Index vlivu Jana Bobošíková - Index vlivu v politice

Jana Bobošíková
 
 

Kartel! Spiknutí! Šokující teorie! Anebo vlastně ne...

Youtuberka Jana Bobošíková šíří se svou kamarádkou Hanou Lipovskou novou teorii. Česká televize prý plánuje kartelovou dohodu s finanční skupinou PPF, která ovládá televize Nova a O2TV. Cílem je dosáhnout zpoplatnění televizního vysílání a pomoci...

Jana Bobošíková aktuálně...

Pořadí: 4Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
35.8Vliv / význam klesá
 

Jak nás Jana Bobošíková ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Jana Bobošíková ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Jana Bobošíková v poslední době

 

9. května 2021

Kartel! Spiknutí! Šokující teorie! Anebo vlastně ne...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 9. 5. 2021  •  Jana Bobošíková  •  0

Youtuberka Jana Bobošíková šíří se svou kamarádkou Hanou Lipovskou novou teorii. Česká televize prý plánuje kartelovou dohodu s finanční skupinou PPF, která ovládá televize Nova a O2TV. Cílem je dosáhnout zpoplatnění televizního vysílání a pomoci...

10. dubna 2021

Studená pomsta a svět konspirací Jany Bobošíkové

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 4. 2021  •  Jana Bobošíková  •  0

Velké rušno je po posledním zasedání Rady ČT, kde Hana Lipovská obvinila generálního ředitele Petra Dvořáka ze střetu zájmů. A nejenom to, společně se svou poradkyní Janou Bobošíkovou navíc označila televizního manažera za ohrožení národní...

22. března 2021

Bobošíková a Lipovská podaly trestní oznámení kvůli zrušení...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 22. 3. 2021  •  Jana Bobošíková  •  0

Kvůli zrušení části volebního zákona Ústavním soudem padlo trestní oznámení. Na tři ústavní soudce je podaly členky Institutu svobody a demokracie Jana Bobošíková a Hana Lipovská. Ústavní soudce Pavla Rychetského, Jana Filipa a Kateřinu Šimáčkovou podezírají ze zneužití pravomoci úřední osoby a z maření přípravy a průběhu voleb.

28. prosince 2020

[článek] Co nám dala a vzala televizní krize? Její následky...

Zdroj Lupa.cz ze dne 28. 12. 2020  •  Jana Bobošíková  •  0

[7 minut čtení] Vyhrocené dění na Kavčích horách před 20 lety způsobilo dodnes nezhojené rány. Někdy utrpělo jen ego toužící po vyrovnání účtů, především se však důsledky opakovaně projevují při debatách o společenské roli České televize, podstatě svobody médií a jejich nezávislosti. Moderátorka Jana Bobošíková letos v létě zveřejňovala na sociálních sítích své vzpomínky na období televizní krize na přelomu let 2000 a 2001. Vrátila se mimo jiné k tomu, jak její působení v České televizi skončilo, když se prozatímním ředitelem stal z rozhodnutí sněmovny Jiří Balvín. „Bylo mi jasné, že mohu být kdykoliv odvolána, a byla jsem stále připravena. Netrvalo to dlouho a přišel za mnou Jiří Balvín s odboráři a odborářským právníkem. Nemuseli ani nic říkat, hned jsem jim dala předávací protokol a Jiří Balvín mi ‚šlechetně‘ nabídl, že by mohl využít mého ekonomického vzdělání na post evidence toaletního papíru a čistících prostředků. S díky jsem odmítla. S Jiřím Balvínem jsme se znali jenom povšechně, žádné emoce mezi námi nebyly, jen mi bylo líto, že odborářům ustoupil, a věděla jsem, že to bude mít dalekosáhlé důsledky,“ napsala ve svém letním seriálu.

21. prosince 2020

[článek] Rumburak z VHS. Jak technicky probíhala televizní...

Zdroj Lupa.cz ze dne 21. 12. 2020  •  Jana Bobošíková  •  0

[8 minut čtení] Na Štědrý den roku 2000 začalo na obrazovkách České televize přetahování o televizní signál. Na jedné straně byl tým narychlo zvoleného ředitele Jiřího Hodače a šéfky zpravodajství Jany Bobošíkové. Na opačné straně byli vzbouření redaktoři, kteří měli pod kontrolou velín zpravodajství. Televizní Vánoce před 20 lety nebyly tak pohádkové jako obvykle. Na závěr adventu vypukla krize v České televizi, jejíž důsledky se objevují v mediálním, společenském a politickém prostředí dodnes. Ale širší kontext protentokrát ponechme stranou. Na tehdejším dění je zajímavý jeho technický průběh. Diváci totiž mohli konflikt na Kavčích horách sledovat takříkajíc v přímém přenosu. Co viděli na programech České televize, to záviselo na tom, jak přijímali signál. Technické a provozní zásahy do vysílání neměly do té doby obdobu a vyvolaly velkou pozornost i v zahraničí.

25. listopadu 2020

[aktualita] Předseda vlády chce s Petrem Dvořákem probrat...

Zdroj Lupa.cz ze dne 25. 11. 2020  •  Jana Bobošíková  •  0

O situaci v České televizi má dnes jednat s generálním ředitelem Petrem Dvořákem premiér Andrej Babiš. Informovala o tom agentura ČTK. Atmosféra kolem veřejnoprávní televize začala houstnout po zasedání Rady České televize 11. listopadu 2020, kde odvolala dozorčí komisi.  Na dnešním jednání chtějí radní vybrat své nové ekonomické poradce. Mezi kandidáty je například Václav Musílek, spolupracovník Jany Bobošíkové a Hany Lipovské v Institutu svobody a demokracie. Do dozorčí komise byli navrženi…

6. září 2020

Malostranský zápisník: Kdo je větší macho než Václav Klaus?

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 9. 2020  •  Jana Bobošíková  •  1

Copak to zapáchá kolem předsedy Senátu? Proč se lidovec Bartošek nezeptá stranického exministra Cyrila Svobody, než začne něco psát o diplomacii? Kdo pustí senátora Goláně k sobě do bazénu? A Janu Bobošíkovou na houpačce viděti - Marxe a Lenina za humny míti.

5. září 2020

Vrací se heslo: Kdo není s námi, je proti nám, říká členka...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 5. 9. 2020  •  Jana Bobošíková  •  1

Když přednáší, zní kategoricky a razantně. Hovoříte-li s ní o samotě, je Hana Lipovská spíše křehkou mladou ženou, která o věcech hodně přemýšlí a nikomu nenutí svůj názor. Přesto ji - novou členku Rady ČT a tvář Institutu svobody a demokracie - veřejnost vnímá jako ultrakonzervativní ekonomku, podporovanou katolickými kruhy, a spolupracovnici někdejší prezidentské kandidátky Jany Bobošíkové. S Hanou Lipovskou Deník hovořil o tom, zda se zužují mantinely naší svobody a kdo za to podle ní může.

14. srpna 2020

Bobošíková? Ovčáček? Vtipálci se baví podpisy pod listinou...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 14. 8. 2020  •  Jana Bobošíková  •  1

Český křesťanský server Christnet zveřejnil ve čvrtek 13. srpna informaci, že pamětní listinu, určenou pro vložení do architektury znovu postaveného mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, podepsali mimo jiné kardinál Dominik Duka, prezident Miloš Zeman, jeho mluvčí Jiří Ovčáček, bývalá politička Jana Bobošíková a její spolupracovnice Hana Lipovská. Internetoví vtipálci měli hned co řešit.

10. června 2020

Bobošíková žádá odvolání dvou členů Rady České televize

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 10. 6. 2020  •  Jana Bobošíková  •  1

Rada České televize jednala v novém složení jen jednou a už to kolem ní vře. Stojí za tím Jana Bobošíková, poradkyně čerstvě zvolené radní − ekonomky Hany Lipovské. Bývalá europoslankyně požaduje v dopise po poslaneckém volebním výboru, aby...

30. května 2020

KOMENTÁŘ: Paradiplomacie na vzestupu

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 30. 5. 2020  •  Jana Bobošíková  •  1

Protiizraelský článek ministra Tomáše Petříčka a jeho dvou předchůdců Lubomíra Zaorálka a Karla Schwarzenberga vyvolal velkou pozornost doma i ve světě. Je projevem paradiplomacie, vlivové struktury mimo oficiální instituce, určené k vytváření zahraniční politiky, míní Hana Lipovská a Jana Bobošíková z Institutu svobody a demokracie.

18. června 2018

Klaus slaví 77. narozeniny. Přijeli Zeman, Duka i Livia,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 18. 6. 2018  •  Jana Bobošíková  •  5

Bývalý prezident Václav Klaus slaví 77. narozeniny. Na oslavu přijel i současný prezident Miloš Zeman. Exprezidentovi přišli pogratulovat také Jana Bobošíková, Alena Vitásková či Milan Knížák. A chybět nemohli ani Klausova manželka Livia či syn Václav mladší. Naopak Petr a Jana Nečasovi tentokrát chyběli. A bez pozvánky dorazil novinář Milan Rokytka, známý problémy ze Zemanova volebního štábu. Z Klausovy oslavy ho - údajně opilého - odvedli.

17. ledna 2018

Debatu odmoderuje Železný, věří bookmakeři. Vsadit se dá i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 17. 1. 2018  •  Jana Bobošíková  •  6

Jakub Železný, Marcela Augustová, nebo třeba Jana Bobošíková či Zuzana Bubílková. Poté, co Václav Moravec odmítl moderovat debatu prezidentských kandidátů na ČT vypsali bookmakeři kurzy na náhradní moderátory. Sázkaři pak mají možnost vsadit třeba i na to, že debatu za účasti Miloše Zemana a Jiřího Drahoše odvysílá TV Šlágr.
    Další články k tématu:
  • Moravec odmítl moderovat debatu kandidátů. Nechce být hromosvodem kritiky
  • Půjdu jen do dvou debat, kvůli kampani nemám na více čas, řekl Drahoš
  • Zeman chce jít hned do čtyř televizních soubojů, Drahoš trvá na dvou

7. listopadu 2017

Každý podpis je důležitý. V minulé prezidentské volbě...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 11. 2017  •  Jana Bobošíková  •  6

Termín pro přihlášky do prezidentské volby skončil, teď kandidátům nezbývá než věřit, že kontroly neobjeví v podpisových arších chyby. Mohly by je z boje o Hrad vyloučit. Při minulé volbě ministerstvo vnitra vyřadilo nejprve tři kandidáty, než soud rozhodl, že použilo nesprávnou metodu. Dvěma to ani tak nepomohlo, ale Jana Bobošíková mohla spolu s osmi dalšími usilovat o zvolení.

25. srpna 2016

Bobošíková se znovu vdávala: Po 30 letech za stejného muže

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 8. 2016  •  Jana Bobošíková  •  18

Milují se a tak se vzali i před Bohem. Bývalá kandidátka komunistů na prezidentku Jana Bobošíková je teď podle církevního pojetí novomanželkou.

19. června 2016

Klaus slavil 75 let. Přáli mu Langer, Bém či Genzer,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 19. 6. 2016  •  Jana Bobošíková  •  17

Pod širým nebem a u svých oblíbených kurtů oslavil exprezident Václav Klaus 75. narozeniny. Přes tři stovky lidí si to v neděli odpoledne namířily na pražský ostrov Štvanice. Nechyběli mezi nimi arcibiskup Dominik Duka, Vladimír Železný či Richard Genzer, ale i řada politiků včetně někdejších kolegů z ODS. Dorazili třeba Ivan Langer a Pavel Bém, ale také třeba Jana Bobošíková. Pro hosty byl připraven raut i hudební program včetně Aleše Brichty a Lucie Bílé.

29. února 2016

Mluvčí Jiří Ovčáček se stal členem lidického Svazu bojovníků...

Zdroj Deník.cz - Z domova ze dne 29. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  9

Lidice - Svaz bojovníků za svobodu (ČSBS) v Lidicích opět přitahuje pozornost. Jeho nejnovějším členem se totiž stal mluvčí prezidenta České republiky Miloše Zemana Jiří Ovčáček. Výbor lidického svazu projednal jeho přihlášku už v polovině února a podle informacích, které jsou zveřejněny na webových stránkách místní organizace, ji jednomyslně přijal. O následném přijetí Jiřího Ovčáčka informovala předsedkyně ČSBS Lidice Jana Bobošíková.

15. února 2016

Kamarádka Bobošíkové a Konvičky: „Sluníčkáři na nás plivou a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  10

Jsme pro ně fašisté a plivou na nás, tvrdí o stoupencích uprchlíků místopředsedkyně Bloku proti islámu Jana Volfová. S Martinem Konvičkou se prý seznámila už před čtyřmi lety, kdy společně se svou tehdejší souputnicí Janou Bobošíkovou navštívila jeho přednášku. Teď sama varuje před invazní armádou běženců, která je podle ní před branami. Rozhovor přinesl Týden.

Volfová: Invazní armáda běženců je za branami

Zdroj Tyden.cz ze dne 15. 2. 2016  •  Jana Bobošíková  •  9

V ČSSD bývala věrnou spojenkyní Miloše Zemana. Později politickou kariéru spojila s Janou Bobošíkovou, po jejímž boku neúspěšně kandidovala v řadě voleb. Dnes je Jana Volfová místopředsedkyní Bloku proti islámu. Odmítá, že by vyvolávali zbytečnou nenávist ve společnosti. "Podněcují to sluníčkáři," tvrdí.

13. září 2015

Po Bobošíkové trápí Lidice nový spor: o památník hrdinům

Zdroj Tyden.cz ze dne 13. 9. 2015  •  Jana Bobošíková  •  12

Lidice se ani sedmdesát let po skončení války nedokáží vyrovnat se svou minulostí. Kromě toho, že se předsedkyní tamní pobočky Svazu bojovníků za svobodu stala Jana Bobošíková.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.