Index vlivu Vojtěch Filip - Index vlivu v politice

 
 

Člen KSČM

 
 

Vojtěch Filip (* 13. ledna 1955, Jedovary u Českých Budějovic) je český politik, současný předseda Komunistické strany Čech a Moravy, v letech 2002–2010 místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, v letech 1996 až 2013 člen Poslanecké sněmovny, počátkem 90. let poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění.

 

Předseda KSČM Filip po dvou dnech od infarktu opustil nemocnici

Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) na pražském Karlově náměstí povolili jeho propuštění po dopolední poradě. ČTK napsal, že po zastávce v kanceláři odjel domů do Českých Budějovic. 

Vojtěch Filip aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.45Vliv / význam roste
 

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vojtěch Filip v poslední době

 

21. února 2020

Předseda KSČM Filip po dvou dnech od infarktu opustil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) na pražském Karlově náměstí povolili jeho propuštění po dopolední poradě. ČTK napsal, že po zastávce v kanceláři odjel domů do Českých Budějovic. 

Předseda KSČM Filip po dvou dnech od infarktu opustil...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 21. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) na pražském Karlově náměstí...

Komunistu Filipa po infarktu pustili z nemocnice. Uvažuje o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Díky včasnému zásahu lékařů se už šéfu KSČM Vojtěchu Filipovi (65) daří lépe. Ve středu totiž prodělal infarkt. V pátek ráno ho z nemocnice pustili a přes Sněmovnu zamířil domů. Blesku mj. řekl, že uvažuje o sepsání závěti.

20. února 2020

Šéf komunistů Filip o infarktu: „Schytal“ to od ženy, udeří...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Šéf komunistů Vojtěch Filip (65) ve středu skončil v nemocnici. Ráno v jeho kanceláři se mu udělalo nevolno a ze sídla strany ho musela převézt záchranka s podezřením na infarkt. Šlo mu o život. Filipa obtíže překvapily. „Stalo se mi to poprvé,“ řekl Blesku v nemocnici a prozradil, jak reagovala jeho manželka. Řekla mu prý dvě věci.

Filipův stav se zlepšil, v nemocnici ale ještě zůstane

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 20. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Stav místopředsedy Sněmovny a předsedy KSČM Vojtěcha Filipa se po středečním infarktu a následném kardiologickém zákroku zlepšuje, Všeobecnou fakultní nemocnici (VFN) na pražském...

19. února 2020

Předseda KSČM Filip prodělal infarkt. Je mi dobře, vzkázal z...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Šéfa českých komunistů Vojtěcha Filipa ve středu dopoledne převezla záchranná služba do nemocnice. Podle informací iDNES.cz a MF DNES se mu přitížilo přímo v kanceláři v sídle strany v ulici Politických vězňů v Praze. Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze poté uvedla, že prodělal infarkt, který zdravotníci zachytili v časném stadiu.

Šéf komunistů Filip skončil v nemocnici, vezla ho záchranka:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip skončil v nemocnici. Podle informací Blesk Zpráv se mu udělalo nevolno v jeho kanceláři přímo v sídle strany. Lékaři zjistili místopředsedovi Sněmovny infarkt v časném stadiu. Po ošetření je jeho stav stabilní s nadějí na časné propuštění do domácí péče, uvedla nemocnice. Do rukou Filipa měl ve středu složit slavnostní slib nově zvolený veřejný ochránce práv Stanislav Křeček. Úkol po něm převzal místopředseda Sněmovny Tomio Okamura (SPD).

Křeček složil slib do rukou Okamury. Některé změny jsou...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Stanislav Křeček ve středu složil slib do rukou místopředsedy Sněmovny Tomia Okamury, a stal se tak oficiálně ombudsmanem. Do Brna, kde úřad veřejného ochránce práv sídlí, by tak měl zamířit ve čtvrtek. Okamura zaskočil za indisponovaného 1. místopředsedu Vojtěcha Filipa (KSČM), který skončil v nemocnici s podezřením na infarkt.

Filip prodělal infarkt, je ve stabilním stavu

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Místopředseda Sněmovny a předseda KSČM Vojtěch Filip měl dnes dopoledne infarkt. Lékaři ve Všeobecné fakultní nemocnici (VFN) na pražském Karlově náměstí ho zachytili v časném...

Filip prodělal infarkt, je ve stabilním stavu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Místopředseda Sněmovny a předseda KSČM Vojtěch Filip měl dnes dopoledne infarkt. Lékaři ve Všeobecné fakultní nemocnici (VFN) na pražském Karlově náměstí ho zachytili v časném...

Filip podstoupil po převozu do nemocnice kardiologický...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Místopředseda sněmovny a předseda KSČM Vojtěch Filip měl ve středu dopoledne infarkt. Lékaři ve Všeobecné fakultní nemocnici (VFN) na pražském Karlově náměstí ho zachytili v časném stadiu a Filip je po jejich zákroku ve stabilním stavu s nadějí na...

Předseda komunistů Filip skončil s infarktem v nemocnici. Za...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předsedu komunistické strany a prvního místopředsedu Poslanecké sněmovny Vojtěcha Filipa hospitalizovali ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Jako první o tom informoval server Novinky.cz. Hospitalizaci potvrdila ČT mluvčí KSČM Helena Grofová. Nemocnice později uvedla, že pětašedesátiletý politik utrpěl infarkt, lékaři jej zachytili v časném stádiu. Filip vzkázal, že v pátek se chce vrátit do práce.

Šéfa komunistů Filipa odvezli do nemocnice. Má podezření na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předsedu komunistů a místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Filipa odvezla ze sídla KSČM záchranka. Informoval o tom server Novinky. Podle něj byl převezen na interní kliniku Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí s podezřením na infarkt.

Vojtěcha Filipa odvezla záchranka

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předsedu komunistů Vojtěcha Filipa odvezla ze sídla KSČM záchranka. Podle informací Práva byl převezen na interní kliniku Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí s podezřením na infarkt.

12. února 2020

[článek] České kriminálky? Často zahraniční seriál...

Zdroj Lupa.cz ze dne 12. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

[5 minut čtení] Odkud se na obrazovce televize Nova vzali Specialisté a jaký původ má formát Polda na konkurenční Primě? České stanice sahají pro seriálové formáty i do Belgie nebo Finska. Mladý profesor Filip je génius a údajně praprapravnuk fyzika Alberta Einsteina, který je okolnostmi donucen vyměnit život ve vězení za spolupráci s policií při vyšetřování vražd. Tak televize Prima nastínila děj svého nového jarního seriálu Einstein v hlavní roli s Vojtěchem Kotkem.

1. února 2020

Spolek Milion chvilek podal žalobu na šéfa KSČM Filipa

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Spolek Milion chvilek podal žalobu na KSČM a jejího předsedu Vojtěcha Filipa. Žádá veřejnou omluvu za Filipovo vyjádření, ve kterém uskupení spojil s kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. K žalobě spolek přistoupil poté, co Filip nevyhověl stejnému požadavku z předžalobní výzvy. Filip uvedl, že spolku odpověděl a na soud je připraven.

„Chvilkaři“ žalují KSČM a Filipa. Na soud jsem připraven,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Spolek Milion chvilek v sobotu podal žalobu na KSČM a jejího předsedu Vojtěcha Filipa. Žádá veřejnou omluvu za Filipovo vyjádření, ve kterém uskupení spojil s kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. Milion chvilek o tom v sobotu informoval v tiskové zprávě. K žalobě spolek přistoupil poté, co Filip nevyhověl stejnému požadavku z předžalobní výzvy. Filip sdělil, že spolku odpověděl a na soud je připraven.

Milion chvilek podal žalobu, kde žádá omluvu po KSČM a...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 1. 2. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Spolek Milion chvilek podal žalobu na KSČM a jejího předsedu Vojtěcha Filipa. Žádá veřejnou omluvu za Filipovo vyjádření, ve kterém uskupení spojil s kybernetickým útokem na...

30. ledna 2020

Sněmovna jednala o zprávě komise k OKD. Kauza poškodila...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Sněmovna ve čtvrtek projednávala závěrečnou zprávu vyšetřovací komise k privatizaci společnosti OKD. Předseda komise Lukáš Černohorský (Piráti) uvedl, že případ privatizace a následného krachu těžební společnosti nenávratně poškodil důvěru občanů ve spravedlnost a systém parlamentní demokracie. Komunisté zase vyzvali vládu, aby se zabývala privatizačními zločiny. Při předcházejících interpelacích se dostali do sporu předseda KSČM Vojtěch Filip s Piráty.

26. ledna 2020

Filip volá po dohodovacím řízení kvůli plánu nechat Havlíčka...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip hrozí premiéru Andreji Babišovi (ANO) dohodovacím řízením k toleranční smlouvě kvůli rozhodnutí trvale ponechat Karla Havlíčka (za ANO) v čele dvou ministerstev zároveň. Babiš dal při jmenování Havlíčka ministrem dopravy najevo, že jej chce v čele tohoto resortu a zároveň i ministerstva průmyslu a obchodu ponechat do konce volebního období. V Otázkách Václava Moravce řekl Filip, že by mohl výhrady premiérovi vyjádřit na jaře během jednání o rozpočtu na příští rok.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.