Index vlivu Anna Šabatová - Index vlivu v politice

 
 

Disidentka a signatářka Charty 77, zabývající se ochranou lidských práv

 
 

Šéf motolské nemocnice Ludvík končí po 32 letech v ČSSD. I kvůli Šabatové

Sociální demokraty opouští další výrazná tvář. Ukončení členství oznámil v pondělí po 32 letech ředitel motolské nemocnice a exministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Jako důvod odchodu uvedl vznikající koalici pro komunální volby v Praze, kde se strana spojila se Zelenými a kandidátku vede bývalá disidentka Anna Šabatová.

Anna Šabatová aktuálně...

Pořadí: 5Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
6.3Vliv / význam klesá
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.3Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
25.10Vliv / význam roste
 

Jak nás Anna Šabatová ovlivňuje poslední týden


Jak nás Anna Šabatová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Anna Šabatová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Anna Šabatová v poslední době

 

16. května 2022

Šéf motolské nemocnice Ludvík končí po 32 letech v ČSSD. I...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 5. 2022  •  Anna Šabatová  •  0

Sociální demokraty opouští další výrazná tvář. Ukončení členství oznámil v pondělí po 32 letech ředitel motolské nemocnice a exministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Jako důvod odchodu uvedl vznikající koalici pro komunální volby v Praze, kde se strana spojila se Zelenými a kandidátku vede bývalá disidentka Anna Šabatová.

13. května 2022

Pražská ČSSD zvolila lídrem společné kandidátky se Zelenými...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 13. 5. 2022  •  Anna Šabatová  •  0

Praha - Předsednictvo pražské ČSSD dnes zvolilo jako lídra společné kandidátky se Zelenými do podzimních komunálních voleb bývalou disidentku a ombudsmanku Anna Šabatovou. Hlasovalo pro...

Pražská ČSSD zvolila lídrem společné kandidátky se Zelenými...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 13. 5. 2022  •  Anna Šabatová  •  0

Praha - Předsednictvo pražské ČSSD dnes zvolilo jako lídra společné kandidátky se Zelenými do podzimních komunálních voleb bývalou disidentku a ombudsmanku Anna Šabatovou. Hlasovalo pro...

1. března 2022

Bývalí politici a signatáři Charty 77 vyzvali Zemana k...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 3. 2022  •  Anna Šabatová  •  0

Podle společného prohlášení osmi bývalých politiků nebo signatářů Charty 77 by měl prezident Miloš Zeman abdikovat kvůli tomu, že se podporou ruského prezidenta Vladimira Putina stal spoluviníkem ruské agrese na Ukrajině. Výzvu podpořil někdejší předseda vlády a Senátu Petr Pithart, bývalá ombudsmanka Anna Šabatová nebo Zemanův protikandidát z minulých prezidentských voleb Michal Horáček. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prohlášení nekomentoval.

4. prosince 2021

Symbolické rozloučení. Pohřeb Petra Uhla se uskuteční na Den...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 12. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

Poslední rozloučení s Petrem Uhlem se uskuteční ve strašnickém krematoriu 10. prosince, symbolicky na Den lidských práv. ČTK to sdělila jeho manželka Anna Šabatová. Novinář a publicista, někdejší disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i v polistopadové éře zasazoval o ochranu lidských práv, zemřel 1. prosince. Bylo mu 80 let. 

Poslední rozloučení s Petrem Uhlem bude symbolicky na Den...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 12. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

Praha - Poslední rozloučení s Petrem Uhlem se uskuteční ve strašnickém krematoriu 10. prosince, symbolicky na Den lidských práv. ČTK to sdělila jeho manželka Anna Šabatová. Novinář...

1. prosince 2021

Zemřel novinář, někdejší disident a zastánce lidských práv...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 1. 12. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

1.12.2021 17:01 - Ve věku 80 let dnes zemřel novinář a publicista, bývalý disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i po revoluci zasazoval o ochranu lidských práv. ČTK to sdělila jeho manželka, někdejší ombudsmanka Anna Šabatová.

Zemřel novinář a bývalý disident Petr Uhl. Bylo mu osmdesát...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 1. 12. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

 Ve věku osmdesáti let ve středu zemřel novinář a publicista, bývalý disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i po revoluci zasazoval o ochranu lidských práv. ČTK to sdělila jeho manželka, někdejší ombudsmanka Anna Šabatová.

Zemřel novinář a disident Petr Uhl. Po letech komunistických...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 12. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

Ve věku 80 let ve středu zemřel novinář, bývalý disident a politický vězeň, dlouholetý zastánce lidských práv Petr Uhl. Potvrdila to jeho manželka a někdejší ombudsmanka Anna Šabatová

29. červenece 2021

JUSTICE: Ombudsmanova kritika (nejen) vedení Nejvyššího soudu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 29. 7. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

Počátkem tohoto měsíce ombudsman Stanislav Křeček zveřejnil zprávu o šetření ve věci Metodiky k náhradě nemajetkové újmy na zdraví (dále též „Zpráva“ a „Metodika“), které bylo zahájeno ještě za působení ombudsmanky Anny Šabatové.

28. ledna 2021

PŘÍMÝ PŘENOS: Protest Iniciativy za důstojné bydlení proti...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 28. 1. 2021  •  Anna Šabatová  •  0

28.1.2021 9:00 - Iniciativa za důstojné bydlení pořádá ve čtvrtek 28. 1. 2021 (dnes) od 13:00 v severočeském Varnsdorfu shromáždění na podporu rodin vystěhovaných ze svých bytů během druhé vlny pandemie COVID-19. Jako jedna z řečnic vystoupí i bývalá ombudsmanka Anna Šabatová. První romská internetová televize ROMEA TV odvysílá demonstraci v přímém přenosu.

26. listopadu 2020

Odborný posudek rozcupoval plány mostecké radnice na...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 26. 11. 2020  •  Anna Šabatová  •  0

26.11.2020 17:40 - Podle odborného posudku, který na žádost opozičního mosteckého zastupitele Adama Komendy vypracoval architekt Vojtěch Sigmund z organizace Architekti bez hranic, je výstavba tzv. čunkodomů na mosteckém sídlišti Chanov nevhodná. Architekt měl k dispozici projektovou dokumentaci k výstavbě kontejnerů, kterou Komenda získal od vedení mostecké radnice po celé řadě obstrukcí a zveřejnil ji před několika dny na internetu. Město Most na výstavbu kontejnerů či tzv. čunkodomků v Chanově již z rozpočtu vyhradilo 25 milionů korun a postavit je chce v příštím roce, bez ohledu na rozsáhlé protesty místních obyvatel, představitelů občanské společnosti či Anny Šabatové, ještě v roli ombudsmanky.

25. září 2020

Islámským státům se nemá říkat, aby si zvolily demokracii,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 9. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

Muslimské země mají úplně jiný systém hodnot než demokratický svět, shodli se v pátek hosté pátečního Rozstřelu DUELU, kterými byli kandidáti do Senátu Anna Šabatová a Roman Kraus. Podle bývalé ombudsmanky bychom neměli islámským státům říkat, aby si demokracii zvolily.

8. srpna 2020

Piráti a obyvatelé Chanova jsou proti výstavbě tzv....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 8. 8. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

8.8.2020 14:25 - Vedení Mostu nehodlá ustoupit od záměru vybudovat příští rok v Chanově tzv. čunkodomy, tedy modulové kontejnerové bydlení. Proti tomuto záměru vznikla další petice obyvatel Chanova, proti se staví opozice a stejně tak ho již dříve nedoporučila Agentura pro sociální začleňování, která kvůli tomu s Mostem ukončila spolupráci. Výstavbu kontejnerových bytů letos v únoru kritizovala i veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová.

30. červenece 2020

Byl to altruistický čin, říká Pirát, který si zaregistroval...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

Doménu bývalé ombudsmanky Anny Šabatové, jsem registroval, abych zabránil diskreditaci liberálního spektra, tvrdí kandidát Pirátů do Senátu a zakladatel této strany Jiří Kadeřávek. V rozhovoru pro iDNES.cz říká, že je pro uzákonění možnosti manželství gayů a leseb, zákaz klecových chovů i pro umožnění legální eutanazie v České republice.

28. červenece 2020

ČSSD zvažovala podporu Piráta, Hamáčkovi ale vadí podpásovka...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 28. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

Za podpásovku považuje šéf ČSSD Jan Hamáček krok kandidáta Pirátů do senátních voleb Jiřího Kadeřávka, který si zaregistroval doménu své soupeřky, bývalé ombudsmanky Anny Šabatové. Právě podporu Kadeřávka v Brně, kde nepostavila kandidáta, přitom ČSSD zvažovala. „Myslím, že by se mělo bojovat fér a tohle je podpásovka,“ řekl iDNES.cz Hamáček.

22. červenece 2020

Bývalá ombudsmanka Anna Šabatová bude kandidovat do Senátu....

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 22. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

22.7.2020 14:17 - Bývalá ombudsmanka Anna Šabatová dnes oznámila, že bude v podzimních volbách kandidovat do Senátu v obvodu 60 Brno-město. Kandiduje jako nezávislá. Podporují ji Zelení, hnutí Senátor 21 a Idealisté. Uspěje-li, chce se v horní komoře věnovat spravedlnosti, ochraně života a také péči o nemocné, handicapované a staré lidi.

Bývalá ombudsmanka Šabatová bude kandidovat do Senátu

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 22. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

Brno - Bývalá ombudsmanka Anna Šabatová dnes oznámila, že bude v podzimních volbách kandidovat do Senátu v obvodu 60 Brno-město. Kandiduje jako nezávislá. Podporují ji Zelení, hnutí...

Bývalá ombudsmanka Šabatová bude kandidovat do Senátu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

Brno - Bývalá ombudsmanka Anna Šabatová dnes oznámila, že bude v podzimních volbách kandidovat do Senátu v obvodu 60 Brno-město. Kandiduje jako nezávislá. Podporují ji Zelení, hnutí...

Podle bývalé ombudsmanky Anny Šbatové nesplňuje Česká...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 22. 7. 2020  •  Anna Šabatová  •  1

22.7.2020 10:23 - Česká republika dlouhodobě nenaplňuje některé mezinárodní standardy lidských práv, například ještě plně nepřijala Istanbulskou úmluvu. Na tiskové konferenci české koalice Social Watch k vydání zprávy Social Watch 2020 to řekla bývalá veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová. Problémem je podle ní také absence dětského ombudsmana a instituce, jež by systematicky sledovala dětská práva ve všech oblastech.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.