Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Digitální život v Česku je o krok blíže. Ve sněmovně prošel návrh na zřízení informační agentury

Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) má za sebou další kolo v budování nové agentury, která bude mít na starosti hladkou a rychlou digitalizaci Česka. Sněmovna ve zrychleném čtení schválila novelu zákona, která počítá se vznikem...

Ivan Bartoš aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
8.5Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.156Vliv / význam klesá
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

16. listopadu 2022

Digitální život v Česku je o krok blíže. Ve sněmovně prošel...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 11. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) má za sebou další kolo v budování nové agentury, která bude mít na starosti hladkou a rychlou digitalizaci Česka. Sněmovna ve zrychleném čtení schválila novelu zákona, která počítá se vznikem...

14. listopadu 2022

Piráti nejsou vládní otloukánci, říká vicepremiér Bartoš. Ve...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 11. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Místopředseda vlády a šéf Pirátů Ivan Bartoš varuje před následky vládních škrtů, které kabinetu doporučil a předložil expertní tým NERV. Rozpočet na další roky by se podle Bartoše měl stavět s citlivostí vůči zranitelným skupinám, snižovat deficit je ale třeba. Předseda Pirátů a ministr pro místní rozvoj to řekl v pondělním Interview ČT24.

10. listopadu 2022

Bartoš a Stanjura se přou kvůli sankcím. Neshodnou se, jak...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 11. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Uvnitř kabinetu Petra Fialy (ODS) vznikl spor kvůli uplatňování protiruských sankcí. Podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) zadavatelé zakázek nedokážou sami odhalovat subjekty napojené na Rusko a měl by jim pomoct Finanční analytický úřad. Šéf resortu financí Zbyněk Stanjura (ODS) to odmítá.

9. listopadu 2022

Bartoš schytává kritiku Pirátů za video pro Metu. Porušil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 11. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš natočil zdravici pro jednu z největších internetových firem světa. Nezní to jako skandální zpráva, pokud by se tedy nejednalo o šéfa Pirátů a tou firmou nebyla Meta, která provozuje Facebook, WhatsApp či Instagram. Někteří Piráti natočené video vnímají jako porušení hodnot strany a volají po trestu.

4. listopadu 2022

Štědrá dotace. Vláda pošle do Terezína a Josefova skoro pět...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 4. 11. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Jako na houpačce si v posledních dvanácti měsících musejí připadat představitelé pevnostních měst Josefov a Terezín. Nejdříve jim před loňskými volbami slíbila odcházející ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) 1,3 miliardy korun z Národního fondu obnovy. Jen o sedm měsíců později však slíbený obnos nástupce Ivan Bartoš (Piráti) shodil ze stolu. Svůj krok přímo v Terezíně odůvodnil tím, že projekt nebyl kompatibilní s takzvanou Zelenou dohodou pro Evropu (Green Deal).

31. října 2022

Microsoft má připravenou výstavbu datového centra v Praze,...

Zdroj Lupa.cz ze dne 31. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Americký IT gigant Microsoft má připravený projekt výstavby datového centra v České republice, o kterém už se nějakou dobu spekuluje. V současné době se ale vyčkává na to, jak se vyvine situace kolem vysoké ceny energií. Ta má značné dopady i na provoz datacenter, mnoho z nich musí zdražovat. Informaci Lupě potvrdil vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš, který se zástupci Microsoftu nedávno jednal.

29. října 2022

Setkání evropských protidrogových koordinátorů v Praze kvůli...

Zdroj Magazín Konopí ze dne 29. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil začal činit první kroky, které by měly vést k vytvoření regulovaného trhu s konopím v Česku. Důležité nicméně je koordinovat tento postup i na úrovni celé Evropské unie, a proto Vobořil svolal na 6. září do Prahy své kolegy ze všech členských států EU. Cílem bylo zjistit, jak se k ukončení prohibice konopí staví jednotlivé státy a zkusit navrhnout jednotný postup v této oblasti. Jindřich Vobořil začal činit první kroky, které by měly vést k vytvoření regulovaného trhu s konopím v Česku. Jednání probíhala za zavřenými dveřmi a z oficiálních výstupů jsme se moc nedozvěděli, snad jen že „problémy“ budou dělat státy jako Francie a Švédsko. Další den proběhlo ještě neformální setkání s experty z Kalifornie a Thajska za účasti vicepremiéra Ivana Bartoše, kde se hovořilo o praktických překážkách chystaných reforem nefunkční protikonopné legislativy. 
The post Setkání evropských protidrogových koordinátorů v Praze kvůli konopí appeared first on Magazín Konopí.

27. října 2022

Stavební řízení nemá být „druhý Mordor“, slibuje ministr...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 27. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Vláda schválila novelu stavebního zákona, která ruší vznik Nejvyššího stavebního úřadu a zachovává část stavebních úřadů v obcích. Potvrdit to ještě musí parlament. „Věřím, že stavební řízení v České republice už nebude druhý Mordor,“ řekl ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš.

26. října 2022

Chaos a amatérismus? Bartoše tepou za přípravu digitální...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Plánovaná digitální agentura, kterou chce od ledna spustit vicepremiér Ivan Bartoš, má za úkol zejména sjednotit a zjednodušit komunikaci mezi ministerstvy. Nejlépe tak, aby úřady nic nevyžadovaly po lidech a potřebné údaje si zajistily samy pomocí...

25. října 2022

Pracovní důvody, výhrady i chybějící pozvánky. Část vlády se...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Na předávání státních vyznamenání v pátek nedorazí velká část vlády Petra Fialy (ODS). Zatímco ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) podle deníku Právo patří mezi politiky, kteří nedostali od Hradu pozvánku, vicepremiér Ivan Bartoš...

23. října 2022

Pokud města či nemocnice neuzavřou smlouvu na energie, má je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Města, kraje, ale i nemocnice, školy nebo sportovní kluby budou mít zajištěné energie i v příštím roce, slibují lídři vládní koalice. Pokud tyto instituce neuzavřou smlouvy samy, zajistí je dodavatelé poslední instance (DPI). A to za státem garantované ceny. Slova vicepremiéra a předsedy Pirátů Ivana Bartoše potvrdil ČT i šéf poslanců ODS Marek Benda. Doteď kabinet počítal s tím, že pro veřejné instituce bude nakupovat státní obchodník, firma Prisko.

19. října 2022

OBČANKA: Vlna nevole

Zdroj Neviditelný pes ze dne 19. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Zachytil jsem v posledním týdnu dvě zprávy, obě mi udělaly radost. Bude zrušený velký techničák a Ivan Bartoš od Pirátů ohlásil, že příští rok se zavede občanka v mobilu. Velký techničák je dnes rozkládací lejstro s úředními údaji o vozidle.

18. října 2022

Homofobie nemá v Evropě místo, řekl Bartoš v Evropském...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Štrasburk - Homofobie nemá v Evropě místo, zdůraznil dnes český ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády pro digitalizaci Ivan Bartoš na plénu Evropského parlamentu ve Štrasburku....

Novela stavebního zákona schytává tvrdou kritiku....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

O budoucí podobu českého stavebnictví aktuálně probíhá tvrdá bitva. Developerům, podnikatelským svazům ani městům se nelíbí nová podoba stavebního zákona, kterou připravilo ministerstvo pro místní rozvoj pod vedením ministra Ivana Bartoše (Piráti)....

6. října 2022

Máme doplácet miliony a nemáme na to. Obce bojují s...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Vedení obcí a měst se bouří proti změnám v nastavení dotací na modernizaci základních škol. Resort vedený předsedou Pirátů Ivanem Bartošem se chystá snížit původně plánované limity podpory tak, aby peníze vyšly na větší množství projektů. Starostové...

3. října 2022

Poklona sestře Ivetě. Ivana Bartošová po letech zpívala na...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 3. 10. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Mezi dvěma desítkami zpěváků, kteří vzdali v neděli večer v Lucerně hold zesnulé Ivetě Bartošové (†48), byla i její sestra Ivana (56). Od devadesátých let žije v zahraničí, a ač byla kdysi ceněnou zpěvačkou, veřejně už dlouho nevystupuje. Pro tentokrát však udělala výjimku.

30. září 2022

Bartoš ustoupil tlaku starostů. Žádosti o dotace na opravu...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 9. 2022  •  Ivan Bartoš  •  1

Velkou nevoli mezi starosty napříč republikou vzbudilo rozhodnutí ministerstva pro místní rozvoj (MMR), které jen tři dny před odevzdáním žádostí na dotace pro opravu škol radikálně změnilo podmínky výzvy. Místo deklarovaných maximálně 99 milionů korun ořezalo možnou dotaci „jen“ na 35 milionů korun. Ministr Ivan Bartoš nakonec tlaku ustoupil, byť jen částečně.

25. září 2022

Vítězové v krajských městech vyjednávají o koalicích. Ve...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 9. 2022  •  Ivan Bartoš  •  2

V krajských městech v Česku se po komunálních volbách rozjela vyjednávání o nových podobách koalic. Nejrychleji se domluvily strany v Plzni, kde by mělo vládnout ANO spolu s Piráty a STAN s podporou dvou zastupitelů za SPD. To ovšem kritizuje předseda Pirátů Ivan Bartoš i šéf STAN Vít Rakušan. Jasná je i dohoda ve Zlíně, kde bude ANO spolupracovat s ODS, KDU-ČSL a Piráty, společně budou vyjednávat s případnými dalšími partnery. V Brně, kde zvítězila kandidátka ODS a TOP 09 chce její lídryně Markéta Vaňková zahájit vyjednávání o možné koalici v pondělí.

Plzeňští Piráti a Starostové dohodli koalici s ANO a PRO...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 9. 2022  •  Ivan Bartoš  •  2

V Plzni bude vládnout koalice ANO, Piráti a STAN, nově s podporou PRO Plzeň. Lídři se vzdali podpory SPD a už podepsali memorandum o spolupráci. Proti vznikající koalici ANO, Pirátů a STAN s podporou dvou zastupitelů za SPD ve vedení Plzně se už dříve v neděli postavil jejich předseda Ivan Bartoš. Proti vznikající koalici v Plzni, která by se opírala o podporu SPD, se vymezil i Vít Rakušan (STAN). 

22. září 2022

Venkov opouštějí lékaři i obchodníci. O problémech obcí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 9. 2022  •  Ivan Bartoš  •  2

Zejména menší obce se potýkají s tím, že mizí služby – lékaři, pošta i obchody. Recepty svých stran i pohledy na to, jak může obcím pomoci celostátní politika, představili lídři sněmovních politických stran v třetí části předvolební superdebaty České televize. Diskusi Andreje Babiše (ANO), Ivana Bartoše (Piráti), Petra Fialy (ODS), Mariana Jurečky (KDU-ČSL), Tomia Okamury (SPD), Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) a Víta Rakušana (STAN) moderoval Martin Řezníček.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.