Index vlivu Andrej Babiš - Index vlivu v politice

Andrej Babiš
 
 

Opozice blokuje sněmovnu kvůli zákonům, které vadí Babišovi, říká Pekarová Adamová

Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) v Interview ČT24 odmítla kritiku, že vláda nezvládá uprchlickou vlnu, pouze připustila dílčí problémy. Za blokováním sněmovny vidí nechuť bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k některým chystaným zákonům.

Andrej Babiš aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu: 6
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
3.10Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.34Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.1740Vliv / význam klesá
 

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Andrej Babiš v poslední době

 

19. května 2022

Opozice blokuje sněmovnu kvůli zákonům, které vadí Babišovi,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) v Interview ČT24 odmítla kritiku, že vláda nezvládá uprchlickou vlnu, pouze připustila dílčí problémy. Za blokováním sněmovny vidí nechuť bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k některým chystaným zákonům.

Stát chce zabezpečit lidem elektřinu. Ve hře je rozdělení...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Vláda uvažuje o restrukturalizaci polostátní energetické společnosti ČEZ. Podle slov premiéra Petra Fialy to však vyžaduje důkladnější analýzy. O rozdělení, které je jednou z možností, nebo transformaci ČEZ uvažovala také předchozí vláda Andreje Babiše.

Stát chce zabezpečit lidem elektřinu. Ve hře je rozdělení...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 19. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Vláda uvažuje o restrukturalizaci polostátní energetické společnosti ČEZ. Podle slov premiéra Petra Fialy to však vyžaduje důkladnější analýzy. O rozdělení, které je jednou z možností, nebo transformaci ČEZ uvažovala také předchozí vláda Andreje Babiše.

Místo práce se poflakuje v obytňáku, vytýkají vládní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Kritiku ze strany vládních poslanců si vysloužil předseda opozičního hnutí ANO Andrej Babiš za to, že se neúčastní jednání Sněmovny o žádosti vlády o prodloužení nouzového stavu. „Jak je možné se omluvit z jednání Sněmovny z pracovních důvodů a brázdit v rámci kampaně moravská města?“ podivil se šéf poslanců lidovců Marek Výborný.

18. května 2022

Jmenování Aleše Michla do čela ČNB vůbec nemusí přinést...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Až pozoruhodně velké množství negativních ohlasů vzbudilo minulý týden jmenování Aleše Michla novým guvernérem České národní banky. Nejen kvůli jeho vztahu s minulým premiérem Andrejem Babišem. Když se ale na nového guvernéra podíváme nezaujatou...

Inflace pětadvacet procent, euro za třicet kaček. Cože?!

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 18. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Dnes zkusíme v ranním brífinku Hospodářek odhadnout, jaký úspěch může mít jízda expremiéra Andreje Babiše v obytňáku po Česku. Pomůže mu to při cestě na Hrad? A také zanalyzujeme, co má znamenat varování guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka, že by inflace v...

17. května 2022

Začátek, ale čeho?

Zdroj Neviditelný pes ze dne 17. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Andrej Babiš vyrazil v obytňáku na Moravu, aby si promluvil s lidmi. Učenci se přou o to, čeho že je to začátek kampaně, zdali směřuje k prezidentským volbám (soudí tak většina), nebo je to podpora k nastávajícím lokálním anebo dlouhodobě k volbám parlamentním. Ano, většinově se soudí, že jde o prezidentské volby.

16. května 2022

Babiš vyrazil obytňákem po republice. Není to kampaň. Je to...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Poslanec a předseda hnutí ANO Andrej Babiš v pondělí vyrazil ve svém novém obytném voze za lidmi. První zastávkou byla Břeclav, po zbytek týdne bude objíždět jižní Moravu. „Vracím se k roku 2013, kdy jsem také objížděl republiku. Mám i stejné oblečení,“ vtipkoval na benzínce u Průhonic, kde jeho tour s heslem „Zase bude líp“ ráno odstartovala.

Babiš vyrazil v obytňáku za voliči. Vylepil si však na něj...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Předseda ANO Andrej Babiš v pondělí zahájil jízdy obytným vozem za voliči. Ráno se vydal z Průhonic u Prahy, kde žije, na jižní Moravu, chce se setkat s lidmi v Břeclavi. V dalších dnech se chystá navštívit Znojmo, Brno či Vyškov. Babiš si na svých...

Babiš zahájil jízdy obytným vozem za voliči, z Průhonic...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 16. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Průhonice (u Prahy)/Brno/Praha - Předseda ANO Andrej Babiš dnes zahájil jízdy obytným vozem za voliči. Ráno se vydal z Průhonic u Prahy, kde žije, na jižní Moravu, dnes se chce setkat s...

12. května 2022

Opozice chtěla ve sněmovně diskutovat o cenách potravin,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 12. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Poslanci ve čtvrtek interpelovali premiéra Petra Fialu (ODS) a následně další členy jeho kabinetu. Předseda opozičního ANO Andrej Babiš obvinil vládu, že vede zemi do průšvihu, Fiala však část nynějších problémů označil za dědictví předchozího kabinetu. Po interpelacích začala ještě mimořádná schůze k diskusi o růstu cen potravin, svolaná na podnět opozice. Podle očekávání nebyl schválen program, přesto opoziční lídři díky přednostním právům vystoupili s kritikou vlády.

11. května 2022

Nerad bych usnadnil cestu na Hrad Andreji Babišovi, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Správný čas na oznámení prezidentských kandidatur bude po létě, řekl iDNES.cz Petr Pavel, bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR, který působil i ve funkci předsedy vojenského výboru NATO. Cestu na Hrad by bývalému premiérovi a šéfovi ANO Andreji Babišovi usnadnil velmi nerad.

Jmenování Michla do čela ČNB budí rozporuplné reakce. Podle...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 11. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Jmenování Aleše Michla do čela České národní banky (ČNB) vyvolalo rozporuplné reakce na politické scéně i mezi ekonomy. Podle analytiků značí Michlovo zvolení změnu ve směřování měnové politiky banky; mají za to, že už nebude tak ostře vystupovat proti inflaci. Politici vládních stran rovněž upozorňují na Michlovu vazbu na bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO), kterému dělal poradce, nebo možný střet zájmů. 

Za Babiše bylo líp? Kampaň je výborná, míní experti. ANO s...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Obyčejní lidé vzpomínají v dobrém na Andreje Babiše a jeho vládu. Obří billboardová kampaň v tomto motivu, kterou v posledních týdnech rozjelo hnutí ANO, by se při pohledu na ostré reakce na sociálních sítích mohla zdát jako propadák: „Dělejte...

ANO funguje 10 let. Cesta vzhůru, populární tváře i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 11. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Ve středu je tomu přesně deset let, kdy oficiálně vzniklo hnutí ANO Andreje Babiše. Paradoxní je, že ačkoli se jeho založení datuje k 11. květnu 2012, dodnes je v jeho oficiálním názvu ANO 2011. Ale paradoxů provází Babišovo hnutí mnohem víc...

Zeman jmenoval guvernérem ČNB odpůrce zvyšování sazeb...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Miloš Zeman jmenoval novým guvernérem České národní banky (ČNB) Aleše Michla, ekonoma a odpůrce současného zvyšování úrokových sazeb. Michl, bývalý novinář, někdejší poradce Andreje Babiše a v současnosti člen nejužšího vedení ČNB,...

10. května 2022

Černé stavby, cesty na úřad. Přišly stovky námitek ke...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 10. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Razantní osekání počtu stavebních úřadů ze současných 615 na 371 stejně jako další novinky novely stavebního zákona vzbuzují nevoli. Připomínky se sesypaly na ministerstvo pro místní rozvoj, které má upravit návrh předchozího kabinetu Andreje Babiše.

5. května 2022

Poslanci se sešli na další mimořádné schůzi. Babiš...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Opozičnímu hnutí ANO se opět nepodařilo prosadit v Poslanecké sněmovně řádnou debatu o svých čtyřech návrzích směřujících proti růstu cen energií a pohonných hmot. Sněmovna po téměř čtyřech hodinách hlasy koaliční většiny neumožnila schválení programu mimořádné schůze, která se proto nakonec nekonala. Předtím se přeli opoziční řečníci s přednostním právem s ministry ohledně energetické bezpečnosti. Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) obvinil vládu mimo jiné z brutálních lží. Ministr dopravy Martin Kupka (ODS) mu na oplátku řekl, že jeho projev místy připomínal dadaistický obraz od Šumavy k Tatrám a vysílání rádia Jerevan. 

4. května 2022

Na odstřižení od ruské ropy se musíme připravit, řekl...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 4. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Není to tak, že bychom nebyli schopni sehnat jinou ropu, ale musíme ji dopravit do Česka, což nejde udělat v rámci týdnů či měsíců, řekl v pořadu Události, komentáře ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) v souvislosti s plánovaným odstřižením od ruské ropy, jak navrhla předsedkyně Evropské komise Ursula von den Leyenová. Ohledně jednání na půdě EU je Stanjura optimistický. „Nejsme v tom sami, problém se týká všech zemí střední Evropy,“ zdůraznil. Bývalá ministryně financí Alena Schillerová dodala, že opozice vládu v tomto kroku podporuje. Odmítla Stanjurovu kritiku, že předchozí vláda Andreje Babiše (ANO) neudělala pro snížení závislosti na Rusku nic.

Obstrukce ve Sněmovně: Poslanci ponocovali, Schillerová...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 5. 2022  •  Andrej Babiš  •  0

Ve Sněmovně je v plném proudu další náročný den, noc a zase den. Dolní komora se sešla na mimořádné schůzi svolané zejména ke kontroverzním koaličním předlohám v úterý dopoledne. Ze šestice bodů zatím neprojednala ani jeden. Obstrukce a průtahy byly očekávané dopředu, prakticky nepřetržitě poslanci jednali 18 hodin, poté měli dvě dvouhodinové pauzy. A obstrukce pokračují dál - poslanci nakonec omezili vystoupení na dvakrát deset minut, to se ale nevztahuje na řečníky s přednostním právem. Od rána tak byl u mikrofonu přes tři hodiny předseda ANO Andrej Babiš (ANO), který mimo jiné mluvil i o kolonoskopii. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.