Index vlivu Předčasné volby - Index vlivu mezi kauzami

 
 

USA: V prezidentských volbách už hlasovalo téměř 27 milionů lidí

Washington - Možnosti předčasného hlasování v prezidentských volbách už v USA využilo rekordních téměř 27 milionů lidí. Vyplývá to z aktuálních údajů volebního projektu Floridské...

Předčasné volby aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 1
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
3.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.84Vliv / význam klesá
 

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední týden


Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Předčasné volby ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Předčasné volby v poslední době

 

18. října 2020

USA: V prezidentských volbách už hlasovalo téměř 27 milionů...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 10. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Washington - Možnosti předčasného hlasování v prezidentských volbách už v USA využilo rekordních téměř 27 milionů lidí. Vyplývá to z aktuálních údajů volebního projektu Floridské...

17. října 2020

Už 22 milionů Američanů odvolilo. Zájem o korespondenční a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 10. 2020  •  Předčasné volby  •  0

Ve Spojených státech je enormní zájem o korespondenční a předčasné hlasování ve volbách. Ty proběhnou 3. listopadu, do pátku už ale odevzdalo svůj hlas přes 22 milionů Američanů. Pro srovnání,  v roce 2016 odvolilo ve stejné době šest milionů lidí. Otevírání obálek a započítávání hlasů můžou zabrat i několik dní, a je tak pravděpodobné, že vítěz nebude vyhlášen během volební noci.

18. září 2020

V polské vládní koalici to vře, mluvčí vlády připustil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 9. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Polsko možná čekají předčasné parlamentní volby, případně by nacionalistická strana Právo a spravedlnost (PiS) mohla dál vládnout s menšinovým kabinetem. Připustil to vládní mluvčí v reakci na spory uvnitř současné polské vládní koalice. Ty přicházejí v době, kdy strany formálně jednají o rekonstrukci kabinetu.

10. srpna 2020

Zkáza vyhnala Libanonce do ulic. Premiér nabídl předčasné...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Když Tania Poppová v úterý večer zahlédla z okna svého bytu v bejrútské čtvrti Gemmayze sloup červeného dýmu, myslela si, že někdo chystá ohňostroj. Odložila dvouměsíční dceru a sáhla po telefonu, aby si ho vyfotila. O pár vteřin později ležela na...

9. srpna 2020

LIBANON: Budou předčasné volby?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Po přerušení záchranných prací v Bejrútu v sobotu 8/8 z bezpečnostních důvodů (protivládní demonstrace) se někteří Češi vyjádřili velmi kriticky. „Co je to za lidi, ti Libanonci?“ Tak zněla jedna z otázek.

8. srpna 2020

Protestující v Bejrútu zaútočili na několik ministerstev. Na...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 8. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Demonstranti v libanonském hlavním městě Bejrútu v sobotu vzali útokem budovy ministerstev a poškodili kanceláře Sdružení libanonských bank. Na bejrútském náměstí Mučedníků se podle agentury Reuters shromáždil dav čítající asi deset tisíc lidí. Policie proti nespokojencům použila slzný plyn. Podle sdělení mluvčího policie přišel o život jeden strážce zákona. Libanonský Červený kříž uvedl, že 55 lidí skončilo v nemocnici. Premiér Hasan Dijáb oznámil, že jedinou cestou z nynější krize je vyhlásit předčasné volby. Libanonci v metropoli demonstrují po úterním ničivém výbuchu v tamním přístavu.

16. červenece 2020

Severomakedonské volby těsně vyhrála sociální demokracie....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 7. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasné parlamentní volby v Severní Makedonii těsně vyhrál Sociálnědemokratický svaz Makedonie (SDSM) expremiéra Zorana Zaeva. Podle předběžných výsledků, které oznámila centrální volební komise, obsadí 46 ze 120 křesel jednokomorového parlamentu. K vytvoření vlády tak svaz bude opět potřebovat koaliční partnery, vyjednávání zřejmě nebude snadné.

22. června 2020

Předčasný výběr „stavebka“ je poslední volba, jak řešit...

Zdroj Finance iDNES.cz - Vše pro vaše osobní finance ze dne 22. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasná výpověď smlouvy ze stavebního spoření kvůli získání peněz pro vyrovnání poklesu příjmů by měla být podle odborníků až posledním řešením. Předčasným výběrem totiž přijdete o státní příspěvek. S ukončením „stavebka“ ve vázací lhůtě jsou navíc spojeny i nejedny poplatky.

21. června 2020

GLOSA: Tchajwanský Miloš

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Předčasné volby, zmíněné nedávno Babišem, se mi zdají jako konečně dobrý nápad. Byly by totiž de facto referendem o pokračování v současném politickém kurzu, nebo o změně. Pokud by si Ano udrželo svou pozici nejen prvního, ale prvního s velkým odstupem, člověk by aspoň věděl, na čem je.

19. června 2020

Příští volby do sněmovny budou referendem o Babišovi, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Chystá se předseda vlády a hnutí ANO na předčasné volby? Nebo je nechce, protože ty řádné v roce 2021 bez potíží vyhraje? „Nevím, jak volby dopadnou. Pokud lidé budou chtít, abych pokračoval v politice a v projektech, které jsme zařadili do Národního investičního plánu, tak mě zvolí. Když to nebudou chtít, dají hlas někomu jinému,“ řekl Deníku. A co bude podle něj hlavním tématem tohoto klíčového klání? „Budou referendem o Babišovi,“ míní.

18. června 2020

Tři důvody, proč nebudou předčasné volby

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Premiér Andrej Babiš nejde pro silný kalibr daleko. A tak nepřekvapilo, že když na první pokus ve sněmovně nesehnal podporu pro rozpočet se schodkem půl bilionu korun, začal vyhrožovat předčasnými volbami. "V momentě, že by naše koaliční vláda...

17. června 2020

KOMENTÁŘ: Volby dopadnou jinak, než tvrdí preference, a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Krajské a senátní volby dopadnou jinak, než jak vypadají aktuální preference stran. Následné parlamentní pak zase úplně jinak než ty krajské. A žádné předčasné volby nebudou, píše komentátor MF DNES Miroslav Korecký.

16. června 2020

Babiš v souvislosti s rozpočtem zmínil předčasné volby. Poté...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

/ANKETA/ Premiér Andrej Babiš (ANO) nechce předčasné volby a vylučuje je. Tématem by podle něj byly až na posledním místě, a to v případě, kdyby kabinet neviděl jinou cestu k prosazení změn v rozpočtu na tento rok. Babiš tak dnes na twitteru doplnil své předchozí vyjádření pro média, ve kterém hovořil o tom, že úvahy o předčasných volbách by byly "na stole", kdyby vláda ANO a ČSSD nedokázala prosadit prohloubení deficitu rozpočtu na 500 miliard korun.  

Premiér Babiš předčasné volby vylučuje a nechce je

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 16. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) nechce předčasné volby a vylučuje je. Tématem by podle něj byly až na posledním místě, a to v případě, kdyby kabinet neviděl jinou cestu k prosazení...

Premiér Babiš předčasné volby vylučuje a nechce je

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) nechce předčasné volby a vylučuje je. Tématem by podle něj byly až na posledním místě, a to v případě, kdyby kabinet neviděl jinou cestu k prosazení...

Babiš připouští předčasné volby, pokud neprosadí rozpočet

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Premiér Andrej Babiš (ANO) nechce předčasné volby a vylučuje je. Tématem by podle něj byly až na posledním místě, a to v případě, kdyby kabinet neviděl jinou cestu k prosazení změn v rozpočtu na tento rok. Úvahy o předčasných volbách by byly podle něho „na stole“, kdyby vláda ANO a ČSSD nedokázala prosadit prohloubení deficitu rozpočtu na 500 miliard korun. Návrh novely státního rozpočtu by mohla sněmovna projednávat 23. června na mimořádné schůzi. Prezident republiky Miloš Zeman podle ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) schodek podpořil a nebude mít problém jej podepsat, pokud většina peněz půjde do investic.

11. června 2020

ANO kraluje preferencím, potvrdil další průzkum. Expert:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 6. 2020  •  Předčasné volby  •  1

V kuloárech se proslýchá, že by premiér Andrej Babiš (ANO) rád vyhlásil předčasné parlamentní volby. Třeba už letos na podzim. Podle politologů by ho k tomuto rozhodnutí mohly vést vysoké voličské preference, které nyní díky zvládnutí krize má. Zisk téměř 30procentní podpory přisoudil ANO i červnový průzkum Phoenix Research. Zato ČSSD si nepolepšila a nepomohl tomu ani červený svetr Jana Hamáčka. Politologové možnost předčasných voleb okomentovali pro Blesk Zprávy. Tak jednoznačně to ale nevidí.

11. května 2020

IZRAEL: Obžalovaný Netanjahu smí vést vládu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 11. 5. 2020  •  Předčasné volby  •  1

Když dva hlavní političtí soupeři v Izraeli, aliance Modrobílá Benyho Gance a Likud prozatímního premiéra Binjamina Netanjahua, uzavřeli před třemi týdny nečekanou dohodu o „nouzové vládě národní jednoty“, aby země nemusela jít ke čtvrtým předčasným volbám od loňského dubna.

21. dubna 2020

IZRAEL: Tak přece jen nová vláda

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 4. 2020  •  Předčasné volby  •  2

Po středečním krachu jednání o nové izraelské vládě mezi aliancí Modrobílá Benyho Gance a Likudem prozatímního premiéra Binjamina Netanjahua byly téměř jisté čtvrté předčasné volby během jednoho roku; i když prezident Reuven Rivlin pověřil sestavením koalice parlament, úspěch se neočekával.

17. dubna 2020

IZRAEL: „Vláda národní nouze“ nevznikla

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 17. 4. 2020  •  Předčasné volby  •  2

Uprostřed koronavirové krize v Izraeli jednaly dvě největší strany několik týdnů o vzniku společné vlády. Nějaký čas se zdálo, že opravdu vznikne, ale nakonec se tak nestalo. Izrael tak možná půjde ke čtvrtým předčasným volbám během 16 měsíců.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.