Index vlivu Miroslav Kalousek - Index vlivu v politice

Miroslav Kalousek
 
 

Hovory Kalousek Soukup 5. 5. 2022 už nyní v našem YouTube archivu

Exkluzivní rozhovory Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska na aktuální politická i společenská témata. Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran.

Miroslav Kalousek aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
25.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.44Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslav Kalousek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslav Kalousek v poslední době

 

6. května 2022

Hovory Kalousek Soukup 5. 5. 2022 už nyní v našem YouTube...

Zdroj Tyden.cz ze dne 6. 5. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Exkluzivní rozhovory Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska na aktuální politická i společenská témata. Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran.

15. dubna 2022

Hovory Kalousek Soukup 14. 4. 2022 už nyní v našem YouTube...

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 4. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Exkluzivní rozhovory Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska na aktuální politická i společenská témata. Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran.

5. dubna 2022

Kalousek míní, že by se ceny energií neměly řešit plošně....

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 5. 4. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v Událostech, komentářích řekl, že vysoké ceny energií v Česku by se neměly řešit plošně. Podle něj je vhodnější cílená pomoc domácnostem. Druhý exministr financí Ivan Pilný si ale myslí, že v této situaci je plošné opatření vhodné. Podle něj totiž vyšší ceny dopadají na každého. Oba se vyjádřili také k současné uprchlické krizi. Shodli se na tom, že situace není tak vážná, že by v Česku hrozil vznik ghett.

4. dubna 2022

Konec V4, komentuje Orbánův triumf Kalousek, Fiala stále...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Viktor Orbán znovu obhájil post premiéra Maďarska. A k vítězství přichází různorodé a mnohdy opatrné reakce. S gratulací přišel premiér Petr Fiala (ODS), který Blesk Zprávám napsal, že doufá v jednotný postoj proti Rusku, prezident Miloš Zeman stejně tak doufá v pokračující spolupráci v rámci V4. Visegrádská skupina je ale naopak podle expremiéra Miroslava Kalouska mrtvá. Kritikou pak nešetří Piráti, kteří nazvali Orbána Putinovou loutkou.  

1. dubna 2022

Hovory Kalousek Soukup 31. 3. 2022 už nyní v našem YouTube...

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 4. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Exkluzivní rozhovory Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska na aktuální politická i společenská témata. Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran.

28. února 2022

Předsedou správní rady VZP bude poslanec a lékař Tom Philipp

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 2. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Předsedou správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) byl zvolen poslanec a lékař Tom Philipp (KDU-ČSL). Místopředsedou bude bývalý šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Správní rada se v pondělí sešla poprvé v novém složení, v minulém období ji vedla poslankyně ANO Věra Adámková.

17. února 2022

Navrhovaný rozpočet je inflační, ale méně než návrh...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 2. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Bývalý ministr financí a dlouholetý poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) v Interview ČT24 řekl, že navržený rozpočet vládou Petra Fialy (ODS) je inflační. Upozornil však, že je méně inflační než ten, který navrhovalo předchozí vedení resortu financí. K obstrukcím SPD kvůli novele pandemického zákona řekl, že jde o legitimní politický nástroj, který využívá každá opozice. Zároveň ale řekl, že předseda SPD Tomio Okamura se chtěl obstrukcemi hlavně zviditelnit. 

4. února 2022

Kalousek nebude kandidovat na prezidenta, i když to...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 2. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek nebude kandidovat na prezidenta. Sobotnímu Právu řekl, že kandidaturu zvažoval. Z analýz, které si nechal zpracovat, mu ale vyšlo, že jeho...

26. ledna 2022

Ve správní radě VZP bude Kalousek. Členy orgánu dnes...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ve správní radě Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) nově usedne bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, senátor Roman Kraus (ODS) či náměstek ministra zdravotnictví Josef Pavlovic (Piráti). O obměně členů správní a dozorčí rady největší tuzemské zdravotní pojišťovny dnes rozhodla vláda, vyplývá z výsledků zasedání zveřejněných na webu. Proti zvolení Kalouska se v minulých dnech vyslovili Piráti.

Kalousek usedne ve správní radě VZP

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ve správní radě Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) nově usedne bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, senátor Roman Kraus (ODS) či náměstek ministra zdravotnictví Josef Pavlovic (Piráti). O obměně členů správní a dozorčí rady největší tuzemské...

Ve správní radě VZP usedne i Kalousek, členy orgánu obměnila...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ve správní radě Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) nově usedne bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, senátor Roman Kraus (ODS) či náměstek ministra zdravotnictví Josef Pavlovic (Piráti). O obměně členů správní a dozorčí rady největší tuzemské zdravotní pojišťovny ve středu rozhodla vláda, vyplývá z výsledků zasedání zveřejněných na webu. Proti zvolení Kalouska se v minulých dnech vyslovili Piráti.

20. ledna 2022

Černochová se omluvila Parkanové za stíhání kvůli letounům....

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Příjemné překvapení čekalo ve čtvrtek na exministryni obrany Vlastu Parkanovu. Současná šéfka resortu Jana Černochová (ODS) jí zaslala dopis, ve kterém se omlouvá za její deset let dlouhé trestní stíhání, ačkoliv s ním neměla nic společného. Své předchůdkyni poslala i kytici. Parkanovu vzkaz potěšil a oceňuje jej i exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), který Černochové vzkázal, že za gesto smetá.

19. ledna 2022

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi za výroky ze Sněmovny,...

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat exposlanci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) za výroky, že rozkrádal ministerstvo obrany a "zabil lidi cez padáky".

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi za výroky ze Sněmovny,...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat exposlanci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) za výroky, že rozkrádal ministerstvo obrany a "zabil lidi cez padáky". Pravomocně...

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi za výroky, že rozkrádal...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) mimo jiné za výrok, že rozkrádal ministerstvo obrany. Pravomocně to ve středu potvrdil středočeský krajský soud, který zamítl Kalouskovo odvolání. Exposlanec se původně odvolal proti verdiktu, jenž jeho žalobu zamítl s tím, že půda parlamentu zaručuje maximální míru svobody projevu.

Odvolací soud projedná Kalouskův nárok na omluvu za Babišovy...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 19. 1. 2022  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Středočeský krajský soud dnes projedná spor někdejšího poslance Miroslava Kalouska (TOP 09) a bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO). Kalousek žádá omluvu za výroky, které...

30. prosince 2021

Kalousek znovu na scéně. Válek chce bývalého ministra do...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 12. 2021  •  Miroslav Kalousek  •  0

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce do správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) nominovat bývalého ministra financí a předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Měl by se stát místopředsedou rady. V radě by podle Válka měl být také...

Válek chce do správní rady VZP nominovat bývalého ministra...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 30. 12. 2021  •  Miroslav Kalousek  •  0

Praha - Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce do správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) nominovat bývalého ministra financí a předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska....

16. prosince 2021

Zeman pochopil, že tahá za kratší konec, tvrdí Kalousek....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 12. 2021  •  Miroslav Kalousek  •  0

Páteční jmenování vlády je překvapením, konstatovali bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) a bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Od prezidenta Miloše Zemana očekávali, že bude vyjednávání dále protahovat, uvedli v pořadu Události, komentáře. Budoucí ministr dopravy Martin Kupka (ODS), který byl také hostem, zdůrazňuje, že podmínkou úspěchu kabinetu Petra Fialy (ODS) je dobrá spolupráce.

8. prosince 2021

POLITIKA: Babiš versus Kalousek

Zdroj Neviditelný pes ze dne 8. 12. 2021  •  Miroslav Kalousek  •  0

Že žádný spasitel na Hrad nepřijde? A co Miroslav Kalousek? Někdejší šéf TOP 09 prý vážně zvažuje svou kandidaturu. Můžeme snad zažít zábavnější mač ve finále prezidentských voleb 2023 než jeho souboj s Andrejem Babišem?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.