Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Mirka Němcová oslaví sedmdesátiny: Oslavu jí hatí zdraví. A prozradila, proč nechce na Hrad

Současná senátorka a dlouholetá politička Miroslava Němcová oslaví 17. listopadu sedmdesátiny. Kulatiny plánuje strávit na Národní třídě a na obědě s rodinou, tedy pokud jí bude přát dobré zdraví, jak se svěřila Blesk Zprávám. Prozradil také, proč se jí líbí pozice senátorky a proč se nakonec nepřihlásila do prezidentských voleb, ačkoliv se o její možné kandidatuře vedly obšírné diskuze.

Miroslava Němcová aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

16. listopadu 2022

Mirka Němcová oslaví sedmdesátiny: Oslavu jí hatí zdraví. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2022  •  Miroslava Němcová  •  8

Současná senátorka a dlouholetá politička Miroslava Němcová oslaví 17. listopadu sedmdesátiny. Kulatiny plánuje strávit na Národní třídě a na obědě s rodinou, tedy pokud jí bude přát dobré zdraví, jak se svěřila Blesk Zprávám. Prozradil také, proč se jí líbí pozice senátorky a proč se nakonec nepřihlásila do prezidentských voleb, ačkoliv se o její možné kandidatuře vedly obšírné diskuze.

20. října 2022

Kritickou infrastrukturu jsme schopni ochránit, věří...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 10. 2022  •  Miroslava Němcová  •  10

Energetická infrastruktura může být při konfliktech slabinou. Ředitel Národního úřadu kybernetické a informační bezpečnosti (NÚKIB) Lukáš Kintr ale ujišťuje, že jeho tým dělá vše pro to, aby Česko bylo na případné útoky připraveno co nejlépe. O schopnosti Česka ochránit svou infrastrukturu je přesvědčen i náměstek ministryně obrany pro řízení sekce obranné politiky a strategie Jan Jireš. Co se dezinformací a ruské propagandy týče, drtivá část české společnosti jí nedůvěřuje, shodl se Jireš se senátorkou Miroslavou Němcovou (ODS) v Událostech, komentářích.

6. dubna 2022

Senát by měl kvůli Balákovi vyzvat Zemana k abdikaci, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 4. 2022  •  Miroslava Němcová  •  9

Senát by měl podle senátorského klubu ODS a TOP 09 vyzvat prezidenta Miloše Zemana k abdikaci. Důvodem je kontroverzní omilostnění šéfa Lesní správy Lány Miloše Baláka. Ve středu to oznámila senátorka ODS a bývalá místopředsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová. Senátní klub KDU-ČSL připravil podle své předsedkyně Šárky Jelínkové mírnější usnesení. Horní komora by podle něj měla prezidenta vyzvat, aby do konce svého mandátu dodržoval demokratické principy.

2. dubna 2022

Senátorka Němcová se vytočila, chce škrtat v českém fotbale....

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 2. 4. 2022  •  Miroslava Němcová  •  11

Česká senátorka se rozvášnila. Kvůli fotbalu. Miroslavu Němcovou vytočil postoj Mezinárodní fotbalové federace k válce na Ukrajině. FIFA měla na kongresu v Dauhá rozhodnut o vyloučení Ruska ze svých řad. Jenže v Kataru se o tom vůbec nejednalo. „FIFA je prohnilá,“ nebrala si servítky Němcová. Přitom se pustila i do české asociace, proti čemuž se její šéf Petr Fousek ohradil.

25. října 2021

Zbavit prezidenta pravomocí není naše přání, prohlásila...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 10. 2021  •  Miroslava Němcová  •  9

Senát zvolil v případě aktivace článku 66 ústavy racionální postup, myslí si senátorka ODS a bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová. Podle ní horní komora rozhodně nechce prezidenta zbavit pravomocí za každou cenu. Prezident Miloš Zeman je od 10. října hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Podle poslední zprávy se jeho stav mírně zlepšil. Vzhledem k současné situaci nechce Němcová mluvit o své kandidatuře na prezidentku. Exšéfka dolní komory byla hostem Interview ČT24.

15. října 2021

Je to metoda kriminálního prostředí. Senát tahá za kratší...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 10. 2021  •  Miroslava Němcová  •  12

Informaci o návštěvě předsedy sněmovny Radka Vondráčka (ANO) u nemocného prezidenta republiky Miloše Zemana označila senátorka Miroslava Němcová (ODS) za zničující. Vondráček si od prezidenta, který leží na specializovaném oddělení intenzivní péče,...

5. června 2021

Slámová, Němcová a Nerudová. Schyluje se k ženské bitvě o...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 5. 6. 2021  •  Miroslava Němcová  •  10

Souboj o prezidentský post by v roce 2023 nemusel být čistě mužskou záležitostí. Kandidaturu oznámila advokátka Klára Long Slámová, uvažují o ní i senátorka Miroslava Němcová a rektorka Danuše Nerudová.

30. května 2021

Kultura by měla mít stejné podmínky jako restaurace, říká...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 5. 2021  •  Miroslava Němcová  •  11

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) bude usilovat o co nejrychlejší rozvolnění v oblasti kultury. Požaduje srovnání podmínek na úroveň, která bude platit od pondělí pro restaurace. Podle opoziční senátorky Miroslavy Němcové (ODS) to ale vypovídá o neschopnosti a selhání vlády, která neumí nastavit jednotná pravidla pro všechny oblasti. O rozvolňování v kultuře politici debatovali v Otázkách Václava Moravce. Účast v pořadu odmítl poslanec SPD Miloslav Rozner.

16. dubna 2021

Moje čtení: senátorka Miroslava Němcová

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 4. 2021  •  Miroslava Němcová  •  8

Senátorka Miroslava Němcová před lety vlastnila knihkupectví. Podnikání dávno vyměnila za politiku, ale knihy stále miluje.

18. března 2021

Senátoři odmítli návrh na povinné množství českých potravin...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 18. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  10

Změnu zákon o potravinách, která by nařídila větším obchodů kvóty na prodej českých potravin, vrátil poslancům Senát. Odmítl kvóty na povinné množství českých potravin v obchodech, které schválila Sněmovna. „Odmítají je velvyslanci osmi unijních zemí. Podle nich jsou jasnou diskriminací,“ řekla senátorka za ODS Miroslava Němcová.

17. března 2021

ODS přichází o své „enfant terrible“. Novotný oznámil, že ve...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  9

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný po říjnových volbách do Sněmovny skončí v ODS, potvrdil ve středu iDNES.cz. Straně vyčítá, že mu neumožnila kandidovat ani nevyužila jeho zkušenosti v oblasti marketingu. Konkrétně zmínil senátorku Miroslavu Němcovou, která o něm loni prohlásila, že není vhodným kandidátem do Sněmovny a měl by zůstat u komunální politiky.

11. března 2021

Zeman vyhrožuje Babišovi, prezidentovy excesy se stupňují,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  10

Na svém vyjádření o zradě Zemana trvám, není to výkřik do tmy, není to poprvé, kdy prezident Zeman ukazuje prstem na toho, koho ve vládě chce a koho ne, je to vyhrožování prezidenta premiérovi, říká senátorka z ODS Miroslava Němcová. Prezident útočí...

22. prosince 2020

Podpora kultury zaspala, kritizuje vládu Němcová. Situace je...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 22. 12. 2020  •  Miroslava Němcová  •  9

Státní podpora uměleckých oborů, které zasáhly dopady koronavirové pandemie, je nedostatečná, byrokratizovaná a pomalá. V Událostech, komentářích to prohlásila senátorka Miroslava Němcová (ODS). Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) se hájí, že se resort takto zabývá komerční kulturou vůbec poprvé – a že bylo potřeba zohlednit unijní podmínky.

6. prosince 2020

Vláda si nouzovým stavem jen usnadňuje situaci, viní ji...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 12. 2020  •  Miroslava Němcová  •  9

Vláda by měla od 13. prosince zkusit pracovat bez nouzového stavu, řekla v Otázkách Václava Moravce senátorka Miroslava Němcová (ODS). Nouzový stav nepovažuje za nutný. Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) je však přesvědčen, že nutný je vzhledem k minulým rozhodnutím soudů –

9. října 2020

Souboj o Senát vrcholí. Hampl vyčítá Němcové dědictví...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  9

Mohlo by to vypadat jako formalita. V prvním kole senátních voleb v Praze 1 posbírala společná kandidátka ODS, starostů a TOP 09 Miroslava Němcová skoro 49 procent hlasů. Druhý Václav Hampl, za kterým stojí KDU-ČSL, Praha sobě, Zelení a klub Senátor...

5. října 2020

Senátní duel v Praze 1: O křeslo v horní komoře se utkají...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  8

ČT24 připravila duely všech kandidátů do Senátu, kteří postoupili do druhého kola a kteří tak mají reálnou šanci stát se zákonodárci v horní komoře parlamentu. V obvodu číslo 27 - Praha 1 se utkají bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a stávající senátor Václav Hampl (za KDU-ČSL). Němcové jen těsně uniklo zvolení hned v prvním kole, kde získala 48,56 procenta hlasů, druhý Hampl obdržel 20,49 procenta. Letos v tomto okrsku byla volební účast 38,58 procenta. O tom, kdo z kandidátů nakonec místo v Senátu získá, se rozhodne ve druhém kole, které bude v pátek od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.

3. října 2020

Boje o Senát v Praze: Kdo postoupil do druhého kola?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  10

Praha už zná postupující v senátních volbách! V hlavním městě se do Senátu volilo celkem ve třech obvodech. Za Prahu 1 se o křeslo utká Miroslava Němcová z ODS s Václavem Hamplem (za KDU-ČSL), v Praze 5 Michael Žantovský (za TOP 09) se stávajícím senátorem Václavem Láskou (Senátor 21) a v Praze 9 David Smoljak (za STAN) s Eduardem Stehlíkem (KDU-ČSL a ODS). 

ODS chce křeslo hejtmana. Němcovou nadchlo, kolik lidí jí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  6

Prolomit dlouholeté prokletí, kdy po krajských volbách nezískala křeslo hejtmana, chce nejsilnější opoziční strana ODS. Bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová z ODS řekla novinářům, že je "nadšená" průběžným výsledkem senátních voleb, kdy suverénně vede v Praze 1 a má šanci vyhrát již v prvním kole senátních voleb.

28. září 2020

Útočil na Němcovou? Uchazeč o Senát Hampl s ní bude...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 9. 2020  •  Miroslava Němcová  •  8

Hosty dalšího předvolebního Rozstřelu budou v úterý kandidáti do Senátu v obvodu Praha 1. Poslankyně Miroslava Němcová usiluje o zvolení do horní komory Parlamentu znovu po 24 letech, senátor Václav Hampl obhajuje svůj stávající post. Oba zástupci opozičních stran představí své kampaně, Hampl v ní čelil kritice kvůli údajné narážce na Němcovou.

23. září 2020

Miroslava Němcová k odchodu ministra zdravotnictví

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 9. 2020  •  Miroslava Němcová  •  8

Když Adam Vojtěch na tiskové konferenci oznamoval, že odchází z funkce ministra, byl viditelně otřesený. Nevypadalo to na jeho vlastní rozhodnutí. Tomu, že byl po poradě premiéra s prezidentem obětován, nasvědčuje i nevídaný chvalozpěv premiéra na jeho adresu. Tak se to v palermských rodinách dělá. Zlikvidovanému vystrojit opulentní rozloučení. O co jde ve skutečnosti?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.