Index vlivu David Rath - Index vlivu v politice

 
 

Soud uznal vinným bývalého Rathova poradce Bušinu, do vězení má jít na šest let

Bývalý náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina má jít na šest let do vězení za to, že se podílel na únicích za 630 milionů korun, rozhodl soud. Měl by také zaplatit 10,5 milionu korun jako peněžitý trest. Bušina, který byl také poradcem středočeského hejtmana Davida Ratha, vinu dlouhodobě odmítá. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat k Vrchnímu soudu v Praze.

David Rath aktuálně...

Pořadí: 7Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
6.13Vliv / význam klesá
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.86Vliv / význam klesá
 

Jak nás David Rath ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás David Rath ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje David Rath v poslední době

 

31. červenece 2020

Soud uznal vinným bývalého Rathova poradce Bušinu, do vězení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina má jít na šest let do vězení za to, že se podílel na únicích za 630 milionů korun, rozhodl soud. Měl by také zaplatit 10,5 milionu korun jako peněžitý trest. Bušina, který byl také poradcem středočeského hejtmana Davida Ratha, vinu dlouhodobě odmítá. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat k Vrchnímu soudu v Praze.

Šest let za daňové úniky. Trest dostihl Rathova bývalého...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic Filip Bušina má jít za daňové úniky na šest let do vězení. Měl by také zaplatit 10,5 milionu korun jako peněžitý trest, rozhodl středočeský krajský soud. Bušina byl mimo jiné poradcem středočeského hejtmana Davida Ratha. Soud ho odsoudil jen v části obžaloby, v některých bodech jej viny zprostil. Rozsudek není pravomocný.

29. červenece 2020

KOMENTÁŘ: Nejistá budoucnost „štěnic“. Soudy je musí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 29. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Soudy musí sjednotit způsob, jakým povolují a hodnotí odposlechy. A musí to udělat tak srozumitelně, aby to pochopila i veřejnost. Jinak se lidé budou pořád jen divit jako v případě jednoho z verdiktů nad Davidem Rathem.

28. červenece 2020

Aféra s Rathovou matrací: Ministerstvo vytklo chyby,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to v úterý uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření. Pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou úřad na pochybení upozornil dopisem. Bradáčová ČTK sdělila, že pro veřejný komentář tiskové zprávy nespatřuje důvod.

Věznice i žalobci ohledně Ratha pochybili, konstatovalo...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření. Pražskou vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou úřad na pochybení upozornil dopisem.

Věznice i žalobci podle ministerstva ohledně Ratha pochybili

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Praha - V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to dnes uvedlo ministerstvo spravedlnosti,...

Věznice i žalobci podle ministerstva ohledně Ratha pochybili

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Praha - V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to dnes uvedlo ministerstvo spravedlnosti,...

Soud začal vymáhat po Rathovi nezaplacených pět milionů....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Soud začal po Davidu Rathovi vymáhat peníze za neuhrazení druhé části desetimilionového peněžitého trestu. Bývalý středočeský hejtman částku nezaplatil ani dodatečně. Informaci ČT sdělila mluvčí pražského krajského soudu Hana Černá. Věc ale odmítla blíže komentovat. Peněžitý trest soud uložil Rathovi za korupci při zadávání tendru na rekonstrukci zámku v Buštěhradu na Kladensku. Politik původně žádal o prominutí druhé splátky. Tomu ale soud nevyhověl. Pokud bude vymáhání neúspěšné, mohl by soud Rathovi pobyt za mřížemi prodloužit.

Věznice a státní zástupci pochybili. Rath neměl mít dovolené...

Zdroj Tyden.cz ze dne 28. 7. 2020  •  David Rath  •  0

V souvislosti s vězněním bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pochybila jak teplická věznice, tak i státní zástupci. V tiskové zprávě to v úterý uvedlo ministerstvo spravedlnosti, které podmínky věznění prověřovalo. Zároveň sdělilo, že porušení zákona nedosáhlo takové intenzity, aby bylo nutné přijímat další opatření.

15. červenece 2020

Soud opět řeší údajné podvody Rathova poradce Bušiny....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Pouze necelou hodinu strávil v úterý před senátem Krajského soudu v Praze Filip Bušina, bývalý investiční náměstek středočeských nemocnic a tehdejší poradce odsouzeného středočeského hejtmana Davida Ratha. Původně nadějný boxer se zpovídá z toho, že...

13. červenece 2020

Rath musí zaplatit pět milionů, o jejichž odpuštění žádal....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 7. 2020  •  David Rath  •  0

David Rath musí zaplatit pět milionů korun ze svého peněžitého trestu, které včas neuhradil a žádal soud o prominutí této části trestu. Soud žádosti bývalého středočeského hejtmana a exministra zdravotnictví nevyhověl. Rathův advokát Roman Jelínek řekl v červnu Právu, že jeho klient ve stanoveném termínu pět milionů nezaplatil, protože je nemá. V úvahu nyní připadá exekuce, případně i delší pobyt ve vězení.

Soud nepromine Rathovi zbytek peněžitého trestu

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 13. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Praha - Krajský soud v Praze nevyhověl žádosti bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, aby mu prominul druhou část desetimilionového peněžitého trestu. Na dotaz ČTK to dnes...

Rath bude muset doplatit peněžitý trest. Soud mu ho nepromine

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 7. 2020  •  David Rath  •  0

Krajský soud v Praze nevyhověl žádosti bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, aby mu prominul druhou část desetimilionového peněžitého trestu. Na dotaz ČTK to uvedla mluvčí soudu Hana Černá.

26. června 2020

Davidu Rathovi se působení v čele kraje stalo osudným

Zdroj Tyden.cz ze dne 26. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Čtyřiapadesátiletý David Rath jako lékař úspěšně rozjel kariéru, nepřehlédnutelný byl i jako politik. Byl ministrem zdravotnictví, zasedal ve Sněmovně, zastával i funkci středočeského hejtmana.

25. června 2020

Rath prodal většinu majetku rodině, vyvedl jej tak z dosahu...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí pod cenou rodině, a vyvedl ho tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří Pražák mu v druhé větvi jeho korupční kauzy, kterou stále řeší soudy, navrhoval propadnutí veškerého majetku. Uvedl to dnes server iROZHLAS.cz.

Rath prodal většinu majetku, jehož propadnutí chtěl žalobce,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí rodině, a vyvedl je tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří Pražák mu v druhé větvi jeho korupční kauzy, kterou stále řeší soudy, navrhoval propadnutí veškerého majetku. Uvedl to ve čtvrtek server iROZHLAS.cz.

Rath se zbavil většiny majetku, o který mohl přijít....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí pod cenou rodině, a vyvedl ho tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří Pražák mu v druhé větvi jeho korupční kauzy, kterou stále řeší soudy,...

Rath prodal většinu majetku, jehož propadnutí chtěl žalobce

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Praha - Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí pod cenou rodině, a vyvedl ho tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří...

Rath prodal většinu majetku, jehož propadnutí chtěl žalobce

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Praha - Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí pod cenou rodině, a vyvedl ho tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří...

Rath prodal většinu majetku rodině, justice na něj nedosáhne

Zdroj Tyden.cz ze dne 25. 6. 2020  •  David Rath  •  0

Bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath, odsouzený za korupci, prodal většinu svých nemovitostí pod cenou rodině, a vyvedl ho tak z dosahu justice. Státní zástupce Jiří Pražák mu v druhé větvi jeho korupční kauzy, kterou stále řeší soudy, navrhoval propadnutí veškerého majetku.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.