Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Pospíšil podává trestní oznámení, chce prošetřit udělování dotací EU

Jiří Pospíšil (TOP 09), šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, podává neadresné trestní oznámení s cílem prověřit administraci dotačního programu Evropské unie na podporu inovativních podnikatelských projektů, tzv. pražských voucherů. Pospíšil upozornil, že v první výzvě dokázal magistrátní odbor projektového řízení rozdělit jen přes dva miliony korun, přičemž náklady na administrativu a propagaci přesáhly 16 milionů.

Jiří Pospíšil aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
15.16Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

27. února 2020

Pospíšil podává trestní oznámení, chce prošetřit udělování...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Jiří Pospíšil (TOP 09), šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, podává neadresné trestní oznámení s cílem prověřit administraci dotačního programu Evropské unie na podporu inovativních podnikatelských projektů, tzv. pražských voucherů. Pospíšil upozornil, že v první výzvě dokázal magistrátní odbor projektového řízení rozdělit jen přes dva miliony korun, přičemž náklady na administrativu a propagaci přesáhly 16 milionů.

8. února 2020

Náměstí před ruskou ambasádou možná ponese jméno Borise...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 8. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

/FOTOGALERIE/ Pražské náměstí Pod kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil v pátek na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a primátor Zdeněk Hřib (Piráti) serveru Aktuálně.cz řekl, že změna má v koalici dostatečnou podporu a rada města by o ní mohla hlasovat ještě do konce měsíce.

7. února 2020

Náměstí Borise Němcova: V Praze přejmenují prostranství u...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražské náměstí Pod Kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil dnes na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a primátor Zdeněk Hřib (Piráti) serveru Aktuálně.cz řekl, že změna má v koalici dostatečnou podporu a rada města by o ní mohla hlasovat ještě do konce měsíce.

Praha chce pojmenovat náměstí u ruské ambasády po...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 7. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražské náměstí Pod Kaštany, kde sídlí ruské velvyslanectví, zřejmě nově ponese jméno zavražděného ruského opozičního politika Borise Němcova. Předseda klubu Spojených sil Jiří Pospíšil v pátek na twitteru uvedl, že TOP 09 přejmenování podpoří, a...

6. února 2020

Kuchařka Jana Wericha: „Nejradši měl zapečený špargl a maso...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 2. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Není žádným tajemstvím, že Jan Werich rád pil a jedl. Jak vypadal jeho jídelníček, popsala poslední pamětnice, která zažila ještě Werichovu vilu za umělcova života, Eva Tůmová (85). Při 115. výročí jeho narození se ve čtvrtek zúčastnila komorní oslavy ve Werichově vile. Za asistence Jiřího Pospíšila (TOP 09), který je předsedou správní rady Nadace Jany a Medy Mládkových, rozkrojila dort, sfoukla svíčky a s láskou zavzpomínala na milovanou rodinu.

27. ledna 2020

„Nestandardní a nepřijatelný." Spor o megatendr rozděluje...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 27. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražskou koalici rozděluje další téma. Šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu Jiří Pospíšil označil za „nestandardní a nepřijatelný“ způsob, jakým dopravní podnik (DPP) uzavřel před Vánocemi kontrakt na údržbu vozů metra na linkách A a B.

23. ledna 2020

Mariánský sloup dostal další šanci! Na „Staromák“ se může...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Na pražské Staroměstské náměstí se zřejmě vrátí Mariánský sloup v podobě repliky, kterou vytvořil sochař Petr Váňa. Zastupitelé dnes revokovali dřívější zamítavé stanovisko města, kvůli kterému sochař nezískal finální povolení k umístění sloupu. Návrh předložil Jan Wolf (KDU-ČSL) spolu s Jiřím Pospíšilem a Janem Chabrem (oba TOP 09). Umístění repliky podpořila většina zastupitelů Spojených sil pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČL), ODS a ANO. Proti byli Piráti a část zastupitelů Prahy Sobě. Sloup ze 17. století svrhl dav v roce 1918, protože v něm viděl symbol habsburské monarchie.

7. ledna 2020

Zahájení metra D je významnější než ohňostroj, zdůraznil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 7. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Přestože se strany zastoupené ve vedení Prahy v něčem neshodnou, žádnou alternativní koalici tvořit nechtějí. V Rozstřelu na portálu iDNES.cz se na tom při dosavadním hodnocení spolupráce shodli lídři Zdeněk Hřib (Piráti), Jiří Pospíšil (TOP 09) a Jan Čižinský (Praha sobě).
  Další články k tématu:
 • Praha uzavře sesterskou smlouvu s Tchaj-pejí, dohodu stvrdí luskoun
 • V lednu začne hloubení štol pro metro D, budou součástí nové stanice
 • Pražská TOP 09 vyjádřila nedůvěru Hřibovi. Měl by víc řešit problémy Prahy
 • Praha 6 vyhlásila dopravní nouzi, trpí pod náporem vozidel

6. ledna 2020

„Nenasytný miliardář,“ peskuje Babiše opozice. Za Agrofert...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 1. 2020  •  Jiří Pospíšil  •  0

Druhý audit týkající se zemědělských dotací má finální podobu a podle webu serveru Neovlivní.cz dokazuje další střet zájmu premiéra Andreje Babiše (ANO). To namíchlo zejména zákonodárce z řad opozice. Podle šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové je Babiš „nenasytný miliardář“, její předchůdce a europoslanec Jiří Pospíšil vyzval na twitteru ke zveřejnění auditu. Předseda ODS Petr Fiala pak vyslovil obavu, že by měli podnikání Agrofertu platit občané ČR.

23. prosince 2019

Pražané bojovali o místo ve frontě na rybí polévku. Politici...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražané si v pondělí 23. prosince pochutnávali na polévce zdarma, kterou jim naservírovali radní hlavního města. Vystát si frontu na kapří chod společně s houbovým kubou z rukou pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti), Jiřího Pospíšila (TOP 09) i Jana Čižinského (Praha Sobě) či předsedy České pirátské strany Ivana Bartoše trvalo i déle než půl hodiny. Ve frontě mezi seniory, rodinami s dětmi, lidmi bez domova a turisty se našli agresivní jedinci, které rozčílil obrovský zájem.

16. prosince 2019

Vláda náhle odvolala šéfa kybernetického úřadu. Pospíšil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Vláda na pondělním zasedání odvolala z funkce ředitele Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost Dušana Navrátila. Informoval o tom Deník N. Zprávu o několik minut později potvrdil premiér Andrej Babiš, podle něj byly důvody manažerské. Europoslanec a bývalý šéf TOP 09 Jiří Pospíšil v reakci uvedl, že vyžaduje vysvětlení. A záruku, že v tom nefigurovalo varování NÚKIB před aktivitami Ruska a Číny. 

11. prosince 2019

Piráti nás musí brát jako partnera, říká Pospíšil. Podle...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Strany pražské koalice opět řeší spory na magistrátu. Ozývají se hlasy o dohodovacím řízení, které by zhodnotilo dosavadní práci koalice. Podle primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti) spolupráce na magistrátu funguje a bilancování se nebrání. „Byli bychom rádi, aby Piráti respektovali, že jsme partner,“ řekl v Událostech, komentářích Jiří Pospíšil (TOP 09), podle nějž se primátor chová arogantně.

Rozhádaná Praha: Pospíšil jedná o spolupráci s ODS, nechce...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Koalice na pražském magistrátu prochází největší krizí za necelých 14 měsíců svého fungování. Lídr uskupení Spojené sily pro Prahu Jiří Pospíšil z TOP 09 už vyjednává o možné spolupráci s opoziční ODS. Ač by obě strany zdaleka neměly v...

10. prosince 2019

Bouře v koalici! TOP 09 kritizuje Hřibovu práci, Pospíšil...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Pražská TOP 09 nechce kritikou primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) rozbít magistrátní koalici Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) s Piráty a Prahou Sobě. Kritika míří pouze na práci primátora, upřesnil v úterý předseda pražské TOP 09 a zastupitelů Spojených sil Jiří Pospíšil (TOP 09). V koalici chce TOP 09 vyvolat dohodovací řízení a zhodnotit její fungování. Krajský výbor TOP 09 v pondělí vyjádřil nedůvěru primátoru Hřibovi, který podle výboru neplní koaliční program a nedostatečně řídí hlavní město.

6. prosince 2019

Další spory v koalici! Hřib se „vetřel“ na tiskovku k...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Ve velmi vyhroceném duchu se nesla páteční tisková konference, kterou svolaly Spojené síly pro Prahu kvůli nejednoznačnostem ohledně projektu družstevního bydlení. Ten odsouhlasila rada hlavního města i zastupitelstvo, nicméně primátor Zdeněk Hřib (Piráti) podle svých koaličních partnerů dokončení projektu blokuje. „Vaše vystupování není důstojné primátora hlavního města,“ vytkl mu předseda klubu Spojených sil za Prahu Jiří Pospíšil (TOP 09).

5. prosince 2019

Praha audit o Babišově střetu zájmů nezveřejní, potřebuje...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 12. 2019  •  Jiří Pospíšil  •  0

Rada hlavního města nezveřejní auditní zprávu Evropské komise o střetu zájmů premiéra Andreje Babiše, dokud to nezkonzultuje s Bruselem, sdělil ve čtvrtek primátor Zdeněk Hřib. Podle něho je na zveřejnění dokumentu veřejný zájem. Nicméně bez souhlasu autora, tedy Evropské komise, která zprávu označila za důvěrnou, to bez hrozby sankce nelze, upozornil bývalý předseda TOP 09 Jiří Pospíšil.
  Další články k tématu:
 • Babiš: Audity jsem nečetl, Unii nic vracet nebudeme a já neodstoupím
 • Poslanci jednají o auditu k údajnému Babišovu střetu zájmů
 • Cítím úlevu za rodinu, její zatažení do kauzy byla prasárna, řekl Babiš
 • Abolice nebude, shodli se ohledně stíhání prezident Zeman a premiér Babiš
 • Státní zástupce Zeman obnovil stíhání premiéra Babiše v kauze Čapí hnízdo

18. listopadu 2018

Zmlátili mé tři sestry, říká Čižinský. Opírání ANO a ČSSD o...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 11. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  4

Je to trojice politiků, kteří spolu uzavřeli „pakt“ o vládě nad Prahou - koaliční smlouvu podepsali Zdeněk Hřib (Piráti), v současné době nový primátor, dále pak Jiří Pospíšil (TOP 09) za Spojené síly pro Prahu a Jan Čižinský (Praha Sobě). Pro Blesk Zprávy se ohlédli za 17. listopadem, kdy Čižinský vzpomínal na to, jak na Národní třídě zmlátili jeho tři setstry, jeho jako malého kluka nechali projít kordonem. S Pospíšilem se však pozastavili i nad ryze aktuální politickou situací.

16. listopadu 2018

Záměr Zemana o jmenování Babiše opozici nepřekvapil. Pohrdá...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 16. 11. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše (ANO) příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůlí Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

Zeman pohrdá Parlamentem, reaguje opozice na tah s Babišem

Zdroj Tyden.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  4

Úmysl prezidenta Miloše Zemana jmenovat v případě pádu kabinetu předsedou vlády znovu Andreje Babiše příliš nepřekvapuje opoziční politiky, kteří iniciovali hlasování o nedůvěře kabinetu. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v té souvislosti hovoří o pohrdání vůli Parlamentu. Šéf ODS Petr Fiala označil Zemanův výrok za momentální vyjádření podpory Babišovi, předsedové KDU-ČSL Pavel Bělobrádek a STAN Petr Gazdík zdůraznili, že i tak má smysl hlasovat o nedůvěře.

13. listopadu 2018

Praha má novou koalici: Hrozí, že se sesype, varuje expert....

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2018  •  Jiří Pospíšil  •  4

Lídři Pirátů, Prahy sobě a Spojených sil pro Prahu v pondělí svým podpisem definitivně stvrdili vznik nové koalice. Jejich prioritami jsou například otevřenost či transparentnost. Primátorem se má stát Zdeněk Hřib (Piráti), Jan Čižinský (Praha sobě) ani Jiří Pospíšil (TOP 09) v radě nezasednou. O slibech i budoucnosti pražské koalice v Epicentru Blesku hovořili politický komentátor Petr Holec a předseda pražské ODS Tomáš Portlík.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.