tě taky zabiji!“ Služba Babišovi výměnou za neviditelná místa náměstků by byla zkáza ČSSD a někteří delegáti to říkali v diskusi přímo.Jako svou přednost uvádí Hamáček dar vyjednávání a dosažení kompromisu. Ale i on považoval za nutné se v prvním rozhovoru po zvolení od Zemanových rad distancovat. Podle něj účast ve vládě by měla být na úrovni ministrů. Předtím slíbil, že když se s Babišem nedohodne, jednání ukončí. Takže to bude na dlouhé lokte.První etapou by byly samotné rozhovory s ANO a možná současně s dalšími stranami, které se k tomuto formátu připojí (jak to v minulých dnech naznačil STAN). Všechno samozřejmě za předložení určitých podmínek ze strany zájemců o negociace s ANO o vládě. Po případné dohodě by ale pozici ČSSD musel schválit obnovený sjezd nebo celostranické referendum. Až poté by se mohla vytvořit vláda. Ale to je jen jedna varianta politické budoucnosti.Na sjezdu jako základní myšlenka znělo, že se strana musí vrátit k důvěryhodnému hájení svých voličů, o nichž Zimola řekl, že „chtějí zpátky stát, který jim ukradli kapitalističtí elitáři“. Čili Babiš.Jak ale udělat, aby se tento vlk nažral a oranžová koza zůstala celá?

16. února 2018

Zemanova přímluva za Duku svědčí podle historika o propojení...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 16. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Zamýšlená výzva prezidenta Miloše Zemana papeži Františkovi, aby prodloužil mandát kardinálu Dominiku Dukovi, je potvrzením propojení kardinála na politickou moc. V pátek to řekl církevní historik Jaroslav Šebek. Svědčí o tom podle něj nejen kontakty Duky se současným prezidentem, ale i s jeho předchůdcem Václavem Klausem.

15. února 2018

Obrazem: Připomeňte si éru prezidenta Klause. Choval pandu,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Před deseti lety, 15. února 2008, byl Václav Klaus na další období zvolen prezidentem České republiky. Ve Španělském sále Pražského hradu pro něj na společné schůzi hlasovala většina poslanců a senátorů. Proti Václavu Klausovi tehdy kandidoval Jan Švejnar. Prezidentské období ekonoma, někdejšího premiéra, spoluzakladatele ODS Klause, které trvalo od března 2003 do března 2013, připomíná fotogalerie.

14. února 2018

POLITIKA: Marťani nekončí

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Václav Klaus prezidentské kandidáty vyjma Topolánka a Zemana nazval marťany. Já bych z nich vyjmul ještě Hanniga a Hynka. Ostatní mi stále i po prohraných volbách připadají jako marťané.

Ministr podpoří Klause, 2leté děti ve školkách nechce....

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Zrušení povinnosti přijímat dvouleté děti do mateřských škol má nového podporovatele. Po jednání se zástupci spolku Pedagogická komora potvrdil ministr školství v demisi Robert Plaga (ANO), že podpoří návrh skupiny poslanců kolem Václava Klause mladšího (ODS) na novelu. S tím ale někteří odborníci nesouhlasí.

Křesťanští aktivisté napsali papeži, kritizují Duku. Zastává...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Křesťanským aktivistům vadí údajný příklon pražského arcibiskupa Dominika Duky k nacionalismu. Uvedli to v dopise papeži Františkovi, ve kterém ho vyzývají, aby Dukovi neprodlužoval mandát. Dopis zveřejnili na středečním happeningu před Arcibiskupským palácem, kde se jich sešlo více než deset. K paláci dorazilo i několik podporovatelů arcibiskupa, europoslanec Tomáš Zdechovský (za KDU-ČSL) vytvořil na Dukovu podporu petici.

U Klause se bijí za „hnědého“ Duku: Kampaň připomíná udavače...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Kampaň proti pražskému arcibiskupovi a českému primasovi Dominiku Dukovi navazuje na nejhorší udavačskou tradici českých dějin. V reakci na dopis křesťanských aktivistů, kteří vyzývají papeže Františka, aby Dukovi neprodlužoval mandát, to v tiskové zprávě uvedl Institut Václava Klause (IVK). V této souvislosti připomíná dopis „99 pragováků“ z roku 1968. Duka se podle Klausova institutu o českou katolickou církev zasloužil v posledních desetiletích víc než další církevní hodnostáři.

Klausův institut: Kampaň proti Dukovi navazuje na udavače z...

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Kampaň proti pražskému arcibiskupovi a českému primasovi Dominiku Dukovi navazuje na nejhorší udavačskou tradici českých dějin. V reakci na dopis křesťanských aktivistů, kteří vyzývají papeže Františka, aby Dukovi neprodlužoval mandát, to v tiskové zprávě uvedl Institut Václava Klause. V této souvislosti připomíná dopis "99 pragováků" z roku 1968. Duka se podle Klausova institutu o českou katolickou církev zasloužil v posledních desetiletích víc než další církevní hodnostáři.

Klausův institut: Kampaň proti Dukovi navazuje na udavače z...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Kampaň proti pražskému arcibiskupovi a českému primasovi Dominiku Dukovi navazuje na nejhorší udavačskou tradici českých dějin. V reakci na dopis křesťanských aktivistů, kteří vyzývají papeže Františka, aby Dukovi neprodlužoval mandát, to v tiskové zprávě uvedl Institut Václava Klause (IVK).

13. února 2018

Dvouleté děti ve školkách? Jsou to vzdělávací zařízení, ne...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Malé děti by do mateřských škol mohly, kdyby na to byly školky připravené, kdyby v nich nebylo 28 dětí na jednu učitelku, tvrdí senátor a ředitel Gymnázia Jana Keplera Jiří Růžička. Je mezi zákonodárci, kteří podporují návrh poslance Václava Klause ml. zrušit školkám povinnost dvouleté děti od roku 2020 přijímat. Přibývá čím dál víc dětských skupin, rodiče by měli tlačit na obce a zaměstnavatele, rezignujeme na prostředky, jako jsou zkrácené pracovní úvazky nebo pohyblivá pracovní doba, upozorňuje.

Olympiáda politiků: Běžkař Zeman, Klaus a Babiš „řádí“ na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Prezident Miloš Zeman (73) je vyznavačem běžek, exprezident Václav Klaus (76) brázdí české i alpské svahy na sjezdovkách, do zahraničí již letos na hory vyrazil i premiér Andrej Babiš (63, ANO) s manželkou Monikou, který pravidelně navštěvuje oblíbené středisko v Rakousku. A co další lídři parlamentních stran? Petr Gazdík (43, STAN) byl coby učitel lyžařským instruktorem, rodák ze severu Čech Ivan Bartoš (37, Piráti) na lyžích vyrostl a svůj vztah k zimním sportům Blesk Zprávám objasnili i Pavel Bělobrádek (41, KDU-ČSL), Petr Fiala (53, ODS), Vojtěch Filip (63, KSČM), Jiří Pospíšil (42, TOP 09) či Tomio Okamura (45, SPD). Pozastavili se však i nad tím, zda jim vadí, že na olympiádě nemá Česko zastoupení v podobě prezidenta či premiéra.

12. února 2018

Dvouleté dítě ve školce? Někdy prospěšnější než ho dát k...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Senátní výbor se shodl na tom, že je potřeba upravit zákon z roku 2016, podle kterého mají mít školky povinnost od roku 2020 přijímat dvouleté děti. To podporuje i šéf vzdělávacího výboru Václav Klaus ml. (ODS), který chce nařízení zrušit. Stejně to vidí také část učitelů. Proti nim je Česká ženská lobby, které vadí, že diskusí cloumají emoce a zapomíná se na fakta. Současný zákon se ale nelíbí ani Hospodářské komoře, která patří přitom k předním zastánců zkrácení doby mateřských dovolených.

11. února 2018

Za výroky o táboře v Letech padají trestní oznámení. Klaus...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Česko-romské sdružení Konexe podalo trestní oznámení na předsedu SPD Tomia Okamuru kvůli jeho výrokům o koncentračním táboru pro Romy v Letech u Písku a trestnímu oznámení za své výroky čelí i poslanec SDP Miloslav Rozner. Kontroverzní výroky na adresu romského koncentračního tábora v Letech nejsou ale doménou pouze členů hnutí SPD. Už před lety tábor zpochybňovali Václav Klaus, Miloš Zeman nebo Andrej Babiš.

9. února 2018

Klaus chce „žít nonstop“. Takhle exprezident pařil na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Když exprezident Václav Klaus (76) dostane dobrou náladu a příležitost, neostýchá se ukázat taneční pohyby. Tentokrát to rozjel na firemním večírku jedné z redakcí vydavatelství Mafra, vlastněném holdingem Agrofert. Za tónu slavného hitu Michala Davida Nonstop, který na večírku osobně vystupoval, se roztančil před neznámou černovláskou.

Karel Gott, Václav Klaus i Michal David slavili 20....

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 2. 2018  •  Václav Klaus  •  0

Zpravodajský portál iDNES.cz sice měl 20. narozeniny už 12. ledna 2018, ale večírek ke kulatinám si nadělil teď v únoru. Překvapením čtvrtečního večera v historických prostorách Anežského kláštera, kam dorazil i bývalý prezident Václav Klaus, byl zpěvák Karel Gott.
  Další články k tématu:
 • Karel Gott slavil prací. K narozeninám si nadělil nový duet s No Name
 • Karel Gott: Na autogramiádu jsem si pořídil nové fixy
 • Karel Gott si na premiéře muzikálu zazpíval. Dorazili Zeman i Bohdalová
 • Hana Zagorová slavila v Lucerně, překvapením byl zpívající Karel Gott
 • Karel Gott zdraví z Bertramky: Přijďte zas, rád vás uvidím

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.