Index vlivu Vojtěch Filip - Index vlivu v politice

 
 

Člen KSČM

 
 

Vojtěch Filip (* 13. ledna 1955, Jedovary u Českých Budějovic) je český politik, současný předseda Komunistické strany Čech a Moravy, v letech 2002–2010 místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, v letech 1996 až 2013 člen Poslanecké sněmovny, počátkem 90. let poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění.

 

Filip volá po dohodovacím řízení kvůli plánu nechat Havlíčka na dvou ministerstvech

Předseda KSČM Vojtěch Filip hrozí premiéru Andreji Babišovi (ANO) dohodovacím řízením k toleranční smlouvě kvůli rozhodnutí trvale ponechat Karla Havlíčka (za ANO) v čele dvou ministerstev zároveň. Babiš dal při jmenování Havlíčka ministrem dopravy najevo, že jej chce v čele tohoto resortu a zároveň i ministerstva průmyslu a obchodu ponechat do konce volebního období. V Otázkách Václava Moravce řekl Filip, že by mohl výhrady premiérovi vyjádřit na jaře během jednání o rozpočtu na příští rok.

Vojtěch Filip aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu: 1
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.4Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
9.12Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.26Vliv / význam roste
 

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední týden


Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vojtěch Filip v poslední době

 

26. ledna 2020

Filip volá po dohodovacím řízení kvůli plánu nechat Havlíčka...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 26. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip hrozí premiéru Andreji Babišovi (ANO) dohodovacím řízením k toleranční smlouvě kvůli rozhodnutí trvale ponechat Karla Havlíčka (za ANO) v čele dvou ministerstev zároveň. Babiš dal při jmenování Havlíčka ministrem dopravy najevo, že jej chce v čele tohoto resortu a zároveň i ministerstva průmyslu a obchodu ponechat do konce volebního období. V Otázkách Václava Moravce řekl Filip, že by mohl výhrady premiérovi vyjádřit na jaře během jednání o rozpočtu na příští rok.

25. ledna 2020

Družstvo českých skokanů bylo v Zakopaném sedmé, zvítězilo...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 25. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Čeští skokani na lyžích skončili na Světovém poháru v Zakopaném sedmí v závodě družstev. Kvarteto Viktor Polášek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa a Roman Koudelka potvrdilo nadějné výkony z páteční kvalifikace jednotlivců.
  Další články k tématu:
 • Od skokanů na lyžích byl odvolán trenér Jiroutek. Zrada, říká Koudelka
 • Odvolaný kouč skokanů: Děkuju klukům, že mají charakter a promluvili

24. ledna 2020

Na můstku v Zakopaném se představí všichni čtyři čeští...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 24. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Stoprocentně úspěšní byli čeští skokani na lyžích v kvalifikaci Světového poháru v Zakopaném. Do nedělního závodu postoupili Roman Koudelka, Vojtěch Štursa, Viktor Polášek i Filip Sakala. Kompletní kvarteto naposledy kvalifikaci zvládlo na začátku prosince v Nižním Tagilu.

21. ledna 2020

Babiš má problém. ČSSD a komunisté nechtějí Havlíčka na dvou...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 21. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Vládní ČSSD i komunisté, kteří tolerují kabinet, by upřednostňovali, aby vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) nebyl až do příštích voleb vedle ministra průmyslu a obchodu i šéfem ministerstva dopravy. Jejich představitelé to dnes řekli ve Sněmovně. Podle předsedy poslanců ČSSD Jana Chvojky by sociální demokracie mohla téma otevřít na zasedání koaliční rady. Také šéf KSČM Vojtěch Filip chce o záležitosti jednat s premiérem Andrejem Babišem (ANO), jmenování Havlíčka považuje za přechodné. Obě strany se staví i proti sloučení obou ministerstev.

20. ledna 2020

Náhradník Patzel se mohl stát hrdinou. Chorvaté ještě...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 20. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Byl posledním hráčem, kdo se nevešel do konečné nominace na házenkářské Euro. Trenéři českého výběru Daniel Kubeš a Jan Filip se nakonec rozhodli pro Matěje Klímu, ale ten se při tréninku ve Vídni zranil a tak ho ve Vídni nahradil právě Vojtěch Patzel. Pikantní je, že oba talentovaní házenkáři oblékají dres pražské Dukly.

17. ledna 2020

Komunisté budou mluvit do „spravedlivých“ důchodů. Babiš je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunisté se zapojí do diskuse o plánovaných změnách systému důchodů. Předseda KSČM Vojtěch Filip se v pátek s premiérem Andrejem Babišem (ANO) dohodl na zapojení KSČM do nové skupiny, která má probrat výsledky komise pro spravedlivé důchody. Filip to po jednání řekl novinářům. Babiš dodal, že ve skupině budou za ANO lidé z praxe, další zastoupí vládní ČSSD a možnost vyslat svého experta dostali i komunisté. Vedení ČSSD se odpoledne usneslo, že návrh komise pro spravedlivé důchody podporuje. Chce jednat o daňových změnách, které zajistí financování důchodů.

14. ledna 2020

„Chvilkaři“ udeřili na šéfa komunistů: Omluvte se, jinak...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Milion chvilek poslal předžalobní výzvu předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi kvůli tomu, že dříve naznačil, že by spolek mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou nemocnici. Požaduje do týdne Filipovu omluvu, jinak na něj podá žalobu na ochranu dobré pověsti. Milion chvilek o tom informoval v úterní tiskové zprávě.

Kyberútok na nemocnici? Milion chvilek chce od Filipa omluvu...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Milion chvilek poslal předžalobní výzvu předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi kvůli tomu, že dříve naznačil, že by spolek mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou nemocnici. Požaduje do týdne Filipovu omluvu, jinak na něj podá žalobu na ochranu dobré pověsti. Milion chvilek o tom informoval v tiskové zprávě.

Milion chvilek chce od šéfa KSČM Filipa omluvu za výroky o...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 14. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Milion chvilek poslal předžalobní výzvu předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi kvůli tomu, že dříve naznačil, že by spolek mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou...

Šéf komunistů Filip (65) se pochlubil přírůstkem od dcery a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Šéf komunistů Vojtěch Filip oslavil v pondělí pětašedesáté narozeniny. V rozhovoru pro Blesk Zprávy se pochlubil, jaký dostal dárek a jaké oslavy chystá s kolegy. Místopředseda Poslanecké sněmovny si pochválil současnou situaci, kdy jeho strana toleruje vládu Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov jim to přináší bližší kontakt s občany i možnost podílet se na důležitých rozhodnutích. Už na jaře budou komunisté volit vedení, Filip v rozhovoru připustil, že by mu ve vedení vyhovoval například hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

13. ledna 2020

Dostane KSČM v dubnu novou vedoucí tvář? V Rozstřelu odpoví...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunisté si v dubnu budou volit nové vedení. Stávající předseda Vojtěch Filip zatím neoznámil, zda bude opět kandidovat. Je tedy možné, že stranu brzy povede úplně nová tvář. Novým lídrem by se rád stal poslanec Leo Luzar, který bude hostem úterního Rozstřelu, a to od půl jedné odpoledne.
  Další články k tématu:
 • Poslední bitva vzplála. Rebelové v KSČM chtějí sesadit předsedu Filipa

12. ledna 2020

Rudý šéf slaví 65 let. Filip pomohl komunistům z izolace...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 1. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip patří ke stálicím české politické scény a v pondělí oslaví 65. narozeniny. Také se mu podařilo dosáhnout nejvyšší ústavní funkce z polistopadových komunistů, s přestávkami je již zhruba 13 let místopředsedou Poslanecké sněmovny, od června 2018 dokonce prvním místopředsedou. Jím řízená strana, která byla kvůli totalitní minulosti v určité izolaci od demokratických stran, se nyní dokonce nepřímo podílí na vládě, když toleruje a podporuje menšinovou koalici hnutí ANO a ČSSD. A to i přesto, že v posledních volbách na podzim 2017 komunisté utrpěli debakl, když se ziskem 15 mandátů dopadli nejhůře ve své historii.

18. prosince 2019

Student podal trestní oznámení na Filipa. Kvůli jeho výrokům...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 18. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Student práva na Masarykově univerzitě v Brně Ondřej Zeman podal trestní oznámení na předsedu KSČM Vojtěcha Filipa. Zeman to dnes řekl ČTK. Důvodem jsou Filipovy výroky, kterými naznačil, že spolek Milion chvilek pořádající demonstrace proti premiérovi by mohl mít spojitost s kybernetickým útokem na benešovskou nemocnici. Zemanovi také vadí, že Filip označil zástupce některých opozičních stran za kolaborantské a vlastizrádné. Student to považuje za křivé obvinění. 

Student z Brna podal trestní oznámení na Filipa za jeho...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 18. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Brno - Student práva na Masarykově univerzitě v Brně Ondřej Zeman podal trestní oznámení na předsedu KSČM Vojtěcha Filipa. Zeman to dnes řekl ČTK. Důvodem jsou Filipovy výroky, kterými...

Student z Brna podal trestní oznámení na Filipa za jeho...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 18. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Brno - Student práva na Masarykově univerzitě v Brně Ondřej Zeman podal trestní oznámení na předsedu KSČM Vojtěcha Filipa. Zeman to dnes řekl ČTK. Důvodem jsou Filipovy výroky, kterými...

17. prosince 2019

Filipovy výroky o kyberútoku: Milion chvilek přemýšlí o...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Spolek Milion chvilek zváží možnost právní obrany proti výrokům předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který naznačil, že spolek by mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou nemocnici. Serveru Aktuálně.cz to řekl místopředseda spolku Benjamin Roll. K Filipovým výrokům se budou chtít představitelé spolku vyjádřit i dnes večer na demonstraci za demisi premiéra Andreje Babiše (ANO) v centru Prahy.  

Milion chvilek zváží právní obranu proti Filipovým výrokům

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 17. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Spolek Milion chvilek zváží možnost právní obrany proti výrokům předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který naznačil, že spolek by mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou...

Milion chvilek zváží právní obranu proti Filipovým výrokům

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Spolek Milion chvilek zváží možnost právní obrany proti výrokům předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který naznačil, že spolek by mohl nést odpovědnost za kybernetický útok na benešovskou nemocnici.

Filip obvinil „chvilkaře“ z blokády nádraží, spojil je s...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda strany KSČM Vojtěch Filip se na 9. zasedání Ústředního výboru KSČM v Praze pustil do spolku Milionu chvilek. Podle něj by mohl mít spolek a protesty souvislost s kybernetickým útokem na nemocnici v Benešově. Pustil se také do opozice. Parlamentní strany KDU-ČSL, TOP 09, ODS a Piráty označil za kolaboranty, kteří ohrožují suverenitu České republiky.
  Další články k tématu:
 • Benešovskou nemocnici ochromil počítačový virus, několik pacientů odvezli
 • Václavák bouřil proti Babišovi. Rezignovat nehodlám, vzkázal premiér

12. prosince 2019

Kalousek tleská, Filip se bouří. Vlasovci v Řeporyjích stále...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 12. 12. 2019  •  Vojtěch Filip  •  0

Pražské Řeporyje nemají ani pět tisíc obyvatel, přesto úterní rozhodnutí místních zastupitelů v čele se starostou Pavlem Novotným z ODS rozděluje českou politiku. Záměr vybudovat pietní místo na památku vlasovcům, kteří zahynuli při osvobozování Prahy, byl schválen. Miroslav Kalousek Řeporyjím k rozhodnutí pogratuloval, šéf komunistů Vojtěch Filip ho označil za chybu.
  Další články k tématu:
 • Zastupitelé pražských Řeporyjí odsouhlasili stavbu pietního místa vlasovcům
 • Novotný napsal dopis Putinovi, o pomníku s Ruskem diskutovat nehodlá
 • DOKUMENT: Dopis Pavla Novotného adresovaný ruské ambasádě a Putinovi

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.