Index vlivu Václav Klaus - Index vlivu v politice

Václav Klaus
 
 

Václav Klaus říká DOST

Institut Václava Klause, tedy Václav Klaus, ostatně prohlášení má na své stránce, vyhlásil válku vládním nařízením stran koronavirové epidemie. Má pět bodů, stojí za to přečíst si text, ostatně doplňkový šestý bod vybízí k šíření.

Václav Klaus aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
12.4Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.104Vliv / význam klesá
 

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Václav Klaus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Václav Klaus v poslední době

 

13. října 2020

Václav Klaus říká DOST

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 10. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Institut Václava Klause, tedy Václav Klaus, ostatně prohlášení má na své stránce, vyhlásil válku vládním nařízením stran koronavirové epidemie. Má pět bodů, stojí za to přečíst si text, ostatně doplňkový šestý bod vybízí k šíření.

Nejsme ve válce, nepotřebujeme drakonická opatření, tvrdí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 10. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Vývoj koronavirové epidemie nepodceňujeme, ale čísla, kterými nás vláda zásobuje, vidíme jinak, tvrdí Institut Václava Klause ve svém prohlášení, které v úterý zveřejnil. Bývalý prezident upozorňuje až na přehnaně útočnou rétoriku, tvrdé ekonomické ztráty i o ztrátu svobody a soukromí.

9. října 2020

Souboj o Senát vrcholí. Hampl vyčítá Němcové dědictví...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Mohlo by to vypadat jako formalita. V prvním kole senátních voleb v Praze 1 posbírala společná kandidátka ODS, starostů a TOP 09 Miroslava Němcová skoro 49 procent hlasů. Druhý Václav Hampl, za kterým stojí KDU-ČSL, Praha sobě, Zelení a klub Senátor...

30. září 2020

30 let zpět: Malá privatizace se blíží

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  0

Rozhovor s tehdejším federálním ministrem financí Václavem Klausem o takzvané malé privatizaci. Ta předcházela velké privatizaci a v praxi se jednalo o první větší krok směrem k tržní ekonomice.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

20. září 2020

POLITIKA: Hambinec

Zdroj Neviditelný pes ze dne 20. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Je to už dávno. Hluboké devadesátky. Byl jsem tenkrát tiskovým tajemníkem předsedy vlády Václava Klause. Na návštěvu naší země zavítal ukrajinský premiér.

19. září 2020

Klaus mladší urážel šéfku TOP 09. „Hulvát,“ kontruje...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Volby se blíží a atmosféra mezi politiky začíná houstnout. K přestřelce došlo mezi představiteli TOP 09 a Václavem Klausem ml. (Trikolóra) - a to poté, co se poslanec, odpadlík z ODS a syn exprezidenta navezl do šéfky Topky Markéty Pekarové Adamové. Na její slova o tom, že Trikolóra jsou extrémisté, reagoval tím, že je podle něj Pekarová „trochu hloupější a nepopulární“. Schytal to i od otců zakladatelů Topky.

15. září 2020

Koalice odmítla jednat o koronaviru. Vládnou zmatkující...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Poslanci ANO a ČSSD s pomocí dvou komunistů a Václava Klause mladšího odmítli ve Sněmovně snahu opozice jednat o zhoršující se epidemiologické situaci v zemi. Většina, která ovládá Sněmovnu, odmítla návrhy šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, lídra lidovců Mariana Jurečky i předsedy poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka, které k tomu směrovaly.

Aktuálně.cz: Kandidát Trikolóry hraje v klipu zakladatele...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 15. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

15.9.2020 9:55 - Kandidaturu thaiboxera Ondřeje Hutníka v krajských volbách za Trikolóru propagoval šéf hnutí Václav Klaus ml. V den, kdy se Hutník fotil na Facebook Trikolóry, zveřejnil svůj hudební klip zakladatel neonacistického Národního odporu Filip Vávra. "Čechy Čechům," zní ve videu, v němž účinkuje i Hutník. Další známá postava extremistické scény za Trikoloru přímo kandiduje.

11. září 2020

MÉDIA: Muž s koženou brašnou nesmí projít

Zdroj Neviditelný pes ze dne 11. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Muž s koženou brašnou, rozuměj Václav Klaus mladší, nesmí projít. Kam? Do předvolební debaty lídrů politických stran. Stačí jen trochu upravit pravidla. Třeba vsunout jedno slovíčko.

6. září 2020

POLEMIKA: Tak prý klukovina

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 6. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Touto větičkou označil Václav Klaus st. v Právu misi šéfa českého Senátu na Tchaj-wan. Vystrčil je podle exprezidenta „nulka“ a jako takový neměl právo inspirovat se známou „berlínskou větou“ JFK.

Malostranský zápisník: Kdo je větší macho než Václav Klaus?

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Copak to zapáchá kolem předsedy Senátu? Proč se lidovec Bartošek nezeptá stranického exministra Cyrila Svobody, než začne něco psát o diplomacii? Kdo pustí senátora Goláně k sobě do bazénu? A Janu Bobošíkovou na houpačce viděti - Marxe a Lenina za humny míti.

4. září 2020

KOMENTÁŘ: Zvládneme to. Tragický omyl migrační politiky,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 4. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Před pěti lety odstartovala německá kancléřka Angela Merkelová svým sporným výrokem „Wir schaffen das“ masovou migraci do Evropy. Konec světa sice nenastal, ale starý kontinent se v mnoha ohledech změnil. Nikoli k lepšímu, myslí si Václav Klaus, bývalý prezident České republiky.

1. září 2020

Výuku na dálku neadorujme, příliš záleží na přístupu rodin,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 9. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Učit se dálkově bylo na jaře sice nutné, ale školu to nenahradilo. Je o tom přesvědčen poslanec a bývalý ředitel střední školy Václav Klaus mladší (Trikolóra). Distanční výuka podle něj nemůže nahradit socializační funkci školy, navíc dálkové vyučování plnohodnotně fungovalo jen u některých učitelů a v některých rodinách. Václav Klaus byl hostem Interview ČT24.

31. srpna 2020

Nejsme banda pomatených strýců, ukazuje Klaus na senátním...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

S harmonikářem a koláči dnes oficiálně zahájil kampaň za zvolení do Senátu v Praze 9 předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása (za Trikolóru). Někdejšího poslance ODS přišly podpořit dvě desítky příznivců včetně nynějšího poslance a předsedy opozičního hnutí Trikolóra Václava Klause (dříve ODS). Celý článek zde]]>

26. srpna 2020

ÚVAHA: Proč jsem volil Zemana a proč bych volil Klause

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 26. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Následujícím zamyšlením ztratím hodně lidí: upřímnost se v některých směrech nevyplácí. Ale co, napíši jen svůj názor a „čistou holou“ pravdu o sobě: volil jsem už dvakrát Miloše Zemana a volil bych jej i potřetí, tedy kdyby mohl kandidovat, a bude-li náhodou kandidovat znovu Václav Klaus starší (a já si to skutečně přeji), dám mu rovněž hlas.

20. srpna 2020

POLEMIKA: Odpověď Jiřímu Weiglovi a Ladislavu Jaklovi

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 20. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Děkuji za dopis, jímž reagujete na můj úvodník v Neviditelném psu ze dne 19. srpna 2020. Hned v úvodu v něm tvrdíte, že jsem na text Václava Klause nevložil odkaz. Přehlédli jste ho, odkaz v textu byl a dosud je. Silnými slovy o konsternaci a fabulaci odvádíte pozornost od hlavní myšlenky mého textu.

19. srpna 2020

POLEMIKA: K pomlouvačnému pamfletu šéfredaktora...

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 19. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Protestujeme proti manipulativní dezinterpretaci stanoviska Václava Klause k situaci v Bělorusku a proti útokům a urážkám, jichž se vůči němu na tomto vyfabulovaném základě dopouštíte.

10. srpna 2020

POLITIKA: Mýty o neexistující krajní pravici

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 10. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Hned dva politologové se v posledních dnech na Neviditelném psu zaobírali Václavem Klausem ml. a Tomiem Okamurou, respektive srovnáváním Trikolóry a SPD. Josef Mlejnek z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (zde) a Lukáš Jelínek z Masarykovy demokratické akademie (zde).

Klaus na Sněžce i s trombózou. Jeho syn utíkal jak „kamzík“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

I letos se konala 10. srpna Svatovavřinecká pouť na vrchol Sněžky. A tradičním účastníkem byl bývalý prezident Václav Klaus i jeho syn, šéf Trikolóry Václav Klaus mladší. Přesto byla pouť pro bývalou hlavu státu letos o trochu jiná než v předešlých letech. Kvůli zranění při tenisu totiž nešel na nejvyšší horu Česka tak jako vždy pěšky.

Ať nás nechají žít, jsem proti omezování turistů, řekl Klaus...

Zdroj Cestování iDNES.cz - Server pro cestovatele, turisty, outdoor ze dne 10. 8. 2020  •  Václav Klaus  •  1

Jakákoli snaha omezovat návštěvnost Krkonoš nebo Sněžky, o jejíž extrémní vytíženosti se v poslední době často mluví, je podle Václava Klause chybným krokem. „Jsme vždy papežštější než papež. Jsem zásadně proti zpoplatňování vstupu do národního parku,“ řekl bývalý prezident při Svatovavřinecké pouti na Sněžce, které se tradičně zúčastnil.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.