Index vlivu Karel Schwarzenberg - Index vlivu v politice

Karel Schwarzenberg
 
 

Karel Schwarzenberg podpoří svojí účastí diskuzi o budoucí podobě památníku v Letech u Písku

18.4.2018 16:37 - Ve středu 25. dubna 2018 od 17 hodin proběhne další ze série diskuzí, které pořádá Muzeum romské kultury společně s obecně prospěšnou společností ROMEA k budoucí možné podobě Památníku Lety u Písku. Diskuze nazvaná Podoba památníku v Letech a jeho budoucnost se bude tentokrát odehrávat v kulturním sále Obecního úřadu přímo v Letech u Písku.

 

Karel Schwarzenberg aktuálně...

Pořadí: 13Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
25.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
35.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
18.92Vliv / význam roste
 

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Karel Schwarzenberg v poslední době

 

18. dubna 2018

Karel Schwarzenberg podpoří svojí účastí diskuzi o budoucí...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 18. 4. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  0

18.4.2018 16:37 - Ve středu 25. dubna 2018 od 17 hodin proběhne další ze série diskuzí, které pořádá Muzeum romské kultury společně s obecně prospěšnou společností ROMEA k budoucí možné podobě Památníku Lety u Písku. Diskuze nazvaná Podoba památníku v Letech a jeho budoucnost se bude tentokrát odehrávat v kulturním sále Obecního úřadu přímo v Letech u Písku.

13. března 2018

Slabosti Zemana, ať je to alkohol, hulvátství, jsou českému...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 3. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg předpovídá Česku krušné časy. Tradiční politické strany se podle něj vyčerpaly a obrodu přinese teprve společenská krize. "Na gymnáziu mi utkvěl starořecký citát: člověk, který není odřený, se nepoučí," řekl v rozhovoru pro HN.

8. března 2018

Někteří politici opustili při Zemanově inauguračním projevu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 3. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Několik politiků, zejména z TOP 09 a ODS, opustilo při inauguračním projevu prezidenta Miloše Zemana Vladislavský sál, kde Zeman složil slib. Jako první odešla bývalá předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS), následovaly ji špičky TOP 09 Miroslav Kalousek, Jiří Pospíšil, Karel Schwarzenberg a řada dalších politiků. 

Část politiků opustila sál na protest proti Zemanovým slovům

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 3. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Někteří politici, zejména z TOP 09 a ODS, opustili při inauguračním projevu prezidenta Miloše Zemana Vladislavský sál, v němž Zeman složil slib pro druhé pětileté funkční období. Patřili k nim bývalá předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a špičky TOP 09 Jiří Pospíšil, Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg.

4. března 2018

„ČSSD je holka, která s Babišem řeší, za kolik mu dá.“ Kníže...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 3. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Nejstarší poslanec Karel Schwarzenberg (TOP 09) svérázně okomentoval současné vládní námluvy mezi ANO a ČSSD. Sociální demokraté mu přijdou jako holka, které její milý řekl, že si ji nevezme - ale řeší s ní, „za kolik mu dá“. Naráží přitom na slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který uvedl, že nestojí o sociálně demokratické ministry, ale chce jen podporu ve Sněmovně.

29. ledna 2018

Rozdělená země?

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Miloš Zeman obhájil prezidentský mandát, ve druhém kole získal 51,36 procenta hlasů. Jiřího Drahoše porazil o 152 tisíc hlasů, když roli hrála i nejvyšší volební účast od roku 1998. Drahošovi příznivci vytvořili pás protínající zemi od severu na jih, který do jisté míry kopíruje podporu Karla Schwarzenberga v prvním kole volby 2013 nebo výsledek ODS a TOP 09 při volbách v roce 2010.

28. ledna 2018

Drahoš měl vysvětlit, že Zeman imigranty zastavit neumí,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Jiří Drahoš nechyboval, měl ale své limity a měl být agresivnější a upozornit na Zemanovo zdraví, říká Libor Winkler. Miliardář a předseda představenstva společnosti RSJ daroval Jiřímu Drahošovi na kampaň milion korun, před pěti lety podpořil i Karla Schwarzenberga. V rozhovoru připouští, že kdyby nekandidoval Zeman, podpořil by darem na kampaň i další kandidáty. Přístup Pavla Fischera ho ale zklamal.

Zeman znovu na Hradě. Sledujte zásadní okamžiky volby...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Voliči rozhodli, že prezidentem České republiky bude i nadále Miloš Zeman. Svůj hlas mu dalo více než dva miliony osm set tisíc voličů. Jiří Drahoš získal zhruba o 150 tisíc hlasů méně. Volební účast přesáhla 66 procent. V prvním kole přišlo k urnám necelých 62 procent oprávněných voličů. Náskok Miloše Zemana je menší než před pěti lety. V roce 2013 porazil Karla Schwarzenberga téměř o půl milionu hlasů.

Komentář: Zeman vyhrál, lidé mu rozvázali ruce. Kdy budeme...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Prezident Miloš Zeman potvrdil, že přání nebývá nejpřesnější předpovědí, když ve druhém kole prezidentské volby porazil Jiřího Drahoše. Toho sice kvůli matematickým součtům Zemanových odpůrců favorizovali někteří politologové a novináři, jenže takhle lidi nikdy nevolí. Zeman porazil Drahoše těsněji než před pěti lety Karla Schwarzenberga, taky ale oproti roku 2013 přidal přes 150 000 hlasů navíc. Tolik za matematiku a Zemanovu slábnoucí podporu. 

26. ledna 2018

Živě z prezidentských voleb: Superlativy k debatě včetně...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Voliči během pátku a soboty definitivně rozhodují, zda prezidentem bude Miloš Zeman, nebo Jiří Drahoš. Výsledky by podle očekávání Českého statistického úřadu měly být známé do sobotního pozdního odpoledne. Průběžné výsledky sčítání hlasů budeme sledovat také na iHNed.cz okamžitě po uzavření volebních místností. V pátek ve tři hodiny odpoledne odvolili i Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Současný prezident odevzdával svůj hlas ve stejné volební místnosti, kde se k němu před dvěma týdny vrhla ukrajinská aktivistka. Tentokrát ale volbu žádný incident nenarušil.

25. ledna 2018

Agresivní Zeman, nechutné útoky i nevýraznost. Kandidáti z...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 25. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Jak letošní prezidentskou kampaň hodnotí kandidáti, kteří se účastnili voleb v roce 2013? Na dotazy Novinek odpovídali senátor za ČSSD Jiří Dienstbier, tehdejší kandidát ODS Přemysl Sobotka, finalista první volby Karel Schwarzenberg (TOP 09), občanská kandidátka Táňa Fischerová i bývalá europoslankyně za KDU-ČSL Zuzana Roithová.

24. ledna 2018

O možnost volit mimo bydliště je nebývalý zájem

Zdroj Tyden.cz ze dne 24. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Zájem voličů o voličské průkazy před druhým kolem volby prezidenta je podle většiny radnic z celé země mimořádný, někde mluví o rekordu. Počet vydaných průkazů je až několikanásobný ve srovnání nejen s posledními volbami do Sněmovny, ale i s první přímou volbou hlavy státu v roce 2013, kdy se současným prezidentem Milošem Zemanem postoupil do rozhodující bitvy Karel Schwarzenberg.

18. ledna 2018

Expert ze Schwarzenbergova týmu by Drahošovi radil útočit....

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Kampaň před druhým kolem prezidentských voleb výrazně přitvrdila inzeráty a billboardy útočícími na Jiřího Drahoše. Stojí za nimi okolí úřadujícího prezidenta Miloše Zeman. Muž, který vedl před pěti lety kampaň Karla Schwarzenberga, by na základě svých zkušeností Drahošovi doporučil, aby také tvrdě útočil. Bývalý předseda Akademie věd se však zatím ušpinit nechce.
    Další články k tématu:
  • Debatu v ČT odmoderuje Witowská, Drahoš půjde také na Primu
  • Stop imigrantům a Drahošovi, hlásá inzerát, který se objevil v denících
  • Zeman, nebo Drahoš? Vyberte si prezidenta ve volbách nanečisto
  • Moravec odmítl moderovat debatu kandidátů. Nechce být hromosvodem kritiky

Xenofobní Zeman útočí v inzerátu na imigranty a Jiřího...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 18. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

18.1.2018 9:22 - Spolek Přátelé Miloše Zemana zveřejnil v některých denících xenofobní inzerát, který podporuje současného prezidenta a útočí na jeho protikandidáta ve volbách Jiřího Drahoše. Spojuje ho s podporou migrace a útočí na uprchlíky. Zadavatelem je firma Euro - Agency, která podle Zemanova transparentního účtu před prvním kolem voleb zaplatila 1,8 milionu Kč právě za inzerci v denním tisku. Lživý inzerát na podporu Zemana se v tisku objevil i před pěti lety, kdy útočil na protikandidáta Karla Schwarzenberga.

Spolek Přátelé Miloše Zemana útočí na Drahoše inzerátem v...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Firma Euro-Agency, která podle transparentního účtu Miloše Zemana před prvním kolem prezidentské volby zaplatila 1,8 milionu korun za inzerci v tisku, nechala otisknout nepravdivý inzerát útočící na Zemanova protikandidáta Jiřího Drahoše. Inzerát Drahoše spojuje s podporou migrace. Stojí v něm: "Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše!" Podobné útoky se objevily i před pěti lety, mířily na Karla Schwarzenberga.

16. ledna 2018

Drahoš začal finální část kampaně. Jako první navštívil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš zahájil své výjezdy do regionů v místě, kde loni ohlásil kandidaturu a místní ho přijali s nadšením. Jablunkovsko přitom bývalo baštou Miloše Zemana. Při minulé prezidentské volbě tady dostal ve druhém kole o téměř třicet procent hlasů více než Karel Schwarzenberg. Ve středu bude v Praze a ve čtvrtek navštíví Plzeňský kraj, například Sušici, Klatovy a Plzeň, kde má mimo jiné naplánováno setkání s veřejností.

14. ledna 2018

První kolo voleb ve srovnání s rokem 2013: Zeman posílil...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 1. 2018  •  Karel Schwarzenberg  •  1

V interaktivních grafech si můžete prohlédnout, jak se lišily výsledky prvního kola prezidentské volby oproti roku 2013. Zemanovi přibyl počet voličů a procentuální propad zaznamenal pouze v Karlovarském kraji. Druhý postupující kandidát Jiří Drahoš zase získal ve všech krajích kromě hlavního města více hlasů než Karel Schwarzenberg před pěti lety.

14. prosince 2017

Babiš? Nelze se obohacovat na úkor státu, politika není...

Zdroj IHNED.cz ze dne 14. 12. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Babiš pro mě není v politice partner, vadí mi, že Agrofert spolkne celou republiku, tvrdí Karel Schwarzenberg. SPD podle něj není demokratická strana, žije z nenávisti a přibližuje se k fašistům. Koalice ANO, SPD a KSČM by znamenala, že lidé budou mít pocit, že je všechno dovoleno, zvyknou si na politiku nenávisti a na to, že na menšiny se zase může útočit, dodává.

12. prosince 2017

Proruský server se snaží ovlivnit prezidentské volby

Zdroj IHNED.cz ze dne 12. 12. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  1

Proruský dezinformační server napsal lživou informaci, která má za úkol ovlivnit české prezidentské volby. Peníze vyzyvatelům Miloše Zemana má podle ní poslat miliardář Soros či exministr Schwarzenberg. Banka UniCredit, Soros i Schwarzenberg informace z článku naprosto odmítají.

10. prosince 2017

OSOBNOST: Karel Schwarzenberg 80

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 10. 12. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  1

„Co vás na politice baví?“ zeptal jsem se nedávno Karla Schwarzenberga a on mi lakonicky odpověděl: „Čeští politici.“

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.