Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Zvířecí ombudsman bude hájit práva zvířat. Pomoc nabízí veřejnosti a zvířecím záchranářům

Pomáhat všem zvířatům, která se stanou obětí týrání, špatného zacházení nebo se ocitnou v nouzi, to je hlavní cíl neziskové organizace Zvířecí ombudsman, již se svými spolupracovníky založil europoslanec Jiří Pospíšil. Podpořila ho i herečka Eva Holubová, která chce být aktivním členem spolku.

Jiří Pospíšil aktuálně...

Pořadí: 6Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
16.16Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

2. října 2022

Zvířecí ombudsman bude hájit práva zvířat. Pomoc nabízí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 10. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pomáhat všem zvířatům, která se stanou obětí týrání, špatného zacházení nebo se ocitnou v nouzi, to je hlavní cíl neziskové organizace Zvířecí ombudsman, již se svými spolupracovníky založil europoslanec Jiří Pospíšil. Podpořila ho i herečka Eva Holubová, která chce být aktivním členem spolku.

18. červenece 2022

Odstoupení by bylo přiznání, odmítl Pospíšil výzvu, ať se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 7. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

Bývalý šéf TOP 09 Jiří Pospíšil zůstává na druhém místě pražské kandidátky koalice Spolu, ač ho k odchodu vyzvala šéfka strany Markéta Pekarová Adamová i další členové TOP 09. „Domnívám se, že odstoupení by bylo vnímáno jako přiznání viny - a tu já absolutně odmítám,“ sdělil iDNES.cz Pospíšil v pondělí, kdy se sešel výkonný výbor TOP 09.

4. červenece 2022

Stáhne Hlubučkova kauza i Pospíšila? Na jeho místě bych...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 7. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Kauza Dozimetr, jež se týká ovlivňování zakázek v pražském Dopravním podniku a v níž jsou obiněni mj. exnáměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN) a podnikatel Michal Redl, se dotýká také europoslance a pražského zastupitele za TOP 09 Jiřího Pospíšila. Už minulý týden ho k rezignaci vyzvali Piráti, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nyní v rozhovoru pro Lidovky.cz uvedla, že by už neměl kandidovat.

29. června 2022

Další otřesy na pražském magistrátu: Rezignujte, vyzývají...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho spojení s podnikatelem Michalem Redlem obviněným v kauze Dozimetr. Uvedla to Martina Vacková, hlavní poradkyně primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Piráti se odvolávají na rozhovor serveru Seznam Zprávy s obviněným podnikatelem Pavlem Dovhomiljou, který se k účasti na zločinech v kauze kolem pražského dopravního podniku (DPP) přiznal a podle serveru své svědectví následně zopakoval vyšetřovatelům. Pospíšil je pražským zastupitelem a členem několika magistrátních komisí.

Piráti v Praze vyzvali kvůli kauze Dozimetr k rezignaci...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Praha - Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho...

Piráti v Praze vyzvali kvůli kauze Dozimetr k rezignaci...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Praha - Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho...

21. června 2022

Hlavy padají i v TOP 09: Fremr končí! Kvůli kontaktům s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

V souvislosti s kauzou pražského dopravního podniku (DPP) končí členství v TOP 09 Jiří Fremr, který je poradcem europoslance a šéfa pražské TOP 09 Jiřího Pospíšila. Na kandidátce Spolu v komunálních volbách pak nebude místostarosta Prahy 9 Marek Doležal, který v pondělí vedle rezignace na členství v dozorčí radě DPP odstoupil i z kandidátky pro komunální volby a následně rezignoval na post místostarosty. Po jednání pražského předsednictva TOP 09 o tom informoval Pospíšil, píše Deník N. Fremr ani Doležal nejsou podle médií mezi obviněnými v kauze korupce v dopravním podniku, oba ale končí kvůli kontaktům se stíhanými, bývalým primátorovým náměstkem Petrem Hlubučkem a lobbistou Michalem Redlem. Předsednictvo TOP 09 následně vyzvalo Marka Doležala a Jiřího Fremra, aby okamžitě ukončili členství ve straně, vzdali se všech veřejných funkcí i účasti na kandidátce.

Kvůli korupční kauze začaly padat hlavy i v TOP 09, končí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Jiří Fremr, poradce europoslance a pražské TOP 09 Jiřího Pospíšila, v souvislosti s kauzou pražského dopravního podniku (DPP) ve straně končí. Na kandidátce v komunálních volbách nebude figurovat ani místostarosta Prahy 9 Marek Doležal, který v pondělí rezignoval na svůj post v dozorčí radě DPP. V úterý dopoledne Doležal rezignoval i na místo místostarosty Prahy 9.

18. června 2022

Pospíšil zažaluje Čižinského, vadí mu jeho výroky o roli TOP...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Europoslanec TOP 09 Jiří Pospíšil podá žalobu na starostu Prahy 7 Jana Čižinského. Vadí mu jeho výroky ohledně údajné korupce v pražském dopravním podniku. Čižinský tvrdí, že se jeden z podezřelých Matej Augustín stal ekonomickým ředitelem dopravního podniku i díky TOP 09. Pospíšil informoval o plánu podat žalobu v reakci na twitteru.

4. června 2022

Eva Holubová vyrazila do Bruselu

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Ne každý herec se plete do politiky, avšak Eva Holubová angažovaná je a byla vždycky. Mnoho let byla velkou přítelkyní Václava Havla, v poslední době se pak čím dál více sbližuje s bývalým ministrem spravedlnosti a současným europoslancem Jiřím Pospíšilem. SEDMIČKA získala exkluzivní fotky ze společného pobytu v Bruselu.

24. května 2022

Sběratelku umění Medu Mládkovou pochovali do rodinné hrobky...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 24. 5. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  2

Sběratelka umění a mecenáška Meda Mládková, která zemřela 3. května ve věku 102 let, v úterý spočinula v rodinné hrobce svého manželka Jana Viktora Mládka v Rosicích u Brna. Do hrobu byla uložena společně s jeho zpopelněnými ostatky. Jan Viktor Mládek zemřel v létě 1989 krátce před sametovou revolucí v exilu v USA. Jeho ostatky Mládková vzala s sebou zpět do vlasti a jejím přáním právě bylo, aby oba spočinuli po její smrti v Rosicích, řekl dnes na rosickém hřbitově předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových Jiří Pospíšil.

15. dubna 2022

Odešla ikona animovaného filmu. Vlasta Pospíšilová...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 15. 4. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

V noci na pátek zemřela animátorka a režisérka Vlasta Pospíšilová, poslední ze slavného týmu Jiřího Trnky. Režírovala oblíbený seriál Broučci, život dala postavám z Werichova Fimfára a podílela se také na tvorbě seriálu Pat a Mat nebo Pan Tau. Bylo jí 87 let. 

4. března 2022

Dávno jsme upozorňovali, že Putin je zločinec, říká...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 3. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

/ROZHOVOR/ Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) patří k nejzkušenějším českým politikům. Dokládají to i jeho slova, že Putinovou agresí vůči Ukrajině nebyl příliš překvapen. Indicií, že k ní dojde, totiž podle něj bylo víc než dost.

3. března 2022

Pospíšil: Zeman se choval jako ruský špion, když dříve hájil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 3. 3. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) je přesvědčen, že Putinově rozpínavosti pomohl Západ svou laxností po anexi Krymu v roce 2014. „Bralo se to tak, že je to součást Putinovy politiky ovládání blízkého okolí. Tím, že Krym byl před rokem 1954 součástí Ruska, část politiků zpochybňovala ukrajinský nárok na toto území. Samozřejmě to byla chyba, protože anexe Krymu byla jednoznačně porušením mezinárodního práva. Nezapomínejme, že řada evropských zemí s Ruskem čile obchodovala a že Evropa je závislá na jeho surovinách. Hlavní důvod shovívavosti nad Krymem byly ekonomické vztahy a dodávky plynu a ropy,“ říká v rozhovoru pro Deník.

2. března 2022

Pospíšil v Blesku: Evropa si dlouhodobě kope hrob. Putin...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 3. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu Epicentrum vysvětloval, proč je pro zlychlené přijetí Ukrajiny do Evropské Unie, jak dlouho by tento proces potrval i to, proč dosud země vhodným kandidátem nebyla a co se změnilo. Nevyhnul se kritice pomalé reakce západu, která podle něj plynula jak z nezkušenosti, tak ekonomických zájmů. Tlaku válečného zločince Vladimira Putina nesmí Evropa podle jeho slov ustoupit.

25. ledna 2022

Spolu v Praze: ODS, TOP 09 a lidovci půjdou do komunálních...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 1. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  1

Pražská ODS, TOP 09 a KDU-ČSL půjdou do podzimních komunálních voleb společně v koalici Spolu, která bude stejná jako na parlamentní a vládní úrovni. Koaliční smlouvu chtějí mít hotovou do konce března. Za volební úspěch budou považovat výsledek nad 30 procent hlasů. Lídr kandidátky bude z řad občanských demokratů. Při podpisu memoranda o spolupráci to řekli předsedové krajských organizací Marek Benda (ODS), Jiří Pospíšil (TOP 09) a Vít Šolle (KDU-ČSL). TOP 09 a lidovci nyní v Praze v uskupení Spojené síly pro Prahu (TOP 09 a STAN) vládnou s Piráty a Prahou Sobě, ODS je v opozici.

14. září 2021

Efektivnější sněmovně by pomohla změna jednacího řádu, soudí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 14. 9. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  1

Končící Poslanecká sněmovna měla nejvíce schůzí, ale dosáhla nejméně schválených zákonů. Její předseda Radek Vondráček (ANO) v pořadu Události, komentáře podotkl, že poslanci se museli věnovat covidové agendě, jinak by byla statistika odlišná. Domnívá se také, že by se měly změnit interpelace. S tím souhlasili i místopředseda sněmovny Vojtěch Pikal (Piráti) a europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09), který byl v minulosti rovněž sněmovním místopředsedou. 

15. červenece 2021

Rok od devastujícího požáru v Museu Kampa: Rekonstrukce se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 7. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  1

Rekonstrukce Sovových mlýnů v Praze, ve kterých sídlí Muzeum Kampa, není ani rok po požáru dokončena. Loni 15. července hořelo ve strojovně, umělecká díla nebyla zasažena ohněm, ale množství jich bylo poškozeno kouřem a zplodinami. Předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových, které muzeum provozuje, Jiří Pospíšil uvedl, že díla jsou až na některé jednotlivosti restaurována.

2. červenece 2021

Pomoc z EU může jižní Moravě významně pomoci, míní Pospíšil....

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 7. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  1

V čele české právní soustavy nemůže stát bývalý kariérní komunista jako Igor Stříž, má jasno europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (TOP 09). Přístup současné šéfky resortu Marie Benešové (za ANO) označuje za amatérský a poukazuje na fakt, že její návrh na post nejvyššího státního zástupce po Pavlu Zemanovi nemá podporu ani u koaličních partnerů. Europoslanec se pro Blesk Zprávy rozmluvil také o tom, jakými konkrétními mechanismy disponují evropské instituce pro případnou finanční pomoc obětem ničivých bouřek a tornáda na jižní Moravě nebo o problémech, které vidí v souvislosti s možným prolomením patentů na proticovidové vakcíny.

28. června 2021

Jestli mohl být Stříž náměstkem, může být i nejvyšším...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 6. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  1

Vláda v pondělí neprojednala návrh šéfky resortu spravedlnosti na jmenování Igora Stříže nástupcem odcházejícího nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. Ten přitom končí ve středu. Europoslanci a exministru spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi (TOP 09) vadí, že by se úřadu ujal člověk, který „je spojovaný s minulým režimem“. Prorektor Univerzity Karlovy a ústavní právník Aleš Gerloch ale nevidí problém. Podotýká, že je to už více než třicet let, a „jestliže může být náměstkem, může být i nejvyšším státním zástupcem“.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.