Index vlivu Tomáš Rosický - Index vlivu ve sportu

Tomáš Rosický
 
 

GLOSA: Buď, anebo. Rosický rozjel se Spartou i fanoušky ruskou ruletu

V Česku je považována Sparta za historicky nejúspěšnější mužstvo se dvanácti tituly od založení samostatné republiky. Poslední vavřín už je ale devět let starý, a tak logicky přichází otázky, co je špatně. Pod největším drobnohledem je aktuálně sportovní ředitel Tomáš Rosický.

Tomáš Rosický aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Tomáš Rosický ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomáš Rosický ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomáš Rosický v poslední době

 

9. ledna 2023

GLOSA: Buď, anebo. Rosický rozjel se Spartou i fanoušky...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 9. 1. 2023  •  Tomáš Rosický  •  0

V Česku je považována Sparta za historicky nejúspěšnější mužstvo se dvanácti tituly od založení samostatné republiky. Poslední vavřín už je ale devět let starý, a tak logicky přichází otázky, co je špatně. Pod největším drobnohledem je aktuálně sportovní ředitel Tomáš Rosický.

5. prosince 2022

Oslavné tanečky již umí. V přípravce Slavoje Polná střílí...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 5. 12. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Slavné jméno do kolébky. Narodíte-li se s příjmením Rosický tatínkovi, který je velkým fotbalovým fanouškem, máte o křestním jménu téměř jasno. V přípravce Slavoje Polná tak nyní válí osmiletý Tomáš Rosický. „Já jsem mu dal příjmení, s manželkou vybrali křestní jméno. Uvidíme, jestli bude mít něco v nohách,“ směje se otec Zbyněk Rosický.

5. srpna 2022

Fotbalová manželka Radka Rosická cukrářkou: Dorty dávám jako...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 8. 2022  •  Tomáš Rosický  •  0

I v domácnosti moderátorky Radky Rosické (41) a někdejšího fotbalového mága, dnes sportovního ředitele Sparty Tomáše Rosického (41) prochází láska žaludkem. Jeho paní je totiž vyhlášenou amatérskou cukrářkou! Nejraději peče dobroty doma pro syna, muže nebo pro přátele jako dárky.

18. červenece 2022

Po Sivokovi nejmladší kapitán. Inspiraci si beru i od...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 18. 7. 2022  •  Tomáš Rosický  •  0

Od dob Tomáše Sivoka na Letné takhle mladý kapitán nehrál. Třiadvacetiletý Ladislav Krejčí povede fotbalovou Spartu do nové sezony s páskou na ruce. „Protože má všechny předpoklady,“ říká sportovní ředitel Tomáš Rosický.

1. června 2022

Cizinec? Narážkám se v Česku nevyhnete, ví Rosický. Priskeho...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 1. 6. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Když se fotbalová Sparta do zahraničního dobrodružství pustila naposledy, jako kapitán ještě seděl v kabině. Velký třesk. Spoustu změn i nových tváří. „Ale nic takového teď nečekejte,“ odmítl Tomáš Rosický, současný sportovní ředitel a muž, který do pozice nového trenéra na Letné vybral Briana Priskeho z Dánska.

Priske je silná osobnost, zapadá do stylu, jakým chceme...

Zdroj České noviny - sport ze dne 1. 6. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Praha - Sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický si myslí, že nový trenér Brian Priske přesně zapadá do koncepce týmu. Bývalého dánského reprezentanta považuje za charakterního...

31. května 2022

Sparta představila nového trenéra. Na Letnou přichází kat...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 31. 5. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Gula? Svědík? Německý kouč? Zapomeňte. Sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický překvapil všechny fanoušky, na horkou židli sparťanského kouče usedne Brian Priske z Dánska. Pro spoustu příznivců půjde o méně známé jméno, ale má za sebou skvělé výsledky. S týmem Midtjyllandu vyhrál dánskou ligu a kvalifikoval se i do základní skupiny Ligy mistrů, když v závěrečném kole play-off vyřadil Slavii.

Zatím jsem nenašel trenéra, který by Spartu dlouhodobě...

Zdroj České noviny - sport ze dne 31. 5. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Praha - Tomáš Rosický přiznal, že za dobu svého působení ve funkci sportovního ředitele fotbalové Sparty nenašel trenéra, který by mužstvo dlouhodobě rozvíjel. Věří však, že v...

24. května 2022

Křetínský odmítl rezignaci Rosického. Podobná sezona se...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 24. 5. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický nabídl rezignaci, představenstvo ji však odmítlo. Sám majitel klubu Daniel Křetínský nesouhlasil s tím, aby někdejší český reprezentant odešel, jelikož ho považuje za řešení problému a nikoli jeho příčinu. Uplynulou sezonu, v niž Letenští zůstali bez trofeje, označil Křetínský za obrovské zklamání a frustraci.

Rosický podle Křetínského ve Spartě zůstane, sezonu označil...

Zdroj České noviny - sport ze dne 24. 5. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Praha - Sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický nabídl rezignaci, představenstvo ji však podle majitele klubu Daniela Křetínského odmítlo. Sám nesouhlasil s tím, aby někdejší...

Rosický nabídl rezignaci, Křetínský ji nepřijal. Porazili...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 5. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický po neúspěšné sezoně nabídl rezignaci. „Představenstvo ji odmítlo. Já osobně jsem byl striktně proti tomu, aby odešel. Tomáš není příčinou problému, ale naopak bude jeho řešením,“ prohlásil klubový majitel Daniel Křetínský.

22. dubna 2022

Strašnej de... vrací úder. Jsi mizerný manažer, vzkázal...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 22. 4. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Sparťanský dres neobléká už skoro dva roky, ale na Letné na něj pořád vzpomínají. A rozhodně ne pouze v dobrém. Guélor Kanga má pozoruhodnou schopnost probouzet kontroverze, kamkoli se šustne. Nyní se gabonský záložník ostře ohradil proti tomu, jak o něm před nedávnem mluvil sportovní ředitel Letenských Tomáš Rosický.

30. března 2022

Rosický a útok na Kangu? Případů urážek je daleko víc: zloba...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 30. 3. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Guélor Kanga od začátku svého působení ve Spartě rozděloval českou společnost. Někteří ho milovali pro jeho nesporný fotbalový cit, jiní ho nenáviděli za jeho výstřední gesta. I tak ale překvapila nečekaně tvrdá slova sportovního ředitele Sparty Tomáše Rosického na adresu Gaboňana, jaké jsou jiné památné slovní přestřelky v historii fotbalu?

6. ledna 2022

Rosický: Neustále se posouváme. Hložek? Věřím, že ještě...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 6. 1. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Fotbalisté Sparty tento týden odstartovali zimní přípravu a novináře si na Letnou pozval sportovní ředitel klubu a jeho někdejší opora a klubová ikona Tomáš Rosický. Řešila se celá řada témat. Bilance dosavadní sezony, odchody a příchody, trenér Vrba, prodloužení končících smluv… Co všechno Tomáš Rosický řekl?

Neustále se posouváme, na podzim ale byly varovné signály,...

Zdroj České noviny - sport ze dne 6. 1. 2022  •  Tomáš Rosický  •  1

Praha - Sportovní ředitel Tomáš Rosický si myslí, že se fotbalisté Sparty výkonnostně neustále zlepšují. Má radost, že Pražané budou v jarní části sezony bojovat ve třech soutěžích...

29. červenece 2021

Boj o Ligu mistrů: Rosický jde se Spartou na osudového...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 29. 7. 2021  •  Tomáš Rosický  •  1

To byla záloha snů. Čtyři mušketýři ve službách londýnského Arsenalu. Kvarteto ultrašikovných prcků zářilo pod kuratelou trenéra Arséna Wengera. Francouz Mathieu Flamini, Bělorus Alexandr Hleb, Španěl Cesc Fabregas a k nim do party český génius Tomáš Rosický. To byl balet!

Kamarádi proti sobě. Fábregas už Rosického dvakrát porazil,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 29. 7. 2021  •  Tomáš Rosický  •  1

Když před třemi roky nastoupil na Letné naposledy, vyprodaný stadion mu nadšeně aplaudoval. Španělský mistr světa Cesc Fábregas tenkrát v Praze rozzářil rozlučku Tomáše Rosického, svého kamaráda a bývalého spoluhráče, kterého už v úterý potká znovu – a to rovnou v boji o Champions League.

OBRAZEM: Hecování, euforie... Jak Vrba s Rosickým společně...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 29. 7. 2021  •  Tomáš Rosický  •  1

Trenér a sportovní ředitel. Pavel Vrba a Tomáš Rosický. „Podřízený“ a „nadřízený“. Dva muži s největší zodpovědností za tým sparťanských fotbalistů. Jeden za to, jak mužstvo hraje. Druhý za to, jak je složené. A jejich první společná a bezmezná radost po postupu do třetího předkola Ligy mistrů. Podívejte se, jak tyto momenty zachytil fotoreportér vydavatelství MAFRA Michal Růžička.

15. červenece 2021

Chtít titul je přirozený vývoj, říká o Spartě před sezonou...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 15. 7. 2021  •  Tomáš Rosický  •  1

Fotbalová Sparta bude chtít po rivalech ze Slavie šlapat více, než tomu bylo v předchozích sezonách. Na tiskové konferenci mluvil generální ředitel František Čupr, sportovní ředitel Tomáš Rosický, trenér Pavel Vrba a kapitán Bořek Dočkal o smělých ambicích. 

17. června 2021

Poslední bitva s Chorvatskem: Necidova pumelice, chuligáni a...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 17. 6. 2021  •  Tomáš Rosický  •  1

Zprvu bída a nulová naděje na zvrat, poté euforie z vydřené remízy. Navrch neukáznění chorvatští fanoušci a zblázněný (a zraněný) kapitán Tomáš Rosický. Takové jsou vzpomínky na poslední vzájemný zápas mezi českou fotbalovou reprezentací a Chorvatskem. Na Euru 2016 šlo vskutku o nevšední a turbulentní zážitek.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.