Českem dnes hýbe ...


Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
1. Miloš Zeman Politika 8 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
2. Andrej Babiš Politika 7 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
3. Karel Gott Kultura 3 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
4. Petr Fiala Politika 3 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
5. Alexander Vondra Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
6. Miroslav Toman Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
7. Miroslava Němcová Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
8. Leo Express Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
9. Miroslav Kalousek Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
10. Petr Just Politika 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
11. Monika Absolonová Kultura 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
12. Daniel Křetínský Podnikání 1 Index vlivu Kalendář vlivu Články na internetu Vybrané články
 

Vybrané články

Do vlády? Bude­-li zájem, pomohu, nebrání se Vondra....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 1. 2020  •  Alexander Vondra  •  0

Do vedení ODS se po osmi letech vrací několikanásobný ministr Alexandr Vondra. Po loňském zvolení do Evropského parlamentu, kdy ho voliči vykroužkovali z patnáctého místa kandidátky na druhé, teď v sobotu na kongresu ODS oslovil také spolustraníky....

Babiš vyhodil Kremlíka. Ministrovi srazila vaz zakázka na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Premiér Andrej Babiš (ANO) podal návrh na odvolání ministra dopravy Vladimíra Kremlíka (za ANO). Vedením resortu má být pověřen vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Prezident Miloš Zeman oběma návrhům vyhověl. Kremlík stál za zakázkou na elektronický prodej dálničních známek za 400 milionů. Podle Babiše celou věc manažersky nezvládl, vláda totiž o zakázce nebyla informována. Prezident Miloš Zeman s personálními změnami ve vládě souhlasí.

Křetínský s Tkáčem navýšili svůj podíl ve francouzské...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 1. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Společnost Vesa Equity Investment podnikatelů Daniela Křetínského a Patrika Tkáče zvýšila podíl ve francouzské maloobchodní skupině Casino nad pět procent. Šéf společnosti Jean-Charles Naouri v tiskové zprávě uvedl, že zástupci firmy Vesa nabídne...

Smutné narozeniny Ivany Gottové: Poprvé bez milovaného Karla...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Karel Gott  •  0

Ještě neuplynuly ani čtyři měsíce od smrti Karla Gotta (†80) a už by měla slavit. Ivana Gottová má v pondělí 20. ledna své 44. narozeniny. Jsou to vůbec po letech její první bez milovaného manžela, který 1. října 2019 podlehl zákeřné rakovině.

Narozeniny

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 1. 2020  •  Leo Express  •  0

Pondělí Peter Köhler (48) generální ředitel, Leo Express Úterý Bohdan Zronek (49) člen představenstva a ředitel divize Jaderná energetika, ČEZ Bohumil Vráblík (48) obchodní ředitel, Orkla Foods Jaroslav Havel (46) generální ředitel, jednatel, Havel...

Mrazivý poslední projev Kubery (†72): Kdybych neměl šálu,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Miloš Zeman  •  0

Náhlé úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery (†72) šokovalo veřejnost i vrcholové politiky. Ještě v sobotu Kubera aktivně vystupoval na kongresu ODS, kde měl i vzhledem k pondělím událostem mrazivý projev. „Ta šála, prosím vás, to není žádná frajeřina. Kdybych jí neměl, tak už jsem mrtvý,“ řekl ve svém posledním veřejném vystoupení. Dodal, že kvůli zimě možná v pondělí spoustu lidí nepřijde do práce a že má jeho žena narozeniny. Kubera se ještě minulý týden účastnil novoročního oběda s prezidentem Milošem Zemanem, od kterého na závěr dostal holí po hlavě - navzdory jejich sporům to bylo míněno v dobrém. Kubera měl v plánu také novoroční setkání se senátory a novináři na úterý. 

ONLINE: Zemřel Jaroslav Kubera, předsedovi Senátu bylo 72...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Ve věku 72 let zemřel Jaroslav Kubera (ODS). Úmrtí předsedy Senátu potvrdila Blesk zprávám mluvčí Sue Nguyenová. Šlo o náhlou příhodu, Kubera vystoupil s projevem i na sobotním kongresu občanských demokratů. Podle Miroslavy Němcové byl naprosto v pořádku a nic nenasvědčovalo jeho obtížím.

Budou Češi pracovat jen čtyři dny? Hamáček je pro, Kalousek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Miroslav Kalousek  •  0

Nastane doba zkracování? Vicepremiér a šéf ČSSD Jan Hamáček by si dokázal představit kratší pracovní dobu v Česku. A to tak, že výrazně - pouhé 4 dny v týdnu místo stávajících pěti. Prý by vzrostla i produktivita práce. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) míní, že časem se úvazky zkrátí, ale nařizovat to plošně by bylo krátkozraké. Exministr Miroslav Kalousek (TOP 09) jistý prostor vidí, ale ne dříve než za 10 let. Ekonomický expert ODS Jan Skopeček je zcela proti.

Vláda odmítla nápad spojit ministerstva zemědělství a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 1. 2020  •  Miroslav Toman  •  0

Ministři odmítli návrh, aby se sloučila ministerstva životního prostředí a zemědělství. Přišlo s tím opoziční hnutí STAN. „V tuto chvíli to není dostatečně připraveno, aby se to mohlo zrealizovat,“ řekl ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman. Předkladatelé návrhu podle vlády nevyčíslili hospodářské a finanční náklady navrhované změny.
    Další články k tématu:
  • Zemědělské dotace životnímu prostředí. Poslanci chtějí sloučit ministerstva

Další ex Libora Boučka je těhotná! Kráska z reality show...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Monika Absolonová  •  0

Před 13 lety byla Tereza Zimová (35) jednou z finalistek reality show Vem si mě! a nějakou dobu tvořila pár s Liborem Boučkem (39). Pak její srdce získal podnikatel Jarda, který před ní randil s Monikou Absolonovou (43), a po devítiletém vztahu čekají první dítě.

Zeman má už náhradníka za Soukupa. A popřel rvačku před svým...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Petr Fiala  •  0

Miloš Zeman odmítá, že by za jeho koncem na TV Barrandov byly spory a rvačka, jak se spekulovalo. Rozhovory s Jaromírem Soukupem zkrátka již nebyly „šťavnaté“, míní prezident, kterého by měl nyní častěji zpovídat Luboš Xaver Veselý na Českém rozhlasu. Šlo by o návrat do veřejnoprávního média po delší odmlce - a poté, co se Zeman v rádiu dopustil známých sprosťáren včetně „k*nda sem, k*nda tam“. Vedle toho se nyní v Press klubu na Frekvenci 1 Zeman vyjádřil i ke kongresu ODS a znovuzvolení Petra Fialy či k ohromné zakázce 400 milionů korun za systém pro elektronické dálniční známky.

Právník Tomoszek: Impeachment je hledání pravdy. V Česku...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 1. 2020  •  Petr Just  •  0

Impeachmentový proces s americkým prezidentem Donaldem Trumpem začne v úterý. Sněmovna reprezentantů už Senátu předala ústavní žalobu, ve které ho viní ze zneužití úřadu a obstrukcí vůči Kongresu. Trump měl podle kongresmanů naléhat na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby Kyjev výměnou za vojenskou pomoc vyšetřoval Trumpova možného volebního soka Joea Bidena a jeho syna. K tomu, aby stočlenný Senát uznal prezidenta vinným, je potřeba dvoutřetinová většina. O impeachmentu v pořadu Týden v justici mluvila moderátorka Zuzana Petrů s právníkem Maximem Tomoszkem.
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.