Index vlivu Stanislav Huml - Index vlivu v kultuře

 
 

Zemřel exposlanec a policista Stanislav Huml (†66). Osudná mu byla krátká nemoc

Bývalý poslanec, zastupitel Brandýsa nad Labem, policista a dopravní expert Stanislav Huml zemřel v 66 letech. Po krátké nemoci zemřel 28. prosince.

Stanislav Huml aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Stanislav Huml ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Stanislav Huml ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Stanislav Huml v poslední době

 

29. prosince 2021

Zemřel exposlanec a policista Stanislav Huml (†66). Osudná...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 12. 2021  •  Stanislav Huml  •  2

Bývalý poslanec, zastupitel Brandýsa nad Labem, policista a dopravní expert Stanislav Huml zemřel v 66 letech. Po krátké nemoci zemřel 28. prosince.

26. srpna 2017

Pod dozorem vyšetřovatele: prvním zvědavcem byl Huml

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 26. 8. 2017  •  Stanislav Huml  •  8

Možnost přečíst si policejní spis ke kauze Čapí hnízdo, v níž chce policie stíhat šéfa ANO Andreje Babiše a jeho prvního místopředsedu Jaroslava Faltýnka kvůli údajně podvodně získané evropské dotaci, zatím využil jediný člen sněmovního mandátového a imunitního výboru Stanislav Huml (ČSSD).

18. srpna 2017

Babiš s Faltýnkem půjdou na kobereček koncem srpna. Huml se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 8. 2017  •  Stanislav Huml  •  9

Mandátový a imunitní výbor v pátek poprvé řešil, zda by Sněmovna měla vydat poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO). O zbavení imunity požádala minulý týden policie. Exministr financí chce žádost vidět, to ale musí povolit státní zastupitelství. Především kvůli Faltýnkově dovolené pak půjdou oba politici před výbor až 30. srpna. Výbor předvolá také dozorujícího státního zástupce nebo policejního vyšetřovatele. Chce vidět i trestní spis. Toho se obává Stanislav Huml (ČSSD), spis bude podle něj velmi obsáhlý. Podle předsedkyně výboru Miroslavy Němcové (ODS) by se ale vše mělo stihnout do začátku schůze, tedy do 5. září.

6. dubna 2017

Poslanecká kariéra Stanislava Humla je zřejmě u konce. Na...

Zdroj IHNED.cz ze dne 6. 4. 2017  •  Stanislav Huml  •  10

Sociální demokraté v pátek rozhodnou o kandidátkách v dalších dvou krajích. Zatímco na Pardubicku se žádné překvapení nečeká, ve středních Čechách se strana možná zbaví dalšího "nepohodlného" poslance. Podle informací HN se na kandidátku do podzimních voleb vůbec nedostane poslanec Stanislav Huml.

4. dubna 2017

Stanislav Berkovec získal zakázku od ministerstva, kde...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 4. 2017  •  Stanislav Huml  •  13

Syn Stanislava Humla se v době, kdy byl jeho otec poslancem za Věci veřejné a ministerstvo dopravy vedl Pavel Dobeš ze stejné strany, dostal k veřejné zakázce. Spolu s ním ji získala i firma spojená s dalším politikem – který tehdy podobně jako Huml pracoval přímo pro ministra – Stanislavem Berkovcem. Huml starší je dnes poslancem za ČSSD a Berkovec za ANO. Zjistil to Lukáš Landa z pořadu Reportéři.

22. listopadu 2016

„Prasečina.“ Hanobení Zemana naštvalo Humla. Babišův kůň...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 11. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

Exkrement s podobiznou Miloše Zemana, který doputoval 28. října na Hradčanské náměstí, považuje poslanec Stanislav Huml (ČSSD) za názorný příklad hanobení hlavy státu a byl by rád, kdyby se takové věci do budoucna staly trestným činem. On a dalších šest desítek poslanců. Někteří však už svůj podpis stáhli. Poslanec Milan Brázdil (ANO) Blesk.cz vysvětlil, proč to udělal.

31. října 2016

Vyměňme předsedu, ozývá se z ČSSD po zveřejnění průzkumu

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 31. 10. 2016  •  Stanislav Huml  •  12

Průzkum agentury STEM, podle kterého by soc.dem. skončila ve volbách do Sněmovny třetí se ziskem 14,4 procenta za hnutím ANO (29,7 procenta) a KSČM (14,6 procenta), vyvolal v jejích řadách vášně. Poslanec a neúspěšný kandidát do Senátu Stanislav Huml (ČSSD) se domnívá, že je čas vyměnit předsedu Bohuslava Sobotku (ČSSD).

3. října 2016

Huml není gentleman. Nelíbila se mu fotka, na soupeřku...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

Senátní volby většinu Čechů nezajímají, zato k tématu lidské krásy má co říct téměř každý. Zřejmě na tuto kartu vsadil poslanec ČSSD Stanislav Huml, který chce v Senátu vystřídat na Mělnicku Veroniku Vrecionovou z ODS. Huml nelibě nesl, když ho Vrecionová u výsledků průzkumu ukázala jako starce a sama byla za krasavici. A tak připravil jiný pohled, kde je sám za elegána, naopak jeho sokyni to sluší pramálo. Podle odborníků prokázal nedostatek taktu a může se to obrátit proti němu.

25. září 2016

O konspiracích, Facebooku i záchodech ve sněmovně

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 9. 2016  •  Stanislav Huml  •  13

Na sociální síť vkládá články a komentáře s kadencí šestnáctileté puberťačky. A hlavně - Stanislav Huml se "nebojí" ničeho. Od sdílení všemožných konspiračních teorií a příspěvků zpochybňujících holocaust až po udání tenistky Petry Kvitové finančnímu úřadu. Křeslo poslance by rád vyměnil za to senátorské.

23. srpna 2016

Pět žen v ohrožení. Ubrání svá křesla v Senátu před...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  12

Podporu má každá z jiné politické strany. Pětici českých senátorek však nyní spojuje to, že budou hájit v říjnových senátních volbách svá křesla. Včetně Babišovy kritičky a exmilenky Saši Vondry Veroniky Vrecionové (ODS) či Ivany Cabrnochové (SZ), kterou na Praze 10 vyzve třeba saxofonista Felix Slováček či ředitel „pohlavkář“ Miroslav Koranda. Zuby na senátní křeslo a na „skalp“ jedné z pěti senátorek si však brousí i další známí kandidáti – poslanec Stanislav Huml, hokejista Jiří Šlégr, vzpěrač Oto Zaremba. Komu z nich se podaří ukončit ženskou nadvládu nad „jejich“ volebními obvody?

ČSSD hrozí trable? Expert: „Hříšníci“ jako Huml či Nytrová...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  15

Největší politické kontroverze tohoto léta kupodivu nemají na svědomí členové obskurních hnutí, ale vládní sociální demokraté. Poslanci ČSSD Stanislav Huml, Pavlína Nytrová nebo hejtman Michal Hašek kvůli svým problematickým vyjádřením či kauze s vymyšlenou mluvčí zatápí reputaci nejstarší partaje u nás. Přestože se jedná o „známé firmy“, tentokrát může strana premiéra Bohuslava Sobotky na jejich výstřelky doplatit.

18. srpna 2016

František Kostlán: ČSSD je na poli rasismu a xenofobie pro...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 18. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

18.8.2016 17:11 - Sociálnědemokratický poslanec Stanislav Huml, který je znám svým vyhraněným postojem proti islámu či uprchlíkům, ale také konspiračními teoriemi o 11. září, zveřejnil na svém facebookovém profilu video, které popírá holocaust. Video označil jako „brutální, nekorektní, ale podnětné.“

17. srpna 2016

Huml byl kvůli videu o holokaustu na koberečku. „Naštvalo mě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

Poslanec Stanislav Huml (ČSSD) absolvoval v úterý nepříjemný rozhovor se svým stranickým šéfem a premiérem Bohuslavem Sobotkou. Ten si ho pozval na kobereček poté, co se v médiích rozkřiklo, že Huml sdílí na svém facebookovém profilu video popírající holokaust. Přikázal mu, aby se od videa jasně distancoval.

16. srpna 2016

Popírání holokaustu jsem přehlédl, kaje se Huml za video....

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

Sociálnědemokratický poslanec a kandidát na senátora Stanislav Huml vzbudil rozruch nasdílením videa o popírání holokaustu. On sám ale odmítá, že by holokaust popíral. Nově ve svém vyjádření pro Blesk.cz uvedl, že si této pasáže ve videu nevšiml. Proto, když se dostal pod palbu kritiky, příspěvek smazal. Svým výrokem už ale stihl naštvat předsedu strany a premiéra Bohuslava Sobotku.

Poslanec Stanislav Huml sdílel video popírající holocaust

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 16. 8. 2016  •  Stanislav Huml  •  11

16.8.2016 12:51 - Poslanec za sociální demokracii Stanislav Huml zveřejnil podle týdeníku Euro na svém fb profilu video popírající holokaust.

5. května 2016

Řidiči by mohli dostávat pokuty podle výše příjmů, připustil...

Zdroj IHNED.cz ze dne 5. 5. 2016  •  Stanislav Huml  •  12

Poslanec Stanislav Huml chce prosadit, aby se pokuty pro řidiče odvíjely od příjmů. Ministr dopravy Dan Ťok připustil, že by to tak mohlo fungovat. Sankční proces by se tím ale zkomplikoval. Jsou typy řidičů, na které nic jiného než represe neplatí, prohlásil Ťok při čtvrtečních interpelacích.

Ťok: Pokutovat řidiče podle příjmů je možné, ale komplikované

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 5. 5. 2016  •  Stanislav Huml  •  13

Praha – Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) připustil možnost pokutovat řidiče za přestupky podle výše jejich příjmů, který chce zavést poslanec ČSSD Stanislav Huml. Sankční proces by to ale podle něj mohlo komplikovat. Uvedl to dnes ve Sněmovně při interpelacích, když obhajoval záměr svého úřadu zvýšit pokuty za nejzávažnější dopravní přestupky.

Tučnější pokuty pro bohaté řidiče? Proč ne, připouští...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 5. 2016  •  Stanislav Huml  •  12

Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) připustil možnost pokutovat řidiče za přestupky podle výše jejich příjmů, který chce zavést poslanec ČSSD Stanislav Huml. Sankční proces by to ale podle něj mohlo komplikovat. Uvedl to dnes ve Sněmovně při interpelacích, když obhajoval záměr svého úřadu zvýšit pokuty za nejzávažnější dopravní přestupky.

Ťok: Pokutovat řidiče podle příjmů je možné, ale komplikované

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 5. 2016  •  Stanislav Huml  •  12

Praha - Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) připustil možnost pokutovat řidiče za přestupky podle výše jejich příjmů, který chce zavést poslanec ČSSD Stanislav Huml. Sankční proces by...

Ťok: Pokutovat řidiče podle příjmů je možné, ale komplikované

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 5. 2016  •  Stanislav Huml  •  13

Praha - Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) připustil možnost pokutovat řidiče za přestupky podle výše jejich příjmů, který chce zavést poslanec ČSSD Stanislav Huml. Sankční proces by...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.