Index vlivu Kateřina Klasnová - Index vlivu v politice

Kateřina Klasnová
 
 

Klasnová o velkém strachu, výčitkách a ztrátě: Bártova žena zavolala na pomoc detektiva

Kateřina Klasnová zažívá krušné chvíle. Jedna z nejvýraznějších tváří někdejší partaje Věci Veřejné přiznala velký strach a výčitky. Manželce Vít Bárty utekl russell terier Armíček, povolala tak na pomoc službu Psí detektiv. A prosí o pomoc lidi z okresu okresu Pelhřimov, Jindřichův Hradec nebo Tábor. Doufá, že pes, který neutekl poprvé, skončil někde u lidí. Jeho stopy ve sněhu vedly do středu vesnice, jenže pak už nešly rozeznat, dodává.

Kateřina Klasnová aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
 

Jak nás Kateřina Klasnová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Kateřina Klasnová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Kateřina Klasnová v poslední době

 

4. prosince 2020

Klasnová o velkém strachu, výčitkách a ztrátě: Bártova žena...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 12. 2020  •  Kateřina Klasnová  •  7

Kateřina Klasnová zažívá krušné chvíle. Jedna z nejvýraznějších tváří někdejší partaje Věci Veřejné přiznala velký strach a výčitky. Manželce Vít Bárty utekl russell terier Armíček, povolala tak na pomoc službu Psí detektiv. A prosí o pomoc lidi z okresu okresu Pelhřimov, Jindřichův Hradec nebo Tábor. Doufá, že pes, který neutekl poprvé, skončil někde u lidí. Jeho stopy ve sněhu vedly do středu vesnice, jenže pak už nešly rozeznat, dodává.

9. října 2018

TOP 09 s Lomeckým v čele Prahu 1 neobhájila. Neúspěšné jsou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 10. 2018  •  Kateřina Klasnová  •  13

Zajímavý výsledek komunálních voleb přineslo pražské historické centrum. Obyvatelé Prahy 1 určili jako vítěze hnutí PRAHA 1 SOBĚ, které získalo více než pětinu všech odevzdaných hlasů. Zhruba na polovině výsledku z roku 2014 se ocitla TOP 09 pod vedením dosavadního starosty Oldřicha Lomeckého. Do zastupitelstva zřejmě nezasedne Kateřina Klasnová (Zelená pro jedničku), jejíž koalice si pohoršila ze dvou mandátů na jeden jediný.

8. října 2018

Centrum s Václavákem ovládne nový šéf. TOP 09 s Lomeckým v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 10. 2018  •  Kateřina Klasnová  •  13

Zajímavý výsledek komunálních voleb přineslo pražské historické centrum. Obyvatelé Prahy 1 určili jako vítěze hnutí PRAHA 1 SOBĚ, které získalo více než pětinu všech odevzdaných hlasů. Zhruba na polovině výsledku z roku 2014 se ocitla TOP 09 pod vedením dosavadního starosty Oldřicha Lomeckého. Do zastupitelstva zřejmě nezasedne Kateřina Klasnová (Zelená pro jedničku), jejíž koalice si pohoršila ze dvou mandátů na jeden jediný.

3. října 2018

Klasnová i s malou dcerou kandiduje znovu. Manžel Vít Bárta...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 10. 2018  •  Kateřina Klasnová  •  14

S dcerou Amálkou vyrazili letos k moři do Chorvatska. Blesk Zprávy však Kateřinu Klasnovou (40) zastihly v Praze na dětském hřišti u Karlova mostu. Politické ambice ji neopouštějí ani jako maminku dvouleté holčičky. A po dlouhých 12 letech v zastupitelstvu na Praze 1 se chystá kandidovat znovu. Měl podobné choutky i její manžel Vít Bárta (44)? Politiku prý sleduje, ale je mimo ni šťastnější. A rodinu náležitě „vyváží“. Po Čechách i do zahraničí.

31. května 2017

Politický pád mi pomohl, říká Kateřina Klasnová, která se...

Zdroj IHNED.cz ze dne 31. 5. 2017  •  Kateřina Klasnová  •  14

Za pomyslný vrchol dosavadní kariéry Kateřiny Klasnové lze považovat post místopředsedkyně Poslanecké sněmovny, který zastávala v letech 2010 až 2012. Politička za Věci veřejné a manželka šéfa strany Víta Bárty, stejně jako Kristýna Kočí, zažila také strmý pád. Oběma se dnes daří v jiné sféře.

Není ostuda upadnout, ale nezvednout se, říká Kristýna Kočí,...

Zdroj IHNED.cz ze dne 31. 5. 2017  •  Kateřina Klasnová  •  22

Kristýna Kočí byla vedle Kateřiny Klasnové klíčovou osobností politické platformy Věci veřejné. Politická kariéra bývalé šéfky poslaneckého klubu VV skončila de facto už v dubnu 2011. Po vypuknutí aféry ohledně nejasného financování VV podala Kočí trestní oznámení na předsedu strany Víta Bártu kvůli "finančnímu daru za loajalitu".

10. dubna 2016

Klasnová hlásí ze šestinedělí: Bárta trénuje přebalování,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 4. 2016  •  Kateřina Klasnová  •  21

Kateřině Klasnové a Vítu Bártovi se před 14 dny narodila dcera Amálka. A bývalá poslankyně se ještě v šestinedělí podělila v rozhovoru pro Blesk.cz, jak zvládli s manželem počáteční chaos a jak nyní exministr Vít Bárta trénuje přebalování. Nešetřila přitom úsměvy. Klasnová zmínila také, že během těhotenství přibrala jen necelých sedm kilo a že to na ní dlouho nebylo znát.

25. března 2016

Novopečená maminka Kateřina Klasnová: Poprvé ukázala fotky z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 3. 2016  •  Kateřina Klasnová  •  20

Politický pár Kateřina Klasnová a Vít Bárta jsou šťastnými rodiči. Bývalá členka Věcí veřejných porodila ve čtvrtek dceru Amálku. „Je kouzelná a jsme s Vítkem moc šťastní,“ řekla Blesku Klasnová.

24. března 2016

Kateřina Klasnová porodila: S Vítem Bártou má dceru Amálku

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2016  •  Kateřina Klasnová  •  18

Bývalé poslankyni Věcí veřejných Kateřině Klasnové (38) a exministru dopravy Vítu Bártovi (44) se ve čtvrtek 24. března 2016 narodila dcera Amálka. Blesku to prozradila přímo Kateřina Klasnová. To, že bývalí politici plánují rodinu, prozradila Klasnová Blesku již před Vánocemi.

24. listopadu 2015

Čeští milenci u Eiffelovky. Klasnovou s Bártou teror od...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 11. 2015  •  Kateřina Klasnová  •  20

Jako párek milenců vyrazili Kateřina Klasnová a Vít Bárta do podzimní Paříže. Nedávným tragickým událostem navzdory. Šli tak trochu proti proudu, mnoho Čechů své lety do francouzské metropole po posledním teroru zrušilo. Přemýšlela o tom i Klasnová, ale nakonec se rozhodla s manželem vyrazit. Se svými aktuálními postřehy se svěřila Blesk.cz.

15. září 2015

6letému Tomáškovi amputovali nožičku. Dostane trampolínu,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 9. 2015  •  Kateřina Klasnová  •  21

Šestiletý Tomášek prodělal onkologické onemocnění a amputovali mu nožičku. Jeho maminka Marcela Janová se však snaží o to, aby se co nejvíc začleňoval mezi ostatní děti. Vyráží s ním na prolézačky, díky pomoci Nadačního fondu KlaPeto, mezi jehož hlavní tváře patří exposlankyně Kateřina Klasnová, pak Tomášek dostane vlastní trampolínu. 

30. ledna 2015

Klasnová: Vojtíšek je báječné miminko, obdivuji jeho rodinu

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 1. 2015  •  Kateřina Klasnová  •  23

Když byl malý Vojtíšek u maminky v břiše, ucpaly se mu tepny v nožičkách. A ty mu odumřely. Pouhé tři dny po porodu tak chlapečka čekala operace, která poznamenala jeho život. Doktoři mu nohy museli amputovat. Ke smutnému příběhu se pro Blesk.cz vyjádřila exposlankyně Kateřina Klasnová, která se snaží miminku a jeho rodině pomoci!

4. srpna 2014

Zelení se v Praze 1 spojili s Klasnovou pro komunální volby....

Zdroj IHNED.cz ze dne 4. 8. 2014  •  Kateřina Klasnová  •  26

Na Praze 1 budou o hlasy voličů usilovat společně Strana zelených a hnutí Pro jedničku, v jehož čele je exposlankyně za Věci veřejné Kateřina Klasnová. Cílem koalice je například zákaz hazardu či omezení pouličního umění v centru Prahy.

19. červenece 2014

Klasnová: Tomio Okamura není můj šálek kávy

Zdroj Tyden.cz ze dne 19. 7. 2014  •  Kateřina Klasnová  •  28

Stála u zrodu strany Věci veřejné, teď ji však opouští. Exposlankyně Kateřina Klasnová už nepatří do politické formace svého manžela Víta Bárty a v podzimních komunálních volbách v Praze 1 bude kandidovat jako nezávislá za občanský spolek Pro Jedničku. V rozhovoru pro server TÝDEN.CZ vysvětluje, co ji k odchodu vedlo. Vadilo jí spojení VV s hnutím Úsvit Tomia Okamury v předčasných parlamentních volbách. "Možná bychom sami žádný mandát nezískali, ale mohli jsme se z toho poučit, vytvořit nějakou strategii dalšího růstu a rozvoje, či stranu rozpustit," říká 36letá politička.

17. červenece 2014

Klasnová končí ve Věcech veřejných, kandiduje samostatně

Zdroj Tyden.cz ze dne 17. 7. 2014  •  Kateřina Klasnová  •  26

Kateřina Klasnová oznámila ukončení působení ve Věcech veřejných. "Od okamžiku spojení části VV s hnutím Úsvit v předčasných parlamentních volbách marně přemýšlím, co jsou dnešní VV a jaké je jejich směřování. Odpovědi nenacházím, a proto jsem se rozhodla nebýt již véčkařkou," opouští Klasnová s těmito slovy stranu po více než deseti letech.

13. dubna 2014

Někteří lídři v eurovolbách kandidují ze zadních pozic

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 13. 4. 2014  •  Kateřina Klasnová  •  24

Praha - Exministr životního prostředí Martin Bursík není jediný z bývalých předních zákonodárců, kdo o křeslo europoslance bude bojovat z konce kandidátní listiny. Stejnou taktiku zvolila někdejší místopředsedkyně Sněmovny Kateřina Klasnová (VV) nebo bývalý šéf poslanců Strany zelených Přemysl Rabas. Vyplývá to z přehledu kandidátních listin, které na volebním webu zveřejnil Český statistický úřad.

6. listopadu 2013

Klasnová se rozčiluje: Manžel Bárta nemá šanci bránit se!

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 11. 2013  •  Kateřina Klasnová  •  32

Tenhle případ dostal nálepku Top secret. Přísně tajné. Novou kauzu Víta Bárty nechce nikdo komentovat. A mlčet musí i sám hlavní aktér. Nelíbí se to však příliš jeho manželce Kateřině Klasnové - její muž kvůli tomu nemá šanci na sebe obhájení. Dál za ním však prý pevně stojí. A doufá, že vše dobře dopadne.

1. listopadu 2013

Vít Bárta před zatčením: Takhle mu chutnala svoboda! Nevinně...

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 11. 2013  •  Kateřina Klasnová  •  32

A už zase ta sedmička vína! Davida Ratha zatkli s krabicí od vína, kde měl však miliony. Patrně poslední foto Víta Bárty na svobodě předtím, než ho zadrželi, je také s vínem. Ještě v pondělí se totiž s manželkou Kateřinou Klasnovou chlubili návštěvou u válečných veteránů, kde společně popili. Ve čtvrtek však Bártu sbalila policie v centru Prahy před luxusním hotelem Four Seasons. Na rozdíl od Ratha však Bárta aspoň tu sedmičku otevřít stihl...

Vít Bárta byl zatčen! Smutná Klasnová balila kufry

Zdroj Blesk.cz ze dne 1. 11. 2013  •  Kateřina Klasnová  •  28

Nečekaná zpráva se ve čtvrtek nedlouho před půlnocí rozšířila Českem. Pro šéfa Věcí veřejných Víta Bártu si prý měli přijít muži zákona! Jenže policie, Státní zastupitelství i GIBS zatím mlčí. Fotograf Blesk.cz ale přistihl v pátek ráno jeho manželku Kateřinu Klasnovou, jak balí kufry. A podle všeho to vypadá, že Bártu opravdu sebrali!

27. října 2013

Miláčku, chybělo 150 hlasů: Vít Bárta neuspěl, nepomohl ani...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 10. 2013  •  Kateřina Klasnová  •  32

Kvůli kandidatuře za Úsvit Tomia Okamury byl u Víta Bárty doma oheň na střeše. Jeho manželka Kateřina Klasnová totiž nesouhlasila s tím, že se šéf Véček Bárta pustil do volebního boje na kandidátce jiné politické strany. A Věci veřejné nechal před volbami ladem. Bárta se však do Sněmovny neprobojoval. Chybělo něco kolem 150 hlasů...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.