Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Přijdou Češi o pět miliard kvůli koronaviru? Klaus varuje, Babiš hrozbu ekonoma mírní

Koronavirus děsí svět, nadále se spekuluje, že rozsah epidemie je větší, než Čína přiznává. Oficiálně je mrtvých přes 2300 a roste i počet nakažených. Strach z koronaviru přitom provází i obavy z ekonomických ztrát. O to těžších v případě, že se do útlumu dostane nejen Čína samotná, ale i další ekonomiky. Obavy mírní premiér Andrej Babiš (ANO), exprezident Václav Klaus však zdvihá prst. A ekonomové varují, že ztráty se budou týkat i Česka - a to možná i v miliardách.

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.35Vliv / význam roste
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

22. února 2020

Přijdou Češi o pět miliard kvůli koronaviru? Klaus varuje,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Koronavirus děsí svět, nadále se spekuluje, že rozsah epidemie je větší, než Čína přiznává. Oficiálně je mrtvých přes 2300 a roste i počet nakažených. Strach z koronaviru přitom provází i obavy z ekonomických ztrát. O to těžších v případě, že se do útlumu dostane nejen Čína samotná, ale i další ekonomiky. Obavy mírní premiér Andrej Babiš (ANO), exprezident Václav Klaus však zdvihá prst. A ekonomové varují, že ztráty se budou týkat i Česka - a to možná i v miliardách.

15. února 2020

Skončí Křeček dřív, než začal? Klaus ml. chce zrušit úřad...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Návrh hnutí Trikolóra vedeného Václavem Klausem mladším na zrušení úřadu veřejného ochránce práva se zřejmě dočká odmítavého stanoviska vlády. Stojí to v podkladech pro pondělní jednání vlády. Ombudsman je podle Klause ukázkou rozpínavosti státu a zbytečné byrokracie. Naopak podle vlády lze návrh na zrušení úřadu pokládat za naprosto neodůvodněný. S návrhem v připomínkovém řízení nesouhlasila ani dosavadní ombudsmanka Anna Šabatová.

14. února 2020

Babišovi a Klausovi ml. Češi ze straníků věří nejvíc, ukázal...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Ze stranických lídrů lidé nejvíc věří Babišovi a Klausovi....

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

 Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří. Největší podíl nedůvěry zaznamenal lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura, kterému vyjádřily nedůvěru zhruba dvě třetiny lidí.

Z šéfů stran lidé nejvíce věří Babišovi a Klausovi, třetí je...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum...

Ze stranických lídrů lidé nejvíc věří Babišovi a Klausovi

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí...

Ze stranických lídrů lidé nejvíc věří Babišovi a Klausovi

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí...

Okamurovi v průzkumu vyjádřily nedůvěru dvě třetiny lidí

Zdroj Tyden.cz ze dne 14. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří.

12. února 2020

Zeman poděkoval Dukovi za nominaci Lipovské do Rady ČT

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 12. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka se dnes setkal s prezidentem Milošem Zemanem i jeho předchůdcem ve funkci hlavy státu Václavem Klausem. ČTK o tom informovali mluvčí prezidenta...

10. února 2020

Koronavirus ONLINE: Tisícovka obětí, izolace studentů v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Nový koronavirus si vyžádal podle nových dat už na tisíc obětí, nakažených je přes 40 tisíc. Bývalý prezident Václav Klaus má u nemoci za pozitivum, že si Češi začali víc mýt ruce, strach má za přemrštěný, opatření v tuzemských podmínkách jsou podle něj adekvátní. Smutný je příběh 34letého doktora Li Wen-lianga, který před koronavirem varoval již loni, za což byl v Číně popotahován kvůli údajným poplašným zprávám. Nakazil se od pacienta a zemřel. Dění kolem šíření nákazy sledujeme online.

„Drzost!“ Klause naštval Schwarzenberg: Gretu musí milovat,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bývalého prezidenta Václava Klause pořádně dopálil Karel Schwarzenberg (TOP 09). Klaus v rozhovoru pro pořad Blesk Zpráv Epicentrum reagoval na útok knížete, který o něm prohlásil, že se u řady věcí včetně životního prostředí „dívá na svět pohledem, který se zformoval za socialismu“. „Pokud je konzervativec, tak jen v tom smyslu, že konzervoval komunistické myšlení,“ rýpl si Schwarzenberg. Klaus to označil za „vejšplechty“, jeho kritik je prý „totálně zelený“ a musí milovat Gretu Thunbergovou a jí podobné „přízraky dnešní doby“.

ŽIVĚ Václav Klaus v Blesku: O koronaviru, pivním zmatku i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Bývalý prezident ČR Václav Klaus živě hostem pondělního Epicentra! Řeč byla nejen o zmatcích kolem DPH na pivo, ale i o šílenství jménem koronavirus, brexitu nebo sporu s knížetem. 

Proč vyhrávají lidé typu Xaver. Poděkujte emotivním senátorům

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Minulý týden vybrali poslanci své favority na volná místa v Radě ČT. Do finále se dostalo i několik lidí spojených s Václavem Klausem mladším, jehož spolek třeba podepsal kandidaturu moderátora Luboše Xavera Veselého. Příčina není vždycky jen v tom,...

6. února 2020

Miloš Zeman omilostnil vraha: Recidivista spáchal 18...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Vážně nemocný muž, kterému v lednu udělil milost prezident Miloš Zeman, byl v minulosti odsouzen ke 13 letům vězení za vraždu a k devíti letům vězení za loupež. Kromě toho byl opakovaně za mřížemi kvůli krádežím. Celkem ho soudy potrestaly za 18 různých skutků, přičemž na některé z nich postupně dopadly amnestie prezidentů Václava Havla i Václava Klause.

Jakl musí za potyčku v metru zaplatit tisíc korun, jeho sok...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 6. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Ladislav Jakl, někdejší tajemník bývalého prezidenta Václava Klause, dostal za loňskou potyčku v metru pokutu 1000 korun, jeho sok musí zaplatit 5000 korun. ČTK to sdělil Jakl. O výši trestu rozhodl úřad Prahy 1, informovala dnes Česká televize. Policie případ odložila a předala úřadu jako přestupek, na což si Jakl neúspěšně stěžoval u státního zastupitelství.  

Jakl dostal za potyčku v metru pokutu 1000 Kč, jeho sok 5000...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Praha - Ladislav Jakl, někdejší tajemník bývalého prezidenta Václava Klause, dostal za loňskou potyčku v metru pokutu 1000 korun, jeho sok musí zaplatit 5000 korun. ČTK to sdělil Jakl....

1. února 2020

Vyparáděný Klaus: Vizážista se zhrozil. Do upnutých gatí si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 2. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Exprezidentská nehoda. Tak lze popsat „nevhodný“ výběr oblečení Václava Klause (78), které si vzal na rozhovor do slovenské televize. Podle Petra Lukeše z Asociace vizážistů a stylistů by se bývalá hlava státu měla oblékat dle svého věku. Přešlapů měl ale bývalý prezident mnohem víc.

29. ledna 2020

Václav Klaus varuje před politickým děním v Rakousku

Zdroj Tyden.cz ze dne 29. 1. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Účast Zelených v rakouské vládní koalici je pro Českou republiku nebezpečné a představuje pro ni ohrožení. Rakouské agentuře APA to řekl bývalý český prezident Václav Klaus na okraj vídeňské konference com.sult.

28. ledna 2020

Biskupové navrhli do rady ČT kontroverzní ekonomku od Klause

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 1. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Česká biskupská konference navrhla jako svého kandidáta do Rady České televize ekonomku Hanu Lipovskou. Ta je velmi blízkým spolupracovníkem Institutu Václava Klause. V minulosti uvedla, že není odbornicí na média a Českou televizi by prý ale nejraději zrušila.

25. ledna 2020

Děsivá statistika kriminalistů: Loni se v Praze stalo 22...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 1. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Pražští policisté loni evidovali 49.863 trestných činů, o 2262 více než v roce 2018. Podobně jako v předchozích letech byla objasněna zhruba čtvrtina činů. Vyplývá to z policejních statistik za loňský rok. Mezi trestnými činy převažovaly tradičně krádeže, přibylo jak tzv. prostých krádeží, tak vloupání. Kriminalita v hlavním městě klesala od roku 2002, výjimkou byl rok 2013, kdy však sehrála zásadní roli amnestie tehdejšího prezidenta Václava Klause.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.