Index vlivu Hana Marvanová - Index vlivu v politice

Hana Marvanová
 
 

Právnička a politička

 
 

Boj proti Airbnb pokračuje: V hlučných bytech zasáhnou strážníci, pak přijde kontrola

Na setkání s novináři dnes představila radní Hana Kordová Marvanová (STAN) nejbližší kroky, které se magistrát chystá učinit v souvislosti se stále zvětšujícím se problémem se sdílenými pronájmy bytů. Kromě novely v občanském zákoníku, kterou radní již připravuje, se město chystá využít i městskou policii, která by měla magistrátu hlásit problémová místa. Na tyto „průšviháře" se pak zaměří kontrola z magistrátu. V dalším kroku chce Praha také prosadit změnu zákona o cestovním ruchu a živnostenského zákona.

Hana Marvanová aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
32.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Hana Marvanová v poslední době

 

19. února 2020

Boj proti Airbnb pokračuje: V hlučných bytech zasáhnou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Na setkání s novináři dnes představila radní Hana Kordová Marvanová (STAN) nejbližší kroky, které se magistrát chystá učinit v souvislosti se stále zvětšujícím se problémem se sdílenými pronájmy bytů. Kromě novely v občanském zákoníku, kterou radní již připravuje, se město chystá využít i městskou policii, která by měla magistrátu hlásit problémová místa. Na tyto „průšviháře" se pak zaměří kontrola z magistrátu. V dalším kroku chce Praha také prosadit změnu zákona o cestovním ruchu a živnostenského zákona.

16. února 2020

FEJETON: Těžký sen

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 16. 2. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Tak se mi to v pondělí bláznivě pomíchalo… Napřed jsem vyslechla v rozhlase, co se stalo ve správní radě chystaného Muzea paměti 20. století. Mluvila Hana Marvanová, mluvil Mikuláš Kroupa, ale nedalo se moc rozumět, oč se vlastně vede spor, jako by každý mluvil o něčem jiném.

28. ledna 2020

Požene šéf DPP pražskou radní k soudu? Nenechám se obviňovat...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 1. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Zakázka na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun je svárem sporu mezi pražskou radní Hanou Marvanovou (STAN) a šéfem dopravního podniku Petrem Witowskim. Witowski zadal zakázku bez soutěže, jakéhokoliv projednání s dozorčí radnou podniku a orgány města, stoprocentním vlastníkem, a schytal za to ze strany opozice ostrou kritiku a málem ho to stálo místo. Nejvíc se do něj opřela právě radní, která popudila ředitele největší městské firmy popudila tím, že naznačila, že je vedení podniku zkorumpované. A reakce ze strany Witowského na sebe nenechala dlouho čekat.

15. ledna 2020

Praha chystá novelu vyhlášky zakazující provoz hracích...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 1. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Praha - Vedení Prahy chystá novelu vyhlášky o hazardu, která by zcela zakázala provoz hracích přístrojů v hlavním městě. ČTK to dnes řekla radní Hana Kordová Marvanová (STAN). Důvodem...

19. listopadu 2018

Soudy stále nevědí, jak oceňovat nemajetkovou újmu, vzniká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šedesátka klientů H-Systemu zřejmě nevěřila svým očím a uším, když se dověděla, že je Ministerstvo spravedlnosti odškodní za soudní průtahy částkou 100 tisíc korun na osobu. Žasla i jejich advokátka Hana Marvanová, která rozhodnutí ministra Jana Kněžínka označila za bezprecedentní věc a vyslovila mu za ně uznání.

8. listopadu 2018

Vágní a plné chyb. Pražská opozice cupuje program nové rady,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

„Budeme se s nimi potkávat, musí být široká shoda,“ tvrdí budoucí pražská radní Hana Marvanová (STAN/Spojené síly) o vztahu s opozicí, kterou bude tvořit ODS a ANO. Hned první debata, ve které se v Událostech, komentářích střetla Marvanová s lídrem ANO Petrem Stuchlíkem, však konstruktivní dialog nepřipomínala. Stuchlík ostře kritizoval program nové rady primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), s Marvanovou se neshodl ani na tom, co v něm vlastně je napsáno.

6. listopadu 2018

SPOLEČNOST: Nohavica ztratil posluchačku – Marvanovou

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 6. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Poté, co Jaromír Nohavica přijal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina, nechala se Hana Marvanová slyšet, že už nebude poslouchat jeho písničky. Je to holt zásadová dáma!

19. října 2018

Stál za kampaní Marka Hilšera i Hany Marvanové. Teď startuje...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 19. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

"Když Libor Michálek řekl, že některé ženy volí podle vizáže, a to se těžko poráží, tak vystihl srdce naší strategie. Opravdu jsme chtěli dát ženám najevo, že Marek je tu pro ně," říká marketér Petr Václavek, který připravoval prezidentskou kampaň Marka Hilšera (nyní senátora). Politika byl pro Václavka krok stranou od jeho hlavního byznysu, jímž je uvedení velkého srovnávače potravin Foodgrot - sám ho označuje za Google v potravinách.

10. října 2018

Marvanová: Za primátora budeme chtít Pospíšila

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Vyjednávání o nové pražské koalici se nejdříve povede kolem programu a až poté se strany vrátí k debatě o obsazení postů ve vedení města. První jednání je v plánu na čtvrtek. Novinkám to v úterý potvrdila šéfka vyjednávacího týmu za Spojené síly pro Prahu Hana Marvanová. Post primátora si zatím nejhlasitěji nárokují Piráti. Spojené síly budou podle Marvanové prosazovat za primátora šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila.

9. října 2018

Praha chce změnu, ODS vzpomíná na Béma, podpora Svobody...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Praha už si nemůže dovolit tahanice, nejlepší variantou je koalice s piráty a Prahou sobě, tvrdí Hana Marvanová ze Spojených sil pro Prahu. Lidé ze zákulisí Agrofertu ovlivňovali městské firmy, tomu řekli Pražané ne, byli by zklamaní, kdyby se zabrousilo do stejných vod, míní nově zvolená zastupitelka. Věřím, že na osobě primátora se dohodneme, na personálních otázkách ta dohoda za naši stranu neztroskotá, dodává Marvanová.

8. října 2018

Pospíšil: O koalici budeme jednat s Piráty a Prahou sobě

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Předsedou zastupitelského klubu TOP 09 a STAN v Praze se v pondělí odpoledne stal předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Zastupitelský klub rovněž rozhodl, že bude o koalici na pražském magistrátu vyjednávat s Prahou sobě a Piráty. Vyjednávací tým povede Hana Marvanová (za STAN).

25. září 2018

Pospíšil promluvil o kolapsu Schwarzenberga. Jak to má s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šéf TOP 09 Jiří Pospíšil se před říjnovými komunálními volbami netají smělým cílem, chce v hlavním městě vyhrát. Za spolupráci s dvojkou kandidátky Hanou Marvanovou (za STAN) by prý dal ruku do ohně, vedle toho však hasí i spekulace, že to v samotné TOP 09 vře mezi ním a Miroslavem Kalouskem. Pospíšil pak v rozhovoru pro MF Dnes přidal i rýpnutí do ANO, které prý kandidáta na primátora Petra Stuchlíka tahalo jako králíka z klobouku. Povolební spolupráci za sebe odmítá.

ANO loví lídra jako králíka z klobouku, koalice je riziko,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Před sebou má první volby v pozici předsedy TOP 09. Jiří Pospíšil kandiduje v Praze spolu se Starosty a lidovci a je přesvědčen, že spojenectví, které propaguje na billboardech s Hanou Kordovou Marvanovou, může obnovit celostátní spolupráci TOP 09 a STAN. „Ale už to nebude TOP 09 s podporou STAN, bude to rovnocenný vztah,“ říká v rozhovoru MF DNES s volebními lídry Jiří Pospíšil.
  Další články k tématu:
 • Lídr TOP 09 chce dostupnější hypotéky, Praha by měla ručit lidem u banky
 • Pospíšil ukončil spolupráci se svým asistentem kvůli nákupu bytů v ghettech
 • Spjat je více s Plzní, i tak chce být Jiří Pospíšil pražským primátorem
 • V Praze nemůžu vyloučit žádnou variantu, ani vládu s ANO, říká Pospíšil
 • TOP 09 a Starostové chtějí spolu dobýt Prahu, v čele může stát Pospíšil

Pospíšilův plán pro Prahu: investovat 60 miliard a mít...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Symbolicky na střeše holešovické kacenlářské budovy Visionary se stali lídři pěti stran s názvem Spojené síly pro Prahu vizionáři. V úterý veřejnosti představili šestibodový dokument, který se zavazují kandidáti do pražského zastupitelstva v čele s Jiřím Pospíšilem (TOP 09) a Hanou Marvanovou (STAN) naplnit během prvních sta dní na magistrátu. Krizové řešení se nazývá podle kandidáta na primátora - tedy Pospíšilův plán.

Pospíšil vytasil krizový plán pro Prahu. A chce 20 miliard...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šest hlavních bodů. A nic, co by se nedalo zvládnout za prvních 100 dní na magistrátu. Tak vypadá krizový plán pro Prahu, který dnes představil lídr společné kandidátky Jiří Pospíšil (TOP 09) s volební dvojkou Hanou Marvanovou (za STAN) po boku. Podle čestného předsedy Topky Karla Schwarzenberga by si přitom pražský magistrát zasloužil provětrat.

3. srpna 2018

POLITIKA: Hradní absurdita a H-Systém

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 3. 8. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Stručně řečeno: místo aby si politiky a jejich souputníky, kteří dle minulého pravomocného rozsudku v kauze H-Systemu z roku 2004, jak citovala v rozhovoru s Martinem Veselovským advokátka Hana Marvanová, nechali od zakladatele H-Systemu Petra Smetky financovat stranu ČSSD, předvolávaly příslušné orgány a posléze i soud, pozval si 31. července 2018 tehdejší hlavní představitel této strany Miloš Zeman na Pražský hrad představitele justice.

1. srpna 2018

Marvanová dělá špinavou volební kampaň, kritizuje ji Zemanův...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 8. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Právničku Hanu Marvanovou kritizuje Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Miloše Zemana. Marvanová řekla, že část peněz ze zkrachovalého H-Systemu skončila u lidí z ČSSD, když ji vedl Zeman. „To, že paní Marvanová si na tom dělá špinavou předvolební kampaň, je to morálně špatně, ale je to její věc,“ řekl Zemanův mluvčí v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.
  Další články k tématu:
 • Z H-Systému šly peníze přes Šloufa do ČSSD, říká Marvanová. Strana se brání
 • Podám stížnost kvůli H-Systemu, naznačil Zeman. Udělat to však nemůže
 • Šámal se omluvil za délku sporu okolo H-Systemu, obětem má pomoci stát
 • Klienti bývalého H-Systemu se zatím nebudou muset z Horoměřic vystěhovat

26. červenece 2018

Z H-Systému šly peníze přes Šloufa do ČSSD, říká Marvanová....

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 7. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Hana Marvanová je teď u všeho, co se v politice děje. Snaží se o zvolení do pražského magistrátu. Jako právní poradce byla u vyšetřovací komise privatizace OKD a odešla, když poslanci rozhodli, že její jednání bude neveřejné. A jako bývalá advokátka části klientů H-Systému přišla s výbušným vyjádřením vůči ČSSD. Kauze se věnuje dvacet let.
  Další články k tématu:
 • Verdikt k H-Systemu staví poškozené proti sobě, Marvanová navrhuje řešení
 • TOP 09 a STAN získaly posilu. Lidovci kývli na nový blok pro Prahu
 • TOP 09 i ANO obměnily v Praze své týmy, chybějí někdejší lídři i radní
 • Nejde jen o Horoměřice, poškození chtějí od Babiše spravedlnost pro všechny

25. červenece 2018

Část peněz klientů H-Systemu skončila u ČSSD, Zeman byl...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 7. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

V jednom z rozsudků je popsáno, jakým způsobem pan Smetka přenášel kufry peněz panu Šloufovi do Lidového domu, část peněz klientů H-systému skončila v pokladně ČSSD. Miloš Zeman byl tehdy premiér, poškozeným sliboval pomoc, ale taky neudělal nic, říká advokátka Hana Marvanová. Není možné napravovat křivdy tím, že způsobíte další, vystěhování skoro 60 rodin není spravedlivé řešení, říká. Kauza H-System je jedna obří nespravedlnost. Je to série porušení zákonů ze strany státu. Podala jsem na 60 žalob, dodává.

Verdikt k H-Systemu staví poškozené proti sobě, Marvanová...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 7. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Právnička Hana Marvanová se věnovala kauze H-System dvacet let. Zastupovala ty poškozené, kteří společnosti zaplatili, ale jejich byty se ani nezačaly stavět. Nyní přišla s řešením spletité situace, které by uspokojilo věřitele a zároveň by obyvatelé Horoměřic nemuseli opouštět své domovy. Poškozeným by podle ní měl zaplatit stát.
  Další články k tématu:
 • Lidé z Horoměřic mohou dostat 50 tisíc i garsonky. Podají ústavní stížnost
 • O vystěhování věděli, ať nedělají překvapené, tvrdí soudce kauzy H-System
 • Snad lidé postaví barikády, reaguje na rozhodnutí o vystěhování poškozený

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.