Index vlivu Miroslava Němcová - Index vlivu v politice

Miroslava Němcová
 
 

Prezident vyznamenal i bývalé agenty StB, kritizuje Němcová. Ocenil nejširší spektrum, oponuje Kováčik

Výběr lidí oceněných 28. října byl podle předsedy poslaneckého klubu KSČM Pavla Kováčika správný, protože obsáhl široké názorové spektrum. Naopak bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) v Událostech, komentářích kritizovala ocenění někdejších spolupracovníků Státní bezpečnosti. Seznam oceněných nazvala seznamem Miloše Zemana a Andreje Babiše, připomněla, že premiér ho – i přes deklarované výhrady – musel kontrasignovat.

Miroslava Němcová aktuálně...

Pořadí: 8Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslava Němcová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslava Němcová v poslední době

 

30. října 2018

Prezident vyznamenal i bývalé agenty StB, kritizuje Němcová....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Výběr lidí oceněných 28. října byl podle předsedy poslaneckého klubu KSČM Pavla Kováčika správný, protože obsáhl široké názorové spektrum. Naopak bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) v Událostech, komentářích kritizovala ocenění někdejších spolupracovníků Státní bezpečnosti. Seznam oceněných nazvala seznamem Miloše Zemana a Andreje Babiše, připomněla, že premiér ho – i přes deklarované výhrady – musel kontrasignovat.

28. října 2018

„Hanebnost, chlebíčky si nechte.“ Kdo chyběl na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Na státních vyznamenáních k 28. říjnu chyběla řada politiků i veřejně známých osobností. Někteří z nich totiž kvůli neshodám s prezidentem Milošem Zemanem neobdrželi na ceremoniál pozvání, popřípadě byli vítaní jen na následné recepci. Jiní ho sice dostali, ale možnosti nevyužili. Akci tak nepřihlížel například Karel Schwarzenberg (TOP 09), expředsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS) či nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběla i olympionička Ester Ledecká, která dostala metál. 

25. října 2018

Ne, nepřijdeme. Část zákonodárců odmítla pozvání na hradní...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část zákonodárců, které prezident Miloš Zeman nepozval na nedělní předávání vyznamenání, ale z hradní kanceláře jim přišla alespoň pozvánka na následnou recepci, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi bývalý ministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09) či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Poslankyně v otevřeném dopise hlavě státu vytkla, že na oslavu stého výročí nepozval ty, kteří mají výhrady k jeho pojetí prezidentského úřadu.

Schwarzenberg na Hrad nepůjde. Adamová: Zeman a jeho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část zákonodárců, kterým přišla z hradní kanceláře pozvánka na recepci po nedělním předávání vyznamenání, na Hrad nepůjdou. Mezi nimi exministr zahraničí a doyen Sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09), první místopředsedkyně Topky Markéta Pekarová Adamová či bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová (ODS). Sněmovna přitom už poslala na Hrad dopis kvůli tomu, že Zemanova kancelář nepozvala na státní svátek 28. října na samotný ceremoniál některé poslance.

24. října 2018

Bývalí členové StB našli v Babišovi svého krysaře, zapískal...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu, díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, říká poslankyně ODS Miroslava Němcová. Nechápu, proč mu lidé odpouštějí věci, které by ostatním politikům velmi rychle zlomily vaz, tvrdí politička, které se nelíbí ani kroky prezidenta. Také proto nepůjde 28. října na Pražský hrad.

16. října 2018

Babiš má jasný cíl! Rozložit ČSSD, tvrdí Němcová

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Premiér a zároveň lídr hnutí ANO Andrej Babiš v médiích vystupuje jako svědomitý a pracovitý politik. Jak si vede jeho vláda? V rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ jsme se zeptali poslankyně Miroslavy Němcové.

3. října 2018

Kalousek vyzval ke společnému postupu demokratických...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 10. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Miroslav Kalousek vyzval k užší spolupráci mezi demokratickými politickými silami. Překonat roztříštěnost demokratické politické scény a překonat příkop mezi politickými stranami a občanskými aktivitami, které dokáží zaplnit náměstí, to jsou podle šéfa poslanců TOP 09 dva hlavní úkoly, aby se podařilo udržet demokracii v České republice.
  Další články k tématu:
 • Kalousek: Nechceme se s Andrejem a Milošem probudit na Rudém náměstí
 • Hádka o NATO v Pobaltí. Jste Putinova pátá kolona, vytkl KSČM Kalousek
 • Hanba, volali lidé na Babiše. Zeman koná v zájmu Kremlu, řekla Němcová
 • Zeman vědomě křivě přísahal, proto jsem odešla, řekla Němcová

21. srpna 2018

Němcová a Peake vypovídaly v kauze trafik pro poslance. Obě...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 8. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Poslankyně a někdejší předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) vypovídala před soudem, který ji předvolal v případu takzvaných poslaneckých trafik. Sdělila, že o postech pro trojici rebelujících zákonodárců z řad občanských demokratů nic neví. Své dřívější vyjádření, jímž získání postů ve státní správě označila za kompromis „přes čáru“, vysvětlila jako obecný a běžný politický výrok. Do případu nevnesla více světla ani další svědkyně Karolína Peake (Věci veřejné, později LIDEM), bývalá místopředsedkyně vlády obžalovaného Petra Nečase (ODS).

O trafikách pro poslance nic nevím, řekla Němcová u soudu

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 8. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Poslankyně a někdejší předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová vypovídala jako svědkyně v kauze tzv. trafik pro trojici bývalých zákonodárců z řad občanských demokratů.

Němcová z ODS u soudu uvedla, že o trafikách pro poslance...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 8. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Poslankyně a někdejší předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS) dnes vypověděla, že o tzv. trafikách pro trojici bývalých zákonodárců z řad občanských demokratů nic neví. Své dřívější vyjádření, kde získání postů ve státní správě označila za kompromis "přes čáru", vysvětlila u soudu jako obecný a běžný politický výrok.

30. červenece 2018

Němcová je ve Sněmovně 20 let. Promluvila o Klausovi i o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 7. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Miroslava Němcová je ve vysoké politice už dvacet let. Ve sněmovně usedla poprvé v roce 1998 po předčasných volbách po takzvaném „Sarajevském atentátu,“ který měl zničit Václava Klause. S tím dnes bývalá místopředsedkyně ODS a někdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny nemá příliš vřelé vztahy. Proč? I o tom promluvila v rozhovoru pro Blesk Zprávy. Řeč přišla i na neslavný pád vlády Petra Nečase i o tom, zda bude kandidovat zhruba za čtyři roky na prezidentku.

12. červenece 2018

Němcová: Babiš uzavřel s komunisty krvavý obchod. Hádka s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 7. 2018  •  Miroslava Němcová  •  4

Miroslava Němcová (ODS) považuje výsledek sněmovního maratonu, který končil až v půl druhé v noci získáním důvěry druhé Babišovy vlády, za selhání elit. Premiér Andrej Babiš (ANO) dle ní ukázal svou pravou tvář a shodil masku narýsovanou svými  „píáristy“, s KSČM pak uzavřel „krvavý obchod“ a s Miroslavem Kalouskem (TOP 09) vedl „hnusnou hádku“, kdy padala slova o zlodějích, alkoholicích a lhářích.

11. března 2018

POLITIKA: Umíráček pro demokracii, tvrdí Němcová

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 11. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Salvy na počest inaugurace Miloše Zemana jsou podle Miroslavy Němcové „umíráčkem pro demokracii“. Právě Němcová byla první, kdo opustil Vladislavský sál. Všichni ostatní pak byli neoriginální.

9. března 2018

POLITIKA: Inaugurace a předčasné odchody

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Inaugurační projev Miloše Zemana vedl k tomu, že několik poslanců a senátorů opustilo na protest proti Zemanovým výrokům Vladislavský sál. Jako první to byla Miroslava Němcová z ODS, poté poslanci TOP 09.

„Zeman složil křivou přísahu.“ Šokovaná Němcová se pustila i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) byla první, koho se dotkl při inauguraci projev prezidenta Miloše Zemana. Vladislavský sál Pražského hradu proto opustila. Blesk Zprávám v rozhovoru řekla, že se jí dotkly Zemanovy útoky. Prezident tak podle Němcové složil křivou přísahu. Na akce, které bude v budoucnu pořádat Hrad, prý nepřijde. Bývalá šéfka poslanců také zkritizovala svého nástupce Radka Vondráčka (ANO), který si podle političky nedokázal pohlídat, komu odcházejí pozvánky na inauguraci.

8. března 2018

Zeman nezklamal

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 8. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Miroslava Němcová je pořádný chlap, a proto odmítla dál poslouchat samožerný blábol Miloše Zemana při příležitosti jeho inaugurace. Je to velká škoda, že ona nestojí v čele ODS, asi by to všechno vypadalo jinak, ODS i Česko. Samotný Zeman předčil očekávání, tedy nezklamal.

Zemanova inaugurace: Útok na Bakalu a média vyhnal ze sálu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Miloš Zeman je po slavnostní inauguraci prezidentem na dalších pět let. Svůj druhý slib složil na Pražském hradě den před uplynutím prvního mandátu. Na ceremoniál ve Vladislavském sále bylo pozváno na 700 hostů včetně poslanců, senátorů, diplomatů, hejtmanů, primátorů a dalších lidí. Pro některé byl ale Zemanův projev příliš, po útoku na miliardáře Zdeňka Bakalu, jeho média a Českou televizi se zvedla Miroslava Němcová z ODS, všichni zástupci TOP 09 nebo exministr Marian Jurečka (KDU-ČSL) a odešli ze sálu.

Všechny Zemanovy mantinely teď padnou. Komunisté a Okamura...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Mezinárodní ostuda je prezidentský mandát Zemana, ne můj odchod z inaugurace, říká Miroslava Němcová z ODS. Ta spolu s dalšími převážně pravicovými politiky reagovala na prezidentovu kritiku médií a spojování České televize s Top 09.

Nepřijatelný útok na svobodu slova, kritizovali politici...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Část politiků se během projevu prezidenta Miloše Zemana zvedla a odešla. Vyjádřili tak svůj nesouhlas se slovy prezidenta, který útočil na svobodu slova a nezávislost veřejnoprávních médií. Jako první se zvedla bývalá předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová (ODS).

Zeman zaútočil na ČT a další novináře. Část politiků na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 3. 2018  •  Miroslava Němcová  •  5

Skandálem začíná druhé pětileté volební období prezidenta Miloše Zemana. Poté, co ve Vladislavském sále na Pražském hradě složil ústavou předepsaný slib, zaútočil v projevu na veřejnoprávní Českou televizi i některé další novináře. Na protest přímo při Zemanově projevu odešla poslankyně ODS Miroslava Němcová a za ní šli politici TOP 09 i KDU-ČSL.
  Další články k tématu:
 • DOKUMENT: Inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana
 • OBRAZEM: Zemanova inaugurace očima našich fotografů
 • Prezident při inauguraci nepoložil ruku na ústavu, slib však platí
 • Zeman vědomě křivě přísahal, proto jsem odešla, řekla Němcová
 • Zeman složil slib a stal se prezidentem na dalších pět let
 • Před Pražským hradem se shromáždili příznivci i odpůrci Zemana
 • Kořeny prezidentské inaugurace. Zeman podepíše slib u Masarykova stolu
 • Pozvánky na inauguraci nepřišly ani hejtmanům, kteří podporovali Drahoše
 • Na Zemanovu inauguraci dorazí i jeho dcera, provoz Hradu bude omezen
 • GLOSA: Jak si Miloš Zeman spletl místo i čas a promarnil šanci ukázat sílu
 • Mějme ČT jako „oko v hlavě“, říká Štěch po Zemanově útoku na televizi

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.