Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Našim milým "vlasteneckým" putinovcům

V současné české debatě vykrystalizovala sestava jednoznačných obhájců Ruska. Vidíme v ní prezidenta Miloše Zemana, šéfa komunistů Vojtěcha Filipa, Václava Klause juniora či poslance SPD, dříve ČSSD, Jaroslava Foldynu. Je to podivný mix lidí, kteří...

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 10Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
13.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.50Vliv / význam klesá
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

5. května 2020

Našim milým "vlasteneckým" putinovcům

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 5. 2020  •  Václav Klaus  •  0

V současné české debatě vykrystalizovala sestava jednoznačných obhájců Ruska. Vidíme v ní prezidenta Miloše Zemana, šéfa komunistů Vojtěcha Filipa, Václava Klause juniora či poslance SPD, dříve ČSSD, Jaroslava Foldynu. Je to podivný mix lidí, kteří...

2. května 2020

Půlroční odebrání platu zákonodárcům vláda asi odmítne

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 2. 5. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Půlroční odebrání platu poslancům a senátorům, jak je navrhl poslanec Václav Klaus (Trikolóra), kabinet ANO a ČSSD patrně odmítne. Plat zákonodárce totiž podle vládních legislativců...

Půlroční odebrání platu zákonodárcům vláda asi odmítne

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 5. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Půlroční odebrání platu poslancům a senátorům, jak je navrhl poslanec Václav Klaus (Trikolóra), kabinet ANO a ČSSD patrně odmítne. Plat zákonodárce totiž podle vládních legislativců...

21. dubna 2020

KNIHA: Karanténa

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 21. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Institut Václava Klause pandemii nemoci Covid-19 bral od počátku nesmírně vážně. Nikdy ji nepodceňoval – nejen kvůli nemoci samotné, ale hlavně kvůli očekávatelným a za první dva měsíce (u nás v Evropě) již uskutečněným opatřením.

Kdo barví a češe Schillerovou? Kadeřnice mají zákaz, ona...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Od pondělí jsou otevřené psí salony, naopak kadeřnictví stále nikoli. Na tento paradox upozorňovala v úterý ve Sněmovně opakovaně opozice. „Pejska může kadeřnice ostříhat, manželku nemůže a podobné nesmysly,“ divil se Václav Klaus mladší (Trikolora) a poslanec Ondřej Benešík (KDU-ČSL) vyzýval, aby vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO) lidem řekla, jak to dělá ona sama, že má stále perfektní účes a mění barvy. Ministryně Blesk Zprávám prozradila, že si během pandemie pečuje o vlasy sama.

18. dubna 2020

Zemanova Kate nemůže z Česka, Babišova Vivien pekla a Klaus...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Všichni tři jsou už v důchodovém věku, na odpočinek ale zatím ještě nemyslí. Naopak. Bývalému prezidentovi Václavu Klausovi (78) přibyla před měsícem další radost. Po osmé se stal dědečkem. O novorozené vnučce promluvil ve vysílání Blesku. O své rodině mluvila v pořadu S prezidentem v Lánech i současná hlava státu. Miloš Zeman (75) zmínil tchyni, kterou má nastěhovanou ve vile, dceru Kateřinu i syna Davida, který je lékařem, a je tedy v první linii v boji s koronavirem. Premiér Andrej Babiš (65) zas pochválil veřejně svou dceru Vivien, které nedávno skončila karanténa.

16. dubna 2020

POLITIKA: Klausovo jednostranné vypovězení Lisabonské smlouvy

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 16. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Tak nám zase Václav Klaus ml. cosi bez rozmyslu plácl ve Sněmovně a čeká, jak se situace vyvine a co z toho bude, mám ten pocit, nebo co, no a zároveň doufám, že se podobná taktika nestane dlouhodobou strategií jeho politického hnutí.

10. dubna 2020

Příklad pro druhé? Poslanci by měli být půl roku bez platu,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 10. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Poslanci a senátoři by měli zůstat půl roku bez platu. Navrhl to v novele nezařazený poslanec Václav Klaus mladší (Trikolóra). Zákonodárci by tím podle něho vyjádřili solidaritu s lidmi, kterým kvůli koronavirové krizi klesly příjmy a na něž dopadne očekávaná ekonomická krize. Jiní poslanci se k předloze staví rezervovaně, zmiňují i populismus. Není navíc jisté, zda zákonodárci novelu do konce volebního období vůbec projednají.  

Poslanci a senátoři mají zůstat půl roku bez platu, navrhl...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 10. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Poslanci a senátoři by měli zůstat půl roku bez platu. Navrhl to v novele nezařazený poslanec Václav Klaus mladší (Trikolóra). Zákonodárci by tím podle něho vyjádřili solidaritu...

9. dubna 2020

Noční hádky: Feri válčil s komunisty, Vojtěch to schytal. Za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Poslanci ve středu probírali další vládní návrhy týkající se pandemie koronaviru. Jednat začali v 9:00, pokračovali však i po půlnoci a skončili až ve 2:51. Odsouhlasili mj. posílení pravomocí ČNB a také policie, která by mohla pokutovat na místě až do výše 10 tisíc korun za porušování mimořádných nařízení vlády. Oba návrhy vyvolaly rozsáhlé debaty. Notně kritický byl Miroslav Kalousek (TOP 09), který se ostře střetl s Alenou Schillerovou (za ANO), u pokut pak zmínil nudisty i posezení v rouškách nad prostřenou tabulí u Miloše Zemana, kterého se účastnil i Jan Hamáček (ČSSD). Poslanec Václav Klaus mladší (Trikolora) vedle toho navrhl, aby poslanci přišli na půl roku o mzdu a byly jim vypláceny jen náhrady. Opoziční poslanci se ostře střetli s Klárou Dostálovou (za ANO) kvůli řešení nájmů a Airbnb, Dominik Feri (TOP 09) se po půlnoci pohádal s komunisty. A nakonec se dostalo i na vouchery za zrušené zájezdy Čechů. Dění na extra dlouhé schůzi Sněmovny jsme sledovali na Blesk.cz online.

7. dubna 2020

Koronavirus ONLINE: 88 mrtvých a 4944 nakažených v ČR. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Česko hlásí už 88 mrtvých, novým koronavirem se nakazilo k úterý 4944 lidí, vyléčených je 127. Vláda od úterý umožnila venkovní sportování, ve čtvrtek otevřou některé další obchody, naříklad hobby markety, prodejny a servisy jízdních kol. Částečně se také otevřou hranice, ale jen pro nezbytné případy. Poslanci umožnili vládě prodloužit nouzový stav do 30. dubna, vláda jej žádala do 11. května. Kývli také na 25 tisíc korun pro OSVČ a možnost odložení splátek úvěrů a hypoték pro jednotlivce i firmy až na půl roku. A exprezident Václav Klaus v Epicentru Blesk Zpráv varoval před hrozbou inflace a znehodnocením úspor. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: 80 mrtvých a 4828 nakažených v ČR. Klaus...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Česko hlásí už 80 mrtvých, novým koronavirem se nakazilo k úterý 4828 lidí, vyléčených je 127. Vláda od úterý umožnila venkovní sportování, ve čtvrtek otevřou některé další obchody, naříklad hobby markety, prodejny a servisy jízdních kol. Částečně se také otevřou hranice, ale jen pro nezbytné případy. A poslanci se zabývají prodloužením stavu nouze do 11. května nebo 30. dubna. Premiér Andrej Babiš (ANO) ve Sněmovně odmítl plán epidemiologa Romana Prymuly na postupné promořování české populace. A exprezident Václav Klaus v Epicentru Blesk Zpráv varoval před hrozbou inflace a znehodnocením úspor. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Vysílali jsme: Klaus pro Blesk o koronaviru a vládních...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Je pandemie nového koronaviru cenou za přílišnou otevřenost hranic? Hrozí konec schengenského prostoru? Jak dlouho zůstanou hranice uzavřené? Nejen o tom byla řeč v úterním Epicentru, hostem byl exprezident a bývalý premiér i ministr financí Václav Klaus. Bývalý prezident mimo jiné řekl, že se před třemi týdny nechal otestovat v Ústřední vojenské nemocnici kvůli události ve svém okolí. A že test mu vyšel negativní.

6. dubna 2020

EU se musí změnit. Je třeba začít Schengenem a měnou, tvrdí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Nesmíme dopustit, aby Evropská unie pokračovala v současné podobě. Zásadní revizi je třeba podrobit hlavní unijní projekty – Schengen (likvidace hranic) a euro (společná měna). Radikálně musí být změněna dělba práce mezi Bruselem a členskými státy. Píše ve svém komentáři ke koronavirové krizi bývalý prezident Václav Klaus.

4. dubna 2020

Pandemie „uvolnila stavidla“, která bude těžké vrátit, míní...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 4. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bude pokračovat posilování moci státu. Nastane oslabování volného trhu a svobody jednotlivce. Posilovat budou vlády a centrální banky. Dojde k rozšíření všestranné a trvalé kontroly občanů. Dojde k zesílení státního řízení ekonomiky, píše ve svém sobotním komentáři bývalý prezident Václav Klaus.

22. února 2020

Přijdou Češi o pět miliard kvůli koronaviru? Klaus varuje,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Koronavirus děsí svět, nadále se spekuluje, že rozsah epidemie je větší, než Čína přiznává. Oficiálně je mrtvých přes 2300 a roste i počet nakažených. Strach z koronaviru přitom provází i obavy z ekonomických ztrát. O to těžších v případě, že se do útlumu dostane nejen Čína samotná, ale i další ekonomiky. Obavy mírní premiér Andrej Babiš (ANO), exprezident Václav Klaus však zdvihá prst. A ekonomové varují, že ztráty se budou týkat i Česka - a to možná i v miliardách.

15. února 2020

Skončí Křeček dřív, než začal? Klaus ml. chce zrušit úřad...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Návrh hnutí Trikolóra vedeného Václavem Klausem mladším na zrušení úřadu veřejného ochránce práva se zřejmě dočká odmítavého stanoviska vlády. Stojí to v podkladech pro pondělní jednání vlády. Ombudsman je podle Klause ukázkou rozpínavosti státu a zbytečné byrokracie. Naopak podle vlády lze návrh na zrušení úřadu pokládat za naprosto neodůvodněný. S návrhem v připomínkovém řízení nesouhlasila ani dosavadní ombudsmanka Anna Šabatová.

14. února 2020

Babišovi a Klausovi ml. Češi ze straníků věří nejvíc, ukázal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Ze stranických lídrů lidé nejvíc věří Babišovi a Klausovi....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

 Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Z šéfů stran lidé nejvíce věří Babišovi a Klausovi, třetí je...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.