Index vlivu Martin Stropnický - Index vlivu v kultuře

 
 

Kordula o svém zámožném příteli: Hádky a pláč!

Už více než půl roku se nejmladší dcera Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) Kordula (17) objevuje po boku studenta Damiana. A ač je to její první láska, už spolu prožili hádky, pláč i trápení.

Martin Stropnický aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Martin Stropnický ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Martin Stropnický v poslední době

 

14. března 2023

Kordula o svém zámožném příteli: Hádky a pláč!

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2023  •  Martin Stropnický  •  0

Už více než půl roku se nejmladší dcera Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) Kordula (17) objevuje po boku studenta Damiana. A ač je to její první láska, už spolu prožili hádky, pláč i trápení.

2. února 2023

Velvyslanec Stropnický uznal chybu s přijetím...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 2. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i představitel české dezinformační scény Žarko Jovanovič. Uvedl to ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) prostřednictvím mluvčího resortu Daniela Drakea. Stropnický podle něj chybu uznal a nebude se opakovat. Lipavský tím považuje věc za vyřešenou.

Lipavský: Velvyslanec Stropnický uznal chybu s přijetím...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 2. 2. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i čelný představitel české dezinformační scény Žarko Jovanovič. Ve vyjádření, které ČTK poskytl mluvčí ministerstva zahraničí Daniel Drake, to uvedl ministr Jan Lipavský (Piráti). Stropnický podle něj chybu uznal, nebude se opakovat. Lipavský považuje věc za vyřešenou.

Lipavský: Velvyslanec Stropnický uznal chybu s přijetím...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 2. 2. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Praha - Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i čelný představitel české dezinformační...

Lipavský: Velvyslanec Stropnický uznal chybu s přijetím...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 2. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Praha - Velvyslanec České republiky v Izraeli Martin Stropnický pochybil, když si nevyžádal dostatek informací k poslanecké delegaci, ve které byl i čelný představitel české dezinformační...

20. ledna 2023

Veronika Žilková: Stojí za ní děti milence?

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Otazníky nad rozvodem nového partnera Veroniky Žilkové (61), Josefa Holomáče (62), nechávají herečku zcela chladnou. Nejdříve totiž chce mít vyřešený ten svůj s velvyslancem Martinem Stropnickým (66), který byl k jejímu překvapení pozastaven!

Stropnický se setkal s proruským dezinformátorem. Ministrovi...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický bude muset ministrovi Janu Lipavskému vysvětlovat své setkání tento týden s proruským dezinformátorem Žarko Jovanovičem. „Přijetí takové návštěvy považuji za vážné pochybení pana velvyslance,“ napsal iDNES.cz šéf české diplomacie Lipavský a stejné vyjádření dal i na Twitter. Jovanovič byl i u setkání, jehož se účastnil poslanec SPD Jan Hrnčíř.

Průšvih Stropnického v Izraeli! Fotil se s proruským...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na twitteru dnes uvedl, že takovou návštěvu považuje za vážné pochybení velvyslance a o dalším postupu rozhodne příští týden. Fotografie ze setkání Stropnického s delegací vedenou poslancem SPD Janem Hrnčířem sdílel předtím místopředseda Sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL). Jedinou možností je podle něj neprodlená rezignace Stropnického. Velvyslanec Deníku N řekl, že neověřoval minulost a aktivity své návštěvy a nemůže mít přehled o dezinformační scéně v Česku.

„Vážné pochybení velvyslance.“ Lipavský řeší izraelské...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na Twitteru uvedl, že takovou návštěvu považuje za vážné pochybení velvyslance a o dalším postupu rozhodne příští týden. Fotografie ze setkání Stropnického s delegací vedenou poslancem SPD Janem Hrnčířem sdílel předtím místopředseda Sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL). Jedinou možností je podle něj neprodlená rezignace Stropnického. Velvyslanec Deníku N řekl, že neověřoval minulost a aktivity své návštěvy a nemůže mít přehled o dezinformační scéně v Česku.

Velvyslanec Stropnický se setkal s proruským...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na Twitteru v pátek uvedl, že takovou návštěvu považuje za vážné pochybení velvyslance a o...

Lipavský kritizuje Stropnického za setkání s proruským...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Praha - Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na twitteru dnes uvedl,...

Lipavský kritizuje Stropnického za setkání s proruským...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 20. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Praha - Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) kritizuje velvyslance v Izraeli Martina Stropnického za setkání s proruským aktivistou Žarkem Jovanovičem. Na twitteru dnes uvedl,...

15. ledna 2023

Má Česko dál podporovat Ukrajinu? V Rozstřelu odpoví...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 1. 2023  •  Martin Stropnický  •  1

Podporou Ukrajiny a dodávkami zbraní podle iniciativy Mír a spravedlnost jen přiléváme olej do ohně. Spoluautor iniciativy Matěj Stropnický bude hostem moderátora Vladimíra Vokála v pondělním Rozstřelu DUELU od 11:00 živě na iDNES.cz. Proti němu ve studiu usedne Martin Ondráček, který stojí za projektem Dárek pro Putina.

30. prosince 2022

Všichni politici brutálně lžou. I Stropnický lhal velmi...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 30. 12. 2022  •  Martin Stropnický  •  2

Veronika Žilková (61) opět promluvila o rozpadu manželství s Martinem Stropnickým (66). Herečka, které o Vánocích zemřela maminka Olga (†98), také poděkovala producentovi Divadla Broadway Oldřichu Lichtenbergovi za to, že jí jako jediný podal v těžké chvíli pomocnou ruku.

29. prosince 2022

ROZCHODY ROKU: Svou cestou šli Stropnický, Decastelo,...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 29. 12. 2022  •  Martin Stropnický  •  1

Letošní rok byl ve světě celebrit bohatý nejen na svatby a nové lásky, ale také na rychlé konce vztahů po krátkých románcích i rozpady manželství po mnoha letech. Kdo se letos rozhodl jít vlastní cestou? Mezi nejdiskutovanější rozchody roku patří například ten Martina Stropnického a Veroniky Žilkové.

21. prosince 2022

Seznam Zprávy: Na ambasádě v Izraeli Stropnického vystřídá...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 21. 12. 2022  •  Martin Stropnický  •  1

Praha - V čele české ambasády v Izraeli vystřídá velvyslance Martina Stropnického diplomatka Veronika Kuchyňová Šmigolová. Serveru Seznam Zprávy potvrdila, že má souhlas z izraelské...

Izraelskou ambasádu povede diplomatka Kuchyňová Šmigolová,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 12. 2022  •  Martin Stropnický  •  1

V čele české ambasády v Izraeli vystřídá velvyslance Martina Stropnického diplomatka Veronika Kuchyňová Šmigolová. Již potvrdila, že má souhlas z izraelské strany. Na Blízký východ by měla odjet v létě, kdy se velvyslanci standardně střídají. Informoval o tom server Seznam Zprávy.

10. listopadu 2022

Žilková se Stropnickým opět u soudu. Herečka pak rychle...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 11. 2022  •  Martin Stropnický  •  1

Ve čtvrtek opět pokračoval soud mezi rozvádějícími se manželi Veronikou Žilkovou (61) a Martinem Stropnickým (65). Herečka a velvyslanec měli řešit peníze i záležitosti ohledně budoucnosti nezletilé dcery Korduly (17). Po dvou hodinách byl soud odročen.

4. listopadu 2022

Jiřina Bohdalová nenávidí Stropnického

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 11. 2022  •  Martin Stropnický  •  1

Je to několik let stará křivda, která ale stále ještě nepřebolela. Dodnes nemůže Jiřina Bohdalová přijít na jméno Martinovi Stropnickému. A není divu. Velvyslanec České republiky v Izraeli totiž herečce před lety velmi ublížil a doslova jí zlomil srdce. Co se mezi nimi stalo a co Bohdalová nemůže Stropnickému zapomenout?

13. října 2022

HRAD: Kdo se bojí Martina Stropnického?

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 10. 2022  •  Martin Stropnický  •  2

Prezidentské volby začínaly pomalu ale jistě připomínat poklidnou selanku, kdy se politologové začal dohadovat, zda finále letos rozhodne souboj genderu, tedy souboj mezi Danuší Nerudovou a Petrem Pavlem.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.