Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Překonal jsem rodinné prokletí, říká imitátor Vladimír Hron

Jsou hvězdy, které nehasnou. To hlásil Vladimír Hron dlouhé roky v televizním pořadu, kde věrně napodoboval stovky českých i světových zpěváků a připomínal jejich největší hity. Jeho vlastní hvězda také ještě nevyhasla, i když už většinou zpívá pro menší publikum než dřív. Nejen o vystupování promluvil v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.39Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden


Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

10. září 2021

Překonal jsem rodinné prokletí, říká imitátor Vladimír Hron

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 10. 9. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Jsou hvězdy, které nehasnou. To hlásil Vladimír Hron dlouhé roky v televizním pořadu, kde věrně napodoboval stovky českých i světových zpěváků a připomínal jejich největší hity. Jeho vlastní hvězda také ještě nevyhasla, i když už většinou zpívá pro menší publikum než dřív. Nejen o vystupování promluvil v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

27. srpna 2021

Museum Kampa se vzpamatovává z požáru i lockdownu. Na podzim...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Pandemie koronaviru, dlouhý lockdown a k tomu poměrně rozsáhlý požár, který loni v létě vypukl v technické místnosti, málem srazil Museum Kampa na kolena. Hlavně kvůli požáru, jehož škody se vyšplhaly přes 10 milionů korun, byly výdaje abnormální a příjmy veskrze nulové. Náročné období zatím museum, zdá se, překonalo. Pro letošní podzim chystá několik zajímavých výstav zvučných jmen, mezi kterými nebude chybět malíř, grafik a sklářský výtvarník Vladimír Kopecký či jeden z nejvýznamnějších českých výtvarníků Jiří Kolář.

22. srpna 2021

Jednomu z častých nádorů v ČR podlehl i herec Marek (†69)....

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 8. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Herec Vladimír Marek (†69) prohrál po dlouhých letech boj se zákeřným onemocněním - maligním lymfomem. Podle MUDr. Jana Kořena, primáře 1. interní kliniky – kliniky hematologie VFN a 1. LF UK, se jedná o pátý nejčastější nádor v české populaci.  Ročně je u nás diagnostikováno kolem 2500 nových pacientů. V posledních 20 letech došlo k významnému zlepšení celkového přežití, nicméně záleží na typu lymfomu i pokročilosti onemocnění. Jak se maligní lymfom projevuje a kdo je jím nejvíce ohrožen?

30. červenece 2021

Rusové a Ukrajinci jsou jeden národ, tvrdí Putin. Dvě pětiny...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 7. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Je nějaký rozdíl mezi Rusem a Ukrajincem? A kdo jakou si může nárokovat část kulturního či historického dědictví? Palčivé téma, které už několik let zatěžuje rusko–ukrajinské vztahy, nedávno znovu otevřel ruský prezident Vladimir Putin. Ten ve svém článku obhajoval svoji oblíbenou tezi, že jde ve skutečnosti o jediný národ. A bouřlivá diskuse na sebe nenechala dlouho čekat.

Zemřel herec Vladimír Marek. Devatenáct let působil v...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 30. 7. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V 69 letech zemřel ve čtvrtek divadelní a filmový herec Vladimír Marek. Informoval o tom server Blesk.cz. Umělec dlouho bojoval s těžkou nemocí. Začínal jako loutkař, vrchol jeho kariéry přišel v Divadle Na zábradlí, kde působil v letech 1991–2010 a vytvořil tam přes třicet divadelních rolí.

Zemřel herec Vladimír Marek, bylo mu 69 let

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 30. 7. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - V 69 letech zemřel ve čtvrtek divadelní a filmový herec Vladimír Marek. Informoval o tom server Blesk.cz. Herec dlouho bojoval s těžkou nemocí....

Zemřel herec Vladimír Marek, bylo mu 69 let

Zdroj České noviny - kultura ze dne 30. 7. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - V 69 letech zemřel ve čtvrtek divadelní a filmový herec Vladimír Marek. Informoval o tom server Blesk.cz. Herec dlouho bojoval s těžkou nemocí....

21. červenece 2021

Zajímá mě zvíře, které v nás zbylo, přiznává Vladimir 518....

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 21. 7. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Na jedné straně lidská animalita, na druhé systémový diktát. Napětí mezi nimi zkoumá výtvarník a hudebník Vladimir 518 v souborech pláten a kreseb. Na dlouho chystané výstavě s názvem Pád v pražské DSC Gallery navazuje na primitivní formy umění.

25. června 2021

Podnikatelé zasažení tornádem akutně postrádají plachty na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 6. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Podnikatelé zasažení tornádem akutně postrádají hlavně plachty na dočasné zakrytí poničených budov. ČTK to řekl prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Škody způsobené domácnostem i podnikatelům v tuto chvíli podle něj nelze reálně vyčíslit.

21. června 2021

Šéf Hospodářské komory Dlouhý nechápe schodek 390 miliard....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 6. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý tvrdí, že schodek státního rozpočtu na příští rok ve výši 390 miliard korun nechápe. Podle něj může mít Česko velký problém s udržitelností veřejných financí, řekl to v Událostech, komentářích. Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) tvrdí, že tak vysoký deficit je důsledkem jedné z největších krizí. Hájí ale například navýšení důchodů nad valorizaci, které prý rozpočet příliš nezatíží.

4. června 2021

S kolegy víme už 20 let, že medaile z MS nebudou, říká český...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 4. 6. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Jeho revírem je sledování mladíčků, kteří se po mistrovství světa vydají na draft NHL. Mezitím ale kontroloval, jak si v reprezentaci počíná detroitské trio Hronek, Vrána a Zadina. A jako dlouholetý skaut pokukoval Vladimír Havlůj, zda by českou kolonii v Red Wings nemohl rozšířit další hráč. „Nenašel jsem ale nikoho, koho bych mohl doporučit,“ pokrčí rameny.

27. května 2021

Hospodářská komora: Oživení ekonomiky bude pomalé,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 27. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Na podporu české ekonomiky za první čtyři měsíce letošního roku připadlo podle Hospodářské komory (HK) 17 procent ze schodku státního rozpočtu. Vláda podnikatelům za toto období poskytla 38 miliard korun, z toho 4,8 miliardy korun se týkají například odkladu plateb daňových záloh, budou tak státu vráceny. Mnoho odvětví je však i přes uvolňování protiepidemických opatření nadále omezeno, kompenzace tak musejí pokračovat, uvedli prezident HK Vladimír Dlouhý a její viceprezident Tomáš Prouza.

Chci vyzvat vládu, aby okamžitě otevřela provozy, říká šéf...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý vyzval vládu, aby uspíšila otevření všech provozů. Nahrává tomu podle něj příznivý vývoj pandemie. Prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza pak apeloval na to, že je nutné investovat hlavně do restartu ekonomiky.

12. května 2021

Poslanci opět odložili rozhodnutí o stavebním zákonu. Spory...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Státy, na které jsme kvůli silnicím dříve koukali skrz prsty, nám ujíždí o parník. V předvolební diskusi Hospodářské komory o stavebnictví a dopravě to řekl její prezident Vladimír Dlouhý. Zúčastnili se jí také zástupci politických stran a koalic,...

16. dubna 2021

Podnikatelé přišli s vlastním nápadem, jak rozvolňovat....

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 4. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hospodářská komora chce s vládou jednat o podmínkách otevření obchodů a služeb, které by provoz chtěly obnovit od 1. května. Pomoci může například mobilní aplikace, kterou by zákazník prokazoval svou bezinfekčnost. Podnikatelé nabízejí pomoc s jejím vývojem, nezbytné ale je zapojení státu a navázání na jeho informační systémy. Prezident komory Vladimír Dlouhý to dnes řekl na tiskové konferenci, kde zároveň připomněl, že podnikatelé chtějí podnikat, ne žádat o podporu.

15. dubna 2021

Vytočený Malár: Zdraví musí vždy mít vyšší hodnotu než...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 15. 4. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Tak vytočený někdejší kanonýr Vladimír Malár dlouho nebyl. Bývalého útočníka Synotu, Zlína, Slavie nebo Sparty rozpálil verdikt disciplinární komise UEFA, která slávistického obránce Ondřeje Kúdelu za rasistickou urážku záložníka Rangers Glena Kamary potrestala zákazem startu v deseti utkáních UEFA. Přitom rodák z Pitína obvinění z rasismu odmítá.

26. března 2021

Vláďa Šmicer pro Blesk Podcast: Kandidaturu oznámím v půli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Kolem legendárního záložníka se sešívaným srdíčkem je v posledních týdnech pořádné rušno. Vladimír Šmicer se snaží s Fotbalovou evolucí (zkráceně Fevolucí) změnit pořádky na všech úrovních Fotbalové asociace České republiky (FAČR). V pořadu Blesk Podcast konečně řekl, jak je to s jeho možnou kandidaturou na předsedu asociace. K diskuzi byl přizvaný také redaktor iSportu Radek Špryňar, který dlouhodobě sleduje zákulisí českého fotbalu.

15. března 2021

Testujte, očkujte a vyvarujte se omylů, vyzývá vládu šéf...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý v pondělí vystoupil s projevem k podnikatelům. Pro ně měl hlavně povzbudivá slova. Větší část projevu však směřovala k vládě a politické scéně obecně. Komora apeluje na to, aby stát zajistil dostatek testů pro masivní testování ve firmách. Zároveň radí přísněji vymáhat opatření proti koronaviru a otevřít školy dřív než maloobchod.

Testujte, očkujte a vyvarujte se omylů, vyzývá vládu šéf...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý v pondělí vystoupil s projevem k podnikatelům. Pro ně měl hlavně povzbudivá slova. Větší část projevu však směřovala k vládě a politické scéně obecně. Komora apeluje na to, aby stát zajistil dostatek testů pro masivní testování ve firmách. Zároveň radí přísněji vymáhat opatření proti koronaviru a otevřít školy dřív než maloobchod.

Musíme co nejrychleji očkovat, myslí si Dlouhý. Vláda by...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Nejdůležitějším úkolem dneška je podle prezidenta Hospodářské komory (HK) Vladimíra Dlouhého co nejrychlejší očkování, komora je podle něj připravena se na tom podílet. Vláda by neměla ani uvažovat o uzavření podniků nad 50 pracovníků, řekl v...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.