Index vlivu Předčasné volby - Index vlivu mezi kauzami

 
 

POLITIKA: Starostové a ďábel v detailech

Senátoři z klubu Starostové a nezávislí podali ústavní stížnost na prezidenta, jenž prý vyhlásil podzimní parlamentní volby příliš předčasně a poškodil tím opozici.

Předčasné volby aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.55Vliv / význam klesá
 

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední týden


Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Předčasné volby v poslední době

 

10. ledna 2021

POLITIKA: Starostové a ďábel v detailech

Zdroj Neviditelný pes ze dne 10. 1. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Senátoři z klubu Starostové a nezávislí podali ústavní stížnost na prezidenta, jenž prý vyhlásil podzimní parlamentní volby příliš předčasně a poškodil tím opozici.

25. prosince 2020

Arménský premiér Pašinjan se vyslovil pro uspořádání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Arménský premiér Nikol Pašinjan je nakloněn myšlence předčasných parlamentních voleb v roce 2021. Opozice požaduje premiérovu demisi od prohrané šestitýdenní válce s Ázerbájdžánem. Pašinjan však na Facebooku napsal, že opozice podle něj nedokázala na svoji stranu získat většinu národa a jen volby mohou podle něj ukázat, co si lid skutečně přeje.

24. prosince 2020

IZRAEL: Zemi čekají čtvrté předčasné volby

Zdroj Neviditelný pes ze dne 24. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Izraelská vláda bojovala sedm měsíců o život kvůli neustálým kličkám premiéra Binjamina Netanjahua. V pondělí parlamentu došla trpělivost, a Izrael tak půjde 23. března ke čtvrtým předčasným volbám od dubna 2019.

14. prosince 2020

Předčasné volby klepou na dveře. Otevře jim někdo?

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Vládní strany se nedokážou dohodnout na základních věcech. Jaké mají být v Česku daně, jestli má vláda předložit daňovou reformu. Nemají ani většinovou podporu pro rozpočet. Sledujeme totální rozval vládnutí, který by byl za normálních okolností...

13. prosince 2020

Konec vlády? Hamáček to nevyloučil po nouzovém stavu. Babiš:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Vicepremiér a šéf ČSSD Jan Hamáček nevyloučil odchod sociálních demokratů z vlády. V České televizi nevyloučil ani diskusi o předčasných volbách. Spory uvnitř vládní koalice se totiž stupňují. Největší byl okolo daňového balíčku, který ruší superhrubou mzdu. Nový průzkum navíc ukázal, že by hnutí ANO sice vyhrálo volby, oproti říjnu ale oslabilo. 

2. prosince 2020

Izraeli hrozí předčasné volby. Tamní parlament odhlasoval...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Izraelský parlament ve středu při předběžném hlasování schválil návrh na své rozpuštění a vyhlášení předčasných voleb. Byly by čtvrté za minulé dva roky. Důvodem předložení návrhu jsou vleklé spory kolem rozpočtu ve vládní koalici. Pro návrh zákona se vyslovilo 61 poslanců, proti jich hlasovalo 54. Návrh odmítl pravicový Likud premiéra Benjamina Netanjahua, ale podpořit ho chtěl jeho koaliční partner Benny Gantz ze strany Modrá a bílá.

28. listopadu 2020

Expremiér Slovenska Pellegrini je v čele nové strany Hlas, u...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 11. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Slovenský expremiér Peter Pellegrini se stal předsedou nové strany Hlas-SD, kterou založil po odchodu ze Směru-SD Roberta Fica. Strana Hlas - sociální demokracie, založená teprve v září, se už v říjnovém průzkumu dostala na první místo před vládnoucí OĽaNO Igora Matoviče. Pellegriniho strana chce podpořit iniciativu na vypsání referenda o předčasných volbách.

28. října 2020

Svůj hlas ve volbách v USA už odevzdalo 70 milionů lidí

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 28. 10. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Washington - V prezidentských volbách v USA již využilo předčasné hlasování přes 70 milionů lidí, což je více než polovina z celkové účasti ve volbách v roce 2016. Do oficiálního...

18. října 2020

USA: V prezidentských volbách už hlasovalo téměř 27 milionů...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 10. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Washington - Možnosti předčasného hlasování v prezidentských volbách už v USA využilo rekordních téměř 27 milionů lidí. Vyplývá to z aktuálních údajů volebního projektu Floridské...

17. října 2020

Už 22 milionů Američanů odvolilo. Zájem o korespondenční a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 10. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Ve Spojených státech je enormní zájem o korespondenční a předčasné hlasování ve volbách. Ty proběhnou 3. listopadu, do pátku už ale odevzdalo svůj hlas přes 22 milionů Američanů. Pro srovnání,  v roce 2016 odvolilo ve stejné době šest milionů lidí. Otevírání obálek a započítávání hlasů můžou zabrat i několik dní, a je tak pravděpodobné, že vítěz nebude vyhlášen během volební noci.

18. září 2020

V polské vládní koalici to vře, mluvčí vlády připustil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 9. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Polsko možná čekají předčasné parlamentní volby, případně by nacionalistická strana Právo a spravedlnost (PiS) mohla dál vládnout s menšinovým kabinetem. Připustil to vládní mluvčí v reakci na spory uvnitř současné polské vládní koalice. Ty přicházejí v době, kdy strany formálně jednají o rekonstrukci kabinetu.

10. srpna 2020

Zkáza vyhnala Libanonce do ulic. Premiér nabídl předčasné...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Když Tania Poppová v úterý večer zahlédla z okna svého bytu v bejrútské čtvrti Gemmayze sloup červeného dýmu, myslela si, že někdo chystá ohňostroj. Odložila dvouměsíční dceru a sáhla po telefonu, aby si ho vyfotila. O pár vteřin později ležela na...

9. srpna 2020

LIBANON: Budou předčasné volby?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Po přerušení záchranných prací v Bejrútu v sobotu 8/8 z bezpečnostních důvodů (protivládní demonstrace) se někteří Češi vyjádřili velmi kriticky. „Co je to za lidi, ti Libanonci?“ Tak zněla jedna z otázek.

8. srpna 2020

Protestující v Bejrútu zaútočili na několik ministerstev. Na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Demonstranti v libanonském hlavním městě Bejrútu v sobotu vzali útokem budovy ministerstev a poškodili kanceláře Sdružení libanonských bank. Na bejrútském náměstí Mučedníků se podle agentury Reuters shromáždil dav čítající asi deset tisíc lidí. Policie proti nespokojencům použila slzný plyn. Podle sdělení mluvčího policie přišel o život jeden strážce zákona. Libanonský Červený kříž uvedl, že 55 lidí skončilo v nemocnici. Premiér Hasan Dijáb oznámil, že jedinou cestou z nynější krize je vyhlásit předčasné volby. Libanonci v metropoli demonstrují po úterním ničivém výbuchu v tamním přístavu.

16. červenece 2020

Severomakedonské volby těsně vyhrála sociální demokracie....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 7. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasné parlamentní volby v Severní Makedonii těsně vyhrál Sociálnědemokratický svaz Makedonie (SDSM) expremiéra Zorana Zaeva. Podle předběžných výsledků, které oznámila centrální volební komise, obsadí 46 ze 120 křesel jednokomorového parlamentu. K vytvoření vlády tak svaz bude opět potřebovat koaliční partnery, vyjednávání zřejmě nebude snadné.

22. června 2020

Předčasný výběr „stavebka“ je poslední volba, jak řešit...

Zdroj Finance iDNES.cz - Vše pro vaše osobní finance ze dne 22. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasná výpověď smlouvy ze stavebního spoření kvůli získání peněz pro vyrovnání poklesu příjmů by měla být podle odborníků až posledním řešením. Předčasným výběrem totiž přijdete o státní příspěvek. S ukončením „stavebka“ ve vázací lhůtě jsou navíc spojeny i nejedny poplatky.

21. června 2020

GLOSA: Tchajwanský Miloš

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasné volby, zmíněné nedávno Babišem, se mi zdají jako konečně dobrý nápad. Byly by totiž de facto referendem o pokračování v současném politickém kurzu, nebo o změně. Pokud by si Ano udrželo svou pozici nejen prvního, ale prvního s velkým odstupem, člověk by aspoň věděl, na čem je.

19. června 2020

Příští volby do sněmovny budou referendem o Babišovi, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Chystá se předseda vlády a hnutí ANO na předčasné volby? Nebo je nechce, protože ty řádné v roce 2021 bez potíží vyhraje? „Nevím, jak volby dopadnou. Pokud lidé budou chtít, abych pokračoval v politice a v projektech, které jsme zařadili do Národního investičního plánu, tak mě zvolí. Když to nebudou chtít, dají hlas někomu jinému,“ řekl Deníku. A co bude podle něj hlavním tématem tohoto klíčového klání? „Budou referendem o Babišovi,“ míní.

18. června 2020

Tři důvody, proč nebudou předčasné volby

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Premiér Andrej Babiš nejde pro silný kalibr daleko. A tak nepřekvapilo, že když na první pokus ve sněmovně nesehnal podporu pro rozpočet se schodkem půl bilionu korun, začal vyhrožovat předčasnými volbami. "V momentě, že by naše koaliční vláda...

17. června 2020

KOMENTÁŘ: Volby dopadnou jinak, než tvrdí preference, a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Krajské a senátní volby dopadnou jinak, než jak vypadají aktuální preference stran. Následné parlamentní pak zase úplně jinak než ty krajské. A žádné předčasné volby nebudou, píše komentátor MF DNES Miroslav Korecký.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.