Index vlivu Mirek Topolánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského sdružení

Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.

 
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Články, kde se vyskytuje Mirek Topolánek v poslední době

 

16. listopadu 2018

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.

13. listopadu 2018

Babiš: Odporný útok na mé děti. Kalousek: Do hnoje je zatáhl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Andrej Babiš (ANO) v Palermu. Tohle spojení se dočkalo řady narážek v souvislosti s obhajobou premiéra v kauze jeho syna Andreje mladšího. Babiš ze sicilského pobřeží posílal do Prahy hromy, blesky. Mluvil o odporném útoku na své děti, bezcitných fanaticích, vrcholu hyenismu. A načasované kampani. Jeho kritici Miroslav Kalousek (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek si neopomněli rýpnout, že děti do kauzy Čapí hnízdo zapojil sám současný premiér.

4. listopadu 2018

„Jako poznat dceru v péčku.“ Fotka Putina s Nohavicou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Pohled na českého písničkáře Jaromíra Nohavicu ruku v ruce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem není pro každého. Momentku z Kremlu nelibě nese například bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek. Na adresu snímku z přebírání Puškinovy medaile Topolánek na Twitteru zmínil, že je to jako přijít ženě na nevěru nebo poznat dceru v pornu. Už před převzetím ocenění schytal Nohavica kritiku z Polska, další lidé pro něj ale mají slova obdivu.

7. června 2018

Nový rekord v sestavování vlády: 230 dnů od voleb a čekání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Česko v pátek vyrovnalo neveselý rekord. Od posledních voleb do Poslanecké sněmovny uběhlo 230 dnů a země stále čeká na vládu s důvěrou dolní parlamentní komory. Přitom právě 230 dnů trvalo, než důvěru pro svoji vládu získal zatím nejdéle čekající premiér Mirek Topolánek. Vzhledem k tomu, že ještě neskončilo vnitrostranické referendum ČSSD o vstupu do vlády a KSČM přichází s dalšími podmínkami své případné podpory, bude tento rekord jistě překonán. Web ČT24 přináší analýzu důvodů složitého sestavování vlád v Česku včetně srovnání s rekordy ze zahraničí.

10. února 2018

Zemana nahradil na olympiádě Kiska. Topolánek: „Ať nás...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

V Riu 2016 na letní olympiádě Miloš Zeman nechyběl, do jihokorejského Pchjongčchangu se český prezident ani po svém znovuzvolení nevydal. Při otevření Českého domu ho však zastoupil slovenský protějšek Andrej Kiska. A poražený kandidát Mirek Topolánek vyzývá: „To, že i nás v zahraničí bude zastupovat Andrej Kiska, vůbec není špatný nápad! Půlka světa nám stejně pořád říká Československo.“

25. ledna 2018

POLITIKA: Jak dlouho se vládne v demisi?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 25. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Není nic divného, když máme vládu bez důvěry a v demisi. Všichni přece pamatujeme, že premiér Jiří Rusnok tak vládl na přelomu let 2013 a 2014 přes půl roku, jeho předchůdce Mirek Topolánek v letech 2006 a 2007 čtyři měsíce.

16. ledna 2018

Zeman bodoval v baštách KSČM a ANO, Drahoš s Topolánkem u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

První kolo prezidentských voleb se konalo necelé tři měsíce po volbách do Poslanecké sněmovny. Nabízí se tedy otázka, jak se překrývá podpora prezidentských kandidátů s volbou konkrétních stran a hnutí. Analýzy ukazují, že Miloš Zeman získal hlasy zejména v obcích, kde byla na podzim silná KSČM, ANO a SPD. V baštách ODS uspěli Jiří Drahoš a Mirek Topolánek, Pavel Fischer byl populární na tradičně lidovecké jižní Moravě.

15. ledna 2018

Topolánek se vrátil k práci ve firmách, jež patří...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se ode dneška vrátil k práci ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského.

Topolánek se vrátil k práci ve firmách, jež patří...

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se od pondělí vrátil k práci ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu podnikatele Daniela Křetínského.

Expremiér Topolánek po volbách odkulhal. Zraněný a poražený...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Muž zvyklý i na 35procentní výhru doufal jistě v mnohem lepší výsledek, než byla výsledná čtyři procenta. Expremiér Mirek Topolánek přesto sklidil ve svém štábu v pivovaru na Národní třídě potlesk podporovatelů a tvrdil, že zklamaný není. Do štábu ho přišel podpořit i jeho syn Tomáš. Při odchodu domů pak Topolánek s problémy kulhal ze schodů. Na lyžích si totiž zranil koleno. Do debaty neúspěšných kandidátů na ČT již nedorazil.

14. ledna 2018

ANALÝZA: Ve druhém kole se rozhodne nejen o tom, kdo bude na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

/INFOGRAFIKA/ Miloš Zeman získal pod čtyřicet procent hlasů. Jiří Drahoš udělal nadějný výsledek. Příjemné překvapení si na konto připsali Pavel Fischer a Marek Hilšer. Propadli Michal Horáček a především Mirek Topolánek. Co z toho plyne před druhým kolem hlasování?

Zítra se vracím do práce, říká Topolánek. Výsledek v...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Mirek Topolánek získal 4,3 procenta voličských hlasů v prvním kole prezidentských voleb. To ho, dle sociologa Jana Herzmanna, vyřazuje z politické soutěže na mnoho dalších let. Přesto expremiér nevylučuje další politické působení.

Povolební emoce. V prvním kole uspěl Drahoš se Zemanem,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 14. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  6

V prvním kole historicky druhé přímé volby prezidenta uspěl Miloš Zeman spolu s profesorem Jiřím Drahošem. Překvapivý neúspěch zaznamenal bývalý premiér Mirek Topolánek, který posléze vyjádřil podporu Jiřímu Drahošovi. Zeman také na brífinku vyjádřil ochotu diskutovat s Drahošem.

13. ledna 2018

Aktivistka, která polonahá vyběhla před Zemana, dostala...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Vítězem prvního kola prezidentských voleb se stal současný prezident Miloš Zeman. Jako druhý skončil bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš, který se se Zemanem utká za dva týdny ve finálovém kole volby. Michal Horáček nebo Mirek Topolánek ve volbách propadli. Většina nepostupujících kandidátů přislíbila podporu Jiřímu Drahošovi. Zeman se zřejmě utká s Drahošem před druhým kolem také v televizní debatě. Účast v nich přitom dosud odmítal. Ukrajinské aktivistce Anželině Diašové, která v pátek ve volební místnosti v pražských Lužinách polonahá vyběhla před prezidenta Miloše Zemana, pražský soud uložil tři měsíce vězení s roční podmínkou. Čeká ji také roční vyhoštění ze země.

Kandidáti, kteří ve volbě neuspěli, diskutovali na ČT24

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Na zpravodajské ČT24 diskutovali v sobotu večer kandidáti, kteří nepostoupili do druhého kola. Jediný, kdo se omluvil, byl expremiér Mirek Topolánek. Hovořilo se nejen o prvním kole, ale také o předvolební kampani. 

Pokud poslechnou voliči poražené kandidáty, může Drahoš...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Miloš Zeman vyhrál první kolo prezidentských voleb se ziskem 1,98 miliónu hlasů. Druhému Jiřímu Drahošovi odevzdalo hlas 1,36 miliónu voličů. Poražení kandidáti Michal Horáček, Mirek Topolánek, Pavel Fischer a Vratislav Kulhánek, kterým dohromady odevzdalo hlas 1,2 miliónu lidí, vyzvali své voliče, aby ve druhém kole podpořili Drahoše. Pokud je voliči poslechnou, má Drahoš šanci porazit současnou hlavu státu.

Srdce a rozum nestačily, přijal Topolánek porážku a podpořil...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér za ODS Mirek Topolánek skončil v prezidentské volbě šestý se 4,29 procenty hlasů. Svoji porážku uznal ještě před tím, než byly sečteny všechny hlasy. Před novináři vystoupil jen krátce, při čemž vyzval občany, aby ve druhém kole volili Jiřího Drahoše. Ten má podle něj šanci porazit Miloše Zemana.
    Další články k tématu:
  • O Hrad se utkají Zeman s Drahošem. Ten má podporu většiny ostatních kandidátů

Mirek Topolánek po porážce: Vyzývám všechny své příznivce,...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Poražený Mirek Topolánek pogratuloval postupujícím a vyzval všechny své voliče, aby šli k volbám ve druhém kole a zvolili Jiřího Drahoše. "Bude to dobrá volba pro Českou republiku a pokud se síli spojí, má šanci," uvedl.

Topolánek po nezdaru: Vyhráli jsme, probudili jsme z...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

/VIDEO/ Prezidentský kandidát Mirek Topolánek považuje za výhru už to, že probudil z letargie lidi i sám sebe. Řekl to svým podporovatelům ve volebním štábu. Po sečtení všech hlasů skončil bývalý premiér Topolánek na šestém místě se ziskem 4,3 procent hlasů.

Fischer, Hilšer, Kulhánek i Topolánek stojí za Drahošem. A...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Neúspěšní prezidentští kandidáti Pavel Fischer, Marek Hilšer, Michal Horáček, Vratislav Kulhánek a Mirek Topolánek vyjádřili pro druhé kolo prezidentské volby podporu soupeři současného prezidenta Miloše Zemana – někdejšímu šéfovi Akademie věd Jiřímu Drahošovi. Hlavu státu podpořil Petr Hannig. 

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.