Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Za únik o zvýšení DPH můžou Piráti, nařkl je Zdechovský. Bartoš to odmítl

Europoslanec Tomáš Zdechovský obvinil Piráty, že předali médiím informace o plánech na změny v sazbě DPH. Předseda Pirátů Ivan Bartoš to však odmítl. Nařčení označil za kampaň před volbami do Evropského parlamentu. „Kdo nechce být v koalici, ať z ní vypadne,“ opřel se do Pirátů Zdechovský ve vysílání CNN Prima NEWS.

Ivan Bartoš aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

15. dubna 2023

Za únik o zvýšení DPH můžou Piráti, nařkl je Zdechovský....

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 4. 2023  •  Ivan Bartoš  •  20

Europoslanec Tomáš Zdechovský obvinil Piráty, že předali médiím informace o plánech na změny v sazbě DPH. Předseda Pirátů Ivan Bartoš to však odmítl. Nařčení označil za kampaň před volbami do Evropského parlamentu. „Kdo nechce být v koalici, ať z ní vypadne,“ opřel se do Pirátů Zdechovský ve vysílání CNN Prima NEWS.

11. dubna 2023

Stanjurova revoluce v DPH: Větší zdanění vody, knih či léků?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

Resort financí navrhuje dvě sazby místo nynějších tří. Základní by měla být ve stejné výši 21 procent a jedna snížená 14 procent. Podle ČT ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) mj. navrhuje přesunout část služeb a zboží z nejnižší desetiprocentní do té nejvyšší 21procentní. Šlo by třeba o vodné a stočné, točené pivo nebo vstupenky na sportovní a kulturní akce. Vyšší sazby např. u knih, MHD nebo léků a větší zdanění vodného odmítají koaliční Piráti, ohradil se proti tomu vicepremiér Ivan Bartoš. Otevřené zlobě pak čelí ministr od opozice. Podle Stanjury ministerstvo financí pouze zpracovalo výpočty, co by znamenaly pro státní rozpočet změny jednotlivých položek (DPH).

Piráti odmítají vyšší spodní sazbu DPH, Okamura mluví o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 4. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

Ministerstvo financí navrhuje dvě sazby daně z přidané hodnoty (DPH), základní ve výši 21 procent a sníženou 14 procent. Nahradit by měly nynější tři sazby ve výši 21, 15 a 10 procent. V pondělí večer o tom informovala Česká televize. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš ohledně změn pro iDNES.cz řekl, že zvýšení spodní sazby DPH na 14 procent Piráti nepodporují.

27. března 2023

Zrušení stavebního spoření není tragédií, podpora bydlení ano

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  11

Stavební spoření není efektivní a nemění situaci na trhu s bydlením, uvedl v České televizi ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš. Dodal, že by podporu zrevidoval a ušetřené peníze využil na jinou podporu bydlení. Přidal se tak ke svému koaličnímu...

26. března 2023

Stavební spoření podle Bartoše neslouží původnímu účelu....

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 26. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

Stávající systém stavebního spoření je podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) v současnosti neefektivní a neplní svou původní funkci. Připouští konec státní podpory. Bývalá ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) si myslí, že by podpora stavebního spoření měla zůstat, mělo by být ale limitováno z hlediska účelu a do budoucna by stát mohl uvažovat i o zvýšení příspěvku. Oba politici to řekli v pořadu Otázky Václava Moravce.

Budoucnost stavebního spoření: Bartoš chce peníze převést na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  11

Vláda se v těchto dnech zabývá budoucností stavebního spoření. Zatímco ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) by státní příspěvky zrušil, třeba lidovci jsou proti. Koaliční shodu se nedaří nelézt. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) vidí...

Bartoš chce peníze z podpory stavebního spoření převést na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

Praha - Stávající systém stavebního spoření je podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) v současnosti neefektivní a neplní svou původní funkci. Stát by podle něj měl...

8. března 2023

Politici, političky i jejich polovičky přejí k MDŽ: Babišová...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

I politici, političky či jejich protějškové se letos vyjadřují k Mezinárodnímu dni žen. MDŽ si připomněli na sítích lidovci z Bruselu Tomáš Zdechovský a Michaela Šojdrová, manželka expremiéra a opozičního lídra ze Sněmovny Andreje Babiše Monika či vicepremiér a šéf Pirátů Ivan Bartoš. Co na svátek žen vzkazují?

6. března 2023

Podvodníci rozesílají SMS odkazující na falešný Portál...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  10

Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) varoval před podvodníky, kteří rozesílají SMS zprávy odkazující na falešný Portál občana, jehož prostřednictvím chtějí na lidech vylákat přístupové údaje k jejich bankovnímu účtu. Jediná správná adresa portálu je https://obcan.portal.gov.cz, připomněl na Twitteru Bartoš.

Ministr Bartoš varoval před podvodníky odkazujícími na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  11

Praha - Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) varoval před podvodníky, kteří rozesílají SMS zprávy odkazující na falešný Portál občana, jehož prostřednictvím chtějí...

Ministr Bartoš varoval před podvodníky odkazujícími na...

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  11

Vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) varoval před podvodníky, kteří rozesílají SMS zprávy odkazující na falešný Portál občana, jehož prostřednictvím chtějí na lidech vylákat přístupové údaje k jejich bankovnímu účtu.

5. března 2023

Stát chce přidat svým ajťákům. U externích firem mizí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 3. 2023  •  Ivan Bartoš  •  11

Digitalizace musí znamenat úsporu, i tak v ní mizí miliardy. Chybí zkušení ajťáci, varoval ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš. Podle jeho slov IT experti mají ve státní správě až o 40 procent nižší platy než v soukromém sektoru. To by se mělo změnit. Ministerstvo práce a sociálních věcí nyní jedná o změnách v jejich odměňování.

21. února 2023

Známky asi budou, přesvědčil mě Ivan Bartoš, říká zvolený...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  13

Zvolený prezident Petr Pavel původně nechtěl poštovní známky se svou podobiznou. V primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka ale slíbil, že už se tomu nebude bránit. Přesvědčil ho ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš, který se přimluvil za filatelisty.

14. února 2023

Bartoš vítá, že se Pavel chce věnovat strukturálně slabším...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  13

Praha - Vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) vítá, že se zvolený prezident Petr Pavel chce věnovat regionům, které mají strukturální problémy. Prezident může...

Bartoš vítá, že se Pavel chce věnovat strukturálně slabším...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 14. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  12

Praha - Vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) vítá, že se zvolený prezident Petr Pavel chce věnovat regionům, které mají strukturální problémy. Prezident může...

Piráti si našli místo někde mezi katolickou a komunistickou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  14

Rodičovskou musíme valorizovat, Ferrari bych podnikatelům zatrhl kupovat na firmu, chvástá se šéf Pirátů Ivan Bartoš v rozhovoru pro Primu a v podstatě v něm vysvětluje, proč se jeho strana stala ve vládě neviditelnou. Je to paradox. Nejde ani tak o...

Pavel se sešel s šéfem Pirátů Bartošem. Řešili Ústecký kraj...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  12

Zvolený prezident Petr Pavel se v úterý v Hrzánském paláci sešel s ministrem pro místní rozvoj a předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Diskutovali o Ústeckém kraji a periferních oblastech. „Má problematiku regionů ‚nacítěnou,‘“ míní Bartoš. Vítá, že se chce Pavel věnovat regionům, které mají strukturální problémy. Prezident jim může přinést potřebnou pozornost, míní Bartoš.

Vohralíková a Mynář řešili seznam hostů na inauguraci i...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  13

Budoucí vedoucí Kanceláře prezidenta republiky (KPR) Jana Vohralíková v úterý s dosluhujícím protějškem Vratislavem Mynářem a šéfem sněmovní kanceláře Martinem Plíškem řešila seznam hostů na březnovou inauguraci nového prezidenta Petra Pavla či bezpečnostní opatření. Mynář předal Vohralíkové představu o inauguraci, podoba podle něj záleží na nové administrativě. Pavel se sešel v ministrem pro místní rozvoj Ivanem Bartošem (Piráti), aby spolu probrali situaci v regionech i otázku digitalizace.

10. února 2023

Ivan Bartoš: Legalizace rovná se ochrana nezletilých 

Zdroj Magazín Konopí ze dne 10. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  12

(V šestnáctém vydání Konopí vyšel obsáhlý rozhovor s Ivanem Bartošem, z nějž jsme původně zveřejnili pouze úryvek, který vyvolal velký ohlas. Nyní vám přinášíme rozhovor v kompletním znění.) Za politika nehovoří slova a sliby, nýbrž činy. Bude mít Ivan Bartoš příležitost brzy prokázat, že dokáže převést své vize týkající se reformy konopných zákonů do reality? Čeká nás konec prohibice? O tom všem a mnohém dalším jsme si povídali ve velmi otevřeném rozhovoru. Jak podle vás dnešní česká společnost vnímá konopí?  Jsem přesvědčen, že vztah politiků i části veřejnosti ke konopí je dost pokrytecký. Naše společnost je velmi tolerantní k látkám jako alkohol a tabák, které jsou legální, zdaněné a relativně dostupné. Ale ke konopí, které má prokazatelně menší škodlivost než výše zmíněné drogy a v řadě případů lze hovořit i o jeho léčebných účincích, se staví negativně. Přitom podle studie Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti využije konopí nějakým způsobem alespoň jednou za rok na 800 000 obyvatel České republiky, a to nejčastěji ve formě masti. Znám spoustu osvícených policistů, kteří jsou ze současné legislativy nešťastní. Řada z nich si konopí sama pěstuje, což je v tuto chvíli trestné, nebo ho shání na černém trhu či od známých, kdy zase zákon porušuje výrobce takové masti. My se k problematice všech psychotropních látek snažíme přistupovat opravdu zodpovědně a naše návrhy jsou diskutovány s experty. ...
The post Ivan Bartoš: Legalizace rovná se ochrana nezletilých  appeared first on Magazín Konopí.

9. února 2023

Weby státních úřadů by měly vypadat stejně. Za dvacet let se...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 2. 2023  •  Ivan Bartoš  •  13

Každý pes jiná ves. I tak by se dala označit prezentace vládních a státních institucí na internetu. Většina z nich používá rozdílnou podobu webových stránek a někdy se uživatel může ptát, co vlastně mají společného. Zároveň každá instituce používá rozdílnou doménu. To by se v dohledné době mohlo změnit, protože vláda schválila záměr vicepremiéra pro digitalizaci Ivana Bartoše (Piráti) tuto podobu sjednotit. Jak to dopadne, není dopředu jasné, neboť podobné snahy tu v minulosti byly už několikrát. Nicméně odborníci si myslí, že to tu mělo být už dávno.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.