Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Komentář: Francie se bude zas třást z Le Penové. Masakr tradičních stran nekončí

Nakonec se úplně nestalo to, čeho se bála Francie, EU, euro a finanční trhy. Exprezident Václav Klaus si může postesknout, šéfka Národní fronty Marine Le Penová nevyhrála francouzské volby. Nebo aspoň zatím ne...

 

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 10Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
17.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
17.7Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.307Vliv / význam klesá
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

24. dubna 2017

Komentář: Francie se bude zas třást z Le Penové. Masakr...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Nakonec se úplně nestalo to, čeho se bála Francie, EU, euro a finanční trhy. Exprezident Václav Klaus si může postesknout, šéfka Národní fronty Marine Le Penová nevyhrála francouzské volby. Nebo aspoň zatím ne...

21. dubna 2017

Klausi, vdala se ti exmilenka! Blesk vypátral exprezidentovu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Prezident má milenku. Je to zase letuška. To si špitali lidé před trafikami, když se před deseti lety dívali na titulní stranu deníku Blesk. Kde je konec blonďaté Petře Bednářové (37), která zamotala hlavu tehdejšímu prezidentovi Václavu Klausovi (75)? Podle všeho je z ní vdaná paní a žije normální život…

12. dubna 2017

Babiš a Zlatuška chtějí v Česku univerzitu miliardáře...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Boj o univerzitu založenou miliardářem Georgem Sorosem zasáhl i Česko. Maďarská vláda v čele s premiérem Viktorem Orbánem schválila sporný zákon o zahraničních školách. Lidé vytáhli do ulic Budapešti, ve kterých se ozývalo „Diktátor! Diktátor!“ Václav Klaus tleská, poslanec Jiří Zlatuška (ANO) v rozhovoru pro Blesk.cz vzpomenul, jak právě Klaus vyhnal univerzitu uprchlíka Sorose z Česka. A postěžoval si na exprezidentovu údajnou „zaprděnost“. Jak vnímá Sorose a dění kolem univerzity?

6. dubna 2017

Klausův institut konec intervencí uvítal: Byly principiálně...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 6. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Více než tři roky měnových intervencí vstoupí do českých ekonomických dějin jako nepromyšlený a principiálně špatný krok. V reakci na dnešní ukončení intervencí centrální bankou to v tiskové zprávě uvedl Institut Václava Klause (IVK). Konec intervencí institut uvítal.

Lákat univerzitu slovy nestačí

Zdroj IHNED.cz ze dne 6. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Babiš láká prestižní Středoevropskou univerzitu do Prahy, samotná slova ale stačit určitě nebudou. Uznání, které se mu dostane od Američanů, by nemělo fungovat jako odpustek. Podaří se napravit "hřích" Václava Klause?

1. dubna 2017

Exprezident v Brně okusil jídlo pro studenty

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 4. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Václav Klaus je i čtyři roky po odchodu z Hradu plný elánu. Téměř každou druhou středu dojíždí do Brna na tamní Masarykovu univerzitu, aby studentům vyprávěl o průběhu české ekonomické transformace. A po jedné ze svých přednášek zašel se svými posluchači poobědvat do vysokoškolské menzy.

26. března 2017

VLIVNÍ: U nejhezčích holek jsem měl vždycky největší úspěch,...

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Syn exprezidenta Václava Klause má vrozenou vadu obličeje. Citlivého tématu se ve svém pořadu dotkla i moderátorka Alex Mynářová. Klaus ji ale překvapil. Ze svého handicapu si prý nikdy nic nedělal.

23. března 2017

Žantovský si veřejně spletl Klause s Havlem. Jak to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

I zkušený diplomat se může někdy pořádně „seknout“. Své o tom ví i exvelvyslanec v USA, Velké Británii a Izraeli Michael Žantovský, který se přiznal, že si při státní návštěvě spletl v roce 2005 tehdejšího prezidenta Václava Klause s jeho předchůdcem a Žantovského blízkým přítelem Václavem Havlem. Diplomat přešlap přiznal na veřejné debatě trojice bývalých velvyslanců v USA.

21. března 2017

Klaus ml. promluvil o svém handicapu, hádkách s otcem a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Lidé ho znali jako ředitele prestižního gymnázia PORG. Teď ale Václav Klaus mladší (47, ODS) kandiduje do Sněmovny za ODS. V čem mu pomáhá slavný otec, exprezident Václav Klaus (75)? A proti jakému »bolševikovi« bojuje? Na to odpovídal v rozhovoru pro Blesk.  

Babiš a Zeman, sílící tandem. Dříve se osočovali z...

Zdroj IHNED.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Před několika lety osočoval Babiš Zemana, že je ­"pokračovatelem Klausova kapitalistického mafianismu a korupce", teď je jeho nejbližším politickým spojencem. Je to nejpřekvapivější politické "sbratření" od dob opoziční smlouvy, kdy si rozdělili moc Václav Klaus a Miloš Zeman. Neuralgickým bodem vzájemných vztahů je ne­úspěšná privatizace Unipetrolu v letech 2001 a 2002.

20. března 2017

Během čtyř let z Ruska zmizely miliardy dolarů, peníze šly i...

Zdroj IHNED.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Tzv. "Globální pračka" vyvedla z Ruska pomocí 500 lidí, stovek firem i desítek bank v letech 2010-2014 minimálně 25 miliard dolarů. Téměř 38 milionů proteklo přes české finanční ústavy včetně PPF Bank a Raiffeisenbank. Lidé spojení s vývodem miliard mají napojení na ruskou tajnou službu FSB, část prostředků sloužila proruské propagandě, peníze šly i z firem blízkých muži, jehož akcí se účastní Václav Klaus a Miloš Zeman.

Klaus ml. promluvil o svém handicapu, hádkách s otcem a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Lidé ho znali jako ředitele prestižního gymnázia PORG. Teď ale Václav Klaus mladší (47, ODS) kandiduje do Sněmovny za ODS. V čem mu pomáhá slavný otec, exprezident Václav Klaus (75)? A proti jakému »bolševikovi« bojuje? Na to odpovídal v rozhovoru pro Blesk.  

17. března 2017

Hasenkopf ukončil soudní přetahovanou s Hradem. A musí o tom...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Právník Pavel Hasenkopf, který pracoval jako právník Pražského hradu v době, kdy tehdejší prezident Václav Klaus přišel v lednu 2013 s kontroverzní amnestií, vzal zpět svou žalobu na prezidentskou kancelář. V žalobě tvrdil, že od Hradu dostal neoprávněnou výpověď. O podrobnostech se ale ani jedna strana sporu nešíří, podle advokáta Hradu Marka Nespaly se dohodly na mlčenlivosti.

15. března 2017

GLOSA: Duel s nepřítelem

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 15. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Dvě osobnosti, jež se názorově nesnášejí, ale navzájem uznávají svůj význam, o sobě někdy mluví jako o stejné váhové kategorii. Tak se kdysi titulovali Václav Klaus a Miloš Zeman.

Průzkumy se mýlí, říká Klausův učeň Skopeček z ODS. Na půl...

Zdroj IHNED.cz ze dne 15. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Ekonomický expert ODS Jan Skopeček se stane poslancem z pozice náhradníka. Mandátu si užije jen sedm měsíců, sám ale plánuje kandidovat i v dalších volbách. Skopeček je euroskeptikem a jeho názory jsou blízké Václavu Klausovi.

14. března 2017

Po 20 letech stanul před soudem bývalý šéf Poldi. Trest...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

20 let po obvinění, že neodváděl peníze na zdravotní pojištění zaměstnanců a daň ze mzdy, stanul před soudem bývalý šéf kladenských hutí Poldi Vladimír Stehlík. Další bod obžaloby ho viní z poskytování bezúročných půjček, kvůli nimž ocelárnám vznikly mnohamilionové škody. Stehlík před soudem stanul po 20 letech od svého obvinění. Uložení trestu mu nehrozí, protože na kauzu dopadla amnestie bývalého prezidenta Václava Klause.

12. března 2017

Do Sněmovny míří poslanec „náhradník“. Zruším dálniční...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

„Ten mladej ekonom od Václava Klause.“ I tak se mluví v zákulisí české politiky o Janu Skopečkovi – středočeském radním, který míří také na pár měsíců do poslanecké lavice. V dresu ODS chce od řečnického pultíku útočit na vládní daňové návrhy a prosadit zrušení dálničních známek pro řidiče osobních aut. Troufalé, za tak krátký čas, který do voleb zbývá? Skopeček si to nemyslí. Do Sněmovny se vydá už v úterý.

Nevracím se k otázce, co jsme tehdy mohli udělat lépe, říká...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 12. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

/ROZHOVOR/ Ještě před čtyřmi roky stál v čele státu, nyní stojí každou středu před aulou plnou studentů. Václav Klaus od jarního semestru přednáší na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Studenty učí o transformačních procesech v České republice. „Byl zvolený dobrý počet studentů a také jejich výběr. Mám z nich úžasný pocit a vůbec se mě nebojí ptát," hodnotí dosavadní dvě lekce.

11. března 2017

VLIVNÍ: Klaus je největší zločinec. Zkorumpoval Česko, říká...

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Tak tohle bývalého prezidenta Václava Klause, který si zakládá na svém mediálním obraze, hodně raní. Geniální matematik a miliardář Karel Janeček ho totiž pro televizi nazval největším zločincem všech dob. Klausovi, který v zahraničí proslul "krádeží" protokolárního pera, takto Janeček naložil v pořadu VLIVNÍ s Alex Mynářovou na TV Barrandov.

2. března 2017

Gross, Svoboda, Tigrid, Lux či Dostál: 15 ministrů, kteří už...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  1

Zesnulý exministr financí Ivo Svoboda ze Zemanovy vlády je patnáctým ministrem samostatné České republiky, který již nežije. Bojoval přitom s Alzheimerem a dožíval v sanatoriu, jak uvedl iHNed.cz. V pondělí má pohřeb. Prezident Miloš Zeman na něj nedorazí, pošle však smuteční kytici. Na rozdíl od pohřbu Stanislava Grosse, kterému ji neposlal. Vedle Svobody či Grosse, jenž trpěl pro změnu zákeřnou nemocí ALS, nežije ani dalších 13 ministrů (včetně dvou místopředsedů) vlád počínaje první vládou Václava Klause.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.