Index vlivu František Koníček - Index vlivu v politice

František Koníček
 
 

Člen SPOZ

 
 

František Koníček (* 17. května 1953, Vlčnov) je český manažer a politik, počátkem 21. století krátce poslanec Poslanecké sněmovny za ČSSD, pak ředitel státního podniku Lesy České republiky a od července 2013 ministr práce a sociálních věcí ve vládě Jiřího Rusnoka.

 

Může být sbírání známek „sexy“ i v 21. století? „Sbíral pan rada i Pepík,“ říká filatelista o koníčku králů

Filatelie neboli sbírání poštovních známek má za sebou dlouhou historii. Záliba v současném světě čelí obrovským výzvám: může jít o zdánlivě zastaralý koníček, který vede nerovný boj s moderními trendy. Na zahájení světové výstavy „Praga 2018“ prozradil filatelista František Beneš, jak se tato činnost zrodila. Zároveň popsal, jaká kouzla se za ní skrývají.

František Koníček aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás František Koníček ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás František Koníček ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje František Koníček v poslední době

 

15. srpna 2018

Může být sbírání známek „sexy“ i v 21. století? „Sbíral pan...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 8. 2018  •  František Koníček  •  25

Filatelie neboli sbírání poštovních známek má za sebou dlouhou historii. Záliba v současném světě čelí obrovským výzvám: může jít o zdánlivě zastaralý koníček, který vede nerovný boj s moderními trendy. Na zahájení světové výstavy „Praga 2018“ prozradil filatelista František Beneš, jak se tato činnost zrodila. Zároveň popsal, jaká kouzla se za ní skrývají.

17. června 2018

Babiš představil Zemanovi jména ministrů, Koníček mezi nimi...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 17. 6. 2018  •  František Koníček  •  15

Designovaný Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes v Lánech seznámil prezidenta Miloše Zemanova se jmény všech adeptů na ministry za hnutí ANO i s návrhy sociálních demokratů. Jména kandidátů na ministry následně na tiskové konferenci v Průhonicích neprozradil. Pouze vyloučil, že by měl ve vládě jako ministr průmyslu a obchodu zasednout František Koníček, jak v posledních dnech spekulovala některá média.

Babiš prozradil prezidentovi, kdo budou jeho ministři....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 6. 2018  •  František Koníček  •  12

František Koníček se nevrátí do vlády. Designovaný premiér Andrej Babiš (ANO) řekl poté, co představil prezidentovi Miloši Zemanovi nominace na členy svého druhého kabientu, že jeho poradce a zároveň ministr někdejšího Rusnokova kabinetu mezi nominanty není. Kdo v nové vládě obsadí křesla určená zástupcům ANO, však stále neprozradil. Kvůli sporu o nominanta koaliční ČSSD na ministra zahraničí Miroslava Pocheho se ale možná posune termín jmenování kabinetu.

Babiš představil adepty na ministra. Přetřásané jméno chybí

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 6. 2018  •  František Koníček  •  14

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes v Lánech představil prezidentu Miloši Zemanovi jména všech adeptů na ministry za hnutí ANO i návrhy sociálních demokratů. Jména kandidátů na ministry následně na tiskové konferenci v Průhonicích neprozradil, pouze vyloučil, že by měl ve vládě jako ministr průmyslu a obchodu zasednout František Koníček, jak v posledních dnech spekulovala některá média.

Vládní jednání na pokraji krachu: Zeman vyzve Pocheho, aby...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 17. 6. 2018  •  František Koníček  •  15

Podle předsedy ČSSD Jana Hamáčka by mohl spor o personálie vyústit v konec plánu vlády s hnutím ANO. V dosavadním sporu jde o Miroslava Pocheho, který by měl být ministrem zahraničí. Proti němu mají výhrady komunisté i Miloš Zeman. Komunistům přitom doposud nevadil a podle Hamáčka si na něj nikdy nestěžovali, výhrady měli jen k ministru zdravotnictví Vojtěchovi. Jsou to přitom jen dva dny, co ČSSD těsně ve vnitrostranickém referendu odsouhlasila společnou vládu s ANO tolerovanou komunisty. Babiš na tiskové konferenci prohlásil, že se ministrem průmyslu nestane zemanovec František Koníček, jak se doposud spekulovalo.

15. června 2018

Zeman může mít ve vládě až pět "svých" ministrů

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 15. 6. 2018  •  František Koníček  •  14

V chystané vládě ANO a ČSSD by seděli zástupci ještě jedné politické síly, prezidenta Miloše Zemana. Zemanovi lidé mohou v určité konstelaci tvořit silnější skupinu než ministři s pevným vztahem k ČSSD. Tři z diskutovaných kandidátů na ministry jsou prezidentovi poradci: Miroslav Toman, František Koníček a Jan Kohout

13. června 2018

Ministrem průmyslu má být muž blízký Hradu. František...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 13. 6. 2018  •  František Koníček  •  16

Kandidátem na ministra průmyslu ve druhé Babišově vládě je exministr František Koníček. Koníček by zastupoval hnutí ANO, ve skutečnosti má ale blíže spíš k Hradu. V příštích měsících ministra čeká řešení nového jaderného zdroje a s tím spojené změny v ČEZ.

22. ledna 2015

Evropská unie Česku nedá čtvrt miliardy na pražské sídlo...

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 22. 1. 2015  •  František Koníček  •  32

Praha – Na pražské sídlo Úřadu práce, za něž stát dal 299 milionů korun, EU nedá čtvrt miliardy, jak říkal někdejší ministr práce František Koníček. Na takový příspěvek nemá ČR nárok, ukázal audit ministerstva financí. Napsalo to dnes Právo. „Budeme rádi, když s EU domluvíme alespoň část," řekla deníku ministryně práce Michaela Marksová.

18. května 2014

Mistr republiky zavře oči a hodí po manželce nožem anebo...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 18. 5. 2014  •  František Koníček  •  28

„Je to koníček. Někdo sbírá známky, někdo nahání holky, já rád házím vším, co má hrot,“ směje se mistr republiky i vicemistr Evropy v hodu nožem a tomahavkem František ”Fery„ Olbort. Vrhání nožů se věnuje přes 50 let a ve své sbírce jich má na čtyři stovky.

3. ledna 2014

Úřady začínají dělat se staronovým systémem, dávky se...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 3. 1. 2014  •  František Koníček  •  28

Praha – Po dvou letech je na přepážkách na úřadech práce opět napjatá atmosféra. Lidem se totiž mohou zpozdit dávky, nebo je tento měsíc vůbec nedostanou, i když ministr práce a sociálních věcí František Koníček slibuje, že dávky za prosinec nebudou ohroženy.

2. ledna 2014

Výplaty dávek v ohrožení

Zdroj Tyden.cz ze dne 2. 1. 2014  •  František Koníček  •  32

Výplaty podpory v nezaměstnanosti jsou vážně ohroženy. Kvůli rozhodnutí Úřadu na ochranu hospodářské soutěže skončila od 1. ledna spolupráce ministerstva a dodavatele elektronické aplikace. Situaci řeší krizový štáb a ministr práce a sociálních věcí František Koníček slibuje, že řešení se musí naleznout ještě dnes, nejhůře do pátku. Situace však není nijak růžová.

23. listopadu 2013

Ministr práce posílá na Drábka a Šišku policii

Zdroj Tyden.cz ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  33

Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška. Napsal to deník Mladá fronta Dnes.

Ministr Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  30

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek (TOP 09) a jeho tehdejší náměstek Vladimír Šiška.

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj ČN - Z domova ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  35

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

MfD:Koníček podal 4 trestní oznámení na projekty svých...

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 23. 11. 2013  •  František Koníček  •  32

Praha - Ministr práce v demisi František Koníček podal minulý týden čtyři trestní oznámení na projekty po svých předchůdcích. Na třech z nich se podíleli exministr Jaromír Drábek...

21. října 2013

Ministerstvo podá trestní oznámení kvůli financování systému...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 10. 2013  •  František Koníček  •  31

Praha – Ministerstvo práce podá tento týden trestní oznámení kvůli financování nového systému pro vyplácení dávek. Na vyšetřovatele se pak obrátí i kvůli dalším projektům. Novinářům to dnes řekl ministr práce v demisi František Koníček. Nový systém pro vyplácení dávek mají úřady práce od loňska. Resort ho pořídil pod vedením tehdejšího ministra Jaromíra Drábka (TOP 09) bez tendru.

Ministerstvo práce bude mít z Bruselu na projekty...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 21. 10. 2013  •  František Koníček  •  34

Praha - Česko letos přijde o 1,1 miliardy korun z evropských fondů na projekty, které spravuje ministerstvo práce a sociálních věcí. Část nevyčerpaných peněz může použít vnitro. Pokud se mu to nepodaří, bude ztráta téměř dvě miliardy. Novinářům to dnes řekl ministr práce v demisi František Koníček. Celkem mohlo přes programy ministerstva práce a sociálních věcí do ČR od roku 2007 do letoška z Bruselu přitéct skoro 61 miliard korun.

19. října 2013

Ministr Koníček: Hovado? I politik má právo se bránit

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 10. 2013  •  František Koníček  •  27

I politik, který je veřejnou osobou, má do jisté míry právo se bránit. Prohlásil to ministr práce a sociálních věcí František Koníček v debatním pořadu TÉMATA TÝDNE na televizi Barrandov. Reagoval tak na vlnu kritiky, která se vůči němu strhla poté, co o redaktorce serveru Aktuálně.cz prohlásil, že se chová jako hovado.

17. října 2013

Kvůli pornu zrušil web Zemanovců Šlouf! A ministr Koníček...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 10. 2013  •  František Koníček  •  34

SPOZ Zemanovci mají před volbami problémy. S webovými stránkami, které napadli hackeři a poté je odstřihl Miroslav Šlouf, ale i nespokojenci ve vlastních řadách a s chováním některých svých členů. Ministr František Koníček, který za ně kandiduje, dokonce slovně zaútočil na novinářku. "Chováte se jako hovado," řekl jí do telefonu. A sklidil za to kritiku i posměšky.

Peníze z kurzarbeitu se přesunou do zaměstnávání absolventů,...

Zdroj Novinky.cz - Hlavní stránka ze dne 17. 10. 2013  •  František Koníček  •  29

Ministerstvo práce plánuje využít většinu financí, které mělo pro firmy v potížích na takzvaný kurzarbeit, na podporu zaměstnávání absolventů. Uvedl to ministr práce v demisi František Koníček.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.