Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Museum Kampa je otevřené. Výstavy si návštěvníci užijí zatím bez tlačenice

Na slavnostní znovuotevření Musea Kampa, které bylo kvůli pandemii koronaviru uzavřené, dorazil i Jiří Pospíšil (Top 09). Pospíšil je jako předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových, která Museum Kampa provozuje, pověřen jeho správou, a tak ku příležitosti znovuotevření muzeu symbolicky připil.

Jiří Pospíšil aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
15.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.21Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

20. května 2020

Museum Kampa je otevřené. Výstavy si návštěvníci užijí zatím...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 5. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Na slavnostní znovuotevření Musea Kampa, které bylo kvůli pandemii koronaviru uzavřené, dorazil i Jiří Pospíšil (Top 09). Pospíšil je jako předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových, která Museum Kampa provozuje, pověřen jeho správou, a tak ku příležitosti znovuotevření muzeu symbolicky připil.

8. května 2020

Dusno v pražské koalici: Magistrátní „realitka“ má pomoci...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 5. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražský magistrát plánuje vytvořit sociální realitní agenturu, která by měla na starost spolupráci města se soukromými vlastníky bytů pro zajištění bydlení obyvatel ze sociálně slabších skupin, uvedl radní pro bydlení Adam Zábranský (Piráti). Dodal, že město by mohlo například garantovat platby nájemného nebo zajistit pro nájemníky sociální služby. O přesné podobě se nicméně zatím jedná. Plán kritizoval šéf klubu Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) Jiří Pospíšil.

12. dubna 2020

„Agresivní pátá kolona Ruska,“ šijí do Zemana. Expertovi ODS...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Dvouminutový předtočený projev prezidenta Miloše Zemana, který vyzýval k lásce a solidaritě, potěšil předsedu ODS Petra Fialu. Ovace ale nakonec prezident nesbíral dlouho. Dnes totiž kromě velikonočního poselství vystoupil i na Primě v pořadu Partie. Zde okomentoval přesunutí sochy Koněva z Prahy 6 do muzea a kritika se začala snášet. A že padala ostrá slova. Prezident se podle europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09) opět zachoval jako agent putinovského Ruska, kritika přišla i z Prahy 6, která nechala Koněva odstranit. Poslance Jana Skopečka (ODS) pak nadzdvihla Zemanova slova o zhovadilosti. 

6. dubna 2020

Dát bezdomovce nakažené koronavirem do Písnice? Podle...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pozdvižení v pátek vzbudilo rozhodnutí pražského krizového štábu, které prezentoval primátor Zdeněk Hřib (Piráti), že by koronavirem nakažené osoby bez domova měly být nastěhovány na sídliště do Písnice. Rozhodnutí kritizoval jak Jiří Koubek (TOP 09), starosta Libuše, pod kterou Písnice spadá,  tak předseda Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil (TOP 09). Rada hlavního města tento výběr v pondělí rovněž nedoporučuje.

3. dubna 2020

Krizový štáb Prahy: Pošle nakažené bezdomovce do Písnice?...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Kam v Praze s nakaženými bezdomovci a nepřizpůsobivými lidmi, které policie vyvedla z domova? To v pátek odpoledne řešil pražský krizový štáb. Doporučil, aby město pro tyto osoby využilo nedávno zrušené učiliště v Písnici, proti tomu se však postavil starosta Libuše Jiří Koubek (TOP 09) a celý klub Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN). „Nese to s sebou riziko toho, že se nákaza bude šířit i mezi obyvatele sídliště,“ ohradil se proti záměru krizového štábu Jiří Pospíšil (TOP 09).

27. února 2020

Pospíšil podává trestní oznámení, chce prošetřit udělování...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Jiří Pospíšil (TOP 09), šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, podává neadresné trestní oznámení s cílem prověřit administraci dotačního programu Evropské unie na podporu inovativních podnikatelských projektů, tzv. pražských voucherů. Pospíšil upozornil, že v první výzvě dokázal magistrátní odbor projektového řízení rozdělit jen přes dva miliony korun, přičemž náklady na administrativu a propagaci přesáhly 16 milionů.

8. února 2020

Náměstí před ruskou ambasádou možná ponese jméno Borise...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

/FOTOGALERIE/ Pražské náměstí Pod kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil v pátek na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a primátor Zdeněk Hřib (Piráti) serveru Aktuálně.cz řekl, že změna má v koalici dostatečnou podporu a rada města by o ní mohla hlasovat ještě do konce měsíce.

7. února 2020

Náměstí Borise Němcova: V Praze přejmenují prostranství u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražské náměstí Pod Kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil dnes na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a primátor Zdeněk Hřib (Piráti) serveru Aktuálně.cz řekl, že změna má v koalici dostatečnou podporu a rada města by o ní mohla hlasovat ještě do konce měsíce.

Praha chce pojmenovat náměstí u ruské ambasády po...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražské náměstí Pod Kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil v pátek na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a...

6. února 2020

Kuchařka Jana Wericha: „Nejradši měl zapečený špargl a maso...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Není žádným tajemstvím, že Jan Werich rád pil a jedl. Jak vypadal jeho jídelníček, popsala poslední pamětnice, která zažila ještě Werichovu vilu za umělcova života, Eva Tůmová (85). Při 115. výročí jeho narození se ve čtvrtek zúčastnila komorní oslavy ve Werichově vile. Za asistence Jiřího Pospíšila (TOP 09), který je předsedou správní rady Nadace Jany a Medy Mládkových, rozkrojila dort, sfoukla svíčky a s láskou zavzpomínala na milovanou rodinu.

27. ledna 2020

„Nestandardní a nepřijatelný." Spor o megatendr rozděluje...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražskou koalici rozděluje další téma. Šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil označil za „nestandardní a nepřijatelný“ způsob, jakým dopravní podnik (DPP) uzavřel před Vánocemi kontrakt na údržbu vozů metra na linkách A a B.

23. ledna 2020

Mariánský sloup dostal další šanci! Na „Staromák“ se může...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Na pražské Staroměstské náměstí se zřejmě vrátí Mariánský sloup v podobě repliky, kterou vytvořil sochař Petr Váňa. Zastupitelé dnes revokovali dřívější zamítavé stanovisko města, kvůli kterému sochař nezískal finální povolení k umístění sloupu. Návrh předložil Jan Wolf (KDU-ČSL) spolu s Jiřím Pospíšilem a Janem Chabrem (oba TOP 09). Umístění repliky podpořila většina zastupitelů Spojených sil pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČL), ODS a ANO. Proti byli Piráti a část zastupitelů Prahy Sobě. Sloup ze 17. století svrhl dav v roce 1918, protože v něm viděl symbol habsburské monarchie.

7. ledna 2020

Zahájení metra D je významnější než ohňostroj, zdůraznil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Přestože se strany zastoupené ve vedení Prahy v něčem neshodnou, žádnou alternativní koalici tvořit nechtějí. V Rozstřelu na portálu iDNES.cz se na tom při dosavadním hodnocení spolupráce shodli lídři Zdeněk Hřib (Piráti), Jiří Pospíšil (TOP 09) a Jan Čižinský (Praha sobě).
    Další články k tématu:
  • Praha uzavře sesterskou smlouvu s Tchaj-pejí, dohodu stvrdí luskoun
  • V lednu začne hloubení štol pro metro D, budou součástí nové stanice
  • Pražská TOP 09 vyjádřila nedůvěru Hřibovi. Měl by víc řešit problémy Prahy
  • Praha 6 vyhlásila dopravní nouzi, trpí pod náporem vozidel

6. ledna 2020

„Nenasytný miliardář,“ peskuje Babiše opozice. Za Agrofert...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Druhý audit týkající se zemědělských dotací má finální podobu a podle webu serveru Neovlivní.cz dokazuje další střet zájmu premiéra Andreje Babiše (ANO). To namíchlo zejména zákonodárce z řad opozice. Podle šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové je Babiš „nenasytný miliardář“, její předchůdce a europoslanec Jiří Pospíšil vyzval na twitteru ke zveřejnění auditu. Předseda ODS Petr Fiala pak vyslovil obavu, že by měli podnikání Agrofertu platit občané ČR.

23. prosince 2019

Pražané bojovali o místo ve frontě na rybí polévku. Politici...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražané si v pondělí 23. prosince pochutnávali na polévce zdarma, kterou jim naservírovali radní hlavního města. Vystát si frontu na kapří chod společně s houbovým kubou z rukou pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), Jiřího Pospíšila (TOP 09) i Jana Čižinského (Praha Sobě) či předsedy České pirátské strany Ivana Bartoše trvalo i déle než půl hodiny. Ve frontě mezi seniory, rodinami s dětmi, lidmi bez domova a turisty se našli agresivní jedinci, které rozčílil obrovský zájem.

16. prosince 2019

Vláda náhle odvolala šéfa kybernetického úřadu. Pospíšil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Vláda na pondělním zasedání odvolala z funkce ředitele Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost Dušana Navrátila. Informoval o tom Deník N. Zprávu o několik minut později potvrdil premiér Andrej Babiš, podle něj byly důvody manažerské. Europoslanec a bývalý šéf TOP 09 Jiří Pospíšil v reakci uvedl, že vyžaduje vysvětlení. A záruku, že v tom nefigurovalo varování NÚKIB před aktivitami Ruska a Číny. 

11. prosince 2019

Piráti nás musí brát jako partnera, říká Pospíšil. Podle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Strany pražské koalice opět řeší spory na magistrátu. Ozývají se hlasy o dohodovacím řízení, které by zhodnotilo dosavadní práci koalice. Podle primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti) spolupráce na magistrátu funguje a bilancování se nebrání. „Byli bychom rádi, aby Piráti respektovali, že jsme partner,“ řekl v Událostech, komentářích Jiří Pospíšil (TOP 09), podle nějž se primátor chová arogantně.

Rozhádaná Praha: Pospíšil jedná o spolupráci s ODS, nechce...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Koalice na pražském magistrátu prochází největší krizí za necelých 14 měsíců svého fungování. Lídr uskupení Spojené sily pro Prahu Jiří Pospíšil z TOP 09 už vyjednává o možné spolupráci s opoziční ODS. Ač by obě strany zdaleka neměly v...

10. prosince 2019

Bouře v koalici! TOP 09 kritizuje Hřibovu práci, Pospíšil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražská TOP 09 nechce kritikou primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) rozbít magistrátní koalici Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) s Piráty a Prahou Sobě. Kritika míří pouze na práci primátora, upřesnil v úterý předseda pražské TOP 09 a zastupitelů Spojených sil Jiří Pospíšil (TOP 09). V koalici chce TOP 09 vyvolat dohodovací řízení a zhodnotit její fungování. Krajský výbor TOP 09 v pondělí vyjádřil nedůvěru primátoru Hřibovi, který podle výboru neplní koaliční program a nedostatečně řídí hlavní město.

6. prosince 2019

Další spory v koalici! Hřib se „vetřel“ na tiskovku k...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Ve velmi vyhroceném duchu se nesla páteční tisková konference, kterou svolaly Spojené síly pro Prahu kvůli nejednoznačnostem ohledně projektu družstevního bydlení. Ten odsouhlasila rada hlavního města i zastupitelstvo, nicméně primátor Zdeněk Hřib (Piráti) podle svých koaličních partnerů dokončení projektu blokuje. „Vaše vystupování není důstojné primátora hlavního města,“ vytkl mu předseda klubu Spojených sil za Prahu Jiří Pospíšil (TOP 09).

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.