Index vlivu Hana Marvanová - Index vlivu v politice

Hana Marvanová
 
 

Právnička a politička

 
 

Další dusno v pražské koalici: Hodinové hádky o družstevní bydlení! Na program se nedostalo

Na čtvrtečním pražském zastupitelstvu je od začátku zasedání pěkně dusno. Při schvalování programu opět vypluly na povrch koaliční neshody ohledně podpory družstevního bydlení. Radní Hana Marvanová  (STAN) ho navrhla na program poté, co ho předminulý týden po dlouhé diskusi neschválila rada. Piráti a Praha Sobě byli proti a návrh nedostal dostatek hlasů, aby byl projednán. Diskuse trvala hodiny.

Hana Marvanová aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu: 1
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
16.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
16.4Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
26.8Vliv / význam klesá
 

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední týden


Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Hana Marvanová v poslední době

 

2. červenece 2020

Další dusno v pražské koalici: Hodinové hádky o družstevní...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 7. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Na čtvrtečním pražském zastupitelstvu je od začátku zasedání pěkně dusno. Při schvalování programu opět vypluly na povrch koaliční neshody ohledně podpory družstevního bydlení. Radní Hana Marvanová  (STAN) ho navrhla na program poté, co ho předminulý týden po dlouhé diskusi neschválila rada. Piráti a Praha Sobě byli proti a návrh nedostal dostatek hlasů, aby byl projednán. Diskuse trvala hodiny.

11. června 2020

Praha chce podpořit střední třídu stavbou družstevního...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 6. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Projekt družstevního bydlení, který by měl Pražanům nabídnout dostupné bydlení, se opět pohnul o něco dál. Příští týden by se o něm již mělo hlasovat na zastupitelstvu magistrátu hlavního města. Družstevní byty jsou určené zejména pro střední vrstvu obyvatel, pro kterou je podle radní Hany Marvanové (STAN) stále těžší si pořídit vlastní bydlení kvůli hůře dostupným hypotékám a drahým bytům. 

9. června 2020

[aktualita] Praha pokračuje v tažení proti krátkodobému...

Zdroj Lupa.cz ze dne 9. 6. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Rada hlavního města pověřila radní Hanu Marvanovou, aby předložila zastupitelstvu města novelu živnostenského zákona. Navrhovaná změna má umožnit zakázat krátkodobé ubytovací služby po konkrétní období v roce a upravit podmínky, za kterých bude možné ubytovací služby poskytovat. Návrh by měl především umožnit nastavit časový úsek, po který by nebylo možné ubytovací služby na jednom místě v jednom kalendářním roce poskytovat. Podobné limity mají dnes některá zahraniční města.  V Amsterdamu je…

Praha chce další regulaci ubytování: Airbnb jen na pár dní a...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 9. 6. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Hlavní město předloží parlamentu novelu, která má obcím umožnit vlastní regulaci služeb krátkodobého ubytování. Návrh připravuje radní Hana Kordová Marvanová (Spojené síly pro Prahu/STAN).

19. února 2020

Boj proti Airbnb pokračuje: V hlučných bytech zasáhnou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Na setkání s novináři dnes představila radní Hana Kordová Marvanová (STAN) nejbližší kroky, které se magistrát chystá učinit v souvislosti se stále zvětšujícím se problémem se sdílenými pronájmy bytů. Kromě novely v občanském zákoníku, kterou radní již připravuje, se město chystá využít i městskou policii, která by měla magistrátu hlásit problémová místa. Na tyto „průšviháře" se pak zaměří kontrola z magistrátu. V dalším kroku chce Praha také prosadit změnu zákona o cestovním ruchu a živnostenského zákona.

16. února 2020

FEJETON: Těžký sen

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 16. 2. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Tak se mi to v pondělí bláznivě pomíchalo… Napřed jsem vyslechla v rozhlase, co se stalo ve správní radě chystaného Muzea paměti 20. století. Mluvila Hana Marvanová, mluvil Mikuláš Kroupa, ale nedalo se moc rozumět, oč se vlastně vede spor, jako by každý mluvil o něčem jiném.

28. ledna 2020

Požene šéf DPP pražskou radní k soudu? Nenechám se obviňovat...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 1. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Zakázka na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun je svárem sporu mezi pražskou radní Hanou Marvanovou (STAN) a šéfem dopravního podniku Petrem Witowskim. Witowski zadal zakázku bez soutěže, jakéhokoliv projednání s dozorčí radnou podniku a orgány města, stoprocentním vlastníkem, a schytal za to ze strany opozice ostrou kritiku a málem ho to stálo místo. Nejvíc se do něj opřela právě radní, která popudila ředitele největší městské firmy popudila tím, že naznačila, že je vedení podniku zkorumpované. A reakce ze strany Witowského na sebe nenechala dlouho čekat.

15. ledna 2020

Praha chystá novelu vyhlášky zakazující provoz hracích...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 1. 2020  •  Hana Marvanová  •  0

Praha - Vedení Prahy chystá novelu vyhlášky o hazardu, která by zcela zakázala provoz hracích přístrojů v hlavním městě. ČTK to dnes řekla radní Hana Kordová Marvanová (STAN). Důvodem...

19. listopadu 2018

Soudy stále nevědí, jak oceňovat nemajetkovou újmu, vzniká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šedesátka klientů H-Systemu zřejmě nevěřila svým očím a uším, když se dověděla, že je Ministerstvo spravedlnosti odškodní za soudní průtahy částkou 100 tisíc korun na osobu. Žasla i jejich advokátka Hana Marvanová, která rozhodnutí ministra Jana Kněžínka označila za bezprecedentní věc a vyslovila mu za ně uznání.

8. listopadu 2018

Vágní a plné chyb. Pražská opozice cupuje program nové rady,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 8. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

„Budeme se s nimi potkávat, musí být široká shoda,“ tvrdí budoucí pražská radní Hana Marvanová (STAN/Spojené síly) o vztahu s opozicí, kterou bude tvořit ODS a ANO. Hned první debata, ve které se v Událostech, komentářích střetla Marvanová s lídrem ANO Petrem Stuchlíkem, však konstruktivní dialog nepřipomínala. Stuchlík ostře kritizoval program nové rady primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), s Marvanovou se neshodl ani na tom, co v něm vlastně je napsáno.

6. listopadu 2018

SPOLEČNOST: Nohavica ztratil posluchačku – Marvanovou

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 6. 11. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Poté, co Jaromír Nohavica přijal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina, nechala se Hana Marvanová slyšet, že už nebude poslouchat jeho písničky. Je to holt zásadová dáma!

19. října 2018

Stál za kampaní Marka Hilšera i Hany Marvanové. Teď startuje...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 19. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

"Když Libor Michálek řekl, že některé ženy volí podle vizáže, a to se těžko poráží, tak vystihl srdce naší strategie. Opravdu jsme chtěli dát ženám najevo, že Marek je tu pro ně," říká marketér Petr Václavek, který připravoval prezidentskou kampaň Marka Hilšera (nyní senátora). Politika byl pro Václavka krok stranou od jeho hlavního byznysu, jímž je uvedení velkého srovnávače potravin Foodgrot - sám ho označuje za Google v potravinách.

10. října 2018

Marvanová: Za primátora budeme chtít Pospíšila

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 10. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Vyjednávání o nové pražské koalici se nejdříve povede kolem programu a až poté se strany vrátí k debatě o obsazení postů ve vedení města. První jednání je v plánu na čtvrtek. Novinkám to v úterý potvrdila šéfka vyjednávacího týmu za Spojené síly pro Prahu Hana Marvanová. Post primátora si zatím nejhlasitěji nárokují Piráti. Spojené síly budou podle Marvanové prosazovat za primátora šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila.

9. října 2018

Praha chce změnu, ODS vzpomíná na Béma, podpora Svobody...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Praha už si nemůže dovolit tahanice, nejlepší variantou je koalice s piráty a Prahou sobě, tvrdí Hana Marvanová ze Spojených sil pro Prahu. Lidé ze zákulisí Agrofertu ovlivňovali městské firmy, tomu řekli Pražané ne, byli by zklamaní, kdyby se zabrousilo do stejných vod, míní nově zvolená zastupitelka. Věřím, že na osobě primátora se dohodneme, na personálních otázkách ta dohoda za naši stranu neztroskotá, dodává Marvanová.

8. října 2018

Pospíšil: O koalici budeme jednat s Piráty a Prahou sobě

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 8. 10. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Předsedou zastupitelského klubu TOP 09 a STAN v Praze se v pondělí odpoledne stal předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Zastupitelský klub rovněž rozhodl, že bude o koalici na pražském magistrátu vyjednávat s Prahou sobě a Piráty. Vyjednávací tým povede Hana Marvanová (za STAN).

25. září 2018

Pospíšil promluvil o kolapsu Schwarzenberga. Jak to má s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šéf TOP 09 Jiří Pospíšil se před říjnovými komunálními volbami netají smělým cílem, chce v hlavním městě vyhrát. Za spolupráci s dvojkou kandidátky Hanou Marvanovou (za STAN) by prý dal ruku do ohně, vedle toho však hasí i spekulace, že to v samotné TOP 09 vře mezi ním a Miroslavem Kalouskem. Pospíšil pak v rozhovoru pro MF Dnes přidal i rýpnutí do ANO, které prý kandidáta na primátora Petra Stuchlíka tahalo jako králíka z klobouku. Povolební spolupráci za sebe odmítá.

ANO loví lídra jako králíka z klobouku, koalice je riziko,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Před sebou má první volby v pozici předsedy TOP 09. Jiří Pospíšil kandiduje v Praze spolu se Starosty a lidovci a je přesvědčen, že spojenectví, které propaguje na billboardech s Hanou Kordovou Marvanovou, může obnovit celostátní spolupráci TOP 09 a STAN. „Ale už to nebude TOP 09 s podporou STAN, bude to rovnocenný vztah,“ říká v rozhovoru MF DNES s volebními lídry Jiří Pospíšil.
    Další články k tématu:
  • Lídr TOP 09 chce dostupnější hypotéky, Praha by měla ručit lidem u banky
  • Pospíšil ukončil spolupráci se svým asistentem kvůli nákupu bytů v ghettech
  • Spjat je více s Plzní, i tak chce být Jiří Pospíšil pražským primátorem
  • V Praze nemůžu vyloučit žádnou variantu, ani vládu s ANO, říká Pospíšil
  • TOP 09 a Starostové chtějí spolu dobýt Prahu, v čele může stát Pospíšil

Pospíšilův plán pro Prahu: investovat 60 miliard a mít...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Symbolicky na střeše holešovické kacenlářské budovy Visionary se stali lídři pěti stran s názvem Spojené síly pro Prahu vizionáři. V úterý veřejnosti představili šestibodový dokument, který se zavazují kandidáti do pražského zastupitelstva v čele s Jiřím Pospíšilem (TOP 09) a Hanou Marvanovou (STAN) naplnit během prvních sta dní na magistrátu. Krizové řešení se nazývá podle kandidáta na primátora - tedy Pospíšilův plán.

Pospíšil vytasil krizový plán pro Prahu. A chce 20 miliard...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 9. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Šest hlavních bodů. A nic, co by se nedalo zvládnout za prvních 100 dní na magistrátu. Tak vypadá krizový plán pro Prahu, který dnes představil lídr společné kandidátky Jiří Pospíšil (TOP 09) s volební dvojkou Hanou Marvanovou (za STAN) po boku. Podle čestného předsedy Topky Karla Schwarzenberga by si přitom pražský magistrát zasloužil provětrat.

3. srpna 2018

POLITIKA: Hradní absurdita a H-Systém

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 3. 8. 2018  •  Hana Marvanová  •  4

Stručně řečeno: místo aby si politiky a jejich souputníky, kteří dle minulého pravomocného rozsudku v kauze H-Systemu z roku 2004, jak citovala v rozhovoru s Martinem Veselovským advokátka Hana Marvanová, nechali od zakladatele H-Systemu Petra Smetky financovat stranu ČSSD, předvolávaly příslušné orgány a posléze i soud, pozval si 31. července 2018 tehdejší hlavní představitel této strany Miloš Zeman na Pražský hrad představitele justice.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.