Index vlivu Pavel Telička - Index vlivu v podnikání

Pavel Telička
 
 

Nejednotná EU by nahrávala Putinovi, míní Vrecionová. Dle Teličky musí být Fiala aktivní

Evropská unie dokáže v postoji k Rusku najít jednotu, shodli se europoslankyně Veronika Vrecionová (ODS) a bývalý místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička v Událostech, komentářích. V rámci předsednictví by Česko podle nich mělo dalším unijním zemím nabízet řešení, kompromisy a vyzývat k jednotě.

Pavel Telička aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Pavel Telička ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Pavel Telička v poslední době

 

4. červenece 2022

Nejednotná EU by nahrávala Putinovi, míní Vrecionová. Dle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 7. 2022  •  Pavel Telička  •  1

Evropská unie dokáže v postoji k Rusku najít jednotu, shodli se europoslankyně Veronika Vrecionová (ODS) a bývalý místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička v Událostech, komentářích. V rámci předsednictví by Česko podle nich mělo dalším unijním zemím nabízet řešení, kompromisy a vyzývat k jednotě.

7. června 2021

Bývalý eurokomisař Telička končí v politice. Chce se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 6. 2021  •  Pavel Telička  •  2

Bývalý eurokomisař a někdejší vrcholový ragbista Pavel Telička se rozhodl ukončit svou politickou dráhu. Vzdal se všech volených funkcí včetně mandátu středočeského zastupitel, kde působil jako součást hnutí Hlas. Důvodem k odchodu jsou jeho podnikatelské aktivity a činnost v nevládních či občanských spolcích, kterým se chce věnovat.

20. červenece 2020

Bouřlivý summit EU: Babiš spěchal se svým PR, ostatní ho...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 20. 7. 2020  •  Pavel Telička  •  3

Premiér se vmanévroval do nešťastné pozice, mohl být v lepší situaci, kdyby neuspěchal PR, je jedno, jestli dostaneme jednu nebo dvě miliardy eur, budeme mít problémy využít i to, co bylo původně, říká Pavel Telička o klíčovém summitu EU. Evropská...

15. října 2018

Zrušení migračních kvót nezařídil Babiš s Orbánem. Byla to...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Kvóty na migranty pohřbené Babišem a Orbánem? To vyjádření je spíš z kategorie politického PR. Sankční řízení proti Maďarsku není útokem na V4, říká místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička.

Telička zvažuje, zda bude kandidovat v eurovolbách. Připojí...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) zvažuje, zda bude kandidovat příští rok v evropských volbách. Jeho sympatie má zvažovaný projekt integrovaných proevropských liberálních sil, o který usiluje i francouzský prezident Emmanuel Macron. Telička to dnes řekl novinářům v Praze. V nynějším funkčním období byl do Evropského parlamentu zvolen za ANO, se kterým se ale názorově rozešel.

11. října 2018

Telička: Vlastník OKD, firma NWR, podléhala pečlivé kontrole...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 11. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Praha - Europoslanec Pavel Telička (dříve za ANO) po dnešním asi dvouhodinovém slyšení před sněmovní vyšetřovací komisi k těžební OKD zdůraznil, že neměl a ani nemohl mít žádnou...

Telička: Vlastník OKD, firma NWR, podléhala pečlivé kontrole...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 11. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Praha - Europoslanec Pavel Telička (dříve za ANO) po dnešním asi dvouhodinovém slyšení před sněmovní vyšetřovací komisi k těžební OKD zdůraznil, že neměl a ani nemohl mít žádnou...

Telička vypovídal před komisí k OKD: Vlastník podléhal...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Europoslanec Pavel Telička (dříve za ANO) po dnešním asi dvouhodinovém slyšení před sněmovní vyšetřovací komisi k těžební OKD zdůraznil, že neměl a ani nemohl mít žádnou roli při privatizaci černouhelné společnosti. Před novináři také krátce komentoval své působení ve správní radě firmy NWR, která OKD vlastnila. Podrobnější nebyl, protože komise jedná za zavřenými dveřmi.

V privatizaci OKD jsem nehrál roli, řekl Telička vyšetřovací...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Europoslanec Pavel Telička po zhruba dvouhodinovém slyšení sněmovní volební komisi černouhelné společnosti zdůraznil, že neměl a ani nemohl mít žádnou roli při privatizaci OKD. Jednání probíhalo za zavřenými dveřmi. Telička krátce komentoval i své působení ve správní radě firmy NWR, která těžařskou společnost vlastnila.
    Další články k tématu:
  • Uhlí na Karvinsku by se mohlo těžit až do roku 2030, řekl Babiš v OKD
  • Vedení Ostravy dva roky přešlapovalo na místě, myslí si lídr KSČM Juroška
  • „Staré“ OKD už vyplatilo většinu svých věřitelů. U zbylých se čeká
  • Bakala před komisi k OKD nepřišel. Necháme ho předvést, vzkázal Černohorský

Kauza OKD: firma NWR podléhala podle Teličky pečlivé kontrole

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 10. 2018  •  Pavel Telička  •  8

Europoslanec Pavel Telička (dříve za ANO) po čtvrtečním asi dvouhodinovém slyšení před sněmovní vyšetřovací komisi k těžební OKD zdůraznil, že neměl a ani nemohl mít žádnou roli při privatizaci černouhelné společnosti.

24. červenece 2018

Jak dostat Bakalu na výslech k OKD? Pomoci má policie, zní z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  8

Sněmovní vyšetřovací komise bude zřejmě ve snaze o výslech miliardáře Zdeňka Bakaly, který koupil v minulosti OKD včetně bytového fondu, spoléhat na pomoc policie. Bakala si zásilky o předvolání nevyzvedl, na výslech se přitom na půdu dolní parlamentní komory dostavit musí. Finančník ale pobývá v zahraničí. Na kobereček musí i expremiér Sobotka (ČSSD) nebo europoslanec Pavel Telička (nestr.).

20. červenece 2018

Komise k OKD si pozvala k výslechu zvučná jména, je mezi...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 20. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Poslanci sněmovní vyšetřovací komise v pondělí začnou vyslýchat svědky, kteří by mohli pomoci rozplést příběh privatizace těžařského podniku OKD. Jednání komise bude neveřejné. Podle informací Práva jsou mezi pozvanými například bývalý expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), miliardáři Zdeněk Bakala, Marek Dospiva, Radovan Vítek a Patrik Tkáč, europoslanec za ANO Pavel Telička či tehdejší moravskoslezský hejtman za ODS Evžen Tošenovský.

13. červenece 2018

Vysvětlovat by měl Zeman, ne Poche. Babiš oslabuje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 7. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Zda bude kandidovat znovu do Evropského parlamentu příští rok, ještě neví, za hnutí ANO to ale nebude. Z dříve Babišova zahraničního poradce číslo jedna je „volný hráč“. I proto si místopředseda europarlamentu Pavel Telička může dovolit poměrně upřímné komentáře i směrem k dění na české politické scéně. V rozhovoru pro Blesk Zprávy ve Štrasburku šil především do prezidenta Miloše Zemana, kterému podle něj dává premiér Babiš příliš mnoho pravomocí, a oslabuje tak premiérský post v Česku. Sebevědomější by podle Teličky měl být i „nechtěný“ kandidát na ministra zahraničí Miroslav Poche, jeho kolega z unijního parlamentu.

23. června 2018

Zařizoval vstup ČR do EU: Vládlo nadšení a odhodlání,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  8

Na jedné straně Pierre Mirel, na druhé Pavel Telička. To byli před vstupem Česka do Evropské unie hlavní aktéři přístupových rohovorů, které vedle referenda rozhodly, že se Česko stane v roce 2004 členem Unie. Na tehdejší nadšení Čechů, kteří se nyní k působení Osmadvacítky vyjadřují poměrně pesimisticky, zavzpomínal bývalý šéf vyjednavatelského týmu EU během návštěvy Prahy, kam v týdnu přijel jako host Prague European Summitu.

15. června 2018

Hrozí internetu cenzura a nadvláda gigantů? 6 Čechů z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Brusel se chystá řešit kontroverzní opatření na ochranu autorských práv, které dle kritiků hrozí cenzurou internetu, může však ve svém důsledku nahrát také obřím společnostem jako je Google či Facebook. Šestice českých europoslanců Pavel Telička a Petr Ježek (oba dříve za ANO), Martina Dlabajová a Dita Charanzová (obě za ANO) a Jiří Maštálka a Kateřina Konečná (oba KSČM) čelí kritice, že raději pomohou velkým kolosům, než národním zájmům a českým vydavatelům.

7. června 2018

Státům EU nelze brát peníze jen za kontroverzní výroky, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Zablokování prostředků z Evropské unie kvůli úrovni právního státu v členské zemi je představitelné pouze tehdy, shodnou-li se ostatní členové na tom, že závažně porušuje principy EU. Na setkání s novináři to dnes řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník).

Pavel Telička: Vláda s podporou komunistů? Česko může mít...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 7. 6. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Samotné vytvoření menšinové vlády, která se bude opírat o podporu KSČM, by Česko v Evropské unii výrazně neznevýhodňovalo. Problém ale může nastat, když se ve vládní politice projeví postoje komunistů související s bezpečností nebo obranou, řekl dnes novinářům místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník). Premiér Andrej Babiš (ANO) chce vytvořit menšinový kabinet s ČSSD, který by ve Sněmovně tolerovala KSČM.

11. května 2018

Kluci z plakátu za ANO opouští vysokou politiku. Jako...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 5. 2018  •  Pavel Telička  •  9

Před prvními velkými volbami pro ANO v říjnu 2013 získal Andrej Babiš několik známých tváří. Za ANO kandidoval například herec a diplomat Martin Stropnický, eurokomisař Pavel Telička či bývalý rektor Masarykovy univerzity v Brně Jiří Zlatuška. Po pěti letech tito "kluci z plakátu" postupně vysokou politiku opouští, Telička sice zůstává europoslancem, ale s ANO se rozešel.

26. března 2018

Hrad trestá Trumpa a nepřijme 3. muže USA. „Zeman je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Tak vysoce postavený zástupce Spojených států se v Česku neobjevil osm let. Šéf Sněmovny reprezentantů Paul Ryan ale během své návštěvy nezamíří na Pražský hrad. Proč? Prezident Zeman návrh na setkání nepřijal, prioritu má prý cesta na Slovensko. Ta se ale uskuteční až příští týden. Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička si proto myslí, že jde o mstu Zemana Trumpovi. Americký prezident totiž nepopřál českému protějšku ke znovuzvolení. Podle exvelvyslance v USA Michaela Žantovského je stejně Zeman považován ve Spojených státech za „radioaktivního“.

25. března 2018

Telička vs. Kmoníček: Vyhostit jen dva ruské diplomaty?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2018  •  Pavel Telička  •  7

Vyhoštění některých ruských diplomatů, jež Česko zvažuje v souvislosti s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala ve Velké Británii, by bylo minimálním krokem. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce se na tom v neděli shodli český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček a europoslanec Pavel Telička. Kmoníček mluvil o vykázání nejvýše dvou diplomatů, Telička míní, že by jich mělo být více. Počet ale neřekl.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.