Index vlivu Jan Sokol - Index vlivu v politice

 
 

Filosof, překladatel filosofických textů, vysokoškolský pedagog a publicista

 
 

Janák: Zimní pohádku jsem už točit nechtěl. Předsevzetí jsem ale musel porušit

Zimní pohádku plnou hvězd na nebi i těch hereckých připravil pro letošní Štědrý večer v České televizi režisér Karel Janák. Učitel Václav (Vojtěch Kotek) se v ní zakouká do princezny Amélie (Leonie Brill). Jednoho dne se u něj doma objeví hvězda Denička (Tereza Ramba), snoubenka zářivého Siria (Ondřej Sokol), kterou na zem srazila žárlivá Proxima (Aňa Geislerová). Když Denička zjistí, že Václav princeznu miluje, rozhodne se jejich lásce pomoct a tím zachránit i sebe.

Jan Sokol aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
26.12Vliv / význam roste
 

Jak nás Jan Sokol ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jan Sokol ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jan Sokol v poslední době

 

17. prosince 2020

Janák: Zimní pohádku jsem už točit nechtěl. Předsevzetí jsem...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 17. 12. 2020  •  Jan Sokol  •  0

Zimní pohádku plnou hvězd na nebi i těch hereckých připravil pro letošní Štědrý večer v České televizi režisér Karel Janák. Učitel Václav (Vojtěch Kotek) se v ní zakouká do princezny Amélie (Leonie Brill). Jednoho dne se u něj doma objeví hvězda Denička (Tereza Ramba), snoubenka zářivého Siria (Ondřej Sokol), kterou na zem srazila žárlivá Proxima (Aňa Geislerová). Když Denička zjistí, že Václav princeznu miluje, rozhodne se jejich lásce pomoct a tím zachránit i sebe.

16. září 2020

30 let zpět: Chystá se zákon o restitucích

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 9. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Výbory Federálního shromáždění začaly před třiceti lety projednávat zákon o restitucích. Jeden z navrhovatelů zákona, signatář Charty 77 a tehdejší poslanec FS za Občanské fórum Jan Sokol vysvětlil, jak komplexní problém legislativní úsilí o nápravu majetkových křivd představuje.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

14. září 2020

Soud nesmí jít s davem, říká o kauze Jána Kuciaka právník...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 9. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Rozsudek v kauze vraždy novináře Jána Kuciaka znamenal pro řadu Slováků šok, údajný objednatel vraždy je podle soudu nevinný. Kde je spravedlnost, se poté, co padlo rozhodnutí, ptala řada lidí včetně nejvýše postavených politiků. Stejnou otázku dostal v pořadu Interview ČT24 i český právník Tomáš Sokol. Ve studiu mluvil ale také o české justici, například o délce jednotlivých soudních případů nebo o tom, jak právo ošetřuje fungování Ústředního krizového štábu.

11. červenece 2020

Sokolov má formu. Ale je hratelný, říká trenér Chrudimi

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 11. 7. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Letos už si párkrát pochvaloval šíři kádru, kterou Chrudim v obnovené jarní části druholigové sezony disponuje. Před předposledním kolem soutěže v Sokolově (v sobotu od 17 hodin) však má trenér Jaroslav Veselý se sestavou velké starosti. Stopeři Drahoš a Vencl a defenzivní štít Janoušek se minule při porážce 1:3 v derby s Pardubicemi vykartovali; další borci jsou navíc na marodce.

7. červenece 2020

Zemřela veteránka (†96) z bitvy u Sokolova: Zdravotnice...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 7. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Podplukovnice Janina Černá-Malinská byla válečná veteránka, která se zapojila do bojů u Sokolova v roce 1943. Několik set kilometrů dlouhý pochod na bojiště a ruská zima na ní zanechaly dlouhodobé zdravotní následky, s nimiž se musela po válce léčit. Zemřela 22. června ve věku 96 let ověnčena mnoha vyznamenáními.

29. dubna 2020

Střízlivý poslanec tohle neodmávne, říká Sokol k posílení...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 4. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Podle právníka a bývalého ministra vnitra Tomáš Sokola je novela zákona o ochraně veřejného zdraví vystrkováním zadku na parlament. Právní úprava by měla rozšířit kompetence ministerstva zdravotnictví. I ústavní právník Jan Kysela si myslí, že se resort bez rozšiřování svých pravomocí obejde.

23. dubna 2020

Zrušení opatření soudem vyvolá chaos a destabilizaci, míní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 4. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Právník Tomáš Sokol se domnívá, že čtvrteční rozhodnutí pražského městského soudu zrušit opatření ministerstva zdravotnictví v rámci boje proti koronaviru přinese destabilizaci systému. „Nastane chaos,“ řekl. Podle ústavního právníka Jana Kysely by nebylo korektní popírat závažnost pandemie. Nepřijde mu však divné, když se skrze soudy pokouší hledat rovnováha.

16. dubna 2020

30 let zpět: Nechť se KSČ voleb zúčastní, ale u voličů by...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 4. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Velký ohlas vzbudil v dubnu 1990 dopis, ve kterém pražský prokurátor Jan Sokol napsal Komunistické straně Československa, že její činnost může být posuzována jako trestný čin podpory a propagace fašismu a podobných hnutí. Poslechněte si, jak se ke kauze a k postavení KSČ v československé společnosti vyjádřil tehdejší místopředseda federální vlády Ján Čarnogurský.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

12. března 2020

Karel Janák točí vánoční pohádku. Objeví se v ní Ramba či...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 12. 3. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Herci Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Ondřej Sokol nebo Anna Geislerová se objeví v nové pohádce, kterou natáčí režisér Karel Janák. Nese název O vánoční hvězdě a v premiéře se na obrazovkách České televize objeví o letošních Vánocích.

5. března 2020

Režisér Janák natáčí pro ČT vánoční pohádku

Zdroj České noviny - kultura ze dne 5. 3. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Praha - Režisér Karel Janák natáčí novou pohádku České televize O vánoční hvězdě. V hlavních rolích filmu se objeví Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Ondřej Sokol nebo Anna Geislerová....

7. února 2020

Pohřeb Havlova kancléře (†87): Pithart, Bursík, Vondra i šéf...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Luboš Dobrovský zemřel 30. ledna ve věku 87 let let. Pohřeb někdejšího ministra obrany a kancléře Václava Havla byl naplánován na pátek do strašnického krematoria. Dorazili na něj Michael Žantovský, Petr Pithart, exministři Jan Sokol, Martin Bursík či Jan Ruml, generál Petr Pavel, šéf ČT Petr Dvořák, europoslanec Alexandr Vondra (ODS) a také předseda STAN Vít Rakušan. A mnozí další.

13. ledna 2020

Hradec padl na půdě posledního Kolína. I s novou posilou

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 13. 1. 2020  •  Jan Sokol  •  1

Odehrál něco přes sedm minut, body týmu nepřispěl a nakonec tak byl u toho, když hradečtí Královští sokoli na hřišti Kolína, posledního týmu Národní basketbalové ligy prohráli, a dovolili mu přiblížit se jim na rozdíl jediné výhry. Řeč je o Janu Koloničném, nové posile hradeckého družstva pro závěr sezony.
  Další články k tématu:
 • Překvapivá série pokračuje. Svitavští vyhráli už posedmé v řadě
 • Patnáctiletý Nečas dostal prostor i proti Nymburku. Odehrál 33 minut

16. listopadu 2018

Filozof Jan Sokol: Většina voličů se nerozhoduje na základě...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 11. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Aktuální kauza kolem údajného únosu syna premiéra na anektovaný Krym oslabuje podle Jana Sokola kabinet. Většina problémů Česka přitom podle něj pramení z toho, že máme ústavně slabé vlády. „Proto jsem byl velmi proti přímé volbě prezidenta,“ prohlásil filozof a pedagog v Interview ČT24. Třeba v Německu nelze odvolat premiéra, aniž by měla opozice v ruce jeho nástupce. V Česku teď opozice vyzývá Babiše k demisi, podle Sokola by se ale ve sněmovně těžko našla jiná vláda s důvěrou, kterou by navíc jmenoval prezident.

6. listopadu 2018

Nový seriál ČT Rédl: Najde Ondřej Sokol vraha a ztracené...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Komu lze ještě opravdu věřit? Kam až sahají chapadla nově vznikajícího organizovaného zločinu v porevolučním Československu? Ondřej Sokol jako nadpraporčík Rédl ve stejnojmenném thrilleru Jana Hřebejka odkrývá pozadí podivného případu.

30. října 2018

Primátorem Prostějova byl zvolen lídr ANO František Jura....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 10. 2018  •  Jan Sokol  •  5

František Jura z hnutí ANO je od úterka primátorem Prostějova. Zvolilo ho ustavující zastupitelstvo. Místní lídr ANO a náměstek olomouckého hejtmana Jura v primátorské funkci vystřídal Alenu Raškovou z ČSSD, která dnes byla zvolena jeho náměstkyní. Prvním náměstkem primátora zastupitelé zvolili dosavadního náměstka Jiřího Pospíšila (PéVéčko). Dalšími náměstky jsou Jiří Rozehnal (ANO), Milada Sokolová (ODS) a Jan Krchňavý (PéVéčko).

25. září 2018

Slabý start, pak exhibice. Boleslavští florbalisté...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 25. 9. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Florbalisté mistrovské Mladé Boleslavi rozdrtili ve 2. kole superligy nováčka Sokol Královské Vinohrady 12:3 a posunuli se na třetí místo tabulky. V dopoledním duelu věnovaném školákům přes 1080 diváky nasbíral osm bodů za tři branky a pět asistencí útočník Jiří Curney. Jan Natov skóroval pětkrát a zaznamenal i dvě přihrávky.
  Další články k tématu:
 • Florbalisté Sparty vedou po vítězství nad Libercem superligu
 • Mladá Boleslav udolala díky hattricku Curneyho tým Bohemians

24. září 2018

Osobnosti budou diskutovat o významu humanitního vzdělání

Zdroj Tyden.cz ze dne 24. 9. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Posílit hrdost a prestiž humanitních oborů v očích veřejnosti má panelová debata, která se bude 4. října konat na Západočeské univerzitě v Plzni (ZČU). O významu humanitního vzdělání v konkurenci s technickými disciplínami či o tom, co společnosti přinášejí absolventi společenskovědních oborů, bude diskutovat například bývalý děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy Jan Sokol.

7. září 2018

Ve výhni putovní kovárny vznikaly listy unikátního...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 9. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Putovní kovárna belgického kováře Gerta Bruyninxe oživila v pátek dění ve Staroměstské ulici v Chodově na Sokolovsku. V rámci mezinárodního projektu zde vznikaly kovové lístky na strom, který se zrodí v několika evropských zemích.
  Další články k tématu:
 • Ještě chci ukovat sochu Jana Nepomuckého, sní mistr kovář
 • VIDEO: Původní zvony roztavili na zbraně, po sto letech má Chodov nové
 • VIDEO: Chodovské mumie zkoumali odborníci na počítačovém tomografu

4. září 2018

Opory jsou pryč, trenér se zlobí. Vedení Jihlavy hledá posily

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 4. 9. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Až tři nové hráče by během tohoto týdne mohli do svého kádru přivést druholigoví fotbalisté FC Vysočina. „Přijdou dva střední záložníci a jeden levý obránce,“ potvrdil ředitel jihlavského klubu Jan Staněk.
  Další články k tématu:
 • Vyloučený Schumacher i první ztráta. Jak se Jihlava vydala do Sokolova
 • Druhá liga: Ústí stále bez ztráty, Jihlava v oslabení uhrála bod

14. srpna 2018

Obědy zdražují, polední menu do stovky postupně mizí

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 14. 8. 2018  •  Jan Sokol  •  5

Na oběd se do centra Brna pravidelně vydává o polední pauze Jana Sokolová. Ráda si za dobrý oběd připlatí. „Ale záleží na tom, kde si člověk oběd dá. V centru existují restaurace, kde se dobře najím i s polévkou do stovky,“ uvedla mladá žena.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.