Index vlivu Michal Horáček - Index vlivu v kultuře

 
 

Spisovatel, esejista, novinář, textař, básník, producent a vystudovaný antropolog

 
 

Jaké chyby udělal Michal Horáček při své kandidatuře a kde vidí slabiny Pavla nebo Nerudové

Dobrý den z Hospodářek, tohle je druhý díl podcastu Na Hrad! Petr Honzejk v něm probírá s hosty, kterých si osobně cení, prezidentskou kampaň. Posledně vyzpovídal experta na marketing Jakuba Hussara, teď tu máme přímo experta na kandidaturu....

Michal Horáček aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Michal Horáček ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Michal Horáček v poslední době

 

23. listopadu 2022

Jaké chyby udělal Michal Horáček při své kandidatuře a kde...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 23. 11. 2022  •  Michal Horáček  •  1

Dobrý den z Hospodářek, tohle je druhý díl podcastu Na Hrad! Petr Honzejk v něm probírá s hosty, kterých si osobně cení, prezidentskou kampaň. Posledně vyzpovídal experta na marketing Jakuba Hussara, teď tu máme přímo experta na kandidaturu....

9. listopadu 2022

Prezident by měl mít politickou zkušenost, míní Topolánek....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 11. 2022  •  Michal Horáček  •  2

Někdejší premiér a bývalý kandidát na prezidenta Mirek Topolánek považuje za nezbytné, aby měl budoucí český prezident bohaté politické zkušenosti. S tím nesouhlasí textař a rovněž bývalý kandidát na post hlavy státu Michal Horáček. „Václav Havel politickou zkušenost také neměl,“ připomněl v Událostech, komentářích.

30. května 2022

Hana Hegerová měla svoje písně pod kůží, říká zvukař a...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 30. 5. 2022  •  Michal Horáček  •  2

S Martou Kubišovou točil album Soul, s Hanou Hegerovou její poslední desku Mlýnské kolo v srdci mém. Zvukař a producent Michal Pekárek stál u zrodu mnoha prvotřídních nahrávek, které dnes patří do zlatého fondu české hudby. Kromě pěti alb autorské dvojice Petr Hapka a Michal Horáček pomohl na svět také velice osobnímu albu Richarda Müllera s názvem 55 nebo nejnovějšímu CD Jaromíra Nohavici Máma mi dala na krk klíč.

1. března 2022

Bývalí politici a signatáři Charty 77 vyzvali Zemana k...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 3. 2022  •  Michal Horáček  •  6

Podle společného prohlášení osmi bývalých politiků nebo signatářů Charty 77 by měl prezident Miloš Zeman abdikovat kvůli tomu, že se podporou ruského prezidenta Vladimira Putina stal spoluviníkem ruské agrese na Ukrajině. Výzvu podpořil někdejší předseda vlády a Senátu Petr Pithart, bývalá ombudsmanka Anna Šabatová nebo Zemanův protikandidát z minulých prezidentských voleb Michal Horáček. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prohlášení nekomentoval.

14. listopadu 2020

Vycházejí kompilace Tří sester, Mandrage a Michala Horáčka

Zdroj České noviny - kultura ze dne 14. 11. 2020  •  Michal Horáček  •  2

Praha - Kapely Tři sestry a Mandrage a textař a producent Michal Horáček vydávají nahrávky, které shrnují jejich dosavadní kariéry. Všechny tři mají podobu trojalba a obsahují desítky...

1. listopadu 2018

Komentář: Poslanci podrželi komunistickou „mlátičku“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 11. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Poslanci se rozhodli ochránit imunitou a nevydat k trestnímu stíhání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Toho zažaloval neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček za to, že o něm bývalá komunistická policejní „mlátička“ v médiích řekla, že byl vekslák a spolupracovník StB. Ondráčka, jehož už předtím nedoporučil policii vydat poslanecký imunitní výbor, podržely hlasy ANO, ČSSD, SPD, KSČM i většiny poslanců ODS.

31. října 2018

Poslanci komunistu Ondráčka ke stíhání nevydali

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 31. 10. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Poslanci ve středu rozhodli o tom, že komunistického poslance Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání policii nevydají. Trestní oznámení na Ondráčka podal textař a neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček kvůli tomu, že ho poslanec označil za veksláka a spolupracovníka StB. Horáček to považuje za pomluvu.

25. října 2018

Selhali jsme, Horáček nebyl autentický, film je manuál pro...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 10. 2018  •  Michal Horáček  •  8

Už nikdy bych nezakládal stranu s kamarády, přišel jsem o přátele, když jdete do paktu s ANO, může vás to kanibalizovat, říká Robin Kvapil, bývalý zastupitel a člen Žít Brno, který ze strany odešel. Kvapil je také autorem filmu o prezidentské kampani Michala Horáčka, kterou celou dokumentoval, a v těchto dnech má jeho film Máme na víc premiéru na festivalu v Jihlavě. Horáček mu prý nic nezakazoval, ale ne všechno se mu líbilo. Styl směřování Miloše Zemana není dobrý, Horáčkova kandidatura byla autentická snaha o to, aby se něco změnilo, dodává.

25. září 2018

Za „mlátičku“ Ondráčka se postavil sněmovní výbor. Horáček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  8

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček, vyšetřovatel i státní zástupce. Tuto trojici vyslechl sněmovní imunitní výbor, který nakonec nedoporučil komunistického poslance vydat k trestnímu stíhání. To se týká jeho výroku na adresu Michala Horáčka, neúspěšného prezidentského kandidáta, kterého nařkl ze spolupráce s StB. Proti jeho vydání se postavilo ANO, SPD, KSČM a Marek Benda z ODS. Horáček má za to, že vznikl precedens, který říká, že „200 lidí má více práv než ten zbytek“. Do Sněmovny na hlasování možná dorazí osobně.

21. září 2018

Poslanci řešili vydání „mlátičky“ Ondráčka kvůli Horáčkovi....

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Poslanci zatím nerozhodli, zda vydají poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) policii v rámci trestního stíhání. Čekají totiž na stanovisko výboru, který má na starosti poslaneckou imunitu. Ondráčka žaluje Michal Horáček kvůli tomu, že ho koncem loňska nařkl v médiích ze spolupráce s bývalou komunistickou Státní bezpečností (StB). Ondráček sám byl jako člen pohotovostního pluku „v akci“ proti demonstrantům během Palachova týdne.

10. září 2018

Užil jsem si to vrchovatě, říká o prezidentské kampani...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 9. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Textař Michal Horáček (66) přiznal, že se o post hlavy státu zřejmě už ucházet nebude. Na Impulsu také prozradil, že po neúspěšné kandidatuře na prezidenta má nyní více času na dceru Julii (7), které vynahradil zanedbávání kvůli kampani.
    Další články k tématu:
  • Strávil jsem pětadvacet let na hazardních hrách, přiznal Horáček
  • Michal Horáček: Děti jsou malí lidé, které netřeba podceňovat
  • Michal Horáček má mladou manželku, k oltáři ho vedla Lucie Bílá
  • Textař Horáček se rozvedl po více než třiceti letech manželství

31. srpna 2018

Dokumentaristé zvou k sobě na Živé kino. „Přišel“ i Michal...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Projekt Živé kino zve diváky na předpremiéru dokumentů na místa, kde vznikaly. Třeba k režisérovi domů nebo do střižny. Netradiční projekce v Praze tak na přelomu srpna a září představují pět snímků, které v premiéře uvede na podzim festival dokumentů v Jihlavě. První diváci už mohli vidět například film ze zákulisí prezidentské kampaně Michala Horáčka.

18. srpna 2018

„Nacisty vystřídali pravdoláskaři,“ hájí se emotivně...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání žádá policie kvůli tomu, že na něj trestní oznámení podal neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček. Ondráček, označovaný kritiky za předlistopadovou „mlátičku“, o někdejším majiteli sázkové kanceláře uvedl, že byl vekslák. Na Facebooku se Ondráček rozepsal, že má kartáček an zuby připravený a mohou si pro něj přijít. Pak ale přestal vtipkovat a rozohnil se: „Nacisty vystřídali pravdoláskaři.“

16. srpna 2018

Žádost o Ondráčkovo vydání se týká trestního oznámení za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Pražské městské státní zastupitelství potvrdilo, že žádost o vydání poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) se týká trestního oznámení, které na něj podal někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. Ten požaduje omluvu a trest pro Ondráčka za slova: „Horáček je podle dostupných informací bývalý vekslák a spolupracovník StB.“

15. srpna 2018

Policie chce vydat k trestnímu stíhání komunistického...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 8. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Do sněmovny dorazila policejní žádost o vydání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání. Trestní oznámení pro pomluvu podal bývalý kandidát na prezidenta Michal Horáček. Podle Ondráčka jde o předvolební boj. 

29. června 2018

Chystám vlastní televizní talkshow. Budu do ní zvát "hrdiny,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 29. 6. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Nepodniká ani neinvestuje, připravuje televizní talkshow a sní o tom, že napíše velký román. Život je pro něj hra a stejně bral i svou účast v prezidentských volbách. "Byla to prohra, velká a drahá," říká Michal Horáček.

8. června 2018

O podnikání, politice či umění s Michalem Horáčkem

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 6. 2018  •  Michal Horáček  •  8

Michal Horáček se zúčastní on-line konference, která je společným projektem Hospodářských novin a LOLO.zone. Bude s účastníky on-line konference debatovat o tom, jak zkušenosti z politiky zužitkovat v podnikání. Akce proběhne 19. června.

27. května 2018

Horáčkovi bodovala kampaň, Drahoše zlákal STAN. Co dělají...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 5. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Měl velké ambice, ale prezidentem se textař Michal Horáček nestal a skončil před branami druhého kola. Jeho kampaň teď ale získala uznávané ocenění. To Jiřímu Drahošovi utekl úřad hlavy státu jen těsně, skončil druhý. Z veřejného života se úplně nestáhl a v těchto dnech finišuje přípravu na senátní volby. Kandidovat by měl na Praze 4. Blesk Zprávy zjistily, že by ho měli mít na své kandidátce jako nezávislého Starostové.

28. dubna 2018

Nejdražší volební kampaň z protikandidátů Zemana měl Drahoš,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 4. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Kandidáti prezidentské volby poskytli Úřadu pro dohled na financováním politických stran zprávy o financování svých kampaní. Nejdražší kampaň měl Jiří Drahoš, jako výdaje vykázal 49,97 milionu korun. Druhou nejdražší měl Michal Horáček. Mirek Topolánka stála volební kampaň asi 18,1 milionu korun, sám do ní investoval 7,4 milionu.

27. dubna 2018

Za kampaň dal ze svého nejvíce Horáček, od lidí nejvíce...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 4. 2018  •  Michal Horáček  •  7

Osm z devíti prezidentských kandidátů už dodalo Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran zprávy o financování kampaně. Michal Horáček za kampaň zaplatil téměř 40 milionů korun, Jiří Drahoš o 10 milionů víc. Zprávu zatím nedodal prezident Miloš Zeman. Podle jeho mluvčího ji dodá v zákonné lhůtě, tedy do pondělí 30. dubna.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.