Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Babiš nepřesvědčil opozici o delším nouzovém stavu, roztrpčil Bartoše i Fialu

Jednání s premiérem Andrejem Babišem a dalšími členy vlády nepřesvědčilo lídry opozice o tom, aby mohli podpořit prodloužení nouzového stavu. Zklamání nad výsledkem jednání vyjádřili šéf ODS Petr Fiala, předseda Pirátů Ivan Bartoš i lídr SPD Tomio Okamura. Podle Babiše se opozice ani dohodnout nechce.

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.38Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

24. března 2021

Babiš nepřesvědčil opozici o delším nouzovém stavu,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 3. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Jednání s premiérem Andrejem Babišem a dalšími členy vlády nepřesvědčilo lídry opozice o tom, aby mohli podpořit prodloužení nouzového stavu. Zklamání nad výsledkem jednání vyjádřili šéf ODS Petr Fiala, předseda Pirátů Ivan Bartoš i lídr SPD Tomio Okamura. Podle Babiše se opozice ani dohodnout nechce.

20. března 2021

Táhněme všichni za jeden provaz a volme SPD, reagoval...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 3. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Exprezident Václav Klaus má SPD a Trikolóru za cestu k návratu do „normálu“ a naznačil, že by měly spojit síly. To však lídr hnutí SPD Tomio Okamura odmítl. Pokud se podle něho síly menších vlasteneckých či euroskeptických stran nemají tříštit, ať lidé volí jen SPD.

17. února 2021

Pandemický zákon: Blatný cukl opozici, řeší se ještě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 2. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

 Vládní a opoziční politické strany budou ve čtvrtek ráno pokračovat v jednání o pandemickém zákonu, zejména pak o problematice odškodňování firem a živnostníků zasažených protikoronavirovými opatřeními. Kompenzace zůstávají v podstatě jediným, ale zásadním sporným bodem. Většinu jiných připomínek koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) vláda akceptovala, řekl novinářům po dnešní schůzce předseda občanských demokratů Petr Fiala. Naopak předseda SPD Tomio Okamura spokojen nebyl, návrhy hnutí podle něj vypořádány nebyly. Před schůzkou lídrů stran se zákonem bude zabývat též několik ministrů. Třeba v sousedním Německu pandemický zákon vůbec nemají.

Okamura jednal se Zemanem mimo jiné o volebním zákoně

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 2. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura dnes s prezidentem Milošem Zemanem jednali o možných podobách volebního zákona. Okamura po jednání novinářům řekl,...

Okamura bude dnes jednat na Hradě se Zemanem

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 17. 2. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - O aktuální politické situaci včetně vyjednávání sněmovních stran o podobě pandemického zákona bude dnes jednat předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura...

5. února 2021

Soud potvrdil, že Okamura lhal. Předseda SPD se musí omluvit...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 5. 2. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

5.2.2021 19:55 - Předseda hnutí SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura se má veřejně omluvit europoslanci za KDU-ČSL Tomáši Zdechovskému a jeho bývalému kolegovi Pavlu Svobodovi za nepravdivé tvrzení, že hlasovali pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů. Dnes o tom nepravomocně rozhodl soud. Okamura trvá na tom, že jeho výrok byl pravdivý, a odvolá se.

Okamura nepravdivě osočil lidovecké europoslance, rozhodl...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 2. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura se má omluvit politikům KDU-ČSL Tomáši Zdechovskému a Pavlu Svobodovi. Okamura podle soudu nepravdivě napsal, že lidovci hlasovali v Evropském parlamentu pro uvalení sankcí na Česko za nepřijetí migrantů. Rozsudek není pravomocný, Okamura se proti němu odvolá.

19. prosince 2020

Okamura: V Česku ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - V Česku viditelně ubylo svobody, demokracie a spravedlnosti, řekl na dnešní celostátní on-line konferenci hnutí SPD jeho předseda Tomio Okamura. Část vládnoucích elit podle něho...

17. prosince 2020

„Jste jako kulomet.“ Okamura, Pekarová Adamová a Pilný se...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 17. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Finální hlasování o rozpočtu sněmovna odložila na pátek. Menšinový kabinet stále nemá dost hlasů a komunisté dál trvají na miliardových škrtech v rozpočtu armády. Ve hře je rozpočtové provizorium. V Událostech, komentářích o tom mluvili zástupci opozice Tomio Okamura (SPD) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) i bývalý ministr financí Ivan Pilný z vládního ANO.

15. prosince 2020

Do bramborového salátu si přidejte sojovou omáčku, radí...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 15. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V České republice jsou podle Tomia Okamury jen dvě japonské restaurace, které vlastní Japonci a kde má sushi autentickou chuť. „Už od pohledu poznáte českou verzi, třeba když je rýže moc nahňácaná,“ prozradil finty japonských kuchařů.

4. prosince 2020

František Kostlán: ČSSD klesla až k Okamurovi. Obě strany...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 4. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

4.12.2020 13:57 - Sociální demokracie se dále propadá směrem ke krajní pravici. Po odchodu xenofobního poslance Jaroslava Foldyny z této strany se na moment zdálo, že by se sociální demokracie mohla vrátit k normálním postojům, avšak hodnotová vyprázdněnost této strany však vede sociální demokraty dál do hlubin xenofobie a rasismu. Nyní si nepokytě přisedla k Tomio Okamurovi, který takovou politiku dělá dlouhodobě.

1. prosince 2020

Opozice kritizuje hygienický superúřad jako velkého bratra...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Zástupci opozičních stran kritizují chystanou novelu zákona o veřejném zdraví. Dala by prý bezprecedentní pravomoci jednomu superúřadu. Šéf SPD Tomio Okamura chápe snahu o centralizaci hygieny, poukazuje ale na nedostatečnou kontrolu ze strany sněmovny. Podle lidoveckého poslance Marka Výborného se vytváří téměř úřednická totalita, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová uvedla, že by úřad Státní hygienické služby měl úlohu Velkého bratra z románu George Orwella. 

19. listopadu 2020

Vláda nedokáže nouzový stav využít, tvrdí opozice. Poslanci...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 11. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Poslanecká sněmovna ve čtvrtek schválila, že nouzový stav kvůli epidemii nového koronaviru může být prodloužen do 12. prosince. Zástupci opozice postup kabinetu kritizují. Vláda v minulých týdnech ukázala, že nouzový stav nedokáže využít pro racionální a odpovědná opatření, říká Jan Skopeček (ODS), který byl hostem pořadu Události, komentáře. Poslanci také žádají otevření menších provozoven. Vláda preferuje nadnárodní hypermarkety, tvrdí šéf SPD Tomio Okamura.

6. listopadu 2020

Roman Máca: SPD Tomia Okamury jako inkubátor pro české...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 6. 11. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

6.11.2020 23:59 - Teroristický útok ve Vídni vyvolal v české politice kromě solidarity také jinou očekávanou reakci. Šéf SPD Tomio Okamura mohl znovu vytáhnout staré osvědčené heslo „ne islámu, ne teroristům“. Právě od Okamurova hnutí ale podobné výroky znějí absurdně. Je to on, kdo v sympatizantech dlouhodobě podněcuje násilí a nenávist, které pak vedou k terorismu – a to nejen islámskému.

13. října 2020

Dezinformátory na Facebooku "krmí" především Kreml. "Boti...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Na levé straně internetové fotokoláže, kterou na svůj facebookový profil umístil předseda krajně pravicové strany SPD Tomio Okamura, vládne pohodová atmosféra. Je na ní fotografie z centra Prahy, kde si turisté užívají posezení v jedné z letních...

4. října 2020

Komentář: Babiš znovu zválcoval Česko, Piráti dobyli novou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Jestli jsou krajské volby referendem o vládě, pak v ANO můžou znovu slavit, zatímco ČSSD voliči poslali do klinické smrti. A podobně i polovládní komunisty, také oni utrpěli další knockout. Radovat se naopak můžou Piráti, kteří svým druhým místem stvrdili, že nejsou žádným internetovým hoaxem, ale skutečně druhou nejsilnější politickou stranou. A dál drží i Tomio Okamura, také on se ve volbách pořád vrací.

29. září 2020

POLITIKA: ČT udělala skvělou reklamu SPD

Zdroj Neviditelný pes ze dne 29. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V sobotních Událostech byl hostem Tomio Okamura. ČT se věnovala rozpočtu na rok 2021 s tím, že ho KSČM odmítá podpořit. Okamura prohlásil, že za určitých podmínek by rozpočet podpořil.

15. září 2020

Youtube vrátil Okamurovi kanál, ale smazal mu dvě videa...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 15. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

15.9.2020 9:35 - YouTube po měsíci obnovila kanál Tomio Okamurovi, ale bez dvou videí, která podle administrátorů šířila nenávist. Původně mu You tube kanál zcela vypl, ale předseda SPD se odvolal. Informují o tom Hospodářské noviny. Která konkrétní videa byla smazána, firma nekomentovala. Vysvětlila ale, že v nich šlo o útoky na "určité skupiny lidí", a tedy o šíření projevů nenávisti.

7. září 2020

Okamura má zpět YouTube kanál. Bez dvou videí kvůli nenávisti

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura si bude muset dávat větší pozor na to, co říká ve videích, která zveřejňuje na svém kanále na YouTube. Po červencovém vypnutí mu ho v pondělí společnost YouTube sice obnovila, smazala z něj ale dvě videa. Důvodem podle ní...

3. září 2020

Ty být pitomec, že ho volit, vzkázal Novotný voličům Okamury...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

SPD je strana, jejíž voliči by vůbec neměli mít volební právo. A její předseda Tomio Okamura lidem lže. V Aréně Jaromíra Soukupa to ve středu řekl starosta pražských Řeporyjí a člen ODS Pavel Novotný. Zároveň přiznal, že je „trochu exhibicionista“. Svou práci starosty prý ale vykonává dobře. Obořil se i do voličů hnutí ANO. Premiér Andrej Babiš prý „ukradl stát“.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.