Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Servis jako královna, nařkl Okamura Pekarovou. V kantýně přitom seděla i s opozicí

Mezi vládními a opozičními představiteli i nadále panuje kromě jiných neshod i spor o to, jak se stravovat na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR tak, aby to bylo morální i v nelehké době ekonomického propadu. Konkrétně výtky k nadbytečnému luxusu, co se servírování stravy týče, směřoval Tomio Okamura k Markétě Pekarové Adamové. Její kolegové se jí zastali.

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.6Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.92Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

29. dubna 2022

Servis jako královna, nařkl Okamura Pekarovou. V kantýně...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Mezi vládními a opozičními představiteli i nadále panuje kromě jiných neshod i spor o to, jak se stravovat na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR tak, aby to bylo morální i v nelehké době ekonomického propadu. Konkrétně výtky k nadbytečnému luxusu, co se servírování stravy týče, směřoval Tomio Okamura k Markétě Pekarové Adamové. Její kolegové se jí zastali.

22. dubna 2022

Okamura podpoří Le Penovou v jejím volebním štábu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda opozičního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura v neděli podpoří francouzskou prezidentskou kandidátku Marine Le Penovou v jejím volebním štábu. ČTK...

21. dubna 2022

Okamura lhal o uprchlících, potvrdil soud. Šéf SPD se musí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda opozičního hnutí SPD Tomio Okamura se musí veřejně omluvit europoslanci za KDU-ČSL Tomáši Zdechovskému a jeho bývalému kolegovi Pavlu Svobodovi. Poškodil je totiž svým nepravdivým tvrzením, že hlasovali pro uvalení sankcí na Českou republiku za nepřijímání migrantů. Dnes to pravomocně potvrdil pražský městský soud, který zamítl Okamurovo odvolání. Šéf SPD na svém výroku trvá.

Předseda SPD lhal o lidoveckých europoslancích, potvrdil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Tomio Okamura (SPD) se bude muset omluvit lidoveckým politikům Tomáši Zdechovskému a Pavlu Svobodovi, o kterých nepravdivě prohlásil, že v Evropském parlamentu hlasovali pro uvalení sankcí na Českou republiku za nepřijímání migrantů. Rozhodl tak pražský městský soud, u nějž se předseda SPD snažil zvrátit prvoinstanční rozsudek, ale neuspěl. Nyní již je verdikt pravomocný, i když Okamura tvrdí, že na svém výroku dál trvá.

Okamura se musí omluvit europoslancům za tvrzení o migrantech

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 21. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda opozičního hnutí SPD Tomio Okamura se musí veřejně omluvit europoslanci za KDU-ČSL Tomáši Zdechovskému a jeho bývalému kolegovi Pavlu Svobodovi. Poškodil je totiž svým...

Okamura se musí omluvit europoslancům za tvrzení o migrantech

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 21. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda opozičního hnutí SPD Tomio Okamura se musí veřejně omluvit europoslanci za KDU-ČSL Tomáši Zdechovskému a jeho bývalému kolegovi Pavlu Svobodovi. Poškodil je totiž svým...

7. dubna 2022

ŽIVĚ: Okamura obvinil Polčáka z pokusu o trestný čin....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 4. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Poslanci se ve čtvrtek sešli k aféře kolem postupu europoslance a advokáta Stanislava Polčáka (STAN) v kauze Vrbětice. Předseda SPD Tomio Okamura – jehož hnutí svolání schůze iniciovalo – obvinil Polčáka v úvodním projevu, že chtěl osmimilionovou provizi z veřejných peněz za prosazení odškodňovacího zákona. Ke svolání schůze vedly informace, podle nichž Polčák žádal jako advokát odměnu za právní pomoc obcím při získání odškodného za výbuch muničních skladů ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014.

29. března 2022

Hodina hnoje z chléva šéfa SPD, jste Putinova pátá kolona,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 3. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Žádost o prodloužením nouzového stavu posuzují poslanci. Místopředsedkyně Sněmovny Věra Kovářová kritizovala ty, kteří se pokouší rozdmýchávat nenávist vůči uprchlíkům před Putinovou válkou. „Závidět někomu pět tisíc korun, když uprchl před válkou s igelitkou, je závist patologická,“ řekla Kovářová. Proti vyplácení dávky burcoval šéf SPD Tomio Okamura

Chleba může stát 100 Kč, Češi v nouzi mají méně než...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 3. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura vyčítal v úterý vládě, že na české občany „úplně kašle“. Tvrdil, že Češi odkázaní na sociální dávky berou méně než ukrajinští uprchlíci. Varoval také kvůli růstu cen pšenice na světových trzích před drahým chlebem, který by prý v dohledné době mohl stát až sto korun. Z řad vládních poslanců se mu dostal obvinění z rozněcování „patologické závisti“.

21. února 2022

POLITIKA: Nesnesitelná lehkost parlamentní obstrukce

Zdroj Neviditelný pes ze dne 21. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Plané maření schůze v Poslanecké sněmovně není nic nového, ale intenzita, se kterou se do toho pustil předseda SPD Tomio Okamura, nemá přece jen obdoby. Řečnit šest hodin nedokázal nikdo, konkurenti zvládli tak polovinu, a to si už museli pomáhat nevlastními texty.

20. února 2022

Koalice očekává obstrukce i kvůli korespondenční volbě. S...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Zástupci vládní koalice chtějí omezit blokování jednání sněmovny dlouhými projevy. Koaliční poslanci o tom chtějí v příštích dnech jednat s opozicí. Důvodem jsou právě obstrukce. Například v tomto týdnu poslanci potřebovali až 37 hodin na to, aby přehlasovali senátní veto novely pandemického zákona. Kritizovalo ji hlavně hnutí SPD, například jeho šéf Tomio Okamura mluvil dlouhých šest hodin. 

S žalobou Hradu počítám, uvedl Vystrčil. Byl jste jako...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli předseda Senátu Miloš Vystrčil z ODS a šéf hnutí SPD Tomio Okamura. V debatě se mimo jiné bavili také o možné žalobě prezidenta Miloše Zemana. Právníci Hradu totiž zvažují právní kroky proti Vystrčilovi, když tvrdí, že neměl zveřejňovat zprávu o zdravotním stavu hlavy státu a jeho jednání přirovnal Zeman k pokusu o puč.

17. února 2022

POLITIKA: Okamurova komedie?

Zdroj Neviditelný pes ze dne 17. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Provládní média kritizují obstrukci SPD a jejího předsedy Tomio Okamury proti pandemickému zákonu jako „komedii“. Senátor Michael Canov se opět vyjádřil kriticky k neústavnosti přijetí pandemického zákona.

Jednací řád sněmovny by se pro příští období mohl změnit,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Pět hodin ve čtvrtek trvala mimořádná schůze Poslanecké sněmovny kvůli cenám energií, výsledek ale nepřinesla, zákonodárci neschválili program jednání. Politici zároveň řešili, jak se postavit k opakovaným obstrukcím kvůli pandemickému zákonu. Předseda SPD Tomio Okamura v noci řečnil hodinu a půl, debaty se protáhly do rána. Objevily se výzvy ke změně jednacího řádu sněmovny. S tím, aby se o tom uvažovalo pro příští období, souhlasí politici, kteří byli hosty Událostí komentářů.

Navrhovaný rozpočet je inflační, ale méně než návrh...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Bývalý ministr financí a dlouholetý poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) v Interview ČT24 řekl, že navržený rozpočet vládou Petra Fialy (ODS) je inflační. Upozornil však, že je méně inflační než ten, který navrhovalo předchozí vedení resortu financí. K obstrukcím SPD kvůli novele pandemického zákona řekl, že jde o legitimní politický nástroj, který využívá každá opozice. Zároveň ale řekl, že předseda SPD Tomio Okamura se chtěl obstrukcemi hlavně zviditelnit. 

O pandemické novele rozhodne Sněmovna v pátek. Blamáž,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

O sporné vládní novele pandemického zákona bude Sněmovna po senátním vetu znovu hlasovat až v pátek ve 13:00. Dolní komora o tom rozhodla ve čtvrtek časně ráno na návrh koaliční většiny navzdory opoziční kritice. Předsedkyně opozičního klubu ANO Alena Schillerová a lídr SPD Tomio Okamura označili postup vládní koalice za blamáž, když podle nich neměla dostatečný počet poslanců pro přehlasování postoje Senátu k novele. Nynější schůzi dolní komora přerušila do pátečních 12:45.

Obstrukce a divadlo ve Sněmovně: Na kolik přijdou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Během rozsáhlých sněmovních obstrukcí u pandemického zákona se vyrojily debaty o úpravě jednacího řádu, ale také o tom, zda-li se neplýtvá penězi daňových poplatníků. Provoz Sněmovny totiž není zadarmo a jako velká a důležitá instituce spolkne statisíce korun denně. Objevily se proto dohady, kolik korun bylo „prošustrováno“ jen během šestihodinového obstrukčního projevu předsedy SPD Tomio Okamury. Některé šly dokonce do milionů, jiné částku výrazněji krotily. Na paralýzu Sněmovny však každopádně doplácí i státní kasa.

15. února 2022

Sněmovna jednala i přes noc, schůzi opět zasáhly obstrukce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Senátem vetovaná novela pandemického zákona se vrátila do sněmovny. Politici připouštěli v dolní komoře dlouhou debatu, předchozí schvalování trvalo kvůli obstrukcím poslanců SPD více než 35 hodin. I v úterý odpoledne zahájilo hnutí SPD obstrukce, předseda Tomio Okamura využil svého přednostního práva a mluvil téměř šest hodin. Ani po celé noci se poslanci nedostali k hlasování o podobě programu schůze, která má vést k hlasování o pandemické novele. 

Příznivci zálohování předali petici Okamurovi. Získali 35...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 15. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Petici za zavedení zálohového systému na PET lahve a plechovky v České republice už mají na stole poslanci. Na začátku týdne ji předali zástupci iniciativy Zálohujme.cz předsedovi Petičního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Tomio Okamurovi. Předtím na téma diskutovali s ministryní životního prostředí Annou Hubáčkovou. Podle zástupců iniciativy získali pro petici 35 596 podpisů.

11. února 2022

Podle vládního senátora by měl Válek skončit. Není na svém...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 2. 2022  •  Tomio Okamura  •  0

Senátor za vládní hnutí STAN Michael Canov míní, že ministrem zdravotnictví by měl být někdo jiný než současný ministr Vlastimil Válek. „Není na svém místě,“ řekl v pátek v ČT o ministrovi zdravotnictví v souvislosti s jeho počínáním kolem novely pandemického zákona. Tu ve čtvrtek odmítl Senát a znovu by o ní měla jednat Sněmovna. Šéf SPD Tomio Okamura avizuje tvrdé obstrukce.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.