Index vlivu Vladimír Dlouhý - Index vlivu v politice

Vladimír Dlouhý
 
 

Kandidát na prezidenta ČR

 
 

HOKEJ U LEDU: U českého nároďáku mi to už tak nemyslelo, přiznává Vůjtek

Nikdo na šanci nečekal tak dlouho a nikdo u hokejové reprezentace nezůstal také tak krátce jako on. Vladimír Vůjtek by mohl být zahořklý, protože se měl stát nástupcem Vladimíra Růžičky po zlaté Vídni 2005. Tehdy nad ním však při volbě nového trenéra dosti nečekaně uspěl Alois Hadamczik. Ale sympatický ostravský bard zůstal nad věcí. Jako vždy. Prostě flegmatik.

Vladimír Dlouhý aktuálně...

Pořadí: 12Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
13.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
20.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.18Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední týden


Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vladimír Dlouhý ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vladimír Dlouhý v poslední době

 

21. května 2020

HOKEJ U LEDU: U českého nároďáku mi to už tak nemyslelo,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 21. 5. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Nikdo na šanci nečekal tak dlouho a nikdo u hokejové reprezentace nezůstal také tak krátce jako on. Vladimír Vůjtek by mohl být zahořklý, protože se měl stát nástupcem Vladimíra Růžičky po zlaté Vídni 2005. Tehdy nad ním však při volbě nového trenéra dosti nečekaně uspěl Alois Hadamczik. Ale sympatický ostravský bard zůstal nad věcí. Jako vždy. Prostě flegmatik.

22. dubna 2020

Povolte nám otevření obchoďáků dřív, budou bezpečné a...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 4. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vládní scénář o postupném uvolnění protikrizových restrikcí je podle Hospodářské komory diskriminační. Vláda se chystá v pěti etapách postupně otevírat obchody podle sortimentu i podle velikosti prodejní plochy. Prezident komory Vladimír Dlouhý...

21. dubna 2020

Vládní harmonogram uvolňování může být diskriminační

Zdroj Tyden.cz ze dne 21. 4. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Vládní harmonogram uvolňování opatření proti novému koronaviru může být diskriminační pro velkou část podnikatelů, uvolňování by mělo být rychlejší. Podpora, zejména program Antivirus, by měla platit déle. Na úterní tiskové konferenci to řekl prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý.

30. března 2020

Podnikatelům chybí informace, jak získat státní podporu,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Zaměstnavatelům a živnostníkům stále chybí konkrétní informace o podpoře, kterou jim slíbila vláda v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru. Neví například, za jakých podmínek a kdy budou mít na ni nárok. Tyto informace úřady nezveřejnily, žádosti tedy ani nezačaly přijímat, řekl na pondělní tiskové konferenci prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Obecně ale podporu vítá. Podniky zatím pokračují v omezování výroby, kvůli pandemii zastaví výrobu ve všech evropských závodech také Toyota. Ekonomická nálada v eurozóně rekordně klesla a dolů míří i ceny ropy.

Briefing prezidenta HK Dlouhého k opatřením vlády vůči...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 30. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Praha - Živé video z briefingu prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého k opatřením vlády vůči živnostníkům a zaměstnavatelům a aktuální situaci na úřadech práce. ...

27. března 2020

Nesmíme všechno zavřít. Choďte do práce, vyzývá šéf...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý říká, že v pesimistickém scénáři může ekonomika propadnout o deset i víc procent. Pokud ale vláda postupně začne současná opatření změkčovat, jak nyní naznačuje, dá se čekat pokles o čtyři až šest procent. „A stále optimisticky chci věřit, že následné oživení bude rychlé,“ říká Dlouhý.

22. března 2020

Ať firmy na dva týdny přeruší výrobu, vyzval odborový šéf

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 22. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Předseda nejsilnějšího odborového svazu KOVO Jaroslav Souček vyzval majitele a manažery firem, aby alespoň na dva týdny přerušili výrobu. Výjimku by podle něj měly mít podniky, jejichž produkce řeší stavy ohrožující život. Podle prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého potřebuje Česko pravý opak, tedy aby závody, které budou mít odbyt, dále pracovaly.

12. března 2020

Vysílali jsme: Koronavirus drtí firmy i zaměstnance. Jak...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Šíření nového typu koronaviru COVID-19 si vyžaduje nová a přísnější vládní opatření. Jak zasáhnou živnostníky, zaměstnavatele a zaměstnance? Jak se s tím vyrovnají? Nejen o tom v Epicentru Blesku hovořili prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý a ředitelka Asociace malých s středních podniků Eva Svobodová. 

10. března 2020

30 let zpět: Jak se bude prodávat benzin?

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 3. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Bude se prodávat benzin na talony a nebo za hotové peníze? Podívejte se na rozhovor s Vladimírem Dlouhým.Vraťte se každý den na chvíli o 30 let zpět a podívejte se, jaké okamžiky přinesl rok 1990.

23. února 2020

Rusové dostavují elektrárnu v Bělorusku. Otevře jim cestu do...

Zdroj Technet.cz - Technika kolem nás ze dne 23. 2. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V Bělorusku se připravuje spuštění ruského reaktoru III. generace VVER1200. Jeho výstavba trvala zhruba sedm let, což není v současné době dlouho. Dostavbu reaktoru, který je v nabídce do soutěže pro stavbu v Dukovanech, analyzuje fyzik Vladimír Wagner.
  Další články k tématu:
 • Strach z druhého Černobylu. V Bělorusku spouštějí elektrárnu od Rusů
 • Kryt uzavřen, turisté vítáni. Co se právě děje a chystá v Černobylu
 • Za kolik lze dostavět Temelín? Záleží, odkud jsou peníze

30. ledna 2020

Sobotka i Bakala pod palbou poslanců. Komise k privatizaci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Při sněmovním projednávání zprávy vyšetřovací komise k někdejší privatizaci těžební společnosti OKD zněla slova o zlodějině i kritika bývalého ministra financí a premiéra za ČSSD Bohuslava Sobotky a podnikatele Zdeňka Bakaly. Zprávu, jež byla zveřejněna už začátkem loňského října, dnes plénum navzdory některým výtkám „vzalo na vědomí". Z komise vzešla trestní oznámení na Sobotku, Bakalu, někdejší ministry za ČSSD Milana Urbana a ODA Vladimíra Dlouhého i na další lidí.

Stařec na chmelu? Vladimír Pucholt si dal pivko u Superšéfa...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Hvězda muzikálu Starci na chmelu Vladimír Pucholt (77) se po dlouhé době zase na čas vrátil do rodné vlasti, a jak se zdá, pobyt v Česku si užívá plnými doušky. Doslova! Přestože již spoustu let žije v Kanadě, klasická česká kuchyně mu v zemi javorového listu patrně chybí. A stejně tak i české pivo!

26. ledna 2020

Vladimír Dlouhý: Stavební zákon je alfa a omega dalších...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 26. 1. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý patří k matadorům české veřejné scény. V 90. letech minulého století byl výrazným pravicovým politikem, poté pracoval v soukromé sféře a od roku 2014 je prezidentem Hospodářské komory ČR. V této roli hájí zájmy podnikatelů, a to jak velkých, tak menších. Podle jeho názoru se Česká republika nemůže dynamicky vyvíjet, pokud nebude mít kvalitní legislativu, především dostatečně pružný stavební zákon.

20. ledna 2020

Babiš vyhodil Kremlíka. Ministrovi srazila vaz zakázka na...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 1. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Premiér Andrej Babiš (ANO) podal návrh na odvolání ministra dopravy Vladimíra Kremlíka (za ANO). Vedením resortu má být pověřen vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Prezident Miloš Zeman oběma návrhům vyhověl. Kremlík stál za zakázkou na elektronický prodej dálničních známek za 400 milionů. Podle Babiše celou věc manažersky nezvládl, vláda totiž o zakázce nebyla informována. Prezident Miloš Zeman s personálními změnami ve vládě souhlasí.

15. ledna 2020

Muž ve stínu Putina. Medvěděv pomáhal budovat poměry v...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 1. 2020  •  Vladimír Dlouhý  •  0

V čele ruské vlády nečekaně skončil Dmitrij Medvěděv, dlouholetý spojenec prezidenta Vladimira Putina. Dvojice si dokonce před lety vyměnila nejvyšší státní funkce, aby Putin mohl zůstat u moci. Medvěděv ale vždy zůstával ve stínu současného šéfa Kremlu. A právě na jeho hlavu mnohdy mířila kritika Rusů kvůli špatné ekonomické situaci a nepopulárním reformám.

23. prosince 2019

Více než půl dekády po anexi spojil železniční most Krym s...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 23. 12. 2019  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Rusko slavnostně zahájilo provoz železničního spojení mezi Ruskem a anektovaným ukrajinským poloostrovem Krym. Projížďku po devatenáct kilometrů dlouhém mostě přes Kerčský průliv už absolvoval šéf Kremlu Vladimir Putin. První vlak pravidelného spojení přijede ve středu z Petrohradu, následovat bude souprava z Moskvy. Rusko anektovalo Krym v březnu 2014.

10. prosince 2019

Na D3 se otevřel desetikilometrový úsek. Celá dálnice má být...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 12. 2019  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) otevřelo část dálnice D3 Ševětín–Borek dlouhou 10,7 kilometru. Provoz je nyní už obousměrný, už od dopoledne mohli řidiči jezdit ve směru do Prahy. Stavba stála 1,6 miliardy korun, informoval mluvčí ŘSD Jan Rýdl. Od 1. ledna 2020 bude celá jihočeská část D3 zpoplatněna, sdělil novinářům ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

3. prosince 2019

Kýhos začal v Litvínově divokou výhrou. Úplně zlaté body,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 3. 12. 2019  •  Vladimír Dlouhý  •  0

Přestože to v předehrávce extraligy s jeho mužstvem dlouho vypadalo špatně, načal trenér Vladimír Kýhos angažmá v hokejovém Litvínově vítězstvím. Na ledě Mladé Boleslavi, kde naposled v nejvyšší soutěži působil, Severočeši pětigólovým obratem ve třetí třetině vybojovali tři body a posunuli se na 12. místo v tabulce.
  Další články k tématu:
 • Pět gólů. Litvínov mimořádným obratem ve třetí části zničil Boleslav
 • Kýhos, nový trenér Litvínova: Nepřicházím jako kat
 • Litvínov našel nového trenéra, po osmi letech se vrací Kýhos
 • Litvínov se zřítil na poslední místo. Řekne Kýhosovi ano?

16. listopadu 2018

Peníze jako priorita a časté dluhy. Náhradní péče děti...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 11. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  4

Mladí lidé z náhradní péče dosahují nižšího vzdělání než děti z rodin. Nekvalifikovanou manuální práci vykonávají třikrát častěji než jejich vrstevníci a pětina z nich je dlouhodobě zadlužená či zažila exekuci. Necelá polovina dotázaných se domnívá, že je dětský domov či pěstouni na život venku nepřipravil. Takové závěry ukázal průzkum projektu To dáš! Nadace Terezy Maxové.
  Další články k tématu:
 • Učím se, abych se měl líp než rodiče, říká Vladimír z dětského domova
 • To dáš! Nový projekt pomůže mladým z dětských domovů získat práci
 • Dětský svět se Jindrovi zhroutil, učí se vyznat sám v sobě a ve světě

2. listopadu 2018

Víc marodů, nebo simulantů? Řež Dlouhého a Středuly kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 11. 2018  •  Vladimír Dlouhý  •  4

Chřipka nebo angína už nemusí být luxus. Poslanci po několikahodinovém rokování ve středu schválili zrušení karenční doby. První tři dny stonání by se tak mohly od 1. července 2019 znovu proplácet. A to 60 procenty z denního vyměřovacího základu. Tento krok ale kritizuje předseda Hospodářské komory Vladimír Dlouhý, podle kterého zrušení karenční doby zatíží zaměstnavatele. Naopak předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula říká, že lidé se konečně nebudou bát stonat.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.