Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Žantovský si veřejně spletl Klause s Havlem. Jak to exprezident ustál?

I zkušený diplomat se může někdy pořádně „seknout“. Své o tom ví i exvelvyslanec v USA, Velké Británii a Izraeli Michael Žantovský, který se přiznal, že si při státní návštěvě spletl v roce 2005 tehdejšího prezidenta Václava Klause s jeho předchůdcem a Žantovského blízkým přítelem Václavem Havlem. Diplomat přešlap přiznal na veřejné debatě trojice bývalých velvyslanců v USA.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
9.5Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.23Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.329Vliv / význam klesá
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

23. března 2017

Žantovský si veřejně spletl Klause s Havlem. Jak to...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

I zkušený diplomat se může někdy pořádně „seknout“. Své o tom ví i exvelvyslanec v USA, Velké Británii a Izraeli Michael Žantovský, který se přiznal, že si při státní návštěvě spletl v roce 2005 tehdejšího prezidenta Václava Klause s jeho předchůdcem a Žantovského blízkým přítelem Václavem Havlem. Diplomat přešlap přiznal na veřejné debatě trojice bývalých velvyslanců v USA.

21. března 2017

Klaus ml. promluvil o svém handicapu, hádkách s otcem a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Lidé ho znali jako ředitele prestižního gymnázia PORG. Teď ale Václav Klaus mladší (47, ODS) kandiduje do Sněmovny za ODS. V čem mu pomáhá slavný otec, exprezident Václav Klaus (75)? A proti jakému »bolševikovi« bojuje? Na to odpovídal v rozhovoru pro Blesk.  

Babiš a Zeman, sílící tandem. Dříve se osočovali z...

Zdroj IHNED.cz ze dne 21. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Před několika lety osočoval Babiš Zemana, že je ­"pokračovatelem Klausova kapitalistického mafianismu a korupce", teď je jeho nejbližším politickým spojencem. Je to nejpřekvapivější politické "sbratření" od dob opoziční smlouvy, kdy si rozdělili moc Václav Klaus a Miloš Zeman. Neuralgickým bodem vzájemných vztahů je ne­úspěšná privatizace Unipetrolu v letech 2001 a 2002.

20. března 2017

Během čtyř let z Ruska zmizely miliardy dolarů, peníze šly i...

Zdroj IHNED.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Tzv. "Globální pračka" vyvedla z Ruska pomocí 500 lidí, stovek firem i desítek bank v letech 2010-2014 minimálně 25 miliard dolarů. Téměř 38 milionů proteklo přes české finanční ústavy včetně PPF Bank a Raiffeisenbank. Lidé spojení s vývodem miliard mají napojení na ruskou tajnou službu FSB, část prostředků sloužila proruské propagandě, peníze šly i z firem blízkých muži, jehož akcí se účastní Václav Klaus a Miloš Zeman.

Klaus ml. promluvil o svém handicapu, hádkách s otcem a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Lidé ho znali jako ředitele prestižního gymnázia PORG. Teď ale Václav Klaus mladší (47, ODS) kandiduje do Sněmovny za ODS. V čem mu pomáhá slavný otec, exprezident Václav Klaus (75)? A proti jakému »bolševikovi« bojuje? Na to odpovídal v rozhovoru pro Blesk.  

17. března 2017

Hasenkopf ukončil soudní přetahovanou s Hradem. A musí o tom...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Právník Pavel Hasenkopf, který pracoval jako právník Pražského hradu v době, kdy tehdejší prezident Václav Klaus přišel v lednu 2013 s kontroverzní amnestií, vzal zpět svou žalobu na prezidentskou kancelář. V žalobě tvrdil, že od Hradu dostal neoprávněnou výpověď. O podrobnostech se ale ani jedna strana sporu nešíří, podle advokáta Hradu Marka Nespaly se dohodly na mlčenlivosti.

15. března 2017

GLOSA: Duel s nepřítelem

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 15. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Dvě osobnosti, jež se názorově nesnášejí, ale navzájem uznávají svůj význam, o sobě někdy mluví jako o stejné váhové kategorii. Tak se kdysi titulovali Václav Klaus a Miloš Zeman.

Průzkumy se mýlí, říká Klausův učeň Skopeček z ODS. Na půl...

Zdroj IHNED.cz ze dne 15. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Ekonomický expert ODS Jan Skopeček se stane poslancem z pozice náhradníka. Mandátu si užije jen sedm měsíců, sám ale plánuje kandidovat i v dalších volbách. Skopeček je euroskeptikem a jeho názory jsou blízké Václavu Klausovi.

14. března 2017

Po 20 letech stanul před soudem bývalý šéf Poldi. Trest...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

20 let po obvinění, že neodváděl peníze na zdravotní pojištění zaměstnanců a daň ze mzdy, stanul před soudem bývalý šéf kladenských hutí Poldi Vladimír Stehlík. Další bod obžaloby ho viní z poskytování bezúročných půjček, kvůli nimž ocelárnám vznikly mnohamilionové škody. Stehlík před soudem stanul po 20 letech od svého obvinění. Uložení trestu mu nehrozí, protože na kauzu dopadla amnestie bývalého prezidenta Václava Klause.

12. března 2017

Do Sněmovny míří poslanec „náhradník“. Zruším dálniční...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

„Ten mladej ekonom od Václava Klause.“ I tak se mluví v zákulisí české politiky o Janu Skopečkovi – středočeském radním, který míří také na pár měsíců do poslanecké lavice. V dresu ODS chce od řečnického pultíku útočit na vládní daňové návrhy a prosadit zrušení dálničních známek pro řidiče osobních aut. Troufalé, za tak krátký čas, který do voleb zbývá? Skopeček si to nemyslí. Do Sněmovny se vydá už v úterý.

Nevracím se k otázce, co jsme tehdy mohli udělat lépe, říká...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 12. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

/ROZHOVOR/ Ještě před čtyřmi roky stál v čele státu, nyní stojí každou středu před aulou plnou studentů. Václav Klaus od jarního semestru přednáší na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Studenty učí o transformačních procesech v České republice. „Byl zvolený dobrý počet studentů a také jejich výběr. Mám z nich úžasný pocit a vůbec se mě nebojí ptát," hodnotí dosavadní dvě lekce.

11. března 2017

VLIVNÍ: Klaus je největší zločinec. Zkorumpoval Česko, říká...

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Tak tohle bývalého prezidenta Václava Klause, který si zakládá na svém mediálním obraze, hodně raní. Geniální matematik a miliardář Karel Janeček ho totiž pro televizi nazval největším zločincem všech dob. Klausovi, který v zahraničí proslul "krádeží" protokolárního pera, takto Janeček naložil v pořadu VLIVNÍ s Alex Mynářovou na TV Barrandov.

2. března 2017

Gross, Svoboda, Tigrid, Lux či Dostál: 15 ministrů, kteří už...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  1

Zesnulý exministr financí Ivo Svoboda ze Zemanovy vlády je patnáctým ministrem samostatné České republiky, který již nežije. Bojoval přitom s Alzheimerem a dožíval v sanatoriu, jak uvedl iHNed.cz. V pondělí má pohřeb. Prezident Miloš Zeman na něj nedorazí, pošle však smuteční kytici. Na rozdíl od pohřbu Stanislava Grosse, kterému ji neposlal. Vedle Svobody či Grosse, jenž trpěl pro změnu zákeřnou nemocí ALS, nežije ani dalších 13 ministrů (včetně dvou místopředsedů) vlád počínaje první vládou Václava Klause.

1. března 2017

Pivo a rock: Exprezident Klaus hýřil na koncertu Knížáka a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Exprezident Václav Klaus vyrazil v úterý večer za kulturou. V rockovém klubu Vagon na Národní třídě navštívil koncert kapel Aktual a Folimanka Blues, v nichž vystupují bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák a někdejší prezidentův tajemník Ladislav Jakl.

Bitva o Prahu - Klaus mladší má vybojovat hlasy ODS,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Dominik Feri může TOP 09 v Praze pomoci přilákat mladé voliče. Z posledního místa kandidátky bude spoléhat na kroužkování svých příznivců. ODS dá šanci získat poslanecký mandát Václavu Klausovi mladšímu.

Klaus mladší přebírá ODS. Karneval začíná

Zdroj IHNED.cz ze dne 1. 3. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Pražská ODS zvolila trojkou své kandidátky Václava Klause mladšího. Člověka, který v létě napsal, že bychom "měli vypadnout z EU a tvrdě kontrolovat hranice i za cenu, že o třetinu zchudneme". Kde jsou ty časy, kdy byli přední politici ODS myšlenkovými lídry Česka, tahouny ekonomické transformace, kdy posouvali zemi vpřed.

28. února 2017

Forejt tepe migranty v Dánsku: Nerespektují pravidla hry!

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 2. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Bývalý ředitel protokolu Hradu Jindřich Forejt má za sebou první otisk v Institutu Václava Klause. Tam počátkem února nastoupil, když odešel z funkce ředitele protokolu Hradu. Na webu se objevil komentář, ve kterém se Forejt zamýšlí nad problematikou imigrantů v Dánsku.

27. února 2017

Boj o Prahu: ODS vsadí na Černochovou či Klause mladšího,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 2. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Václav Klaus mladší udělal v pondělí večer první krok ve své plánované cestě, která má končit za půl roku na Malé Straně v poslaneckém křesle. Od krajského výboru ODS získal nominaci na pražskou kandidátku - je na třetím místě, hned za poslankyní Janou Černochovou a šéfem pražské ODS Filipem Humplíkem. Bitvu o hlavní město svede třeba s Karlem Schwarzenbergem, proti kterému v minulosti ostře vystupoval, nebo stávajícími ministry Stropnickým (ANO) a Ludvíkem (ČSSD).

Pražskou ODS povede do voleb poslankyně Jana Černochová

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 27. 2. 2017  •  Václav Klaus  •  0

/FOTOGALERIE/ - Pražskou ODS pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny povede poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová. Cílem ODS je podle ní volby v Praze vyhrát. Na druhém místě bude předseda regionu Filip Humplík a třetí Václav Klaus mladší. Rozhodli o tom v pondělí večer delegáti sněmu pražské ODS. Strana v posledních volbách do sněmovny získala v Praze 12 procent hlasů a skončila čtvrtá.

Pražskou kandidátku ODS povede Černochová, Klaus mladší až...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 27. 2. 2017  •  Václav Klaus  •  0

Regionální sněm pražské ODS schválil kandidátku do parlamentních voleb, kterou navrhla regionální rada. Jedničkou kandidátky bude poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová, na druhém místě je předseda pražské ODS Filip Humplík. Školský expert Václav Klaus ml., o kterém se spekulovalo, že by kandidátku mohl vést, je na třetím místě. Kandidátku schválilo 61 hlasů ze 68.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.