Index vlivu Tomio Okamura - Index vlivu v kultuře

Tomio Okamura
 
 

Anální výplachy, Takešiho hrad. Lidé si v mapách utahují z Okamurova domu

Předseda SPD Tomio Okamura si staví na pražském Břevnově netradiční dům. Tvoří ho válcové tubusy a na povolení od úřadů čekal téměř čtyři roky. Ale ani při samotné výstavbě to nemá Okamura s domem jednoduché. Lidé v Google Maps přidávají nevšednímu sídlu označení Takešiho hrad, Lobotomické sanatorium nebo Mešita církve muslimské.

Tomio Okamura aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.11Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.34Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední týden


Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomio Okamura ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomio Okamura v poslední době

 

8. srpna 2020

Anální výplachy, Takešiho hrad. Lidé si v mapách utahují z...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 8. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura si staví na pražském Břevnově netradiční dům. Tvoří ho válcové tubusy a na povolení od úřadů čekal téměř čtyři roky. Ale ani při samotné výstavbě to nemá Okamura s domem jednoduché. Lidé v Google Maps přidávají nevšednímu sídlu označení Takešiho hrad, Lobotomické sanatorium nebo Mešita církve muslimské.

2. srpna 2020

POLITIKA: Okamura a Klaus si nic nedarují

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 8. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Hnutí Svoboda a přímá demokracie předstírá euforii. Předseda Tomio Okamura se pochlubil, že jen v období od 22. do 28. července podalo do SPD přihlášku 168 občanů. Celkem má přes šest tisíc členů a pasuje se na největší českou vlasteneckou stranu.

26. červenece 2020

Okamura porušoval pravidla serveru YouTube, ten mu zrušil...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

26.7.2020 22:44 - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Okamura tvrdí, že důvodem bylo, že zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu. Okamura však zřejmě soustavně porušoval pravidla YouTube, které podle webu zakazují zveřejňovat videa s násilnými nebo krutými záběry, jejichž záměrem je především šokovat, vyhledávat senzaci nebo které jsou samoúčelné.

YouTube smazal Okamurův kanál. Jsme svědky tvrdé cenzury,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení jeho profilu.  

Okamura přišel o svůj kanál na YouTube. Web zakazuje...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě. Okamura to oznámil na svém Facebooku, kde mu z podobných důvodů hrozí zrušení...

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

Okamurův kanál na YouTube byl zrušen

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 26. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Praha - Předseda SPD Tomio Okamura v pátek přišel o svůj původní kanál na serveru YouTube. Důvodem podle něj bylo, že na něm zobrazoval kriminální činy páchané migranty v Evropě....

16. červenece 2020

Jsem terčem rasistických narážek, říká Okamura. V SPD jsou i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Šéf SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura odmítá heslo hnutí Black Lives Matter. „Jsem napůl běloch a napůl žluté rasy a jsem každodenním terčem rasistických narážek od politických oponentů,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz. Teď neuvažuje o příští volbě prezidenta. „Do budoucna třeba jo. Ale podmínka toho je, zda to směřuje k realizaci politického programu,“ řekl Okamura.

11. červenece 2020

SPD chce v krajských volbách získat aspoň 50 zastupitelů a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Hnutí SPD chce získat v podzimních krajských volbách aspoň pět desítek zastupitelů a chce uspět ve všech 13 regionech. Úspěchem však bude i podílení se na vedení alespoň dvou krajů, řekl předseda SPD Tomio Okamura. Hlavní motto kampaně hnutí bude, že slušný a pracující člověk musí být na prvním místě. SPD na ni plánuje vydat kolem 20 milionů.

Okamura: SPD chce získat v krajích aspoň pět desítek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 11. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Hnutí SPD chce získat v podzimních krajských volbách aspoň pět desítek zastupitelů a chce uspět ve všech 13 regionech. Po jednání celostátního grémia v Praze to novinářům řekli předseda a místopředseda SPD Tomio Okamura a Radim Fiala. Ambicí hnutí je podílet se na vedení nejméně dvou krajů. Na kampaň hodlá SPD vydat kolem 20 milionů korun.

6. červenece 2020

Vnitro: Lídrem v šíření nenávisti v roce 2019 byl Tomio...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 6. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

6.7.2020 10:11 - I v minulém roce pokračoval trend, kdy šíření nenávisti nebylo doménou tradičních extremistů, ale nahradily je populistické xenofobní skupiny a dezinformační média. Ve zprávě o projevech extremismu za rok 2019 to uvedlo ministerstvo vnitra. Podle dokumentu, který má ČTK k dispozici, byla tradiční pravicová scéna xenofobními uskupeními zcela zastíněna. Jednoznačně jim dominovalo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury, který je místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu české republiky. Podle něj jde o pokračování zneužívání ministerstva vnitra ministrem Janem Hamáčkem (ČSSD) k politickému boji.

5. červenece 2020

Migranti napadli ženu, napsal Okamura k videu. Není to...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Tomio Okamura v pátek na svých sociálních sítích sdílel krátké video, které má ukazovat napadení mladé ženy migranty na nádraží v portugalském Lisabonu ze začátku května. Podle webu Polígrafo však na záběrech z letošního dubna migranti vůbec nefigurují. Agresivní ženu prý vykázala z vlaku průvodčí a přítomní se ji snažili zpacifikovat do příjezdu policie.

4. červenece 2020

Nenávist šíří podle vnitra hlavně xenofobní populisté,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 7. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Za šířením nenávisti byla loni podle ministerstva vnitra dezinformační média a také populistické xenofobní skupiny, které doplnily tradiční extremisty. Ministerstvo to uvedlo ve zprávě o projevech extremismu a předsudečné nenávisti za rok 2019, ze které citovala ČTK. Tradiční krajní pravici podle zprávy xenofobními uskupení zcela zastínila, ministerstvo akcentuje i parlamentní hnutí SPD. Jeho předseda Tomio Okamura považuje takové vyznění zprávy o extremismu za projev údajného zneužití resortu jeho šéfem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem k politickému boji.

24. června 2020

Ležáky si připomněly 78. výročí vypálení obce nacisty

Zdroj Tyden.cz ze dne 24. 6. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

V Památníku Ležáky se ve středu uskutečnil pietní akt k 78. výročí vyhlazení osady nacisty. Zúčastnili se jej mimo jiné ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD), poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti), bývalý předseda KDU-ČSL Marek Výborný nebo místopředsedkyně Senátu Miluše Horská z klubu KDU-ČSL.

9. června 2020

Nesmíme se hrbit, hájí svou cestu na Tchaj-wan šéf Senátu

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 6. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda Senátu Miloš Vystrčil pojede na Tchaj-wan, přestože mu to nedoporučil ministr zahraničí ani prezident. Podle Vystrčila je ale důležitější „rovná páteř“ a hodnoty svobodné země. Podle něj Čína nejednala s Českou republikou jako se suverénním partnerem. Předseda SPD Tomio Okamura je však názoru, že rozepře s Čínou poškodí českou ekonomiku a ohrozí pracovní místa, navázaná na turismus. Společně diskutovali v Událostech, komentářích.

28. května 2020

Nákupy v době koronaviru má posoudit NKÚ, nikoli vyšetřovací...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 5. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Parlamentní vyšetřovací komise, která by se zabývala postupem vlády po vypuknutí koronavirové pandemie, nejspíše nevznikne. Vládní strany daly najevo, že o ni nestojí, podobně smýšlejí také komunisté, ale i SPD. Její předseda Tomio Okamura řekl v Interview ČT24, že ekonomické věci řádně posoudí Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) a k debatě o politických věcech není komise potřeba.

16. dubna 2020

Favipiravir míří do Česka. Zázračný lék, který zachrání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 4. 2020  •  Tomio Okamura  •  1

Japonský lék Favipiravir je na cestě do Česka, bude tu testován proti nemoci COVID-19. Na Twitteru to uvedl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) minulý týden řekl, že Česko je mezi 20 zeměmi, do kterých Japonsko lék dodá. Lék je podle něj slibný pro středně závažné případy onemocnění, které vyvolává nový typ koronaviru. O možnosti dodávky léku s Japonci podle svých slov na konci března jednal předseda SPD Tomio Okamura.

24. března 2020

Ústavní soud se zastal Okamury kvůli označení Pitomio,...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 24. 3. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

24.3.2020 14:13 - Předseda SPD Tomio Okamura uspěl u Ústavního soudu (ÚS), jeho žalobu kvůli přezdívce Pitomio používané redakcí Reflexu musí znovu řešit Městský soud v Praze. Svoboda projevu nemá vést k tomu, aby byl jakýkoliv člověk, včetně veřejně činných lidí, v očích veřejnosti samoúčelně cíleně zesměšňován, stojí v nálezu zpřístupněném na webu soudu. Okamura rozsudek přivítal, řekl ČTK.

Pitomio? Ústavní soud se zastal Okamury, kritizoval cílené...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 24. 3. 2020  •  Tomio Okamura  •  0

Předseda SPD Tomio Okamura uspěl u Ústavního soudu (ÚS), jeho žalobu kvůli přezdívce Pitomio používané redakcí Reflexu musí znovu řešit Městský soud v Praze. Svoboda projevu nemá vést k tomu, aby byl jakýkoli člověk, včetně veřejně činných lidí, v očích veřejnosti samoúčelně cíleně zesměšňován, stojí v nálezu zpřístupněném na webu soudu. Okamura rozsudek přivítal. Vedení časopisu uvedlo, že verdikt bere na vědomí a dál jej nebude komentovat.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.