Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Putinův megazákop: Je vidět i z vesmíru a kopali ho nezaplacení Kyrgyzové

Viditelný i z vesmíru, dlouhý přes 72 kilometrů? O co jde? O ruský megazákop, jenž v rámci války na Ukrajině, kterou loni v únoru rozpoutal ruský prezident Vladimir Putin, vykopali jeho vojáci za značné pomoci najaté a mnohdy nezaplacené pracovní síly z Kyrgyzstánu. Obranné opevnění se táhne napříč „anektovanou“ Záporožskou oblastí v přípravě na ukrajinskou jarní protiofenzivu, uvedl list Daily Mail s odkazem na ukrajinský think-tank Ukrainian Centre for Journalistic Investigations.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-2Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

11. dubna 2023

Putinův megazákop: Je vidět i z vesmíru a kopali ho...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 4. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Viditelný i z vesmíru, dlouhý přes 72 kilometrů? O co jde? O ruský megazákop, jenž v rámci války na Ukrajině, kterou loni v únoru rozpoutal ruský prezident Vladimir Putin, vykopali jeho vojáci za značné pomoci najaté a mnohdy nezaplacené pracovní síly z Kyrgyzstánu. Obranné opevnění se táhne napříč „anektovanou“ Záporožskou oblastí v přípravě na ukrajinskou jarní protiofenzivu, uvedl list Daily Mail s odkazem na ukrajinský think-tank Ukrainian Centre for Journalistic Investigations.

3. dubna 2023

Největší tragédií byla smrt syna, říká exmanželka Vladimíra...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 3. 4. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Česká herečka, režisérka a divadelní pedagožka Alexandra Myšková slaví 101. narozeniny. Za svou dlouhověkost prý vděčí matce, ačkoli ji ztratila velmi brzy. Největší tragédie ji ovšem potkala, když byla manželkou slavného herce Vladimíra Ráže a přišli o malého synka.

29. března 2023

Putin se chystá na „věčnou válku“. Rusové se semkli a jsou...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Vladimiru Putinovi se podařilo ruské veřejnosti vnutit ideu, že válka na Ukrajině je existenciální střet se zlým Západem, ve kterém jde o samotné přežití jejich země. Díky tomu může o vítězství usilovat ještě dlouhá léta, i když nejspíš ani on sám neví, jak by mělo vypadat, píše ve své analýze britský list The Guardian.

27. března 2023

Stát si pronajme dva vrtulníky, mají pomoci s lesními...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  7

/FOTO, VIDEO/ Stát dlouhodobě přehlížel nedostatky požární ochrany lesů v České republice, vše změnil až loňský velký požár v Českém Švýcarsku. Stát tak nyní chystá posílení strážní služby v národním parku a pro celou Českou republiku by měly být k dispozici vrtulníky, které zvládnou přepravit alespoň tři kubíky vody. Ty doposud v Česku chybí. Na tiskové konferenci na Mezní Louce to řekl ministr životního prostředí Petr Hladík a generální ředitel Hasičského záchranného sboru Vladimír Vlček.

22. března 2023

Setkání Putina se Si Ťin-pchingem: Rusko chtělo víc, ale...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Dlouhé stoly, dlouhé koberce, dlouhá jednání. V Kremlu skončilo třídenní setkání ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho čínského protějšku Si Ťin-pchinga. Přineslo hodně frází, ale jinak spíše nic než moc. Stane se tedy z Moskvy pouhý vazal...

Podnikatel Janiga přijal milionový trest za podplácení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Podnikatel Ladislav Janiga se dohodl se státním zástupcem na milionovém peněžitém trestu a podmínce v délce osmnácti měsíců za to, že podplácel bývalého ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého. Dohodu ve středu pravomocně schválil soud, a uzavřel tak třetí větev korupční kauzy nemocnice. Součástí Janigova trestu je i rok a půl zákazu působení ve vedení firem. Podnikatel dlouhodobě žádal o zastavení stíhání s ohledem na svůj zdravotní stav, podle soudu ale simuloval.

11. března 2023

Jak jsme domlouvali kapitulaci Azovstalu: Ukrajinský státník...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Britský server CNN odhalil, kdo stál za osvobozením ukrajinských vojáků z oceláren Azovstal v okupovaném Mariupolu. Událost měla následovat dlouhé vyjednávání mezi ukrajinským poslancem a vysoce postavenými členy ruské vojenské zpravodajské služby GRU. Vyjednávání mělo mimo jiné potvrdit, že ruský prezident Vladimir Putin ztratil důvěru ve Federální službu bezpečnosti (FSB), která před propuknutím invaze připravovala půdu pro okupaci, a vedení války svěřil právě GRU, přičemž sebe postavil do pozice válečného velitele.

5. března 2023

Kadyrovův syn se setkal s Putinem. Oženil se a může nahradit...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Sedmnáctiletý syn čečenského vůdce Ramzana Kadyrova se oženil. Pro požehnání si dojel až do Kremlu za Vladimirem Putinem. Vztahy této vlivné rodiny jsou s prezidentem Ruské federace dlouhodobě velmi přátelské. Některá média také spekulují o možném nahrazení nemocného Ramzana svým synem v čele země.

3. března 2023

Nejtěžší je dostat do Česka kvalifikované dělníky, říká...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 3. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  7

Hospodářská komora zveřejnila čerstvou předpověď tuzemské ekonomiky. Česku se podle ní hlubší krize vyhne, vysoká inflace tu však nějakou dobu zůstane. Návrat ke dvouprocentnímu inflačnímu cíli je v nedohlednu. „Jsem přesvědčen, že by mělo dojít k navýšení inflačního cíle na tři procenta,“ říká v rozhovoru pro MF DNES Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR.

Rusové prolévají krev při postupu na Bachmut: Proč o město...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 3. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Východoukrajinské město Bachmut v Doněcké oblasti je dlouhodobě dějištěm bojů, nyní zde opět střety okupantských ruských jednotek a ukrajinských vojáků bránících své území nabírají na intenzitě. Rusové se přibližují k městu a podle některých expertů mají nakročeno k jeho dobytí, týdny krvavých bojů se znatelně podepsaly na ukrajinských obráncích. Bachmut je ale relativně malé město, proč o něj tedy ruský prezident Vladimir Putin tolik stojí? Analýzu připravila stanice CNN.

22. února 2023

Šestnáctiletí synové zesnulého herce Vladimíra Dlouhého...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Seriál Ulice líčí divákům příběhy svých postav už téměř osmnáct let. Za tu dobu se v jeho hereckém týmu objevila spousta známých jmen. Tento týden se jejich řady rozšířily o nové tváře, dvojčata Jana a Jiřího Dlouhé (16), syny herce Vladimíra Dlouhého (†52) a herečky Petry Jungmanové.

21. února 2023

Obětí války na Ukrajině se stala i poslední rusko-americká...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Ruský prezident Vladimir Putin neřekl, co je cílem války na Ukrajině, ale naznačil, že bude dlouhá. Ve svém úterním vystoupení před oběma komorami ruského parlamentu obvinil Západ, že ho donutil rozpoutat válku na Ukrajině a že ve skutečnosti chce...

15. února 2023

HOKEJ: Rusko vítá hokejového bosse

Zdroj Neviditelný pes ze dne 15. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Někdejší dlouholetý předseda Mezinárodní hokejové federace (IIHF) René Fasel, velmi uhlazený, lehce servilní a na první pohled značně konzervativní pán, teď získal ruské občanství a spolu s pasem i většinový podíl ve firmě na produkci jablek v Krasnojarské oblasti. Třiasedmdesátiletý Švýcar se přitulil ke Kremlu, vítejte do elitního klubu příznivců Vladimíra Putina, pane Fasele!

Od hokeje k jabloním. Putinův kamarád René Fasel dostal...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  8

To, že má bývalý dlouholetý šéf Mezinárodní hokejové federace (IIHF) René Fasel rád Rusko, a že si dokonce občas na ledě zahraje s prezidentem Vladimirem Putinem, se vědělo. Jeho přátelský vztah k tamnímu režimu se nezměnil ani po ruském napadení...

6. února 2023

Putinův patriarcha agentem KGB? Kirill u nás dělal špiona,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  4

Moskevský patriarcha Kirill (76), dlouhodobý šéf Ruské pravoslavné církve a pevný stoupenec prezidenta Vladimira Putina a války na Ukrajině, působil ve Švýcarsku coby agent tajné služby KGB, píšou tamní listy Le Matin Dimanche a SonntagsZeitung.

2. února 2023

V Babišově týmu končí dlouholetá spolupracovnice Bartha i...

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  8

Dlouholetá spolupracovnice expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) Tünde Bartha a jeho mluvčí Vladimír Vořechovský ke konci února ukončí spolupráci s hnutím ANO.

Babišův tým se rozpadá. Končí Prchal, Bartha i Vořechovský

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Dlouholetá spolupracovnice expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) Tünde Bartha a jeho mluvčí Vladimír Vořechovský ke konci února ukončí spolupráci s hnutím ANO. Marketér Marek Prchal oznámil ukončení spolupráce se šéfem hnutí ANO již ve středu. První místopředseda hnutí Karel Havlíček má za logické, že skončil volební tým, když se v blízké budoucnosti žádné volby nekonají.

V Babišově týmu končí dlouholetá spolupracovnice Bartha i...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 2. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  5

Praha - Dlouholetá spolupracovnice expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) Tünde Bartha a jeho mluvčí Vladimír Vořechovský ke konci února ukončí spolupráci...

Babišův tým se rozpadá. Po Prchalovi končí i jeho mluvčí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 2. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Dlouholetá spolupracovnice expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) Tünde Bartha a jeho mluvčí Vladimír Vořechovský ke konci února ukončí spolupráci s hnutím ANO. ČTK ve čtvrtek informace webu Blesk.cz potvrdil...

14. ledna 2023

Putin jako nástupce Kateřiny Veliké? Jeho lži fungují: Kniha...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 1. 2023  •  Vladimír Dlouhý  •  6

Válka na Ukrajině je téma, které se už dostává do knih. Jednou z nich je i pohled na konflikt novináře a historika Owena Matthewse, ten dlouho působil také jako korespondent v Rusku. Ve svém díle se zaměřil na ruského prezidenta Vladimira Putina, na jehož rozkaz loni v únoru na Ukrajinu vpadla ruská armáda. Matthews uvádí, že se Putin považuje za nástupce a pokračovatele carevny Kateřiny II. Veliké, napsal list Daily Mail.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.