Index vlivu Mirek Topolánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Expremiéři hodnotili debatu. Topolánek smutnil z Maláčové, zaujal Okamura

Předvolební debatu zástupců politických stran 100 dní před sněmovními volbami na CNN Prima News komentovali také matadoři české politiky. Mirek Topolánek například sepsul „demagogické nápady“ ministryně práce Jany Maláčové ohledně zaplacení dluhu za covid. Spolu s Jiřím Paroubkem naopak vyzdvihl projev Tomia Okamury, ač s jeho názory nesouhlasili.

Mirek Topolánek aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.6Vliv / význam klesá
 

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Mirek Topolánek v poslední době

 

1. červenece 2021

Expremiéři hodnotili debatu. Topolánek smutnil z Maláčové,...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 1. 7. 2021  •  Mirek Topolánek  •  0

Předvolební debatu zástupců politických stran 100 dní před sněmovními volbami na CNN Prima News komentovali také matadoři české politiky. Mirek Topolánek například sepsul „demagogické nápady“ ministryně práce Jany Maláčové ohledně zaplacení dluhu za covid. Spolu s Jiřím Paroubkem naopak vyzdvihl projev Tomia Okamury, ač s jeho názory nesouhlasili.

15. května 2021

Topolánek slaví 65: Dvě ženy, Dalík i Klausova SMS. Vládě...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 5. 2021  •  Mirek Topolánek  •  0

Expremiér Mirek Topolánek v sobotu 15. května oslaví 65 let. V politice zažil mnohé. Přes sedm let vedl ODS, tři roky byl předsedou vlády. Současný vládní kabinet Andreje Babiše (ANO), kterého označuje za „tatarského nájezdníka“, Topolánek nešetří. Do vlády se před svými narozeninami pustil na twitteru, kde je Topolánek značně aktivní. Jak šel čas s mužem, který se pokusil (neúspěšně) i o dobytí Pražského hradu a nyní politiku sleduje a glosuje zpovzdálí? Topolánek měl dlouhá léta po boku svou pravou ruku Marka Dalíka, který nakonec skončil ve vězení. Po první manželce Pavle se oženil s kolegyní z politiky Lucií Talmanovou. Jeho dráhu v čele ODS poznamenávalo soupeření s klausovským křídlem. A dodnes je Topolánkovi přehazována aféra Toskánsko. Blesk Zprávy přináší několik kapitol z „Topolova“ života.

23. března 2021

Bývalý premiér Mirek Topolánek se svěřil s tím, že prodělal...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 23. 3. 2021  •  Mirek Topolánek  •  0

Mirek Topolánek (64) se svěřil s tím, že má za sebou léčbu rakoviny. Bývalý premiér během rozhovoru vyzval k nutnosti očkování jakoukoli vakcínou schválenou Evropskou agenturou pro léčivé přípravky.

5. února 2021

Kandidaturu na prezidenta nevylučuji, kritika od Babiše je...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 5. 2. 2021  •  Mirek Topolánek  •  0

Neutekl jsem z boje. Nejsem šedá eminence TOP 09. Teď se ukáže, jestli jsem byl straně přítěží. Jsem si jistý, že pravici jsem nerozdrobil. Mirek Topolánek byl partner, který vás nepodrazí, říká bývalý předseda TOP 09 a bývalý poslanec Miroslav...

19. ledna 2021

„Vtipný i tvrdý soupeř.“ Kalouska ocenil Hamáček, Babiš...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 1. 2021  •  Mirek Topolánek  •  1

Miroslav Kalousek (TOP 09) se rozhodl po 22 letech skončit coby poslanec a Sněmovna tak již nebude stejná jako dřív. Své rozhodnutí Kalousek vysvětlil tím, že vyhlášením termínu voleb již odstartovala ostrá kampaň. A on znovu kandidovat nebude. Kalouskův odchod komentují jak kolegové ze strany, tak opozice, ale třeba i vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), který Kalouska označil za vtipného, ale tvrdého soupeře. Andrej Babiš (ANO) se nevyjádřil. A expremiér Mirek Topolánek, Kalouskův kamarád, si do premiéra rýpl.

13. ledna 2021

POLITIKA: Kopnout si do Trumpa otvírá salony

Zdroj Neviditelný pes ze dne 13. 1. 2021  •  Mirek Topolánek  •  0

Mirek Topolánek, náš velmi, ale velmi neúspěšný premiér, který tak chytře dělal politiku, že se nechal Sněmovnou vyautovat z funkce v polovině předsednictví EU, se ve svém velmi obskurním streamu Topol Show nechal slyšet, že Trump je kretén, jeho odkaz už nikdy nebude pozitivní, a nakonec dodal, že je třeba ho vymlčet.

23. srpna 2020

Schillerová napsala básničku. Vyburcovala nejen Kalouska a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 8. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Ministryně financí Alena Schillerová asi netušila, co svými několika verši na sociální síti způsobí. Vyburcovala k odpovědi někdejšího šéfa téhož resortu Miroslava Kalouska, který se podle svých slov ve volném čase rýmování rád věnuje. A zapojil se i expremiér Mirek Topolánek, který bývá na internetu také aktivní.

15. června 2020

Číně jsme dovolili příliš, chováme se vazalsky. Vítání...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 6. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Cesta Miloše Vystrčila na Tchaj-wan nebude mít žádné dopady na vztahy s Čínou. Ale Miloš Zeman tam nic nevybrečí, jak říká Mirek Topolánek, on tam totiž nic neznamená, míní novinář Tomáš Etzler. Čína na nás nemá páky, maximálně nám nedají pandu....

20. dubna 2020

Zemane, jsi ubožák, vzkázal do Lán Topolánek. Hanba, přidal...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 4. 2020  •  Mirek Topolánek  •  2

Na sociálních sítích se sešlo několik velmi ostrých reakcí na slova prezidenta Miloše Zemana, jimiž se v posledních dvou dnech vyjádřil o cestování do zahraničí anebo ke kauze Koněvovy sochy. Například bývalý předseda vlády Mirek Topolánek napsal, že Zeman nikdy nebyl demokrat a pohrdá lidmi. Přidal se starosta Pavel Novotný nebo Miroslav Kalousek.

6. dubna 2020

Babišova vláda vzkřísí Topolánkovo „dítě“. NERV bude řešit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Národní ekonomická rada vlády (NERV) zřejmě obnoví svoji činnost. Navrhuje to ministerstvo průmyslu a obchodu. Hlavním úkolem rady, kde budou zástupci ekonomů i velkých firem, by měla být identifikace problémů ve fungování ekonomiky nebo příprava doporučení při přípravě strategických hospodářských dokumentů vlády. Rada by měla také vyhodnotit přijatá opatření kvůli šíření koronaviru a navrhnout opatření související s přípravou státního rozpočtu na rok 2021. Vyplývá to z materiálu, který má ČTK k dispozici. Pravděpodobně by ho měla v pondělí projednat vláda. NERV původně vymyslel někdejší premiér ODS Mirek Topolánek.

13. ledna 2020

Nejrychlejší varianta odstávky uhlí je možná jen s jasnou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) by na nejrychlejší ze tří navrhovaných variant, které chystá takzvaná uhelná komise, kývnul pouze s vědomím, že se Česko nedostane do energetického deficitu. Řekl to v Událostech, komentářích. Bývalý premiér Mirek Topolánek je přesvědčen, že sázka na jádro je dobrá cesta. Jan Rovenský z hnutí Greenpeace a člen zmíněné uhelné komise zastává názor, že třetinu uhelných elektráren můžeme zavřít hned zítra a české domácnosti to nijak nepocítí.

10. ledna 2020

Pomoc pro ohořelé klokany a koaly: Češi posílají miliony, do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 1. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Není nám to jedno, chceme pomoct. Podobných vzkazů jsou poslední dny plné sociální sítě v Česku. Češi ukázali, že byť je Austrálie daleko, záleží jim na tom, aby se z katastrofických požárů zotavila. Ve velkém posílají příspěvky australským organizacím, které zachraňují ohořelé koaly a pomáhají lidem najít nové domovy. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) mluví o uvolnění dvou milionů korun, pražský magistrát poslal 160 tisíc korun, příspěvek slíbili i expremiér Mirek Topolánek nebo tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Velkou sbírku zorganizovala rovněž Zoo Praha - během tří dnů vybrala téměř milion korun.

28. prosince 2019

Čertí brko se zapíchlo do Babiše? Topolánek tam našel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  1

Pohádka Čertí brko, kterou na Boží hod vánoční vysílala Česká televize, vzbudila mezi lidmi čilé reakce. Diskuse uživatelů sociálních sítí se točí především kolem morálního rozměru filmu, ve kterém mnozí spatřují alegorii současné domácí politické scény s premiérem Andrejem Babišem (ANO) v čele. Jsou mezi nimi i politici – přisadil si například expremiér Mirek Topolánek. Exministr zemědělství a místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka se na účet vlády pobavil i u filmu Anděl Páně.

16. prosince 2019

Policie obvinila Nečase z křivé výpovědi, měl lhát kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  1

Policie obvinila bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) z křivé výpovědi v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Informoval o tom v pondělí server Aktuálně.cz. Bývalý předseda vlády v případu svědčil ve prospěch své manželky Jany (dříve Nagyové), která v roce 2012 nezákonně zaúkolovala zpravodajce. Nečasovi hrozí v případě odsouzení až tříletý trest vězení. Expremiérův bývalý stranický kolega Mirek Topolánek v pondělí na obvinění reagoval slovy, že je to „zlý sen“. 

8. prosince 2019

Po útoku na Kalouska si přisadil i Bělobrádek. Topolánek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  1

Na jednu stranu středopravicoví politici mluví o tom, že je potřeba opozici spojit, aby mohli konkurovat premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Na druhou stranu si ale v posledních dnech vjíždějí do vlasů. Výrok šéfa pirátských poslanců Jakuba Michálka o tom, že by TOP 09 měla zaniknout, stále nenechává politické špičky v klidu. Síť vzájemného obviňování se rozrůstá. Naštvaného Miroslava Kalouska (TOP 09) teď zkritizoval i exšéf lidovců Pavel Bělobrádek za to, že se dřív choval stejně jako Michálek. Ostře mu to v twitterové přestřelce vrátil bývalý premiér Mirek Topolánek, Kalouskův přítel.

16. listopadu 2018

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.

13. listopadu 2018

Babiš: Odporný útok na mé děti. Kalousek: Do hnoje je zatáhl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Andrej Babiš (ANO) v Palermu. Tohle spojení se dočkalo řady narážek v souvislosti s obhajobou premiéra v kauze jeho syna Andreje mladšího. Babiš ze sicilského pobřeží posílal do Prahy hromy, blesky. Mluvil o odporném útoku na své děti, bezcitných fanaticích, vrcholu hyenismu. A načasované kampani. Jeho kritici Miroslav Kalousek (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek si neopomněli rýpnout, že děti do kauzy Čapí hnízdo zapojil sám současný premiér.

4. listopadu 2018

„Jako poznat dceru v péčku.“ Fotka Putina s Nohavicou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Pohled na českého písničkáře Jaromíra Nohavicu ruku v ruce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem není pro každého. Momentku z Kremlu nelibě nese například bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek. Na adresu snímku z přebírání Puškinovy medaile Topolánek na Twitteru zmínil, že je to jako přijít ženě na nevěru nebo poznat dceru v pornu. Už před převzetím ocenění schytal Nohavica kritiku z Polska, další lidé pro něj ale mají slova obdivu.

7. června 2018

Nový rekord v sestavování vlády: 230 dnů od voleb a čekání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Česko v pátek vyrovnalo neveselý rekord. Od posledních voleb do Poslanecké sněmovny uběhlo 230 dnů a země stále čeká na vládu s důvěrou dolní parlamentní komory. Přitom právě 230 dnů trvalo, než důvěru pro svoji vládu získal zatím nejdéle čekající premiér Mirek Topolánek. Vzhledem k tomu, že ještě neskončilo vnitrostranické referendum ČSSD o vstupu do vlády a KSČM přichází s dalšími podmínkami své případné podpory, bude tento rekord jistě překonán. Web ČT24 přináší analýzu důvodů složitého sestavování vlád v Česku včetně srovnání s rekordy ze zahraničí.

10. února 2018

Zemana nahradil na olympiádě Kiska. Topolánek: „Ať nás...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2018  •  Mirek Topolánek  •  6

V Riu 2016 na letní olympiádě Miloš Zeman nechyběl, do jihokorejského Pchjongčchangu se český prezident ani po svém znovuzvolení nevydal. Při otevření Českého domu ho však zastoupil slovenský protějšek Andrej Kiska. A poražený kandidát Mirek Topolánek vyzývá: „To, že i nás v zahraničí bude zastupovat Andrej Kiska, vůbec není špatný nápad! Půlka světa nám stejně pořád říká Československo.“

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.