Index vlivu Kristýna Kočí - Index vlivu v politice

Kristýna Kočí
 
 

„Blonďatá bestie“ Kristýna Kočí Mertlová je znovu těhotná! Politikou prý maskovala touhu po rodině

Bývalá politička, nyní podnikatelka Kristýna Mertlová (32), čeká druhé miminko. Syn Antonín se letos dočká sourozence. „Blonďatá bestie“ se rostoucím bříškem pochlubila na sociálních sítích.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
35.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
51.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Kristýna Kočí ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Kristýna Kočí ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Kristýna Kočí v poslední době

 

15. května 2017

„Blonďatá bestie“ Kristýna Kočí Mertlová je znovu těhotná!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 5. 2017  •  Kristýna Kočí  •  0

Bývalá politička, nyní podnikatelka Kristýna Mertlová (32), čeká druhé miminko. Syn Antonín se letos dočká sourozence. „Blonďatá bestie“ se rostoucím bříškem pochlubila na sociálních sítích.

23. listopadu 2016

Kolik jí je? Hvězda StarDance Leichtová navlékla infantilní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 11. 2016  •  Kristýna Kočí  •  1

Herečka Kristýna Leichtová neustále překvapuje. Naposledy šokovala svým outfitem, když si k šatům oblékla černé punčochy s kočičí hlavou. I když je známo, že se dokáže odvázat, není tohle už přeci jen moc?

2. listopadu 2016

Zadejte se, prosím! „Blonďatá bestie“ Kristýna Kočí chodí do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 11. 2016  •  Kristýna Kočí  •  2

S přicházející plesovou sezonou se Kristýna Kočí (31) s manželem Jakubem Mertlem (32) rozhodli oprášit tanec. Navštěvují taneční kurz pro pokročilé. Přece jenom nechtějí na parketě šlapat zelí.

14. červenece 2016

„Blonďatá bestie“ Kristýna Kočí o odchodu z politiky:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 7. 2016  •  Kristýna Kočí  •  2

Bývalá poslankyně Kristýna Kočí (31), která se před dvěma roky provdala za matematika Jakuba Mertla, promluvila o odchodu z politiky. Poslední dramatické měsíce se dost podepsaly na jejím zdravotním stavu.

8. února 2016

Týden sexu - Politiku vyměnila za seznamku: Chat s Kočí o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2016  •  Kristýna Kočí  •  2

Kristýna Kočí pověsila politickou kariéru na hřebík a poté, co se přes seznamku seznámila se svým budoucím manželem, si založila vlastní seznamovací agenturu a dává lidi dohromady. Chat s Kristýnou Kočí, dnes Kristýnou Mertlovou, odstartoval valentýnský Týden sexu na Blesk.cz.  Odpovídala na vaše otázky ohledně seznamování, seznamek, singles, randění i sexu na jednu noc...

7. února 2016

Týden sexu - Politiku vyměnila za seznamku: Chat s Kristýnou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2016  •  Kristýna Kočí  •  2

Kristýna Kočí pověsila politickou kariéru na hřebík a poté, co se přes seznamku seznámila se svým budoucím manželem, si založila vlastní seznamovací agenturu a dává lidi dohromady. Chat s Kristýnou Kočí, dnes Kristýnou Mertlovou, odstartuje valentýnský Týden sexu na Blesk.cz. V pondělí 8. února od 16 hodin bude odpovídat na vaše otázky ohledně seznamování, seznamek, singles, randění i sexu na jednu noc...

3. února 2016

Politiku vyměnila za seznamku: Chat s Kristýnou Kočí o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 2. 2016  •  Kristýna Kočí  •  2

Kristýna Kočí pověsila politickou kariéru na hřebík a poté, co se přes seznamku seznámila se svým budoucím manželem, si založila vlastní seznamovací agenturu a dává lidi dohromady. Chat s Kristýnou Kočí, dnes Kristýnou Mertlovou, odstartuje valentýnský Týden sexu na Blesk.cz. V pondělí 8. února od 16 hodin bude odpovídat na vaše otázky ohledně seznamování, seznamek, singles, randění i sexu na jednu noc...

20. listopadu 2015

Politická průšvihářka Kristýna Kočí je matkou. Syn bude mít...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 11. 2015  •  Kristýna Kočí  •  3

Bývalá poslankyně Kristýna Kočí (30), která za své trochu rozporuplné působení v české politice získala přezdívku „blonďatá bestie“, přivedla na svět svého prvního potomka. „Porodila jsem přesně v termínu,“ řekla Blesk.cz bývalá politička...

1. října 2015

Politická průšvihářka Kristýna Kočí bude brzy rodit! S...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2015  •  Kristýna Kočí  •  4

Bývalá poslankyně Kristýna Kočí (30), která za své trochu rozporuplné působení v české politice získala přezdívku "blonďatá bestie", čeká své první miminko. Přesně před rokem se tajně vdala za pojistného matematika Jakuba Mertla, kterého si našla na seznamce. Stejně jako snímky ze svatby tak i ty s bříškem zveřejnila na svém Facebooku.

22. března 2015

Kristýna Kočí: Kanály jsem nikdy nechodila

Zdroj Tyden.cz ze dne 22. 3. 2015  •  Kristýna Kočí  •  6

Nejnovější vydání časopisu TÝDEN přináší rozhovor s Kristýnou Mertlovou. Tou Kristýnou, již si národ pamatuje jako Kristýnu Kočí, tehdy čtyřiadvacetiletou programovou ředitelku Věcí veřejných, brýlatou šéfku jejich poslaneckého klubu, aktivní účastnici zásadních politických jednání K9 a nakonec jako zesměšňovanou Blonďatou bestii.

4. února 2015

Kristýna Kočí rozjela seznamku a sebe dává za příklad: Když...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 2. 2015  •  Kristýna Kočí  •  8

Z exposlankyně za Věci veřejné Kristýny Kočí je paní Mertlová. Manžela Jakuba přitom našla přes seznamku. A tak se společně pustili do projektu seznamky, u které se stali sami hlavními tvářemi. Kočí ostatně sama sebe dává za příklad: Když si muže našla ona, věří, že partner čeká někde i na další lidi, co zatím neměli takové štěstí. A že jim může pomoci.

6. ledna 2015

Kočí nespáchala trestný čin, když obvinila Bártu z podplácení

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 6. 1. 2015  •  Kristýna Kočí  •  7

Praha – Exposlankyně Kristýna Kočí (VV) nespáchala trestný čin, když obvinila tehdejšího ministra dopravy Víta Bártu (VV) z podplácení. K tomuto závěru dospěla policie, která odložila Bártovo trestní oznámení. Rozhodnutí policistů následně potvrdila i příslušná státní zástupkyně, sdělila mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.

Kočí nespáchala obviněním Bárty z podplácení trestný čin

Zdroj ČN - Z domova ze dne 6. 1. 2015  •  Kristýna Kočí  •  7

Praha - Exposlankyně Kristýna Kočí (VV) nespáchala trestný čin, když obvinila tehdejšího ministra dopravy Víta Bártu (VV) z podplácení. K tomuto závěru dospěla policie, která odložila...

21. října 2014

Vdaná Kočí: S manželem ze seznamky mají líbánky lastminute

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 10. 2014  •  Kristýna Kočí  •  9

Nikdo jí dlouhou dobu neřekl jinak než „Blonďatá bestie“. Bývalá poslankyně Kristýna Kočí zmizela z vysoké politiky jako pára nad hrncem a jen, co o ní nebylo dlouho slyšet, stala se z ní vdaná paní. Se svým novomanželem Jakubem Mertlem si nyní užívá svatební cestu.

6. října 2014

Krnáčová si stěžuje, že ji Hudeček zve na schůzku. Primátor...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 6. 10. 2014  •  Kristýna Kočí  •  8

Pražská lídryně hnutí ANO pro komunální volby Adriana Krnáčová si v pondělí před novináři postěžovala, že ji a představitele dalších silných stran v minulých dnech primátor Tomáš Hudeček požádal o schůzku, což vzhledem k nadcházejícím volbám odmítla. Konkrétní SMS zprávy od Hudečka odcitovala, což primátor přirovnal k praktikám někdejší poslankyně Kristýny Kočí.

3. října 2014

Kristýna Kočí se vdala: Manžela si našla na seznamce! A co...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2014  •  Kristýna Kočí  •  7

Někdejší poslankyně za Věci veřejné Kristýna Kočí (29) už není Kočí. Vzala si za manžela o rok a tři měsíce staršího pojistného matematika Jakuba Mertla. Dvojice, která do toho práskla po necelé desetiměsíční známosti, se poznala na internetové seznamce!

16. dubna 2014

Vít Bárta chce podat trestní oznámení na Kristýnu Kočí i...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 16. 4. 2014  •  Kristýna Kočí  •  11

Bývalý ministr, poslanec a předseda strany Věci veřejné Vít Bárta chce podat trestní oznámení na někdejší stranickou rebelku Kristýnu Kočí a jejího otce, podnikatele Antonína Kočího. Vzpoura, kterou Kočí ve straně vedla, byla podle něj motivována úplatky.

9. dubna 2014

Jak žije Kristýna Kočí: Nejdřív v puči, teď učí!

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 4. 2014  •  Kristýna Kočí  •  10

Její politická kariéra začala fyzickou nahotou, když se s ostatními ženami z Věcí Veřejných vystavila na billboard s heslem „Pusťte kluky k vodě“ a skončila verbální nahotou, když před soudem a v médiích zněly odposlechy plné vulgárních slov a výroků o vládním puči. Dnes je z Kristýny Kočí (29) koučka!

2. dubna 2014

Policie podezřívá Kočí a Škárku z křivého obvinění Bárty

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 2. 4. 2014  •  Kristýna Kočí  •  11

Praha - Policie začala vyšetřovat bývalé poslance Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí v kauze údajné korupce ve straně Věci veřejné. Podezřívá je, že tehdejšího předsedu strany Víta Bártu křivě obvinili z uplácení. Informovala o tom dnes Česká televize. Soud zhruba před rokem pravomocně rozhodl, že Bárta své stranické kolegy neuplácel.

Policie vyšetřuje Škárku a Kočí kvůli křivému obvinění Bárty

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 2. 4. 2014  •  Kristýna Kočí  •  11

Policie začala vyšetřovat bývalé poslance Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí v kauze údajné korupce ve straně Věci veřejné. Podezřívá je, že tehdejšího předsedu strany Víta Bártu křivě obvinili z uplácení. Informovala o tom ve středu Česká televize. Soud zhruba před rokem pravomocně rozhodl, že Bárta své stranické kolegy neuplácel.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.