Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Státní realitka krizi bydlení neřeší, jen potvrzuje bezmoc státu při vymáhání práva

Ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády z Pirátů Ivan Bartoš přišel s nápadem, který by mohl pomoci v řešení bytové krize. Pomůže prý státní, resp. veřejná realitka. Ta majiteli zaručí, že za něj byt pronajme, zaručí mu pravidelný příjem,...

Ivan Bartoš aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.6Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.11Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.182Vliv / význam roste
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

16. května 2022

Státní realitka krizi bydlení neřeší, jen potvrzuje bezmoc...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Ministr pro místní rozvoj a místopředseda vlády z Pirátů Ivan Bartoš přišel s nápadem, který by mohl pomoci v řešení bytové krize. Pomůže prý státní, resp. veřejná realitka. Ta majiteli zaručí, že za něj byt pronajme, zaručí mu pravidelný příjem,...

Měli bychom vnímat krizi i jako příležitost, řekl na...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Hradec Králové - O krizi by se podle vicepremiéra pro digitalizaci Ivana Bartoše (Piráti) mělo mluvit i jako o příležitosti, jak věci rychleji měnit, za využití zkušeností z pandemie...

Měli bychom vnímat krizi i jako příležitost, řekl na...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 16. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Hradec Králové - O krizi by se podle vicepremiéra pro digitalizaci Ivana Bartoše (Piráti) mělo mluvit i jako o příležitosti, jak věci rychleji měnit, za využití zkušeností z pandemie...

Stát založí Digitální a informační agenturu. Bude řídit...

Zdroj Lupa.cz ze dne 16. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Plány na centrální řízení digitalizace a e-governmentu v Česku mají zase o něco konkrétnější obrysy. Na konferenci ISSS 2022 v Hradci Králové bylo oznámeno založení Digitální a informační agentury (DIA). O těchto ambicích už jsme na Lupě psali, vizi také v našem rozhovoru rozebíral Ivan Bartoš.

14. května 2022

Pronájem bez starostí s obcí jako realitkou, chce Bartoš...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Svůj neobydlený byt svěříte obci, která vám bude posílat peníze za nájem a byt pronajme za vás. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš předpokládá, že když budou mít majitelé volného bytu pronájem bez starostí, mohli by mít o nabídku „realitních služeb“ obce zájem. Na uzákonění nápadu už resort pracuje.

13. května 2022

Koalice získala čas na úpravu stavebního zákona. Zabráníme...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Poslanecká sněmovna schválila vládní návrh novely stavebního zákona, která počítá s odkladem účinnosti jeho části. „Zabráníme tak chaosu, který by nastal,“ řekl ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš. Ve Sněmovně v pátek skončily obstrukce, které ji v minulých dnech paralyzovaly. Právě to umožnilo, aby i změna stavebního zákona prošla. Nyní ji posoudí ještě Senát.

7. května 2022

Rodičovská může stoupat jako penze, říká vicepremiér Ivan...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti se po vstupu do vlády stali téměř neviditelnou stranou. I o tom byl velký rozhovor MF DNES s jejich předsedou. „To máte nějak změřené?“ snažil se to vyvrátit vicepremiér Ivan Bartoš. „Podle mě doba, kdy se mezi ministry soutěžilo, který z nich kolikrát za den někde veřejně vystoupí, skončila,“ říká.

Na premiéru nepozvaný Rychtář a minisérie o Bartošové: Zlost...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Na premiéru třídílné minisérie Iveta do kina Lucerna tvůrci pozvali jak syna Artura Štaidla (25), tak sestru Ivanu (56). Vdovec Josef Rychtář (64) ale na slavnostní uvedení seriálu o životě Ivety Bartošové (†48) pozvánku neobdržel.

5. května 2022

SATIRA: Proč chce Ivan Bartoš zbourat Brno?

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 5. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Co dělá šéf Pirátů Ivan Bartoš, když ho nikdo nevidí? Totéž co Dominik Feri? Nebo zachraňuje českou přírodu před dálnicemi? Bude člověk sdílet s čolkem vilu nebo mokřad? A co postaví Ivan Bartoš místo Brna? Odpověď na tyto otázky přináší další díl Nekorektního Deníku.

30. dubna 2022

Minisérie na počest Ivety Bartošové (†48): Děj nalinkovala...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Je to přesně 8 let, co Iveta Bartošová (†48) ukončila dobrovolně život skokem pod kola vlaku. A přesně za týden se zpěvačce dostane velké pocty – třídílné minisérie Iveta, jejíž děj tvořila i její jednovaječná sestra Ivana (56).

21. dubna 2022

Vnitro už vydalo přes 300 tisíc víz pro lidi prchající před...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Podle průzkumu ministerstva práce a sociálních věcí mezi firmami jsou v Česku desetitisíce volných pracovních míst vhodných pro zájemce z Ukrajiny. Nejčastěji jsou to pozice pro pomocné pracovníky, je ale i vysoká poptávka po kvalifikovaných zaměstnancích. Česko od počátku války vydalo již téměř 302 tisíc speciálních víz pro lidi prchající před ruskou invazí na Ukrajině. Ve středu udělilo 2800 speciálních víz, což je zhruba stejný počet jako ve stejný den minulý týden. Podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) požádá Česko a dalších osm států Evropskou komisi o finanční pomoc v souvislosti s uprchlickou krizí způsobenou válkou na Ukrajině. 

19. dubna 2022

Ministerstva připravují nový zákon o podpoře bydlení. Obce...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 19. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

19.4.2022 9:55 - Ministerstvo pro místní rozvoj s ministerstvem práce začaly připravovat nový zákon o podpoře bydlení. Základ by měl být hotový do konce roku. Norma se zaměří na zvýšení dostupnosti bydlení, rozšíření nájemního bydlení i na pomoc v bytové nouzi. ČTK to řekl vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti). Podle legislativního plánu by vláda měla výslednou normu dostat v posledním čtvrtletí příštího roku.

15. dubna 2022

Bartoš slibuje zákon o dostupném bydlení. Podpoří nájemní i...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 15. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Do konce roku slíbil ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) předložit nový zákon o podpoře bydlení. V rozhovoru pro agenturu ČTK řekl, že jeho úřad jej spolu s resortem práce a sociálních věcí začal připravovat. Slibuje si od něj, že zlepší dostupnost bydlení, rozšíří nájemní bydlení i pomoc v bytové nouzi.

14. dubna 2022

Stát dá miliardu na rekonstrukci obecních bytů. Nejdříve tím...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Stát již plánuje dlouhodobé ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) vyhlásil dotační program na opravu a vznik obecních či krajských bytů nebo ubytoven. Na rekonstrukci budou moci města nebo obce čerpat...

Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš: Podpoříme všechny...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Už před válkou na Ukrajině byla bytová krize jedním z témat, jež českou společnost, a především mladou generaci, trápila. Uprchlická vlna vše ještě zdramatizovala. O tom, jak na tento tlak bude reagovat vláda, jsem hovořila s ministrem pro místní rozvoj a předsedou Pirátů Ivanem Bartošem.

12. dubna 2022

Online stavební úřad nejspíš odložíme, říká Bartoš....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Méně stavebních úřadů, méně razítek a tím pádem i rychlejší výstavba. Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) představil minulý týden novelu stavebního zákona, která má stavebníkům ulevit od byrokracie. Věří, že jeho návrh to dokáže lépe než...

10. dubna 2022

Americká základna v Česku? Podle Jurečky je v jednání. Kdyby...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) vystoupil v televizním pořadu Partii Terezy Tománkové na CNN Prima News, jeho debatním partnerem byl hejtman Moravsloslezského kraje Ivo Vondrák (ANO). Mluvili například možnost přítomnosti armády NATO na českém území po vzoru Slovenska. Marian Jurečka řekl, že se to bude probírat. „Kdyby taková základna byla na území Ukrajiny, Rusko by si nedovolilo na ně zaútočit,“ řekl. A možná místa umístění základny NATO označil Přerov nebo Mošnov. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ČTK sdělil, že považuje za nešťastné otevírat téma výroky do médií. Podle Jurečky debata kabinetu na toto téma ještě ani nezačala.

Americká základna v Česku? V úvahu přichází Přerov či...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Pro případ přítomnosti Spojených států v Česku by mohly přicházet v úvahu základny v Přerově či Mošnově, řekl v pořadu Partie CNN Prima News ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL). Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) v sobotu Deníku N řekla, že po Velikonocích bude jednat ve Spojených státech se svým protějškem Lloydem Austinem a chce otevřít i téma americké přítomnosti v ČR. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ČTK sdělil, že považuje za nešťastné otevírat téma výroky do médií. 

6. dubna 2022

Bartoš slibuje byty pro uprchlíky. Jeho ministerstvo ale...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Stát, respektive ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš, včera zveřejnil svoji představu, jak dopomoci uprchlíkům z Ukrajiny k bydlení. Rekonstrukce, výstavbu nových bytů, či dokonce vznik takzvaného modulárního bydlení (například kontejnerové domy)...

Firmám údajně chybí 150 tisíc pracovníků z Ukrajiny,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 6. 4. 2022  •  Ivan Bartoš  •  0

Na Ukrajinu se od začátku války vrátilo zhruba padesát tisíc lidí, dalších sto tisíc letos nepřijede na sezonní práce. Uvedl to předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP) Josef Jaroš. Jde podle něj o fyzicky náročné práce, které většinově vykonávali muži. Příchozí z Ukrajiny, mezi nimiž jsou hlavně ženy, děti a starší lidé, je tak podle něj nenahradí. Česká republika dosud vydala už přes 233 tisíc víz pro uprchlíky před válkou na Ukrajině. Podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) by se vláda mohla na rekonstrukci nebo výstavbu bytů pro uprchlíky podílet až pětaosmdesáti procenty. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.