Index vlivu Petr Nečas - Index vlivu v politice

Petr Nečas
 
 

Babiš dál počítá s Pelikánem, navzdory tlaku Hradu. Jednání o důvěře chce urychlit, unavují ho

Co nejdříve chce mít Andrej Babiš, kterého prezident pověřil jednáním o sestavení nového kabinetu, na stole dohodu. O snaze jednání urychlit hovořil předseda nynější vlády v demisi po setkání s odborářským předákem Bohumírem Dufkem. Babiš zároveň ujistil, že součástí jeho nového kabinetu bude Robert Pelikán. Lidové noviny přitom v pátečním vydání psaly, že by jej kvůli tlaku Hradu mohl v nové vládě nahradit bývalý ministr Nečasovy vlády a nynější náměstek na vnitru Petr Mlsna.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
32.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
17.116Vliv / význam klesá
 

Jak nás Petr Nečas ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Petr Nečas ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Petr Nečas v poslední době

 

9. března 2018

Babiš dál počítá s Pelikánem, navzdory tlaku Hradu. Jednání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 3. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Co nejdříve chce mít Andrej Babiš, kterého prezident pověřil jednáním o sestavení nového kabinetu, na stole dohodu. O snaze jednání urychlit hovořil předseda nynější vlády v demisi po setkání s odborářským předákem Bohumírem Dufkem. Babiš zároveň ujistil, že součástí jeho nového kabinetu bude Robert Pelikán. Lidové noviny přitom v pátečním vydání psaly, že by jej kvůli tlaku Hradu mohl v nové vládě nahradit bývalý ministr Nečasovy vlády a nynější náměstek na vnitru Petr Mlsna.

29. ledna 2018

Bývalý šéf Úřadu vlády Poul žádal u soudu peníze zabavené...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 1. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Bývalý šéf Úřadu vlády Lubomír Poul nedostane zpět čtvrt milionu korun, které policie zabavila z vládního trezoru při razii v roce 2013. Rozhodl o tom Obvodní soud pro Prahu 1. Policisté tehdy zadrželi spolu s Poulem také někdejší ředitelku kabinetu premiéra Petra Nečase Janu Nagyovou (později Nečasovou) a další lidi. Poul ale nebyl z ničeho obviněn.

12. ledna 2018

Nečasová stáhla žalobu na Piráty. Musí zaplatit náklady soudu

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 1. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Soudní spor mezi Piráty a ženou bývalého premiéra Petra Nečase Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) je u konce. Nečasová stáhla žalobu na Pirátskou stranu. Tu původně žalovala za umístění její podobizny na pirátském vězeňském autobuse, se kterým strana objížděla během předvolební kampaně republiku.

Nečasová couvla ve sporu o autobus Pirátů. Žalobu kvůli...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 1. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Bývalá šéfka sekce kabinetu předsedy vlády Jana Nečasová se už nechce soudit s Českou pirátskou stranou. Loni v srpnu Piráty zažalovala, protože se cítila poškozena karikaturou na jejich volebním autobusu, kde byla vyobrazena jako loutkovodička někdejšího premiéra a svého současného manžela Petra Nečase. Teď vzala žalobu zpět.
  Další články k tématu:
 • Nečasová žaluje Piráty kvůli karikatuře na volebním autobusu
 • Kresba Nečasové na autobusu Pirátů zůstane, soud zamítl předběžné opatření
 • Nečasová na pirátském autobusu zůstat může, potvrdil odvolací soud

11. ledna 2018

Zdanění církevních restitucí by porušilo smlouvy státu s...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 1. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Kardinál Dominik Duka vyjádřil názor, že zdanění náhrad církvím za nevydaný restituční majetek odporuje dřívějším smlouvám státu s církví. Podle návrhu komunistů, který podpořila vláda Andreje Babiše, by se díky zdanění restitucí mohly vrátit státu stovky milionů korun z peněz, které stát ročně církvím posílá. Zákon o církevních restitucích schválila vláda Petra Nečase, podle něj má katolická církev za nevrácený nemovitý majetek získat během třiceti let 59 miliard korun.

5. ledna 2018

POLITIKA: Pomohou andělé, nebo agenti?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 5. 1. 2018  •  Petr Nečas  •  0

Jaký je rozdíl mezi Topolánkem a Nečasem? To byla politicky velmi nekorektní hádanka v období podivného konce hadrového premiéra Petra Nečase, křečovitě svírajícího ruku své matrony. Jaká že byla odpověď? S prominutím tato: „Topolánek byl aspoň hovado.“

15. prosince 2017

Ministr Pelikán dočasně zprostil výkonu funkce soudkyni...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 12. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) dočasně zprostil výkonu funkce soudkyni Obvodního soudu pro Prahu 1 Helenu Královou, která čelí dvěma kárným řízením. Králová rozhoduje mimo jiné kauzu tzv. trafik pro poslance, kde je mezi obviněnými bývalý premiér Petr Nečas (ODS) a jeho manželka Jana (dříve Nagyová).

7. prosince 2017

Další potíž soudkyně Králové. Žalobce namítl podjatost v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 12. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Státní zástupce vznesl námitku podjatosti soudkyně Heleny Králové v kauze tzv. trafik pro trojici bývalých poslanců ODS. Králová v případu znovu označila užívání odposlechů coby důkazů jako nezákonné, za postoj k odposlechům už čelí i návrhu kárné žaloby od předsedy Městského soudu. V případu, který tvoří jednu z větví kauzy Nagyová, jsou obvinění expremiér Petr Nečas a jeho manželka Jana, kteří měli zákonodárce z ODS uplácet funkcemi ve státních firmách.

Soudkyně Králová znovu označila odposlechy v kauze...

Zdroj IHNED.cz ze dne 7. 12. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Soudkyně Helena Králová je podle státního zástupce Martina Brzobohatého podjatá. Vznesl proti ní námitku. Králová znovu označila všechny pořízené odposlechy za nezákonné. V kauze čelí obžalobě bývalý premiér Petr Nečas, jeho manželka Jana a Roman Boček.

6. prosince 2017

Soudkyně Králová čelí druhé kárné žalobě, hrozí jí odvolání

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 12. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Předseda pražského městského soudu Libor Vávra podal kárnou žalobu na soudkyni Helenu Královou, požaduje její odvolání z funkce. Dnes to řekla mluvčí soudu Markéta Puci. Na žalobu upozornila Česká televize. Králová čelí už druhé kárné žalobě. V září ji podal ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), který navrhuje, aby byla odvolána z funkce. Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 je známá z mediálně sledovaných kauz údajného zneužití Vojenského zpravodajství současné manželky bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) Janou Nečasovou (dříve Nagyovou) a případem bývalých manažerů Čepra.

ČT: Na soudkyni Královou míří další kárná žaloba

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 12. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Na soudkyni Helenu Královou míří další kárná žaloba. Česká televize zjistila, že nový návrh na ni podává předseda Městského soudu v Praze Libor Vávra. Vadí mu rozdílné rozhodování soudkyně o použitelnosti odposlechů v kauze tzv. trafik pro bývalé poslance ODS, v níž jsou obviněni expremiér Petr Nečas a jeho manželka a bývalá šéfka kabinetu Jana Nečasová.

30. listopadu 2017

Lhal Nečas před soudem? Soudkyně: Zkoumat to nebudu, ať se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Soudkyně Pavla Hájková, která rozhodovala v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, nebude dávat podnět k prověření možné křivé výpovědi bývalého premiéra Petra Nečase. Uvedla to ve čtvrtek na dotaz ČTK s tím, že očekává, že iniciativy se chopí státní zastupitelství. Hájková při odůvodnění odsuzujícího rozsudku řekla, že Nečas jako svědek nemluvil pravdu, čímž se snažil prospět své obžalované manželce Janě (dříve Nagyové).

Soudkyně nechá prověření výpovědi Nečase na státních...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 30. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Praha - Soudkyně Pavla Hájková, která rozhodovala v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, nebude dávat podnět k prověření možné křivé výpovědi bývalého premiéra Petra Nečase....

Soud nechá v kauze "Nečas" iniciativu na státních zástupcích

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Soudkyně Pavla Hájková, která rozhodovala v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, nebude dávat podnět k prověření možné křivé výpovědi bývalého premiéra Petra Nečase. Uvedla, že očekává, že iniciativy se chopí státní zastupitelství.

28. listopadu 2017

Nečasová v slzách o zadržení: Dcery myslely, že mě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Bývalá vrchní ředitelka někdejšího premiéra Petra Nečase Jana (Nagyová) Nečasová nevnímala prý jeho první manželku jako sokyni. Soud přitom nepravomocně rozhodl, že právě ona stojí za sledováním Radky Nečasové. Sama vnímá soukromí jako nedotknutelné. Řekla to v pořadu Reportéři ČT. Se slzami v očích zavzpomínala i na dobu, kdy ji v jejím bytě zatýkali policisté. 

Nečasová v slzách o zadržení: Dcera myslela, že mě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Bývalá vrchní ředitelka někdejšího premiéra Petra Nečase Jana Nečasová nevnímala jeho první manželku jako sokyni. Soud přitom nepravomocně rozhodl, že právě ona stojí za sledování Radky Nečasové. Sama vnímá soukromí jako nedotknutelné. Řekla to v pořadu Reportéři ČT. Se slzami v očích zavzpomínala i na dobu, kdy ji v jejím bytě zatýkali policisté. 

22. listopadu 2017

Odsouzená měla na Nečase nezdravý vliv a radila jí i...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) Jana Nečasová (dříve Nagyová) měla podle soudu obrovský, nezdravý vliv nejen na osobní život, ale i na práci premiéra. Motivem Nečasové k zosnování zneužití zpravodajství byla "hluboká nenávist" k premiérově tehdejší ženě Radce, kterou nechala sledovat. Chtěla prokázat její údajnou nevěru, aby se Nečas rychleji rozvedl, uvedla dnes soudkyně.

Zneužila bezbřehou moc vyplývající z jejího mileneckého...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Obvodní soud pro Prahu 1 v kauze vojenské rozvědky nepravomocně odsoudil Janu Nečasovou ke dvěma letům vězení s tříletým podmíněným odkladem. Podle obžaloby bývalá šéfka premiérského kabinetu neoprávněně úkolovala vojenskou rozvědku pro sledování své sokyně v lásce – manželky tehdejšího předsedy vlády Petra Nečase Radky. Dvou- a tříleté podmínky dostali i tři souzení zpravodajci.

13. listopadu 2017

Žalobce navrhl pro Nečasovou a zpravodajce opět zhruba...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

Již potřetí navrhl státní zástupce v kauze údajného zneužití Vojenského zpravodajství pro obžalované stejné tresty. V kauze figuruje bývalá spolupracovnice expremiéra Petra Nečase Jana Nečasová, která by si dle žalobce měla odpykat ve vězení 3,5 roku. Obvodní soud pro Prahu 1 případ řeší v hlavním líčení už potřetí.
  Další články k tématu:
 • Kauza Nečasová pokračuje s novou soudkyní, zpravodajci líčí svou verzi
 • Soud potřetí otevřel kauzu Nečasové, vypovídal generál Kovanda
 • Kauzu vojenské rozvědky rozhodne nová soudkyně, stížnost Nečasové ÚS zamítl
 • Soud odebral kauzu zpravodajců soudkyni, která Nečasovou osvobodila

Žalobce navrhl pro Nečasovou za zneužití Vojenského...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 11. 2017  •  Petr Nečas  •  0

V kauze údajného zneužití Vojenského zpravodajství navrhl žalobce pro někdejší šéfku kabinetu expremiéra Petra Nečase a jeho současnou manželku Janu Nečasovou znovu 3,5 roku vězení. Trest pro tři bývalé zpravodajce obžaloba navrhla rovněž mezi třemi až čtyřmi lety. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.