Index vlivu Radek John - Index vlivu v politice

 
 

Radek John se potřetí oženil. Vzal si bývalou modelku Markétu Zámyslickou

Publicista a politik Radek John (66) se potřetí oženil. Vzal si v Praze svou dlouholetou partnerku, bývalou fotomodelku a vizážistku Markétu Zámyslickou (46). Nevěsta se sňatkem pochlubila na sociálních sítích.

Radek John aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Radek John ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Radek John ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Radek John v poslední době

 

13. červenece 2021

Radek John se potřetí oženil. Vzal si bývalou modelku...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 13. 7. 2021  •  Radek John  •  6

Publicista a politik Radek John (66) se potřetí oženil. Vzal si v Praze svou dlouholetou partnerku, bývalou fotomodelku a vizážistku Markétu Zámyslickou (46). Nevěsta se sňatkem pochlubila na sociálních sítích.

9. listopadu 2018

Karel brutálně ubodal přítelkyni (†26), pak se schovával v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 11. 2018  •  Radek John  •  13

Finský odvolací soud vyhověl stížnosti Čecha Karla přezdívaného Radek, který byl letos v únoru odsouzen na doživotí za vraždu své britské přítelkyně Rebeccy Johnson z roku 2016. Informoval o tom dnes zpravodajský web BBC. Bývalý voják se sice k usmrcení mladé Britky přiznal, tvrdil ale, že si na okolnosti nepamatuje. Podle soudu jeho čin skutečně neodpovídá zcela přesně právní definici vraždy. Za zabití si má nyní odpykat 11 let za mřížemi.

26. dubna 2018

VIDEO: Zpívající učitel natočil se svými žáky hudební...

Zdroj Boomba.cz ze dne 26. 4. 2018  •  Radek John  •  12

Učitel hudební výchovy, občanské nauky, zeměpisu a tělocviku ze základní školy v Sušici a zpěvák Pavel Horejš natočil se svými žáky hudební videoklip, který se stal hitem internetu. Za měsíc jej vidělo již více, než 50 tisíc lidí.„V dnešní době všechny děti sledují na YouTube videa, avšak nemají žádnou představu o tom, jak taková videa vznikají, kolik za nimi stojí práce, či kolik lidí se na nich celkově podílí. A proto jsme se rozhodli s mými žáky natočit profesionální videoklip,“ vysvětluje Pavel Horejš důvod, proč se rozhodl zapojit do videoklipu své žáky 7. B, kde je zároveň třídním učitelem.  „Bylo velmi náročné dát vše dohromady, zkoordinovat časy, zajistit natáčení, domluvit potřebné rekvizity a vybavení. O to víc jsem rád, že se nám to povedlo, a že se nám celý klip podařilo dokončit. Děti byly nadšené. A za tu jejich upřímnou radost mi to stálo! Těší mě, že jsme si s dětmi vytvořili jeden krásný zážitek na celý život,“ netají své nadšení Horejš.Podívejte se na videoklip Učitel: Zpěvák a hudebník Pavel Horejš dal o sobě poprvé vědět v roce 2016, kdy vydal svůj debutový videoklip k písničce Souznění. Tehdy jej ve videoklipu podpořily například herečky Sandra Nováková, Jana Bernášková, zpěvačky Leona Šenková a Vendula Příhodová, novinář Pavel Novotný, herec Jan Antonín Duchoslav, či také exministr vnitra Radek John se svou partnerkou a ředitelkou soutěže Miss Prima křivky Markétou Zámyslickou.

11. ledna 2018

Tangenta i bulvár. Letiště v Hradci Králové čeká proměna

Zdroj Deník.cz - Ekonomika ze dne 11. 1. 2018  •  Radek John  •  14

Hradecké letiště je součástí města takřka devadesát let. Poslední roky je však více než s letectvím spojováno s hudebními produkcemi či místem, kam si neukáznění řidiči jezdí pro svá odtažená auta. V minulosti také bývalý ministr vnitra Radek John zamítl vystavět zde hasičský polygon.

9. října 2017

Zlata Adamovská o exmanželu Johnovi: Ustřihla jsem to jako...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2017  •  Radek John  •  13

Na konci roku 2009 a na začátku roku 2010 se provalilo, že má Radek John (62), tehdy ženatý se Zlatou Adamovskou (58), nemanželskou dceru Terezu. Proto herečka okamžitě zažádala o rozvod. Tato událost ji nepříjemně zasáhla a jak přiznala, s exmanželem se nestýká a úplně se odstřihla.

6. října 2017

Nechápala jsem, proč by muž nemohl na mateřskou, říká...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 6. 10. 2017  •  Radek John  •  14

Zlata Adamovská (58) prožívá mimořádně spokojené období. Daří se jí v práci a po boku svého třetího manžela Petra Štěpánka (69) je šťastná. Herečka pro týdeník Téma mimo jiné zavzpomínala na dobu, kdy její druhý manžel Radek John (62) šel na mateřskou.
  Další články k tématu:
 • Sanitka je seriál, který voní opravdovostí, vzpomíná Zlata Adamovská
 • K dobrému vínu se musíte propít, říkají Adamovská se Štěpánkem
 • Adamovská: Zamilovat se v padesáti je úplně stejné jako ve dvaceti
 • Tajná herecká svatba: Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se vzali
 • Radka z mysli nevytěsňuji, říká rozvedená Zlata Adamovská

20. září 2017

Radek John hodnotil krásu žen, sám ale děsil strhaným...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 9. 2017  •  Radek John  •  14

Hodnotil dámské křivky, ostatní ale zaujal spíše jeho vlastní zjev. Od doby, co se Radek John (62) stáhl z veřejného života, proměnil se k nepoznání. Nechal si narůst dlouhé vlasy a navíc docela ztloustl. Teď se mu podařilo pár kilo zase shodit, ovšem viditelně tím zestárl.

Radek John hodnotil krásu žen, sám ale děsil ztrhaným...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 9. 2017  •  Radek John  •  15

Hodnotil dámské křivky, ostatní ale zaujal spíše jeho vlastní zjev. Od doby, co se Radek John (62) stáhl z veřejného života, proměnil se k nepoznání. Nechal si narůst dlouhé vlasy a navíc docela ztloustl. Teď se mu podařilo pár kilo zase shodit, ovšem viditelně tím zestárl.

25. srpna 2017

Ubodal jsem ji kvůli hádce o štěňátka. Čech Karel (36) se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 8. 2017  •  Radek John  •  13

Nejdřív tvrdil, že si nic nepamatuje, ale nakonec kápnul božskou. Čech Karel F. přezdívaný Radek (36) se doznal k vraždě své britské přítelkyně Rebeccy Johnson (†26). Tu ve finské části Laponska brutálně ubodal 40 ranami nožem. Důvodem měla být hádka o tom, komu připadnou štěňátka huskyů, zaznělo u soudu.

14. ledna 2017

Štěpánek prošel kvalifikací, Australian Open bude hrát...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 14. 1. 2017  •  Radek John  •  18

Melbourne - Radek Štěpánek úspěšně prošel kvalifikací Australian Open, v jejím závěrečném kole porazil domácího tenistu Johna-Patricka Smitha 6:2, 6:4. Naopak Jan Šátral ve třech setech podlehl Lucovi Vannimu z Itálie, který bude v prvním kole hlavní soutěže soupeřem desátého nasazeného Tomáše Berdycha.

Štěpánek zvládl kvalifikaci, Australian Open bude hrát...

Zdroj České noviny - sport ze dne 14. 1. 2017  •  Radek John  •  13

Melbourne - Radek Štěpánek úspěšně prošel kvalifikací Australian Open, v jejím závěrečném kole porazil domácího tenistu Johna-Patricka Smitha 6:2, 6:4. Naopak Jan Šátral ve třech...

8. prosince 2016

Britku (†26) ve Finsku ubodal Čech Radek: Ten vztah byl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 12. 2016  •  Radek John  •  19

Vztah plný hádek skončil vraždou. Čech Radek K. (36) podle policie na severu Finska ubodal svou přítelkyni Rebeccu Johnson (†26), pak utekl do mrazivé pustiny, nakonec byl ale dopaden. Ve středu ho z činu obvinili, na soud musí čekat ve vazbě.

7. prosince 2016

Čech obviněný z vraždu Britky ve Finsku: Nedokáže říct, proč...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 12. 2016  •  Radek John  •  15

Čech Radek K., byl ve čtvrtek obviněn z vraždy své britské přítelkyně Rebeccy Johnson na severu Finska. Proč musela jeho partnerka zemřít, prý ale zatím nedokázal kriminalistům vysvětlit.

6. srpna 2016

Sušického zpěváka podpořily při natáčení klipu známé...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 8. 2016  •  Radek John  •  19

Sušice - Pavel Horejš pokřtil videoklip k písni Souznění, hraje v něm například Radek John.

27. červenece 2016

Sešli se lesby, bezdomovci, muslimové, pankáči či děti!...

Zdroj Boomba.cz ze dne 27. 7. 2016  •  Radek John  •  18

Sejdou se lesby, bezdomovci, muslimové, pankáči či děti - takhle nezačíná vtip! Všichni tito lidé se objevují v novém hudebním videoklipu Pavla Horejše na singl Souznění, který byl v pondělí představen široké veřejnosti. Žijeme ve skvělé době - téměř každý druhý Čech vlastní auto, máme práci, až na mizivé procento lidí má každý střechu nad hlavou, máme co jíst, máme co pít, máme se do čeho obléct. Přesto si neustále stěžujeme, jak je nám špatně! Začínající zpěvák Pavel Horejš se hned ze startu své hudební kariéry rozhodl jít proti proudu a poukázal na to, že ačkoliv je člověk jiného náboženství, jiné orientace, různého věku, případně na ulici, jednu věc mají všichni společnou - lásku.Mladého interpreta, který si složil hudbu i text, se rozhodla podpořit celá řada známých osobností. Na nabídku Horejše kývly herečky Sandra Nováková, Jana Bernášková či Bára Fišerová. Pozadu nezůstali ani moderátor a herec Pavel Novotný či Jan Antonín Duchoslav. Myšlenka videoklipu zaujala také zpěvačky Vendulu Příhodovu a Leonu Šenkovou. "Líbí se mi to. Má to hloubku a je to o něčem, ne o kravinách jako dnešní klipy," vyjádřila se Leona Šenková, když jej spatřila poprvé.V klipu Souznění se objevili také Radek John se svou partnerkou a ředitelkou soutěže Miss Prima křivky Markétou Zámyslickou, či česká dobrovolnice Eva Zahradníčková se svým manželem, která aktivně pomáhá v uprchlických táborech lidem, jež utíkají před válkou."Mile mě překvapilo, kolik skvělých lidí, které respektuji a kterých si nesmírně vážím, se podílelo na celkovém projektu! Od samotného nahrávání hudby až po natáčení videoklipu. Byla to pro mě skvělá jízda, kterou jsem si od začátku až do konce užil," zněla slova Pavla Horejše na premiéře.

26. červenece 2016

Šokující proměna: Radek John během půl roku ztloustl,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 7. 2016  •  Radek John  •  20

Kdekdo by řekl, že Radek John (61) vedle své mladší přítelkyně omládne, opak je ale pravdou. Za poslední půl rok se proměnil k nepoznání. Viditelně přibral a zestárnul.

20. května 2016

ČSSD se musí omluvit Johnovi za výroky o tunelování dopisem...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 20. 5. 2016  •  Radek John  •  18

Bývalý ministr vnitra Radek John částečně uspěl s žalobou na sociální demokraty. ČSSD mu musí za články, ve kterých ho nazvala tunelářem, poslat dopis s omluvou a zveřejnit ji na svém webu. V pátek o tom nepravomocně rozhodl Městský soud v Praze.
  Další články k tématu:
 • Ať mi ČSSD dá ty miliony, které jsem podle ní ukradl, žádal John u soudu
 • Můj výrok o tuneláři Radku Johnovi? Nepamatuji se, řekl soudu Paroubek

16. května 2016

Rosol začal v Ženevě vítězstvím, Štěpánek s Pavláskem bojují...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 16. 5. 2016  •  Radek John  •  21

Za necelou hodinu přemohl Lukáš Rosol španělského tenistu Roberta Ortegu 6:3, 6:4 a ve druhém kole antukového turnaje v Ženevě ho čeká americký ranař John Isner. Další Češi vstoupili úspěšně do kvalifikace o účast v hlavní soutěži grandslamového French Open: své zápasy úvodního kola vyhráli Radek Štěpánek i Adam Pavlásek.
  Další články k tématu:
 • V Římě triumfoval Murray, Serena W. zde dobyla svůj první letošní titul
 • Po rozpačitém startu do sezony zásadní změna: Berdych propustil kouče
 • Kvitová vypadává z Top 10 a rozešla se s hokejistou Meidlem

20. listopadu 2015

Šokující proměna Radka Johna: Vypadá jako Rumcajs! Může za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 20. 11. 2015  •  Radek John  •  21

To je ale proměna! Radek John (60) od té doby, co odešel z televize a posléze i ministerstva vnitra, zarostl a přibral. Na rozdíl od exmanželky Zlaty Adamovské (56), která jen kvete, vypadá značně zpustle.

31. červenece 2015

Štěpánek ztratil v Atlantě vyrovnaný zápas s jedničkou...

Zdroj Sportovní noviny - hlavní události ze dne 31. 7. 2015  •  Radek John  •  22

Atlanta (USA) - Radek Štěpánek dovedl zápas druhého kola v Atlantě s nasazenou jedničkou Johnem Isnerem dvakrát do tie-breaku, ale postup do čtvrtfinále nevybojoval. Domácí Američan a...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.