Index vlivu Tomáš Klus - Index vlivu v kultuře

 
 

Podzim bude na ČT art patřit i básníkům s Tomášem Klusem

Do devátého roku svého vysílání vstupuje kulturní stanice ČT art s několika novinkami. Některé z nich už představuje v rámci právě probíhajícího „týdne dárků“ (včera to byl dokument Svět podle Muchy, dnes bude následovat živé vystoupení Jiřího Suchého), jiné se svého premiérového uvedení teprve dočkají. Patří k nim například cyklus Písně českých básníků (od 8. září), jehož průvodcem bude Tomáš Klus.

Tomáš Klus aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
2.6Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
6.20Vliv / význam roste
 

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Tomáš Klus ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Tomáš Klus v poslední době

 

5. září 2021

Podzim bude na ČT art patřit i básníkům s Tomášem Klusem

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 5. 9. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Do devátého roku svého vysílání vstupuje kulturní stanice ČT art s několika novinkami. Některé z nich už představuje v rámci právě probíhajícího „týdne dárků“ (včera to byl dokument Svět podle Muchy, dnes bude následovat živé vystoupení Jiřího Suchého), jiné se svého premiérového uvedení teprve dočkají. Patří k nim například cyklus Písně českých básníků (od 8. září), jehož průvodcem bude Tomáš Klus.

4. září 2021

Hudební anketa Žebřík zná své vítěze. Vyhlašování třikrát...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 4. 9. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Vítěze dvou ročníků Hudební ankety Žebřík najednou vyhlásili v pátek 3. září v Plzni její organizátoři z magazínu iReport. Po dvou cenách z dílny sochaře Václava Česáka si odvezli Anna K., Mňága a Žďorp, Tomáš Klus a Marek Ztracený. Speciální cenu pořádajícího magazínu iReport převzal Michal Prokop.

30. srpna 2021

ČT art slaví „sklepáckou“ Besídkou, s Klusem probere písně...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 30. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Kulturní stanice ČT art tradičně slaví své výročí Týdnem dárků. Začíná 30. srpna přímým přenosem kultovní Besídky z Divadla Sklep. V dalších dnech diváky potěší třeba dokument o malíři Alfonsu Muchovi nebo večer filmařských talentů. K podzimním novinkám paří cyklus Písně českých básníků s Tomášem Klusem coby moderátorem a program ozvláštní opět mezinárodní televizní festival Zlatá Praha.

28. srpna 2021

Na Hrady dorazily tisíce lidí. Festival pod Bezdězem...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 28. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Hudební festival Hrady CZ odstartoval v pátek 27. srpna odpoledne u Bezdězu. Během prvního dne zahráli No name, Tomáš Klus, Mig 21 a Mirai. Součástí programu byl také tradiční karneval.

27. srpna 2021

Tomáš Klus na filmovém festivalu představil svou pohádku

Zdroj Tyden.cz ze dne 27. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Speciální Cirkulární den na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary (KVIFF) se uskutečnil pod taktovkou iniciativy Zálohujme a značky Mattoni. Provázel jím ambasador iniciativy, písničkář Tomáš Klus. A právě on zde uvedl exkluzivní předpremiéru své krátké poučné pohádky "O princezně PEŤce a zakletém království", jež bude již brzy k vidění i na sociálních sítích.

24. srpna 2021

Tomáš Klus dostal Vary do varu: Divočina na pódiu a doteky s...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Jako čertík z krabičky řádil Tomáš Klus (35) na pódiu během festivalového koncertu v Karlových Varech, samozřejmě, jak je u něho zvykem, bosky. Fanouškům nezůstal nic dlužen - skákal do davu, zpíval o sto šest, přidával jednu pecku za druhou a na přídavek se nenechal dlouho přemlouvat. 

11. srpna 2021

Tajemství staré bambitky prozradí až kina, poodhaluje ho ale...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 11. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Tajemství staré bambitky patří k divácky nejúspěšnějším pohádkám posledních let. Po deseti letech vzniká volné pokračování, v hlavních rolích se opět vrací Tomáš Klus či Ondřej Vetchý. Premiéra je plánována na 9. prosince do kin, v těchto dnech se práce na pohádce přesouvá ze střižny do postprodukce. Nový příběh poodkrývá první teaser.

10. srpna 2021

Milující manžel Tomáš Klus: Tamara chystá velké překvapení!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 8. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Zpěvák Tomáš Klus (35) patří k tomu typu mužů, co svým partnerkám zcela upřímně přejí úspěch. Uvědomuje si totiž, že až dosud je jeho žena Tamara (33) známá především jako „manželka oblíbeného písničkáře“, a on by moc chtěl, aby se jednou světla reflektorů zaměřila pouze na ni…

25. června 2021

Tomáš Klus s manželkou přiznali další krizi! V ničem není...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 6. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Tomáš Klus (35) před časem přiznal, že byl své manželce Tamaře (33) opakovaně nevěrný, a dokonce i v těhotenství. Jeho žena se tak stala jakýmsi symbolem všech podváděných žen. Krizi nakonec ustáli, ale přišla další...

21. dubna 2021

Svěrák ze mě vytřískal to nejlepší, děkuje Klus. Píše...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 4. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Když na mě něco působí, musím se z toho vypsat, říká Tomáš Klus. Na zahálku si proto ani jako písničkář, ale ani jako herec v covidových časech stěžovat nemůže. Připravil dvě desky, aktuálně píše muzikál a natáčí pohádku a další filmování ho čeká i po prázdninách. Léto, jak doufá, stráví koncertováním.

6. dubna 2021

Tomáš Klus před Vánoci odkryje další Tajemství staré bambitky

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 4. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Po deseti letech se pokračování dočká divácky úspěšná pohádka Tajemství staré bambitky. Příběh kdysi splnil písničkáři Tomáši Klusovi přání zahrát si prince, v novém pohádkovém dobrodružství se objeví jako král. Diváci se na Tajemství staré bambitky 2 mohou těšit 9. prosince tohoto roku v kinech. Tvůrci slibují opět klasickou pohádku s humorem a písničkami.

29. března 2021

Písničkář Klus vydá dvě desky, první politickou a druhou...

Zdroj České noviny - kultura ze dne 29. 3. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Písničkář Tomáš Klus plánuje vydat dvě desky. První s politickým zaměřením v nejbližších dnech a druhou osobně laděnou ještě v letošním roce. Klus se poprvé před třemi...

7. března 2021

Tomáš Klus s manželkou Tamarou po 6 letech dostavěli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 7. 3. 2021  •  Tomáš Klus  •  0

Šestilete

30. prosince 2020

Tajemství staré bambitky: Natvrdlý Jakub bydlel na Lemberku!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 12. 2020  •  Tomáš Klus  •  0

Zámek Lemberk na Liberecku je místem, kde se filmařům líbí. Zdalipak si vybavíte, že právě zdejší branou procházel princ Jakub v podání Tomáše Kluse (34) v povedené hudební pohádce Iva Macharáčka (44) Tajemství staré bambitky?

19. prosince 2020

Tamara Klusová o Tomášově nevěře: Něco ve mně umřelo! Bolí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 12. 2020  •  Tomáš Klus  •  0

Tamara Klusová (32), manželka písničkáře Tomáše Kluse (34), se po odhalení zpěvákových nevěr stala jakýmsi symbolem všech podváděných žen. Osobou natolik tolerantní, že dokáže vše odpustit. Na toto téma se nyní neúspěšná účastnice Hlasu ČeskoSlovenska na sociální síti opět rozhovořila…

13. prosince 2020

Tomáš Klus představil vánoční klip. Věnuje se v něm i...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 13. 12. 2020  •  Tomáš Klus  •  0

/VIDEO/ Čas vánočních písni je tady. A s jednou novinkou přichází i třinecký oblíbenec nejen dívek a dam, Tomáš Klus. Ten svůj song Vánoční čas věnuje také prázdným divadlům, klubům a hercům a hudebníkům bez diváka. 

3. listopadu 2020

Babiš je tu zbytečně dlouho, není lídrem. Výroky Ledeckého...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 3. 11. 2020  •  Tomáš Klus  •  0

Výroky Janka Ledeckého jsou silná káva, do něčeho takového bych nešel. Konspiracím ale dali prostor politici, nesou za ně odpovědnost, míní zpěvák Tomáš Klus, autor písničky Lockdown, ve které kritizuje premiéra. Babišem posedlý nejsem, ale teď...

20. října 2020

Pandemie přinutila hudebníky skládat lidem písničky na přání

Zdroj České noviny - kultura ze dne 20. 10. 2020  •  Tomáš Klus  •  0

Praha - Skupina českých hudebníků v čele s baskytaristou Janem Lstibůrkem známým ze spolupráce s Tomášem Klusem v rámci platformy Song pro tebe nabízí veřejnosti možnost nechat si vytvořit...

16. září 2020

Poslanci rozhodnou o zákazu klecových chovů slepic i drezuře...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 16. 9. 2020  •  Tomáš Klus  •  1

Změnu zákona na ochranu zvířat proti týrání budou schvalovat poslanci. Rozhodnou, zda zakáží klecový chov slepic. Před Sněmovnou znovu probíhá akce Měsíc v kleci. Do zvětšené repliky klece se tam zavírají dobrovolníci na dvanáctihodinové směny, akci podpořil i herec Jakub Prachař či zpěvák Tomáš Klus. Do klece se nechali zavřít i poslanci Pirátů.

5. září 2020

Summer Camp Evropy 2 je za námi! Tak zase za rok….

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 9. 2020  •  Tomáš Klus  •  1

Koncem srpna Evropa 2 pro své mladé posluchače zorganizovala druhý ročník letního tábora. Role hlavního vedoucího se opět ujal zkušený táborník Tomáš Zástěra. Účastníci se setkali s oblíbenými moderátory Evropy 2 (Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým, Pavlem Cejnarem, Zorkou Hejdovou atd.), vyzkoušeli si živé vysílání, zahráli si celotáborovou hru, užili si workshopy a také vystoupení hudebních hostů Tomáše Kluse a kapely Chinaski. A to vše v nádherném prostředí Prachovských skal.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.