Index vlivu Andrej Babiš - Index vlivu v politice

Andrej Babiš
 
 

Bunda a dilema Andreje Babiše

Bunda si není hlavní problém Andreje Babiše. Není to ani jeho způsob mluvy: vyčítají mu špatnou češtinu, že prý nedovede vyslovit jedinou souvislou větu, ale co je to platné, pro své posluchače mluví jasně a srozumitelně a díky tomu za ním jdou.

Andrej Babiš aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 4
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
2.8Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.33Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
3.1208Vliv / význam roste
 

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Andrej Babiš v poslední době

 

30. března 2023

Bunda a dilema Andreje Babiše

Zdroj Neviditelný pes ze dne 30. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Bunda si není hlavní problém Andreje Babiše. Není to ani jeho způsob mluvy: vyčítají mu špatnou češtinu, že prý nedovede vyslovit jedinou souvislou větu, ale co je to platné, pro své posluchače mluví jasně a srozumitelně a díky tomu za ním jdou.

Babiš nosí Pradu: Na demonstraci brojil kvůli důchodům,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Zatímco je kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) na cestách, před jeho sídlem proběhla demonstrace, kde měl promluvit opoziční politik Andrej Babiš (ANO). Ten dorazil v bundě značky Prada, kterou mu manželka Monika koupila na Vánoce před pěti lety za 35 tisíc korun, jak sám Babiš prozradil na twitteru.

Poštu minulá vláda neřešila. S Babišem se sejdu, řekl...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 30. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Petr Pavel uvedl, že vyzve k pravidelným schůzkám premiéra a předsedu nejsilnější opoziční strany s cílem hledat společné styčné body. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš přitom na středeční demonstraci hlásal, že Fialova vláda je nejnehoráznější, nejneschopnější a nejprolhanější ze všech polistopadových. Vyslyší za takových okolností premiér prezidentovu výzvu?

Byla chyba, že jsme nekoupili žádnou síť supermarketů,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Andrej Babiš se k byznysovému dění v Agrofertu příliš nevyjadřuje, u příležitosti výročí 30 let od doby, kdy podnik založil, ale pro holdingový magazín udělal výjimku. Zmínil přitom, že za jednu z největších chyb v byznysu považuje promeškání šance...

29. března 2023

Macura vybílil ostravské ANO, šance uspět s vlastní stranou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Je to paradox. Ačkoliv prezidentské volby ukázaly, že Moravskoslezský kraj zůstává jedním z trojice nejsilnějších regionů hnutí ANO, právě zde se Petru Pavlovi neúmyslně podařilo nejvíc zamávat politickým uskupením Andreje Babiše. Ostravský primátor...

Porod i s těhotenstvím na počkání, důchodovou reformu do tří...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Už během doby, kdy Andrej Babiš vládl, byla řada jeho prohlášení snadno zaměnitelná s parodií. Nyní, po porážce v prezidentských volbách, následném „detoxu“ od politiky a výměně marketingového týmu, se předseda hnutí ANO vrací ve své...

Odboráři protestovali před sídlem vlády. Připojil se i Babiš...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Odboráři se v poledne sešli před sídlem vlády, aby tam protestovali proti reformě penzí a normě Euro 7. Na pódiu se střídali vedle odborářů i politici opozičních hnutí a mimosněmovních stran. Jako první vystoupili šéf poslanců SPD Radim Fiala a předseda ČSSD Michal Šmarda. Mluvili o minimální penzi, inflaci či cenách potravin. Kritizovali vládu. Následovala šéfka komunistů Kateřina Konečná a lídr ANO Andrej Babiš. Podle premiéra Petra Fialy (ODS) demonstraci odborů do jisté míry zneužili představitelé politických stran, které nevyhrály minulé volby. 

27. března 2023

Učitelka ze školky vybudovala e-shop s dětským oblečením....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 27. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Investiční skupina Hartenberg Holding, která spravuje peníze miliardáře a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, vsadila na dětské oblečení. Přes svou e-commerce skupinu enterstore koupila podíl ve výši 70 procent v táborské rodinné společnosti unuodesign...

23. března 2023

Nechyboval jsem, nerezignuji, žádné držhubné nebylo, hájí se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

„Nahrávky jsem neslyšel, ale ať je zveřejní kompletně,“ vyzval na tiskové konferenci ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka odvolaného generálního ředitele Úřadu práce Viktora Najmona. Místopředseda vlády dále doplnil, že postupoval v souladu se zákonem o státní službě a že výtky na Najmonovu práci byly již za vlády Andreje Babiše.

22. března 2023

Úředníci si ho musí smazat, politici na TikToku zůstávají. I...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Dva dny poté, co se šéf hnutí ANO Andrej Babiš pochlubil svým příznivcům účtem na TikToku, označil Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) sociální síť za bezpečnostní hrozbu. A doporučil čínskou aplikaci lidem ve státních...

21. března 2023

Já a Pavel? Dvojí metr. Politička Kleslová o pozadí jednání...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Politickou kariéru Radmily Kleslové poznamenala její role v komunistické rozvědce. Nedávno i kvůli tomu Hana Kordová Marvanová odmítla podpořit Bohuslava Svobodu z ODS na primátora. Někdejší blízká spolupracovnice Andreje Babiše a komunální politička Kleslová to vnímá jako nespravedlnost. Zvlášť v kontextu zvolení Petra Pavla prezidentem.

20. března 2023

Pavel přiletěl s manželkou Evou do Berlína. V restauraci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Petr Pavel přiletěl v pondělí do Berlína - opět i s manželkou Evou. Jeho oficiální program začíná až v úterý, a tak si prezidentský pár mohl v Berlíně trochu oddychnout. Podívat se na noční město a vyrazit i na večeři, kde se Pavel jal nezvyklé úlohy - narážel soudek s pivem. S palicí v ruce. Pavel se však dočkal i jiného milého přivítání. Po odchodu populistů typu Miloše Zemana či Andreje Babiše je Česko opět pevně usazeno mezi liberálními demokraciemi, vítal v komentáři Pavla Süddeutsche Zeitung.

14. března 2023

Babiš vyvedl Moniku do divadla: Pro Blesk prozradil, proč...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Předseda hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš si po prezidentských volbách dával oddech a na veřejnosti se příliš neobjevoval. V poslední době si ale evidentně vyhradil více času na svou rodinu a v pátek vyrazil se svou manželkou Monikou do Strašnického divadla na premiéru české satirické hry Presidenti. Inscenaci, která byla zjevně inspirována i Babišovým vystupováním, si pár evidentně velmi užil. Babiš pak v dobré náladě prozradil, proč nyní drží dietu, z jakého důvodu nevzal na inauguraci nového prezidenta manželku nebo důvod své zvýšené činnosti ve Sněmovně. Poodhalil také detaily zapojení své drahé polovičky do prezidentské kampaně či plánovanou návštěvu Miloše Zemana.

13. března 2023

Převezme Agrofert rakouskou výrobu hnojiv? Od Evropské...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Evropská komise (EK) schválila skupině Agrofert ze svěřenských fondů českého expremiéra Andreje Babiše záměr převzít divizi rakouské chemičky Borealis pro výrobu hnojiv. Komise dospěla k názoru, že transakce nijak nenaruší hospodářskou soutěž v Evropském hospodářském prostoru, stojí v jejím dnešním sdělení.

Evropská komise Agrofertu schválila záměr převzít součást...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Brusel - Evropská komise (EK) schválila skupině Agrofert ze svěřenských fondů českého expremiéra Andreje Babiše záměr převzít divizi rakouské chemičky Borealis pro výrobu hnojiv....

Evropská komise Agrofertu schválila záměr převzít součást...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Brusel - Evropská komise (EK) schválila skupině Agrofert ze svěřenských fondů českého expremiéra Andreje Babiše záměr převzít divizi rakouské chemičky Borealis pro výrobu hnojiv....

Berní úřad zlidštím, už nebude na firmy zaklekávat, říká...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Jako náměstkyně na ministerstvu financí pomáhala Andreji Babišovi (ANO) rozjet elektronickou evidenci tržeb (EET). Přestože proti evidenci dlouhodobě brojila ODS a loni ji zrušila, tak její ministr financí Zbyněk Stanjura jmenoval Simonu Hornochovou...

10. března 2023

Zahraniční média o inauguraci: Pavel představuje změnu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Zpráva o čtvrtečním nástupu Petra Pavla do funkce prezidenta republiky se objevila v řadě zahraničních médií. Inauguraci pozornost věnovali Slováci, Němci, ale i řada světových tiskových agentur, jejichž texty následně přebíraly další redakce. Agenturní zprávy připomínaly Pavlovo vítězství nad „populistou“ Andreje Babišem (ANO) a odchod Miloše Zemana, který dle nich rozděloval společnost. Na Zemana vzpomínaly i slovenské listy, z Hradu podle nich nyní opět bude kulturní sídlo prezidenta. Německá média označila Pavla jako prozápadního a prounijního.

9. března 2023

Pavlova inaugurace: Nerudová ocenila důstojnost, Babiš...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 9. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

Ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová ocenila, že inaugurace nového prezidenta Petra Pavla byla důstojná a na rozdíl od roku 2018 se jí zúčastnili rektoři. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) nechtěl Pavlův projev příliš komentovat. Babiš s Pavlem prohrál v druhém kole prezidentské volby, Nerudová skončila v prvním kole třetí.

8. března 2023

Politici, političky i jejich polovičky přejí k MDŽ: Babišová...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2023  •  Andrej Babiš  •  0

I politici, političky či jejich protějškové se letos vyjadřují k Mezinárodnímu dni žen. MDŽ si připomněli na sítích lidovci z Bruselu Tomáš Zdechovský a Michaela Šojdrová, manželka expremiéra a opozičního lídra ze Sněmovny Andreje Babiše Monika či vicepremiér a šéf Pirátů Ivan Bartoš. Co na svátek žen vzkazují?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.