Index vlivu Daniel Křetínský - Index vlivu v podnikání

Daniel Křetínský
 
 

Nejvyšší možná pokuta? Miliardář Křetínský zaplatí za vstup k sudím 50 tisíc

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Spartu pokutou 220 tisíc korun za to, že majitel klubu Daniel Křetínský o poločase ligového utkání s Brnem navštívil kabinu rozhodčích. Jeden z nejbohatších Čechů musí za neoprávněný vstup k sudím zaplatit 50 tisíc korun, což je nejvyšší možná pokuta pro fyzickou osobu za tento přečin.

Daniel Křetínský aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Daniel Křetínský ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Daniel Křetínský ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Daniel Křetínský v poslední době

 

13. dubna 2023

Nejvyšší možná pokuta? Miliardář Křetínský zaplatí za vstup...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 13. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  14

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Spartu pokutou 220 tisíc korun za to, že majitel klubu Daniel Křetínský o poločase ligového utkání s Brnem navštívil kabinu rozhodčích. Jeden z nejbohatších Čechů musí za neoprávněný vstup k sudím zaplatit 50 tisíc korun, což je nejvyšší možná pokuta pro fyzickou osobu za tento přečin.

6. dubna 2023

Disciplinární komise otevřela kauzu Křetínský, trest nemine...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 6. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace podle očekávání zahájila řízení s pražskou Spartou a její majitelem Danielem Křetínským. Předseda představenstva letenského klubu porušil řády tím, že v poločase víkendového utkání 25. kola první ligy doma s Brnem neoprávněně navštívil kabinu sudích. O případném trestu pro jednoho z nejbohatších Čechů či pro Spartu rozhodne komise na svém zasedání za týden. Komise o tom informovala v komuniké.

Disciplinárka zahájila řízení se Spartou a Křetínským za...

Zdroj České noviny - sport ze dne 6. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Praha - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) podle očekávání zahájila řízení se Spartou a její majitelem Danielem Křetínským. Předseda představenstva pražského klubu...

Nepolapitelný miliardář. Křetínský využívá zeleného chaosu k...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Agentura Bloomberg mapuje podnikání českého miliardáře Daniela Křetínského a jeho Energetického a průmyslového holdingu (EPH) v oblasti fosilních paliv. Označuje Křetínského za „nepolapitelného miliardáře“, který vybudoval své impérium...

Nepolapitelný fosilní miliardář pijící čaj, vylíčil...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 6. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Čeští podnikatelé se málokdy dostanou na přední místa zpráv světových agentur. Jednou z výjimek se před Velikonocemi stal miliardář Daniel Křetínský, jemuž agentura Bloomberg věnovala obsáhlý profil v rubrice věnované životnímu prostředí a zeleným technologiím. Křetínský z něj vychází jako muž, který bohatne na fosilních palivech ve chvíli, kdy se od nich Evropa snaží odklánět.

4. dubna 2023

Nejbohatší Češkou zůstává Renáta Kellnerová. Na druhé místo...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 4. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Nejbohatší v Česku je nadále dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem v hodnotě 16,5 miliardy dolarů (355,9 mld. Kč). Na druhé místo se posunul většinový vlastník Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniel Křetínský s majetkem za 9,2 miliardy dolarů (198,5 mld. Kč). Třetí je majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 8,1 miliardy dolarů (174,7 mld. Kč).

Seznam nejbohatších Čechů: Změna pořadí! Jak dopadli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Nejbohatší v Česku je nadále dědička impéria PPF Renáta Kellnerová s rodinou s majetkem v hodnotě 16,5 miliardy dolarů (355,9 mld. Kč). Na druhé místo se posunul většinový vlastník Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniel Křetínský s majetkem za 9,2 miliardy dolarů (198,5 mld. Kč). Třetí je majitel KKCG Karel Komárek se jměním za 8,1 miliardy dolarů (174,7 mld. Kč). Do světového žebříčku dolarových miliardářů, který sestavil časopis Forbes, se poprvé dostalo 11 Čechů.

3. dubna 2023

PONEDĚLNÍK: Křetínského přešlap, fauly podle Szikszaye a...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 3. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  2

Šestnáct tisíc diváků na Slavii, sedmnáct tisíc na Spartě - krása! Odvěcí rivalové srovnaní na prvním místě v napínavém finiši. Co víc si může fotbalová liga přát? Když máte pocit, že snad kredit soutěže po prohnilé éře bafuňáře Berbra mírně stoupá, nakráčí si to o poločase utkání s Brnem přímo do šatny rozhodčích jeden z nejvlivnějších mužů v tuzemské kopané - sparťanský majitel Daniel Křetínský...

Za vstup k sudím hrozí Křetínskému trest až na tři měsíce,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 3. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Daniel Křetínský, majitel fotbalové Sparty, bude čelit disciplinárnímu řízení. Za porušení soutěžního řádu, kterého se dopustil během nedělního ligového utkání s Brnem (3:1), mu komise může zastavit činnost až na tři měsíce.

Majitel fotbalové Sparty Křetínský zašel o poločase utkání s...

Zdroj České noviny - sport ze dne 3. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Praha - Majitel fotbalové Sparty Daniel Křetínský zašel o přestávce nedělního ligového zápasu s Brnem za doprovodu hlavního pořadatele Romana Duška do kabiny rozhodčích. Porušil tím...

29. března 2023

Křetínský má v Londýně gigantické plány. Souček mu nestačí,...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 29. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Ovládnout West Ham United? To je pro něj málo. Daniel Křetínský má s tradičním britským klubem velké plány. Český miliardář a majitel Sparty se snaží získat většinový podíl v United a stát se majitelem klubu. S tím se ale nespokojí. Pokud jeho záměr vyjde, s West Hamem koupí i London Stadium.

28. března 2023

Křetínský přikoupil podíl v Royal Mail. Ztrátovou britskou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 28. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Těžce zkoušená britská pošta, kterou sužují stávky zaměstnanců, kybernetické útoky a vysoká ztrátovost, je pro Daniela Křetínského stále atraktivním cílem. Přes vehikl Vesa Equity Investment, který ovládá spolu se slovenským miliardářem Patrikem...

23. března 2023

Ukrajina dala na seznam „sponzorů“ války německý koncern....

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Ukrajina dala na svůj seznam „mezinárodních sponzorů války“ německý obchodní koncern Metro AG, který nadále působí v Rusku. Upozornil na to polský server Onet, který zároveň zdůraznil, že „klíčovým podílníkem v koncernu je český oligarcha Daniel Křetínský“ s vazbami na ropný, plynárenský a bankovní sektor ruské ekonomiky. Mluvčí Energetického a průmyslového holdingu (EPH) většinově vlastněného Křetínským na dotaz ČTK sdělil, že společnosti ovládané EPH napojení na ruskou ekonomiku nemají a že podobné tvrzení je „nepravdivé, neférové a urážející“.

22. března 2023

Křetínský posiluje svoji pozici ve Francii. Zvýšil svůj...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 22. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Podnikatel Daniel Křetínský se stal největším akcionářem francouzské společnosti Fnac Darty, drží v ní teď více než 25procentní podíl. Ve středu to oznámil francouzský úřad pro regulaci finančního trhu AMF. Křetínský tak pokračuje v posilování svého...

14. března 2023

Křetínský je blíže k převzetí druhého největšího...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 14. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Francouzský mediální konglomerát Vivendi oznámil, že exkluzivně jedná s IMI, jež spadá pod CMI Daniela Křetínského a chce převzít vydavatelství Editis. Transakci bude muset schválil Evropská komise.

Přidá Křetínský francouzské knižní vydavatelství do svého...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  2

Miliardář Daniel Křetínský oficiálně podal nabídku na převzetí stoprocentního podílu ve firmě Editis, což je druhé největší vydavatelství ve Francii. Na svém webu o tom dnes informuje francouzský deník Le Figaro. Nabídku Křetínský učinil společnosti Vivendi, která je mateřskou společností skupiny Editis. Křetínského mluvčí Daniel Častvaj ČTK řekl, že spekulace o investičních záměrech skupina nekomentuje.

Křetínský vyhlíží další nákupy ve Francii. Jedná o převzetí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Francouzský mediální konglomerát Vivendi exkluzivně jedná s firmou International Media Invest (IMI), dceřinou společností Czech Media Invest (CMI) Daniela Křetínského, o jejím převzetí stoprocentního podílu ve firmě Editis. Vivendi o tom informovala dnes v tiskové zprávě. Editis je druhé největší vydavatelství ve Francii. Transakci bude muset schválil Evropská komise. Vydavatel Blesk.cz, Czech News Center, je dceřinou společností Czech Media Invest.

Vivendi exkluzivně jedná o převzetí Editis firmou spadající...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 14. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Paříž/Praha - Francouzský mediální konglomerát Vivendi exkluzivně jedná s firmou International Media Invest (IMI), dceřinou společností Czech Media Invest (CMI) Daniela Křetínského,...

13. března 2023

Křetínský chce ovládnout francouzské vydavatelství Editis,...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 13. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  1

Miliardář Daniel Křetínský oficiálně podal nabídku na převzetí stoprocentního podílu druhého největšího francouzského vydavatelství Editis, píše Le Figaro. Křetínského mluvčí Daniel Častvaj uvedl, že spekulace o investičních záměrech skupina nekomentuje.

Křetínský chce druhé největší francouzské vydavatelství....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 3. 2023  •  Daniel Křetínský  •  0

Miliardář Daniel Křetínský oficiálně podal nabídku na převzetí stoprocentního podílu ve firmě Editis, což je druhé největší vydavatelství ve Francii. Na svém webu o tom informuje francouzský deník Le Figaro. Nabídku Křetínský učinil společnosti...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.