Index vlivu Ivan Bartoš - Index vlivu v politice

 
 
Ivan Bartoš (* 20. března 1980) je členem Pirátské strany od jejího založení. V letech 2009-2013 byl jejím předsedou. Ivan pochází z Jablonce nad Nisou. Od roku 1999 žije v Praze.
 

Opozice nabízí první jména do krizového štábu. Žádné politiky, říká Babiš

Premiér Andrej Babiš očekává, že mu ve čtvrtek opoziční strany představí své kandidáty do Ústředního krizového štábu. „Neměli by to být žádní politici, ani komunální,“ řekl iDNES.cz předseda vlády. Piráti a hnutí STAN se shodli na na nominaci společného kandidáta. Je jím Filip Matějka z institutu CERGE, řekl předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Ivan Bartoš aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.52Vliv / význam klesá
 

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Ivan Bartoš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Ivan Bartoš v poslední době

 

25. března 2020

Opozice nabízí první jména do krizového štábu. Žádné...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Premiér Andrej Babiš očekává, že mu ve čtvrtek opoziční strany představí své kandidáty do Ústředního krizového štábu. „Neměli by to být žádní politici, ani komunální,“ řekl iDNES.cz předseda vlády. Piráti a hnutí STAN se shodli na na nominaci společného kandidáta. Je jím Filip Matějka z institutu CERGE, řekl předseda Pirátů Ivan Bartoš.

20. března 2020

Kalousek se v roušce čílí kvůli koronaviru: Nemysleli na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Vedení TOP 09 sice pochválilo vládu třeba za to, že bude stát zaměstnavatelům proplácet dobu, kdy budou zaměstnanci v karanténě kvůli koronaviru. Jenže zároveň je i čím dál tím více kritické. Jak šéfka strany Markéta Pekarová Adamová, tak i Miroslav Kalousek předstoupili v pátek s výraznými výhradami. Kalousek předpokládá, že česká ekonomika i kvůli tomu, jak vláda hospodařila poslední roky, projde krizí. Mezi 10 opatřeními, které Topka navrhuje, je třeba odpuštění nájmu podnikatelům či odložení placení daní a řada dalších. Stejně jako vedení TOP 09 vysílal živě na facebooku i šéf Pirátů Ivan Bartoš.

Bartoš vyzval vládu, ať zveřejní podmínky pro zmírnění...

Zdroj Tyden.cz ze dne 20. 3. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Vláda by měla zveřejnit, za jakých podmínek uvolní, nebo naopak zpřísní restriktivní opatření přijatá kvůli epidemii koronaviru. V on-line debatě s veřejností k tomu vyzval předseda opozičních Pirátů Ivan Bartoš. Vyjádřil také přesvědčení, že nouzový stav, který kabinet vyhlásil na 30 dní, Sněmovna pravděpodobně bude muset prodloužit.

21. února 2020

Babiše Češi hodnotí nejlépe, Schillerová ho dotahuje a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 2. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Ze členů vlády a šéfů parlamentních stran lidé nejlépe hodnotí premiéra Andreje Babiše (ANO), na kterého se dotahuje ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Následují ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Pirátů Ivan Bartoš a ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Vyplývá to z lednového průzkumu, jehož výsledky novinářům poskytla agentura STEM. Proti loňskému říjnu se významněji zlepšilo hodnocení bývalého předsedy lidovců Marka Výborného, ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) a šéfa Pirátů Bartoše.

20. února 2020

Hodnocení lídrů politických stran: nejlépe si vedou Babiš a...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 20. 2. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Ze členů vlády a šéfů parlamentních stran lidé nejlépe hodnotí premiéra Andreje Babiše (ANO), na kterého se dotahuje ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Následují ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda Pirátů Ivan Bartoš a ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Vyplývá to z lednového průzkumu, jehož výsledky ČTK poskytla agentura STEM. Proti loňskému říjnu se významněji zlepšilo hodnocení bývalého předsedy lidovců Marka Výborného, ministra průmyslu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) a šéfa Pirátů Bartoše.

25. ledna 2020

Hackathon pokračuje, systém k dálničním známkám je ze tří...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 25. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Práce na novém IT systému k elektronickým dálničním známkám, který vytváří na veřejném hackathonu šedesát programátorů, jsou ze tří čtvrtin hotové. Celý systém mají účastníci dokončit v neděli večer. Akci navštívil předseda Pirátů Ivan Bartoš, v neděli chce přijít i premiér Andrej Babiš s ministrem průmyslu Karlem Havlíčkem.
    Další články k tématu:
  • Hackathon právě začal. Dobrovolníci programují e-shop na dálniční známky
  • Ministru Kremlíkovi zlomila vaz zakázka na elektronické dálniční známky
  • E-shop s dálničními známkami uděláme zdarma. Na webu se objevila nová výzva

24. ledna 2020

Lidovci zvolí na sjezdu svého nového předsedu. Morava chce...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

U Pirátů a občanských demokratů to byla v minulých čtrnácti dnech formalita. Jak Ivan Bartoš, tak Petr Fiala získali při volbě předsedů stran přes 90 procent hlasů. Ale zítřejší sjezd KDU-ČSL, který završí ostrý start nového roku s třemi volebními...

21. ledna 2020

POLITIKA: Dva volební nicneříkající kongresy

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Rok nám radostně začal dvěma volebními kongresy. Své divadlo nám představili Piráti, kteří očekávaně potvrdili Ivana Bartoše a hned z jejich shluknutí zazněl zásadní signál pro veřejnost, že už je na čase legalizovat prodej mariány huány a z peněz takto utržených financovat důchodovou reformu.

14. ledna 2020

POLITIKA: Kde chtějí brát Piráti voliče?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 14. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Staronový předseda Pirátské strany Ivan Bartoš po svém opětovném zvolení do čela Pirátské strany vysvětloval, jak se chce jeho strana dostat do vlády.

13. ledna 2020

Bartoš: Piráti jsou svobodomyslní a ohleduplní, svojí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

V čele Pirátů stojí Ivan Bartoš s přestávkami přes osm let a stranu vnímá jako středově liberální. Na spolustranících oceňuje, že jsou svobodomyslní, ohleduplní a dobře připravení politici. Piráti podle něj dnes mají hlavní slovo v otázce dostupného bydlení, promlouvají i do podoby reformy penzí. Bartoš hodnotil působení své strany v pořadu Interview ČT24.

Výmluvy Válkové jsou výsměch, špatnou kandidátkou byla i bez...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Když Helena Válková tvrdí, že nevěděla, jakou roli sehrál před listopadem 1989 Josef Urválek, je to stejné, jako když Andrej Babiš tvrdí, že nevěděl o tom, že se nemohlo svobodně cestovat, říká Ivan Bartoš, který se o víkendu znovu stal předsedou...

12. ledna 2020

Staronový předseda Pirátů Ivan Bartoš: Do vlády chceme, ale...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 12. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Víkendové celostátní fórum České pirátské strany si zvolilo vedení. Předsednickou funkci přesvědčivě obhájil Ivan Bartoš ziskem 606 hlasů. Jeho první zástupkyní se stala poslankyně Olga Richterová, řadovými místopředsedy Vojtěch Pikal, Radek Holomčík a Martin Kučera.

Bartoš premiérem? Taky jsem luxoval jiné strany, přiznal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti si v sobotu zvolili nové vedení, změn bylo pomálu. Lídrem strany zůstal Ivan Bartoš a první místopředsedkyní Olga Richterová. Bartoš se nechal slyšet, že každý lídr je kandidátem na premiéra a on lídrem být chce. Prezident Miloš Zeman by ho předsedou vlády, pokud Piráti vyhrají volby, jmenoval. Hlava státu to řekla v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech.

Na čelných místech strany se změny nekonají

Zdroj Tyden.cz ze dne 12. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti v sobotu v Ostravě na svém celostátním fóru zvolili nové vedení strany. Předsedou se na další dva roky znovu stal Ivan Bartoš, který měl dva protikandidáty. Do druhého kola volby postoupil i místopředseda Sněmovny Vojtěch Pikal, který ale následně z volby odstoupil. Posléze se stal místopředsedou strany. Třetí kandidát, poslanec Mikuláš Ferjenčík, se do druhého kola volby předsedy nedostal.

11. ledna 2020

Piráty dál vede Bartoš, Pikal mu vyklidil pole, Ferjenčíkovi...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Předsedou Pirátské strany zůstává i po sobotním celostátním fóru v Ostravě stávající lídr Ivan Bartoš. Do boje o křeslo s ním šli místopředseda Sněmovny Vojtěch Pikal a místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Mikuláš Ferjenčík. Ferjenčík v kandidátském projevu mimo jiné plédoval za legalizaci marihuany, z volby vypadl ale už v prvním kole. Sestra Ferjenčíka Olga Richterová pak obhájila své místo první místopředsedkyně. Druhým místopředsedou se stal Pikal. Piráti také představili lídry krajských kandidátek a kandidáty do Senátu. Bude jimi Michal Horák, Adéla Šípová, Petr Jeník a Zdeněk Žák. Jednání potrvá do neděle, kdy se Piráti budou věnovat zejména workshopům.

Bartoš nastínil strategii. Rýsuje se spolupráce se STAN?

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Hnutí STAN je v současné chvíli pro Piráty politicky nejbližší partner. Případnou koaliční spolupráci by s ním ale Piráti domlouvali až po volbách. Na tiskové konferenci v Ostravě to v sobotu řekl znovuzvolený předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Ivan Bartoš povede Piráty další dva roky. Svou pozici obhájil

Zdroj Tyden.cz ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Předsedou Pirátů bude další dva roky opět Ivan Bartoš.

Bartoš v Ostravě obhájil post šéfa Pirátů, zbrojí na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Staronovým předsedou Pirátů je Ivan Bartoš. Rozhodlo se o tom v sobotu na celostátním fóru Pirátské strany, které se koná v industriálních prostorách Multifunkční auly Gong v Dolních Vítkovicích.

Piráti si za předsedu opět zvolili Bartoše, ten slíbil...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Předseda pirátské strany Ivan Bartoš v sobotu v Ostravě v multifunkční hale Gong obhájil pozici šéfa strany. Především díky svému konkurentovi a místopředsedovi sněmovny Vojtěchu Pikalovi vyhrál už v prvním kole. Pikal totiž po zveřejnění výsledků...

Piráti si volí nové vedení. Bartoše vyzývají Ferjenčík a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 1. 2020  •  Ivan Bartoš  •  0

Piráti si v sobotu na jednání celostátního fóra v Ostravě volí nové vedení. Předsednickou funkci obhajuje Ivan Bartoš, vedle něj kandidují také místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Pikal a poslanec Mikuláš Ferjenčík. Nové vedení by mělo stranu dovést do krajských a následně do sněmovních voleb. Piráti také na fóru představí lídry krajských kandidátek a kandidáty do Senátu, zabývat se budou i návrhem na změnu stanov.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.