Index vlivu Mirek Topolánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Vláda chce problémy vysedět a řeší jen obsluhu svých voličů. Já mluvím řečí kmene průmyslu, říká Topolánek

Český průmysl i blahobyt jsou v ohrožení, varuje Mirek Topolánek. Vláda ale problémy dostatečně neřeší. Bývalý premiér to chce změnit z pozice šéfa Svazu průmyslu.

Mirek Topolánek aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-1Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Mirek Topolánek v poslední době

 

11. dubna 2023

Vláda chce problémy vysedět a řeší jen obsluhu svých voličů....

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 11. 4. 2023  •  Mirek Topolánek  •  0

Český průmysl i blahobyt jsou v ohrožení, varuje Mirek Topolánek. Vláda ale problémy dostatečně neřeší. Bývalý premiér to chce změnit z pozice šéfa Svazu průmyslu.

19. března 2023

Deset tisíc lidí na dlažbu a jiné horory

Zdroj Neviditelný pes ze dne 19. 3. 2023  •  Mirek Topolánek  •  0

Zmíněného pořadu se zúčastnil člen představenstva Škody Auto Martin Jahn, expremiér Mirek Topolánek a europoslanec Marcel Kolaja, mimo jiné jeden ze čtyřech českých zástupců v EP, kteří hlasovali pro zákaz spalováků v roce 2035.

Euro 7 je „paskvil“, říká Jahn ze Škody Auto. Norma je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 19. 3. 2023  •  Mirek Topolánek  •  1

Zavedení emisní normy Euro 7 by vedla k uzavření výrobní haly i propuštění tisíců zaměstnanců, řekl v Otázkách Václava Moravce člen představenstva za oblast prodeje a marketingu ve společnosti Škoda Auto a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Martin Jahn. Norma přináší nesplnitelné termíny, začátek její platnosti je nepřiměřený i podle europoslance Marcela Kolaji (Piráti). Hostem pořadu byl i bývalý premiér a předseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR Mirek Topolánek, podle kterého českou ekonomiku v současné krizi teprve čekají nejhorší časy. Jahn naopak letos předpokládá oživení.

6. února 2023

Embargo na ropu i produkty z ní Rusko bolí, shodli se...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 2. 2023  •  Mirek Topolánek  •  1

Bývalý premiér a předseda výkonné rady Teplárenského sdružení Mirek Topolánek je přesvědčen, že aktuální zákaz dovozu ruských ropných produktů tamní režim zasáhne. Náměstek pro řízení sekce energetiky z ministerstva průmyslu a obchodu René Neděla připomněl výjimku pro nákup těchto surovin. Programový ředitel Svazu moderní energetiky Martin Sedlák vidí v embarzích vhodný nástroj pro silovou debatu s Ruskem. Tři muži byli hosty Událostí, komentářů.

13. prosince 2022

Velký návrat Topolánka? Expremiér chce kandidovat do čela...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 12. 2022  •  Mirek Topolánek  •  1

Bývalý premiér Mirek Topolánek (ODS) bude kandidovat na předsedu Svazu průmyslu a dopravy ČR. Řekl to serveru E15. Uvedl, že svaz je součástí tripartity, s čímž má jako někdejší předseda vlády zkušenosti. Po odchodu z politiky se pak věnoval hlavně zahraničnímu obchodu. Konkurz na předsedu svazu se uskuteční v květnu 2023, ve funkci po více než deseti letech končí Jaroslav Hanák.

Expremiér Topolánek bude kandidovat na šéfa Svazu průmyslu a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 12. 2022  •  Mirek Topolánek  •  2

Expremiér Mirek Topolánek bude kandidovat na předsedu Svazu průmyslu a dopravy ČR. Topolánek to řekl serveru E15. Uvedl, že svaz je součástí tripartity, s čímž má jako někdejší předseda vlády zkušenosti.

Expremiér Topolánek bude kandidovat na šéfa Svazu průmyslu a...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 13. 12. 2022  •  Mirek Topolánek  •  1

Expremiér Mirek Topolánek bude kandidovat na předsedu Svazu průmyslu a dopravy ČR. Topolánek to řekl serveru E15. Uvedl, že svaz je součástí tripartity, s čímž má jako někdejší předseda vlády zkušenosti.

9. listopadu 2022

Prezident by měl mít politickou zkušenost, míní Topolánek....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 9. 11. 2022  •  Mirek Topolánek  •  2

Někdejší premiér a bývalý kandidát na prezidenta Mirek Topolánek považuje za nezbytné, aby měl budoucí český prezident bohaté politické zkušenosti. S tím nesouhlasí textař a rovněž bývalý kandidát na post hlavy státu Michal Horáček. „Václav Havel politickou zkušenost také neměl,“ připomněl v Událostech, komentářích.

8. září 2022

Zimu zvládneme, je třeba se připravit na tu další, řekl...

Zdroj ČT 24 - Ekonomika ze dne 8. 9. 2022  •  Mirek Topolánek  •  2

Někdejší premiér a předseda výkonné rady Teplárenského sdružení Mirek Topolánek je přesvědčený o tom, že letošní zimu domácnosti zvládnou, na příští topnou sezonu se Česko ale musí podle něj připravit. Zároveň předpokládá, že i přes současné problémy ruský plyn v budoucnu do Evropy může téct, bude ale nutné mít stoprocentní zálohu, uvedl Topolánek v Interview ČT24.  

30. června 2022

Předsednictví EU je podle Topolánka pro vládu černá můra. Je...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 6. 2022  •  Mirek Topolánek  •  4

Bývalý premiér Mirek Topolánek hodnotí české předsednictví EU stejně, jako když mu on sám předsedal před třinácti lety. Myslí si, že současnému předsedovi vlády uteče během jeho konání domácí politika, protože prožije půl roku v letadle a v Evropě. Expremiér a bývalý eurokomisař Vladimír Špidla (ČSSD) je přesvědčený o tom, že česká vláda má před sebou nelehký úkol, který ale nakonec zvládne. Topolánek a Špidla byli hosty Událostí, komentářů.   

31. května 2022

Lidé nechápou, co se na nás řítí, vzkazuje Topolánek. A...

Zdroj Blesk.cz ze dne 31. 5. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Bývalý premiér a současný předseda výkonné rady Teplárenského sdružení Mirek Topolánek v pořadu Epicentrum ohodnotil výkony vládní koalice ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN a Pirátů. V některých oblastech by si podle něj zasloužila chvalitebnou známku, kritizoval ale sloučení levicových a pravicových stran, které zcela nevyhovuje velké části jejich voličů. Pozastavil se i nad energetickou krizí a předpověděl těžkých deset let.

27. dubna 2022

Topolánek: Chybí smlouva s Norskem, ruské vydírání plynem...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 27. 4. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Česko by případný výpadek ruského plynu prakticky nezvládlo, varuje předseda Teplárenského sdružení ČR a bývalý premiér Mirek Topolánek. Nedostatek plynu by ohrozil výrobu tepla a dodávky plynu do domácností a firem. „Lze jen litovat, že minulé politické reprezentace neobnovily dlouhodobý kontrakt s Norskem a naše závislost se tak ještě zvýšila,“ říká v rozhovoru pro MF DNES.

22. března 2022

Byl bych vůči Rusku ještě ostřejší, řekl expremiér Topolánek

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 3. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Bývalý český premiér Mirek Topolánek v Interview ČT24 řekl, že sankce uvalené na Rusko jsou nedostatečné, on sám by byl údajně asi ostřejší. K žádosti Ukrajiny o vyhlášení bezletové zóny uvedl, že by její zavedení mohlo vyhrotit vztahy mezi Ruskem a NATO. Lepší cestou je podle něj vybavit Ukrajinu technikou, díky které by si dokázala tuto zónu vynutit sama. Připustil také, že Ukrajina má šanci neprohrát, o část území ale podle něj přijde. 

7. března 2022

Putin si plní svůj sen. Jedině absolutní sankce ho můžou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 3. 2022  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér Mirek Topolánek trvá na tom, že jedině absolutně drastické sankce vůči Rusku mohou změnit agresivní jednání země vůči Ukrajině. Čím budou sankce polovičatější, tím bude konflikt podle Topolánka delší a jeho následky hrozivější. Dokáže si představit, že Západ se obejde bez ruského plynu a ropy. Mirek Topolánek byl hostem Událostí, komentářů.    

27. února 2022

Evropa přestane platit za ruský plyn. Budeme pálit mazut či...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 2. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Cena plynu pro evropský trh se od ruské invaze na Ukrajinu zvýšila o více než třetinu a je vysoko nad hranicí 100 eur za megawatthodinu (MWh). Německo v reakci pozastavilo proces schvalování plynovodu Nord Stream 2, který stál 230 miliard korun. O závislosti států Evropské unie na ruském plynu diskutovali v Otázkách Václava Moravce předseda výkonné rady Teplárenského sdružení Mirek Topolánek a zvláštní zmocněnec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška.

8. února 2022

Topolánek se vrací do čela Teplárenského sdružení. Obor je v...

Zdroj Ekonomika iDNES.cz - Nejnovější zprávy z ekonomiky ze dne 8. 2. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Do čela Teplárenského sdružení se vrací bývalý premiér Mirek Topolánek. Podle svých slov chce zabránit „rozpadu teplárenství“. Funkci předsedy výkonné rady už jednou zastával, a to v letech 2011 až 2018, kdy ho nahradil Tomáš Drápela. Ten teď z funkce předsedy výkonné rady odstoupil.

Do čela Teplárenského sdružení se vrací bývalý premiér Mirek...

Zdroj Tyden.cz ze dne 8. 2. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Do čela Teplárenského sdružení se vrací bývalý premiér Mirek Topolánek. Funkci zastával v letech 2011 až 2018, kdy ho nahradil Tomáš Drápela.

13. ledna 2022

„Jeď si a odstup“. Expremiéři sepsuli Farského a spekulovali...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 13. 1. 2022  •  Mirek Topolánek  •  6

Bývalí předsedové vlády Vladimír Špidla (ČSSD), Mirek Topolánek a Petr Nečas (ODS) se v pořadu CNN Prima News vyjádřili k současné situaci ve Sněmovně. Odsoudili plánovanou zahraniční cestu Jana Farského (STAN) a debatovali nad politickými záměry Andreje Babiše (ANO). Ten je označován za žhavého kandidáta na prezidentské křeslo.

5. ledna 2022

„Jsem komunistka,“ přiznala Pirátka, která chce sesadit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 1. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

Kandidátka na post pirátské předsedkyně Jana Michailidu se na veřejném pirátském fóru pochlubila svými politickými názory. Vnitřně se cítí jako původní, podle svých slov, demokratická komunistka. Uvedla to na dotaz jednoho z členů, jaké jsou její politické názory. Z političky už si na sociálních sítích utahují matadoři - třeba bývalý premiér za ODS Mirek Topolánek.

4. ledna 2022

Návrh EK k jádru a plynu je nebezpečný. Havlíčkovy výroky...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 4. 1. 2022  •  Mirek Topolánek  •  3

„Není to tak, jak to na první pohled vypadá. Žádné velké vítězství pro Česko to není a Karel Havlíček potvrzuje, že byl nejméně kompetentní ministr za posledních třicet let,“ říká bývalý premiér Mirek Topolánek působící v holdingu EPH k...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.