Index vlivu Miroslav Jansta - Index vlivu ve sportu

Miroslav Jansta
 
 

Otřesený předseda ČUS Jansta vyzývá k podpoře sportovců

Praha - Předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta uvedl, že koronavirovou kauzu českého týmu na olympijských hrách v Tokiu nemůže vyšetřovat Český olympijský výbor (ČOV),...

Miroslav Jansta aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Miroslav Jansta ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslav Jansta ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslav Jansta v poslední době

 

23. červenece 2021

Otřesený předseda ČUS Jansta vyzývá k podpoře sportovců

Zdroj České noviny - sport ze dne 23. 7. 2021  •  Miroslav Jansta  •  0

Praha - Předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta uvedl, že koronavirovou kauzu českého týmu na olympijských hrách v Tokiu nemůže vyšetřovat Český olympijský výbor (ČOV),...

Otřesený předseda ČUS Jansta vyzývá k podpoře sportovců

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 7. 2021  •  Miroslav Jansta  •  0

Praha - Předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta uvedl, že koronavirovou kauzu českého týmu na olympijských hrách v Tokiu nemůže vyšetřovat Český olympijský výbor (ČOV),...

23. dubna 2021

Změna na hřištích: Od pondělí končí pravidlo deseti metrů...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 4. 2021  •  Miroslav Jansta  •  0

Místo uvažovaného šestimetrového odstupu dvojic na venkovním sportovišti se bude od pondělí uplatňovat plocha 15 metrů čtverečních na osobu. Na jednom hřišti přitom bude možné vytyčit více sportovišť s dvanáctičlennými skupinami. Po dnešní schůzce s ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem to v tiskové zprávě uvedl předseda České unie sportu Miroslav Jansta. Haly a tělocvičny zatím zůstanou pro amatéry dál zavřené.

27. ledna 2021

Hnilička rozdělil český sport. Tvrdí, že má podporu hnutí....

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 27. 1. 2021  •  Miroslav Jansta  •  0

Po fiasku s průzkumem popularity jednotlivých odvětví Milan Hnilička, šéf Národní sportovní agentury, znovu rozděluje tuzemskou scénu. Vždyť proti sobě stojí Sparta se Slavií a fotbalová asociace či šéfové svazů i vlivné politické figury Jakub Janda a Miroslav Jansta.

29. září 2020

Úředníci svědčí v kauze sportovních dotací. Podle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 29. 9. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

V kauze údajného manipulování sportovních dotací končí výpovědi úředníků ministerstva školství, kteří z pozice svědků vysvětlují systém přidělování peněz. Podle obžalovaného sportovního funkcionáře Miroslava Jansty ale mohou být někteří ve střetu zájmů, protože se nechávali zvát na sportovní zájezdy Českého olympijského výboru, který v případu vystupuje jako poškozený.

11. září 2020

Revoluce v českém sportu? Basketbal představil nové dresy i...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 11. 9. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Na konci července prošla změnou názvu Česká basketbalová federace a dnes na ni navázala představením nových reprezentačních dresů. Dosavadní označení Česká republika na nich vystřídal nápis Česko, který podle předsedy CZ BASKETBALL Miroslava Jansty použijí jako první z velkých kolektivních sportů.

24. srpna 2020

Peltu a Janstu jsem náměstkyni jako kontakty nepřidělila,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 8. 2020  •  Miroslav Jansta  •  3

Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová v pondělí u soudu odmítla, že by své náměstkyni pro sport Simoně Kratochvílové „přidělila“ jako kontaktní osoby Miroslava Peltu a Miroslava Janstu. Do probíhajících dotačních řízení nemohli členové národní rady pro sport zasahovat, řekla u soudu exministryně. Z manipulací se sportovními dotacemi žaloba viní pět lidí, včetně Pelty a bývalé náměstkyně.

„Dotace neměly pravidla ani logiku.“ Exnáměstkyně u soudu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 8. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Bývalá náměstkyně ministerstva školství Simona Kratochvílová u soudu v kauze sportovních dotací vypověděla, že se cítí absolutně nevinná. Skutky popsané v obžalobě se podle ní buď nestaly, nebo nejsou trestnými činy. Ohradila se také proti tvrzení, že se řídila požadavky tehdejšího předsedy Fotbalové asociace ČR (FAČR) Miroslava Pelty a šéfa České unie sportu (ČUS) Miroslava Jansty. Exministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) odmítla, že by Kratochvílové „přidělila“ Peltu a Janstu jako kontaktní osoby.

20. červenece 2020

Šéfové sportovních svazů hodnotí volbu předsedy ČUS

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 20. 7. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Sportovní prostředí vyslalo vzkaz, co si myslí o obvinění České unie sportu a hlavně jejích představitelů – tak reagují na opětovné a přesvědčivé zvolení Miroslava Jansty do čela ČUS předsedové svazů. Staronový šéf největší sportovní organizace obhájil svůj post na červnové Valné hromadě konané v Nymburce. „Myslím, že je to v pořádku,“ prohlásil Martin Malík, předseda Fotbalové asociace ČR. „Organizaci zkonsolidoval, finančně postavil na nohy. Mě hladká volba nepřekvapila,“ dodal Libor Varhaník, předseda Českého atletického svazu.

24. června 2020

Jansta povede ČUS další čtyři roky. Na valné hromadě neměl...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 24. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Šéf České basketbalové federace Miroslav Jansta bude další čtyři roky pokračovat jako předseda České unie sportu (ČUS), kterou vede od roku 2012. Při dnešní valné hromadě v Nymburku dostal hlasy od všech 143 přítomných delegátů. Nic na tom nezměnilo, že minulý týden stál před soudem jako obžalovaný v kauze sportovních dotací z roku 2017.

Jansta jednomyslně obhájil post předsedy ČUS

Zdroj České noviny - sport ze dne 24. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Nymburk - Šéf České basketbalové federace Miroslav Jansta bude další čtyři roky pokračovat jako předseda České unie sportu (ČUS), kterou vede od roku 2012. Při dnešní valné hromadě...

Jansta zůstává předsedou České unie sportu. Jednomyslně

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Šéf České basketbalové federace Miroslav Jansta bude další čtyři roky pokračovat jako předseda České unie sportu (ČUS), kterou vede od roku 2012. Při valné hromadě v Nymburku dostal hlasy od všech 143 přítomných delegátů. Nic na tom nezměnilo, že minulý týden stál před soudem jako obžalovaný v kauze sportovních dotací z roku 2017.

23. června 2020

Já a „obr čáp“? Jsem obyčejný kluk z Nymburka, říká Miroslav...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 23. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Může to být další díl divadelní hry z prostředí českého sportu. Z odposlechů, které vznikly kvůli dotační kauze, už několik hlášek zlidovělo. U soudu to minulý týden nebylo jiné - také tam především fotbalový boss Miroslav Pelta perlil. „Je to Švejk českého fotbalu,“ říká v exkluzivním rozhovoru pro iDNES.cz další obžalovaný Miroslav Jansta, šéf České unie sportu.

Obžalovaný Jansta bude obhajovat post šéfa ČUS, nemá...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 23. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Miroslav Jansta, který stál minulý týden před soudem jako obžalovaný v kauze ovlivňování sportovních dotací, bude ve středu obhajovat post předsedy České unie sportu. Největší střešní sportovní organizaci v Česku Jansta vede od roku 2012 a na volební valné hromadě v Nymburku nebude mít protikandidáta.  

Obžalovaný Jansta bude obhajovat post šéfa ČUS, nemá...

Zdroj České noviny - sport ze dne 23. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Nymburk - Miroslav Jansta, který stál minulý týden před soudem jako obžalovaný v kauze ovlivňování sportovních dotací, bude ve středu obhajovat post předsedy České unie sportu. Největší...

Obžalovaný Jansta chce být opět šéfem České unie sportu,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 23. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Miroslav Jansta, který stál minulý týden před soudem jako obžalovaný v kauze ovlivňování sportovních dotací, bude ve středu obhajovat post předsedy České unie sportu. Největší střešní sportovní organizaci v Česku Jansta vede od roku 2012 a na volební valné hromadě v Nymburku nebude mít protikandidáta.

19. června 2020

Šéf ČUS Jansta k rozdělování dotací: Šlo mi o princip, ne o...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 19. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Obžalovaný předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta dnes u soudu vypověděl, že ohledně rozdělování sportovních dotací mu šlo o princip, ne o konkrétní částku. Vadilo mu, že ČUS měla jakožto svaz s největší členskou základnou dostat méně peněz než Český olympijský výbor (ČOV). Obžaloba klade Janstovi za vinu, že kvůli zvýšení státní podpory pro ČUS činil protiprávní kroky a že výši schválené částky ovlivnil přes sekretáře unie, kterého dosadil do ministerské komise.

Měli jsme dostat nejvíc, hnal bych to k Zemanovi, řekl...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Obžalovaný předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta v pátek u soudu vypověděl, že ohledně rozdělování sportovních dotací mu šlo o princip, ne o konkrétní částku. Vadilo mu, že ČUS měla jako svaz s největší členskou základnou dostat méně peněz než Český olympijský výbor (ČOV). Pokud by nedostala vyšší částku, chtěl si Jansta podle svých slov stěžovat premiérovi či prezidentovi.

Jansta vypověděl, že ohledně dotací mu šlo o princip, ne o...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Praha - Obžalovaný předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta dnes u soudu vypověděl, že ohledně rozdělování sportovních dotací mu šlo o princip, ne o konkrétní částku. Vadilo...

Jansta: Nechtěl jsem 65 milionů, chtěl jsem, abychom dostali...

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 6. 2020  •  Miroslav Jansta  •  1

Obžalovaný předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta v pátek u soudu vypověděl, že ohledně rozdělování sportovních dotací mu šlo o princip, ne o konkrétní částku. Vadilo mu, že ČUS měla jakožto svaz s největší členskou základnou dostat méně peněz než Český olympijský výbor (ČOV).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.