Index vlivu Vojtěch Filip - Index vlivu v politice

 
 

Člen KSČM

 
 

Vojtěch Filip (* 13. ledna 1955, Jedovary u Českých Budějovic) je český politik, současný předseda Komunistické strany Čech a Moravy, v letech 2002–2010 místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, v letech 1996 až 2013 člen Poslanecké sněmovny, počátkem 90. let poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění.

 

Komunisté asi podpoří prodloužení nouzového stavu. Je nutný kvůli pomoci v nemocnicích, řekl Filip

Komunisté ve sněmovně pravděpodobně podpoří vládní žádost o prodloužení nouzového stavu. Šéf KSČM Vojtěch Filip po středečním jednání s premiérem Andrejem Babišem (ANO) řekl, že by měl nouzový stav platit, dokud je nutná pomoc vojáků v nemocnicích či sociálních ústavech. S předsedou vlády projednával i možnosti využití vakcín proti covidu-19 z Ruska a Číny i to, jak budou fungovat lyžařské areály o jarních prázdninách.

Vojtěch Filip aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
7.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
18.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.137Vliv / význam klesá
 

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední týden


Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Vojtěch Filip ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Vojtěch Filip v poslední době

 

20. ledna 2021

Komunisté asi podpoří prodloužení nouzového stavu. Je nutný...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 1. 2021  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunisté ve sněmovně pravděpodobně podpoří vládní žádost o prodloužení nouzového stavu. Šéf KSČM Vojtěch Filip po středečním jednání s premiérem Andrejem Babišem (ANO) řekl, že by měl nouzový stav platit, dokud je nutná pomoc vojáků v nemocnicích či sociálních ústavech. S předsedou vlády projednával i možnosti využití vakcín proti covidu-19 z Ruska a Číny i to, jak budou fungovat lyžařské areály o jarních prázdninách.

11. prosince 2020

Komunisté dál podmiňují podporu rozpočtu škrtem v obraně....

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 11. 12. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) po jednání s komunisty o podobě státního rozpočtu na příští rok znovu odmítla požadované snížení výdajů na obranu o deset miliard korun. Nepočítá ani s rozpočtovým provizoriem; komunisté, o které se opírá vládní většina, přitom obrannými škrty podmiňují podporu ve sněmovně. Předseda KSČM Vojtěch Filip uvedl, že komunisté na odebrání deseti miliard z obranného rozpočtu trvají, jinak návrh státního rozpočtu na příští rok nepodpoří.

8. prosince 2020

KSČM váhá s podporou vlády u nouzového stavu i rozpočtu. Po...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Návštěvní den u Miloše Zemana. Po prvním vicepremiérovi a šéfovi ČSSD Janu Hamáčkovi přijal prezident také místopředsedu Poslanecké sněmovny a předsedu KSČM Vojtěcha Filipa. Na schůzku ho opět doprovázela také předsedkyně rozpočtového výboru Miloslava Vostrá. Pracovní jednání ale začalo s hodinovým zpožděním. Vedle podpory státního rozpočtu licitují komunisté s vládou také o podpoře prodloužení nouzového stavu.  

Zeman slíbil v případě potřeby uspořádat jednání Filipa a...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 8. 12. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Prezident Miloš Zeman slíbil předsedovi komunistů Vojtěchovi Filipovi, že v případě potřeby svolá na Hrad schůzku s ministrem obrany Lubomírem Metnarem. Filip to řekl ČTK po...

KSČM váhá s podporou vlády u nouzového stavu i rozpočtu. Po...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Prezident Miloš Zeman dnes přijal na Pražském hradě vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD). Odpoledne za hlavou státu přijel i předseda komunistů Vojtěch Filip (KSČM). Schůzka byla původně plánovaná na 15. hodinu, ale byla posunuta. Komunisté vedle toho řeší s vládou i podporu u stavu nouze, jehož prodloužení má ve středu posuzovat Sněmovna.

Vláda zatím komunisty o státním rozpočtu nepřesvědčila,...

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 12. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunisté se zatím nedohodli s vládou na podpoře státního rozpočtu na příští rok, řekl novinářům po úterní schůzce s premiérem Andrejem Babišem (ANO) předseda KSČM Vojtěch Filip.

19. listopadu 2020

Začíná Světový pohár skokanů na lyžích. Chceme bodovat,...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 19. 11. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

České skoky na lyžích bude na úvod Světového poháru reprezentovat kvarteto Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek, Filip Sakala a Vojtěch Štursa. Sezona se třemi vrcholy odstartuje na můstku ve Wisle páteční kvalifikací a naostro vypukne dvěma víkendovými závody.

16. listopadu 2020

[článek] Jak vláda odmítla, aby novináři z ČT a rozhlasu...

Zdroj Lupa.cz ze dne 16. 11. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

[6 minut čtení] Když přišel šéf komunistů Vojtěch Filip s nápadem, aby novináři České televize a Českého rozhlasu přiznávali majetek, vyvolalo to posměch, pobouření a údiv. Návrh zákona ale úplně nespadl pod stůl. Plán komunistické strany, aby novináři zaměstnaní v České televizi a Českém rozhlase předkládali majetková přiznání, ještě neskončil na smetišti dějin. Zkoumání majetku by měla umožnit novela zákona o střetu zájmů, se kterou přišel předseda komunistů Vojtěch Filip. Poprvé toto téma vnesl do veřejné debaty před rokem a vyvolal tím řadu nesouhlasných, potažmo posměšných ohlasů. Pak bylo kolem zákona víceméně ticho. Spící návrh by ale měl pomalu postoupit do další fáze.

9. listopadu 2020

Filip zůstává šéfem komunistů i po debaklu v krajských...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 11. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Očekávaná výměna předsedy KSČM po patnácti letech se komplikuje. Po debaklu v letošních krajských volbách nejprve Vojtěch Filip straníkům oznámil, že koncem listopadu na sjezdu v Brně složí funkci. A ve straně vykrystalizovala tři křídla, která...

6. listopadu 2020

Epidemie odkládá sjezd KSČM. Filip ji vede dál, nechce...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 11. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Komunisté kvůli koronaviru odkládají sjezd, který se měl uskutečnit na konci listopadu na Výstavišti v Brně a měl po něm v čele strany skončit Vojtěch Filip. Je to už podruhé, kdy bude sjezd odložen, první termín byl letos na jaře. „Nejzazší termín sjezdu je podle stanov v květnu 2022,“ řekl iDNES.cz šéf strany Vojtěch Filip.

Komunisté si předsedu vyberou nejdřív na jaře, opět odložili...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 11. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

KSČM odložila volební sjezd. Delegáti se měli sejít koncem listopadu v Brně a vybrat nové vedení strany. Krajská hygienická stanice ale konání akce kvůli epidemii nepovolila. Výkonný výbor strany v pátek přijal novelizaci stanov. V prosinci chce rozhodnout o novém termínu sjezdu, který bude zřejmě nejdřív na jaře. Rozhodnutí musí ještě potvrdit členové Ústředního výboru, řekl předseda strany Vojtěch Filip.

13. října 2020

POLITIKA: Rudá hvězda o holi

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Před patnácti lety, prvního října 2005, se Vojtěch Filip stal předsedou KSČM. Nyní, po výprasku v krajských a senátních volbách, oznámil, že se na stranickém sjezdu o post předsedy již ucházet nebude, a jeho éra tedy končí.

9. října 2020

Vojtěch Filip skončí

Zdroj Neviditelný pes ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Čtete dobře, předseda komunistů neskončil, nýbrž skončí v tom smyslu, že 28. listopadu nebude na sjezdu kandidovat na vrcholný post. Byl v něm patnáct let. Může mluvit o úspěchu, nebo o fiasku?

Filip po volebním debaklu končí v čele komunistů. Sněmovnu...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip oznámil, že nebude na sjezdu pozici v čele komunistické strany obhajovat. Celé vedení komunistické strany dalo kvůli neúspěchu v krajských a senátních volbách funkce k dispozici. Členové výkonného výboru vzali jejich krok na dnešním zasedání na vědomí, řekl Filip novinářům. Zda bude kandidovat znovu do Sněmovny, ještě rozhodnutý není, doplnil posléze Filip pro Blesk Zprávy. V současnosti je její místopředsedou.

Filip nebude obhajovat pozici předsedy KSČM. Funkci dal k...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Předseda KSČM Vojtěch Filip oznámil, že nebude na sjezdu pozici v čele komunistické strany obhajovat. Celé vedení komunistické strany dalo kvůli neúspěchu v krajských a senátních volbách funkce k dispozici. Členové výkonného výboru vzali jejich krok...

Komunisté rozhodují, zda skončí Filip v čele strany po...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 9. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Po patnácti letech může Vojtěch Filip skončit po volebním debaklu v čele KSČM. Na jednání vedení komunistické strany, výkonného výboru, dá v pátek svou funkci k dispozici, stejně jako místopředsedové. Komunisté, kteří tolerují menšinovou vládu Andreje Babiše, se po volbách dostali pouze do čtyř krajských zastupitelstev.

6. října 2020

Filip na odchodu

Zdroj Neviditelný pes ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Nejdřív to vypadalo na listopadový sjezd strany, ale nově oznámil předseda komunistické strany Vojtěch Filip ochotu k rezignaci v pátek. Určitě se tak nestalo z hnutí mysli. Spíš je pravděpodobné, že ho k tomu přiměl tlak zevnitř strany, vyděšené katastrofálním výsledkem posledních voleb.

Vedení KSČM dá v pátek funkce k dispozici

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských...

Vedení KSČM dá v pátek funkce k dispozici

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Praha - Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských...

Filip i místopředsedové KSČM dají funkce k dispozici. Strana...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 6. 10. 2020  •  Vojtěch Filip  •  0

Po patnácti letech čeká české komunisty změna. Předseda KSČM Vojtěch Filip i místopředsedové strany dají na pátečním jednání Výkonného výboru KSČM své funkce k dispozici. Je to reakce na výsledek senátních a krajských voleb, ve kterých komunisté...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.