Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Slámová, Němcová a Nerudová. Schyluje se k ženské bitvě o Hrad?

Souboj o prezidentský post by v roce 2023 nemusel být čistě mužskou záležitostí. Kandidaturu oznámila advokátka Klára Long Slámová, uvažují o ní i senátorka Miroslava Němcová a rektorka Danuše Nerudová.

Miroslava Němcová aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
22.14Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

5. června 2021

Slámová, Němcová a Nerudová. Schyluje se k ženské bitvě o...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 5. 6. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Souboj o prezidentský post by v roce 2023 nemusel být čistě mužskou záležitostí. Kandidaturu oznámila advokátka Klára Long Slámová, uvažují o ní i senátorka Miroslava Němcová a rektorka Danuše Nerudová.

30. května 2021

Kultura by měla mít stejné podmínky jako restaurace, říká...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 5. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) bude usilovat o co nejrychlejší rozvolnění v oblasti kultury. Požaduje srovnání podmínek na úroveň, která bude platit od pondělí pro restaurace. Podle opoziční senátorky Miroslavy Němcové (ODS) to ale vypovídá o neschopnosti a selhání vlády, která neumí nastavit jednotná pravidla pro všechny oblasti. O rozvolňování v kultuře politici debatovali v Otázkách Václava Moravce. Účast v pořadu odmítl poslanec SPD Miloslav Rozner.

16. dubna 2021

Moje čtení: senátorka Miroslava Němcová

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 4. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Senátorka Miroslava Němcová před lety vlastnila knihkupectví. Podnikání dávno vyměnila za politiku, ale knihy stále miluje.

18. března 2021

Senátoři odmítli návrh na povinné množství českých potravin...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 18. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Změnu zákon o potravinách, která by nařídila větším obchodů kvóty na prodej českých potravin, vrátil poslancům Senát. Odmítl kvóty na povinné množství českých potravin v obchodech, které schválila Sněmovna. „Odmítají je velvyslanci osmi unijních zemí. Podle nich jsou jasnou diskriminací,“ řekla senátorka za ODS Miroslava Němcová.

17. března 2021

ODS přichází o své „enfant terrible“. Novotný oznámil, že ve...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný po říjnových volbách do Sněmovny skončí v ODS, potvrdil ve středu iDNES.cz. Straně vyčítá, že mu neumožnila kandidovat ani nevyužila jeho zkušenosti v oblasti marketingu. Konkrétně zmínil senátorku Miroslavu Němcovou, která o něm loni prohlásila, že není vhodným kandidátem do Sněmovny a měl by zůstat u komunální politiky.

11. března 2021

Zeman vyhrožuje Babišovi, prezidentovy excesy se stupňují,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 3. 2021  •  Miroslava Němcová  •  0

Na svém vyjádření o zradě Zemana trvám, není to výkřik do tmy, není to poprvé, kdy prezident Zeman ukazuje prstem na toho, koho ve vládě chce a koho ne, je to vyhrožování prezidenta premiérovi, říká senátorka z ODS Miroslava Němcová. Prezident útočí...

22. prosince 2020

Podpora kultury zaspala, kritizuje vládu Němcová. Situace je...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 22. 12. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Státní podpora uměleckých oborů, které zasáhly dopady koronavirové pandemie, je nedostatečná, byrokratizovaná a pomalá. V Událostech, komentářích to prohlásila senátorka Miroslava Němcová (ODS). Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) se hájí, že se resort takto zabývá komerční kulturou vůbec poprvé – a že bylo potřeba zohlednit unijní podmínky.

6. prosince 2020

Vláda si nouzovým stavem jen usnadňuje situaci, viní ji...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 12. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Vláda by měla od 13. prosince zkusit pracovat bez nouzového stavu, řekla v Otázkách Václava Moravce senátorka Miroslava Němcová (ODS). Nouzový stav nepovažuje za nutný. Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) je však přesvědčen, že nutný je vzhledem k minulým rozhodnutím soudů –

9. října 2020

Souboj o Senát vrcholí. Hampl vyčítá Němcové dědictví...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Mohlo by to vypadat jako formalita. V prvním kole senátních voleb v Praze 1 posbírala společná kandidátka ODS, starostů a TOP 09 Miroslava Němcová skoro 49 procent hlasů. Druhý Václav Hampl, za kterým stojí KDU-ČSL, Praha sobě, Zelení a klub Senátor...

5. října 2020

Senátní duel v Praze 1: O křeslo v horní komoře se utkají...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

ČT24 připravila duely všech kandidátů do Senátu, kteří postoupili do druhého kola a kteří tak mají reálnou šanci stát se zákonodárci v horní komoře parlamentu. V obvodu číslo 27 - Praha 1 se utkají bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a stávající senátor Václav Hampl (za KDU-ČSL). Němcové jen těsně uniklo zvolení hned v prvním kole, kde získala 48,56 procenta hlasů, druhý Hampl obdržel 20,49 procenta. Letos v tomto okrsku byla volební účast 38,58 procenta. O tom, kdo z kandidátů nakonec místo v Senátu získá, se rozhodne ve druhém kole, které bude v pátek od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin.

3. října 2020

Boje o Senát v Praze: Kdo postoupil do druhého kola?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Praha už zná postupující v senátních volbách! V hlavním městě se do Senátu volilo celkem ve třech obvodech. Za Prahu 1 se o křeslo utká Miroslava Němcová z ODS s Václavem Hamplem (za KDU-ČSL), v Praze 5 Michael Žantovský (za TOP 09) se stávajícím senátorem Václavem Láskou (Senátor 21) a v Praze 9 David Smoljak (za STAN) s Eduardem Stehlíkem (KDU-ČSL a ODS). 

ODS chce křeslo hejtmana. Němcovou nadchlo, kolik lidí jí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 10. 2020  •  Miroslava Němcová  •  0

Prolomit dlouholeté prokletí, kdy po krajských volbách nezískala křeslo hejtmana, chce nejsilnější opoziční strana ODS. Bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová z ODS řekla novinářům, že je "nadšená" průběžným výsledkem senátních voleb, kdy suverénně vede v Praze 1 a má šanci vyhrát již v prvním kole senátních voleb.

28. září 2020

Útočil na Němcovou? Uchazeč o Senát Hampl s ní bude...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 9. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Hosty dalšího předvolebního Rozstřelu budou v úterý kandidáti do Senátu v obvodu Praha 1. Poslankyně Miroslava Němcová usiluje o zvolení do horní komory Parlamentu znovu po 24 letech, senátor Václav Hampl obhajuje svůj stávající post. Oba zástupci opozičních stran představí své kampaně, Hampl v ní čelil kritice kvůli údajné narážce na Němcovou.

23. září 2020

Miroslava Němcová k odchodu ministra zdravotnictví

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 9. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Když Adam Vojtěch na tiskové konferenci oznamoval, že odchází z funkce ministra, byl viditelně otřesený. Nevypadalo to na jeho vlastní rozhodnutí. Tomu, že byl po poradě premiéra s prezidentem obětován, nasvědčuje i nevídaný chvalozpěv premiéra na jeho adresu. Tak se to v palermských rodinách dělá. Zlikvidovanému vystrojit opulentní rozloučení. O co jde ve skutečnosti?

11. červenece 2020

Dotazy na prezidentku nenávidím. Kandidaturu ale nevylučuji,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 7. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Opoziční ODS, TOP 09 a STAN spojily před podzimními volbami do Senátu síly a na Praze 1 za ně bude kandidovat bývalá šéfka Sněmovny Miroslava Němcová. V rozhovoru pro iDNES.cz mluví o současné politice ODS, k jaké straně to má nejblíže i zda uvažuje o kandidatuře na prezidentku. „V minulých senátních volbách jsme uspěli. To jen ukazuje, že si ODS napravila své jméno,“ říká.

Miroslava Němcová: Přivítala bych předvolební koalici. Bez...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 7. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Poslankyní je nepřetržitě od roku 1998, byla předsedkyní Poslanecké sněmovny a v roce 2013 i kandidátkou na premiérku. Díky svým zásadovým postojům a nechuti k výměnným politickým obchodům to ale Miroslava Němcová neměla lehké ani ve vlastní straně, kdy dvakrát neuspěla v kandidatuře na předsedkyni. Nyní se uchází o senátorské křeslo v Praze 1 a věří, že letošní podzimní volby přinesou zlom v mocenskécestě Andreje Babiše. Deník hovořil s Miroslavou Němcovou i o tom, zda se v roce 2023 zapojí do boje o Pražský hrad.

29. června 2020

POLITIKA: Miroslava Němcová do senátu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 29. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Docela mě zaujala a musím se přiznat, že k slzám dohnala Miroslava Němcová, kdysi místopředsedkyně ODS, předsedkyně Poslanecké sněmovny a pár dnů málem presumptivní předsedkyně vlády.

25. června 2020

VIDEO: Němcová z ODS stavěla Česko na nohy, vzápětí se země...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

„Postavme Česko na nohy,“ zní heslo ODS pro letošní senátní a krajské volby. Miroslavě Němcové se na jedné z předvolebních akcí povedl opak. Skládačka z jednotlivých krajů, která dohromady dala mapu České republiky na nohách, se po přidání posledního dílku – Prahy – částečně zhroutila jako domeček z karet.

21. června 2020

Vláda by měla znovu požádat o důvěru, myslí si Němcová....

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 21. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Ministr kultury Lubomír Zaorálek z ČSSD, členka mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová z ODS a stínový ministr kultury Zdeněk Štefek z KSČM se sešli v pořadu Otázky Václava Moravce, aby diskutovali o obnově českého kulturního sektoru. Ještě předtím došlo na debatu o současném dění kolem premiéra Andreje Babiše (ANO) a usnesení Evropského parlamentu, během níž Němcová vyzvala vládu k žádosti o vyslovení důvěry. 

17. června 2020

Vladimír Železný se chystá k návratu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 6. 2020  •  Miroslava Němcová  •  1

Není mu jedno, že se zbláznil současný svět, uvedl jako jeden z motivů svého rozhodnutí kandidovat do senátu za Trikoloru. V jiných obvodech nastupuje do volebního klání Miroslava Němcová za ODS a Michael Žantovský. To je velmi sympatické a souvisí to se smyslem senátu jako instituce.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.