Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

Obec nabízela parcelu, lékaře přesto nemá. Venkovské ordinace podpoří dotace

Už čtvrtým rokem shánějí v obci Zhoř na Jihlavsku praktického lékaře, který tam bude dojíždět aspoň na dvě hodiny týdně. Ač se tamní vedení snaží, zatím se to nepodařilo. „Nabídli jsme lékařům i stavební parcelu. Nikdo ale nereagoval. Až před třemi čtyřmi měsíci se nám ozval internista z nemocnice. Jenže to už parcely byly dávno prodané, nebylo možné čekat tak dlouho,“ popsal Deníku starosta Vladimír Čížek.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.109Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

13. listopadu 2022

Obec nabízela parcelu, lékaře přesto nemá. Venkovské...

Zdroj Deník.cz - Zdraví ze dne 13. 11. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Už čtvrtým rokem shánějí v obci Zhoř na Jihlavsku praktického lékaře, který tam bude dojíždět aspoň na dvě hodiny týdně. Ač se tamní vedení snaží, zatím se to nepodařilo. „Nabídli jsme lékařům i stavební parcelu. Nikdo ale nereagoval. Až před třemi čtyřmi měsíci se nám ozval internista z nemocnice. Jenže to už parcely byly dávno prodané, nebylo možné čekat tak dlouho,“ popsal Deníku starosta Vladimír Čížek.

11. listopadu 2022

30 let zpět: Demonstrace horníků na Staroměstském náměstí

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 11. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Okolo pěti tisíc horníků demonstrovalo na Staroměstském náměstí za vytvoření podmínek nezbytných pro transformaci odvětví a dořešení ekonomických a sociálních problémů. V prohlášení, které členové krizového štábu předali vládě, mimo jiné stálo: „Zkušenosti posledních let zcela zřetelně ukázaly, že z dosavadních slibů bylo splněno zcela nebo částečně jen to, co jsme si vynutili urgencemi, demonstracemi či stávkovými pohotovostmi.“ Takovéto jednání ovšem odmítl jak ministr průmyslu a obchodu Vladimír Dlouhý, tak i premiér Václav Klaus.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1992.

7. listopadu 2022

Modlitba za válku. Patriarcha Kirill stojí neochvějně za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 11. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Velmi důležitou roli ve válce na Ukrajině hraje ruská pravoslavná církev a její nejvyšší představitel – patriarcha Kirill. Zatímco například papež František opakovaně vyzval k ukončení bojů a zastavení masakrů jako v Buče u Kyjeva, Kirill, který je dlouholetým spojencem Vladimira Putina, agresi na Ukrajině schvaluje a podporuje. A pozadu nezůstávají ani někteří jiní kněží pravoslavné církve.

14. října 2022

Bývalá supermodelka (36) se vzdala okázalého života: Pomáhá...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Ruská kráska byla ozdobou módních přehlídek věhlasných světových značek. Bývalá supermodelka Ksenia Maximovová (36) dlouhodobě kritizuje režim Vladimira Putina v Rusku. Válku na Ukrajině označila za „zcela pokřivenou“ a poté, co Moskva vyhlásila částečnou mobilizaci, se rozhodla, že ze země dostane co nejvíc lidí!

5. října 2022

Civilní rozvědku povede Posolda, souhlasila vláda

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) se od čtvrtka stane dlouholetý zpravodajec a bývalý náměstek rozvědky pro operativní činnost Vladimír Posolda. Po středečním souhlasu vlády, který vyžaduje zákon, ho jmenuje ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Post ředitele rozvědky není obsazený od 1. září, kdy rezignoval po necelých dvou měsících ve funkci Petr Mlejnek. Ve středečním Interview ČT24 bude o změně ve vedení rozvědky debatovat náčelník Generálního štábu Armády ČR Karel Řehka. 

Mlejnka v čele rozvědky vystřídá Posolda, souhlasila vláda....

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) se od čtvrtka stane dlouholetý zpravodajec a bývalý náměstek rozvědky pro operativní činnost Vladimír Posolda. Po dnešním souhlasu vlády, který vyžaduje zákon, ho jmenuje ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Rakušan to po jednání vlády řekl novinářům. Post ředitele rozvědky není obsazen od 1. září, kdy rezignoval po necelých dvou měsících ve funkci Petr Mlejnek.

Ředitelem civilní rozvědky ÚZSI se po souhlasu vlády stane...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 5. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Praha - Ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) se od čtvrtka stane dlouholetý zpravodajec a bývalý náměstek rozvědky pro operativní činnost Vladimír Posolda. Po souhlasu...

4. října 2022

KOMENTÁŘ: Český průmysl volá o pomoc. Vláda musí najít odvahu

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 4. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Vládní kompenzace náš průmysl nezachrání. Jiné evropské země hledají kličky, jak zamaskovat nedovolenou podporu svých podniků. I česká vláda už musí začít jednat, říká ve svém komentáři pro MF DNES prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

3. října 2022

Díky úsporám energií by Česko mělo zimu zvládnout. Regulaci...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 3. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Díky tomu, jak lidé a firmy šetří na energiích, by podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) mohlo Česko zvládnout zimu bez větších problémů. V opačném případě by muselo dojít na regulace. Omezení dodávek ale ministr považuje za nepravděpodobné, uvedl v Událostech, komentářích. Podle prezidenta Hospodářské komory (HK) Vladimíra Dlouhého jsou české firmy schopné snížit spotřebu ještě víc. Pokud jde o pomoc firmám, exministr průmyslu a místopředseda ANO Karel Havlíček řekl, že kvůli pozdní podpoře nejsou české firmy konkurenceschopné. 

KOMENTÁŘ: Pohádky některých finančních poradců jsou děsivé i...

Zdroj Finance iDNES.cz - Vše pro vaše osobní finance ze dne 3. 10. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

V Česku se stále objevuje se spousta podvodných a rizikových investičních produktů. Když finanční poradce slibuje velký výnos a malé riziko, jde vždycky o lež nebo o podvod. Finanční poradenství, jak ho doposud známe, nemůže mít v Česku už dlouhého trvání, říká ve svém komentáři investor Vladimír Brůna.

30. září 2022

Evropská opatření neřeší problémy českého průmyslu, říká...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 30. 9. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  1

Opatření, která v pátek přijali unijní ministři pro energetiku, neřeší podle Hospodářské komory problémy českého průmyslu, nebudou mít okamžitý vliv na ceny energií. Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý považuje schválená opatření za velmi obecná, neřešící potíže českého průmyslu a velkých podniků.

26. září 2022

Tři důvody, proč nezavírat dveře Rusům prchajícím před...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 9. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Na ruských hranicích s Finskem, Gruzií, ba i s Mongolskem se tvoří kilometry dlouhé fronty, jednosměrné letenky z Moskvy prakticky kamkoli rychle mizí. Ruští muži hromadně prchají před mobilizací nařízenou totalitním režimem Vladimira Putina. A...

13. září 2022

Čínský prezident jede poprvé po covidu posilovat svůj vliv...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 9. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Po dlouhých 970 dnech, tedy poprvé od vypuknutí pandemie nemoci covid-19, vyráží čínský prezident Si Ťin-pching na cestu do zahraničí. Měl by se při ní poprvé od vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu potkat tváří v tvář s ruským prezidentem Vladimirem...

6. září 2022

„Před Putinem jsme vás varovaly!“ Pussy Riot po poutech...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 9. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Divoké punkové aktivistky prosluly „punkovou modlitbou“ za Vladimira Putina v kostele, svou hudbou a dalšími více či méně uměleckými projevy kritizují kremelský režim už dlouhé roky. „Západ jsme varovaly před jadernou diktaturou, ale obchodní zájmy byly silnější,“ říkají teď Pussy Riot a vyzývají Evropu, aby Rusku nadále čelila a podporovala Ukrajinu.

31. srpna 2022

Současná ekonomická krize je podle Hospodářské komory horší...

Zdroj Tyden.cz ze dne 31. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Současná ekonomická krize je podle šéfa Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého horší než pandemie. Drahé energie mají fatální dopad na firmy a nelze podle něho vyloučit sociální nepokoje.

Drahé energie mají fatální dopad na firmy, nelze vyloučit...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 31. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Současná ekonomická krize je podle šéfa Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého horší než pandemie. Drahé energie mají fatální dopad na firmy a nelze podle něho vyloučit sociální nepokoje. Řešení vidí v zastropování cen, především plynu. Dával by přednost celoevropskému před národním řešením.

Současná ekonomická krize je podle HK horší než pandemie

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 31. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Praha - Současná ekonomická krize je podle šéfa Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého horší než pandemie. Drahé energie mají fatální dopad na firmy a nelze podle něho vyloučit sociální...

Už téměř pětina firem propouští, varuje šéf Hospodářské...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 31. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Podle prezidenta Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého už velká část firem musela kvůli energetickým potížím přistoupit k propouštění. Podle informací komory musí rozdávat výpovědi už 18 procent podniků.

29. srpna 2022

Ministr obrany Šojgu mimo hru? Armáda ho prý odstavila!

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu byl prý odstaven na „vedlejší kolej“. Velitelé se mu neustále vysmívají, obcházejí ho a komunikují přímo s prezidentem Vladimirem Putinem. Šojgu měl navíc ztratit i přízeň samotného vůdce, jehož byl dlouholetým spojencem. Ve zprávě to uvedla britská tajná služba.

27. srpna 2022

Výlety dcery za milencem platil Putin z „eráru“. Hlídala ji...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 8. 2022  •  Vladimír Dlouhý  •  2

Ruský prezident Vladimir Putin zřejmě své dceři Jekatěrině Tichonovové financoval drahé zahraniční cesty za milencem. Extravagantní výlety, na kterých ji doprovázelo i deset agentů tajných služeb, měly být placeny z daní. Putin se přitom několikrát vyslovil proti dovoleným v západních zemích a spolu s ostatními členy ruské vlády dlouhodobě přesvědčuje tamní občany, aby na Západ necestovali ani za zábavou, ani za vzděláním nebo prací.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.