Index vlivu Předčasné volby - Index vlivu mezi kauzami

 
 

ODS zkusí shodit Babišovu vládu, Stanjura vidí předčasné volby jako nejlepší řešení

Nynější koaliční vláda ANO a ČSSD ztratila důvěru i podporu a nejlepším řešením této situace by byly předčasné volby. V dnešním pořadu Partie v televizi CNN Prima News to řekl první místopředseda ODS Zbyněk Stanjura. Vláda by podle něj měla také požádat Sněmovnu o vyslovení důvěry. Místopředseda vlády Karel Havlíček (za ANO), který se v debatě se Stanjurou utkal, s tím ale nesouhlasí. Podle něj musí vláda dotáhnout do konce opatření proti covidu.

Předčasné volby aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 4
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.7Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.11Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.44Vliv / význam roste
 

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední týden


Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Předčasné volby v poslední době

 

11. dubna 2021

ODS zkusí shodit Babišovu vládu, Stanjura vidí předčasné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Nynější koaliční vláda ANO a ČSSD ztratila důvěru i podporu a nejlepším řešením této situace by byly předčasné volby. V dnešním pořadu Partie v televizi CNN Prima News to řekl první místopředseda ODS Zbyněk Stanjura. Vláda by podle něj měla také požádat Sněmovnu o vyslovení důvěry. Místopředseda vlády Karel Havlíček (za ANO), který se v debatě se Stanjurou utkal, s tím ale nesouhlasí. Podle něj musí vláda dotáhnout do konce opatření proti covidu.

Stanjura: Vláda ztratila podporu, nejlepším řešením jsou...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 11. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Praha - Nynější koaliční vláda ANO a ČSSD ztratila důvěru i podporu a nejlepším řešením této situace by byly předčasné volby. V dnešním pořadu Partie v televizi CNN Prima News...

Stanjura: Vláda ztratila podporu, nejlepším řešením jsou...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 11. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Praha - Nynější koaliční vláda ANO a ČSSD ztratila důvěru i podporu a nejlepším řešením této situace by byly předčasné volby. V dnešním pořadu Partie v televizi CNN Prima News...

Nastal čas říct na mikrofon, zda má vláda důvěru, vyzval...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Nynější vláda ANO a ČSSD ztratila důvěru i podporu. Nejlepším řešením této situace by byly předčasné volby. V nedělním pořadu Partie Terezie Tománkové v televizi CNN Prima News to řekl první místopředseda ODS Zbyněk Stanjura. S tím nesouhlasí ministr průmyslu a obchodu a také dopravy Karel Havlíček, podle kterého má vláda „dotáhnout do konce“ protikoronavirová opatření.

9. dubna 2021

IZRAEL: Netanjahua čekají neřešitelné potíže

Zdroj Neviditelný pes ze dne 9. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Izraelský prezident Reuven Rivlin pověřil sestavením nové vlády po čtvrtých předčasných volbách během dvou let opět premiéra Binjamina Netanjahua.

7. dubna 2021

Gróňané nechtějí těžit uran a vzácné kovy. Volby vyhrálo...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Grónská opoziční strana Inuitské společenství zvítězila v předčasných parlamentních volbách. Získala více než třetinu hlasů a porazila hegemona tamní politiky – sociálnědemokratickou Pokrokovou stranu. Inuitské společenství je odpůrcem plánovaného rozsáhlého těžebního projektu v lokalitě bohaté na uran a vzácné zeminy.

6. dubna 2021

Pověření sestavit novou izraelskou vládu dostal dosavadní...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Izraelský prezident Reuven Rivlin pověřil sestavením nové vlády dosavadního premiéra Benjamina Netanjahua. Předčasné volby se konaly v březnu a nepřinesly výsledek, který by jakémukoli z politiků umožnil sestavit většinový kabinet. Netanjahu má nyní ve 120členném parlamentu podporu 52 poslanců.

1. dubna 2021

Arménský premiér Nikola Pašinjan odchází, aby se do svého...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 4. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Odpůrci Nikola Pašinjana slaví. Muž, kterého obviňují z porážky v konfliktu s Ázerbájdžánem o Náhorní Karabach, rezignoval. Jenže arménský vůdce může vyhrát předčasné volby.

28. března 2021

Arménský premiér ustoupil protestům. V dubnu rezignuje a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 3. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Arménský premiér Nikol Pašinjan uvedl, že v dubnu odstoupí, aby se mohly konat předčasné parlamentní volby. Informovaly o tom světové agentury. Stát se ocitl v politické krizi po loňské válce s Ázerbájdžánem o Náhorní Karabach a okolí, ve které Arméni utrpěli porážku. Pašinjan od té doby čelí demonstracím a opozice požaduje jeho demisi.

24. března 2021

Epicentrum: Expert o rozpadu slovenské vlády. Předčasné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Vládní krize na Slovensku pokračuje. Ke čtveřici ministrů se během středečního dopoledne přidali další dva se svou rezignací. Svůj post už tak opustili ministr zdravotnictví, ministr práce a sociálních věcí, ministryně spravedlnosti a šéfové resortů hospodářství, školství a zahraničních věcí. Premiér Igor Matovič má do dneška oznámit, jestli také odstoupí. K tomu ho ostatně včera vyzvala i prezidentka Zuzana Čaputová. Dopadne to rekonstrukcí vlády nebo předčasnými volbami? Nejen o tom byla řeč ve středečním Epicentru Blesku se slovenským politickým komentátorem Grigorijem Mesežnikovem. 

15. března 2021

„Chaos,“ zuří po roce v koalici dvě vládní strany. A chtějí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 3. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Vládní krize na Slovensku se prohlubuje. Dvě nejmenší strany ze čtyřčlenné koalice, a to Svoboda a solidarita (SaS) a Za lidi, dnes vybídly premiéra Igora Matoviče k odchodu z čela kabinetu. Zdůvodnily to i konflikty uvnitř koalice a naznačily, že v případě setrvání Matoviče ve funkci předsedy vlády z koalice odejdou. SaS a Za lidi nechtějí předčasné volby, ale pokračování stávající koalice, která vznikla po volbách v únoru 2020. Matovič zatím požadavky na svou demisi nekomentoval. Bez hlasů poslanců SaS a Za lidi by vláda již neměla ve sněmovně potřebnou většinu.

9. března 2021

Nezvládnutá pandemie? Na Slovensku kvůli tomu hrozí rozpad...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 3. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Předčasné volby, odchod premiéra nebo rekonstrukce celé vlády jsou silná slova, která v posledních dnech padají z úst slovenských politiků. Na pozadí drsného průběhu pandemie se v zemi odehrává těžká krize čtyřčlenné vládní koalice. Rozhodnutí o...

16. února 2021

Předčasné volby na Slovensku podporuje i Unie Romů. Je...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 16. 2. 2021  •  Předčasné volby  •  0

16.2.2021 11:08 - Občanské sdružení Unie Romů podporuje předčasné volby na Slovensku. Jak pro agenturu SITA uvedl jeho předseda František Tanko , zapojili se i do sběru podpisů. Unie v pondělí před Úřadem vlády v Bratislavě uspořádala i tiskovou besedu na toto téma.

3. února 2021

VOLBY: Nejhloupější rozhodnutí

Zdroj Neviditelný pes ze dne 3. 2. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Překvapení, které volbám do poslanecké sněmovny nachystal Ústavní soud, se dá směle srovnat s jeho zásahem na sklonku léta 2009 a zrušením předčasných voleb. Bohužel.

Babiš zaútočil na Ústavní soud. Nová situace mu nevyhovuje,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 2. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Politika už dlouho takový třesk nezažila. Ústavní soud rozhodl tak, že to vyvolalo ještě větší politickou bouři než v roce 2009, kdy nechal zrušit tehdy už parlamentem i prezidentem schválené předčasné volby. Také teď jsou v hlavní roli volby. Soud...

31. ledna 2021

IZRAEL: Předčasné volby asi opět skončí patem

Zdroj Neviditelný pes ze dne 31. 1. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Izraelci by se v současnosti mohli zdravit dvěma otázkami – zda už jsou naočkovaní a jestli si také založili vlastní stranu.

10. ledna 2021

POLITIKA: Starostové a ďábel v detailech

Zdroj Neviditelný pes ze dne 10. 1. 2021  •  Předčasné volby  •  0

Senátoři z klubu Starostové a nezávislí podali ústavní stížnost na prezidenta, jenž prý vyhlásil podzimní parlamentní volby příliš předčasně a poškodil tím opozici.

25. prosince 2020

Arménský premiér Pašinjan se vyslovil pro uspořádání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Arménský premiér Nikol Pašinjan je nakloněn myšlence předčasných parlamentních voleb v roce 2021. Opozice požaduje premiérovu demisi od prohrané šestitýdenní válce s Ázerbájdžánem. Pašinjan však na Facebooku napsal, že opozice podle něj nedokázala na svoji stranu získat většinu národa a jen volby mohou podle něj ukázat, co si lid skutečně přeje.

24. prosince 2020

IZRAEL: Zemi čekají čtvrté předčasné volby

Zdroj Neviditelný pes ze dne 24. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Izraelská vláda bojovala sedm měsíců o život kvůli neustálým kličkám premiéra Binjamina Netanjahua. V pondělí parlamentu došla trpělivost, a Izrael tak půjde 23. března ke čtvrtým předčasným volbám od dubna 2019.

14. prosince 2020

Předčasné volby klepou na dveře. Otevře jim někdo?

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 12. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Vládní strany se nedokážou dohodnout na základních věcech. Jaké mají být v Česku daně, jestli má vláda předložit daňovou reformu. Nemají ani většinovou podporu pro rozpočet. Sledujeme totální rozval vládnutí, který by byl za normálních okolností...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.