Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Bartoš a jeho těhotná „kněžka“ četli jména mrtvých Romů, Klaus ml. bránil vtip s Romem

Za jedinou noc nacisté v Osvětimi zplynovali víc než 3000 Romů – zejména žen, dětí a starých lidí. Uctění obětí romského holokaustu pojali politici různě. Zatímco šéf Pirátů s těhotnou manželkou navštívili pietní akci, poslanec Václav Klaus ml. (Trikolóra) to schytal za údajně rasistický vtip a pak se bránil. Spory jsou hlavně kolem vyvěšování romských vlajek.

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu: 5
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
5.9Vliv / význam roste
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.21Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.82Vliv / význam klesá
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední týden


Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

3. srpna 2020

Bartoš a jeho těhotná „kněžka“ četli jména mrtvých Romů,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Za jedinou noc nacisté v Osvětimi zplynovali víc než 3000 Romů – zejména žen, dětí a starých lidí. Uctění obětí romského holokaustu pojali politici různě. Zatímco šéf Pirátů s těhotnou manželkou navštívili pietní akci, poslanec Václav Klaus ml. (Trikolóra) to schytal za údajně rasistický vtip a pak se bránil. Spory jsou hlavně kolem vyvěšování romských vlajek.

Chci mít co nejvíc krajů a příští rok vládu ve Sněmovně,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Cílem v nadcházejících krajských volbách je podle předsedy hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího získat co nejvíce krajů a zakreslit tak svou partaj do politické mapy. V klání o Senát svým kandidátům ale Václav Klaus mladší příliš šancí nedává, řekl v rozhovoru na Rádiu Impuls.

V jaké zemi žije Václav Klaus mladší? A ve kterém století?

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Václav Klaus, ten mladší, se o víkendu zeptal, "kde to vlastně žijeme". Předpokládejme, že Václav Klaus mladší není hloupý. Není to tak docela jisté, ale neměl by být, když vystudoval obor matematika-⁠geografie na Univerzitě Karlově a šestnáct...

Muzeum romské kultury vyzvalo Klause mladšího k omluvě za...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 3. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

3.8.2020 9:34 - Muzeum romské kultury vyzvalo Václava Klause mladšího, aby se omluvil za rasistický protiromský vtip, který umístil na svůj facebookový profil v Památný den romského holokaustu. Podle muzea je takový vtip vždy rasistický, ale vložit ho v den, kdy si Romové připomínají vyvraždění tisíce svých předků, je nepřijatelné.

Zatím krizi zvládáme, ale vyhráno není

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Utrácejte, utrácejte, utrácejte, radil Čechům prezident Václav Klaus na konci roku 2008. Tehdy, jen pár měsíců po pádu banky Lehman Brothers, už bylo jasné, že hluboká hospodářská krize Česko nemine a soukromé výdaje byly podle tehdejší hlavy státu...

2. srpna 2020

Klaus ml. sdílel na Facebooku v den připomínky romského...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 2. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

2.8.2020 23:25 - Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší v den, kdy si Romové na celém světě připomínají oběti romského holokaustu, umístil na svůj Facebook rasistický protiromský vtip a sklidil za něj drtivou kritiku.

NĚMECKO: Demonstrace proti diktatuře národního státu

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 2. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  0

U našich sousedů patrně poslechli výzvu Václava Klause o času na vzpouru davů proti omezování svobody občanů a vydali se do ulic manifestovat proti těm jejich Prymulovým rouškám, chřipkové diktatuře národního státu a tomu nejbrutálnějšímu státnímu intervencionismu spojenému s nevídaným zásahem do občanských svobod od pádu Berlínské zdi a konce komunistické totality.

31. červenece 2020

POLITIKA: Válka Klause s Okamurou

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 31. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Tomia Okamuru provází v poslední době smůla. YouTube mu smazal kanál (už má ale nový) a nedávno mu dala košem poslankyně jeho Svobody a přímé demokracie (SPD) Tereza Hyťhová, jež opustila poslanecký klub SPD a zamířila ke spolupráci s Trikolórou Václava Klause mladšího.

29. červenece 2020

Moderátor Xaver Veselý budí vášně. Čí zájmy chce v Radě ČT...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Nedávné zvolení moderátora Luboše Xavera Veselého do Rady České televize vzbudilo značný ohlas na tuzemské mediální scéně. Podle kritiků se v rozhovorech chová poslušně k premiérovi Andreji Babišovi či šéfovi Trikolóry Václavu Klausovi mladšímu, někteří hovoří i o začátku konce nezávislosti České televize. Čí zájmy chce v Radě ČT hájit? Xaver odpoví ve čtvrtek od 12:30 v Rozstřelu.

27. červenece 2020

Na pravicové xenofobní scéně přituhuje. Poslankyně, která...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 27. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

27.7.2020 16:33 - Poslankyně Tereza Hyťhová vystoupila z SPD i z poslaneckého klubu tohoto hnutí. Napsala to na svém facebookovém profilu a potvrdila ČTK v textové zprávě. Ve Sněmovně bude Hyťhová spolupracovat s Trikolórou Václava Klause mladšího. Podle stanoviska SPD by bylo slušností, kdyby Hyťhová složila poslanecký mandát.

10. červenece 2020

Na majitelích záleží. Musíme obnovit český kapitál, radí...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 10. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Jedinou šanci na překonání dnešní krize, na restart ekonomiky i na její dlouhodobý růst, vidíme v systémových změnách. Ke skutečné změně navíc nemohou stačit jen striktně ekonomické pohledy, píše v komentáři pro MF DNES bývalý prezident Václav Klaus.

9. červenece 2020

10 úkolů pro vládu. Exprezident Klaus vypočítává, co je...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 9. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

I když akcentujeme naprosto zásadní roli opatření dlouhodobého, systémového rázu, určité zásady je třeba držet i u opatření, která systémové změny nevyžadují. Ta, která je možné udělat hned, bez změn zákonů, píše v komentáři pro MF DNES bývalý prezident Václav Klaus.

8. červenece 2020

Exprezident Václav Klaus: Nejen hašení, ale i obrana před...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 8. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Ani v situaci za našich životů neznámého pádu ekonomiky a ­bezprecedentního nárůstu státního zadlužení není možné zůstávat u vládních opatření s krátkodobým efektem. Ta mají vůči nejnepříznivějším ekonomickým jevům současnosti v nejlepším případě pouze odkladný efekt, píše v komentáři pro MF DNES bývalý prezident Václav Klaus.

Exprezident Klaus: Vraťme do hospodářské politiky systém,...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 8. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Epidemie nového koronaviru a následná, nesmírně extenzivní a hektická opatření státu znamenaly bezprecedentní zásah do fungování ekonomiky i celé společnosti, píše v komentáři pro MF DNES bývalý prezident Václav Klaus.

7. červenece 2020

Klaus: Kdo nemá vlastní armádu, má zpravidla armádu cizí

Zdroj armadninoviny.cz ze dne 7. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

V dnešním rozhovoru volně pokračujeme v dotazování politiků na základní bezpečnostní a geopolitické otázky České republiky. V dnešním rozhovoru svůj pohled na armádu představil předseda Trikolóry Václav Klaus.

6. červenece 2020

Bude konec světa?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 6. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

V rozhovoru s televizí Prima řekl bývalý prezident Václav Klaus, že navrhovaný půlbiliónový rozpočtový schodek pro něho znamená rozvrat financí, užil dokonce přirovnání ke konci světa. Evropská unie navrhuje něco podobného, ovšem v eurech.

5. červenece 2020

Rekordní schodek? Pro mě konec světa, prohlásil exprezident...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 5. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bývalý prezident Václav Klaus kritizuje navržený deficit státního rozpočtu na letošní rok 500 miliard korun. Rozhazování peněz nevyřeší ekonomické dopady epidemie koronaviru, řekl dnes v pořadu Partie na televizi Prima. Pro oživení ekonomiky by vláda podle něj měla spíš odstranit regulace, doporučil také škrty ve státních výdajích. Vyjádřil rovněž obavy, že hospodářský propad kvůli epidemii může být větší, než se očekává, mluvil o možném poklesu o 15 až 20 procent HDP.

Rozvrat státních financí a dluh pro „vnuky našich vnuků“,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bývalý prezident Václav Klaus kritizuje navržený deficit státního rozpočtu na letošní rok 500 miliard korun. Rozhazování peněz nevyřeší ekonomické dopady epidemie koronaviru, řekl v neděli v pořadu Partie na televizi Prima. Pro oživení ekonomiky by vláda podle něj měla spíš odstranit regulace, doporučil také škrty ve státních výdajích. Podle předsedkyně sněmovního rozpočtového výboru Miloslavy Vostré (KSČM) bude vláda koronavirem dotlačena k přehodnocení priorit. Její strana se tak chce vrátit například k jednání o progresi daně z příjmů právnických osob, uvedla v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce (OVM) v České televizi. 

Klaus o schodku rozpočtu: Konec světa. Exprezident...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bývalý prezident Václav Klaus kritizuje navržený deficit státního rozpočtu na letošní rok 500 miliard korun. Rozhazování peněz nevyřeší ekonomické dopady epidemie koronaviru, řekl dnes v pořadu Partie na televizi Prima. Pro oživení ekonomiky by vláda podle něj měla spíš odstranit regulace, doporučil také škrty ve státních výdajích. Vyjádřil rovněž obavy, že hospodářský propad kvůli epidemii může být větší, než se očekává, mluvil o možném poklesu o 15 až 20 procent HDP.

Klaus kritizoval navržený deficit rozpočtu v důsledku...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 5. 7. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Bývalý prezident Václav Klaus kritizuje navržený deficit státního rozpočtu na letošní rok 500 miliard korun. Rozhazování peněz nevyřeší ekonomické dopady epidemie koronaviru,...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.