Index vlivu Leoš Mareš - Index vlivu v kultuře

Leoš Mareš
 
 

Fotbalista Kúdela se oženil, nevěstě zazpíval fanoušek Slavie Leoš Mareš

Fotbalový obránce pražské Slavie Ondřej Kúdela (34) hlásí přestup. Ne však do jiného klubu, ale do stavu manželského. Na zámku Bon Repos nedaleko Prahy si během reprezentační přestávky vzal svou dlouholetou partnerku Markétu Křivkovou.

Leoš Mareš aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
4.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
12.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
8.15Vliv / význam klesá
 

Jak nás Leoš Mareš ovlivňuje poslední týden


Jak nás Leoš Mareš ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Leoš Mareš ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Leoš Mareš v poslední době

 

11. září 2021

Fotbalista Kúdela se oženil, nevěstě zazpíval fanoušek...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 11. 9. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Fotbalový obránce pražské Slavie Ondřej Kúdela (34) hlásí přestup. Ne však do jiného klubu, ale do stavu manželského. Na zámku Bon Repos nedaleko Prahy si během reprezentační přestávky vzal svou dlouholetou partnerku Markétu Křivkovou.

26. června 2021

Mareš, Havlová, Ztracený a další známé osobnosti pomáhají...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 26. 6. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Celebrity se rozhodly využít svého vlivu a na sociálních sítích vyzývají k pomoci jižní Moravě, kterou zasáhlo ničivé tornádo. Herci, zpěváci a influenceři propagují transparentní účty, kam mohou Češi přispět na pomoc postiženým, Marek Ztracený a Dagmar Havlová rovnou založili sbírky prostřednictvím vlastních nadací a Leoš Mareš svůj koncert Staré pecky uspořádá jako benefici.

8. června 2021

Feri je nejsledovanějším Čechem Instagramu, navzdory...

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 8. 6. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Skončil ve sněmovně i v TOP 09. Stáhl se do ústraní. Poté, co řada žen poskytla svědectví o nevhodném chování Dominika Feriho, který se podle některých z nich dopouštěl i sexuálního násilí, změnil se dnes již bývalému poslanci razantně život. Shodil...

28. května 2021

Vyhrát zápas v Lize mistrů, přeje si Trpišovský. A připouští...

Zdroj Sport iDNES.cz - Nejlepší sport ze dne 28. 5. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Většinou je zvyklý stát daleko blíže hřišti. Tentokrát posedával Jindřich Trpišovský ve VIP boxu Sinobo Stadium, díval se shora na trávník a líčil své zážitky netradičnímu tazateli, moderátoru a baviči Leoši Marešovi. „Kdybych si mohl vybrat jakéhokoliv hráče na světě, byl by to Tomáš Souček,“ překvapuje kouč fotbalistů pražské Slavie v obsáhlém rozhovoru pro časopis Esquire.

27. dubna 2021

Milovník luxusních vozů i hvězda Instagramu. Leoš Mareš...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 27. 4. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Český moderátor Leoš Mareš, který se narodil 27. dubna 1976, patří k nejvlivnějším lidem českého showbyznysu. Na svém kontě má například moderování hudebních anket Český Slavík a cen Anděl, soutěže Česká Miss, televizní hitparády Eso nebo reality show Česko hledá SuperStar a Big Brother.

25. dubna 2021

Proměny ve Tváři: Marešové, vycpaná Jandová a travesti...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 25. 4. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Šesté kolo show Tvoje tvář má známý hlas poznamenala nemoc jednoho ze soutěžících, kdy za Vojtěcha Drahokoupila zaskočili Ondřej Sokol a Aleš Háma. Moderátoři předvedli svou verzi Leoše Mareše, který seděl v porotě. Zatímco vystoupení Hany Holišové, která kolo vyhrála, bylo na jedničku, o jiných se to nedá říct.

13. dubna 2021

[aktualita] Nova investuje do programu o 30 procent víc než...

Zdroj Lupa.cz ze dne 13. 4. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Podzimní programové schéma skupiny Nova zpestří pětice nových formátů: komediální seriál Pan profesor, vědomostní soutěž Na lovu, cestovatelsko-kulinářský pořad se šéfkuchaři známými z pořadu MasterChef, sestřihy z internetové reality show Love Island, a také zcela nový typ pořadu s Leošem Marešem. Novinářům to při dnešním setkání řekli generální ředitel CME Didier Stoessel a programová ředitelka Silvia Majeská. Podrobnosti odhalí Nova v létě, novinky zatím představila v hrubých obrysech. …

19. března 2021

VIDEO: Starý pecky ze Strakovky! Vláda chystá online koncerty

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 3. 2021  •  Leoš Mareš  •  0

Ojedinělý hudební projekt Starý pecky ze Strakovky je tu. Dominik Vršanský se v satirickém příspěvku zamyslel nad možným programem záchrany státní kasy v době pandemie. S pořádáním online koncertů přímo z budovy sídla vlády České republiky by mohl pomoci zkušený moderátor a obchodník Leoš Mareš.

29. prosince 2020

Prymula premiérem a nekuřák Zeman. Netradiční kurzy před...

Zdroj Deník.cz - Česko ze dne 29. 12. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

Vymýtíme covid-19? Bude Roman Prymula premiérem? Přestane Miloš Zeman kouřit? A bude Leoš Mareš moderovat Ranní show z ISS? Bookmakeři sázkové kanceláře Fortuna vypsali v rámci  silvestrovských speciálů netradiční kurzy.

25. listopadu 2020

VIDEO: Jsme v tom spolu? Mareš, Krainová a další celebrity...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 25. 11. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

První vlna koronaviru se u českých celebrit nesla v duchu dobrých skutků a šití roušek. Současnou situaci už však známé tváře tolik neřeší a vyrazily k moři. Milan Peroutka zamířil do Dubaje, moderátor Leoš Mareš vysílá svou ranní show na Maledivách, Simona Krainová je ve Španělsku.

24. listopadu 2020

Monika Marešová znovu v nemocnici! Zlomený prst a šrouby v...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 11. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

Bývalá manželka Leoše Mareše (44) se opět ocitla na nemocničním lůžku, v posledních dvou letech už počtvrté. Bolestivý zákrok vytažení šroubů z nohy má Monika Marešová (45) úspěšně za sebou a doufá, že na Vánoce bude fit.

20. listopadu 2020

Takzvaná udržitelná móda je úplný nesmysl, říká Marešův...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 20. 11. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

Jeho pradědeček byl filmový scenárista, který spolupracoval na řadě kasovních trháků, prababička herečka, dědeček zase malíř... A jejich potomek Filip Vaněk (42) dnes patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším českým módním stylistům a vytváří image mnoha hvězdám českého showbyznysu. Spolupracuje například s Leošem Marešem, Simonou Krainovou či Monikou Absolonovou...

19. listopadu 2020

Na sebevědomí pracuji celý svůj život, říká Monika Marešová

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 19. 11. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

Monika Marešová (39) si nedávno užila focení pro magazín Esquire, které bylo inspirované obrazem Poslední večeře, samozřejmě v moderním duchu. Manželka moderátora Leoše Mareše prozradila, že podobné popkulturní reference, tedy spojení klasiky a popu, má ráda. Promluvila také o svém vztahu k módě.

12. října 2020

Byl neuvěřitelně roztomilý a chytrý, říká o Leoši Marešovi...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 12. 10. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

V létě jí bylo 89 let. Když jí její vnuk, populární moderátor Leoš Mareš, přijel popřát, domluvili se, že vystoupí na jeho koncertu. Nezůstalo u jednoho. Libuše Havránková se nakonec na pódium za doprovodu houslisty postavila třikrát a přednesla verše, které pro svého vnuka sama složila.

1. října 2020

Mareš, Zelenková a Bílá vzpomínají na Gotta. Přidala se i...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 1. 10. 2020  •  Leoš Mareš  •  0

Leoš Mareš, Jitka Zelenková, Monika Absolonová, Lucie Bílá a další známé tváře vzpomínají na zpěváka Karla Gotta, který před rokem zemřel. Jeho památku si na hřbitově na pražských Malvazinkách od rána připomínají i fanoušci. Zpěvákova dcera Dominika poprosila o smír v napjatých vztazích v rodině.

24. srpna 2020

Exmanželka Noida šla donaha! Paní učitelka Dvořáková má i po...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 8. 2020  •  Leoš Mareš  •  1

Takhle by ji jistě rádi viděli její zvídaví žáci ze základní školy, kde učí. Bývalka Leoše Mareše (44) a Vaška Noida Bárty (39) Gabriela Dvořáková (29) je maminkou dvou holčiček, ale na nahotu úplně nezanevřela.

24. červenece 2020

Forbes: Monika Bagárová je třetí nejvlivnější na českém...

Zdroj Romea.cz - Vše o Romech na jednom místě ze dne 24. 7. 2020  •  Leoš Mareš  •  1

24.7.2020 11:50 - Zpěvačka Monika Bagárová je podle české mutace časopisu Forbes třetím nejvlivnějším člověkem českého Instagramu. Podle Forbesu se mavíc může v poslední době pyšnit jedním z nejstrmějších nárustů sledujících. Desítce nejvlivnějších lidí s milionem sledujících vévodí Leoš Mareš, druhým pak je Karel Kovář alias Kovy.

3. června 2020

Zakázanou pařbu po SuperStar už řeší policie! Komu hrozí...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 6. 2020  •  Leoš Mareš  •  1

To vypadá na pořádný malér! Policie už řeší nedělní párty po finále SuperStar, na které pařili do pondělního rána nejen porotci Pavol Habera (58), Leoš Mareš (44) a spol., ale také soutěžící a realizační štáb.

15. května 2020

Rozvod rodičů jsem moc nevnímal, říká starší syn Leoše...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 15. 5. 2020  •  Leoš Mareš  •  1

První manželka moderátora Leoše Mareše (44) Monika (45) se v posledních letech ztratila z veřejného života. Nyní pracuje na pražské klinice estetické medicíny. V rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách se její starší syn Jakub (14) svěřil i s tím, jak vnímá nový vztah svého otce.

3. dubna 2020

Porota SuperStar 2020: Stálice Habera vydržel, přibyli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 4. 2020  •  Leoš Mareš  •  1

Televize Nova a Markíza milovníky úspěšné talentové pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar nezklamaly a letos na své obrazovky přinesly již šestý díl oblíbené show. V porotě poprvé v historii tohoto pořadu zasedlo pět členů, a to hudebník Pavol Habera, moderátor Leoš Mareš, zpěvačka Monika Bagárová, herečka Patricie Pagáčová a komik Marián Čekovský.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.