Index vlivu Roman Janoušek - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Lobbista

 
 

Roman Janoušek (* 3. července 1968) je český podnikatel. Média jej označují za lobbistu a krajského kmotra a spekulovaly o jeho vazbách na české politiky. O jeho vazbách na bývalého pražského primátora Pavla Béma a další úředníky, prostřednictvím kterých ovlivňoval činnost magistrátu a dalších státních institucí, svědčí odposlechy telefonních hovorů, zveřejněné Mladou Frontou DNES v březnu 2012.

 

PRÁVO: Zase Roman Janoušek

Nejednotnost přístupu nejen soudů, ale i jednotlivých senátů k žádostem o podmíněné propuštění je sama o sobě výsledkem složitosti posuzovaných podmínek žadatele, dále nezávislosti soudců a subjektivních rozdílů mezi nimi.

Roman Janoušek aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.5Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.24Vliv / význam roste
 

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Roman Janoušek v poslední době

 

14. listopadu 2022

PRÁVO: Zase Roman Janoušek

Zdroj Neviditelný pes ze dne 14. 11. 2022  •  Roman Janoušek  •  1

Nejednotnost přístupu nejen soudů, ale i jednotlivých senátů k žádostem o podmíněné propuštění je sama o sobě výsledkem složitosti posuzovaných podmínek žadatele, dále nezávislosti soudců a subjektivních rozdílů mezi nimi.

9. listopadu 2022

Janoušek neuspěl s žádostí o dřívější propuštění. Nestačí,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 11. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek ani napodruhé neuspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení, kde si zatím odpykal přes polovinu z trestu 4,5 roku odnětí svobody za dopravní nehodu způsobenou pod vlivem alkoholu. Jeho požadavek ve středu zamítl Obvodní...

Podnikatel Janoušek znovu neuspěl s žádostí o dřívější...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 9. 11. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Podnikatel Roman Janoušek ani napodruhé neuspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení, kde si zatím odpykal přes polovinu z trestu 4,5 roku odnětí svobody za dopravní...

Podnikatel Janoušek znovu neuspěl s žádostí o dřívější...

Zdroj Tyden.cz ze dne 9. 11. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek ani napodruhé neuspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení. Jeho požadavek ve středu zamítl Obvodní soud pro Prahu 6. Lobbista si proti rozhodnutí obratem podal stížnost, věcí se tak bude zabývat ještě pražský městský soud.

Janoušek trval na tom, že chce z vězení. A soud i napodruhé,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 11. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek ani napodruhé neuspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení, kde si zatím odpykal přes polovinu z trestu 4,5 roku odnětí svobody za dopravní nehodu způsobenou pod vlivem alkoholu. Jeho požadavek dnes zamítl Obvodní soud pro Prahu 6. Lobbista si obratem podal stížnost.

25. srpna 2022

Janoušek doplnil stížnost proti zamítnutí svého propuštění....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek definitivně doplnil stížnost proti zamítnutí své žádosti o dřívější propuštění z vězení. Stížnost nyní dostane na stůl Městský soud v Praze, který o ní rozhodne na neveřejném jednání. Na dotaz ČT to uvedl Janouškův právní zástupce Martin Sadílek. Janoušek si ve vězení odpykává trest 4,5 roku za to, že v roce 2012 srazil opilý autem ženu a od nehody ujel.

23. srpna 2022

PRÁVO: Justice a Roman Janoušek

Zdroj Neviditelný pes ze dne 23. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Nalézací soud možná mohl vzít do úvahy ve prospěch žadatele skutečnost, že se musel vypořádat s nepříjemným zážitkem návratu do vězení po dlouhém pobytu na svobodě, prominout mu údajně nevhodné chování během přerušení výkonu trestu a odměnit jej propuštěním.

15. srpna 2022

Janoušek se bude dál bránit vězení, předloží argumenty pro...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Roman Janoušek bude doplňovat blanketní stížnost proti usnesení soudu, který ho odmítl podmíněně pustit z vězení. ČT to potvrdil jeho právní zástupce Martin Sadílek s tím, že usnesení soudu už má v ruce. Přesné znění stížnosti by podle něj mělo být hotové v nejbližších dnech. Blanketní stížnost, tedy stížnost bez odůvodnění, podal Janoušek předminulý týden. Po doplnění o konkrétní argumenty se případem bude zabývat Městský soud v Praze. Janoušek si ve vězení odpykává trest čtyři a půl roku za to, že v roce 2012 srazil opilý autem ženu a od nehody ujel.

4. srpna 2022

Janoušek si podal stížnost proti zamítnutí žádosti o...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Podnikatel Roman Janoušek podal stížnost proti usnesení, kterým soud v úterý zamítl jeho žádost o podmíněné propuštění. Uvedla to dnes Česká televize. ČTK informaci potvrdil...

Janoušek si podal stížnost proti zamítnutí žádosti o...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Podnikatel Roman Janoušek podal stížnost proti usnesení, kterým soud v úterý zamítl jeho žádost o podmíněné propuštění. Uvedla to dnes Česká televize. ČTK informaci potvrdil...

Janoušek podal proti zamítnutí podmíněného propuštění...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Lobbista a podnikatel Roman Janoušek podal ve lhůtě blanketní stížnost proti rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 6, který v úterý zamítl jeho žádost o podmíněné propuštění z vězení. Na dotaz ČT to uvedl Janouškův advokát Martin Sadílek. Doplnil, že jakmile soud vyhotoví písemné odůvodnění, stížnost podle argumentů soudu buď doplní, nebo stáhnou. Janoušek si ve vězení odpykává 4,5letý trest za to, že v roce 2012 srazil opilý autem ženu. V červenci uplynula polovina jeho trestu, který mu byl v minulosti ze zdravotních důvodů opakovaně přerušován.

2. srpna 2022

STALO SE DNES: Podpora na plyn nebude, Pelosiová je na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Lidé, kteří topí plynem se pravděpodobně vládní pomoci letos nedočkají. Předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová i přes čínské hrozby přiletěla na Tchaj-wan. Celkem 1028 hasičů pokračuje v hašení požáru v Hřensku, oblast požáru se zmenšila na 600 hektarů. Rusové si ospravedlňují válku na Ukrajině, dle průzkumu ji obyčejní lidé hromadně podporují. Podnikatel Roman Janoušek zůstane ve vězení, soud nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu.

Soud odmítl pustit Janouška na svobodu

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud v úterý nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si podnikatel odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Podle soudce se zatím dostatečně nepolepšil. Muž,...

Lobbista Janoušek zůstane za mřížemi: Soudce neobměkčila...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud dnes nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Muž, který byl v minulosti označovaný za šedou eminenci pražské politiky, si proti rozhodnutí může podat stížnost.

Janoušek zůstane ve vězení. Soud zamítl žádost o podmíněné...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek zůstane ve vězení. Soud odmítl jeho žádost o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Muž, který byl v minulosti označovaný za šedou eminenci pražské politiky, proti rozhodnutí může podat stížnost. O podmíněné propuštění Janoušek požádal 7. července 2022. 

Soud nevyhověl žádosti Janouška o podmíněné propuštění z...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou...

Lobbista Janoušek zůstane ve vězení, řekl soud. Lítost a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 2. 8. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud v úterý nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu. Janoušek byl v soudní síni osobně přítomen. Muž, který byl v minulosti označovaný za šedou eminenci pražské politiky, proti rozhodnutí může podat stížnost.

7. červenece 2022

STALO SE DNES: Poslanci se přeli ve Sněmovně. Johnson...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 7. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

V poslanecké sněmovně to ve čtvrtek vřelo. Poslanci se hádali kvůli korupční kauze, na mimořádné schůzi změnili zákon o evidenci skutečných majitelů. Britský premiér Johnson oznámil rezignaci. Turecko propustilo zadrženou loď s ukrajinským obilím, Ukrajina žádá vysvětlení. Odsouzený lobbista Roman Janoušek požádal o podmínečné propuštění. Přinášíme přehled nejdůležitějších čtvrtečních událostí.

ČT: Janoušek požádal o podmínečné přerušení trestu

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 7. 7. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Odsouzený lobbista Roman Janoušek požádal o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává trest 4,5 roku vězení za to, že v roce 2012 opilý srazil autem ženu v pražské...

ČT: Janoušek požádal o podmínečné přerušení trestu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 7. 7. 2022  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Odsouzený lobbista Roman Janoušek požádal o podmínečné propuštění z vězení, kde si odpykává trest 4,5 roku vězení za to, že v roce 2012 opilý srazil autem ženu v pražské...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.