Index vlivu Roman Janoušek - Index vlivu mezi kauzami

 
 

Lobbista

 
 

Roman Janoušek (* 3. července 1968) je český podnikatel. Média jej označují za lobbistu a krajského kmotra a spekulovaly o jeho vazbách na české politiky. O jeho vazbách na bývalého pražského primátora Pavla Béma a další úředníky, prostřednictvím kterých ovlivňoval činnost magistrátu a dalších státních institucí, svědčí odposlechy telefonních hovorů, zveřejněné Mladou Frontou DNES v březnu 2012.

 

Podnikatel Janoušek nastoupil do pankrácké věznice. Policie po něm pátrala

Odsouzený lobbista Roman Janoušek nastoupil ve čtvrtek podle České televize (ČT) do pankrácké věznice. Vězeňská služba podle mluvčí Vladimíry Tošnarové dostala od podnikatelova advokáta Lukáše Trojana dopis, že se dnes chystá do výkonu trestu...

Roman Janoušek aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.21Vliv / význam roste
 

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Roman Janoušek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Roman Janoušek v poslední době

 

22. červenece 2021

Podnikatel Janoušek nastoupil do pankrácké věznice. Policie...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Odsouzený lobbista Roman Janoušek nastoupil ve čtvrtek podle České televize (ČT) do pankrácké věznice. Vězeňská služba podle mluvčí Vladimíry Tošnarové dostala od podnikatelova advokáta Lukáše Trojana dopis, že se dnes chystá do výkonu trestu...

Lobbista Janoušek nastoupil do vězení

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Odsouzený lobbista Roman Janoušek nastoupil dnes do vězení. ČTK to potvrdila mluvčí Vězeňské služby Markéta Prunerová. Podle České televize (ČT) dorazil muž do pražské pankrácké...

Lobbista Janoušek nastoupil do vězení

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 22. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Odsouzený lobbista Roman Janoušek nastoupil dnes do vězení. ČTK to potvrdila mluvčí Vězeňské služby Markéta Prunerová. Podle České televize (ČT) dorazil muž do pražské pankrácké...

Lobbista Roman Janoušek nastoupil do vězení, návrat mu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Odsouzený lobbista Roman Janoušek nastoupil do pankrácké věznice v Praze. Stalo se tak den poté, kdy soud vydal příkaz k Janouškovu předvedení do vězení. Policie po něm následně vyhlásila pátrání. Za mříže se musí Roman Janoušek vrátit, protože mu soud neprodloužil přerušení trestu.

21. červenece 2021

Roman Janoušek stále nenastoupil do vězení, následovat může...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Odsouzený lobbista Roman Janoušek zpátky do vězení ještě nenastoupil, potvrdil České televizi předseda senátu Vrchního soudu v Olomouci Libor Losa. Soud zrušil rozhodnutí o přerušení Janouškova trestu ze zdravotních důvodů a nařídil mu bezodkladný dobrovolný nástup do výkonu trestu. Pokud nenastoupí, Krajský soud v Brně stanoví lhůtu, případně může nařídit i předvedení policií. Lobbista je odsouzen na 4,5 roku za ublížení na zdraví a řízení v opilosti.

12. červenece 2021

Chová se, jako by žádnými zdravotními problémy netrpěl,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Olomoucký vrchní soud ve svém rozhodnutí o nástupu lobbisty Romana Janouška zpět do vězení odkazuje i na veřejný zájem na spravedlivém odpykání trestu. Pobyt ve věznici, kam je Janoušek zařazen, není vzhledem k tamní zdravotní péči rizikový, řekl...

Janoušek si zranění způsobil sám, na svobodě se navíc chová...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Podle Vrchního soudu v Olomouci si lobbista Roman Janoušek způsobil zranění sám, na svobodě se navíc choval tak, jako kdyby žádné zdravotní problémy neměl. Soud tak odůvodnil své rozhodnutí, že se má Janoušek vrátit do vězení. Proti tomuto usnesení není možné podle mluvčího soudu Stanislava Cika podat řádný opravný prostředek. Janoušek si zatím odseděl čtvrtinu z trestu v délce 4,5 roku. 

10. červenece 2021

ČT: Janoušek se má vrátit do vězení, žalobce uspěl se...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Praha/Olomouc - Lobbista Roman Janoušek se musí vrátit do vězení. Státní zástupce uspěl se stížností proti přerušení trestu ze zdravotních důvodů u Vrchního soudu v Olomouci, informovala...

ČT: Janoušek se má vrátit do vězení, žalobce uspěl se...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Praha/Olomouc - Lobbista Roman Janoušek se musí vrátit do vězení. Státní zástupce uspěl se stížností proti přerušení trestu ze zdravotních důvodů u Vrchního soudu v Olomouci, informovala...

Janoušek musí zpátky do vězení. Soud zvrátil rozhodnutí o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 7. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Lobbista Roman Janoušek se musí vrátit do vězení. Státní zástupce uspěl se stížností proti přerušení trestu ze zdravotních důvodů u Vrchního soudu v Olomouci, informovala dnes Česká televize. Janouškův zdravotní stav podle usnesení soudu nebrání tomu, aby mohl pobývat ve výkonu trestu.

23. června 2021

Janoušek, Peková i ostatní obžalovaní odmítli vinu v kauze...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 6. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Praha - Podnikatel a lobbista Roman Janoušek, lékařka Soňa Peková i další tři obžalovaní dnes odmítli vinu v případu údajně neoprávněných úhrad pro společnost Chambon. Zcela popřeli,...

Lobbista Janoušek nedorazil k soudu. V kauze neoprávněných...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 6. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Pražský městský soud začal projednávat případ neoprávněných úhrad pro společnost Chambon, ve které je spolu s dalšími čtyřmi lidmi obžalován podnikatel a lobbista Roman Janoušek. K soudu ale nedorazil. Lékařka Soňa Peková stejně jako další obžalovaní vinu odmítá. Pětice podle státního zástupce podvodně vylákala od zdravotních pojišťoven přes 239 milionů korun a dalších 77 milionů se získat snažila. Janouškovi hrozí až osmileté vězení, ostatním až desetiletý trest.

13. května 2021

PRÁVO: Roman Janoušek a jeho never ending story

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 5. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Pokud by Fortuna vypsala sázky na to, jestli Roman Janoušek dokroutí svůj nepodmíněný trest, na možnost ano by vsadil snad jen úplný bloud či jedinec věřící v absolutní spravedlnost. Ostatní vědí, že by šlo o vyhozené peníze.

27. dubna 2021

Soud nepravomocně prodloužil lobbistovi Janouškovi přerušení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 4. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Krajský soud v Brně prodloužil podle zjištění ČT lobbistovi Romanu Janouškovi přerušení výkonu trestu ze zdravotních důvodů o další dva roky. Verdikt není pravomocný. Stížnost proti němu podal státni zástupce. Ten požaduje nový znalecký posudek. Rozhodovat nyní bude Vrchní soud v Olomouci. Janoušek do té doby zůstane na svobodě. 

1. dubna 2021

Janoušek po lyžovačce v Alpách žádá další přerušení trestu....

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 4. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Odsouzený lobbista Roman Janoušek požádal Krajský soud v Brně o další přerušení výkonu trestu ze zdravotních důvodů, uvedla dnes Česká televize. Mluvčí soudu Klára Belkovová přijetí Janouškova návrhu ze strany soudu ČTK nepotvrdila. Janoušek si má odpykávat 4,5 roku za to, že srazil svým vozem ženu a od nehody ujel, výkon trestu mu byl přerušen opakovaně. Ve vězení dosud strávil zhruba rok a čtvrt.

Lobbista Janoušek ze zdravotních důvodů žádá o další...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 4. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Odsouzený lobbista Roman Janoušek požádal podle informací České televize Krajský soud v Brně o další přerušení výkonu trestu ze zdravotních důvodů. Mluvčí soudu Klára Belkovová přijetí Janouškova návrhu ze strany soudu ČTK nepotvrdila. 

Vážně nemocný, přesto i na horách. Janoušek opět žádá o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 4. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Lobbista Roman Janoušek požádal u Krajského soudu v Brně o další přerušení trestu z vážných zdravotních důvodů. A to i přesto, že byl minulou zimu viděn jak se rekreuje v Alpách. Informaci uveřejnila Česká televize, mluvčí Krajského soudu v Brně přijetí žádosti nepotvrdila. Janoušek si má ve vězení odpykávat 4,5 roku za to, že srazil svým vozem ženu a od nehody ujel.

30. března 2021

Janouškovým pobytem na horách v Rakousku se zabývá...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 3. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová se zabývá kauzou pobytu odsouzeného a údajně vážně nemocného lobbisty Romana Janouška na horách v Rakousku. Uvedla bez bližších informací v odpovědi na písemnou interpelaci předsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky, který v dopise narážel na to, jak je možné, že Janoušek místo odpykávání svého trestu trávil zimu v rakouských Alpách.

23. února 2021

Údajně nemocný lobbista Janoušek byl při přerušení trestu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 2. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Údajně vážně nemocný odsouzený lobbista Roman Janoušek byl v době přerušení trestu vězení na horách v Rakousku, uvedl server Seznam Zprávy. Janoušek si má odpykat ve vězení 4,5 roku za úmyslné sražení ženy autem. Zatím ale strávil za mřížemi kvůli svému zdravotnímu stavu jen zhruba rok a čtvrt. Seznam Zprávy získaly fotografie z přelomu let 2019 a 2020, kdy se Janoušek bez hole pohybuje na zasněžených svazích rakouských Alp. Jeho advokát Lukáš Trojan to podle serveru nechtěl komentovat.

Janoušek tvrdí, že je vážně nemocen. V době přerušení trestu...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 2. 2021  •  Roman Janoušek  •  0

Údajně vážně nemocný odsouzený lobbista Roman Janoušek byl v době přerušení trestu vězení na horách v Rakousku. Uvedl to v úterý server Seznam Zprávy. Janoušek si má odpykat ve vězení 4,5 roku za úmyslné sražení ženy autem. Zatím ale strávil za...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.