Index vlivu David Rath - Index vlivu v politice

 
 

PRÁVO: Lékaře více zavírat, soudce více kádrovat

Zasloužíme si dobré zprávy. V době, kdy má hlavní slovo strach z nemoci, mohou přijít i z vězení. David Rath bude léčit, dožaduje se toho u Vězeňské služby, a Petr Kott už dokonce léčí.

David Rath aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
9.88Vliv / význam klesá
 

Jak nás David Rath ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás David Rath ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje David Rath v poslední době

 

23. prosince 2020

PRÁVO: Lékaře více zavírat, soudce více kádrovat

Zdroj Neviditelný pes ze dne 23. 12. 2020  •  David Rath  •  0

Zasloužíme si dobré zprávy. V době, kdy má hlavní slovo strach z nemoci, mohou přijít i z vězení. David Rath bude léčit, dožaduje se toho u Vězeňské služby, a Petr Kott už dokonce léčí.

15. prosince 2020

Vězeňská služba zaměstnává odsouzené lékaře. Zájem projevil...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 12. 2020  •  David Rath  •  0

Vězeňská služba zaměstná ve svých nemocnicích odsouzené lékaře. Informaci potvrdila ČTK mluvčí bezpečnostního sboru Petra Kučerová. Prvním z takto nasazených lékařů je Petr Kott, který byl odsouzen v korupční kauze dalšího lékaře, někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha.

13. října 2020

Nejvyšší žalobce Zeman: Kritika EU kvůli stíhání korupce...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 10. 2020  •  David Rath  •  0

Kauza sedmi milionů korun v krabici od vína, kterou si nesl bývalý středočeský hejtman David Rath od svých kumpánů za zmanipulované zakázky kraje, se u soudu táhla déle než sedm let. Naopak bývalí poslanci ODS, policií obvinění z přijetí úplatku...

4. září 2020

Rath změnil adresu trvalého bydliště, na dům je uvalena...

Zdroj Tyden.cz ze dne 4. 9. 2020  •  David Rath  •  1

Bývalý středočeský hejtman David Rath, který si ve vězení odpykává sedmiletý trest za korupci, změnil nedávno adresu trvalého bydliště. Místo vily v Hostivicích u Prahy má nyní oficiální sídlo v domě ve Zbuzanech, který obývá jeho bratr s rodinou. Na polovinu nemovitosti přitom soudní exekutor vydal příkaz k prodeji.

3. září 2020

Žalobce směl říct, že Rath lhal, rozhodl soud. Licoměrné,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 3. 9. 2020  •  David Rath  •  1

Středočeské krajské státní zastupitelství se nemusí omlouvat Davidu Rathovi za mediální výrok, že bývalý hejtman ve své korupční kauze lhal. Pravomocně o tom rozhodl odvolací soud. Zároveň vrátil k novému projednání další část Rathovy žaloby na ochranu osobnosti. Někdejší politik měl totiž podle soudců správně zažalovat ministerstvo spravedlnosti, nikoliv státní zastupitelství.

Státní zástupci se nemusejí Rathovi omlouvat za výrok, že...

Zdroj Tyden.cz ze dne 3. 9. 2020  •  David Rath  •  1

Středočeské krajské státní zastupitelství se nemusí omlouvat Davidu Rathovi za mediální výrok, že bývalý hejtman ve své korupční kauze lhal. Ve čtvrtek o tom pravomocně rozhodl odvolací soud. Zároveň vrátil k novému projednání další část Rathovy žaloby na ochranu osobnosti.

Státní zástupci se nemusí Rathovi omlouvat za výrok, že lhal

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 3. 9. 2020  •  David Rath  •  1

Praha - Středočeské krajské státní zastupitelství se nemusí omlouvat Davidu Rathovi za mediální výrok, že bývalý hejtman ve své korupční kauze lhal. Dnes o tom pravomocně rozhodl...

31. srpna 2020

Rath nedoplatil peněžitý trest, soud na něj uvalil exekuci....

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 8. 2020  •  David Rath  •  1

Na odsouzeného bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha míří exekuce. Protože od něj soud nevymohl druhou polovinu desetimilionového peněžitého trestu, obrátil se na exekutora. Rath již dříve žádal Krajský soud v Praze, aby mu druhou část finančního trestu prominul, se žádostí však neuspěl. Místo toho exhejtman nabízel část domu, který vlastní spolu se svým bratrem. Informoval o tom server iROZHLAS.cz.

Na Davida Ratha míří exekuce. Soud od něj druhou část...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 8. 2020  •  David Rath  •  1

Bývalému hejtmanovi Středočeského kraje Davidu Rathovi hrozí exekuce. Soud se na exekutora obrátil poté, co Rath ani po opakovaných výzvách neuhradil druhou část peněžitého trestu, řekla mluvčí Krajského soudu v Praze Hana Černá. Rath žádal o prominutí druhé části desetimilionového trestu, ale neuspěl.

31. červenece 2020

Soud uznal vinným bývalého Rathova poradce Bušinu, do vězení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Bývalý náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina má jít na šest let do vězení za to, že se podílel na únicích za 630 milionů korun, rozhodl soud. Měl by také zaplatit 10,5 milionu korun jako peněžitý trest. Bušina, který byl také poradcem středočeského hejtmana Davida Ratha, vinu dlouhodobě odmítá. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat k Vrchnímu soudu v Praze.

Šest let za daňové úniky. Trest dostihl Rathova bývalého...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina má jít za daňové úniky na šest let do vězení. Měl by také zaplatit 10,5 milionu korun jako peněžitý trest, rozhodl středočeský krajský soud. Bušina byl mimo jiné poradcem středočeského hejtmana Davida Ratha. Soud ho odsoudil jen v části obžaloby, v některých bodech jej viny zprostil. Rozsudek není pravomocný.

29. červenece 2020

KOMENTÁŘ: Nejistá budoucnost „štěnic“. Soudy je musí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Soudy musí sjednotit způsob, jakým povolují a hodnotí odposlechy. A musí to udělat tak srozumitelně, aby to pochopila i veřejnost. Jinak se lidé budou pořád jen divit jako v případě jednoho z verdiktů nad Davidem Rathem.

28. červenece 2020

Aféra s Rathovou matrací: Ministerstvo vytklo chyby,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to v úterý uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření. Pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou úřad na pochybení upozornil dopisem. Bradáčová ČTK sdělila, že pro veřejný komentář tiskové zprávy nespatřuje důvod.

Věznice i žalobci ohledně Ratha pochybili, konstatovalo...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření. Pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou úřad na pochybení upozornil dopisem.

Věznice i žalobci podle ministerstva ohledně Ratha pochybili

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Praha - V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to dnes uvedlo ministerstvo spravedlnosti,...

Věznice i žalobci podle ministerstva ohledně Ratha pochybili

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Praha - V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to dnes uvedlo ministerstvo spravedlnosti,...

Soud začal vymáhat po Rathovi nezaplacených pět milionů....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Soud začal po Davidu Rathovi vymáhat peníze za neuhrazení druhé části desetimilionového peněžitého trestu. Bývalý středočeský hejtman částku nezaplatil ani dodatečně. Informaci ČT sdělila mluvčí pražského krajského soudu Hana Černá. Věc ale odmítla blíže komentovat. Peněžitý trest soud uložil Rathovi za korupci při zadávání tendru na rekonstrukci zámku v Buštěhradu na Kladensku. Politik původně žádal o prominutí druhé splátky. Tomu ale soud nevyhověl. Pokud bude vymáhání neúspěšné, mohl by soud Rathovi pobyt za mřížemi prodloužit.

Věznice a státní zástupci pochybili. Rath neměl mít dovolené...

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  1

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to v úterý uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření.

15. červenece 2020

Soud opět řeší údajné podvody Rathova poradce Bušiny....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 7. 2020  •  David Rath  •  1

Pouze necelou hodinu strávil v úterý před senátem Krajského soudu v Praze Filip Bušina, bývalý investiční náměstek středočeských nemocnic a tehdejší poradce odsouzeného středočeského hejtmana Davida Ratha. Původně nadějný boxer se zpovídá z toho, že...

13. červenece 2020

Rath musí zaplatit pět milionů, o jejichž odpuštění žádal....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 7. 2020  •  David Rath  •  1

David Rath musí zaplatit pět milionů korun ze svého peněžitého trestu, které včas neuhradil a žádal soud o prominutí této části trestu. Soud žádosti bývalého středočeského hejtmana a exministra zdravotnictví nevyhověl. Rathův advokát Roman Jelínek řekl v červnu Právu, že jeho klient ve stanoveném termínu pět milionů nezaplatil, protože je nemá. V úvahu nyní připadá exekuce, případně i delší pobyt ve vězení.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.