Index vlivu Vojtěch Filip - Index vlivu v politice

 
 

Člen KSČM

 
 

Vojtěch Filip (* 13. ledna 1955, Jedovary u Českých Budějovic) je český politik, současný předseda Komunistické strany Čech a Moravy, v letech 2002–2010 místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, v letech 1996 až 2013 člen Poslanecké sněmovny, počátkem 90. let poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění.

 

POLITIKA: Rudá hvězda o holi

Před patnácti lety, prvního října 2005, se Vojtěch Filip stal předsedou KSČM. Nyní, po výprasku v krajských a senátních volbách, oznámil, že se na stranickém sjezdu o post předsedy již ucházet nebude, a jeho éra tedy končí.

Vojtěch Filip aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
3.16Vliv / význam roste
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.140Vliv / význam roste
 

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vojtěch Filip v poslední době

 

13. října 2020

POLITIKA: Rudá hvězda o holi

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Před patnácti lety, prvního října 2005, se Vojtěch Filip stal předsedou KSČM. Nyní, po výprasku v krajských a senátních volbách, oznámil, že se na stranickém sjezdu o post předsedy již ucházet nebude, a jeho éra tedy končí.

9. října 2020

Vojtěch Filip skončí

Zdroj Neviditelný pes ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Čtete dobře, předseda komunistů neskončil, nýbrž skončí v tom smyslu, že 28. listopadu nebude na sjezdu kandidovat na vrcholný post. Byl v něm patnáct let. Může mluvit o úspěchu, nebo o fiasku?

Filip po volebním debaklu končí v čele komunistů. Sněmovnu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip oznámil, že nebude na sjezdu pozici v čele komunistické strany obhajovat. Celé vedení komunistické strany dalo kvůli neúspěchu v krajských a senátních volbách funkce k dispozici. Členové výkonného výboru vzali jejich krok na dnešním zasedání na vědomí, řekl Filip novinářům. Zda bude kandidovat znovu do Sněmovny, ještě rozhodnutý není, doplnil posléze Filip pro Blesk Zprávy. V současnosti je její místopředsedou.

Filip nebude obhajovat pozici předsedy KSČM. Funkci dal k...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip oznámil, že nebude na sjezdu pozici v čele komunistické strany obhajovat. Celé vedení komunistické strany dalo kvůli neúspěchu v krajských a senátních volbách funkce k dispozici. Členové výkonného výboru vzali jejich krok...

Komunisté rozhodují, zda skončí Filip v čele strany po...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Po patnácti letech může Vojtěch Filip skončit po volebním debaklu v čele KSČM. Na jednání vedení komunistické strany, výkonného výboru, dá v pátek svou funkci k dispozici, stejně jako místopředsedové. Komunisté, kteří tolerují menšinovou vládu Andreje Babiše, se po volbách dostali pouze do čtyř krajských zastupitelstev.

6. října 2020

Filip na odchodu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Nejdřív to vypadalo na listopadový sjezd strany, ale nově oznámil předseda komunistické strany Vojtěch Filip ochotu k rezignaci v pátek. Určitě se tak nestalo z hnutí mysli. Spíš je pravděpodobné, že ho k tomu přiměl tlak zevnitř strany, vyděšené katastrofálním výsledkem posledních voleb.

Vedení KSČM dá v pátek funkce k dispozici

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských...

Vedení KSČM dá v pátek funkce k dispozici

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských...

Filip i místopředsedové KSČM dají funkce k dispozici. Strana...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Po patnácti letech čeká české komunisty změna. Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských voleb, ve kterých komunisté...

5. října 2020

Filip jako šéf komunistů po debaklu končí? Babišovi to může...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Fiaskem dopadly krajské a senátní volby pro komunisty. Přichází o voliče i křesla, a tak změny přijdou brzy nejspíš i na těch nejvyšších postech. V rozhovoru pro Právo předseda KSČM Vojtěch Filip naznačil, že vedení dá své funkce k dispozici, a iDnesu řekl, že se to bude týkat i jeho funkce. Jména možných nových komunistických předáků jasná nejsou. Členové KSČM rozhodnou 28. listopadu na sjezdu.  Kdo se ale možná začíná bát, je premiér Andrej Babiš (ANO). Jak naznal třeba politolog Jiří Pehe, jediná cesta komunistů k úspěchu je přestat ho a jeho vládu tolerovat. Nejistá je navíc i pozice ČSSD a předsedy Jana Hamáčka, jež stranu k volebnímu úspěchu také nedovedl.

Vedení komunistů by mohlo dát před sjezdem funkce k...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 5. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunistická strana by podle jejích regionálních představitelů po prohře v krajských volbách měla zásadně změnit politiku. Kritizují celostátní vedení i jeho spolupráci s menšinovou vládou a to, jak ji voličům vysvětluje. Předseda strany Vojtěch Filip v rozhovoru pro deník Právo připustil, že by celé vedení KSČM mohlo před listopadovým sjezdem dát k dispozici své funkce. Podle místopředsedy Stanislava Grospiče zároveň chystá předsednictvo na pátek jednání se zástupci regionů.

1. října 2020

Chceme zase hejtmana a vrátit se do Senátu, říká šéf...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 1. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Přiznává, že se mu nelíbí, s jakým heslem a plakáty jeho strana jde do letošních voleb. Předseda KSČM Vojtěch Filip přesto věří, že strana obhájí post hejtmana a vrátí se do Senátu. Je naštvaný na předsedu Senátu Miloše Vystrčila z ODS, jehož cesta...

23. září 2020

Kromě Vojtěcha končí na ministerstvu i náměstek Vrubel

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Po rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha končí ve funkci politický náměstek Filip Vrubel. Informoval o tom na sociální síti LinkedIn. Jeho odchod a také odchod vedoucího ministrova kabinetu Petra Jaremy potvrdila ředitelka odboru komunikace s veřejností a tisková mluvčí Gabriela Štěpanyová, která rovněž ve funkci končí. Vojtěch oznámil veřejně svou rezignaci v pondělí, téhož dne jmenoval prezident Miloš Zeman jeho nástupcem Romana Prymulu (za ANO).

22. září 2020

Filip se shodl se Zemanem, že schodek rozpočtu bude vyšší

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 22. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Lány - Schodek rozpočtu na rok 2021 bude podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa vyšší než 116 miliard korun, jak prezentovala o víkendu v prvním návrhu ministryně financí Alena Schillerová...

Filip se shodl se Zemanem, že schodek rozpočtu bude vyšší

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 22. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Lány - Schodek rozpočtu na rok 2021 bude podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa vyšší než 116 miliard korun, jak prezentovala o víkendu v prvním návrhu ministryně financí Alena Schillerová...

Zeman se v Lánech sešel s Hamáčkem. S Filipem se shodl, že...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 22. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Prezident Miloš Zeman jednal v Lánech s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD). Ten po schůzce uvedl, že krajské a senátní volby proběhnou v řádném termínu 2. a 3. října. Zeman ještě před Hamáčkem přijal předsedu komunistů Vojtěcha Filipa, uvedl na twitteru prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

21. září 2020

Co předcházelo pádu ministra zdravotnictví Vojtěcha,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

V pondělí ráno rezignoval na svou funkci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Demisí chce vytvořit prostor pro nové řešení epidemie koronaviru, která v posledních dnech nabývá na závažnosti. Co jeho odchodu předcházelo, sledovali Klára Filipová, Hanuš Hanslík a Aneta Snopová z týmu Reportérů ČT.

10. září 2020

Filip dluží podle soudu omluvu spolku Milion chvilek za své...

Zdroj Tyden.cz ze dne 10. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Předseda KSČM Vojtěch Filip se má omluvit spolku Milion chvilek za výroky, jimiž jej spojil s loňským kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. Ve středu o tom rozhodl pražský městský soud, který částečně vyhověl žalobě, kterou se spolek domáhal ochrany dobré pověsti. Verdikt není pravomocný. Milion chvilek žádal omluvu i od komunistické strany.

9. září 2020

Filip se má omluvit Milionu chvilek za své výroky, rozhodl...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 9. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip se má omluvit spolku Milion chvilek za výroky, jimiž jej spojil s loňským kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. Dnes o tom rozhodl pražský...

Filip se má Milionu chvilek omluvit za své výroky o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 9. 2020  •  Vojtěch Filip  •  1

Předseda KSČM Vojtěch Filip se má omluvit spolku Milion chvilek za výroky, jimiž jej spojil s loňským kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. Ve středu o tom nepravomocně rozhodl pražský městský soud. Částečně vyhověl žalobě, kterou se spolek domáhal ochrany dobré pověsti; omluvu žádal Milion chvilek i od komunistické strany.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.