Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Umělci z Poděbrad truchlí pro otce a syna: Zabila je stejná nemoc jen den po sobě

Divadelní spolek Jiří z Poděbrad truchlí. Krátce po sobě totiž zemřeli dva jeho dlouholetí členové, otec a syn Pospíšilovi. Mladšímu z nich bylo přitom pouhých 53 let! Na jejich počest vzniklo ve městě pietní místo, kde mohou truchlící zapálit svíčku.

Jiří Pospíšil aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.36Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

15. února 2021

Umělci z Poděbrad truchlí pro otce a syna: Zabila je stejná...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  0

Divadelní spolek Jiří z Poděbrad truchlí. Krátce po sobě totiž zemřeli dva jeho dlouholetí členové, otec a syn Pospíšilovi. Mladšímu z nich bylo přitom pouhých 53 let! Na jejich počest vzniklo ve městě pietní místo, kde mohou truchlící zapálit svíčku.

6. února 2021

Gina, Blondýna a Richi nemusí žít navěky v útulku....

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  0

Už od loňského března žijí v útulku v Borovně na Plzeňsku tři kříženci bull plemene. Dostali se tam za dramatických okolností. Svému majiteli utekli a roztrhali dvě stáda ovcí. V útulku skončili na popud policie, oficiálně ale odebráni nebyli. Úřady si od té doby lámou hlavu s tím, jak je dát do adopce a neporušit přitom žádný zákon. Řešení nabídl velký bojovník za práva zvířat, europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09), kterého Blesk tlapky požádaly o pomoc.

4. února 2021

Jiří Pospíšil: K úpravě volebního zákona nesmí vláda...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 4. 2. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  0

Exministr spravedlnosti a europoslanec TOP 09 Jiří Pospíšil Deníku řekl, že termín vyhlášení nálezu by neváhal označit za svévoli Ústavního soudu, ale s obsahem souhlasí. 

17. ledna 2021

Kauza týraného štěněte: Dean už není v útulku! Víme, kde je...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  0

Šokující záběry, jak David Vebr (22) z pražských Kbel praští štěnětem o zem, obletěly republiku. Díky pohotovosti sousedů, kteří brutální zacházení s pejskem natočili, bylo nyní už čtyřměsíční štěně majiteli policisty odebráno. Kde teď je a jak se mu daří to prozradil Blesk.cz europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). 

12. ledna 2021

Vyšší přídavky na děti jsou podle Maláčové nejlepší způsob...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 12. 1. 2021  •  Jiří Pospíšil  •  0

Rozšíření přídavků na děti, které plánuje ministerstvo práce a sociálních věcí, ve skutečnosti rodinám s dětmi příliš nepomůže, kvůli nízkému životnímu minimu dětí dostanou nakonec jen málo peněz. Je o tom přesvědčena místopředsedkyně sněmovního sociálního výboru Olga Richterová (Piráti). Naopak podle ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) jde o nejlepší cestu, jak rodiny s dětmi ochránit před chudobou. Maláčová, Richterová a také europoslanec a pražský zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) diskutovali o sociální legislativě v Událostech, komentářích.

19. prosince 2020

„Vánoce v ha*zlu.“ Pozitivní test na covid má i pražská...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 12. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Po náměstkovi pražského primátora Petru Hlubučkovi (STAN) a šéfovi koaličních Spojených sil pro Prahu Jiřím Pospíšilovi (TOP 09) se koronavirem nakazil další člen vedení hlavního města. Pozitivní test měla i pražská radní pro kulturu Hana Třeštíková (Praha Sobě). Informovala o tom v sobotu odpoledne na svých facebookových stránkách.

14. listopadu 2020

Leia z množírny se dočkala skutečného domova. Adoptovala ji...

Zdroj Blesk.cz ze dne 14. 11. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

První z 38 kříženců retrívrů, kteří pochází z množírny ve Dvoře Králové, nachází nové domovy. Jedním z nich je i Leia (2 měsíce), kterou adoptovala Šárka Kuželová, tisková mluvčí velkého bojovníka za práva zvířat, europoslance Jiřího Pospíšila.

22. října 2020

Přeživší koronaviru Pospíšil v Rozstřelu promluvil o nemoci...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 22. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Byl jsem na hraně, řekl pražský zastupitel Jiří Pospíšil o své nákaze koronavirem ve čtvrtečním Rozstřelu. Kromě boje proti onemocnění, vyprávěl europoslanec i o fungování Evropské unie za současné situace. Podle něj není EU v otázce zdravotnictví nečinná, pouze to nespadá pod její kompetence. Kromě toho Pospíšil v pořadu promluvil i o rýsující se trojkoalici ODS, TOP 09 a KDU-ČSL.

9. října 2020

HEADLAJNER: Čau lidi! Ještě nás nezavřeli

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 9. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Po několikatýdenní absenci se vrací satirický pořad Headlajner. Moderátor Dominik Vršanský se opět podívá na nejlepší titulky posledního týdne. Nechybí vyléčený Jiří Pospíšil, neúspěšní komunisté či nařízení plukovníka Prymuly.

3. října 2020

Koronavirus ONLINE: Trump zamířil do vojenské nemocnice a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Americký prezident Donald Trump a jeho manželka Melania měli pozitivní test na koronavirus. Pro Trumpa přiletěl do Bílého domu vrtulník a vyrazil s ním preventivně do nemocnice. Na aktualizovaném semaforu koronaviru v Česku jsou další červené okresy - kromě Prahy a Uherského Hradiště je to také Praha-západ a Praha-východ. Příznivější změna je na cestovatelském semaforu, kde už naopak nejsou červené Kanárské a Baleárské ostrovy. Europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09) převezli s koronavirem na JIP do Motolské nemocnice v Praze. V Česku je momentálně hospitalizováno v nemocnicích 1134 lidí a přes 40 tisíc potvrzených aktivních případů nákazy. Za čtvrtek přibylo v Česku 3493 potvrzených případů a Češi od pátku s rouškami i volí. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

2. října 2020

Koronavirus ONLINE: Trump a Melania mají pozitivní test....

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Americký prezident Donald Trump a jeho manželka Melania měli ve čtvrtek pozitivní test na koronavirus. Europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09) převezli s koronavirem na JIP do Motolské nemocnice v Praze. Kromě covid-19 ho totiž stihl i zápal plic a má problémy s dýcháním. V Česku je momentálně hospitalizováno v nemocnicích 1028 lidí a takřka 40 tisíc potvrzených aktivních případů nákazy. Ve stínu koronaviru pak dnes startují krajské volby, lidé v karanténě mohli již od středy volit v tzv. drive-inu - z auta. Zavést by chtěl povinnou registraci hostů. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

1. října 2020

Komplikace u nakaženého Pospíšila: Skončil na jednotce...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Po náměstkovi primátora Petru Hlubučkovi (STAN) oznámil nákazu koronavirem další člen vedení Prahy - covidem-19 se podle svého vyjádření, které v sobotu zveřejnil na twitteru, nakazil také europoslanec a šéf pražských zastupitelů koaličních Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil (TOP 09). Ve čtvrtek pak potvrdil, že se jeho stav zkomplikoval, a byl proto převezen do Motola na jednotku intenzivní péče.

Motol začal omezovat operace. Na JIP leží s covidem i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 10. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražský zastupitel a europoslanec Jiří Pospíšil, u kterého se v sobotu potvrdil covid-19, byl ve čtvrtek převezen na jednotku intenzivní péče do Fakultní nemocnice v Motole. Jeho stav se náhle zhoršil. U bývalého šéfa TOP 09 se objevil zápal plic. Šéf Motola Miloslav Ludvík shodou okolností ve čtvrtek oznámil, že nemocnice začíná omezovat operační zákroky.

2. září 2020

Pospíšil by vypověděl čínského ambasadora. Podle Kobzy jsou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 9. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

Zahraniční cesta předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS), jeho kolegů a zástupců podnikatelů na Tchaj-wan vyvolala celosvětový rozruch. Nevybíravě se na český účet opakovaně vyjadřuje čínská diplomacie. Některé výroky považuje za něšťastné Jiří Kobza (SPD), který je jinak kritikem státní návštěvy – firmy podnikající v Číně mohou podle něj nést následky. Jiří Pospíšil (TOP 09) si myslí, že vyjádření Pekingu jsou skandální a vypověděl by čínského velvyslance.

24. srpna 2020

Socha mnicha z Kampy zmizí. Zobrazuje vůdce sekty viněného ...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 24. 8. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

U pražského Musea Kampa už 11 let stojí socha modlícího se mnicha. Jak ale upozornil deník Echo24.cz, není to jen tak obyčejný duchovní nebo také Dalajláma, kterého v něm někteří vidí. Jde o kontroverzního sektářského vůdce Sri Chinmoye, kterého viní i ze znásilňování žaček. Šéf muzea Jiří Pospíšil, už se nechal slyšet, že socha brzy zmizí.

10. srpna 2020

Vandalové poničili část výstavy o Miladě Horákové, hrozí jim...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 8. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

V noci na pondělí někdo poničil panely z výstavy připomínající justiční vraždu Milady Horákové a procesy 50. let v pražském parku Kampa. Případem se zabývají policisté. Vandalové se podle nich mohli dopustit trestného činu poškození cizí věci, za který v případě odsouzení hrozí až roční vězení. Na Twitteru o tom informovali policie a Jiří Pospíšil, předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových – Museum Kampa a pražský zastupitel za TOP 09.

9. srpna 2020

Výročí smrti Jiřiny Švorcové (†83): Koho v poslední chvíli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 8. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

Jiřina Švorcová (†83), ikona komunistického režimu zemřela před 9 lety. Blesk byl tehdy poslední, se kterým jedna z nejkontroverznějších hereček mluvila. A některým z bývalých kolegů poslala velmi drsný vzkaz: "Ti, kteří se ode mě distancovali, mě pospíšili do hrobu." A málem se v té chvíli rozplakala.

7. srpna 2020

Problémy s parkováním přetrvávají. Modré zóny je nutné...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 8. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

V řadě českých měst se rozšiřuje systém rezidentního parkování. Modré zóny byly naposledy zavedeny do ulic brněnského Králova Pole a na začátku letošního roku je radnice zavedla i v části Prahy 9. Rezidentní parkování bude také v pražských Vršovicích, Strašnicích a od listopadu i v Malešicích. Modré zóny jsou, i přes odpor některých obyvatel, podle pražského zastupitele Jiřího Pospíšila (TOP 09) a brněnské primátorky Markéty Vaňkové (ODS) stále důležitější. Oba byli hosty Událostí, komentářů.

31. červenece 2020

Požár v Museu Kampa vzácná díla naštěstí neponičil. O...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 7. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

Museum Kampa, kde v polovině července vyhořela technická místnost, se v sobotu 1. srpna znovu otevře veřejnosti. K vidění bude unikátní výstava děl Alfonse Muchy a Pasty Onera Elusive Fusion, stejně tak jako stálá expozice Františka Kupky. Muzeum se podařilo provizorně otevřít po 14 dnech. Kdy ovšem budou hotové všechny opravy, zatím není jasné. Podle předsedy správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových Jiřího Pospíšila to zabere dalších několik měsíců.

29. červenece 2020

Museum Kampa se po požáru v sobotu opět otevře návštěvníkům

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 7. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  1

Museum Kampa, které v polovině července poškodil požár, se v sobotu dopoledne opět otevře veřejnosti. Návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavu děl Alfonse Muchy a Pasty Onera, stejně jako stálou expozici Františka Kupky, informoval Jiří Pospíšil, předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových. Oprava muzea podle něj potrvá ještě několik měsíců.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.