Index vlivu Daniel Křetínský - Index vlivu v podnikání

Daniel Křetínský
 
 

Křetínský na pandemii vydělal, hodnota podílů stoupla o 15 miliard

Hodnota menšinových podílů ve veřejně obchodovaných společnostech Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a manažerů jimi spoluvlastněného Energetického a průmyslového holdingu vzrostla ke konci loňského roku o 587 milionů eur, tedy v přepočtu o 15,4 miliardy korun.

Daniel Křetínský aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
5.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
5.3Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.40Vliv / význam klesá
 

Jak nás Daniel Křetínský ovlivňuje poslední týden


Jak nás Daniel Křetínský ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Daniel Křetínský ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Daniel Křetínský v poslední době

 

13. ledna 2021

Křetínský na pandemii vydělal, hodnota podílů stoupla o 15...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 1. 2021  •  Daniel Křetínský  •  0

Hodnota menšinových podílů ve veřejně obchodovaných společnostech Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a manažerů jimi spoluvlastněného Energetického a průmyslového holdingu vzrostla ke konci loňského roku o 587 milionů eur, tedy v přepočtu o 15,4 miliardy korun.

31. prosince 2020

Křetínský se letos opět víc sblížil se svým dávným parťákem...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 31. 12. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Třetí nejbohatší Čech Daniel Křetínský na konci roku pravidelně oznamuje uzavření velkých obchodů. A ani letos nezklamal. Prodal podíl v polském uhelném dole, uzavřel společný podnik se Slovinskými železnicemi a hlavně provedl restrukturalizaci celé...

18. prosince 2020

Podnikatel Tkáč se vrací do EPH, má 44 % procent akcií....

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 12. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Slovenský finančník a jeden ze zakladatelů skupiny J&T Patrik Tkáč se vrátil do akcionářské struktury Energetického a průmyslového holdingu (EPH), kterou opustil v roce 2017. ČTK to řekl mluvčí EPH Daniel Častvaj. Tkáč podle něj aktuálně vlastní 44 procent minus jednu akcii holdingu. Majoritní podíl nadále patří Danielu Křetínskému a skupině manažerů, kteří v EPH drží 56 procent a jednu akcii. Samotnému Křetínskému, který vykonává manažerskou kontrolu nad holdingem, nepřímo patří 50 procent akcií firmy a jedna akcie.

11. prosince 2020

Do EPH se vrací Tkáč. Křetínský bude vlastnit jen polovinu

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 12. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Na konci roku jsme zvyklí, že Daniel Křetínský a jeho Energetický a průmyslový holding oznamují velké obchody. Tento pátek ale přišel třetí nejbohatší Čech s něčím jiným. Skupina firem, které spoluvlastní, prochází zásadním přeskupením. A do skupiny...

6. listopadu 2020

Křetínský odmítá dohodu, kterou Google nabízí francouzským...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 6. 11. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Majitel mediální skupiny CMI France Daniel Křetínský vystoupil proti dohodě, kterou Google nabízí francouzským tištěným médiím. V příspěvku na webu levicového deníku Libération tvrdí, že dohoda není spravedlivá, a proto ji nepodepíše. Křetínský vlastní například Elle, Marianne či Télé 7 Jours.

5. listopadu 2020

Křetínský vystoupil proti dohodě, kterou nabízí Google....

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 11. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Český podnikatel a majitel mediální skupiny CMI France Daniel Křetínský vystoupil proti dohodě, kterou americká internetová společnost Google nabízí francouzským tištěným médiím. Napsal to v příspěvku zveřejněném na webu francouzského levicového deníku Libération. Křetínský vlastní několik francouzských listů, jako je Elle, Marianne, Version Fémina a Télé 7 Jours. V příspěvku tvrdí, že dohoda není spravedlivá, a proto ji nepodepíše.

15. října 2020

EPH vykázal provozní zisk 57,4 mld. Kč

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 10. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Praha - Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského vykázal za 12 měsíců od začátku července 2019 do konce června 2020 provozní zisk EBITDA 2,1 miliardy eur...

Německá společnost Metro odmítla nabídku Křetínského a Tkáče...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 10. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Německá obchodní společnost Metro, která provozuje velkoobchody Makro, odmítla nabídku na převzetí od investiční společnosti EP Global Commerce (EPGC) českého miliardáře Daniela Křetínského a slovenského investora Patrika Tkáče. Ve čtvrtečním sdělení ji označila za nedostatečnou. EPGC se neúspěšně pokusila převzít Metro už loni, a to za 5,8 miliardy eur (158,5 miliardy korun). Nyní je s podílem 29,9 procenta největším akcionářem firmy.

Plán Křetínského a Tkáče na převzetí Makra má trhlinu....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 10. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Německá obchodní společnost Metro, která provozuje velkoobchody Makro, odmítla nabídku na převzetí od investiční společnosti EP Global Commerce (EPGC) českého miliardáře Daniela Křetínského a slovenského investora Patrika Tkáče. Ve čtvrtečním...

14. října 2020

Nejbohatší Čech Kellner „zchudl“ o 57 miliard, čtvrtý Babiš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 10. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Nejbohatším Čechem zůstává majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner s majetkem 293 miliard korun. Jako jediný z první desítky ale od loňského roku zchudl, když přišel zhruba o 57 miliard korun. Důvodem je špatné první pololetí jeho finanční skupiny Home Credit. Druhé místo obhájil realitní magnát Radovan Vítek, na třetí pozici se dostal majitel Energetického a průmyslového holdingu (EPH) Daniel Křetínský a čtvrtý zůstal premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Žebříček nejbohatších Čechů dnes zveřejnil Forbes na webu.

Forbes: Nejbohatším Čechem zůstává Kellner, zchudl ale o 57...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 10. 2020  •  Daniel Křetínský  •  0

Nejbohatším Čechem zůstává majitel investiční skupiny PPF Petr Kellner s majetkem 293 miliard korun. Jako jediný z první desítky ale od loňského roku zchudl, když přišel zhruba o 57 miliard korun. Důvodem je špatné první pololetí jeho finanční skupiny Home Credit. Druhé místo obhájil realitní magnát Radovan Vítek, na třetí pozici se dostal majitel Energetického a průmyslové holdingu (EPH) Daniel Křetínský a čtvrtý zůstal premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Žebříček nejbohatších Čechů zveřejnil Forbes na webu.  

15. září 2020

Druhý pokus získat Metro: Křetínský a Tkáč dali novou...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Poprvé to nevyšlo, tak to po roce zkouší znovu. Společnost EP Global Commcerce třetího nejbohatšího Čecha Daniela Křetínského a slovenského miliardáře Patrika Tkáče chce opět ovládnout německý řetězec velkoobchodů Metro. Tentokrát za ně nabízí...

14. září 2020

Nákup akcií britské pošty už vydělal Křetínskému 2,7...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Podnikatel a český miliardář Daniel Křetínský nákupem akcií britské pošty Royal Mail už vydělal 93,1 milionu liber (2,7 miliardy korun), napsal web listu The Times. Křetínský začal akcie nakupovat za nejpřísnějších protikoronavirových opatření, kdy akciové trhy prudce klesaly. Svůj podíl budoval od března do července a do akcií vložil kolem 213 milionů liber. Zároveň společnost EPGC, vlastněná Křetínským a slovenským finančníkem Patrikem Tkáčem, oznámila záměr na převzetí akcií německého řetězce Metro, který v Česku vlastní velkoobchody Makro.

Křetínskému se sázka na Royal Mail vyplácí. Zhodnotil už...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 14. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Podnikatelé Daniel Křetínský a Patrik Tkáč nákupem akcií britské pošty Royal Mail už vydělali 93,1 milionu liber (2,7 miliardy korun). Dvojice podnikatelů začala akcie nakupovat za nejpřísnějších protikoronavirových opatření, kdy akciové trhy prudce klesaly. Svůj podíl budovali od března do července a do akcií vložil kolem 213 milionů liber. Většinu drží Křetínský.

Křetínský s Tkáčem chtějí další akcie majitele Makra. Cílem...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Investiční společnost EP Global Commerce (EPGC) českého miliardáře Daniela Křetínského a slovenského investora Patrika Tkáče usiluje o navýšení podílu v německém obchodním řetězci Metro. Oznámila proto záměr podat dobrovolnou nabídku na převzetí...

7. září 2020

Křetínský prodává Pražskou teplárenskou firmě Veolia

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 7. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského prodává Pražskou teplárenskou francouzské skupině Veolia. Cena nebyla zveřejněna. Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Veolia získá také maďarského výrobce tepla Bert. O obchodu média informoval mluvčí EPH Daniel Častvaj.

EPH prodává Pražskou teplárenskou skupině Veolia

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského prodává Pražskou teplárenskou francouzské skupině Veolia, informoval mluvčí EPH Daniel Častvaj. Cena nebyla zveřejněna. Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Veolia získá také maďarského výrobce tepla Bert.

Křetínského EPH se zbavuje Pražské teplárenské. Získá ji...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského prodává Pražskou teplárenskou francouzské skupině Veolia. Cena nebyla zveřejněna. Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). V pondělí o tom...

EPH prodává Pražskou teplárenskou skupině Veolia

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 7. 9. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Praha - Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského prodává Pražskou teplárenskou francouzské skupině Veolia. Cena nebyla zveřejněna. Transakci musí ještě...

24. srpna 2020

Křetínský se stal nejsilnějším akcionářem britské Royal...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 24. 8. 2020  •  Daniel Křetínský  •  1

Daniel Křetínský se stal prostřednictvím investičního fondu Vesa Equity nejsilnějším akcionářem britské pošty Royal Mail. Původních pět procent akcií, které Vesa získala v květnu, bylo postupně navýšeno na aktuální stav přesahující 13 procent. Uvedl...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.