Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Dotazy na prezidentku nenávidím. Kandidaturu ale nevylučuji, říká Němcová

Opoziční ODS, TOP 09 a STAN spojily před podzimními volbami do Senátu síly a na Praze 1 za ně bude kandidovat bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová. V rozhovoru pro iDNES.cz mluví o současné politice ODS, k jaké straně to má nejblíže i zda uvažuje o kandidatuře na prezidentku. „V minulých senátních volbách jsme uspěli. To jen ukazuje, že si ODS napravila své jméno,“ říká.

Miroslava Němcová aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
23.13Vliv / význam roste
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

11. červenece 2020

Dotazy na prezidentku nenávidím. Kandidaturu ale nevylučuji,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 7. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Opoziční ODS, TOP 09 a STAN spojily před podzimními volbami do Senátu síly a na Praze 1 za ně bude kandidovat bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová. V rozhovoru pro iDNES.cz mluví o současné politice ODS, k jaké straně to má nejblíže i zda uvažuje o kandidatuře na prezidentku. „V minulých senátních volbách jsme uspěli. To jen ukazuje, že si ODS napravila své jméno,“ říká.

Miroslava Němcová: Přivítala bych předvolební koalici. Bez...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 7. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Poslankyní je nepřetržitě od roku 1998, byla předsedkyní Poslanecké sněmovny a v roce 2013 i kandidátkou na premiérku. Díky svým zásadovým postojům a nechuti k výměnným politickým obchodům to ale Miroslava Němcová neměla lehké ani ve vlastní straně, kdy dvakrát neuspěla v kandidatuře na předsedkyni. Nyní se uchází o senátorské křeslo v Praze 1 a věří, že letošní podzimní volby přinesou zlom v mocenskécestě Andreje Babiše. Deník hovořil s Miroslavou Němcovou i o tom, zda se v roce 2023 zapojí do boje o Pražský hrad.

29. června 2020

POLITIKA: Miroslava Němcová do senátu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 29. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Docela mě zaujala a musím se přiznat, že k slzám dohnala Miroslava Němcová, kdysi místopředsedkyně ODS, předsedkyně Poslanecké sněmovny a pár dnů málem presumptivní předsedkyně vlády.

25. června 2020

VIDEO: Němcová z ODS stavěla Česko na nohy, vzápětí se země...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

„Postavme Česko na nohy,“ zní heslo ODS pro letošní senátní a krajské volby. Miroslavě Němcové se na jedné z předvolebních akcí povedl opak. Skládačka z jednotlivých krajů, která dohromady dala mapu České republiky na nohách, se po přidání posledního dílku – Prahy – částečně zhroutila jako domeček z karet.

21. června 2020

Vláda by měla znovu požádat o důvěru, myslí si Němcová....

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 21. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Ministr kultury Lubomír Zaorálek z ČSSD, členka mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová z ODS a stínový ministr kultury Zdeněk Štefek z KSČM se sešli v pořadu Otázky Václava Moravce, aby diskutovali o obnově českého kulturního sektoru. Ještě předtím došlo na debatu o současném dění kolem premiéra Andreje Babiše (ANO) a usnesení Evropského parlamentu, během níž Němcová vyzvala vládu k žádosti o vyslovení důvěry. 

17. června 2020

Vladimír Železný se chystá k návratu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Není mu jedno, že se zbláznil současný svět, uvedl jako jeden z motivů svého rozhodnutí kandidovat do senátu za Trikoloru. V jiných obvodech nastupuje do volebního klání Miroslava Němcová za ODS a Michael Žantovský. To je velmi sympatické a souvisí to se smyslem senátu jako instituce.

Němcová bude kandidovat do Senátu. S podporou ODS, TOP 09 a...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Společnou kandidátkou ODS, TOP 09 a hnutí STAN do Senátu v Praze 1 bude poslankyně a dlouholetá členka občanských demokratů Miroslava Němcová. Zástupci stran to oznámili na tiskové konferenci ve Sněmovně. Němcová bude patřit mezi vyzyvatele současného senátora a bývalého rektora Karlovy univerzity Václava Hampla, který se o znovuzvolení uchází s podporou KDU-ČSL a Zelených, hnutí Senátor 21 a sdružení Praha Sobě. Piráti v centru Prahy nasadí zastupitele Roberta Veverku, který usiluje o legalizaci konopí.

Poslankyně Němcová bude kandidovat do Senátu v Praze 1

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Praha - Společnou kandidátkou ODS, TOP 09 a hnutí STAN do Senátu v Praze 1 bude poslankyně a dlouholetá členka občanských demokratů Miroslava Němcová. Zástupci stran to oznámili na tiskové...

ODS, TOP 09 a STAN vysílají do boje o Senát Němcovou a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Opoziční ODS, TOP 09 a STAN spojily před podzimními volbami do Senátu síly. Bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová kandiduje do Senátu na Praze 1. Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský, někdejší blízký spolupracovník prvního polistopadového prezidenta, se pokusí dobýt senátorský post za Prahu 5.

28. května 2020

Česká televize, vítej v Babišově svěřenském fondu. Nejde to...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 5. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Nebyly zvoleny osobnosti, které by garantovaly to, co zákon předjímá, tedy hlídat, aby ČT vysílala objektivně a vyváženě, kritizuje volbu nových členů Rady ČT místopředsedkyně volebního výboru Miroslava Němcová z ODS. Radními se stali Luboš Xaver...

5. února 2020

Poslanci vybírají radní do veřejnoprávních médií, posuzují...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 2. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Zatímco poslankyně ODS Miroslava Němcová se zajímala o názor kandidátů do Rad Českého rozhlasu a České televize na financování veřejnoprávních médií, zástupce SPD Lubomír Španěl chtěl vědět, co si adepti myslí o křesťanství a islámu či pořadu...

21. ledna 2020

Kuberovi (†72) selhalo srdce, rodina chce malý pohřeb. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 1. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Ve věku 72 let zemřel Jaroslav Kubera (ODS). Úmrtí předsedy Senátu potvrdila Blesk zprávám mluvčí Sue Nguyenová. Šlo o náhlou, podle informací Blesku srdeční příhodu, která jej postihla v jeho kanceláři. Kubera přitom vystoupil s projevem i na sobotním kongresu občanských demokratů. Tehdy dle Miroslavy Němcové i dalších kolegů ze strany nejevil známky slabosti, vypadal v pořádku a nic nenasvědčovalo nenadálému odchodu.

20. ledna 2020

ONLINE: Zemřel Jaroslav Kubera, předsedovi Senátu bylo 72...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Ve věku 72 let zemřel Jaroslav Kubera (ODS). Úmrtí předsedy Senátu potvrdila Blesk zprávám mluvčí Sue Nguyenová. Šlo o náhlou příhodu, Kubera vystoupil s projevem i na sobotním kongresu občanských demokratů. Podle Miroslavy Němcové byl naprosto v pořádku a nic nenasvědčovalo jeho obtížím.

30. října 2018

Prezident vyznamenal i bývalé agenty StB, kritizuje Němcová....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Výběr lidí oceněných 28. října byl podle předsedy poslaneckého klubu KSČM Pavla Kováčika správný, protože obsáhl široké názorové spektrum. Naopak bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) v Událostech, komentářích kritizovala ocenění někdejších spolupracovníků Státní bezpečnosti. Seznam oceněných nazvala seznamem Miloše Zemana a Andreje Babiše, připomněla, že premiér ho – i přes deklarované výhrady – musel kontrasignovat.

28. října 2018

„Hanebnost, chlebíčky si nechte.“ Kdo chyběl na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Na státních vyznamenáních k 28. říjnu chyběla řada politiků i veřejně známých osobností. Někteří z nich totiž kvůli neshodám s prezidentem Milošem Zemanem neobdrželi na ceremoniál pozvání, popřípadě byli vítaní jen na následné recepci. Jiní ho sice dostali, ale možnosti nevyužili. Akci tak nepřihlížel například Karel Schwarzenberg (TOP 09), expředsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS) či nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběla i olympionička Ester Ledecká, která dostala metál. 

25. října 2018

Ne, nepřijdeme. Část zákonodárců odmítla pozvání na hradní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část zákonodárců, které prezident Miloš Zeman nepozval na nedělní předávání vyznamenání, ale z hradní kanceláře jim přišla alespoň pozvánka na následnou recepci, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi bývalý ministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09) či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Poslankyně v otevřeném dopise hlavě státu vytkla, že na oslavu stého výročí nepozval ty, kteří mají výhrady k jeho pojetí prezidentského úřadu.

Schwarzenberg na Hrad nepůjde. Adamová: Zeman a jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část zákonodárců, kterým přišla z hradní kanceláře pozvánka na recepci po nedělním předávání vyznamenání, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi exministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09), první místopředsedkyně Topky Markéta Pekarová Adamová či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Sněmovna přitom už poslala na Hrad dopis kvůli tomu, že Zemanova kancelář nepozvala na státní svátek 28. října na samotný ceremoniál některé poslance.

24. října 2018

Bývalí členové StB našli v Babišovi svého krysaře, zapískal...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu, díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, říká poslankyně ODS Miroslava Němcová. Nechápu, proč mu lidé odpouštějí věci, které by ostatním politikům velmi rychle zlomily vaz, tvrdí politička, které se nelíbí ani kroky prezidenta. Také proto nepůjde 28. října na Pražský hrad.

16. října 2018

Babiš má jasný cíl! Rozložit ČSSD, tvrdí Němcová

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Premiér a zároveň lídr hnutí ANO Andrej Babiš v médiích vystupuje jako svědomitý a pracovitý politik. Jak si vede jeho vláda? V rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ jsme se zeptali poslankyně Miroslavy Němcové.

3. října 2018

Kalousek vyzval ke společnému postupu demokratických...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Miroslav Kalousek vyzval k užší spolupráci mezi demokratickými politickými silami. Překonat roztříštěnost demokratické politické scény a překonat příkop mezi politickými stranami a občanskými aktivitami, které dokáží zaplnit náměstí, to jsou podle šéfa poslanců TOP 09 dva hlavní úkoly, aby se podařilo udržet demokracii v České republice.
    Další články k tématu:
  • Kalousek: Nechceme se s Andrejem a Milošem probudit na Rudém náměstí
  • Hádka o NATO v Pobaltí. Jste Putinova pátá kolona, vytkl KSČM Kalousek
  • Hanba, volali lidé na Babiše. Zeman koná v zájmu Kremlu, řekla Němcová
  • Zeman vědomě křivě přísahal, proto jsem odešla, řekla Němcová

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.