Index vlivu Andrej Babiš - Index vlivu v politice

Andrej Babiš
 
 

Češi mohou od středy bez testu i do Maďarska, musí se vrátit do 48 hodin

Češi budou moci od středy bez omezení vycestovat na dva dny do Maďarska. Stejná podmínka bude platit i při cestě na Slovensko. Občané všech tří států tak při cestě mezi zeměmi nemusí podstupovat test na covid-19, pokud se vrátí do 48 hodin. Předseda vlády Andrej Babiš se na tom v pondělí dohodl se slovenským premiérem Igorem Matovičem. Rozvolnění na hranicích začne platit od úterní půlnoci.

Andrej Babiš aktuálně...

Pořadí: 1Index vlivu: 6
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
1.36Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
1.143Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
1.1244Vliv / význam klesá
 

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Andrej Babiš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Andrej Babiš v poslední době

 

26. května 2020

Češi mohou od středy bez testu i do Maďarska, musí se vrátit...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Češi budou moci od středy bez omezení vycestovat na dva dny do Maďarska. Stejná podmínka bude platit i při cestě na Slovensko. Občané všech tří států tak při cestě mezi zeměmi nemusí podstupovat test na covid-19, pokud se vrátí do 48 hodin. Předseda vlády Andrej Babiš se na tom v pondělí dohodl se slovenským premiérem Igorem Matovičem. Rozvolnění na hranicích začne platit od úterní půlnoci.

Porodník a sociální inženýr Andrej Babiš radí a informuje

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

“V dnešní době mají ženy své první dítě v průměru okolo 30. roku. Současná medicína je na tak vysoké úrovni, že porodnické výsledky jsou i u žen ve velmi pokročilém věku na stejné úrovni jako u žen mladých. Rozdíl je ovšem v tom, že dítě...

Do Maďarska a na Slovensko od středy bez testů, zatím na dva...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Od středy budou moci Češi, Slováci a Maďaři mezi zeměmi cestovat bez nutnosti předložení negativního testu na onemocnění covid-19 a bez karantény, pokud se vrátí do své země do 48 hodin. ČTK to dnes napsal ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), na twitteru to zmínil také premiér Andrej Babiš (ANO). Předseda vlády už se v pondělí na takovém režimu domluvil se slovenským protějškem Igorem Matovičem.

Investoři nemohou čekat roky, míní Dostálová. Stavební zákon...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Nový stavební zákon ve čtvrtek půjde do legislativní rady vlády. Ta ho přes léto projedná a v září by měli návrh posoudit poslanci, nastínil premiér Andrej Babiš (ANO). Platit by podle něj měl od jara 2021, účinnost by měla nabíhat postupně do poloviny roku 2023. Podle vládní analýzy přichází česká ekonomika pomalým povolováním staveb ročně o 7,1 miliardy korun. Novou podobu zákona už v pondělí kritizovaly podnikatelské komory a svazy, nelíbí se ani České komoře architektů.

[aktualita] Vláda schválila nové termíny přechodu na DVB-T2

Zdroj Lupa.cz ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Podle očekávání schválila vláda Andreje Babiše (ANO) na svém pondělním zasedání posun termínů pro vypínání DVB-T o čtyři měsíce. V novém znění technického plánu přechodu jsou u jednotlivých vysílačů uvedeny měsíce, ne konkrétní data. Přesné termíny budou na operátorech, kteří by je měli brzy oznámit. Pokud půjde všechno podle předpokladů, protáhne se celý přechod na DVB-T2 do konce října 2020. Ministerstvo průmyslu a obchodu upozornilo, že tento krok je v souladu s evropskými nařízeními.…

Prymula končí jako náměstek ministra. Povede výzkum ve...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Epidemiolog Roman Prymula nastoupí příští týden na Úřad vlády jako jedenáctý zmocněnec kabinetu Andreje Babiše (ANO). Bude se věnovat výzkumu ve zdravotnictví, který na vládní úrovni nemá dostatečné zastoupení a jeho financování běží z různých...

25. května 2020

Vláda podá novou žalobu na Evropskou komisi kvůli...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Brusel vzhledem k auditnímu šetření možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) dál blokuje peníze na jeden projekt v objemu 1,6 milionu korun. Česká vláda se zkraje února rozhodla na popud ministerstva zemědělství Evropskou komisi zažalovat. Původní žalobu stáhla a nyní ji nahrazuje novou, oznámil na tiskové konferenci po jednání vlády náměstek ministra zahraničních věcí pro řízení sekce právní a konzulární Martin Smolek.

Kadeřnice bez štítů a další změny u roušek. Senioři...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Bez roušek nově budou moci být lidé ve všech provozech, kde jsou na jednom místě a udrží si od kolegů rozestupy aspoň dva metry. Po jednání vlády to uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Dříve to bylo možné jen v kancelářích. Kadeřnicím nově bude stačit už jen rouška, nemusí mít ochranný štít. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na jednání uspěl s návrhem otevřít od úterý všechny hraniční přechody s Rakouskem a Německem. Kontroly budou už jen namátkové. Od středy budou možné bez testů cesty mezi Českem a Slovenskem, pokud se dotyčný vrátí zpět do 48 hodin. Se svým slovenským protějškem Igorem Matovičem to dojednal český premiér Andrej Babiš (ANO). Od úterý přestane v Česku platit omezení, podle kterého mohou do větších obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií v době mezi 08:00 a 10:00 jen osoby starší 65 let. 

Na Slovensko od středy bez testů, oznámil Babiš. Střední...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Od středy budou moci Češi a Slováci mezi zeměmi cestovat bez nutnosti testů na covid-19 a bez karantény, pokud se vrátí do 48 hodin, uvedl na twitteru premiér Andrej Babiš (ANO). Kontrolovat by to podle něj měli slovenští policisté. Hranice mezi Rakouskem, Českem, Slovenskem a Maďarskem by se pak mohly zcela otevřít v polovině června. Po videokonferenci se svými protějšky ze tří sousedních zemí to v pondělí řekl rakouský ministr zahraničí Alexander Schallenberg, jehož citovala agentura APA. Rozhodnutí by podle něj mohli už brzy přijmout premiéři čtveřice středoevropských zemí.

24. května 2020

Babišova jedenáctka. Prymula by byl mezi zmocněnci Válkovou...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Premiér Andrej Babiš nabídl náměstkovi ministra zdravotnictví Romanu Prymulovi post vládního zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví. Přinášíme přehled současných zmocněnců vlády, je jich zatím celkem deset. Patří mezi ně například zmocněnkyně pro lidská práva a bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková či zmocněnec pro sport a bývalý hokejista Milan Hnilička.

A co když bude ANO chtít, aby Prymula kandidoval na...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Přesun Romana Prymuly, jenž se rozhádal s ministerstvem zdravotnictví, na Úřad vlády je naprosto logický. Andrej Babiš si nemohl dovolit ztratit muže, kterého veřejnost vnímá jako vítěze nad epidemií a který byl podle průzkumů v klíčových fázích...

23. května 2020

Zemana naštvali Petříček, kníže a Zaorálek. Kvůli článku o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Miloš Zeman dnes odsoudil společný článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří kritizovali izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana článek otištěný dnes v deníku Právo narušuje vztahy Česka s Izraelem. Petříčka a Zaorálka, který je nyní ministrem kultury, kritizoval i premiér Andrej Babiš (ANO). Trojice politiků uvedla, že izraelský záměr by byl porušením mezinárodního práva. Ministerstvo zahraničí na dotaz ČTK uvedlo, že společný článek je úvahou ministrů, i proto byla zvolena forma komentáře v deníku.

Prymula se měl stát ministrem, míní Hamáček. Vojtěch se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Často opakuje, že si nechce s koaličním partnerem kádrovat ministry. Tentokrát ale Jan Hamáček (ČSSD) oplatil stejnou mincí Andreji Babišovi (ANO), který nešetří Janu Maláčovou (ČSSD). Hamáček se v rozhovoru pro Právo otevřeně pustil do ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) a navíc nechápe situaci s koncem jeho náměstka Romana Prymuly, který se má stát vládním zmocněncem. Podle Hamáčka si ANO vytváří béčkovou vládu, Prymula se dle něj měl stát místo Vojtěcha ministrem.

Poškozují naše vztahy s Izraelem. Zeman kritizoval článek...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Miloš Zeman odsoudil společný článek šéfa české diplomacie Tomáše Petříčka a jeho předchůdců na ministerstvu Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga. Text otištěný v sobotním Právu kritizuje izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana proto narušuje vztahy Česka s Izraelem, Petříčka a Zaorálka kritizoval i premiér Andrej Babiš.  

Petříček, Zaorálek a Schwarzenberg napsali článek o Izraeli....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Prezident Miloš Zeman odsoudil společný článek ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a jeho předchůdců Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří kritizovali izraelské plány na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu. Podle Zemana článek otištěný v sobotu v deníku Právo narušuje vztahy Česka s Izraelem. Petříčka a Zaorálka, který je v současnosti ministrem kultury, kritizoval také premiér Andrej Babiš (ANO).

Slabá koruna přepisuje obchodníkům ceníky. Zdražuje zboží z...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Už dva měsíce se až na výjimky drží česká měna nad hranicí 27 korun za euro a od začátku roku tratí téměř osm procent. Tento stav sice pomáhá vývozcům, nevýhodou je ale pro domácnosti, protože zdražuje zboží z dovozu, což už se začíná promítat do cen elektroniky. A víc peněz také bude stát výměna eur na dovolené. Zavedení evropské měny premiér a předseda strany ANO Andrej Babiš ale stále odmítá. Podle něj v současné ekonomické situaci koruna České republice pomůže víc než členství v eurozóně.

Koronavirus ONLINE: 314 mrtvých v ČR. Počet nakažených u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Česko hlásí 314 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 8853 lidí, vyléčených je 6038 a aktuálně nakažených je pak 2501. Problém zůstávají lokální ohniska, například Důl Darkov na Karvinsku, kde se nakazilo 169 horníků a jejich bízkých - s testováním tam vyrazila v sobotu pomoci i armáda. Dvě velké cestovky Exim Tours a Fischer ruší všechny zájezdy na červenec a srpen, lidé místo již zaplacených dostanou vouchery. Andrej Babiš (ANO) pro Blesk Zprávy uvedl, že jde o pomocnou ruku cestovek. Naopak Španělé v sobotu oznámili, že od 1. července opět otevřou zemi turistům. otevřou  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Babiš odmítl kritiku Petříčka a Zaorálka vůči Izraeli. Ozval...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Premiér Andrej Babiš kritizoval sociálnědemokratické ministry zahraničí Tomáše Petříčka a kultury Lubomíra Zaorálka, který dřív také vedl resort diplomacie, za novinový článek napadající politiku Izraele vůči Palestincům. Text, který podepsal i bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, odmítl také prezident Miloš Zeman.

Vláda bude jednat o nové žalobě na EK. Kvůli pozastaveným...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Vláda v pondělí projedná novou žalobu na Evropskou komisi kvůli pozastaveným dotacím pro Agrofert. Serveru iROZHLAS.cz to sdělil mluvčí ministerstva zemědělství Vojtěch Bílý. Brusel vzhledem k auditnímu šetření možného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) dál blokuje peníze na jeden projekt v objemu 1,6 milionu korun. Česko musí žalobu k evropskému soudnímu dvoru podat do 10. června, poté ztratí možnost do sporu vstoupit, píše web.  

Babiš měl Vojtěcha vyměnit, řekl Hamáček k přestupu náměstka...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 5. 2020  •  Andrej Babiš  •  0

Ministr vnitra Jan Hamáček bude chtít vědět, co má končící náměstek Roman Prymula na novém postu dělat. Řekl to v rozhovoru pro deník Právo. Prymula odchází z ministerstva zdravotnictví na nově vytvořené místo zmocněnce pro zdravotnictví na Úřadu vlády. Aby tento post obsadil, chce premiér Andrej Babiš. Celá situace by se podle Hamáčka nejlépe vyřešila změnou ministra.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.