Index vlivu Mirek Topolánek - Index vlivu v podnikání

 
 

Schillerová napsala básničku. Vyburcovala nejen Kalouska a Topolánka

Ministryně financí Alena Schillerová asi netušila, co svými několika verši na sociální síti způsobí. Vyburcovala k odpovědi někdejšího šéfa téhož resortu Miroslava Kalouska, který se podle svých slov ve volném čase rýmování rád věnuje. A zapojil se i expremiér Mirek Topolánek, který bývá na internetu také aktivní.

Mirek Topolánek aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
12.9Vliv / význam klesá
 

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Mirek Topolánek ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Mirek Topolánek v poslední době

 

23. srpna 2020

Schillerová napsala básničku. Vyburcovala nejen Kalouska a...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 8. 2020  •  Mirek Topolánek  •  0

Ministryně financí Alena Schillerová asi netušila, co svými několika verši na sociální síti způsobí. Vyburcovala k odpovědi někdejšího šéfa téhož resortu Miroslava Kalouska, který se podle svých slov ve volném čase rýmování rád věnuje. A zapojil se i expremiér Mirek Topolánek, který bývá na internetu také aktivní.

15. června 2020

Číně jsme dovolili příliš, chováme se vazalsky. Vítání...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 6. 2020  •  Mirek Topolánek  •  0

Cesta Miloše Vystrčila na Tchaj-wan nebude mít žádné dopady na vztahy s Čínou. Ale Miloš Zeman tam nic nevybrečí, jak říká Mirek Topolánek, on tam totiž nic neznamená, míní novinář Tomáš Etzler. Čína na nás nemá páky, maximálně nám nedají pandu....

20. dubna 2020

Zemane, jsi ubožák, vzkázal do Lán Topolánek. Hanba, přidal...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 4. 2020  •  Mirek Topolánek  •  1

Na sociálních sítích se sešlo několik velmi ostrých reakcí na slova prezidenta Miloše Zemana, jimiž se v posledních dvou dnech vyjádřil o cestování do zahraničí anebo ke kauze Koněvovy sochy. Například bývalý předseda vlády Mirek Topolánek napsal, že Zeman nikdy nebyl demokrat a pohrdá lidmi. Přidal se starosta Pavel Novotný nebo Miroslav Kalousek.

6. dubna 2020

Babišova vláda vzkřísí Topolánkovo „dítě“. NERV bude řešit...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 4. 2020  •  Mirek Topolánek  •  0

Národní ekonomická rada vlády (NERV) zřejmě obnoví svoji činnost. Navrhuje to ministerstvo průmyslu a obchodu. Hlavním úkolem rady, kde budou zástupci ekonomů i velkých firem, by měla být identifikace problémů ve fungování ekonomiky nebo příprava doporučení při přípravě strategických hospodářských dokumentů vlády. Rada by měla také vyhodnotit přijatá opatření kvůli šíření koronaviru a navrhnout opatření související s přípravou státního rozpočtu na rok 2021. Vyplývá to z materiálu, který má ČTK k dispozici. Pravděpodobně by ho měla v pondělí projednat vláda. NERV původně vymyslel někdejší premiér ODS Mirek Topolánek.

13. ledna 2020

Nejrychlejší varianta odstávky uhlí je možná jen s jasnou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 13. 1. 2020  •  Mirek Topolánek  •  0

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) by na nejrychlejší ze tří navrhovaných variant, které chystá takzvaná uhelná komise, kývnul pouze s vědomím, že se Česko nedostane do energetického deficitu. Řekl to v Událostech, komentářích. Bývalý premiér Mirek Topolánek je přesvědčen, že sázka na jádro je dobrá cesta. Jan Rovenský z hnutí Greenpeace a člen zmíněné uhelné komise zastává názor, že třetinu uhelných elektráren můžeme zavřít hned zítra a české domácnosti to nijak nepocítí.

10. ledna 2020

Pomoc pro ohořelé klokany a koaly: Češi posílají miliony, do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 1. 2020  •  Mirek Topolánek  •  0

Není nám to jedno, chceme pomoct. Podobných vzkazů jsou poslední dny plné sociální sítě v Česku. Češi ukázali, že byť je Austrálie daleko, záleží jim na tom, aby se z katastrofických požárů zotavila. Ve velkém posílají příspěvky australským organizacím, které zachraňují ohořelé koaly a pomáhají lidem najít nové domovy. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) mluví o uvolnění dvou milionů korun, pražský magistrát poslal 160 tisíc korun, příspěvek slíbili i expremiér Mirek Topolánek nebo tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Velkou sbírku zorganizovala rovněž Zoo Praha - během tří dnů vybrala téměř milion korun.

28. prosince 2019

Čertí brko se zapíchlo do Babiše? Topolánek tam našel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  0

Pohádka Čertí brko, kterou na Boží hod vánoční vysílala Česká televize, vzbudila mezi lidmi čilé reakce. Diskuse uživatelů sociálních sítí se točí především kolem morálního rozměru filmu, ve kterém mnozí spatřují alegorii současné domácí politické scény s premiérem Andrejem Babišem (ANO) v čele. Jsou mezi nimi i politici – přisadil si například expremiér Mirek Topolánek. Exministr zemědělství a místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka se na účet vlády pobavil i u filmu Anděl Páně.

16. prosince 2019

Policie obvinila Nečase z křivé výpovědi, měl lhát kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  0

Policie obvinila bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) z křivé výpovědi v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Informoval o tom v pondělí server Aktuálně.cz. Bývalý předseda vlády v případu svědčil ve prospěch své manželky Jany (dříve Nagyové), která v roce 2012 nezákonně zaúkolovala zpravodajce. Nečasovi hrozí v případě odsouzení až tříletý trest vězení. Expremiérův bývalý stranický kolega Mirek Topolánek v pondělí na obvinění reagoval slovy, že je to „zlý sen“. 

8. prosince 2019

Po útoku na Kalouska si přisadil i Bělobrádek. Topolánek:...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2019  •  Mirek Topolánek  •  0

Na jednu stranu středopravicoví politici mluví o tom, že je potřeba opozici spojit, aby mohli konkurovat premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Na druhou stranu si ale v posledních dnech vjíždějí do vlasů. Výrok šéfa pirátských poslanců Jakuba Michálka o tom, že by TOP 09 měla zaniknout, stále nenechává politické špičky v klidu. Síť vzájemného obviňování se rozrůstá. Naštvaného Miroslava Kalouska (TOP 09) teď zkritizoval i exšéf lidovců Pavel Bělobrádek za to, že se dřív choval stejně jako Michálek. Ostře mu to v twitterové přestřelce vrátil bývalý premiér Mirek Topolánek, Kalouskův přítel.

16. listopadu 2018

Topolánek rezignoval. Mizí z čela výkonné rady Teplárenského...

Zdroj Blesk.cz ze dne 16. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Bývalý premiér Mirek Topolánek k pátečnímu dni z pracovních důvodů rezignoval na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR. Informoval o tom mluvčí sdružení Pavel Kaufmann. Topolánek byl v čele výkonné rady od září 2011, zvolen byl zhruba rok po svém odchodu z politiky.

13. listopadu 2018

Babiš: Odporný útok na mé děti. Kalousek: Do hnoje je zatáhl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Andrej Babiš (ANO) v Palermu. Tohle spojení se dočkalo řady narážek v souvislosti s obhajobou premiéra v kauze jeho syna Andreje mladšího. Babiš ze sicilského pobřeží posílal do Prahy hromy, blesky. Mluvil o odporném útoku na své děti, bezcitných fanaticích, vrcholu hyenismu. A načasované kampani. Jeho kritici Miroslav Kalousek (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek si neopomněli rýpnout, že děti do kauzy Čapí hnízdo zapojil sám současný premiér.

4. listopadu 2018

„Jako poznat dceru v péčku.“ Fotka Putina s Nohavicou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 11. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Pohled na českého písničkáře Jaromíra Nohavicu ruku v ruce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem není pro každého. Momentku z Kremlu nelibě nese například bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek. Na adresu snímku z přebírání Puškinovy medaile Topolánek na Twitteru zmínil, že je to jako přijít ženě na nevěru nebo poznat dceru v pornu. Už před převzetím ocenění schytal Nohavica kritiku z Polska, další lidé pro něj ale mají slova obdivu.

7. června 2018

Nový rekord v sestavování vlády: 230 dnů od voleb a čekání...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 6. 2018  •  Mirek Topolánek  •  4

Česko v pátek vyrovnalo neveselý rekord. Od posledních voleb do Poslanecké sněmovny uběhlo 230 dnů a země stále čeká na vládu s důvěrou dolní parlamentní komory. Přitom právě 230 dnů trvalo, než důvěru pro svoji vládu získal zatím nejdéle čekající premiér Mirek Topolánek. Vzhledem k tomu, že ještě neskončilo vnitrostranické referendum ČSSD o vstupu do vlády a KSČM přichází s dalšími podmínkami své případné podpory, bude tento rekord jistě překonán. Web ČT24 přináší analýzu důvodů složitého sestavování vlád v Česku včetně srovnání s rekordy ze zahraničí.

10. února 2018

Zemana nahradil na olympiádě Kiska. Topolánek: „Ať nás...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 2. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

V Riu 2016 na letní olympiádě Miloš Zeman nechyběl, do jihokorejského Pchjongčchangu se český prezident ani po svém znovuzvolení nevydal. Při otevření Českého domu ho však zastoupil slovenský protějšek Andrej Kiska. A poražený kandidát Mirek Topolánek vyzývá: „To, že i nás v zahraničí bude zastupovat Andrej Kiska, vůbec není špatný nápad! Půlka světa nám stejně pořád říká Československo.“

25. ledna 2018

POLITIKA: Jak dlouho se vládne v demisi?

Zdroj Neviditelný Pes ze dne 25. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Není nic divného, když máme vládu bez důvěry a v demisi. Všichni přece pamatujeme, že premiér Jiří Rusnok tak vládl na přelomu let 2013 a 2014 přes půl roku, jeho předchůdce Mirek Topolánek v letech 2006 a 2007 čtyři měsíce.

16. ledna 2018

Zeman bodoval v baštách KSČM a ANO, Drahoš s Topolánkem u...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 16. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

První kolo prezidentských voleb se konalo necelé tři měsíce po volbách do Poslanecké sněmovny. Nabízí se tedy otázka, jak se překrývá podpora prezidentských kandidátů s volbou konkrétních stran a hnutí. Analýzy ukazují, že Miloš Zeman získal hlasy zejména v obcích, kde byla na podzim silná KSČM, ANO a SPD. V baštách ODS uspěli Jiří Drahoš a Mirek Topolánek, Pavel Fischer byl populární na tradičně lidovecké jižní Moravě.

15. ledna 2018

Topolánek se vrátil k práci ve firmách, jež patří...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se ode dneška vrátil k práci ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského.

Topolánek se vrátil k práci ve firmách, jež patří...

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek se od pondělí vrátil k práci ve firmách, které patří do Energetického a průmyslového holdingu podnikatele Daniela Křetínského.

Expremiér Topolánek po volbách odkulhal. Zraněný a poražený...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

Muž zvyklý i na 35procentní výhru doufal jistě v mnohem lepší výsledek, než byla výsledná čtyři procenta. Expremiér Mirek Topolánek přesto sklidil ve svém štábu v pivovaru na Národní třídě potlesk podporovatelů a tvrdil, že zklamaný není. Do štábu ho přišel podpořit i jeho syn Tomáš. Při odchodu domů pak Topolánek s problémy kulhal ze schodů. Na lyžích si totiž zranil koleno. Do debaty neúspěšných kandidátů na ČT již nedorazil.

14. ledna 2018

ANALÝZA: Ve druhém kole se rozhodne nejen o tom, kdo bude na...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 1. 2018  •  Mirek Topolánek  •  5

/INFOGRAFIKA/ Miloš Zeman získal pod čtyřicet procent hlasů. Jiří Drahoš udělal nadějný výsledek. Příjemné překvapení si na konto připsali Pavel Fischer a Marek Hilšer. Propadli Michal Horáček a především Mirek Topolánek. Co z toho plyne před druhým kolem hlasování?

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.