Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Vondráček ani Okamura neuspěli ve volbě do čela sněmovny. Hnutí ANO kvůli tomu kritizuje pětikoalici

Poslední volné místo místopředsedy sněmovny zůstává po úterním hlasováním poslanců dál neobsazeno. Ve dvou kolech tajné volby se o post utkali bývalý předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) a předseda SPD Tomio Okamura. Ani v jednom kole se však...

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.10Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
2.76Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední týden


Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

23. listopadu 2021

Vondráček ani Okamura neuspěli ve volbě do čela sněmovny....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Poslední volné místo místopředsedy sněmovny zůstává po úterním hlasováním poslanců dál neobsazeno. Ve dvou kolech tajné volby se o post utkali bývalý předseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) a předseda SPD Tomio Okamura. Ani v jednom kole se však...

Ve volbě místopředsedy Sněmovny neuspěli Vondráček ani...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 23. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Křeslo šestého místopředsedy Sněmovny zůstalo i po dnešní tajné volbě neobsazené. Nominant hnutí ANO, bývalý předseda dolní komory Radek Vondráček a lídr SPD Tomio Okamura...

22. listopadu 2021

Potvrzeno: ANO vysílá „kytaristu“ Vondráčka znovu do volby...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

V úterní tajné volbě místopředsedy Sněmovny se utkají někdejší předseda dolní komory Radek Vondráček (ANO) a lídr SPD Tomio Okamura, jenž byl místopředsedou Sněmovny v minulém volebním období. Nominace poslaneckých klubů dnes projednala volební komise, řekl ČTK a Českému rozhlasu její předseda Martin Kolovratník (ANO). Po ustavující schůzi Sněmovny zůstala jedna místopředsednická pozice neobsazená. V tehdejší volbě Vondráček ani Okamura neuspěli.

O post místopředsedy sněmovny se v úterý utkají Vondráček a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  1

V úterní tajné volbě místopředsedy sněmovny se utkají někdejší předseda dolní komory Radek Vondráček (ANO) a lídr SPD Tomio Okamura, jenž byl místopředsedou sněmovny v minulém volebním období. Nominace poslaneckých klubů v pondělí projednala volební komise, řekl její předseda Martin Kolovratník (ANO). Po ustavující schůzi sněmovny zůstala jedna místopředsednická pozice neobsazená. V tehdejší volbě Vondráček ani Okamura neuspěli.

18. listopadu 2021

ANO navrhne na místopředsedu sněmovny opět Vondráčka. Volit...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Poslanecký klub ANO navrhne ve volbě místopředsedy Poslanecké sněmovny znovu jejího bývalého předsedu Radka Vondráčka. Po ustavující schůzi zůstává neobsazené poslední místo pro místopředsedu. Volba se uskuteční v úterý. V prvním hlasování neuspěli Vondráček ani předseda SPD Tomio Okamura, který dolní komoře místopředsedal minulém volebním období.

11. listopadu 2021

Okamura se omluvil Ústavu nezávislé žurnalistiky. Zabrala až...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 11. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

11.11.2021 15:36 - Až pod hrozbou soudní exekuce se předseda SPD Tomio Okamura omluvil novinářům z Ústavu nezávislé žurnalistiky za svoje slova o „podvodném webu“ HlídacíPes.org. Omluva se na jeho facebookovém profilu objevila ve středu pozdě večer. 

9. listopadu 2021

Ve sněmovně zasedli bratři Okamurové, o jejich vztahu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

V pondělí se poprvé sešla nová Poslanecká sněmovna. Zasedli vedle sebe i dva bratři Tomio (SPD) a Hayato (KDU-ČSL) Okamurovi. Rozpory v politických názorech jsou mezi sourozenci velké. Tomio neváhal bratra označovat za blázna, který se chce vyšplhat do politiky po jeho zádech. Hayato je sice ve vysoké politice nováček, ale známějšího a mladšího bratra dokázal ve volbách porazit na preferenční hlasy. Pro Reportéry ČT natáčeli Ondřej Golis a Karel Vrána.

3. listopadu 2021

Nejvyšší soud se začal zabývat dvěma spory o omluvu, v nichž...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 11. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Nejvyšší soud (NS) má aktuálně "na stole" dva spory o omluvu, ve kterých na jedné straně figuruje předseda SPD Tomio Okamura, na straně druhé stojí média.

28. října 2021

„Volební neúspěch, zásahy do kandidátek,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura si po volbách pochvaloval, jak jeho hnutí Svoboda a přímá demokracie dopadlo. „Volilo nás zhruba stejně lidí jako před čtyřmi lety, takže já jsem spokojen,“ opakoval bezprostředně po volbách. I přesto, že...

„Volební neúspěch, zásahy do kandidátek,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura si po volbách pochvaloval, jak jeho hnutí Svoboda a přímá demokracie dopadlo. „Volilo nás zhruba stejně lidí jako před čtyřmi lety, takže já jsem spokojen,“ opakoval bezprostředně po volbách. I přesto, že...

21. října 2021

POLITIKA: Léčba Hayatem

Zdroj Neviditelný pes ze dne 21. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Tomio Okamura je už drahnou dobu nepřehlédnutelným fenoménem české politiky. Nejvýraznější postava české národovecké scény načíná už třetí období svého působení v poslanecké sněmovně.

20. října 2021

STALO SE DNES: Covid se v Česku zhoršuje, vláda jedná o...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Koronavirová situace se rapidně zhoršuje navzdory očkování, přijdou další restrikce. Vláda jedná o rouškách při výuce ve škole a o kontrole testů nebo očkování v restauracích. Prezident Miloš Zeman musí rozhodnout o státních vyznamenáních, Babiš je předávat nechce. V Rusku píší o dění kolem české hlavy státu, jako o konci Jelcinovy éry. Šéf SPD Tomio Okamura se postavil proti plánu koalic SPOLU a PirSTAN.

Chtějí hodit našich půl milionu hlasů do kanálu, ohradil se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Proti plánu koalic SPOLU a PirSTAN, že ve vedení Sněmovny nemá být zástupce hnutí Svoboda a přímá demokracie, které má po volbách dvacet poslanců, se ohradil šéf SPD Tomio Okamura. „Chtějí hodit našich více než půl milionu hlasů do kanálu,“ řekl iDNES.cz Okamura. Hnutí Svoboda a přímá demokracie volilo 513 910 občanů, což znamenalo 9,56 procenta odevzdaných hlasů.

19. října 2021

Mynář není člověk na svém místě, míní Vystrčil. Podle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Kritika z politické sféry míří směrem ke kancléři hospitalizovaného prezidenta Miloše Zemana Vratislavu Mynářovi. Ten byl podle informací Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) o stavu hlavy státu informován ve středu 13. října, přesto o den později zprostředkoval v nemocničním pokoji setkání Zemana s předsedou sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO). Podle šéfa Senátu Miloše Vystrčila (ODS) a končící místopředsedkyně poslaneckého klubu ČSSD Kateřiny Valachové kancléř výrazně pochybil. Shodli se na tom v úterních Událostech, komentářích. Dalšími hosty debaty byli Tomio Okamura (SPD) a Patrik Nacher (za ANO).

14. října 2021

Okamura ve vedení sněmovny zřejmě skončí. "Rozsévá nenávist...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 14. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

14.10.2021 0:43 - Tomio Okamura zřejmě již nebude místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Tvrdí to alespoň zdroje Hospodářským novin, které jsou obeznámeny s vyjednáváním o obsazení postů ve vedení nově zvolené sněmovny. Extremistu ve vedení sněmovny si nepřeje i předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Již v roce 2018 se pokoušeli Okamuru kvůli výrokům o koncentračním táboře pro Romy v Letech u Písku z tohoto postu sesadit členové nynější formující se vládní koalice KDU-ČSL, TOP 09, STAN, Piráti a někteří členové ODS.

13. října 2021

Tomio se mnou nemluví, teď se budeme potkávat. Proti SPD je...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Bratr Tomio se mnou už několik let nemluví, teď nás zvolení do sněmovny donutí se setkat. Necítím k němu nenávist, je ale důležité se proti jeho populistické politice razantně ozvat, říká Hayato Okamura z KDU-ČSL. Ve volbách získal poslanecký mandát...

10. října 2021

Že jsme bratři není téma. Tomiova SPD je podle Hayata...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Tomia Okamuru asi netřeba příliš představovat: ostřílený politický matador, který byl senátorem, dlouholetým poslancem, šéfem dvou hnutí a chtěl kandidovat na prezidenta. Jeho starší bratr Hayato Okamura má za sebou teprve první volební úspěch,...

9. října 2021

Bratrovražedný souboj populistů oslabil Okamuru a může...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Z televizních debat vyšel Tomio Okamura jako jeden z vítězů – své sdělení vždy spolehlivě předal, byl agresivní, výrazný, potvrdil, že umí mluvit. Jenže solidní výkon v superdebatách a podle expertů i celkově povedená kampaň mu podle všeho...

7. října 2021

Únava, úsměvy i testosteron. Lídři ze sebe ždímali poslední...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

Političtí lídři za sebou mají vypjaté týdny, na poslední televizní předvolební debatu přesto většina z nich přijela s úsměvem na rtech. Někteří z nich přiznali únavu, jiní tvrdí, že mají stále elánu na rozdávání. Já mám vždycky hodně energie, je to proto, že mám hodně testosteronu, řekl redaktorce iDNES.cz předseda SPD Tomio Okamura.

Okamura chce vystoupit z EU. Podle Hamáčka je to ekonomická...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 10. 2021  •  Tomio Okamura  •  0

TV Nova v podvečer odvysílala první kolo poslední televizní debaty. Stáli proti sobě za SPD Tomio Okamura, Jan Hamáček za ČSSD, Vojtěch Filip z KSČM a Róbert Šlachta za Přísahu. Chytli se hned na začátku o zdražování. Šéf SPD řekl, že jediným řešením proti zdražování je vystoupení z EU. „Vystoupení z EU je ekonomická sebevražda," reagoval na něj Hamáček. Diváky čeká od 20:00 ještě druhé kolo debaty.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.