Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Omyl Markéty Pekarové Adamové

Ve čtvrtek večer debatovala šéfka strany TOP09 o čerstvé volbě Štanislava Křečka v ČT. Seděla vedle Tomio Okamury, ten Křečka podporoval, Pekarová Adamová byla proti, to ale není podstatné. Na úplný závěr Okamura argumentoval, že Křečka zvolil parlament a že parlament byl zvolen ve svobodných volbách. Na to Pekarová Adamová odpověděla, že svobodné volby mají autoritářské režimy taky.

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.5Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.6Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.11Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední týden


Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

14. února 2020

Omyl Markéty Pekarové Adamové

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 14. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Ve čtvrtek večer debatovala šéfka strany TOP09 o čerstvé volbě Štanislava Křečka v ČT. Seděla vedle Tomio Okamury, ten Křečka podporoval, Pekarová Adamová byla proti, to ale není podstatné. Na úplný závěr Okamura argumentoval, že Křečka zvolil parlament a že parlament byl zvolen ve svobodných volbách. Na to Pekarová Adamová odpověděla, že svobodné volby mají autoritářské režimy taky.

Babišovi a Klausovi ml. Češi ze straníků věří nejvíc, ukázal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Ze stranických lídrů lidé nejvíc věří Babišovi a Klausovi....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

 Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Okamura dál zneužívá známé tváře v nechutné kampani. Teď se...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 14. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

14.2.2020 16:15 - Tomio Okamura je známý tím, že pro svou politickou propagaci rád využívá známe osobnosti. Posledním úlovkem měl být zpěvák Daniel Landa, který se ale dnes jednoznačně proti podpoře SPD ohradil. V minulosti Okamura několikrát ve své kampani použil výroky známých osobností, mnohdy i bez jejich vědomí. Od SPD se distancoval i herec Petr Nárožný, nebo textařka Gábina Osvaldová.

13. února 2020

„Nechtěli jsme ombudsmana, který prioritně hájí menšiny,“...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Hnutí SPD podpořilo advokáta Stanislava Křečka na pozici veřejného ochránce práv, protože jeho protikandidáti mají na vedení úřadu podobné názory jako odcházející ombudsmanka Anna Šabatová. V pořadu Události, komentáře to uvedl předseda hnutí Tomio Okamura. Podle šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové jsou Křečkovy postoje xenofobní. Odmítla, že by jeho zvolení bylo pochybením opozice.

8. února 2020

Okamuru rozčilila čtyři procenta SPD. Model je uplacený nebo...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 2. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Lídr hnutí SPD Tomio Okamura ostře zkritizoval Centrum pro výzkum veřejného mínění kvůli lednovému volebnímu modelu, podle něhož by jeho hnutí dala hlas pouze čtyři procenta voličů. Okamura tvrdí, že výsledky jsou záměrně upravené v neprospěch jeho hnutí.
  Další články k tématu:
 • ANO a ODS v lednu posílily, SPD podle CVVM opět hrozí ve Sněmovně konec
 • Němci dluží miliardy za válečné reparace, vláda servilně mlčí, míní Okamura
 • Trikolóra není vlastenecká jako SPD, neprosazuje odchod z EU, řekl Okamura
 • Česko chce s Londýnem po brexitu spolupracovat. Okamura volá po czexitu
 • Kdyby zítra byly volby, složení Sněmovny zůstane stejné, ukazuje průzkum

9. ledna 2020

POLITIKA: Taky máte na Facebooku ban od pana Okamury?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 9. 1. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Pan Tomio Okamura, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předseda hnutí SPD nám na blogu idnes popřál hodně radosti a štěstí. Současně se vyslovil pro zdravou, ostrou, ale korektní debatu.

7. ledna 2020

Nový zákon domobranu neruší, vysvětluje SPD i KSČM popuzeným...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 1. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura tvrdí, že jeho hnutí nepodpořilo zákaz takzvaných domobran. Pod zákon, který organizaci paramilitárních složek zakáže, se přitom podepsali poslanci napříč politickým spektrem včetně Jiřího Kobzy z SPD.
  Další články k tématu:
 • Vláda podpořila návrh zákona, který má zatrhnout organizování domobrany
 • Konec hry na vojáky. Ministerstvo vnitra postaví domobrany mimo zákon

2. ledna 2020

Babiš chválí HDP a export, ale mnoho lidí strádá a má...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 2. 1. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Premiér Andrej Babiš (ANO) ve středu ve svém novoročním projevu vyzdvihl, že se České republice ekonomicky daří a země roste a bohatne. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ale upozorňuje, že miliony lidí nejsou ekonomicky zabezpečeny a strádají. Předseda SPD Tomio Okamura zase připomněl statisíce lidí v exekuci. Projevu premiéra Babiše i dalších ústavních činitelů se věnoval pořad Události, komentáře.

15. prosince 2019

Takhle Okamurovi rostou trubky: Palác za 20 milionů?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 12. 2019  •  Tomio Okamura  •  0

Na jednom z nejlukrativnějších míst v Praze 6 vyrůstá vila, které se humorně říká „Takešiho hrad“ (podle japoneského zábavného pořadu). Svůj palác si tam totiž za 20 milionů korun staví šéf SPD Tomio Okamura (47). Místním se ale stavba nelíbí, i když to má být světový unikát.

6. prosince 2019

Okamurovi vadí ČSSD. Zadlužuje Česko

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 12. 2019  •  Tomio Okamura  •  0

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda SPD Tomio Okamura. Co říká na pokračování kauzy Čapí hnízdo? Jaký je zásadní rozdíl podle něj mezi SPD a Trikolórou?

19. listopadu 2018

Opozice bude ladit noty, Zemana čekají schůzky s Babišem i...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 19. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Část sněmovní opozice se v úterý sejde, aby doladila postup na páteční mimořádnou schůzi Sněmovny, na níž by se mělo hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). K ODS, Pirátům, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN se již nepřipojí Tomio Okamura, jehož hnutí SPD sice podpořilo svolání schůze, ale on pak přišel s tím, že mu nejde primárně o odchod trestně stíhaného Babiše, ale o vstup do vlády nebo vliv na její agendu.

17. listopadu 2018

ONLINE Velký protest proti Babišovi: Odstup, satane, bouří...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Letošnímu svátku 17. listopadu dominují zatím dva momenty. Prvním je ten, že premiér Andrej Babiš (ANO) - a podobně i Tomio Okamura (SPD) - přišli k památníku na Národní třídu nezvykle již v noci. Babiš to vysvětluje tím, že brzy ráno letěl za svým synem Andrejem mladším do Švýcarska, aby mu prý pomohl. Svého syna označil dříve za schizofrenika, rozpoutala se kolem něj aféra kvůli údajnému únosu na Krym, který však premiér popírá. Druhým momentem oslav se stalo to, že květiny od Babiše, Okamury, ale i Miloše Zemana skončily na Národní třídě v koši, což prošetřuje i policie. Průběh letošních akcí, ale i protestů a demonstrací sledujeme online.

Velký protest proti Babišovi: „Demisi!“ bouřily tisíce lidí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

17. listopadu dominovalo několik momentů. Andrej Babiš (ANO) - a také Tomio Okamura (SPD) - překvapili, když nezvykle přišli k památníku na Národní třídu již v noci. Babiš to vysvětlil tím, že brzy ráno letěl za svým synem Andrejem mladším do Švýcarska, aby mu prý pomohl. Svého syna označil dříve za schizofrenika. Druhým momentem oslav se stalo to, že květiny od Babiše, Okamury, ale i Miloše Zemana skončily na Národní třídě v koši, což prošetřuje i policie. Odpoledne se pak na pochod Prahou vydal velký protest, vyzývající premiéra k demisi. Dění během letošního svátku jsme sledovali online.

17. listopad: Oslavy pádu komunismu začaly bouřlivě, Babiš...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Premiér Andrej Babiš (ANO) položil věnce k památné desce na Národní třídě v Praze v nestandardní ranní hodinu. Nad ránem položil věnec u pomníku také předseda opoziční SPD Tomio Okamura. Lidé kytice obou politiků vyhodili do odpadkového koše, policie je později odnesla a věc prověřuje. Andrej Babiš podle svých slov položil věnce s předstihem, protože letí do Švýcarska za svým synem. Prezident Miloš Zeman se žádné veřejné akce nezúčastní. V Praze, Brně i dalších městech se konají demonstrace proti premiérovi. V hlavním městem čítal průvod tisíce účastníků. Svou akci svolali také příznivci premiéra, v Praze se jich sešlo zhruba čtyřicet.

16. listopadu 2018

Největším nepřítelem Evropy je EU, řekla Le Penová na...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Marine Le Penová označila Evropskou unii za největšího nepřítele Evropy. Účastní se konference představitelů spřízněných východoevropských nacionalistů. Je mezi nimi i šéf Strany přímé demokracie (SPD) Tomio Okamura.
  Další články k tématu:
 • Le Penová v průzkumech poprvé poráží Macrona, získala by třicet procent
 • Le Penová zneužívala náhrady, musí EU vrátit 300 tisíc eur, rozhodl soud
 • Le Penová přejmenovala stranu na Národní sdružení. Zrada, vzkázal jí otec
 • Národní frontu dál povede Le Penová, jejímu otci čestnou funkci zrušili
 • Le Penová přišla o imunitu, hrozí jí stíhání za tweety o zvěrstvu IS

15. listopadu 2018

Okamura: Kubík a Slonková jsou hyeny, zprofanovanou ČSSD...

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Jaký je osud české vlády? Zatímco ČSSD v reakci na skandál Andreje Babiše a výpovědi jeho syna pro Seznam Zprávy nejistě přešlapuje, šéf opoziční SPD Tomio Okamura má jasno: novinářům nevěří, Babišovi ano.

Okamura chce ve vládě vyměnit ČSSD. Ta zatím mlčí

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Nová kapitola kauzy Čapí hnízdo nabídla příležitost doposud opozičním stranám. Jako první se ozval šéf SPD Tomio Okamura, který se včera sešel s premiérem. „Řekl jsem Andreji Babišovi, že nesouhlasíme s tím, jak prosazuje program ČSSD, chceme ji vyměnit,“ uvedl Okamura.

14. listopadu 2018

Babiš: Co se stalo, je puč Palermo. Můj syn trpí schizofrenií

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 14. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Premiér Andrej Babiš označil bobtnající kauzu Čapí hnízdo doslova za „puč Palermo“. Řekl to po sérii schůzek s šéfem ČSSD Janem Hamáčkem, lídrem SPD Tomio Okamurou a KSČM Vojtěchem Filipem. Pučem Palermo to označil kvůli tomu, že kauza eskalovala, když byl na mezinárodní konferenci v Itálii.
  Další články k tématu:
 • Schizofrenii má v Česku jeden člověk ze sta. Díky lepším lékům je nepoznáte
 • Protopopová u premiérova syna nepochybila, zastal se lékařky ústav
 • Babiš neodstoupí. Okamura chce v podpoře vlády vystřídat ČSSD
 • Tajemný Protopopov. Únosce, nebo bodyguard ve službách Babiše?
 • Babiše rozebírají americké i švýcarské listy, Politico připomíná význam KSČM
 • Na Krym, nebo do krimu. Reakce na Babišova syna zachvátily sociální sítě
 • ČSSD čeká velmi těžká volba, shodují se politologové. Babiš hraje o voliče
 • Důvěra v Babišovu verzi příběhu o Čapím hnízdě klesá, ukázal průzkum
 • PŘEHLEDNĚ: Otázky a odpovědi v kauze, která ohrožuje Babišovu vládu

Válkové je jedno, jestli byl Babiš mladší na Krymu. Za vstup...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 11. 2018  •  Tomio Okamura  •  4

Poslankyně Helena Válková (ANO) nepovažuje informace o údajném únosu syna Andreje Babiše (ANO) na Krym zveřejněné v reportáži Seznam Zpráv za důvěryhodné a má za to, že se vše rychle vyjasní. Pochyby má i předseda SPD Tomio Okamura. Naopak předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek zdůraznil škodlivost všech spekulací, jimž se dalo předejít tím, že by trestně stíhaný Babiš nebyl ve vládě. Řekli to v Událostech, komentářích, kam ČT neúspěšně zvala i zástupce ČSSD.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.