Českem poslední týden hýbe...

Zvol jiný interval pro zobrazení žebříčku: od do
 

Žebříček vlivu

Pořadí Osoba / subjekt vplyvu Kategorie Index Trend Vliv / význam Kalendář Co se píše Důležité
 

Vybrané články

Nembutal, Diazepam, Xanax, XTC, Metamfetamin, Valium,...

Zdroj Inzertní agentura Profit - inzerce snadno, rychle, zdarma ze dne 24. 10. 2022  •  ACTA  •  15

Související zdravotní témata, o kterých byste se možná chtěli dozvědět, stačí kontaktovat: info.grunewaldirk@gmail.com Plevel , pilulky, kokain : Whatsapp ::  +31 645056404 *Chronická bolest?*Léky?*Potratové pilulky? *Tabletka proti bolesti? *P[lék proti bolesti? *Seznam léků proti bolesti?*Zneužívání opiátů a závislost? * Volně prodejné léky? -zopiklon - tramadol -GABAPENTIN -XANAX -LEXAURIN -Dormicum -TEMAZEPAM / TEMAZEPAM ZELENÉ VEJCE - PREGABALIN - Klonazepam - Lorazepam -Galenika -LSD -Adipex -Viagr # -Relanium -MSJS / MSJS TUBS -HELEX -Dexamfetamin -PHYSETONE / metadon -APAURIN -KODEIN FOSFÁT 60 mg -Suboxone -Klonopin -Fentanyl -Meperidin -Nembutal - Opana 40 mg - Actavis promethazin-Crystal Meth A DALŠÍ BENZODIAZEPINY Doprava a popis produktu Produkty, časopisy, krabice atd. Míchá se mezi balíčky a odesílá

Odcházení ministra kultury. Neobávám se, že mé úsilí přijde...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 11. 2017  •  Alena Hanáková  •  161

Čtvrtým rokem ve funkci chystá Daniel Herman (KDU-ČSL) své odcházení. Délkou svého působení je na tomto postu výjimkou. Jiří Balvín byl ministrem kultury půl roku, Alena Hanáková necelé dva roky, Jiří Besser rok a půl a Helena Třeštíková jen patnáct dní. Jak Daniel Herman nahlíží na své úspěchy a prohry? Rozhovor s ministrem vedl pro pořad Kultura+ Petr Vizina.

Evropské státy by měly mít dlouhodobé smlouvy na plyn, tvrdí...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 21. 11. 2022  •  Alexander Vondra  •  14

O energetické krizi rozhodne podle europoslance Alexandra Vondry (ODS) několik příštích zim, které podle něj budou těžší, než se čekalo, a při kterých se ukáže význam dodávek zemního plynu. V pořadu Události, komentáře uvedl, že považuje za chybu, když se evropské státy zdráhají zajistit dlouhodobé kontrakty plynu ze zemí, které by nahradily dodávky z Ruska. Někdejší ministr životního prostředí Martin Bursík si naopak myslí, že je potřeba plyn zachovat jako krátkodobé řešení přechodu z uhlí a zaměřit se na masivní podporu obnovitelných zdrojů.

Martha Issová má Českého lva za Buko. To se mi zdá nějaké...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 5. 3. 2023  •  Alice Nellis  •  11

Autistka Tereza, která to s životem nemá snadné a lidé kolem zase s ní. V křehkém snímku Alice Nellis Buko o odvaze najít svou životní cestu ji mistrně ztvárnila Martha Issová, která si za svůj výkon odnesla v sobotu večer Českého lva. 

Papežovi jde vždy o člověka, který trpí. Ukrajince i Rusa,...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 4. 2023  •  Andrej Babiš  •  10

Byl ministrem vnitra i zahraničí, šéfem lidovců a poradcem premiéra Andreje Babiše. Nyní Cyril Svoboda vede soukromou Diplomatickou akademii a má řadu neortodoxních názorů. Deníku také sdělil, proč podpořil invazi „koalice ochotných“ pod vedením USA a Velké Británie do Iráku v době, kdy byl prvním mužem české diplomacie.

Anna Geislerová: Odvážnou fotkou do boje za děti!

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 3. 2023  •  Anna Geislerová  •  11

Pražské bistro Marthy’s Kitchen nedávno vzbudilo pořádné pozdvižení, když na svých stránkách zveřejnilo svérázná pravidla pro návštěvu jejich restaurace s dětmi. Pokud u nich totiž drobotina chce jíst, musí prý stolovat na úrovni a rozhodně nepobíhat kolem či snad obtěžovat ostatní hosty. Pravidla vzbudila vášnivé reakce – a to jak pozitivní, tak negativní. A k celé kauze se teď vyjádřila i slavná trojnásobná máma Aňa Geislerová (46). „Děti jsou taky lidi!“

Boj o pražského primátora jde do finále: Víte kdo a kdy byl...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 9. 2022  •  Anna Šabatová  •  16

Komunální volby v Praze spějí do finále. O post primátora si to rozdají „obhájce“ Zdeněk Hřib (Piráti), jeho předchůdce Bohuslav Svoboda (SPOLU), nynější náměstek primátora Petr Hlaváček (STAN) nebo také bývalá ombudsmanka Anna Šabatová (Solidarita), starosta Prahy 7 Jan Čižinský (Praha sobě) a nebo poslanec Patrik Nacher (ANO). Nad tím, kdo se stane v pořadí jedenadvacátým primátorem a šestačtyřicátým představitelem Prahy, přestane viset otazník po volbách a koaličních jednání. Vůbec prvního představitele hlavního města však téměř vůbec neznáme. Byl jím Bernard Augustin Zahořanský z Vorlíkova (†52), který žil v 18. století.

Sobotkově vládě Zeman vrátil šest zákonů, Babišově žádný. S...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 3. 2023  •  Bohuslav Sobotka  •  11

Končící prezident Miloš Zeman před první volbou avizoval, že práva vracet do parlamentu zákony hodlá užívat zřídka. Vetoval například zavedení povinné maturity z matematiky, zákon o střetu zájmů nebo zavedení takzvaných politických náměstků. Zeman vracel nejčastěji zákony vládě Bohuslava Sobotky (dříve ČSSD), u současné garnitury Petra Fialy (ODS) tak učinil třikrát.

Boty vel.29 - Cena: 60 Kč

Zdroj Inzertní agentura Profit - inzerce snadno, rychle, zdarma ze dne 15. 4. 2023  •  Česká pošta  •  14

Značky DISNEY, jarní, suché zipy v pořádku, možné osobní předání, zásilkovna, Česká pošta tel.721 412 234

S problémy se potřebuju poprat sama, říká herečka Chantal...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 3. 12. 2022  •  Chantal Poullain  •  14

Vyrostla mezi barvami a štětci na jihu Francie, za láskou odešla do Československa a navzdory věčnému soupeření s češtinou se tu už přes čtyřicet let živí jako herečka. Chantal Poullain oplývá nakažlivou životní silou, kterou nečerpá jen z umění divadelního a hudebního, ale také z umění pomáhat.

Dozvuky narozeninového mejdanu Havlové (70): Krásný šok a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  11

Tajnou oslavu ke svým kulatinám si Dagmar Havlová (70) opravdu užila. Měla okolo sebe rodinu a blízké přátele. Herečka se pochlubila, kdo jí svou přítomností udělal velkou radost.

Laťka je nastavena hodně vysoko, říká o Rybově mši v...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 12. 2022  •  Daniel Hůlka  •  14

Tóny České mše vánoční Jakuba Jana Ryby se v prosinci rozezní pražským Divadlem Hybernia. To se tak díky tradiční sváteční hře vrátí své původní podobě – raně baroknímu kostelu. Známé „Hej mistře“ tam zazní desetkrát v úpravě pro celé rodiny. Představení vzniklo ve spolupráci s Třebechovickým muzeem betlémů a autoři v něm použili unikátní projekce Třebechovického betlému, který je národní kulturní památkou. První mši je možné shlédnout 6. prosince, poslední pak den před Štědrým dnem. Jednu z hlavních rolí v ní vytvoří Daniel Hůlka.

Nejvyšší možná pokuta? Miliardář Křetínský zaplatí za vstup...

Zdroj Deník.cz - Sport ze dne 13. 4. 2023  •  Daniel Křetínský  •  14

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Spartu pokutou 220 tisíc korun za to, že majitel klubu Daniel Křetínský o poločase ligového utkání s Brnem navštívil kabinu rozhodčích. Jeden z nejbohatších Čechů musí za neoprávněný vstup k sudím zaplatit 50 tisíc korun, což je nejvyšší možná pokuta pro fyzickou osobu za tento přečin.

Muzikál Krysař slavil ve velkém: Ruka šmátralka v rozkroku...

Zdroj Blesk.cz ze dne 9. 1. 2023  •  Daniel Landa  •  14

Muzikál manželů Daniela (54) a Mirjam (53) Landových Krysař měl premiéru v roce 1996 a pořád se úspěšně hraje. Ani jeden z autorů nevěřil, že budou společně s herci slavit 2000. reprízu! A ta se neobešla bez zajímavých momentů.

Nejvyšší soud bude řešit druhou větev korupční kauzy kolem...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 2. 2. 2023  •  David Rath  •  13

Druhou větev korupční kauzy Davida Ratha bude řešit Nejvyšší soud. S rozsudkem Vrchního soudu nesouhlasí státní zástupce, ani tři další odsouzení včetně firmy Metrostav. České televizi to sdělil mluvčí Krajského soudu v Praze Jiří Wažik. Lhůta pro dovolání ale ještě běží, proto mohou přibýt další. Pravomocně poslal soud bývalého hejtmana do vězení v červnu. V kauze, kde jde o manipulace se zakázkami ve Středočeském kraji, soudy pravomocně odsoudily také manžele Kottovy, firmu Metrostav nebo její dceřinou společnost Metrostav Infrastructure.

Expert: V modulárních reaktorech předběhly Čína s Ruskem...

Zdroj Technet.cz - Technika kolem nás ze dne 27. 3. 2023  •  Elektrárna Temelín  •  11

Česko by mohlo mít do jedenácti let první malý modulární jaderný reaktor, ryze český pak do dvanácti let. Jeho první realizace se plánuje v areálu jaderné elektrárny Temelín. Jak moc je to reálné, jsou malé reaktory bezpečné a mohli bychom si je v budoucnu vyrábět přímo v Česku? I o tom mluvil v Rozstřelu Jiří Duspiva, manažer rozvoje podnikáni v Centru výzkumu Řež.

Wagnerová: Fiala má hned podat žalobu, jinak pomáhá Zemanovi...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 10. 12. 2021  •  Eliška Wagnerová  •  17

Pokud by došlo na kompetenční žalobu ve sporu prezident versus designovaný premiér, měl by Petr Fiala podle bývalé místopředsedkyně Ústavního soudu Elišky Wagnerové žádat o přednostní projednání. Podle ní jde o naplnění výsledků voleb, tedy záležitost, která musí být vyřešena rychle.

Může být sbírání známek „sexy“ i v 21. století? „Sbíral pan...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 8. 2018  •  František Koníček  •  25

Filatelie neboli sbírání poštovních známek má za sebou dlouhou historii. Záliba v současném světě čelí obrovským výzvám: může jít o zdánlivě zastaralý koníček, který vede nerovný boj s moderními trendy. Na zahájení světové výstavy „Praga 2018“ prozradil filatelista František Beneš, jak se tato činnost zrodila. Zároveň popsal, jaká kouzla se za ní skrývají.

Způsob rušení 77 finančáků kritizují samosprávy: Facka do...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 4. 2023  •  František Lukl  •  10

Svaz měst a obcí kritizuje to, že stát nejednal se starosty před rozhodnutím o zrušení 77 územních pracovišť finančních úřadů. Po dnešním jednání předsednictva svazu to novinářům řekl jeho předseda František Lukl. Starostové podle něj ještě chtějí jednat s ministrem financí Zbyňkem Stanjurou (ODS), zda je možné rozhodnutí přehodnotit. Chtějí také schůzku s prezidentem Petrem Pavlem, aby moderoval jednání mezi samosprávou a vládou.

Vyznavači crossfitu v Liberci trénují v šesti na parkovišti

Zdroj České noviny - hlavní události ze dne 15. 10. 2020  •  Goodfellas  •  17

Liberec - Uzavření sportovišť kvůli koronavirovým opatřením, výrazné ochlazení ani omezení shromažďování vyznavače crossfitu z centra GoodFellas v Liberci od sportování neodradilo....
 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.