Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Ocenění a novinky z valného shromáždění členů Profesní Komory Požární Ochrany

Cenu Mgr. Vladimíra Hápa obdržel Ing. Jan Karpaš, CSc. za dlouholetou odbornou práci v požární ochraně. Hovořilo se o nových a připravovaných normách a zcela nový koncept hasicícho přístroje zaujal nápadem, provedením i ukázkou.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
8.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.10Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.69Vliv / význam roste
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden


Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

15. května 2022

Ocenění a novinky z valného shromáždění členů Profesní...

Zdroj TZB-info ze dne 15. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Cenu Mgr. Vladimíra Hápa obdržel Ing. Jan Karpaš, CSc. za dlouholetou odbornou práci v požární ochraně. Hovořilo se o nových a připravovaných normách a zcela nový koncept hasicícho přístroje zaujal nápadem, provedením i ukázkou.

12. května 2022

Po vládě chci, aby lépe komunikovala, říká Dlouhý. Na účast...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory a bývalý ministr Vladimír Dlouhý si v Interview ČT24 mimo jiné postěžoval na to, že vláda podle něj špatně komunikuje a dodržuje „rádiový klid“. Zároveň Dlouhý také přiznal, že tím, že je současně ekonomem a šéfem Hospodářské komory, je už řadu let ve složité pozici.

10. května 2022

Putin se připravuje na dlouhodobý konflikt, soudí americké...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 10. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Washington - Spojené státy se domnívají, že ruský prezident Vladimir Putin se připravuje na dlouhodobý konflikt na Ukrajině a ani ruské vítězství na Donbasu na východě země by nemuselo...

7. května 2022

Itálie zabavila superjachtu za 16 miliard: Šeherezáda má...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Itálie zabavila luxusní jachtu Scheherazade, o které se spekulovalo, že patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Uvedlo večer místní ministerstvo financí. Přes 140 metrů dlouhé plavidlo se nacházelo na údržbě v jednom přístavu v Toskánsku. Podle ministerstva majitel lodi má vazby na prominentního představitele ruské vlády, uvedla agentura Reuters.

5. května 2022

Ocelová lavina na spadnutí. Jak by probíhala ruská mobilizace

Zdroj Technet.cz - Technika kolem nás ze dne 5. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ruská armáda na Ukrajině zabředla do dlouhých krvavých bojů. Sveřepí Ukrajinci brání svou zem odhodlaně a způsobují Rusům značné ztráty. Čím dál víc se proto nejen na ruské straně, ale také na Západě ozývají hlasy, že by Vladimir Putin mohl v dohledné době vyhlásit velkou mobilizaci.

4. května 2022

Růžička je zpátky ve Slavii: Chtěl jsem se vrátit domů....

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 4. 5. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hokejová Slavia zbrojí na další sezonu Chance ligy a na poměry naší druhé nejvyšší soutěže přivedla nadstandardní posilu. Do mateřského klubu se po dlouhých osmi sezonách vrací útočník Vladimír Růžička mladší. „Cítím se tady jako doma. Když to řeknu normálně lidsky, tak už jsem se chtěl vrátit domů,“ vysvětluje zkušený forvard.

30. dubna 2022

Putinův nepřítel č. 1 promluvil: Bojí se atentátu, ale...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Být nepřítelem ruského prezidenta Vladimira Putina (69) je nebezpečné, Rusko je proslulém tím, že „nepohodlné osoby“ likviduje. Americko-britský bankéř a politický aktivista Bill Browder (58) se pyšní tím, že je Putinovým nepřítelem č. 1, nepopírá však, že má strach z toho, že by mohl být zavražděn. Je dlouhodobým kritikem ruského vládce, Browderův politický aktivismus vedl i k jeho deportaci z Ruska, zákazu vstupu do země, odsouzení v nepřítomnosti, a dokonce i vydání zatykače. Svou kritikou nešetří ani někdejší britské premiéry Davida Camerona nebo Theresu Mayovou, které částečně viní z války na Ukrajině, uvedl list Daily Mail.

22. dubna 2022

Putinova údajná milenka se ukázala na veřejnosti: Byla na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bývalá gymnastka a politička Alina Kabajevová (38) je považována za milenku ruského prezidenta Vladimira Putina. Spolu mají mít dokonce čtyři děti, které Putin však nikdy oficiálně nepřiznal. Tito potomci ruského vůdce údajně mají švýcarský pas, a tak se po začátku války na Ukrajině vyrojily spekulace, že právě do Švýcarska Putin svou údajnou milenku a společné děti ukryl. Nyní se ovšem Kabajevová po dlouhé době ukázala na veřejnosti. Rusy překvapila svým vzhledem. Podstoupila plastickou operaci?

30 let zpět: Havlovu oficiální návštěvu Japonska doprovodil...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Václav Havel se během své oficiální návštěvy v Japonsku setkal s nejvyššími představiteli parlamentu i vlády a došlo k podepsání dvou mezinárodních dohod. Tou první byl kulturní grant, druhou pak nová obchodní dohoda, která by měla pomoct překonat současný nepříznivý stav obchodu mezi oběma zeměmi. A právě ekonomickou část návštěvy vysvětloval na tiskové konferenci ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1992.

21. dubna 2022

Nejstarší herečka Alexandra Myšková slaví 100 let! Ráž z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Těžko říct, zda jí k dlouhověkosti přispěl jídelníček plný ryb, nebo zdravé povětří. Nejstarší česká žijící herečka Alexandra Myšková, která počátkem dubna oslavila neuvěřitelné 100. narozeniny, měla obojí. Po rozvodu s Vladimírem Rážem (†77) odjela se synem Martinem (72) do Norska a tam už zůstala.

2. dubna 2022

Daridův gól porážce Herthy nezabránil. Uzdravený Schick se...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 2. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Český záložník Vladimír Darida vstřelil v 28. kole německé fotbalové ligy druhý gól v sezoně, jeho trefa ale jen zmírnila porážku Herthy Berlín 1:2 v Leverkusenu. Do sestavy domácího týmu se po měsíc a půl dlouhé absenci způsobené zraněním vrátil jako střídající hráč útočník Patrik Schick.

1. dubna 2022

PŘEHLEDNĚ: Co nastane, když Rusko zastaví plyn? Domácnosti...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Budete za plyn platit v rublech, jinak zavřeme kohouty, vzkázal do Evropy ruský prezident Vladimir Putin. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat: Není to ve smlouvě, tak žádné rubly. Dodávky z Ruska se přesto zatím nezastavily. Pokud by k tomu došlo, má Česká republika podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) zásoby na zhruba měsíc. Deník přináší několik otázek a odpovědí, co by se mohlo stát, pokud by k černým scénářům došlo.

Putin má rakovinu štítné žlázy, píší ruští novináři. Kreml...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ruský prezident Vladimir Putin má údajně rakovinu štítné žlázy, naznačilo dlouhodobé vyšetřování prezidentova zdravotního stavu z pera ruských novinářů z publikace Project Media. „Putina nyní doprovází velký tým lékařů, včetně chirurga specializujícího se na rakovinu štítné žlázy,“ citovala ze zprávy kupříkladu italská agentura ANSA. Kreml pověsti o onkologickém onemocnění hlavy státu popřel.

Zpráva zakázaného média naznačuje, že Putin má rakovinu,...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin má údajně rakovinu štítné žlázy, naznačilo dlouhodobé vyšetřování prezidentova zdravotního stavu z pera ruských novinářů z publikace Project...

Zpráva zakázaného média naznačuje, že Putin má rakovinu,...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin má údajně rakovinu štítné žlázy, naznačilo dlouhodobé vyšetřování prezidentova zdravotního stavu z pera ruských novinářů z publikace Project...

Zpráva zakázaného média naznačuje, že Putin má prý rakovinu,...

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ruský prezident Vladimir Putin má údajně rakovinu štítné žlázy, naznačilo dlouhodobé vyšetřování prezidentova zdravotního stavu z pera ruských novinářů z publikace Project Media.

Václav Vydra má obavy kvůli válce

Zdroj Tyden.cz ze dne 1. 4. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V současné době není snad nikdo, koho by se alespoň trochu nedotkla válka mezi Ruskem a Ukrajinou. Výjimkou není ani Václav Vydra, jenž se dlouhodobě zajímá o historii a dění ve světě mu rozhodně není lhostejné. Magazínu SEDMIČKA proto prozradil, jaké pocity v něm konflikt na Ukrajině vyvolává, a od plic nám řekl i svůj názor na ruského prezidenta Vladimira Putina.

25. března 2022

Vůdce ruských nacionalistů Žirinovskyj zemřel? Kreml...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Zemřel kontroverzní ruský politik a lídr Liberálnědemokratické strany Ruska (LDPR) Vladimir Žirinovskyj. Informoval o tom telegramový účet Mash, zprávu posléze potvrdil ruský poslanec Alexandr Pronjuškin. Pak ale informaci vzal zpět, takže není jisté, v jakém stavu nyní politik je. Žirinovskyj dlouhodobě zápasil s covidem.

23. března 2022

Podcast: Putin jako unavený geroj? Ztratil glanc a kontakt s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Dlouhé roky se historička Veronika Sušová Salminem zabývá děním v Rusku a o prezidentovi Vladimirovi Putinovi publikovala knihu. Za poslední dva roky během koronaviru se ruský prezident odstřihl od reálného dění, vypadá vyčerpaně a je závislý na informacích z červených desek. Proč si válkou na Ukrajině zničil svoji 20letou práci a velkolepé představy, prozradila odbornice v Blesk Podcast.

22. března 2022

Fiala ve sněmovně: Válka na Ukrajině se dotkne nás všech,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 3. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Do České republiky přišlo z Ukrajiny od zahájení ruské vojenské invaze zatím kolem tří set tisíc běženců, řekl ve sněmovně premiér Petr Fiala (ODS). Uvedl také, že chápe rozčarování nad rostoucími cenami energií, pohonných hmot nebo potravin. Za hlavního viníka označil ruského prezidenta Vladimira Putina. Šéfka poslanců ANO Alena Schillerová oznámila, že hnutí podpoří ohlášenou vládní žádost o prodloužení nouzového stavu. Budou ale chtít znát strategii pro dlouhodobější řešení krize.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.