Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Jsem rád, že jsem byl u porodu s manželkou, řekl Pirát Ivan Bartoš

Předseda Pirátů Ivan Bartoš (40) si užívá pocity čerstvého otcovství. V úterý se mu narodil syn Bertram. Právě neobvyklé jméno politikova syna se okamžitě začalo přetřásat na sociálních sítích.

Ivan Bartoš aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
12.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
9.67Vliv / význam klesá
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

6. srpna 2020

Jsem rád, že jsem byl u porodu s manželkou, řekl Pirát Ivan...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 6. 8. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda Pirátů Ivan Bartoš (40) si užívá pocity čerstvého otcovství. V úterý se mu narodil syn Bertram. Právě neobvyklé jméno politikova syna se okamžitě začalo přetřásat na sociálních sítích.

5. srpna 2020

Šéf Pirátů Ivan Bartoš je tatínkem. Miminku dali s manželkou...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 5. 8. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi (40) a jeho ženě Lydii (37) se v úterý večer narodil syn. Novopečený tatínek se s novinkou pochlubil na svém facebookovém profilu. Pro syna vybrali neobvyklé jméno Bertram.

26. červenece 2020

Malostranský zápisník: Jak Ivan Bartoš ušetřil za...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 7. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Co je novým eskamotérským kouskem Pirátů? Proč premiér přešel ze slovenštiny rovnou do bruselské hotentotštiny? V kolik hodin začíná ráno českého novináře? A proč náměstek pražského primátora Adam Scheinherr nemůže učit dílny a pozemky?

8. červenece 2020

Piráti žádají Babiše o zveřejnění smluv k dostavbě Dukovan

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 8. 7. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Praha - Předseda opoziční Pirátské strany Ivan Bartoš dnes vyzval dopisem premiéra Andreje Babiše (ANO), aby zveřejnil smlouvy, které se týkají stavby nového jaderného bloku v elektrárně...

Piráti žádají Babiše o zveřejnění smluv k dostavbě Dukovan

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 8. 7. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Praha - Předseda opoziční Pirátské strany Ivan Bartoš dnes vyzval dopisem premiéra Andreje Babiše (ANO), aby zveřejnil smlouvy, které se týkají stavby nového jaderného bloku v elektrárně...

10. června 2020

Ivan Bartoš, předseda Pirátů, se zastal romského aktivisty...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 10. 6. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

10.6.2020 16:03 - Ivan Bartoš, předseda Pirátské strany, se zastal romského aktivisty Jožky Mikera, kterého v Teplicích přepadli útočníci. Miker šel okolo hospody nedaleko svého bydliště, kde na něj zaútočilo několik zřejmě podnapilých lidí. Důvodem k tomu bylo triko Pirátské strany, které na sobě Miker měl.

7. června 2020

Nouzový stav se na Trojanovi podepsal: Vypadá jako Bartoška!

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 6. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Už se ho skoro chtěli ptát, jak to příští rok bude se zrušeným filmovým festivalem v Karlových Varech. Jenže jakmile přišli blíž, zjistili, že to není Jiří Bartoška (73), ale že si takřka totožný plnovous nechal narůst herec Ivan Trojan (55).

6. června 2020

Pirát Bartoš ukázal „kněžku chaosu“ s bříškem. Přidal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 6. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

O milou rodinnou fotografii se předseda Pirátů Ivan Bartoš podělil se svými příznivci a fanoušky. Po dlouhé pauze konečně vyrazil k rodičům, které nenavštěvoval kvůli obavám z přenosu nákazy koronavirem. Na památku si pořídili fotografii, která ukazuje, že Bartošova partnerka Lydie Franka Bartošová, přezdívaná „kněžka chaosu“, už má zřejmě těsně před porodem.

4. června 2020

Bartoš kritizuje, že vláda nepomohla lidem pracujícím na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 4. 6. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Praha - Předseda Pirátů Ivan Bartoš považuje při úvahách o schodku letošního státního rozpočtu 500 miliard za absurdní, že vláda při takto obrovském deficitu nepomohla lidem pracujícím...

1. května 2020

Pandemie není One Man Show, pustil se pirát Bartoš do...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 5. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Podle pirátů Česko zastavilo první vlnu pandemie koronaviru. Uvedl to předseda strany Ivan Bartoš. Přitom však varuje, že může přijít druhá vlna a obává se, že vláda na to není připravena. „Několik vln přišlo mimo jiné i v případě španělské chřipky,“ říká v rozhovoru po Skypu Bartoš s tím, že se mu nelíbí autoritativní chování epidemiologa Romana Prymuly. „Jen někomu je dopřáno sluchu, navíc pouze ve chvíli, kdy se to hodí,“ tvrdí šéf strany.

23. dubna 2020

Bezdomovci v exekucích a sponzoři ANO. Bartoš chtěl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 4. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch podle Pirátů občanům i poslancům stále dluží vysvětlení nákupů respirátorů od firem s neznámými majiteli, milionovými exekucemi či vazbami na hnutí ANO. Předseda Pirátů Ivan Bartoš chtěl Vojtěcha konfrontovat na středeční schůzi Sněmovny. Ta se ale protáhla a byla ukončena dříve, než to mohl udělat. Svůj projev tak zveřejnil na internetu.

„Banda amatérů,“ šije Kalousek do vlády kvůli soudu....

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 4. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Dnešní soudní rozhodnutí o zrušení čtyř opatření ministerstva zdravotnictví podle opozice potvrzuje předchozí obavy, že si vláda ANO a ČSSD v boji s epidemií nového typu koronaviru počíná protizákonně. Předseda ODS Petr Fiala řekl Blesk Zprávám, že verdikt dokládá neschopnost vlády. Šéf Pirátů Ivan Bartoš s odkazem na některé výroky soudu uvedl, že na stejná rizika upozorňovala jeho strana od počátku. Zaznívají i výzvy k rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) či celého kabinetu. Vláda dnes měla představit další plán uvolňovaání vydaných opatření. Jednání ale po rozhodnutí soudu přerušila, vrátí se k němu až v 18 hodin večer. 

7. dubna 2020

Piráti chtějí znát plán pro postupné uvolňování omezení

Zdroj Tyden.cz ze dne 7. 4. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti chtějí znát vládní plán zásobování a distribuce ochranných pomůcek, kritéria pro postupné uvolňování omezení nebo opatření pro zmírnění ekonomických dopadů pandemie koronaviru. Na úterní tiskové konferenci to řekl předseda strany Ivan Bartoš.

5. dubna 2020

Prodloužení nouzového stavu? Opozice bude žádat podrobné...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 4. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Opozice bude ve Sněmovně po vládě požadovat podrobné vysvětlení, proč navrhuje prodloužit nouzový stav kvůli nákaze novým koronavirem. V diskusním pořadu Partie televize Prima to dnes řekli předseda ODS Petr Fiala a předseda Pirátů Ivan Bartoš. Teprve poté je podle nich možné návrh podpořit, ne však na 30 dní. ODS mluví o možnosti prodloužení o dva týdny, Bartoš zmínil alternativu do konce dubna. Podle opozice přijímá nyní vláda opatření pro boj s nákazou novým koronavirem chaoticky.

30. března 2020

Kroky vlády nelze předvídat. Potřebujeme plán, míní předseda...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Změny ve vedení ústředního krizového štábu, vznik nového řídicího týmu COVID-19 i přijímání dalších ekonomických opatření. Podle předsedy Pirátské strany sice vláda přijala potřebná omezení proti shromažďování lidí, s pandemií nového typu koronaviru ale jinak bojuje chaoticky. „I pro lidi, i pro politiky, i pro firmy je nepředvídatelné, s čím vláda který den přijde,“ uvedl Ivan Bartoš v Interview ČT24.

25. března 2020

Opozice nabízí první jména do krizového štábu. Žádné...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Premiér Andrej Babiš očekává, že mu ve čtvrtek opoziční strany představí své kandidáty do Ústředního krizového štábu. „Neměli by to být žádní politici, ani komunální,“ řekl iDNES.cz předseda vlády. Piráti a hnutí STAN se shodli na na nominaci společného kandidáta. Je jím Filip Matějka z institutu CERGE, řekl předseda Pirátů Ivan Bartoš.

20. března 2020

Kalousek se v roušce čílí kvůli koronaviru: Nemysleli na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Vedení TOP 09 sice pochválilo vládu třeba za to, že bude stát zaměstnavatelům proplácet dobu, kdy budou zaměstnanci v karanténě kvůli koronaviru. Jenže zároveň je i čím dál tím více kritické. Jak šéfka strany Markéta Pekarová Adamová, tak i Miroslav Kalousek předstoupili v pátek s výraznými výhradami. Kalousek předpokládá, že česká ekonomika i kvůli tomu, jak vláda hospodařila poslední roky, projde krizí. Mezi 10 opatřeními, které Topka navrhuje, je třeba odpuštění nájmu podnikatelům či odložení placení daní a řada dalších. Stejně jako vedení TOP 09 vysílal živě na facebooku i šéf Pirátů Ivan Bartoš.

Bartoš vyzval vládu, ať zveřejní podmínky pro zmírnění...

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Vláda by měla zveřejnit, za jakých podmínek uvolní, nebo naopak zpřísní restriktivní opatření přijatá kvůli epidemii koronaviru. V on-line debatě s veřejností k tomu vyzval předseda opozičních Pirátů Ivan Bartoš. Vyjádřil také přesvědčení, že nouzový stav, který kabinet vyhlásil na 30 dní, Sněmovna pravděpodobně bude muset prodloužit.

21. února 2020

Babiše Češi hodnotí nejlépe, Schillerová ho dotahuje a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 2. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Ze členů vlády a šéfů parlamentních stran lidé nejlépe hodnotí premiéra Andreje Babiše (ANO), na kterého se dotahuje ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Následují ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Pirátů Ivan Bartoš a ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Vyplývá to z lednového průzkumu, jehož výsledky novinářům poskytla agentura STEM. Proti loňskému říjnu se významněji zlepšilo hodnocení bývalého předsedy lidovců Marka Výborného, ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) a šéfa Pirátů Bartoše.

20. února 2020

Hodnocení lídrů politických stran: nejlépe si vedou Babiš a...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 20. 2. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Ze členů vlády a šéfů parlamentních stran lidé nejlépe hodnotí premiéra Andreje Babiše (ANO), na kterého se dotahuje ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Následují ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Pirátů Ivan Bartoš a ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Vyplývá to z lednového průzkumu, jehož výsledky ČTK poskytla agentura STEM. Proti loňskému říjnu se významněji zlepšilo hodnocení bývalého předsedy lidovců Marka Výborného, ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) a šéfa Pirátů Bartoše.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.