Index vlivu Andrej Babiš - Index vlivu v politice

Andrej Babiš
 
 

Nerudová je ekonomka? Málem jsem spadl ze židle, řekl expremiér Paroubek

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Andrej Babiš aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 6
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.21Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.63Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.831Vliv / význam klesá
 

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Andrej Babiš v poslední době

 

1. prosince 2022

Nerudová je ekonomka? Málem jsem spadl ze židle, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 12. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

30. listopadu 2022

Volební model Deníku: Pavel, Babiš i Nerudová navyšují...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Andrej Babiš, Petr Pavel, Danuše Nerudová. Jedno z těchto jmen je jménem budoucího českého prezidenta. Ukazuje to čerstvě aktualizovaný volební model Deníku založený na datech z průzkumů renomovaných agentur.

Prezidentský souboj Deníku: Kandidáti prozradili, čeho se v...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se přiznal, že má klaustrofobii, takže se jako čert kříže bojí zorbingové koule. Naopak Petr Pavel má pro strach uděláno, a proto v plzeňské zoo klidně krmil lvy. Virginie Woolfové se nebojí nikdo. Na běžné lidské úzkosti jsme se ale prezidentských kandidátů neptali. Zajímalo nás, co uchazeči o nejvyšší státní úřad považují za největší hrozbu současnosti. 

29. listopadu 2022

VZP má na pobočkách brožury s Babišem. Kvůli prezidentským...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Brožuru, která upozorňuje na hrozby onkologických nemocí, mělo před sněmovními volbami dostat několik set tisíc pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Jenže na zadní straně letáku se objevila i fotografie expremiéra Andreje Babiše (ANO)....

Neúčast Babiše ve volebních debatách vypovídá o jeho odvaze,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 29. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Neúčast Andreje Babiše v předvolebních debatách vypovídá o jeho odvaze nechat se konfrontovat s prezidentskými protikandidáty, řekl ČTK v rozhovoru Petr Pavel. Babiš podle něj nemá podle aktuálních volebních průzkumů postup do druhého kola lednových prezidentských voleb jistý. Pavel očekává ve volbách celkem vyrovnaný souboj mezi třemi kandidáty. Do trojice řadí sebe, Babiše a bývalou rektorku Danuši Nerudovou.

Babiš to zkouší sehrát „na Zemana“. V druhém...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Máme tady nová data k prezidentské volbě. Na prvních třech místech se dle Kantaru seřadili Andrej Babiš (27 procent), Petr Pavel (26,5) a Danuše Nerudová (23,5). A k tomu pár poznámek. Vkládaný objekt typu Podcast: Babiš to zkouší sehrát “na...

28. listopadu 2022

Sázkovým favoritem na prezidenta je Pavel, Nerudová je i...

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Petr Pavel je z prezidentských kandidátů největším sázkovým favoritem na post hlavy státu. Na druhé místo se u některých sázkových kanceláří dostala poprvé od začátku října Danuše Nerudová těsně před Andreje Babiše.

Pět poznámek k průzkumům. Babiš to zkouší sehrát „na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Máme tady nová data k prezidentské volbě. Na prvních třech místech se dle Kantaru seřadili Andrej Babiš (27 procent), Petr Pavel (26,5) a Danuše Nerudová (23,5). Za nimi dlouho, ale opravdu dlouho nic. Pak zase nic. A až pak Pavel Fischer, Marek...

Babiš má na drahých potravinách velký podíl. Je chyba...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

„Je chyba systému, že jsme tu nechali vyrůst takovou firmu, jakou je Agrofert, která ovládá prvovýrobu, zpracování a v mnoha ohledech i distribuci. Ale přestože má Andrej Babiš tak ohromnou část trhu, nemyslím si, že by byl sám schopen ten...

27. listopadu 2022

První kolo prezidentských voleb by nyní vyhrál Babiš, Pavel...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 27. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal Andrej Babiš 27 % hlasů, druhý Petr Pavel 26,5 %. Před branami druhého kola by zůstala Danuše Nerudová s 23,5 %, ukázal volební model Data Collect a Kantar pro Českou televizi.

Největší podporu pro prezidentskou volbu mají nyní Babiš a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Do prezidentských voleb zbývá sedm týdnů. Kdyby se konaly nyní, získali by podle průzkumu v prvním kole největší podporu Andrej Babiš a Petr Pavel. Šetření pro Českou televizi zpracovaly firmy Data Collect a Kantar CZ.

Babišův návrh jednokolových voleb do Senátu Fialova vláda...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 27. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Praha - K návrhu lídra opozičního hnutí ANO Andreje Babiše na zavedení jednokolových voleb do Senátu se koaliční vláda Petra Fialy (ODS) postaví zřejmě záporně. Změna by podle podkladů...

Babišův návrh jednokolových voleb do Senátu Fialova vláda...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 27. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Praha - K návrhu lídra opozičního hnutí ANO Andreje Babiše na zavedení jednokolových voleb do Senátu se koaliční vláda Petra Fialy (ODS) postaví zřejmě záporně. Změna by podle podkladů...

26. listopadu 2022

KONTEXT: Lid chce chléb a hry. Těmi jsou prezidentské volby,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Konečně známe jména devíti statečných, kteří se v lednu utkají o Hrad. Rekordní počet jednadvaceti zájemců o úřad prezidenta je výsledek jeho „celebritizace“, říká host podcastu Kontext, politolog Michal Pink. Pravicoví kandidáti by se měli podle trendů dohodnout a vybrat mezi sebou jednoho, jinak bude příští hlavou státu expremiér Andrej Babiš, míní politolog.

25. listopadu 2022

Začátek Středulovy kampaně nebyl přesvědčivý, myslí si...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Šéf Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula dosud v kampani nedokázal přesvědčit, že by byl v prezidentských volbách silným kandidátem, myslí si politolog Josef Mlejnek. Považuje za paradox, že s pověstí zkušeného politického vyjednávače Středula nejprve podcenil oslovování voličů. Domnívá se, že jedním ze zásadních zvratů byla demonstrace odborů na Václavském náměstí, která neoslovila tolik lidí, kolik odboráři čekali. Souhlasí s ním zástupce šéfredaktora deníku E15 Jan Novotný, podle něhož pomalá kampaň částečně přispěla k rozhodnutí předsedy opozičního hnutí ANO Andreje Babiše rovněž kandidovat na post hlavy státu. Středulovu kandidaturu hodnotili v pořadu Události, komentáře.

Bylo 21 malých černoušků a zbylo jich jen 9

Zdroj Neviditelný pes ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Kromě v průzkumech vedoucích Andreje Babiše, Danuše Nerudové a Petra Pavla je to abecedně poslanec SPD Jaroslav Bašta, senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer, odborový předák Josef Středula, bývalý rektor Tomáš Zima a prezidentka České asociace povinných Denisa Rohanová.

Nejvíc peněz vkládám do Pavla. Babiš je outsider, ale mohl...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

„Dvoukolová prezidentská volba je úplně jiná disciplína než sněmovní volby. Andrej Babiš sice má 25 procent věrných voličů, zároveň je ale u velké části společnosti neoblíbený,“ prohlašuje volební sázkař Michal Sirový. „Na menší...

Sněmovna schválila zrušení EET. Návrh ANO na dobrovolnou...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Elektronická evidence zřejmě definitivě skončí k závěru letošního roku. Její konec bez náhrady schválila Sněmovna. Vládní návrh musí ještě posoudit Senát a podepsat prezident. Evidence byla od jara 2020 kvůli pandemii covidu přerušena do konce letošního roku a stala se fakticky dobrovolnou. Pokud by se zákon nepodařilo schválit, začala by od příštího roku opět fungovat a rozšířila by se navíc na další obory podnikání. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), který evidenci prosazoval, řekl již dříve, že EET narovnala podnikatelské prostředí a vynesla více než 35 miliard korun.

Devět uchazečů splnilo zákonné požadavky a může usilovat o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Budoucím prezidentem se stane jeden z devíti kandidátů, které v pátek k volbám zaregistrovalo ministerstvo vnitra. O Hrad se utkají bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, poslanec SPD Jaroslav Bašta, senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer, bývalá rektorka Danuše Nerudová, bývalý vysoký představitel armády Petr Pavel, prezidentka České asociace povinných Denisa Rohanová, odborový předák Josef Středula a bývalý rektor Tomáš Zima. Ministerstvo odmítlo registrovat například podnikatele Tomáše Březinu, Karla Diviše nebo Karla Janečka, úřad jim neuznal část podpisů voličů.

Babiš se do konce roku debat nezúčastní, strategii na leden...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 25. 11. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Praha - Předseda opozičního hnutí ANO a uchazeč o post hlavy státu Andrej Babiš se do konce roku nezúčastní žádné debaty prezidentských kandidátů. Strategii pro leden teprve s týmem...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.