Index vlivu Hana Marvanová - Index vlivu v politice

Hana Marvanová
 
 

Právnička a politička

 
 

Já a Pavel? Dvojí metr. Politička Kleslová o pozadí jednání i minulosti v rozvědce

Politickou kariéru Radmily Kleslové poznamenala její role v komunistické rozvědce. Nedávno i kvůli tomu Hana Kordová Marvanová odmítla podpořit Bohuslava Svobodu z ODS na primátora. Někdejší blízká spolupracovnice Andreje Babiše a komunální politička Kleslová to vnímá jako nespravedlnost. Zvlášť v kontextu zvolení Petra Pavla prezidentem.

Hana Marvanová aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Hana Marvanová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Hana Marvanová v poslední době

 

21. března 2023

Já a Pavel? Dvojí metr. Politička Kleslová o pozadí jednání...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 3. 2023  •  Hana Marvanová  •  11

Politickou kariéru Radmily Kleslové poznamenala její role v komunistické rozvědce. Nedávno i kvůli tomu Hana Kordová Marvanová odmítla podpořit Bohuslava Svobodu z ODS na primátora. Někdejší blízká spolupracovnice Andreje Babiše a komunální politička Kleslová to vnímá jako nespravedlnost. Zvlášť v kontextu zvolení Petra Pavla prezidentem.

18. března 2023

PODCAST: Hana Kordová Marvanová odmítá casting v plavkách

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 3. 2023  •  Hana Marvanová  •  5

„Když jsme v redakci vymýšleli profil mého podcastu, napadla mě parafráze z oblíbeného seriálu Sex ve městě - Kateřina ví o politice hodně a nebojí se zeptat,“ říká redaktorka a komentátorka Deníku Kateřina Perknerová o podcastu Deníku.

17. března 2023

Politika je dnes spíš casting v plavkách, říká Hana Kordová...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 3. 2023  •  Hana Marvanová  •  3

Patří k nejznámějším českým političkám. Minulý režim ji poslal do vězení, po listopadu 1989 stála u zrodu Občanského fóra, poslankyní byla za ODS i US-DEU. Hana Kordová Marvanová (za ODS na kandidátce Spolu) vždy stavěla na první místo sliby voličům. To udělala i loni, když nesouhlasila s opoziční smlouvou mezi koalicí Spolu a ANO na pražském magistrátu.

16. března 2023

Bez střetů žádnou bitvu nevybojujete, říká Hana Kordová...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 3. 2023  •  Hana Marvanová  •  5

Komu je politik zavázán víc? Straně, za niž kandiduje, nebo voličům, jimž dal programové sliby? Senátorka a pražská zastupitelka Hana Kordová Marvanová (za ODS na kandidátce Spolu) v tom má naprosto jasno.

17. února 2023

Nehlasovala pro Svobodu, Spolu pak Marvanovou vyloučilo ze...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  6

Pražské Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) vyloučilo ze zastupitelského klubu na magistrátu senátorku a zastupitelku Hanu Kordovou Marvanovou. Důvodem je to, že při volbě primátora nehlasovala pro lídra Spolu Bohuslava Svobodu a posléze nehlasovala ani...

Marvanová dala ruce pryč od nového vedení Prahy, nevolila...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  5

Senátorka a pražská zastupitelka Hana Kordová Marvanová (za Spolu) původně chtěla hlasovat při volbě primátora pro lídra Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) Bohuslava Svobodu (ODS). Nakonec se ale hlasování vůbec nezúčastnila. „Nejsem součástí koalice,“ řekla novinářům Marvanová. O den později koalice Spolu v tiskové zprávě uvedla, že byla Kordová Marvanová za své nekolegiální kroky vyloučena ze zastupitelského klubu Spolu pro Prahu.

SPOLU v Praze vyloučilo Marvanovou ze zastupitelského klubu....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  4

Pražské uskupení SPOLU vyloučilo ze zastupitelského klubu senátorku Hanu Kordovou Marvanovou (za SPOLU). Ve čtvrtek odmítla hlasovat při volbě primátora pro kandidáta dohodnuté koalice Bohuslava Svobodu (ODS). Nehlasovala pak ani pro kandidáty do rady. Marvanová to zdůvodnila tím, že se necítí být součástí pražské koalice. Poškodila tak jméno SPOLU, sdělila mluvčí pražské ODS Lenka Mottlová. Marvanovou rozhodnutí klubu překvapilo, nesouhlasí s ním a tvrdí, že jméno SPOLU rozhodně nepoškodila.

Pražské Spolu vyloučilo Marvanovou z klubu zastupitelů,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  3

Pražské Spolu vyloučilo Hanu Kordovou Marvanovou ze zastupitelského klubu. Nehlasovala totiž pro lídra Spolu Svobodu při volbě primátora a ani pro kandidáty do rady. Poškodila jméno Spolu, tvrdí mluvčí pražské ODS Lenka Mottlová. Marvanovou vyloučení překvapilo, nesouhlasí s ním.

Spolu vyloučilo ze zastupitelského klubu Marvanovou. Ta s...

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  5

Pražské Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) vyloučilo ze zastupitelského klubu na magistrátu senátorku a zastupitelku Hanu Kordovou Marvanovou. Důvodem je to, že při volbě primátora nehlasovala pro lídra Spolu Bohuslava Svobodu a posléze nehlasovala ani pro jednoho z kandidátů na náměstky primátora a radní.

16. února 2023

V Praze vznikla „koalice Hany Marvanové“ bez...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 16. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  4

Praha má nové vedení. Městu bude vládnout koalice Spolu, Pirátů a STAN, tedy stejná sestava, jaká sedí přes řeku ve Strakově akademii, odkud vládne celé zemi. Právě vzhledem k tomu to vypadá jako banální zpráva na hranici samozřejmosti. Jenže ve...

6. února 2023

Hřib je s rolí Pirátů ve vznikající pražské radě spokojený....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 2. 2023  •  Hana Marvanová  •  6

Končící pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) by byl rád, kdyby koalice SPOLU umožnila podepsat koaliční smlouvu i radní Haně Kordové Marvanové, která se postavila proti spojení SPOLU s ANO. Politik v Interview ČT24 sdělil, že se Pirátům podařilo získat v rodící se pražské radě gesce, které odpovídají jejich prioritám. On bude zodpovídat za dopravu – chce získat podporu státu v dostavbě městského okruhu a avizuje i výběrové řízení na nového ředitele Dopravního podniku.

29. ledna 2023

Hudba z Ledáren ruší Pražany! Kultura se vypínat nebude,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 1. 2023  •  Hana Marvanová  •  4

Petice proti petici, slovo proti slovu. Po velké vlně vyostřených emocí, které v posledních týdnech vzbuzuje pořádání koncertů v Branických ledárnách, to vypadá, že organizátoři společně se zastupiteli města došli ke společné dohodě. Proti pořádání koncertů se v petici nejdříve vyslovilo kolem sedmi set lidí, když ale radní Hana Kordová Marvanová (STAN) oznámila že připravuje vyhlášku pro jejich omezení, vznikla petice nevypínejte kulturu, jejíž autoři označili vyhlášku za špatně připravenou a obávají se, že díky ní bude možné zakázat konání všech kulturních akcí po celé Praze.

15. prosince 2022

Praha stále bez primátora! Zastupitelé přerušili volbu do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 12. 2022  •  Hana Marvanová  •  8

Pražští zastupitelé ve čtvrtek nezvolili primátorem lídra Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) Bohuslava Svobodu (ODS). Po mnohahodinovém projednávání volbu přerušili zasedání do 9. února 2023. Přerušení volby primátora podpořilo 55 z celkových 65 zastupitelů hlavního města. Spolu se původně domluvila s hnutím ANO, že zvolí primátorem Svobodu, ale zbylých deset radních volit nebudou. Spolu a ANO chyběl jeden hlas, neboť proti dohodě se postavila radní Hana Kordová Marvanová (za Spolu), které vadí způsob volby. Proti se postavili také Piráti, Praha Sobě a pro volbu nehlasovala ani SPD. Volby v Praze vyhrálo Spolu před ANO a Piráty.

Praha se nového primátora nedočkala. Volba byla přerušena

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 15. 12. 2022  •  Hana Marvanová  •  5

Pražští zastupitelé ve čtvrtek nezvolí primátorem lídra SPOLU (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) Bohuslava Svobodu (ODS). Po mnohahodinovém projednávání volbu přerušili do zasedání 9. února 2023. Přerušení podpořilo 55 z celkových 65 zastupitelů hlavního města. SPOLU se původně domluvila s hnutím ANO, že zvolí primátorem Svobodu, ale o zbylých deseti radních hlasovat nebudou. Uskupením ale nakonec chyběl jeden hlas, neboť proti dohodě se postavila radní Hana Kordová Marvanová (za SPOLU), které vadí způsob volby. Proti byli také Piráti, Praha sobě a pro volbu nehlasovala ani SPD.

2. listopadu 2022

Jednání o vedení v Praze zablokovala Aliance pro stabilitu,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 11. 2022  •  Hana Marvanová  •  5

Vytvoření Aliance pro stabilitu, kterou uzavřeli Piráti s Prahou sobě, zablokovalo jednání o vedení hlavního města. Pro nás je to nepřijatelné – je to pokračování minulé vlády, řekla v pořadu Události, komentáře radní hlavního města Prahy Hana Kordová Marvanová (za SPOLU). Dodala, že některé věci se předchozímu vedení povedly, jiné jsou zanedbané. Členka vyjednávacího týmu Pirátů Jana Komrsková podotkla, že SPOLU odmítá s Piráty jednat. Piráti podle ní už přitom navrhují jednání kdykoliv.

9. října 2022

Malostranský zápisník: Andělé strážní se v Praze i v Brně...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 10. 2022  •  Hana Marvanová  •  5

Jak odclonit rozkladný vliv Hany Kordové Marvanové a Petra Hladíka? Pekelná babišovská klička ministra Síkely. Najde se nějaká netoxická Nagyová? A poletíme (nebo také ne) na Měsíc s hnutím STAN! V Malostranském zápisníku píše komentátor MF DNES Miroslav Korecký.

26. září 2022

Senátorkou za Prahu 11 se stala Hana Kordová Marvanová

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 9. 2022  •  Hana Marvanová  •  6

Ve druhém kole senátních voleb v obvodu Praha 11 zvítězila právnička Hana Kordová Marvanová (SPOLU). Získala 67,87 procenta hlasů. Druhý Ladislav Kos (Z+HPP 11) dostal 32,11 procenta hlasů. Druhého kola voleb se zúčastnilo 19,44 procenta voličů, v prvním před týdnem hlasovalo 29,56 procenta.

25. září 2022

Pro politiky příliš impulzivní, pro voliče ideální....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 9. 2022  •  Hana Marvanová  •  8

Když Starostové a nezávislí loni zvažovali, že by Hanu Kordovou Marvanovou (nyní nezávislá za ODS) poslali ve svých barvách do sněmovny, zvedla se poměrně velká vlna odporu. „Co kdyby koalice měla stojedničku a stála by na hlasu...

17. srpna 2022

Šlus s tajnůstkářskou politikou? Pražská radní kvůli kauze...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 8. 2022  •  Hana Marvanová  •  8

Kauza Dozimetr otřásla politickým děním v hlavním městě i v celé republice. V jejím důsledku se ukazuje, že jeden z nejvlivnějších pražských politiků, který vykonával čtyři roky i post náměstka primátora - Petr Hlubuček (STAN) - je vyšetřován z možné účasti na organizovaném zločinu. Radní Hana Kordová Marvanová (ODS) proto volá po transparentnějším fungování rady hl. m. Prahy, aby se eventuálním pochybným jednáním mohlo předejít. Naráží ale na nevůli koaličních partnerů.

21. června 2022

Vít Rakušan: Neměl jsem žádný důkaz. Hlubučka jsem se snažil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 6. 2022  •  Hana Marvanová  •  10

Předseda STAN Vít Rakušan se ohradil proti výtkám, že v kauze korupce v pražském dopravním podniku nezasáhl. Na twitteru v úterý uvedl, že neměl důkaz, a proto věc řešil jen politicky a snažil se oslabit pozici bývalého náměstka pražského primátora za STAN Petra Hlubučka, který jako jeden z obviněných skončil ve vazbě. Dosáhl toho, že se nestal lídrem pražské kandidátky pro obecní volby. Na podezřelé záležitosti Rakušana v dopise dříve upozornila pražská radní Hana Kordová Marvanová (Spojené síly pro Prahu).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.