Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Dezinformátory na Facebooku "krmí" především Kreml. "Boti jsou levnější než nasazení žoldáků," vysvětluje odbornice

Na levé straně internetové fotokoláže, kterou na svůj facebookový profil umístil předseda krajně pravicové strany SPD Tomio Okamura, vládne pohodová atmosféra. Je na ní fotografie z centra Prahy, kde si turisté užívají posezení v jedné z letních...

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.40Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

13. října 2020

Dezinformátory na Facebooku "krmí" především Kreml. "Boti...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Na levé straně internetové fotokoláže, kterou na svůj facebookový profil umístil předseda krajně pravicové strany SPD Tomio Okamura, vládne pohodová atmosféra. Je na ní fotografie z centra Prahy, kde si turisté užívají posezení v jedné z letních...

4. října 2020

Komentář: Babiš znovu zválcoval Česko, Piráti dobyli novou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 10. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Jestli jsou krajské volby referendem o vládě, pak v ANO můžou znovu slavit, zatímco ČSSD voliči poslali do klinické smrti. A podobně i polovládní komunisty, také oni utrpěli další knockout. Radovat se naopak můžou Piráti, kteří svým druhým místem stvrdili, že nejsou žádným internetovým hoaxem, ale skutečně druhou nejsilnější politickou stranou. A dál drží i Tomio Okamura, také on se ve volbách pořád vrací.

29. září 2020

POLITIKA: ČT udělala skvělou reklamu SPD

Zdroj Neviditelný pes ze dne 29. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V sobotních Událostech byl hostem Tomio Okamura. ČT se věnovala rozpočtu na rok 2021 s tím, že ho KSČM odmítá podpořit. Okamura prohlásil, že za určitých podmínek by rozpočet podpořil.

15. září 2020

Youtube vrátil Okamurovi kanál, ale smazal mu dvě videa...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 15. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

15.9.2020 9:35 - YouTube po měsíci obnovila kanál Tomio Okamurovi, ale bez dvou videí, která podle administrátorů šířila nenávist. Původně mu You tube kanál zcela vypl, ale předseda SPD se odvolal. Informují o tom Hospodářské noviny. Která konkrétní videa byla smazána, firma nekomentovala. Vysvětlila ale, že v nich šlo o útoky na "určité skupiny lidí", a tedy o šíření projevů nenávisti.

7. září 2020

Okamura má zpět YouTube kanál. Bez dvou videí kvůli nenávisti

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura si bude muset dávat větší pozor na to, co říká ve videích, která zveřejňuje na svém kanále na YouTube. Po červencovém vypnutí mu ho v pondělí společnost YouTube sice obnovila, smazala z něj ale dvě videa. Důvodem podle ní...

3. září 2020

Ty být pitomec, že ho volit, vzkázal Novotný voličům Okamury...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 9. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

SPD je strana, jejíž voliči by vůbec neměli mít volební právo. A její předseda Tomio Okamura lidem lže. V Aréně Jaromíra Soukupa to ve středu řekl starosta pražských Řeporyjí a člen ODS Pavel Novotný. Zároveň přiznal, že je „trochu exhibicionista“. Svou práci starosty prý ale vykonává dobře. Obořil se i do voličů hnutí ANO. Premiér Andrej Babiš prý „ukradl stát“.

8. srpna 2020

Anální výplachy, Takešiho hrad. Lidé si v mapách utahují z...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura si staví na pražském Břevnově netradiční dům. Tvoří ho válcové tubusy a na povolení od úřadů čekal téměř čtyři roky. Ale ani při samotné výstavbě to nemá Okamura s domem jednoduché. Lidé v Google Maps přidávají nevšednímu sídlu označení Takešiho hrad, Lobotomické sanatorium nebo Mešita církve muslimské.

2. srpna 2020

POLITIKA: Okamura a Klaus si nic nedarují

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Hnutí Svoboda a přímá demokracie předstírá euforii. Předseda Tomio Okamura se pochlubil, že jen v období od 22. do 28. července podalo do SPD přihlášku 168 občanů. Celkem má přes šest tisíc členů a pasuje se na největší českou vlasteneckou stranu.

26. červenece 2020

Okamura porušoval pravidla serveru YouTube, ten mu zrušil...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

26.7.2020 22:44 - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Okamura tvrdí, že důvodem bylo, že zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu. Okamura však zřejmě soustavně porušoval pravidla YouTube, které podle webu zakazují zveřejňovat videa s násilnými nebo krutými záběry, jejichž záměrem je především šokovat, vyhledávat senzaci nebo které jsou samoúčelné.

YouTube smazal Okamurův kanál. Jsme svědky tvrdé cenzury,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu.  

Okamura přišel o svůj kanál na YouTube. Web zakazuje...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém Facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení...

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

16. červenece 2020

Jsem terčem rasistických narážek, říká Okamura. V SPD jsou i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Šéf SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura odmítá heslo hnutí Black Lives Matter. „Jsem napůl běloch a napůl žluté rasy a jsem každodenním terčem rasistických narážek od politických oponentů,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz. Teď neuvažuje o příští volbě prezidenta. „Do budoucna třeba jo. Ale podmínka toho je, zda to směřuje k realizaci politického programu,“ řekl Okamura.

11. červenece 2020

SPD chce v krajských volbách získat aspoň 50 zastupitelů a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Hnutí SPD chce získat v podzimních krajských volbách aspoň pět desítek zastupitelů a chce uspět ve všech 13 regionech. Úspěchem však bude i podílení se na vedení alespoň dvou krajů, řekl předseda SPD Tomio Okamura. Hlavní motto kampaně hnutí bude, že slušný a pracující člověk musí být na prvním místě. SPD na ni plánuje vydat kolem 20 milionů.

Okamura: SPD chce získat v krajích aspoň pět desítek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Hnutí SPD chce získat v podzimních krajských volbách aspoň pět desítek zastupitelů a chce uspět ve všech 13 regionech. Po jednání celostátního grémia v Praze to novinářům řekli předseda a místopředseda SPD Tomio Okamura a Radim Fiala. Ambicí hnutí je podílet se na vedení nejméně dvou krajů. Na kampaň hodlá SPD vydat kolem 20 milionů korun.

6. červenece 2020

Vnitro: Lídrem v šíření nenávisti v roce 2019 byl Tomio...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 6. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

6.7.2020 10:11 - I v minulém roce pokračoval trend, kdy šíření nenávisti nebylo doménou tradičních extremistů, ale nahradily je populistické xenofobní skupiny a dezinformační média. Ve zprávě o projevech extremismu za rok 2019 to uvedlo ministerstvo vnitra. Podle dokumentu, který má ČTK k dispozici, byla tradiční pravicová scéna xenofobními uskupeními zcela zastíněna. Jednoznačně jim dominovalo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury, který je místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu české republiky. Podle něj jde o pokračování zneužívání ministerstva vnitra ministrem Janem Hamáčkem (ČSSD) k politickému boji.

5. červenece 2020

Migranti napadli ženu, napsal Okamura k videu. Není to...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Tomio Okamura v pátek na svých sociálních sítích sdílel krátké video, které má ukazovat napadení mladé ženy migranty na nádraží v portugalském Lisabonu ze začátku května. Podle webu Polígrafo však na záběrech z letošního dubna migranti vůbec nefigurují. Agresivní ženu prý vykázala z vlaku průvodčí a přítomní se ji snažili zpacifikovat do příjezdu policie.

4. červenece 2020

Nenávist šíří podle vnitra hlavně xenofobní populisté,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Za šířením nenávisti byla loni podle ministerstva vnitra dezinformační média a také populistické xenofobní skupiny, které doplnily tradiční extremisty. Ministerstvo to uvedlo ve zprávě o projevech extremismu a předsudečné nenávisti za rok 2019, ze které citovala ČTK. Tradiční krajní pravici podle zprávy xenofobními uskupení zcela zastínila, ministerstvo akcentuje i parlamentní hnutí SPD. Jeho předseda Tomio Okamura považuje takové vyznění zprávy o extremismu za projev údajného zneužití resortu jeho šéfem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem k politickému boji.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.