Index vlivu Vlastimil Picek - Index vlivu v politice

 
 

Vlastimil Picek (* 25. října 1956 Turnov) je ministr obrany České republiky ve vládě Jiřího Rusnoka a předtím také ve vládě Petra Nečase a armádní generál armády České republiky. V letech 2003–2007 zastával funkci náčelníka Vojenské kanceláře prezidenta republiky, v období 2007–2012 byl náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky a od září 2012, s krátkým přerušením v prosinci 2012, prvním náměstkem ministra obrany.

 

Vojáci podporují extremisty, v armádě je korupce. Špatná vizitka, říká o průzkumu Babiš

Průzkum v armádě ukázal, že někteří vojáci podporují radikální politická uskupení a účastní se extremistických demonstrací. Interní výzkum zadal v roce 2013 tehdejší náčelník Generálního štábu Vlastimil Picek. Zveřejnění výsledků průzkumu označil ministr obrany Stropnický za totální selhání.

Vlastimil Picek aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Vlastimil Picek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vlastimil Picek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vlastimil Picek v poslední době

 

27. září 2015

Vojáci podporují extremisty, v armádě je korupce. Špatná...

Zdroj IHNED.cz ze dne 27. 9. 2015  •  Vlastimil Picek  •  19

Průzkum v armádě ukázal, že někteří vojáci podporují radikální politická uskupení a účastní se extremistických demonstrací. Interní výzkum zadal v roce 2013 tehdejší náčelník Generálního štábu Vlastimil Picek. Zveřejnění výsledků průzkumu označil ministr obrany Stropnický za totální selhání.

16. dubna 2015

Picek: O sledování nebo ohrožení rodiny Nečase jsem nevěděl

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 16. 4. 2015  •  Vlastimil Picek  •  18

Praha – Exministr obrany Vlastimil Picek dnes řekl soudu v kauze bývalé šéfky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, a údajného zneužití vojenské tajné služby, že nevěděl v roce 2012 o možném ohrožení rodiny tehdejšího premiéra Petra Nečase. Pokyn k údajnému sledování Nečasovy manželky Radky ani pracovníků úřadu vlády nepodepsal. Nagyová podle obžaloby zařídila z osobních důvodů sledování Radky Nečasové Vojenským zpravodajstvím, podle obhajoby rozvědka prověřovala informace o nebezpečí hrozící rodině premiéra.

Exministr Picek: O ohrožení rodiny Nečase jsem nevěděl

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 4. 2015  •  Vlastimil Picek  •  20

Bývalý ministr obrany Vlastimil Picek dnes soudu v kauze někdejší šéfky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, a údajného zneužití vojenské tajné služby řekl, že v roce 2012 nevěděl o možném ohrožení rodiny tehdejšího premiéra Petra Nečase. Pokyn k údajnému sledování tehdejší Nečasovy manželky Radky ani pracovníků úřadu vlády nepodepsal.

Picek: O sledování nebo ohrožení Nečasovy rodiny jsem nevěděl

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 16. 4. 2015  •  Vlastimil Picek  •  17

Praha - Bývalý ministr obrany Vlastimil Picek dnes soudu v kauze někdejší šéfky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, a údajného zneužití vojenské tajné služby řekl,...

Picek: O sledování nebo ohrožení Nečasovy rodiny jsem nevěděl

Zdroj ČN - Z domova ze dne 16. 4. 2015  •  Vlastimil Picek  •  18

Praha - Bývalý ministr obrany Vlastimil Picek dnes soudu v kauze někdejší šéfky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, a údajného zneužití vojenské tajné služby řekl,...

13. dubna 2015

Nečasův výslech v kauze Nagyové veřejnost neuslyší

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 13. 4. 2015  •  Vlastimil Picek  •  22

Praha – Výslechy v kauze bývalé ředitelky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, a údajného zneužití rozvědky se po zbytek týdne odehrají bez veřejnosti. Rozhodla o tom dnes soudkyně. Za zavřenými dveřmi tak bude vypovídat například ve středu expremiér Petr Nečas a ve čtvrtek někdejší ministr obrany a nynější starosta Brandýsa nad Labem Vlastimil Picek.

13. listopadu 2014

Exministr obrany Picek: Z generála se stal starosta!

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2014  •  Vlastimil Picek  •  26

Novým starostou Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi se stal bývalý ministr obrany Vlastimil Picek (57) z hnutí Podpora občanů. Je přitom stále armádním generálem a poradcem prezidenta Miloše Zemana.

Exministr obrany Vlastimil Picek se stal starostou Brandýsa...

Zdroj IHNED.cz ze dne 13. 11. 2014  •  Vlastimil Picek  •  23

Bývalý ministr obrany Vlastimil Picek se stal starostou Brandýsa nad Labem. Picek kandidoval za hnutí Podpora občanů, které v obecních volbách skončilo druhé. V zastupitelstvu zasedlo více známých osobností, spolu s Pickem je v hnutí také skifař Ondřej Synek, v opozici sedí například bývalý šéf středočeské dopravní policie Stanislav Huml.

24. října 2014

Generál Picek má být starostou Brandýsa

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 24. 10. 2014  •  Vlastimil Picek  •  21

Armádní generál a někdejší ministr obrany Vlastimil Picek se má stát starostou Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi. Jeho hnutí Podpora občanů tady sice volby nevyhrálo, ale utvořilo koalici s vítězným uskupením Naše dvojměstí a hnutím Pro sport a zdraví a společně se tato trojkoalice domluvila na tom, že Picek půjde do čela města.

8. října 2014

Blondýna z ministerstva najela do policisty: Hájí ji...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2014  •  Vlastimil Picek  •  21

Na své straně má exministryni. Státní úřednice Štěpánka Nezmarová z ministerstva obrany skončila u soudu kvůli tomu, že údajně najela na Pražském hradě do policisty. Hájí ji někdejší šéfka spravedlnosti Marie Benešová. A během dnešního stání vypovídal i generál a exministr obrany Vlastimil Picek, jehož jménem se Nezmarová měla po nehodě podle obžaloby ohánět...

Picek: Nezmarová mi žádné dokumenty nevezla

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 10. 2014  •  Vlastimil Picek  •  22

Generál Vlastimil Picek, bývalý ministr obrany a současný poradce prezidenta Zemana, neví o tom, že by se jeho bývalá podřízená Štěpánka Nezmarová zaštiťovala jeho jménem po dubnové nehodě na Hradě. Uvedl to v úterý ve své svědecké výpovědi před Obvodním soudem pro Prahu 1. Současně popřel, že by měl mít s Nezmarovou domluvenou schůzku. Ta se snažila projet přes policejní zátaras na Hrad a při otáčení auta najela podle obžaloby na hlídkujícího policistu. Za to ji hrozí až šest let vězení.

Picek o nehodě Nezmarové: Nevím, že by se zaštiťovala mým...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 8. 10. 2014  •  Vlastimil Picek  •  22

Praha - Poradce prezidenta Miloše Zemana a exministr obrany generál Vlastimil Picek při svědecké výpovědi před soudem řekl, že neví o tom, že by se jeho bývalá podřízená Štěpánka...

Zemanův muž o nehodě podřízené: Nevím, že se mnou zaštiťovala

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 10. 2014  •  Vlastimil Picek  •  21

Poradce prezidenta Miloše Zemana a exšéf obrany generál Vlastimil Picek při svědecké výpovědi před soudem řekl, že neví o tom, že by se jeho bývalá podřízená Štěpánka Nezmarová zaštiťovala jeho jménem po dubnové nehodě na Hradě. Picek vypovídal před Obvodním soudem pro Prahu 1 v kauze, ve které je Nezmarová obžalovaná z najetí na policistu a hrozí jí až šest let vězení. Žena vinu popírá.

30. května 2014

Když blondýna z ministerstva vrazí do policisty: Proč ji...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 5. 2014  •  Vlastimil Picek  •  25

Mít kamaráda generála se vyplatí! Vlivná státní úřednice Štěpánka Nezmarová (46) vrazila autem do policisty a z bryndy ji tahá exministr obrany, generál Vlastimil Picek (57)! Podle ní jel náhodou kolem…

25. dubna 2014

Babicovy steaky u soudu: Průjem jsem neměl, řekl generál...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 4. 2014  •  Vlastimil Picek  •  23

Kuchtík Jiří Babica, který skrze televizní obrazovky krmí část českého národa, dnes stanul před soudem, kde se pře s českým vydavatelstvím kvůli „otráveným steakům“. Ty prý naservíroval českým vojákům v Afghanistanu. Vojáci si pak stěžovali, že měli prý právě po Babicových dobrotách střevní potíže. Babicu přišel podpořit bývalý náčelník Generálního štábu Vlastimil Picek.

Průjem po Babicově steaku? Fakt ne, řekl u soudu generál...

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 4. 2014  •  Vlastimil Picek  •  27

Bývalý náčelník generálního štábu a exministr obrany Vlastimil Picek vypovídal před soudem o návštěvě u českých vojáků v Afghánistánu v roce 2012, kde vařil televizní kuchař Jiří Babica.

7. března 2014

Seriál nejPsi Česka: Válečný veterán z Afgánistánu!

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 3. 2014  •  Vlastimil Picek  •  27

Německý ovčák Athos je teprve druhým českým psem, který se zranil na zahraniční vojenské misi. Letos v lednu jej vyznamenal za hrdinství ministr obrany Vlastimil Picek. Pes od něj dostal plaketu s buvolí kostí a kožený obojek s podpisem ministra a textem: „Za hrdinství Athosovi“.

7. února 2014

Dosavadní šéf úřadu vlády Augustin povede analytický...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 7. 2. 2014  •  Vlastimil Picek  •  28

Praha - Dosavadní šéf úřadu vlády a bývalý místopředseda Strany práv občanů - zemanovci (SPOZ) Radek Augustin míří na Pražský hrad. Přijal nabídku prezidenta Miloše Zemana vést analytický odbor. Na Hrad z okruhu úřednické vlády Jiřího Rusnoka zamířil také ministr obrany Vlastimil Picek, který dostal post bezpečnostního experta.

4. února 2014

Ministr Picek se loučil ve velkém: Pořádně mastná rozlučka!

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 2. 2014  •  Vlastimil Picek  •  27

Takovému exšéfovi by každý podřízený asi líbal i peněženku. Dnes již bývalý ministr obrany Vlastimil Picek (57) uspořádal pro svůj tým rozlučkový večírek. Pozval je do vyhlášené restaurace na Malé Straně a všechno platil!

25. ledna 2014

Zeman navštívil jako první český prezident vojáky v...

Zdroj ČT24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 1. 2014  •  Vlastimil Picek  •  23

Praha - Prezident Miloš Zeman přijel jako první český prezident do Afghánistánu. Navštívil české vojáky v Kábulu a na základně Bagrám, jednal také s afghánským prezidentem Hámidem Karzajem. Tématem byly české investice a vzájemná spolupráce. V Afghánistánu bude prezident do neděle. Doprovází ho ministr obrany v demisi Vlastimil Picek a náčelník generálního štábu Petr Pavel. Informaci o Zemanově cestě jako první přinesl iDnes.cz a z Hradu se na server kvůli tomu snesla kritika. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.