Index vlivu Jiří Pospíšil - Index vlivu v politice

 
 

Pospíšil chce prosadit návrat sochy Radeckého na Malostranské náměstí

Praha - Náměstek pražského primátora Jiří Pospíšil (TOP 09) chce prosadit, aby se na Malostranské náměstí při jeho plánované rekonstrukci vrátila socha maršála Radeckého, která...

Jiří Pospíšil aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
14.8Vliv / význam roste
 

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jiří Pospíšil ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jiří Pospíšil v poslední době

 

28. března 2023

Pospíšil chce prosadit návrat sochy Radeckého na...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 28. 3. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  1

Praha - Náměstek pražského primátora Jiří Pospíšil (TOP 09) chce prosadit, aby se na Malostranské náměstí při jeho plánované rekonstrukci vrátila socha maršála Radeckého, která...

8. března 2023

Dalších 100 milionů pro Šlechtovu restauraci? Praha zvažuje,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 3. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  2

Vedení hlavního města bude v dalších týdnech rozhodovat o tom, zda investuje dalších 90 až 100 milionů korun do vybavení Šlechtovy restaurace ve Stromovce. Řekl to nový radní pro kulturu Jiří Pospíšil (TOP 09). V úvahu podle něj připadá i možnost, že by vybavení zaplatil budoucí provozovatel restaurace. Oprava památky začala na přelomu let 2017 a 2018 a hlavní sál byl hotov v polovině roku 2021, stále však není dokončena restaurace a obnovena přilehlá zahrada Kaštanka.

15. února 2023

Pospíšil skončí jako předseda správní rady Muzea Kampa

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 15. 2. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  4

Praha - Europoslanec a kandidát na náměstka pražského primátora Jiří Pospíšil (TOP 09) rezignuje na místo předsedy správní rady Muzea Kampa. V europarlamentu zůstane řadovým poslancem....

13. února 2023

Prahu povedou poslanec, starostka městské části a...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 2. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  2

Před koncem pracovního týdne dostane Praha – bezmála pět měsíců od voleb – novou městskou radu v čele se staronovým primátorem. Po necelých deseti letech se do čela metropole vrátí Bohuslav Svoboda (ODS). Pro něj, ale i pro další čtyři členy nové rady nebudou funkce ve vedení města jedinými politickými funkcemi, i když dva avizovali, že se těch dalších vzdají. Stále ale budou mít tři lidé z nejužšího vedení města – kromě primátora i jeho budoucí náměstek Jiří Pospíšil (TOP 09) a náměstkyně Alexandra Udženija (ODS) – zároveň napilno i jinde. O dalším politickém angažmá budoucích pražských radních natáčel pro 168 hodin David Sebíň.

8. února 2023

Europoslanec náměstkem primátora: Pospíšil (TOP 09) si...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 2. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  4

Jiří Pospíšil (TOP 09) si k funkci náměstka pražského primátora pro kulturu a cestovní ruch nechá i mandát a plat europoslance, řekl v rozhovoru pro Aktuálně.cz a Hospodářské noviny (HN). Odměnu za funkci v Praze pošle zvířecím útulkům. V kumulaci funkcí problém nevidí. Také se vzdá postu předsedy správní rady Musea Kampa, nechce vyvolávat dojem střetu zájmů, dodal.

Nechám si plat jen europoslance a zvládnu obojí, tvrdí...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 2. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  2

Kvůli střetu zájmů se europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) vzdá vedení významné kulturní instituce Museum Kampa. V rozhovoru pro HN a Aktuálně.cz řekl, že rezignuje na post předsedy správní rady. A tvrdí, že jeho kumulace funkcí není v rozporu s tím,...

17. ledna 2023

Masakry na Ukrajině musíme potrestat. Unie řeší tribunál pro...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 1. 2023  •  Jiří Pospíšil  •  3

Europoslanci ve Štrasburku v úterý debatují o možnosti zřídit tribunál, jenž by soudil ruské zločiny na Ukrajině. Jeho podoba ještě není jasná. Exministr spravedlnosti a dnešní europoslanec Jiří Pospíšil nastínil, že cest je několik. Buď vznikne nový unijní soud, důkazy o zvěrstvech se pošlou do Haagu, anebo se o mezinárodní pravomoci posílí soud přímo na Ukrajině.

26. prosince 2022

Celé jen o něm, vy nuly. Naštěstí naposledy, reagují...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 26. 12. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  3

Prezident Miloš Zeman přednesl své poslední vánoční poselství. Bilancoval v něm politickou kariéru, vyjádřil i podporu Ukrajině. Projev okomentovali politici vládních stran. Jiří Pospíšil z TOP 09 vyjádřil radost, že jde o poslední projev, Tomáš Zdechovský z KDU-ČSL zase podiv nad podporou Ukrajiny. S premiérem Fialou „se liší v pohledu na řadu věcí“.

2. října 2022

Zvířecí ombudsman bude hájit práva zvířat. Pomoc nabízí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 2. 10. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  3

Pomáhat všem zvířatům, která se stanou obětí týrání, špatného zacházení nebo se ocitnou v nouzi, to je hlavní cíl neziskové organizace Zvířecí ombudsman, již se svými spolupracovníky založil europoslanec Jiří Pospíšil. Podpořila ho i herečka Eva Holubová, která chce být aktivním členem spolku.

18. červenece 2022

Odstoupení by bylo přiznání, odmítl Pospíšil výzvu, ať se...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 7. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  3

Bývalý šéf TOP 09 Jiří Pospíšil zůstává na druhém místě pražské kandidátky koalice Spolu, ač ho k odchodu vyzvala šéfka strany Markéta Pekarová Adamová i další členové TOP 09. „Domnívám se, že odstoupení by bylo vnímáno jako přiznání viny - a tu já absolutně odmítám,“ sdělil iDNES.cz Pospíšil v pondělí, kdy se sešel výkonný výbor TOP 09.

4. červenece 2022

Stáhne Hlubučkova kauza i Pospíšila? Na jeho místě bych...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 7. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  6

Kauza Dozimetr, jež se týká ovlivňování zakázek v pražském Dopravním podniku a v níž jsou obiněni mj. exnáměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN) a podnikatel Michal Redl, se dotýká také europoslance a pražského zastupitele za TOP 09 Jiřího Pospíšila. Už minulý týden ho k rezignaci vyzvali Piráti, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nyní v rozhovoru pro Lidovky.cz uvedla, že by už neměl kandidovat.

29. června 2022

Další otřesy na pražském magistrátu: Rezignujte, vyzývají...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  4

Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho spojení s podnikatelem Michalem Redlem obviněným v kauze Dozimetr. Uvedla to Martina Vacková, hlavní poradkyně primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Piráti se odvolávají na rozhovor serveru Seznam Zprávy s obviněným podnikatelem Pavlem Dovhomiljou, který se k účasti na zločinech v kauze kolem pražského dopravního podniku (DPP) přiznal a podle serveru své svědectví následně zopakoval vyšetřovatelům. Pospíšil je pražským zastupitelem a členem několika magistrátních komisí.

Piráti v Praze vyzvali kvůli kauze Dozimetr k rezignaci...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

Praha - Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho...

Piráti v Praze vyzvali kvůli kauze Dozimetr k rezignaci...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 29. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

Praha - Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho...

21. června 2022

Hlavy padají i v TOP 09: Fremr končí! Kvůli kontaktům s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

V souvislosti s kauzou pražského dopravního podniku (DPP) končí členství v TOP 09 Jiří Fremr, který je poradcem europoslance a šéfa pražské TOP 09 Jiřího Pospíšila. Na kandidátce Spolu v komunálních volbách pak nebude místostarosta Prahy 9 Marek Doležal, který v pondělí vedle rezignace na členství v dozorčí radě DPP odstoupil i z kandidátky pro komunální volby a následně rezignoval na post místostarosty. Po jednání pražského předsednictva TOP 09 o tom informoval Pospíšil, píše Deník N. Fremr ani Doležal nejsou podle médií mezi obviněnými v kauze korupce v dopravním podniku, oba ale končí kvůli kontaktům se stíhanými, bývalým primátorovým náměstkem Petrem Hlubučkem a lobbistou Michalem Redlem. Předsednictvo TOP 09 následně vyzvalo Marka Doležala a Jiřího Fremra, aby okamžitě ukončili členství ve straně, vzdali se všech veřejných funkcí i účasti na kandidátce.

Kvůli korupční kauze začaly padat hlavy i v TOP 09, končí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 21. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

Jiří Fremr, poradce europoslance a pražské TOP 09 Jiřího Pospíšila, v souvislosti s kauzou pražského dopravního podniku (DPP) ve straně končí. Na kandidátce v komunálních volbách nebude figurovat ani místostarosta Prahy 9 Marek Doležal, který v pondělí rezignoval na svůj post v dozorčí radě DPP. V úterý dopoledne Doležal rezignoval i na místo místostarosty Prahy 9.

18. června 2022

Pospíšil zažaluje Čižinského, vadí mu jeho výroky o roli TOP...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 18. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  7

Europoslanec TOP 09 Jiří Pospíšil podá žalobu na starostu Prahy 7 Jana Čižinského. Vadí mu jeho výroky ohledně údajné korupce v pražském dopravním podniku. Čižinský tvrdí, že se jeden z podezřelých Matej Augustín stal ekonomickým ředitelem dopravního podniku i díky TOP 09. Pospíšil informoval o plánu podat žalobu v reakci na twitteru.

4. června 2022

Eva Holubová vyrazila do Bruselu

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 6. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

Ne každý herec se plete do politiky, avšak Eva Holubová angažovaná je a byla vždycky. Mnoho let byla velkou přítelkyní Václava Havla, v poslední době se pak čím dál více sbližuje s bývalým ministrem spravedlnosti a současným europoslancem Jiřím Pospíšilem. SEDMIČKA získala exkluzivní fotky ze společného pobytu v Bruselu.

24. května 2022

Sběratelku umění Medu Mládkovou pochovali do rodinné hrobky...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 24. 5. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  6

Sběratelka umění a mecenáška Meda Mládková, která zemřela 3. května ve věku 102 let, v úterý spočinula v rodinné hrobce svého manželka Jana Viktora Mládka v Rosicích u Brna. Do hrobu byla uložena společně s jeho zpopelněnými ostatky. Jan Viktor Mládek zemřel v létě 1989 krátce před sametovou revolucí v exilu v USA. Jeho ostatky Mládková vzala s sebou zpět do vlasti a jejím přáním právě bylo, aby oba spočinuli po její smrti v Rosicích, řekl dnes na rosickém hřbitově předseda správní rady Nadace Jana a Medy Mládkových Jiří Pospíšil.

15. dubna 2022

Odešla ikona animovaného filmu. Vlasta Pospíšilová...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 15. 4. 2022  •  Jiří Pospíšil  •  5

V noci na pátek zemřela animátorka a režisérka Vlasta Pospíšilová, poslední ze slavného týmu Jiřího Trnky. Režírovala oblíbený seriál Broučci, život dala postavám z Werichova Fimfára a podílela se také na tvorbě seriálu Pat a Mat nebo Pan Tau. Bylo jí 87 let. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.