Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Logický krok, ale i Babišova blamáž. Podle politiků není Krčálova rezignace posledním překvapením

Rozhodnutí Petra Krčála (ČSSD) odejít z čela ministerstva práce a sociálních věcí ocenil předseda komunistů Vojtěch Filip i šéf sněmovního klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Předseda SPD Tomio Okamura má Krčálův odchod za blamáž práce premiéra Andreje Babiše (ANO), není podle něj schopen sestavit odborný kabinet. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se pozastavil nad odchodem již druhého ministra krátce po vzniku kabinetu. Pro lidovce je odchod minstra kvůli plagiátorství z vlády podporované komunisty a se stíhaným premiérem sekundární věc.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
23.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
17.4Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.220Vliv / význam klesá
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední týden

Chart.

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Chart.

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Chart.

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

17. červenece 2018

Logický krok, ale i Babišova blamáž. Podle politiků není...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 7. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Rozhodnutí Petra Krčála (ČSSD) odejít z čela ministerstva práce a sociálních věcí ocenil předseda komunistů Vojtěch Filip i šéf sněmovního klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Předseda SPD Tomio Okamura má Krčálův odchod za blamáž práce premiéra Andreje Babiše (ANO), není podle něj schopen sestavit odborný kabinet. Šéf Pirátů Ivan Bartoš se pozastavil nad odchodem již druhého ministra krátce po vzniku kabinetu. Pro lidovce je odchod minstra kvůli plagiátorství z vlády podporované komunisty a se stíhaným premiérem sekundární věc.

12. červenece 2018

Pirát Bartoš: Sociální demokraté nevolí menší zlo, podílí se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 7. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Andrej Babiš (ANO) po tři čtvrtě roce „údajného vyjednávání“ získal „na sílu“ s pomocí komunistů a „třetích houslí“ ČSSD důvěru pro svou vládu. Tak okomentoval v pořadu Interview ČT aktuální situaci na české politické scéně předseda opozičních Pirátů Ivan Bartoš. Jako alibistickou odmítá argumentaci sociálních demokratů, kteří tvrdí, že účastí v kabinetu trestně stíhaného premiéra volí menší zlo. Podle Bartoše se podílejí na velkém zlu, a to proto, že mají stamilionové dluhy.

11. červenece 2018

Podíl komunistů na vládě si nevyčítám, to má na triku Babiš,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 7. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Babiš lpěl na funkci, vláda trestně stíhaného premiéra a KSČM je na jeho triku, my jsme jediná strana, která měla strategii, jak se bude chovat po volbách, tato vláda nemůže mít naši podporu, říká předseda Pirátů Ivan Bartoš. Dodává, že jestli má v Česku někdo škraloup z minulosti, tak je to právě komunistická strana.

Piráti vládu nepodpoří. Babišovi chybí vzdělání, prohlásil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 7. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Poslanci Pirátů nepodpoří vládu Andreje Babiše (ANO) a všech jejich 22 poslanců bude hlasovat proti vyslovení důvěry vládě. V rozpravě před hlasováním o důvěře to prohlásil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Roli Pirátů ve Sněmovně popsal jako konstruktivní opozici při přípravě zákonů, a to i jako kritiků, protože kritik s alternativním řešením je podle něj pozitivním prvkem.  

19. června 2018

Sestavování vlády aktivně kočíruje Zeman, Babiš selhal, z...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 6. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Vládě dává důvěru parlament, pro prezidenta má být schválení ministrů jen formalitou, kritizuje kroky Miloše Zemana předseda pirátů Ivan Bartoš. Hlava státu odmítá kandidáta ČSSD na funkci ministra zahraničí Miroslava Pocheho, což komplikuje jednání o nové vládě ANO a sociálních demokratů. Poche není žádná čistá postava, patří do tria s Hulínským a Březinou a má za sebou kauzu přebarvování darů na členské příspěvky, upozorňuje Bartoš.

8. června 2018

Pirát Bartoš: Někdy děláme hlouposti a občas naletíme, ale...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 6. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Udělali jsme nějaké hlouposti a chyby, poučili jsme se a jsme pokorní, řekl Novinkám v rozhovoru šéf Pirátské strany Ivan Bartoš. Komentoval i současná vyjednávání o vládě a popsal, jak podle něj komunistům narostl hřebínek. „Jsou na koni, mají daleko agresivnější rétoriku,” míní Bartoš.

5. června 2018

Onderka z ČSSD varoval v Aréně Jaromíra Soukupa ANO. Dan Ťok...

Zdroj Tyden.cz ze dne 5. 6. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát pozval do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa místopředsedu sněmovny Tomia Okamuru z hnutí SPD, ministra dopravy za hnutí ANO Dana Ťoka, šéfa Pirátů Ivana Bartoše, místopředsedu ČSSD Romana Onderku a Jana Bauera z ODS.

27. května 2018

Česko je v hluboké politické krizi, myslí si Fiala s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 5. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda ODS Petr Fiala tvrdí, že Česko zažívá hlubokou a nejdelší politickou krizi od listopadu 1989. Řekl to v pořadu Otázky Václava Moravce. Situaci, kdy vláda sedm měsíců od voleb stále nemá důvěru Poslanecké sněmovny, vnímá stejně i předseda Pirátů Ivan Bartoš. Místopředseda ANO a vicepremiér v demisi Richard Brabec však takové hodnocení odmítá.

18. května 2018

Fiala: ČSSD navrhla do vlády i Zemanova kandidáta. Kalousek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 5. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Podle předsedů ODS a STAN Petra Fialy a Petra Gazdíka je Miroslav Zeman kandidát ČSSD i prezidenta Miloše Zemana. Pozastavili se tak u seznamu ministrů, které sociální demokracie dnes navrhla do případné vlády s hnutím ANO. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se podivil nad tím, že mezi nominanty není žena. Za absolutní výsměch voličům ČSSD označil předseda Pirátů Ivan Bartoš nominaci Miroslava Pocheho.

11. května 2018

„Piráty jsem rozložit nechtěl,“ říká Ruml. Neuspěli u nich...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 5. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Chtěl za Piráty kandidovat na Rokycansku, exministr vnitra Jan Ruml ale v jejich primárkách neuspěl. Nejde o nic osobního, vzkázal šéf Pirátů Ivan Bartoš. A poodhalil, že se ambiciózní strana nedomluvila na podpoře ani pro další kandidáty - Jiřího Drahoše, Marka Hilšera či Hayata Okamuru. Ruml by přesto nakonec kandidoval do Senátu rád. Pokud se najde podpora z jiné demokratické strany. Piráti jsou však uzavřená kapitola. 

8. května 2018

Bývalý ministr vnitra Ruml nebude v senátních volbách...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 5. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti na celostátním fóru strany rozhodli, že Jan Ruml nebude jejich kandidátem na Rokycansku. Předseda pirátů Ivan Bartoš rozhodnutí považuje za ukázku fungující přímé stranické demokracie v praxi. Strana zatím nemá jasno v tom, jestli nominuje na Rokycansku pro podzimní volby někoho jiného.

26. dubna 2018

Šéf Pirátů Bartoš: Nevěřím, že ANO s ČSSD jedná o programu

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš pochybuje, že ANO a ČSSD skutečně jednají o možném vládním programu. „Nevěřím, že jsou nějaké expertní týmy. Už proto, že pan Babiš, když to řeknu lehčeji, čerpal z programu sociální demokracie,“ uvedl v Interview ČT24. Současně připomněl, že ANO o programových shodách jednalo se všemi stranami hned po volbách, a mezi ANO a sociálními demokraty už musí být v této oblasti jasno.

24. dubna 2018

Piráti chtějí zákon proti čistkám ve firmách, když se vládě...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Žádná vláda by podle Pirátů v budoucnu neměla mít možnost vyhazovat manažery polostátních firem, jak se jí zlíbí. „V přímém přenosu můžeme sledovat prorůstání Agrofertu a lidí z okolí Andreje Babiše do státní správy, zároveň i odstraňování těch nepohodlných, a to premiérem v demisi bez důvěry. Proto je nominační zákon stěžejní,“ uvedl šéf Pirátů Ivan Bartoš.
    Další články k tématu:
  • Neříkejte nám kluci, my vám neříkáme strejdo, napsali Piráti Babišovi
  • Piráti navrhují, aby politici neměli nárok na víc peněz za více funkcí
  • Drahoš neuspěl v senátních primárkách u Pirátů, Michálek porazil Hilšera
  • Poslanci kývli na to, aby smlouvy v registru musel zveřejňovat i ČEZ
  • Sto dnů vlády. Soupeři jí vyčetli čistky. Chová se jak ve squatu, řekl Bartoš

17. dubna 2018

V Aréně Jaromíra Soukupa se rozhořela debata o Sýrii

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát pozval do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa předsedu Pirátů Ivana Bartoše, bývalou ministryni školství Kateřinu Valachovou (ČSSD), bývalého velvyslance v Teheránu a zástupce SPD Jiřího Kobzu, místopředsedkyni ODS Alexandru Udženiju, poslance za STAN Petra Pávka a Lea Luzara (KSČM).

Bartoš: Prezident Zeman preferuje vládu bez extremistů

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman nyní preferuje vládu bez extremistů. Po schůzce s ním to řekl novinářům předseda Pirátů Ivan Bartoš. Zeman podle něj považuje za nepravděpodobnou až...

Nepolitický premiér? Nepravděpodobné, dozvěděl se Bartoš

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Prezident Miloš Zeman nyní preferuje vládu bez extremistů. Po schůzce s ním to řekl novinářům předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Fiala a Bartoš byli u Zemana. „Chce vládu bez extremistů,“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda ODS Petr Fiala se v úterý odpoledne setkal s Milošem Zemanem, poté na něj navázal předseda Pirátů Ivan Bartoš. Šéf ODS na schůzce zjistil, že Zeman považuje za pravděpodobné, že se ANO s ČSSD domluví na vládní spolupráci. Trvá také na tom, že vládu má i nadále domlouvat šéf hnutí ANO a premiér v demisi Andrej Babiš. Podle Bartoše prezident nevidí reálně variantu úřednické vlády.

Prezident mi řekl, že vládu má sestavovat pouze Babiš,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Prezident Miloš Zeman považuje za pravděpodobné, že se ANO s ČSSD domluví na vládní spolupráci. Po dnešní schůzce s hlavou státu na Pražském hradě to řekl předseda ODS Petr Fiala. Zeman podle něj trvá na tom, že vládu má i nadále domlouvat šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Se Zemanem dnes na Hradě jednal také šéf Pirátů Ivan Bartoš, který uvedl, že český prezident preferuje vládu bez extremistů.

Fiala: Prezident nepřipouští vládu bez Babiše, když si ho...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Jen dvě varianty vlády považuje prezident republiky Miloš Zeman za reálné a žádná z nich se neobejde bez Andreje Babiše. Někoho jiného by totiž hlava státu jmenovala pouze tehdy, když by o to stálo hnutí ANO. Vyplynulo to z jednání prezidenta s předsedy ODS Petrem Fialou a Pirátů Ivanem Bartošem. Podle obou považuje hlava státu za pravděpodobný především vznik kabinetu ANO a ČSSD podpořený komunistickou stranou.

Zeman by neměl problém jmenovat premiérem někoho jiného z...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 4. 2018  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda ODS Petr Fiala se sešel s prezidentem Milošem Zemanem. Šéf ODS po schůzce novinářům řekl, že se přijel Zemana zeptat, jak vidí současnou politickou krizi. Zeman se v úterý setkal i s předsedou pirátů Ivanem Bartošem. Podle Ivana Bartoše preferuje Miloš Zeman vládu bez extremistů.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.