Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Okamura: V Česku ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti

Praha - V Česku viditelně ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti, řekl na dnešní celostátní on-line konferenci hnutí SPD jeho předseda Tomio Okamura. Část vládnoucích elit podle něho...

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.45Vliv / význam klesá
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

19. prosince 2020

Okamura: V Česku ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - V Česku viditelně ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti, řekl na dnešní celostátní on-line konferenci hnutí SPD jeho předseda Tomio Okamura. Část vládnoucích elit podle něho...

17. prosince 2020

„Jste jako kulomet.“ Okamura, Pekarová Adamová a Pilný se...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 17. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Finální hlasování o rozpočtu sněmovna odložila na pátek. Menšinový kabinet stále nemá dost hlasů a komunisté dál trvají na miliardových škrtech v rozpočtu armády. Ve hře je rozpočtové provizorium. V Událostech, komentářích o tom mluvili zástupci opozice Tomio Okamura (SPD) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) i bývalý ministr financí Ivan Pilný z vládního ANO.

15. prosince 2020

Do bramborového salátu si přidejte sojovou omáčku, radí...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 15. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V České republice jsou podle Tomia Okamury jen dvě japonské restaurace, které vlastní Japonci a kde má sushi autentickou chuť. „Už od pohledu poznáte českou verzi, třeba když je rýže moc nahňácaná,“ prozradil finty japonských kuchařů.

4. prosince 2020

František Kostlán: ČSSD klesla až k Okamurovi. Obě strany...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 4. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

4.12.2020 13:57 - Sociální demokracie se dále propadá směrem ke krajní pravici. Po odchodu xenofobního poslance Jaroslava Foldyny z této strany se na moment zdálo, že by se sociální demokracie mohla vrátit k normálním postojům, avšak hodnotová vyprázdněnost této strany však vede sociální demokraty dál do hlubin xenofobie a rasismu. Nyní si nepokytě přisedla k Tomio Okamurovi, který takovou politiku dělá dlouhodobě.

1. prosince 2020

Opozice kritizuje hygienický superúřad jako velkého bratra...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Zástupci opozičních stran kritizují chystanou novelu zákona o veřejném zdraví. Dala by prý bezprecedentní pravomoci jednomu superúřadu. Šéf SPD Tomio Okamura chápe snahu o centralizaci hygieny, poukazuje ale na nedostatečnou kontrolu ze strany sněmovny. Podle lidoveckého poslance Marka Výborného se vytváří téměř úřednická totalita, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová uvedla, že by úřad Státní hygienické služby měl úlohu Velkého bratra z románu George Orwella. 

19. listopadu 2020

Vláda nedokáže nouzový stav využít, tvrdí opozice. Poslanci...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 11. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Poslanecká sněmovna ve čtvrtek schválila, že nouzový stav kvůli epidemii nového koronaviru může být prodloužen do 12. prosince. Zástupci opozice postup kabinetu kritizují. Vláda v minulých týdnech ukázala, že nouzový stav nedokáže využít pro racionální a odpovědná opatření, říká Jan Skopeček (ODS), který byl hostem pořadu Události, komentáře. Poslanci také žádají otevření menších provozoven. Vláda preferuje nadnárodní hypermarkety, tvrdí šéf SPD Tomio Okamura.

6. listopadu 2020

Roman Máca: SPD Tomia Okamury jako inkubátor pro české...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 6. 11. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

6.11.2020 23:59 - Teroristický útok ve Vídni vyvolal v české politice kromě solidarity také jinou očekávanou reakci. Šéf SPD Tomio Okamura mohl znovu vytáhnout staré osvědčené heslo „ne islámu, ne teroristům“. Právě od Okamurova hnutí ale podobné výroky znějí absurdně. Je to on, kdo v sympatizantech dlouhodobě podněcuje násilí a nenávist, které pak vedou k terorismu – a to nejen islámskému.

13. října 2020

Dezinformátory na Facebooku "krmí" především Kreml. "Boti...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Na levé straně internetové fotokoláže, kterou na svůj facebookový profil umístil předseda krajně pravicové strany SPD Tomio Okamura, vládne pohodová atmosféra. Je na ní fotografie z centra Prahy, kde si turisté užívají posezení v jedné z letních...

4. října 2020

Komentář: Babiš znovu zválcoval Česko, Piráti dobyli novou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Jestli jsou krajské volby referendem o vládě, pak v ANO můžou znovu slavit, zatímco ČSSD voliči poslali do klinické smrti. A podobně i polovládní komunisty, také oni utrpěli další knockout. Radovat se naopak můžou Piráti, kteří svým druhým místem stvrdili, že nejsou žádným internetovým hoaxem, ale skutečně druhou nejsilnější politickou stranou. A dál drží i Tomio Okamura, také on se ve volbách pořád vrací.

29. září 2020

POLITIKA: ČT udělala skvělou reklamu SPD

Zdroj Neviditelný pes ze dne 29. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V sobotních Událostech byl hostem Tomio Okamura. ČT se věnovala rozpočtu na rok 2021 s tím, že ho KSČM odmítá podpořit. Okamura prohlásil, že za určitých podmínek by rozpočet podpořil.

15. září 2020

Youtube vrátil Okamurovi kanál, ale smazal mu dvě videa...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 15. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

15.9.2020 9:35 - YouTube po měsíci obnovila kanál Tomio Okamurovi, ale bez dvou videí, která podle administrátorů šířila nenávist. Původně mu You tube kanál zcela vypl, ale předseda SPD se odvolal. Informují o tom Hospodářské noviny. Která konkrétní videa byla smazána, firma nekomentovala. Vysvětlila ale, že v nich šlo o útoky na "určité skupiny lidí", a tedy o šíření projevů nenávisti.

7. září 2020

Okamura má zpět YouTube kanál. Bez dvou videí kvůli nenávisti

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura si bude muset dávat větší pozor na to, co říká ve videích, která zveřejňuje na svém kanále na YouTube. Po červencovém vypnutí mu ho v pondělí společnost YouTube sice obnovila, smazala z něj ale dvě videa. Důvodem podle ní...

3. září 2020

Ty být pitomec, že ho volit, vzkázal Novotný voličům Okamury...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

SPD je strana, jejíž voliči by vůbec neměli mít volební právo. A její předseda Tomio Okamura lidem lže. V Aréně Jaromíra Soukupa to ve středu řekl starosta pražských Řeporyjí a člen ODS Pavel Novotný. Zároveň přiznal, že je „trochu exhibicionista“. Svou práci starosty prý ale vykonává dobře. Obořil se i do voličů hnutí ANO. Premiér Andrej Babiš prý „ukradl stát“.

8. srpna 2020

Anální výplachy, Takešiho hrad. Lidé si v mapách utahují z...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura si staví na pražském Břevnově netradiční dům. Tvoří ho válcové tubusy a na povolení od úřadů čekal téměř čtyři roky. Ale ani při samotné výstavbě to nemá Okamura s domem jednoduché. Lidé v Google Maps přidávají nevšednímu sídlu označení Takešiho hrad, Lobotomické sanatorium nebo Mešita církve muslimské.

2. srpna 2020

POLITIKA: Okamura a Klaus si nic nedarují

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Hnutí Svoboda a přímá demokracie předstírá euforii. Předseda Tomio Okamura se pochlubil, že jen v období od 22. do 28. července podalo do SPD přihlášku 168 občanů. Celkem má přes šest tisíc členů a pasuje se na největší českou vlasteneckou stranu.

26. červenece 2020

Okamura porušoval pravidla serveru YouTube, ten mu zrušil...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

26.7.2020 22:44 - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Okamura tvrdí, že důvodem bylo, že zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu. Okamura však zřejmě soustavně porušoval pravidla YouTube, které podle webu zakazují zveřejňovat videa s násilnými nebo krutými záběry, jejichž záměrem je především šokovat, vyhledávat senzaci nebo které jsou samoúčelné.

YouTube smazal Okamurův kanál. Jsme svědky tvrdé cenzury,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu.  

Okamura přišel o svůj kanál na YouTube. Web zakazuje...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém Facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení...

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.