Index vlivu Leoš Heger - Index vlivu v politice

Leoš Heger
 
 

Začal platit protikuřácký zákon, hned přišly pokusy ho zmírnit

Jedním z největších kroků ministerstva zdravotnictví byl letos zákon o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek. Takzvaný protikuřácký zákon zakázal od konce května kouření v restauracích. Zákon, který vykázal kuřáky před restaurace, navrhoval už ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) v roce 2013. Sněmovně ho loni předložil předchozí ministr Svatopluk Němeček (ČSSD). Ta ho schválila až napodruhé v prosinci. Před několika dny projednával Senát návrh na jeho zmírnění, který ale neprošel.

Leoš Heger aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Leoš Heger ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Leoš Heger ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Leoš Heger v poslední době

 

16. prosince 2017

Začal platit protikuřácký zákon, hned přišly pokusy ho...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 12. 2017  •  Leoš Heger  •  13

Jedním z největších kroků ministerstva zdravotnictví byl letos zákon o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek. Takzvaný protikuřácký zákon zakázal od konce května kouření v restauracích. Zákon, který vykázal kuřáky před restaurace, navrhoval už ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) v roce 2013. Sněmovně ho loni předložil předchozí ministr Svatopluk Němeček (ČSSD). Ta ho schválila až napodruhé v prosinci. Před několika dny projednával Senát návrh na jeho zmírnění, který ale neprošel.

8. prosince 2017

Kam zmizelo 300 milionů na e-recept? ptají se lékaři

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 12. 2017  •  Leoš Heger  •  15

Zakázky bez smlouvy. Dohody mezi firmami. Manipulace s nabídkami a podezření na podvod. To všechno odhalil audit, který na žádost někdejšího ministra zdravotnictví Leoše Hegera provedla ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv společnost Ernst & Young.

24. října 2017

Návrat k rentgenu, nebo důchod? Exministr Heger končí v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  17

I když měl ve volbách solidní výsledek, do Poslanecké sněmovny se nakonec bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger nedostal. Na dotaz, co bude dělat, se ozval horoucí smích. Sám to prý totiž ještě neví. Ve hře je prý ale návrat k rentgenu v královéhradecké nemocnici a cesta do důchodu. Jediné, co Heger prý ale ví s jistotou, je, že skončí ve vedení TOP 09. 

21. října 2017

Vítězové a poražení: Herman i Semelová přišli o mandát....

Zdroj IHNED.cz ze dne 21. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  15

Ve sněmovních lavicích nebude ani nadále chybět poslanec ODS Marek Benda. Naopak se do ní nedostali exministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) či současný ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), kterého přeskákal populární starosta Prahy 7 Jan Čižinský. Taktika posledního místa a očekávání "kroužků" nakonec pomohla v Praze Dominiku Ferimu z TOP 09.

13. října 2017

Kuřárny do hospod, navrhuje Kaňkovský. Nechte zákaz cigaret...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  14

Protikuřácký zákon přišel znovu na přetřes mezi hosty páteční předvolební debaty ČT na téma Zdravotnictví. Lídr kandidátky KDU-ČSL na Vysočině Vít Kaňkovský ctí zákaz kouření jako ochranu nekuřáků, kteří tvoří většinu populace. Kuřáci nám ale ze světa nevymizeli, říká Kaňkovský, a to vidí jako dostatečný důvod přidat do zákona povolení kuřáren v restauracích a dalších institucích. První muž kandidátky TOP 09 na Královéhradecku Leoš Heger se naproti tomu s lídrem kandidátky ČSSD na Vysočině a hejtmanem Jiřím Běhounkem shodli, že zákon je potřeba nechat nějaký čas beze změn, aby se vůbec mohla ukázat jeho funkčnost.

12. října 2017

„Zemřel skvělý chlap a zdatný horal.“ Po Klepšovi truchlí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  17

Smrt náčelníka horské služby Adolfa Klepše (53) členy TOP 09 tvrdě zasáhla. Shodují se, že Klepš „byl skvělý chlap, na kterého nikdo nezapomene“. Smutek vyjádřil i exministr zdravotnictví Leoš Heger, jenž náčelníka horské služby oživoval. A ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO), která zprávu o smrti přinesla. Muže postihla při tradičním výstupu TOP 09 na nejvyšší českou horu Sněžku náhlá srdeční slabost.

11. října 2017

Náčelník horské služby po kolapsu na Sněžce zemřel. Na místě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  18

Náčelník Horské služby Krkonoš Adolf Klepš (53), který zkolaboval během tradičního výstupu TOP 09 na horu, bohužel zemřel. Uvedla to ministryně Karla Šlechtová (ANO). První pomoc mu na místě poskytoval exministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09).

10. října 2017

Lithium v Duelu. Chovanec: Bude zajímavé zjistit, kdo ho...

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  16

V předvolební televizní debatě - Duel Jaromíra Soukupa - SPECIÁL - se střetli ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová za ANO 2011, ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD, poslanec Ivan Gabal za KDU-ČSL, předseda KSČM Vojtěch Filip, bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger z TOP 09, Jan Skopeček z ODS a Tomio Okamura, předseda sdružení Svoboda a přímá demokracie.

1. října 2017

Drama na Sněžce: Náčelník horské služby zkolaboval....

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2017  •  Leoš Heger  •  17

Během nedělního odpoledne se na Sněžce odehrálo drama. Náčelník Horské služby Krkonoše Adolf Klepš (53) během tradičního výstupu TOP 09 na horu zkolaboval. První pomoc mu poskytl podle informací Blesku exministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09).

15. října 2016

Zarámovaná placenta jako nelegální suvenýr? Ministerstvo...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 10. 2016  •  Leoš Heger  •  19

Novinka rakovnické porodnice vzbudila na sociálních sítích pořádný rozruch. Někteří v zarámovaném otisku placenty vidí pokrok českého porodnictví, jiní ho zavrhují jako otisk výkalu. A objevují se také názory, že by nemusel být v souladu s českým právem. Podle exministra zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09) by kolem tohoto tématu mohl vzniknout spor. Pražský porodník Alexandr Barták zase uvedl, že kde není žalobce, není ani soudce. Překvapivě se přitom vyjádřilo pro Blesk.cz ministerstvo zdravotnictví.

12. října 2016

ČSSD s Červíčkem obešli v Hradci babišovce. „Podraz,“ čertí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 10. 2016  •  Leoš Heger  •  19

Mluví o podrazu a je hodně naštvaná. Hejtmankou v Hradci Králové chtěla být lídryně ANO a ministerská náměstkyně Klára Dostálová. Jenže tohle místo si podrží ČSSD, novým hejtmanem se má stát Jiří Štěpán. Dal dohromady koalici hned pěti uskupení, patří mezi ně i ODS s lídrem Martinem Červíčkem či TOP 09, jejíž jedničkou ve volbách byl exministr zdravotnictví Leoš Heger.

28. září 2016

„Táta“ poplatků u lékaře Leoš Heger: Zadarmo to navěky...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 9. 2016  •  Leoš Heger  •  22

Lékař Leoš Heger byl ministrem zdravotnictví Nečasovy vlády, dnes je poslancem a místopředsedou Kalouskovy TOP 09. Je mu 68 let a je spoluzakladatelem hradeckého klubu veslařů a propagátorem zdravého životního stylu. Post krajského lídra přijal poněkud z nouze, když „Topce“ odstoupil v březnu z čela kandidátky náčelník Horské služby Krkonoš Adolf Klepš. Jako zastánce poplatků u lékaře by se jim nebránil ani dnes, jak uvedl v debatě Blesk.cz. Ve funkci ministra prý pro reformy udělal maximum.

27. září 2016

Záznam debaty: Lídři Hradecka o razii na krajském úřadě a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 9. 2016  •  Leoš Heger  •  20

Každý týden v úterý a čtvrtek vysíláme předvolební debaty s kandidáty na hejtmana kraje. Diskusi z Královéhradeckého kraje jste mohli sledovat živě 27. září od 13 hodin. Nyní vám nabízíme záznam. Debaty se zúčastnili: Martina Berdychová (STAN a Východočeši), Martin Červíček (ODS), Vladimír Derner (Koalice pro Královéhradecký kraj (KDU-ČSL, HDK, Volba pro město), Klára Dostálová (ANO), Martin Hanousek (Koalice Pirátské strany a Strany zelených + Změna pro Královéhradecký kraj), Leoš Heger (TOP 09), Otakar Ruml (KSČM), Jiří Štěpán (ČSSD) a Jiří Štětina z Úsvitu s Blokem proti islamizaci.

18. září 2016

Tradiční strany mě chtějí dostat z politiky, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 9. 2016  •  Leoš Heger  •  19

Přitvrzení zákona o střetu zájmů by se v současné době dotklo jen jednoho z vrcholných politiků, ministra financí Andreje Babiše (ANO). Právě on přišel diskutovat do pořadu Partie televize Prima. Oponentem mu byl poslanec za TOP 09 Leoš Heger. Bavili se také o koaliční smlouvě a elektronické evidenci tržeb.
  Další články k tématu:
 • Babiš má nekonečně možností, jak se firmy formálně zbavit, říká expert
 • Zoufalci, vzkázal Babiš poslancům. Oligarchové si musí vybrat, řekl Sobotka
 • Kritika Bruselu i korupce a rozdávání koblih. Babiš rozjel kampaň
 • Babiš slyšel od ČSSD a lidovců, že přitvrdí s opozicí zákon o střetu zájmů
 • Lex Babiš prošel. Ministři nebudou moci vlastnit média a žádat o dotace
 • Ministerstvo začne vysvětlovat EET, účtenkovou loterii spustí příští rok

„Nejsem žádný oligarcha,“ čertil se Babiš v televizi. Heger...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 9. 2016  •  Leoš Heger  •  15

Nejsem oligarcha, já jsem tady nejtransparentnější, hájil se v neděli na Primě vicepremiér, ministr financí a vlastník Agrofertu Andrej Babiš. Že právě on je v Česku nejsledovanější osobou, tvrdil poté, co Sněmovnou prošel takzvaný lex Babiš, zákon na omezení střetu zájmů. Místopředseda TOP 09 Leoš Heger upozorňoval, proč to tak je – Babišův Agrofert si chodí pro dotace.

14. září 2016

V Česku začala prohibice před čtyřmi lety. Pančovaný alkohol...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 9. 2016  •  Leoš Heger  •  15

Je to přesně čtyři roky, co vláda zakázala v Česku prodávat a nalévat lidem tvrdý alkohol. Tehdejší ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) oznámil start prohibice 14. září 2012 kvůli metanolové aféře, která si nakonec vyžádala 48 životů. Od té doby se řada věcí změnila k lepšímu, především se zmenšil černý trh s alkoholem.

30. června 2016

Dárců krve je málo. Ulevme jim na daních, navrhují poslanci

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 6. 2016  •  Leoš Heger  •  18

Dárci krve si mohou do budoucna přilepšit. Daňové zvýhodnění za jeden odběr by mohlo vzrůst o polovinu, polepšit by si mohli i dárci kostní dřeně. V novele zákona o daních z příjmů to navrhuje skupina poslanců vedená bývalým ministrem zdravotnictví Leošem Hegerem a Věrou Kovářovou (oba TOP 09). Dárců je totiž podle nich málo a je potřeba přilákat další.

31. května 2016

Heger o „unikátní zrůdnosti“: Kouřilo se i v ordinacích,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 5. 2016  •  Leoš Heger  •  18

Vládní koalice se na sklonku týdne „porafala“ o protikuřácký zákon, aby s ním ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) v pondělí na vládě nanovo uspěl. Jeho předchůdce Leoš Heger (TOP 09) se zákazem kouření v restauracích souhlasí, razí heslo, že normální je nekouřit. Okomentoval přitom jak „odpuzující“ spory v koalici, tak i ty mezi Němečkem a vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO). A zavzpomínal, že za jeho studentských let kouřili lékaři i v ordinacích.

24. května 2016

Exministr Leoš Heger chce kandidovat na hejtmana, utká se s...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 5. 2016  •  Leoš Heger  •  21

Poslanec a bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger bude v podzimních krajských volbách kandidovat na post hejtmana Královéhradeckého kraje. V čele kandidátky TOP 09 nahradil náčelníka Horské služby Krkonoše Adolfa Klepše, který v březnu z voleb odstoupil.
  Další články k tématu:
 • K přestavbě nemocnice v Náchodě přišlo tisíc dotazů. Kraj tendr zrušil
 • Policejní exprezident chce být hradeckým hejtmanem. Na kandidátce ODS

17. května 2016

Němeček chce přelít daň z tabáku do zdravotnictví....

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 5. 2016  •  Leoš Heger  •  17

Do zdravotnictví by mohla plynout část daně z tabáku, ročně by získalo navíc pět miliard korun. Tento návrh České lékařské komory zařadí ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček do krizového plánu, který mu uložil vypracovat do konce května premiér Bohuslav Sobotka. Podle jeho předchůdce Leoše Hegera je to však populismus, jelikož jde o jedny peníze v rozpočtu.
  Další články k tématu:
 • Zrodil se plán na záchranu zdravotnictví. Porostou platy, vzniknou analýzy
 • Nejde nám jen o platy. Chceme řešit krizi, reaguje na Babiše šéf lékařů
 • Zdravotnictví mrhá penězi, napsal lékařům Babiš. Výsměch, míní Němeček
 • Praze chybí stovky zdravotníků. Podle lékařské komory se zhoršuje péče
 • Lékaři tlačí kvůli podstavu na vládu. Nervozita roste, přitakává opozice
 • Nemůžeme garantovat péči, varují lékaři vládu. Němeček s nimi souhlasí

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.