Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

S kolegy víme už 20 let, že medaile z MS nebudou, říká český skaut Detroitu

Jeho revírem je sledování mladíčků, kteří se po mistrovství světa vydají na draft NHL. Mezitím ale kontroloval, jak si v reprezentaci počíná detroitské trio Hronek, Vrána a Zadina. A jako dlouholetý skaut pokukoval Vladimír Havlůj, zda by českou kolonii v Red Wings nemohl rozšířit další hráč. „Nenašel jsem ale nikoho, koho bych mohl doporučit,“ pokrčí rameny.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
11.50Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

4. června 2021

S kolegy víme už 20 let, že medaile z MS nebudou, říká český...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 4. 6. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Jeho revírem je sledování mladíčků, kteří se po mistrovství světa vydají na draft NHL. Mezitím ale kontroloval, jak si v reprezentaci počíná detroitské trio Hronek, Vrána a Zadina. A jako dlouholetý skaut pokukoval Vladimír Havlůj, zda by českou kolonii v Red Wings nemohl rozšířit další hráč. „Nenašel jsem ale nikoho, koho bych mohl doporučit,“ pokrčí rameny.

27. května 2021

Hospodářská komora: Oživení ekonomiky bude pomalé,...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 27. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Na podporu české ekonomiky za první čtyři měsíce letošního roku připadlo podle Hospodářské komory (HK) 17 procent ze schodku státního rozpočtu. Vláda podnikatelům za toto období poskytla 38 miliard korun, z toho 4,8 miliardy korun se týkají například odkladu plateb daňových záloh, budou tak státu vráceny. Mnoho odvětví je však i přes uvolňování protiepidemických opatření nadále omezeno, kompenzace tak musejí pokračovat, uvedli prezident HK Vladimír Dlouhý a její viceprezident Tomáš Prouza.

Chci vyzvat vládu, aby okamžitě otevřela provozy, říká šéf...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý vyzval vládu, aby uspíšila otevření všech provozů. Nahrává tomu podle něj příznivý vývoj pandemie. Prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza pak apeloval na to, že je nutné investovat hlavně do restartu ekonomiky.

12. května 2021

Poslanci opět odložili rozhodnutí o stavebním zákonu. Spory...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 12. 5. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Státy, na které jsme kvůli silnicím dříve koukali skrz prsty, nám ujíždí o parník. V předvolební diskusi Hospodářské komory o stavebnictví a dopravě to řekl její prezident Vladimír Dlouhý. Zúčastnili se jí také zástupci politických stran a koalic,...

16. dubna 2021

Podnikatelé přišli s vlastním nápadem, jak rozvolňovat....

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 4. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hospodářská komora chce s vládou jednat o podmínkách otevření obchodů a služeb, které by provoz chtěly obnovit od 1. května. Pomoci může například mobilní aplikace, kterou by zákazník prokazoval svou bezinfekčnost. Podnikatelé nabízejí pomoc s jejím vývojem, nezbytné ale je zapojení státu a navázání na jeho informační systémy. Prezident komory Vladimír Dlouhý to dnes řekl na tiskové konferenci, kde zároveň připomněl, že podnikatelé chtějí podnikat, ne žádat o podporu.

15. dubna 2021

Vytočený Malár: Zdraví musí vždy mít vyšší hodnotu než...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 15. 4. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Tak vytočený někdejší kanonýr Vladimír Malár dlouho nebyl. Bývalého útočníka Synotu, Zlína, Slavie nebo Sparty rozpálil verdikt disciplinární komise UEFA, která slávistického obránce Ondřeje Kúdelu za rasistickou urážku záložníka Rangers Glena Kamary potrestala zákazem startu v deseti utkáních UEFA. Přitom rodák z Pitína obvinění z rasismu odmítá.

26. března 2021

Vláďa Šmicer pro Blesk Podcast: Kandidaturu oznámím v půli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Kolem legendárního záložníka se sešívaným srdíčkem je v posledních týdnech pořádné rušno. Vladimír Šmicer se snaží s Fotbalovou evolucí (zkráceně Fevolucí) změnit pořádky na všech úrovních Fotbalové asociace České republiky (FAČR). V pořadu Blesk Podcast konečně řekl, jak je to s jeho možnou kandidaturou na předsedu asociace. K diskuzi byl přizvaný také redaktor iSportu Radek Špryňar, který dlouhodobě sleduje zákulisí českého fotbalu.

15. března 2021

Testujte, očkujte a vyvarujte se omylů, vyzývá vládu šéf...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý v pondělí vystoupil s projevem k podnikatelům. Pro ně měl hlavně povzbudivá slova. Větší část projevu však směřovala k vládě a politické scéně obecně. Komora apeluje na to, aby stát zajistil dostatek testů pro masivní testování ve firmách. Zároveň radí přísněji vymáhat opatření proti koronaviru a otevřít školy dřív než maloobchod.

Testujte, očkujte a vyvarujte se omylů, vyzývá vládu šéf...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý v pondělí vystoupil s projevem k podnikatelům. Pro ně měl hlavně povzbudivá slova. Větší část projevu však směřovala k vládě a politické scéně obecně. Komora apeluje na to, aby stát zajistil dostatek testů pro masivní testování ve firmách. Zároveň radí přísněji vymáhat opatření proti koronaviru a otevřít školy dřív než maloobchod.

Musíme co nejrychleji očkovat, myslí si Dlouhý. Vláda by...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Nejdůležitějším úkolem dneška je podle prezidenta Hospodářské komory (HK) Vladimíra Dlouhého co nejrychlejší očkování, komora je podle něj připravena se na tom podílet. Vláda by neměla ani uvažovat o uzavření podniků nad 50 pracovníků, řekl v...

Dlouhý: Nejdůležitější je očkování, podniky nad 50 lidí...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - Nejdůležitějším úkolem dneška je podle prezidenta Hospodářské komory (HK) Vladimíra Dlouhého co nejrychlejší očkování, komora je podle něj připravena se na tom podílet....

Zemřel ředitel dubské porcelánky Vladimír Feix, působil v ní...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 15. 3. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ve věku nedožitých 89 let zemřel dlouholetý ředitel společnosti Český porcelán a čestný občan města Dubí Vladimír Feix. Do dubské porcelánky nastoupil v roce 1947 jako učeň. Vypracoval se až na ředitele a později se stal i jejím majitelem.

14. února 2021

Záhada tajemného paláce: Hackuje Rusko signál GPS, aby...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 2. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Od začátku roku byly zprávy plné titulků o tajemném paláci u Černého moře poblíž letoviska Gelendžik, který byl podle opozičního aktivisty Alexeje Navalného postaven pro ruského prezidenta Vladimira Putina. Rusko je navíc již dlouho podezřelé ze zasahování do satelitních systémů v oblasti, jak píše Deutsche Welle. Mohlo by to souviset s luxusním sídlem a prezidentem?

2. února 2021

Růžička ukončil 15 zápasů trvající půst hattrickem

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 2. 2. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hradec Králové - Hokejový útočník Vladimír Růžička z Hradce Králové dlouhých patnáct zápasů neskóroval a půst ukončil v dnešním utkání 42. kola extraligy proti Zlínu hned hattrickem....

27. ledna 2021

KNIHA: Menšík

Zdroj Neviditelný pes ze dne 27. 1. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Doplnil svoji dlouhou řadu zajímavých životopisů zajímavých lidí právě vydaným vyprávěním o Vladimíru Menšíkovi. Úkol nad jiné těžký: Menšík byl nejen znamenitý herec, ale také výbušný vypravěč, a z jeho veselých historek z natáčení, jak se tomu žánru od jisté doby říká, by mohla vyjít obrovská kniha.

19. ledna 2021

České firmy potřebují kvůli výstavbě rychlotratí zkušenosti...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 19. 1. 2021  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Stát při přípravě vysokorychlostních železničních tratí využije podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) české firmy. Takových společností je ale podle prezidenta Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého málo, a proto musí stát zajistit, aby tuzemské firmy získaly s výstavbou vysokorychlostních tratí zkušenosti ze zahraničí. Dlouhý byl hostem pořadu Události, komentáře. Výstavba rychlotratí má začít v roce 2025 a do roku 2030 by měla vyjít stát na 150 miliard korun.

29. listopadu 2020

Lepší ve čtvrtek než za týden, reagují podnikatelé....

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 29. 11. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Restaurace, obchody i služby mohou od čtvrtka otevřít. Vláda rozhodla o přechodu Česka do 3. stupně protiepidemického systému PES. Původně se mluvilo o rozvolnění v pondělí, pozitivní je aspoň otevření do víkendu. „Čtvrtek není pondělí, přesto lepší než otevřít až za týden,“ posteskl si prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Apel padl i směrem k zákazníkům.

28. listopadu 2020

Otevřeme? Hospody se chystají na pondělní start, nakupují...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 11. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Židle naskládané na stolech, zhasnuto a vypnuté topení. Hostinec U Kohouta v centru Hradce Králové šetří, kde se dá. Udržet nad vodou se snaží alespoň prodejem z okýnka a rozvozem. „Jen to restauraci dlouho neudrží,“ krčí rameny majitel Vladimír Pacák, za kterým redaktorka iDNES.cz vyrazila. On i další restauratéři vyhlíží pondělí, kdy by mohli po dvou měsících otevřít.

15. listopadu 2020

Od západního Německa až po Daridu... Reprezentace v Plzni...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 15. 11. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Co zápas, to vítězství. Fotbalová reprezentace má v Plzni úžasnou bilanci. První utkání se na západě Čech hrálo v 70. letech, pak následovala dlouhá pauza. Novou kapitolu na novém stadionu začal psát národní tým i s Vladimírem Daridou. Zdejší rodák zažil od roku 2012 všechny triumfy!

16. října 2020

Dřevní pelety a brikety - dopady v době koronaviru a kůrovce

Zdroj TZB-info ze dne 16. 10. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Rozhovor mezi Markem Řebíčkem a Vladimírem Stupavským o slabých a silných stránkách výroby a distribuce dřevních paliv a instalacích peletových kotelen v době, kdy koronavirus a kůrovec útočí na naše dlouhodobé jistoty.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.