Index vlivu Martin Stropnický - Index vlivu v kultuře

 
 

Zaplaťte 45 milionů, apeluje Česká zbrojovka na obranu kvůli tendru na vesty

Ministerstvo obrany řeší nečekaný problém. Společnost Česká zbrojovka žádá resort o proplacení údajné škody ve výši desítek milionů korun. Jak zjistili Reportéři ČT, věc se týká nákupu neprůstřelných vest, který ministerstvo zrušilo v roce 2016, když ho řídil Martin Stropnický (ANO).

Martin Stropnický aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.11Vliv / význam roste
 

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Martin Stropnický v poslední době

 

9. května 2022

Zaplaťte 45 milionů, apeluje Česká zbrojovka na obranu kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 5. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Ministerstvo obrany řeší nečekaný problém. Společnost Česká zbrojovka žádá resort o proplacení údajné škody ve výši desítek milionů korun. Jak zjistili Reportéři ČT, věc se týká nákupu neprůstřelných vest, který ministerstvo zrušilo v roce 2016, když ho řídil Martin Stropnický (ANO).

20. dubna 2022

Skončily roky lží. Manžel si prý chce do důchodu ještě užít,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 4. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Za rozpadem manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického stojí jiná žena, velvyslancova mladší podřízená z ambasády ČR v Tel Avivu, Markéta Horňáková. Na ni upozorňoval herečku anonym v e-mailech už roky a Žilková se s ní v Izraeli sama osobně několikrát potkala.

18. dubna 2022

Krach manželství Žilkové rozmluvil další osobnosti: Kolářová...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 4. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Čeká ho třetí rozvod! Martin Stropnický (65), který čerstvě opustil Veroniku Žilkovou (60), se s první ženou Lucií (65) rozvedl hned dvakrát. A poprvé to bylo kvůli Daniele Kolářové (75), která nyní vůbec poprvé o jejich románku promluvila!

18. března 2022

Žilková není jediná... Krachy slavných párů! Rozvody kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 3. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Nečekaný rozchod herečky Veroniky Žilkové (60) a jejího manžela Martina Stropnického (65), jenž je aktuálně sice diplomatem, v minulosti však byl také hercem, opět vyvolalo diskuzi na téma „herecká manželství“. Zdá se totiž, že právě společné zaměstnání se v mnoha případech stává kamenem úrazu.

15. března 2022

Žilková: Pan Stropnický si přál, abych o našem rozchodu...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 3. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Veronika Žilková promluvila o tom, jak ji šokovala nečekaná zpráva od jejího manžela Martina Stropnického, který jí e-mailem oznámil, že ji opouští. Podle herečky si velvyslanec České republiky v Izraeli nejspíše našel mladší partnerku. Jiné vysvětlení pro jeho chování, které bere jako zradu, nemá.

14. března 2022

Slova Veroniky Žilkové o třetím rozvodu: Stropnický v době...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Veronika Žilková (60) a velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický (65) se po osmnácti letech budou rozvádět. Herečka se Blesku svěřila s tím, že jí manžel oznámil nečekanou zprávu e-mailem.

Konec manželství Žilkové a Stropnického. Herečce rozchod...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 14. 3. 2022  •  Martin Stropnický  •  0

Veronika Žilková (60) a Martin Stropnický (65) jdou po osmnácti letech od sebe. Herečka se svěřila s tím, že jí manžel, velvyslanec České republiky v Izraeli, kde působí od roku 2018, oznámil nečekanou zprávu e-mailem.

21. prosince 2021

Dělala jsem, že jsem to neviděla, říká Žilková o nejhorším...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 12. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Veronika Žilková prozradila, co jí v dětství kazilo vánoční svátky, jaké nejhorší překvapení ji pod stromečkem čekalo od manžela Martina Stropnického a proč celý život dostává recyklované dárky. Herečka poradila také svůj zaručený tip, jak se nezbláznit z Vánoc. Pomůže prý mimo jiné silný ranní grog.

22. září 2021

Osudoví muži Daniely Kolářové (75): Jak to měla s Ornestem,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 9. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Patřila a dodnes patří k nejobsazovanějším a nejoblíbenějším českým herečkám. Jak to ale měla Daniela Kolářová, která v úterý oslavila 75. narozeniny, s muži? Její osudovou láskou byl herec a režisér Jiří Ornest (†70) a toho si vzala kvůli Martinovi Stropnickému (64) dokonce dvakrát. S Jaromírem Hanzlíkem (73) prý nikdy nic neměla a svého trojnásobného filmového manžela Zdeňka Svěráka (85) by asi nechtěla...

4. srpna 2021

Šéf pražského ANO Říčař v politice končí. Dám přednost jiným...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 8. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Dosavadní předseda pražského ANO a člen celostátního předsednictva vládního hnutí ANO Jan Říčař skončil v politice a vystoupil z hnutí. Uvedl, že se chce věnovat jiným činnostem. Říčař nahradil ve funkci předsedy pražské organizace ANO v roce 2017 Martina Stropnického.

20. května 2021

Stropnický v Izraeli utíká před bombami: Takhle vypadá kryt...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 5. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Zvuk sirén, bomby nad hlavou a úprk do krytu! To je každodenní realita, kterou v Izraeli zažívá český velvyslanec Martin Stropnický (64).

26. března 2021

Po návratu z Výměny mě přepadla laktační psychóza, říká Dan...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 26. 3. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

„Šest dětí je málo, šel bych příště do rodiny s dvanácti dětmi,“ vtipkoval herec Daniel Krejčík v Rozstřelu po Skypu. Deset dní se totiž v rámci televizní show Výměna manželek staral o šest dětí. Jeho partner Matěj Stropnický pak na jejich zámku hospodařil s maminkou Martinou.

25. března 2021

Martina z Výměny s odstupem o Stropnickém: To půjde, není...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Ze zámeckého života, ač si ho možná představovala v dobových šatech a s velkolepými hostinami o šesti chodech, byla Martina z Jablonce nad Nisou přímo nadšená. Vynášení sutin, neustálé doplňování dřeva do krbu a ledovou koupelnu brala jako zaslouženou dovolenou. Co s odstupem času říká na svého náhradního partnera Matěje Stropnického (37) a jak se její manžel cítil při seznámení s „manželkou“ Danem (26)?

22. března 2021

Hvězdná Výměna manželek: Stropnický vymění partnera za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 3. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Hvězdná Výměna manželek pohostí ve středu večer české domácnosti. Známý herecký pár Matěj Stropnický (37) a Daniel Krajčík (26) se rozhodli zakusit, jaké to je prožít deset dní po boku někoho jiného, v případě politika vedle živoucí a vulgární náhradní manželky Martiny.

18. února 2021

Stropnický: Izraelští Arabové se brání očkování, Palestina...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 2. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Izrael čeká od neděle velká vlna rozvolnění. Země už první dávkou vakcíny naočkovala polovinu obyvatel, klesá počet úmrtí a uvolňují se intenzivní lůžka v nemocnicích. Nejen o izraelském „očkovacím zázraku“ v Rozstřelu hovořil český velvyslanec Martin Stropnický.

3. února 2021

Do voleb s Havlíčkem. ANO hledá lídra pro Prahu

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 2. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Nenecháme se zastavit, změnu dotáhneme, vzkazoval Pražanům z volebních billboardů hnutí ANO tehdejší ministr obrany Martin Stropnický před čtyřmi lety. Na jeho místě může být už brzy nynější místopředseda vlády Karel Havlíček. O nestraníkovi, který...

12. ledna 2021

Další vakcíny by mohl Česku poskytnout Izrael, jednání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 1. 2021  •  Martin Stropnický  •  0

Další covidové vakcíny by Česku mohl poskytnout Izrael. Informaci České televizi potvrdil velvyslanec v Tel Avivu Martin Stropnický (ANO). Jednání o dodání očkovací látky však teprve probíhají. Český premiér a prezident se už dříve obrátili na izraelského prezidenta s žádostí o pomoc s organizací vakcinace. Podle poradce premiéra a bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly je izraelský systém očkování jednoduchý, v čemž se skrývá jeho síla.

22. října 2020

Jet do neznámé země byla výzva, říká herečka Veronika Žilková

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 22. 10. 2020  •  Martin Stropnický  •  0

Izraelem, osmimilionovou zemí, kam lidé jezdí za židovskými, arabskými či římskými památkami, provede počínaje dnešním večerem na ČT2 (21.25) herečka Veronika Žilková, manželka velvyslance České republiky Martina Stropnického.   

15. října 2020

České blondýny jsou v Izraeli provdatelné v jakémkoli věku,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 10. 2020  •  Martin Stropnický  •  0

Veronika Žilková (58) coby žena diplomata Martina Stropnického (63), který působí jako český velvyslanec v Tel Avivu, strávila jistý čas v Izraeli. Zatímco její muž tam zůstává, herečka se po necelých dvou letech vrátila v rámci nabídky dobrovolné evakuace.

22. srpna 2020

Izraelci si umí vážit života. Přála bych Čechům jejich...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 8. 2020  •  Martin Stropnický  •  1

Po dvou letech strávených v Izraeli po boku svého manžela, velvyslance Martina Stropnického, se Veronika Žilková vrátila do Česka. Bude mít čas pečovat o svou maminku. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 promluvila i o tom, jak se jí jedinečná země zapsala do srdce, i když začátky nebyly jednoduché.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.