Index vlivu Roman Janoušek - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Lobbista

 
 

Roman Janoušek (* 3. července 1968) je český podnikatel. Média jej označují za lobbistu a krajského kmotra a spekulovaly o jeho vazbách na české politiky. O jeho vazbách na bývalého pražského primátora Pavla Béma a další úředníky, prostřednictvím kterých ovlivňoval činnost magistrátu a dalších státních institucí, svědčí odposlechy telefonních hovorů, zveřejněné Mladou Frontou DNES v březnu 2012.

 

Bém o Kolibříkovi Janouškovi: Přátelé se neopouštějí, odposlechy byly sestříhané

Byla to dvojka, která podle odposlechů BIS ovládala Prahu. V odposleších se oslovovali Cestovatel a Kolibřík. Dnes už prý spolu ale bývalý primátor Prahy a odsouzený lobbista Roman Janoušek nejsou v kontaktu. Bém navíc tvrdí, že odposlechy jsou účelově sestříhané. Kým a proč si ale podle svých slov nejspíš vezme do hrobu. Lobbing podle Béma k politice patří, „kdo tvrdí že ne, je lhář,“ řekl bývalý pražský primátor a někdejší místopředseda ODS, dnes psychiatr a horolezec Pavel Bém v nezvykle otevřeném rozhovoru pro Blesk Zprávy.

Roman Janoušek aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Roman Janoušek v poslední době

 

22. října 2018

Bém o Kolibříkovi Janouškovi: Přátelé se neopouštějí,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 10. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Byla to dvojka, která podle odposlechů BIS ovládala Prahu. V odposleších se oslovovali Cestovatel a Kolibřík. Dnes už prý spolu ale bývalý primátor Prahy a odsouzený lobbista Roman Janoušek nejsou v kontaktu. Bém navíc tvrdí, že odposlechy jsou účelově sestříhané. Kým a proč si ale podle svých slov nejspíš vezme do hrobu. Lobbing podle Béma k politice patří, „kdo tvrdí že ne, je lhář,“ řekl bývalý pražský primátor a někdejší místopředseda ODS, dnes psychiatr a horolezec Pavel Bém v nezvykle otevřeném rozhovoru pro Blesk Zprávy.

15. srpna 2018

Janoušek chtěl prominout zbytek trestu kvůli nevyléčitelné...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 8. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Roman Janoušek neuspěl s žádostí o prominutí zbytku svého trestu, který si má odpykat za dopravní nehodu. Zamítnutí žádosti potvrdil pražský vrchní soud. Vyplývá to z justiční databáze Infosoud. Do vězení se lobbista zatím vrátit nemusí, protože Krajský soud v Brně v květnu rozhodl o dvouletém odkladu jeho návratu za mříže kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu. Případ se vleče od 23. března 2012, kdy k nehodě došlo.

Janoušek nedosáhl na prominutí zbytku trestu za úmyslnou...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 8. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Praha - Lobbista Roman Janoušek neuspěl s žádostí o prominutí zbytku svého trestu, který si má odpykat za dopravní nehodu. Zamítnutí žádosti potvrdil pražský vrchní soud. Vyplývá...

Janoušek nedosáhl na prominutí zbytku trestu za úmyslnou...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 8. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Praha - Lobbista Roman Janoušek neuspěl s žádostí o prominutí zbytku svého trestu, který si má odpykat za dopravní nehodu. Zamítnutí žádosti potvrdil pražský vrchní soud. Vyplývá...

Janouškův trest za mřížemi platí, lobbista se žádostí o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 8. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Roman Janoušek se bude muset vrátit do vězení. Vrchní soud odmítl jeho žádost o prominutí zbytku trestu 4,5 roku vězení, který má v současnosti přerušen, vyplývá z databáze Infosoud. Janoušek byl odsouzen za dopravní nehodu, v žádosti o prominutí argumentoval svým špatným zdravotním stavem.

Janoušek se prominutí zbytku trestu zatím nedočkal

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 8. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Lobbista Roman Janoušek neuspěl s žádostí o prominutí zbytku svého trestu, který si má odpykat za dopravní nehodu. Zamítnutí žádosti potvrdil pražský vrchní soud. Vyplývá to z justiční databáze Infosoud.

24. červenece 2018

Podmínka pro znalce, který zkreslil posudek ve prospěch...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 7. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Podmínka pro bývalého dopravního znalce Jiřího Dolečka, který měl úmyslně zkreslit posudek ve prospěch lobbisty Romana Janouška, platí. Podle zjištění ČT totiž Doleček neuspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu. Potvrdil to jeho advokát Štěpán Roman. Nadále tak platí jedenapůlletý podmínečný trest, který Dolečkovi uložil obvodní soud a v lednu potvrdil Městský soud v Praze. Znalec navíc musí zaplatit státu 7800 korun, které podle svého tvrzení dostal od Janouškovy obhajoby za vypracování posudku. Problematický posudek se týkal incidentu, při kterém Janoušek srazil autem ženu.

20. červenece 2018

VZP vypověděla štědrou smlouvu s firmou, kterou založil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 7. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Všeobecná zdravotní pojišťovna ukončila po šestnácti letech smlouvu se společností Medea Kultur, kterou zakládal později odsouzený lobbista Roman Janoušek. Kontrakt na PR poradenství za dvanáct milionů korun ročně vyprší ke konci letošního roku.
    Další články k tématu:
  • VZP dál platí miliony firmě založené Janouškem, detaily tají

19. červenece 2018

VZP dál platí miliony firmě založené Janouškem, detaily tají

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 7. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Všeobecná zdravotní pojišťovna nadále vyplácí ročně 12 milionů korun společnosti Medea Kultur, kterou založil posléze odsouzený lobbista Roman Janoušek. Kontrakt byl už dříve kritizovaný a ani nyní nejsou jasné podrobnosti spolupráce, ani to, proč v ní VZP pokračuje.
    Další články k tématu:
  • Janoušek boural ve voze Ora print, vztah s firmou přitom odmítal
  • Koho uděláme šéfem VZP, ptal se Bém Janouška. Poslechněte si
  • Firmy Janouška a Paška v hledáčku policie. Ve hře je i napojení na VZP

20. června 2018

Janoušek nechce za mříže: V další stížnosti tvrdí, že soud...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 6. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Roman Janoušek chce zvrátit verdikt, který zamítl jeho žádost o prominutí zbytku trestu. Ve stížnosti tvrdí, že rozhodnutí bylo v rozporu s Listinou základních práv a svobod a že soud nevzal dostatečně v potaz zpracovaný zdravotní posudek. Usnesení soudu, které má ČT k dispozici, však označuje prognózu Janouškova stavu za spekulativní. Soud uvedl, že vidí určitou možnost, že by se Janoušek mohl do vězení vrátit.

30. května 2018

Janouškovi se zpátky „do tepláků“ nechce. Podal stížnost...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Lobbista Roman Janoušek podal stížnost proti zamítnutí své žádosti o prominutí zbytku trestu. Věcí se tak nyní bude zabývat Vrchní soud v Praze, uvedla ve středu mluvčí pražského městského soudu Markéta Puci, a potvrdila tak informaci České televize. Janoušek v žádosti argumentuje zdravotními důvody, i podle soudem přibraných znalců trpí nevyléčitelnou nemocí.

Janoušek si podal stížnost kvůli neprominutí zbytku trestu...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 30. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  5

Praha - Lobbista Roman Janoušek podal stížnost proti zamítnutí své žádosti o prominutí zbytku trestu. Věcí se tak nyní bude zabývat Vrchní soud v Praze. ČTK to dnes sdělila mluvčí...

Janoušek nechce do vězení. Stěžuje si, že mu zamítli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  5

Roman Janoušek podal stížnost proti zamítnutí své žádosti o prominutí zbytku trestu. České televizi to sdělila mluvčí Městského soudu v Praze Markéta Puci. Soud tento týden nevyhověl žádosti lobbisty o upuštění od zbytku trestu, protože podle soudu stále existuje možnost, že by odsouzený mohl pokračovat ve výkonu trestu odnětí svobody. O stížnosti proti zamítnutí bude rozhodovat Vrchní soud v Praze.

Janoušek se brání vězení. Na soudní rozhodnutí podal stížnost

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Lobbista Roman Janoušek podal stížnost proti zamítnutí své žádosti o prominutí zbytku trestu.

29. května 2018

Komentář: Janoušek testuje justici. Může si kmotr koupit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Pražský městský soud nepravomocně zamítl žádost lobbisty a někdejšího kmotra ODS Romana Janouška o odpuštění zbytku trestu za úmyslné přejetí ženy. Podle soudu se totiž jeho zdravotní stav jednou možná zlepší natolik, aby si odseděl i zbylé více než tři roky. Janoušek tak zatím neporazil spravedlnost úplně, moc mu k tomu ale nechybí. Pro Česko to vůbec není dobrá zpráva, protože jeho případ nese pachuť selektivní justice.

28. května 2018

Janouškovi zbytek trestu nezruší. Soud: Je nevyléčitelně...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Pražský městský soud zamítl žádost lobbisty Romana Janouška o odpuštění zbytku trestu. ČTK to v pondělí sdělila mluvčí instituce Markéta Puci. Podle soudu nelze dostatečně spolehlivě předvídat vývoj zdravotního stavu odsouzeného, a stále tak existuje navzdory jeho nevyléčitelné nemoci možnost, že by Janoušek mohl ve výkonu trestu odnětí svobody pokračovat. Rozhodnutí není pravomocné.  

Soud zamítl Janouškovu žádost o prominutí zbytku trestu. Do...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  5

Městský soud v Praze v neveřejném zasedání zamítl žádost odsouzeného lobbisty Romana Janouška o upuštění od výkonu zbytku trestu. Podle soudu nelze předvídat vývoj zdravotního stavu a je stále možné, že by se Janoušek do vězení mohl vrátit. To se ale zatím nestane, soud mu v květnu trest o dva roky odložil. Rozhodnutí není pravomocné, Janoušek se proti němu může odvolat.

21. května 2018

J&T vyslala do čela CEFC svého lobbistu. Palcr se znal s...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Do představenstva CEFC Europe jde z J&T Dušan Palcr. Ten vlastní v J&T Private Equity Group necelých 10 procent. Ve skupině byl vždy považován za lob­bistu. Je často spojován s lidmi jako Marek Dalík či Roman Janoušek.

15. května 2018

Janoušek na svobodě, tragédie na kolejích a auto, které...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  5

Sledujte Zprávy iDNES.tv. Dozvíte se, že se lobbista Roman Janoušek nemusí další dva roky vrátit do vězení. Prozradíme podrobnosti dopolední tragédie v centru Prahy, kde dva muži nepřežili srážku s tramvají. Ukážeme vám záběry monumentálního ruského mostu na anektovaný poloostrov Krym a představíme také auto, které nikdy necouvá.

Janoušek zůstane na svobodě, soud mu dal dvouletý odklad...

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 5. 2018  •  Roman Janoušek  •  4

Lobbista Roman Janoušek, odsouzený za úmyslné sražení ženy při dopravní nehodě, se zatím nemusí vrátit do vězení. Krajský soud v Brně rozhodl s ohledem na jeho zdravotní stav o dvouletém odkladu jeho návratu do vězení, uvedla Česká televize.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.