Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Tohle tu ještě nebylo, popisuje rebelka dusno v Hospodářské komoře. Prezidenta Dlouhého kritizovala, že je ve střetu zájmů

Hospodářská komora zažila dosud snad největší vnitřní spor. Výsledek? Dva rebelové jsou odstraněni z nejužšího vedení, prezident komory Vladimír Dlouhý ve čtvrtek podruhé obhájil post, tentokrát s kritikou, že je ve střetu zájmů. Dnes již bývalí...

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.11Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.38Vliv / význam roste
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

2. srpna 2020

Tohle tu ještě nebylo, popisuje rebelka dusno v Hospodářské...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 2. 8. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hospodářská komora zažila dosud snad největší vnitřní spor. Výsledek? Dva rebelové jsou odstraněni z nejužšího vedení, prezident komory Vladimír Dlouhý ve čtvrtek podruhé obhájil post, tentokrát s kritikou, že je ve střetu zájmů. Dnes již bývalí...

30. červenece 2020

Vladimír Dlouhý ustál kritiku, že nebere kandidaturu vážně....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Napětí mezi členy vedení ani kritické projevy kandidátů nijak neovlivnily delegáty sněmu Hospodářské komory při volbě nového prezidenta. Komoru už po třetí funkční období povede její dosavadní šéf a favorit volby Vladimír Dlouhý. Ustál i kritiku od...

„Na konec krize nevidíme.“ Dlouhý zmínil i propouštění,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Největším problémem zmrazené ekonomiky po jejím prudkém poklesu je nyní nízká poptávka, ovšem firmy propouštějí méně, než se čekalo. Platební morálka se mírně zlepšuje. Delegátům volebního sněmu Hospodářské komory to řekl prezident Vladimír Dlouhý, který obhájil své křeslo.

Vladimír Dlouhý bude prezidentem Hospodářské komory další...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Delegáti Hospodářské komory České republiky (HK ČR) zvolili za svého prezidenta na další tříleté období šestašedesátiletého Vladimíra Dlouhého. Dostal více hlasů než jeho protikandidát, dosavadní viceprezident Bořivoj Minář. Dlouhý, který byl nominován zástupci okresních komor a společenstev, stojí v čele komory už šest let. 

Dlouhý dál v čele Hospodářské komory ČR, jeho kritici...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - Prezidentem Hospodářské komory ČR bude další tříleté období její současný šéf Vladimír Dlouhý (66), v čele komory stojí již šest let. V dnešní volbě porazil Bořivoje...

Dlouhý dál v čele Hospodářské komory ČR, jeho kritici...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - Prezidentem Hospodářské komory ČR bude další tříleté období její současný šéf Vladimír Dlouhý (66), v čele komory stojí již šest let. V dnešní volbě porazil Bořivoje...

Dlouhý zůstane šéfem Hospodářské komory. Problémem ekonomiky...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Delegáti Hospodářské komory ČR zvolili za svého prezidenta na další tříleté období Vladimíra Dlouhého (66). V čele komory stojí už šest let. Dostal 171 hlasů, jeho protikandidát, dosavadní viceprezident komory Bořivoj Minář jich obdržel 80. Dlouhý před sněmem řekl, že chce ve své funkci bojovat za zlepšení podnikatelského prostředí. Uvedl také, že ztratil důvěru ve své viceprezidenty Mináře a Irenu Bartoňovou Pálkovou.

Prezidentem Hospodářské komory bude opět Vladimír Dlouhý

Zdroj Tyden.cz ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Delegáti Hospodářské komory ČR zvolili ve čtvrtek za svého prezidenta na další tříleté období Vladimíra Dlouhého. V čele komory stojí už šest let. Dostal 171 hlasů, jeho protikandidát, dosavadní viceprezident komory Bořivoj Minář jich obdržel 80.

Hospodářská komora zvolila za svého prezidenta opět...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 30. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Delegáti Hospodářské komory ČR zvolili dnes za svého prezidenta na další tříleté období Vladimíra Dlouhého. V čele komory stojí už šest let. Dostal 171 hlasů, jeho protikandidát, dosavadní viceprezident komory Bořivoj Minář jich obdržel 80.

28. červenece 2020

Zeman předal Dlouhému dárek k narozeninám. V „pařáku“...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Miloš Zeman v úterý na Pražském hradě přijal prezidenta Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého. Na twitteru to uvedl hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman předal Dlouhému dárek k pátečním 67. narozeninám. Schůzka se uskutečnila dva dny před volbou nového vedení Hospodářské komory, v níž Dlouhý znovu kandiduje. Hrad tentokrát jako pohoštění zvolil tác ovoce, Česko aktuálně zažívá mimořádné teplo.

24. červenece 2020

Strážce orlů. Běloruský vědec zachraňuje dravé ptáky

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 24. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Profesor Vladimir Ivanovski je ornitolog, který se dlouhodobě specializuje na záchranu dravých ptáků. Kromě řady teoretických prací, které píše od osmdesátých let minulého století, často navštěvuje odlehlé části Běloruska, kde monitoruje orly a pečuje o ně. V odborném světě se profesor proslavil převážně stavěním umělých hnízd, kterých už vybudoval stovky. Jeho práce v terénu s sebou ale nese i bezpečnostní rizika. Často musí za ptáky vystoupat až do korun stromů. Během jeho pracovní mise u vesnice Krasivoje ho zachytil fotograf agentury Reuters.

1. červenece 2020

DPH jen ze zaplacených faktur i odklad pojistného....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Podnikatelské svazy předloží vládě zhruba 30 návrhů na oživení hospodářství. Budou žádat například platby daně z přidané hodnoty (DPH) jen ze zaplacených faktur. Na středeční tiskové konferenci to řekl prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý....

Vláda pandemii zvládla dobře, státní správa ale nebyla...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 7. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vláda zvládla krizové období od poloviny března dobře, sluší se jí poděkovat, uvedl ve středu prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Zároveň však zmínil malou připravenost státní správy řešit takové situace. Do budoucna z toho plyne potřeba odbyrokratizovat státní správu, zpružnit ji a zároveň připravit soubor kroků pro případ další krize. Podnikatelské svazy také předloží vládě zhruba 30 návrhů pro oživení hospodářství po krizi. Například platby DPH ze zaplacených faktur či prodloužení programu Antivirus do konce letošního roku. 

29. června 2020

Česko má ambici vést OECD. Do boje posílá šéfa Hospodářské...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 29. 6. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Poprvé v historii se o křeslo generálního tajemníka Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj OECD zajímá i Česká republika. Ministerstvo zahraničí zahájilo kampaň na podporu kandidáta Vladimíra Dlouhého, ekonoma a prezidenta Hospodářské komory. Kampaň rozjíždí i sám Dlouhý.

20. června 2020

10 let od smrti Vladimíra Dlouhého (†52): Těžký poslední...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 6. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Diváci si ho zamilovali jako Petra v Arabele i v S čerty nejsou žerty, ovšem ve skutečnosti Vladimír Dlouhý (†52) moc pohádkový život neměl. Herec, který by letos oslavil 62. narozeniny, bohužel před deseti lety prohrál boj s rakovinou žaludku.

Charismatický i tajuplný muž. Takový byl příliš krátký život...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 20. 6. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Mnohými byl považovaný za nejtalentovanějšího herce své generace. Vladimír Dlouhý zemřel na den přesně před deseti lety ve věku pouhých dvaapadesáti let.

11. června 2020

Útočníci Kelly Klíma a Sklenář si v příští sezoně zahrají za...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 11. 6. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Útočníci Kelly Klíma a Jakub Sklenář jsou novými posilami hokejistů Hradce Králové. Třiadvacetiletý syn mistra světa z roku 1985 a vítěze Stanleyova poháru s Edmontonem z roku 1990 Petra Klímy se setká v Mountfieldu se svým dvojčetem Kevinem. O devět let starší Sklenář naváže na dlouholeté působení pod koučem Vladimírem Růžičkou ve Slavii a Chomutově.

7. června 2020

Na ekonomiku bych začal být přísnější, vyšší zadlužení už...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 6. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Od začátku krize způsobené pandemií koronaviru tlačil prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý na vládu, aby na pomoc podnikatelům uvolnila stovky miliard korun. Zdůrazňoval, že není potřeba brát velké ohledy na rostoucí zadlužení, protože Česko...

29. května 2020

Šéf Hospodářské komory: Pomoc malým firmám nestačí, bude se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 5. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý kritizoval schválenou podobu zákona, který firmám do 50 zaměstnanců odpouští odvody na sociální pojištění za červen až srpen. Podoba, v jaké zákon prošel v pátek Sněmovnou, přispěje podle Dlouhého k růstu nezaměstnanosti.

Šéf Hospodářské komory: Pomoc malým firmám nestačí, bude se...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 29. 5. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý kritizoval schválenou podobu zákona, který firmám do 50 zaměstnanců odpouští odvody na sociální pojištění za červen až srpen. Podoba, v jaké zákon prošel v pátek Sněmovnou, přispěje podle Dlouhého k růstu nezaměstnanosti.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.