Index vlivu Karel Schwarzenberg - Index vlivu v politice

Karel Schwarzenberg
 
 

Kalousek vytáhl „nemravnou“ opoziční smlouvu číslo 2. Schwarzenberg stál za plentou

První den nové Sněmovny, první usednutí do lavic ze strany 125 nováčků. Zůstala však i řada zkušených sněmovních harcovníků. Nově zvolení poslanci v pondělí zahájili své jednání přebíráním osvědčení o zvolení. A také sérií tiskovek poslaneckých klubů, na nichž vystoupili mj. Miroslav Kalousek s poslanci TOP 09 včetně Dominika Feriho. Kalousek varoval před opoziční smlouvou číslo 2. Karel Schwarzenberg v tu chvíli zůstal za plentou. Proč?

 

Karel Schwarzenberg aktuálně...

Pořadí: 17Index vlivu: 1
Chart.
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
26.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.12Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
19.94Vliv / význam klesá
 

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Karel Schwarzenberg ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Karel Schwarzenberg v poslední době

 

20. listopadu 2017

Kalousek vytáhl „nemravnou“ opoziční smlouvu číslo 2....

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 11. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

První den nové Sněmovny, první usednutí do lavic ze strany 125 nováčků. Zůstala však i řada zkušených sněmovních harcovníků. Nově zvolení poslanci v pondělí zahájili své jednání přebíráním osvědčení o zvolení. A také sérií tiskovek poslaneckých klubů, na nichž vystoupili mj. Miroslav Kalousek s poslanci TOP 09 včetně Dominika Feriho. Kalousek varoval před opoziční smlouvou číslo 2. Karel Schwarzenberg v tu chvíli zůstal za plentou. Proč?

10. listopadu 2017

Kníže o Topolánkovi: Není to loutka, má ale jiné mouchy

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 11. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Mirek Topolánek svou ohlášenou kandidaturou na prezidenta vzbudil vášně. Vůbec poprvé se mu ale podařilo postavit proti sobě Karla Schwarzenberga a Falešného knížete, fenomén ze sociální sítě. Ti se totiž na postoji k expředsedovi konkurenční ODS neshodnou. Skutečný Schwarzenberg se za Topolánka postavil, když ho předtím právě Falešný Kníže označil za loutku.

4. listopadu 2017

Praha chce za předsedu TOP 09 Pospíšila, Schwarzenberg Lepše

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 11. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Jiří Pospíšil se stal členem TOP 09 teprve minulý týden a už byl v Praze nominován na předsedu strany. Jiné návrhy nepadly. Čestný předseda strany Karel Schwarzenberg by si ale dovedl představit na tento post jiného kandidáta.

Pospíšil jde do boje o předsedu TOP 09, Schwarzenberg k...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 4. 11. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Pražská TOP 09 nominuje na předsedu strany Jiřího Pospíšila. V sobotu o tom rozhodl krajský sněm. O jiném potenciálním kandidátovi delegáti nehlasovali, čestný předseda Karel Schwarzenberg však poukázal jako na možného kandidáta na místostarostu Prahy 11 Jakuba Lepše. Nové celostátní vedení bude strana volit na sněmu koncem listopadu.

30. října 2017

S Bohem mluvím česky, říká Schwarzenbergova teta po 69...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Není mnoho lidí, kteří by si mohli dovolit říkat Karlu Schwarzenbergovi „chlapečku“. Jeho teta Genilda Kinská ano. Životní příběh dámy, jejíž otec Zdenko Radslav Kinský patřil za první republiky k nejvýraznějším postavám starobylého rodu a která v říjnu 1948 s malými dětmi emigrovala, by vydal na román.
    Další články k tématu:
  • Žďár je od počátku radikální místo, tvrdí Constantin Kinský
  • Ve Žďáru zemřel potomek šlechticů a biolog Radslav Kinský
  • Ráda poznávám českou kulturu, říká baronka Kinsky. Do Žďáru veze tanec
  • Doma jsem tam, kde se dá něco dělat, říká šlechtic Constantin Kinský

Zeman to slízl za metály. Horáček zmínil lunapark,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Prezidenta Zemana stihla ze státní vyznamenání i tvrdá kritika. Jeho rivalové se kromě Zdeňka Trošky podivují i nad dalšími oceněními. Pro kontroverzního publicistu Petra Žantovského, spisovatele Vlastimila Vondrušku, který brojí proti islámu, ale i Gerharda Schrödera. U něj Karel Schwarzenberg přemítá, zda vyznamenání nedostal spíš za to, že je předsedou správní rady největší ruské ropné společnosti Rosněft. Své si řekl i Jiří Drahoš.

24. října 2017

Jiří Pospíšil: Věřím v TOP 09 a její ideje. Proto do ní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 24. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Těsné překročení pětiprocentní hranice je pro někoho velký úspěch, pro jiné blamáž. Zatímco Farského a Gazdíkův STAN může zajisté slavit, Kalouskova TOP 09 smutní. A také hledá cestu, jak se odrazit ode dna. Její čestný předseda Karel Schwarzenberg uvedl, že vedení by mělo za mizerný výsledek převzít odpovědnost. První místopředseda Marek Ženíšek už vzkázal, že na listopadovém sněmu nebude funkci obhajovat. Totéž dnes zřejmě oznámí i Miroslav Kalousek.

23. října 2017

Nejmladšího a nejstaršího poslance dělí 58 let

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

V nové Poslanecké sněmovně zasedne zároveň nejmladší i nejstarší poslanec v historii Česka. Do poslanecké lavice usedne devětasedmdesátiletý Karel Schwarzenberg, který byl zvolen za TOP 09. Dosud patřilo prvenství nejstaršího poslance Zdeňku Jičínskému, kterému bylo při zvolení v roce 2006 77 let. Naopak nejmladším zástupcem bude Schwarzenbergův partajní kolega Dominik Feri, kterému je 21 let, tři měsíce a deset dní. Oba dva kandidovali v Praze.

TOP 09: Slzy i volání po Kalouskově rezignaci

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Pomáhej nám pánbůh. Těmito slovy ukončil svůj projev po sečtení všech hlasů čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Topka právě utrpěla drtivou porážku, do sněmovny se dostala jen s odřenýma ušima. Z dosavadních 26 mandátů obhájila jen sedm. Nezískala dokonce ani prvenství ve „své“ tradiční baště – v hlavním městě, kde byl lídrem. Tam skončila až čtvrtá.

22. října 2017

Koho Češi zvolili: Mezi 200 poslanci jsou studenti, lékaři i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Do Poslanecké sněmovny se dostalo rekordních devět stran. Padlo i několik rekordů: TOP 09 má historicky nejmladšího poslance Dominika Feriho, který navíc postoupil ze 36. místa na kandidátce. A zároveň poslance nejstaršího, kterým je Karel Schwarzenberg. Komunisté dosáhli naopak nejhoršího výsledku od svého vzniku v roce 1921. Podívejte se na jmenný seznam poslanců podle stran, kteří nás budou v parlamentu zastupovat.

21. října 2017

Schwarzenberg: Lidé očividně raději slyší sliby než pevné...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg označil výsledek voleb za prohru, kterou přisuzuje tomu, že strana neuhnula ze svých principů.

TOP 09 poztrácela statisíce voličů, do sněmovny ale nakonec...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Největší nervy zřejmě během sobotního sčítání hlasů panovaly ve štábu TOP 09. Strana, která poslední dvě volební období zasedala ve sněmovně, se celé odpoledne pohybovala pod pětiprocentní hranicí. Nakonec ji zachránilo sčítání v hlavním městě, kde TOP 09 získala přes 12,5 % hlasů. Právě v Praze kandidoval i čestný předseda Karel Schwarzenberg.

16. října 2017

Hlas lidu, nebo nástroj demagogů? Strany se přou, jestli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Jaký je stav demokracie v Česku? Obecné referendum je sice zakotveno v ústavě, ale ani končící koaliční vládě se nepodařilo příslušný zákon prosadit. Posiluje referendum demokracii? Zatímco většina účastníků předvolební debaty ČT o otázkách demokracie s tím souhlasila, Karel Schwarzenberg z TOP 09 označil lidové hlasování za nástroj demagogů. Šéf SPD Tomio Okamura naopak prosazuje referendum téměř o všem, a to tak, že by v něm mohl rozhodovat i třeba jediný člověk.

Zákon o financování kampaní neposiluje demokracii, míní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Před volbami mají strany na kampaň limit 90 milionů korun. Zároveň musí být na všech materiálech uvedeno, kdo je nechal vyrobit. Dohlíží na to nově zřízený úřad, který financování kampaní kontroluje. Většina zástupců politických subjektů v předvolební debatě ČT o stavu demokracie v Česku se shodla na tom, že nový zákon i úřad demokracii svědčí. Oponovali jim pouze dva politici z naprosto opačných pólů politického spektra. Karel Schwarzenberg z TOP 09 a Stanislav Grospič z KSČM.

Schwarzenberg o rakouském „Grossovi“: Pohledný mladík,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Rakousko může mít nejmladšího premiéra v Evropě. Sebastian Kurz (31) je ještě mladší, než byl v době svého premiérování Stanislav Gross (†45). Podobný osud mu ale podle odbornice z Asociace pro mezinárodní otázky i bývalého ministra zahraničí s rakouskými kořeny Karla Schwarzenberga (TOP 09) nehrozí. „Řekněme, že je to politický talent,“ zhodnotil Kurze Schwarzenberg.

Schwarzenberg vyzval k distanci od Zemanových slov k Ukrajině

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Česká vláda a Sněmovna by se měly výrazně distancovat od projevu prezidenta Miloše Zemana, v němž minulý týden na shromáždění Rady Evropy poradil Kyjevu, aby se dohodl s Moskvou na kompenzacích za zabrání Krymu Ruskem. Myslí si to předseda zahraničního výboru Sněmovny a exministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09).

13. října 2017

Komentář Ondřeje Preusse: Nedělejme z populistů mučedníky,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Má hostinský či kavárník odmítnout veřejně známého zákazníka, s jehož názory nesouhlasí? Jednou to může být Miloš Zeman či islamofob Konvička, jindy to samé může potkat třeba akci "Na pivo s Karlem Schwarzenbergem". Je to nebezpečné. Vytrácí se umění nesouhlasit spolu, ale zároveň umět diskutovat, rozumět druhému.

Karel Schwarzenberg: Nikde se tak dobře netuneluje, jako...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

/ROZHOVOR/ Radši se chci prát, než s lumpy tancovat. Úryvkem z Voskovcovy a Weichovy hry Těžká Barbora odpověděl pražský lídr TOP 09 Karel Schwarzenberg na otázku Deníku, zda by šel do koaliční vlády s pravděpodobným vítězem ANO. Šéfa hnutí Andreje Babiše, který o sobě tvrdí, že není politik, pak srovnal s prostitutkou. O nadcházejících volbách jsme si povídali s jedničkou pražské kandidátky. 

12. října 2017

POLITIKA: Zemanova největší chyba?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 12. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

V roce 2013 učinil Karel Schwarzenberg prohlášení o Benešových dekretech, které Miloš Zeman před druhým kolem mistrně „vytěžil“ - a vyhrál. Svými názory před Radou Evropy Zeman narazí i u Putina a váhajících voličů.

4. října 2017

Schwarzenberg: Česká diplomacie byla na vrcholu za Havla

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 10. 2017  •  Karel Schwarzenberg  •  0

Česká diplomacie byla nejsilnější v devadesátých letech díky výjimečné osobnosti Václava Havla, shodli se během debaty na Právnické fakultě Univerzity Karlovy tři čeští ministři zahraničí. Rozdílně se současný šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek (ČSSD) a jeho předchůdci Alexandr Vondra (ODS) a Karel Schwarzenberg (TOP 09) dívají na slabiny české zahraniční politiky.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.