Index vlivu Miroslav Toman - Index vlivu v politice

 
 

Miroslav Toman (* 6. února 1960 Žatec) je český podnikatel v zemědělství a bývalý náměstek ministrů zemědělství, od roku 2007 prezident Potravinářské komory ČR a od července 2013 ministr zemědělství ve vládě Jiřího Rusnoka.

 

Smrk není sprosté slovo, řekl Toman k situaci s kůrovcem

Červnové živly na jihu Moravy a v Ústeckém kraji způsobily zemědělcům škody ve výši 1,5 miliardy korun. Alespoň tak to vláda sečetla do konce června a tolik peněz taky vyčlenila na kompenzace. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) mluvil v pořadu Interview ČT24 o pomoci zemědělcům i boji proti kůrovci, v němž lesníkům zatím pomohlo chladné a deštivé léto.

Miroslav Toman aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
10.43Vliv / význam klesá
 

Jak nás Miroslav Toman ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Miroslav Toman ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Miroslav Toman v poslední době

 

12. červenece 2021

Smrk není sprosté slovo, řekl Toman k situaci s kůrovcem

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 7. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Červnové živly na jihu Moravy a v Ústeckém kraji způsobily zemědělcům škody ve výši 1,5 miliardy korun. Alespoň tak to vláda sečetla do konce června a tolik peněz taky vyčlenila na kompenzace. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) mluvil v pořadu Interview ČT24 o pomoci zemědělcům i boji proti kůrovci, v němž lesníkům zatím pomohlo chladné a deštivé léto.

22. června 2021

V Ropákovi roku 2020 je 12 finalistů, v Zelené perle 18...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 6. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Brno - Do ankety o antiekologický čin Ropák roku se letos sešlo 12 nominací, je mezi nimi například ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) či ministr průmyslu Karel Havlíček (za ANO)....

3. června 2021

Katastr nemovitostí bude na webu dál přístupný anonymně....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 6. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Přístup do webového katastru nemovitostí zůstane anonymní. Oznámil to ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) s tím, že Český úřad zeměměřický a katastrální (ČÚZK) zavede opatření proti zneužívání údajů. ČÚZK původně navrhoval, aby byl anonymní...

2. června 2021

[aktualita] Nahlížení do katastru bude dál bez přihlášení,...

Zdroj Lupa.cz ze dne 2. 6. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Přístup do Nahlížení do katastru nemovitostí bude nadále možný anonymně, oznámilo ministerstvo zemědělství. Předseda Českého úřadu zeměměřického a katastrálního (ČÚZK) Karel Večeře se na tom dohodl s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem. „Jako ryze technické opatření pro omezení robotických dotazů bude obnoveno využívání tzv. Turingova testu, známého pod zkratkou CAPTCHA. Uživatelé, kterým tento test (běžně užívaný i v jiných aplikacích) nevyhovuje, mohou využít přihlášení elektronickou…

13. dubna 2021

Kvóty na české potraviny v obchodech nebudou. Sněmovna...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 13. 4. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Povinný podíl českých potravin na pultech obchodů nakonec platit nebude. Sněmovna ho dnes na návrh Senátu vyřadila z novely zákona o potravinách. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) senátní návrh podpořil. Do novely se kvóty na potraviny dostaly ve Sněmovně na základě pozměňovacího návrhu poslanců SPD. Měly se už od příštího roku vztahovat na obchody s plochou nad 400 metrů čtverečních a na zákonem stanovené potraviny.

Sněmovna vyslyšela Senát a odmítla obchodnické kvóty pro...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 13. 4. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Povinný podíl českých potravin na pultech obchodů nakonec platit nebude. Poslanecká sněmovna ho v úterý na návrh Senátu vyřadila z novely zákona o potravinách. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) senátní návrh podpořil. Do novely se kvóty na potraviny dostaly ve sněmovně na základě pozměňovacího návrhu poslanců SPD. Měly se už od příštího roku vztahovat na obchody s plochou nad 400 metrů čtverečních a na zákonem stanovené potraviny.

19. března 2021

Evropská komise ukončila šetření ministra Tomana, Česko...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Evropská komise (EK) bez sankce ukončila prověřování ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) kvůli možnému střetu zájmů. Česká republika proto nebude vracet peníze za poskytnutí dotace pro firmu navázanou na Tomanovu rodinu. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vojtěch Bílý. Prověřování kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) a koncernu Agrofert nadále pokračuje.

Evropská komise uzavřela prověřování ministra zemědělství...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Evropská komise ukončila prověřování ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) kvůli možnému střetu zájmů bez sankce. Česko proto nebude vracet peníze za poskytnutí dotace pro firmu navázanou na Tomanovu rodinu. Na dotaz ČTK to v pátek sdělil...

EK ukončila řízení ohledně Tomanova střetu zájmů bez sankce,...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Praha - Evropská komise (EK) ukončila prověřování ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) kvůli možnému střetu zájmů bez sankce. Česká republika proto nebude vracet peníze za...

Ptačí chřipka zasáhla i Královéhradecko, pronikla do pěti...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Ptačí chřipka se rozšířila do chovů kachen firmy Perena v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Ve zmíněných oblastech je pět ohnisek, v součtu v chovech žije přes 50 tisíc ptáků. Informoval o tom ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). 

18. března 2021

Prodejní kvóty na české potraviny Senát odmítl, návrh se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 18. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Senát odmítl povinný podíl tuzemských potravin v českých obchodech. Novelu zákona o potravinách, která měla kvóty zavést od příštího roku, vrátil sněmovně s návrhem na vypuštění tohoto sporného návrhu. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) vyřazení kvót podpořil. Do vládní novely se kvóty dostaly ve sněmovně na základě pozměňovacího návrhu poslanců SPD a provází je od začátku kritika. Očekává se, že sněmovna už je znovu nepodpoří.

17. března 2021

Je třeba klást důraz na regionální potraviny, provedení kvót...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 17. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Kvóty na prodej českých potravin ve velkých obchodech platit nebudou. Ve čtvrtek je podle dohody zamítne Senát a vrátí zákon o potravinách zpátky do sněmovny. Senátoři se obávají například vyšších cen nebo nedostupnosti některých potravin. Ve sněmovně pak už podle zjištění České televize nebude pro kvóty potřebných 101 hlasů. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) považuje jejich provedení za špatné, důraz by kladl na lokální potraviny, řekl ve středečních Událostech, komentářích.

15. března 2021

Očkování na vládě: Jak se dostali k vakcínám Benešová, Toman...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 3. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Očkováno proti nemoci covid-19 už je nejméně pět ze 14 členů české vlády. Informovala o tom dnes večer Televize Seznam. Vedle premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), kteří dostali vakcínu mezi prvními, byli očkováni také ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a ministři obrany Lubomír Metnar (za ANO) a zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Televize uvedla, že podle odpovědí dalších ministerstev a obou komor Parlamentu zatím další političtí činitelé očkováni nebyli.

21. února 2021

Trojice ministrů zemědělství se přela o nastavení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 2. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) a exministři Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Petr Bendl (ODS) debatovali v Otázkách Václava Moravce o stavu českého zemědělství zasaženého koronavirem. Řeč přišla na stoupající ceny potravin i kompenzační program Agricovid. Z něho se dosud podařilo zemědělcům vyčerpat jen zlomek z alokovaných peněz.

22. ledna 2021

Situace je špatná, uvedlo ministerstvo o výskytu ptačí...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 22. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Ptačí chřipka, která byla ve čtvrtek potvrzena u uhynulých labutí na Písecku, zasáhla také malochov drůbeže na Táborsku. V Česku se podle ministra zemědělství Miroslava Tomana objeví další případy. Nákazová situace je podle něj špatná, nemoc je v mnoha evropských státech, řekl v pátek po jednání krizového štábu ministerstva.

Situace s ptačí chřipkou je špatná, uvedl Toman. Lidem ale...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 22. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

V Česku se objeví další nálezy uhynulých divokých ptáků na ptačí chřipku, očekává ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Nákazová situace je podle něj špatná, nemoc je v mnoha evropských státech, řekl ČTK po jednání krizového štábu ministerstva. Ve čtvrtek byla choroba letos poprvé potvrzena v ČR, šlo o dvě uhynulé labutě na Písecku.

Situace je špatná, uvedlo ministerstvo o výskytu ptačí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

V Česku se objeví další nálezy uhynulých divokých ptáků na ptačí chřipku, očekává ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Nákazová situace je podle něj špatná, nemoc je v mnoha evropských státech, řekl v pátek po jednání krizového štábu ministerstva. Ve čtvrtek byla choroba letos poprvé potvrzena v ČR, šlo o dvě uhynulé labutě na Písecku.

21. ledna 2021

Čechům české potraviny. Budou ale dražší a méně kvalitní,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 21. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Buďte "trochu nacionalisty", vyzval včera české poslance ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). A neformální hlasovací koalice složená ze zástupců ANO, sociální demokracie, komunistů a SPD Tomia Okamury ho vyslyšela. Sněmovnou prošel návrh...

3. ledna 2021

Z napadení kůrovcem se budou lesy v Česku zotavovat dalších...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Návrat k normálnímu stavu kvůli přemnoženému kůrovci v českých lesích nebude možný dalších tři až pět let. Lýkožrouti loni napadli 25 až 30 milionů metrů krychlových dříví, podobně jako předloni, zpracovatelé ho zvládli vytěžit mezi 22 až 25 miliony metrů krychlových. ČTK to v rozhovoru řekl ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Ministerstvo podle něj bude letos chtít najít pro vlastníky lesa sedm miliard na kompenzaci snížených cen dříví. Loni vyplatil na této dotaci zhruba stejně, na všech podporách vyplatil rekordních deset miliard korun.

Kvůli kůrovci potrvá v lesích návrat k normálu až pět let,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 1. 2021  •  Miroslav Toman  •  0

Návrat k normálnímu stavu kvůli přemnoženému kůrovci v českých lesích nebude možný dalších tři až pět let, obává se ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Ministerstvo podle něj bude letos chtít najít pro vlastníky lesa sedm miliard na kompenzaci snížených cen dříví. Loni vyplatil na této dotaci zhruba stejně, na všech podporách vyplatil rekordních deset miliard korun.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.