Index vlivu Tomáš Klus - Index vlivu v kultuře

 
 

Tomáš Klus stráví magickou noc s bezdomovci. Díky muzikálu Jana Svěráka

Jan Svěrák se poprvé pustil do divadelní režie. Muzikál Branický zázrak sám napsal, hudbu na Svěrákovo libreto složil Tomáš Klus, který je rovněž autorem muzikálových písní a zahraje si jednu z hlavních rolí. Mystický příběh se odehrává na pražské periferii a premiéru bude mít v květnu v Praze.

Tomáš Klus aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
10.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
4.24Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomáš Klus v poslední době

 

22. dubna 2022

Tomáš Klus stráví magickou noc s bezdomovci. Díky muzikálu...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 4. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Jan Svěrák se poprvé pustil do divadelní režie. Muzikál Branický zázrak sám napsal, hudbu na Svěrákovo libreto složil Tomáš Klus, který je rovněž autorem muzikálových písní a zahraje si jednu z hlavních rolí. Mystický příběh se odehrává na pražské periferii a premiéru bude mít v květnu v Praze.

19. dubna 2022

OBRAZEM: Mystický příběh. Klusák a Svěrák mají před...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 19. 4. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Divadlo na Fidlovačce chystá premiéru muzikálu Branický zázrak. Autorem libreta a režisérem je Jan Svěrák, autorem hudby Tomáš Klus. Klus si zároveň zahraje i hlavní roli písničkáře Karla Krajíčka. Kromě něj se v dalších rolích představí i Veronika Khek Kubařová, Martin Dejdar, Šimon Bilina a další. Muzikál představí hudebníka ve středním věku, který se rozhodne vypátrat zloděje svého kola a potrestat je.

Branický zázrak je divadelní prvotinou režiséra a scenáristy...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 19. 4. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Muzikál Branický zázrak je divadelní prvotinou režiséra a scenáristy Jana Svěráka, který je také autorem libreta. Písně i texty napsal Tomáš Klus. Divadelní muzikál odehrávající...

16. března 2022

Tomáš Klus 18. března zahájí ve Žďáru nad Sázavou turné k...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 16. 3. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Písničkář Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina 18. března zahájí ve Žďáru nad Sázavou turné ke svému loňskému albu Cítím. Pokračovat bude až do června koncerty...

15. března 2022

Nemám v povaze se někam cpát, říká „Anička z Bambitky“...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 3. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Je známá především z dnes již legendární pohádky Tajemství staré bambitky, kde si zahrála po boku Tomáše Kluse. Do pohádkového světa plného fantazie se teď herečka Kamila Janovičová vrátila. V druhém dílu Tajemství staré bambitky, který před měsícem přišel do kin, už ovšem není v roli nebojácné a svéhlavé Aničky, je rovnou královnou. „Opět na mě dýchla podobná atmosféra pohádky jako před deseti lety,“ říká.

1. března 2022

ŠAMANOVO DOUPĚ: Ukrajino, Ukrajino

Zdroj Neviditelný pes ze dne 1. 3. 2022  •  Tomáš Klus  •  2

„Ukrajino, Ukrajino,“ zněl nad Václavákem v neděli odpoledne refrén nové písničky Tomáše Kluse. Vzkaz ukrajinským hrdinům, který jim můžeme poslat, „dokud je klidné nebe nad Prahou“. Ony tam zněly různé výkřiky.

Při benefičním koncertu pro Ukrajinu pořádaném Českou...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 1. 3. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Česká televize v úterý uspořádala na Václavském náměstí benefiční koncert na pomoc lidem, které zasáhl ruský válečný vpád na Ukrajinu. Bez nároku na honorář vystoupily například kapely Mirai, Chinaski, Mig 21 a Pražský výběr, Marie Rottrová a Tomáš Klus či hudebníci z České filharmonie. Do sbírky lidé darovali 160 milionů korun, z toho výtěžek přes DMS přesáhl dvaadvacet milionů korun, dary na účet činily 138 milionů korun. Vybrané peníze Česká televize pošle do sbírky Člověka v tísni SOS Ukrajina. 

28. února 2022

Mimořádný krok: TV Nova odvysílá koncert České televize

Zdroj Lupa.cz ze dne 28. 2. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Česká televize v úterý pořádá benefiční Koncert pro Ukrajinu, který přímým přenosem odvysílá na ČT1 ve 20.10. Bez nároku na honorář na akci vystoupí například skupiny Mirai, Mig 21, Chinaski a Pražský výběr, zpěváci Marie Rottrová a Tomáš Klus nebo hudebníci z České filharmonie, a další se postupně přidávají. Celým večerem provedou Světlana Witovská a Daniel Stach. Výtěžek poputuje do sbírky Člověka v tísni pod názvem SOS Ukrajina.

27. února 2022

Tomáš Klus složil píseň na podporu Ukrajiny

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 27. 2. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Zpěvák Tomáš Klus (35) se připojil k vlně solidarity a přes noc složil píseň s názvem Ukrajina, kterou zazpíval nejen česky, ale také v ukrajinštině. „Bulím. A jsem v nesmírné úctě před odvahou ukrajinského národa,“ vzkázal.

10. února 2022

Vetchý loupežníkem, Klus králem. Tajemství staré bambitky...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 10. 2. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Po deseti letech pokračuje Tajemství staré bambitky. Vrací se Ondřej Vetchý coby loupežník nebo Tomáš Klus, který „povýšil“ na krále. Zatímco první pohádka vznikla pro Českou televizi, druhý příběh se odehrává nejprve na velkém plátně. Tajemství staré bambitky 2 mělo mít původně premiéru před Vánoci, pandemie ale uvedení do kin odsunulo na 10. února.

9. února 2022

RECENZE: Tajemství staré bambitky 2: Dokonalí Lábus s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 2. 2022  •  Tomáš Klus  •  0

Tajemství staré bambitky 2 je konečně v kinech. Tvůrcům pohádky opět s hlavními hrdiny Tomášem Klusem (35), Kamilou Janovičovou (29) a Ondřejem Vetchým (59) dalo mnoho práce přemluvit ředitele ČT Petr Dvořáka, aby do pokračování úspěšné pohádky šel. A nakonec udělal dobře. Bambitka 2 není rozhodně žádná vyvařená bramboračka. Pohádce nechybí vtip, skvělá hudba Vaška Noida Bárty (41) a nové tváře v podobě Veroniky Khek Kubařové (34) či Markéty Plánkové (43) prostě přidaly na kvalitě. Děti budou v kině jásat a dospělí odcházet s úsměvem na rtech, protože humorných situací je v pohádce opravdu mnoho.

12. prosince 2021

Tomáš Klus: Dobojoval jsem. Začínám novou životní cestu

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 12. 12. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Do popových vod se s novou deskou Cítím vydává písničkář, textař a skladatel Tomáš Klus. Na hudební pulty ji uvádí po třech letech od nahrávky Spolu a po dvou speciálních minialbech – lockdownovém Pět pohromadě a politickém ČauČesku.

18. listopadu 2021

Písničkář Tomáš Klus natočil nové album Cítím a chystá jarní...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 18. 11. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Po dvou minialbech, pandemií koronaviru ovlivněném Pět pohromadě a politicky zabarveném ČauČesku, Tomáš Klus natočil album Cítím a chystá jarní turné. Novinka Cítím vyjde...

26. října 2021

Božský hlas a život ve tmě. Černý humor mám ráda, říká...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 26. 10. 2021  •  Tomáš Klus  •  1

Zpěvačka, klavíristka a skladatelka Ráchel Skleničková od narození nevidí, ale elánu má na rozdávání. Kromě cílevědomosti a sršící energie má i dar v hrdle – nádherný hlas. Jím třeba doprovodila Tomáše Kluse při koncertu pro Světlušku. Nebo nazpívala duet s Miro Žbirkou, který pro ně dva složil píseň Čistý svet. Čím je pro ni klavír? Proč zatím odmítá vodicího psa? Co jí dal rok strávený ve Finsku? A kolik plánuje dětí?

6. října 2021

Českého slavíka mohou získat písničkář Tomáš Klus, rapper...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 6. 10. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Vítězi znovuobnovené hudební ankety Český slavík 21 se mohou stát písničkář Tomáš Klus i rapper Řezník, kteří v minulosti měli s pořadateli spory. Uspět může také kontroverze...

5. září 2021

Podzim bude na ČT art patřit i básníkům s Tomášem Klusem

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 5. 9. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Do devátého roku svého vysílání vstupuje kulturní stanice ČT art s několika novinkami. Některé z nich už představuje v rámci právě probíhajícího „týdne dárků“ (včera to byl dokument Svět podle Muchy, dnes bude následovat živé vystoupení Jiřího Suchého), jiné se svého premiérového uvedení teprve dočkají. Patří k nim například cyklus Písně českých básníků (od 8. září), jehož průvodcem bude Tomáš Klus.

4. září 2021

Hudební anketa Žebřík zná své vítěze. Vyhlašování třikrát...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 4. 9. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Vítěze dvou ročníků Hudební ankety Žebřík najednou vyhlásili v pátek 3. září v Plzni její organizátoři z magazínu iReport. Po dvou cenách z dílny sochaře Václava Česáka si odvezli Anna K., Mňága a Žďorp, Tomáš Klus a Marek Ztracený. Speciální cenu pořádajícího magazínu iReport převzal Michal Prokop.

30. srpna 2021

ČT art slaví „sklepáckou“ Besídkou, s Klusem probere písně...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Kulturní stanice ČT art tradičně slaví své výročí Týdnem dárků. Začíná 30. srpna přímým přenosem kultovní Besídky z Divadla Sklep. V dalších dnech diváky potěší třeba dokument o malíři Alfonsu Muchovi nebo večer filmařských talentů. K podzimním novinkám paří cyklus Písně českých básníků s Tomášem Klusem coby moderátorem a program ozvláštní opět mezinárodní televizní festival Zlatá Praha.

28. srpna 2021

Na Hrady dorazily tisíce lidí. Festival pod Bezdězem...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 28. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Hudební festival Hrady CZ odstartoval v pátek 27. srpna odpoledne u Bezdězu. Během prvního dne zahráli No name, Tomáš Klus, Mig 21 a Mirai. Součástí programu byl také tradiční karneval.

27. srpna 2021

Tomáš Klus na filmovém festivalu představil svou pohádku

Zdroj Tyden.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Speciální Cirkulární den na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary (KVIFF) se uskutečnil pod taktovkou iniciativy Zálohujme a značky Mattoni. Provázel jím ambasador iniciativy, písničkář Tomáš Klus. A právě on zde uvedl exkluzivní předpremiéru své krátké poučné pohádky "O princezně PEŤce a zakletém království", jež bude již brzy k vidění i na sociálních sítích.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.