Index vlivu Dagmar Havlová - Index vlivu v kultuře

 
 

Dozvuky narozeninového mejdanu Havlové (70): Krásný šok a pusa od Polívky!

Tajnou oslavu ke svým kulatinám si Dagmar Havlová (70) opravdu užila. Měla okolo sebe rodinu a blízké přátele. Herečka se pochlubila, kdo jí svou přítomností udělal velkou radost.

Dagmar Havlová aktuálně...

Pořadí: Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.16Vliv / význam roste
 

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Dagmar Havlová v poslední době

 

27. března 2023

Dozvuky narozeninového mejdanu Havlové (70): Krásný šok a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  5

Tajnou oslavu ke svým kulatinám si Dagmar Havlová (70) opravdu užila. Měla okolo sebe rodinu a blízké přátele. Herečka se pochlubila, kdo jí svou přítomností udělal velkou radost.

26. března 2023

Sedmdesátiny Dagmar Havlové: Proč jí nepopřáli kolegové z...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  1

Osobně jí ve středu k 70. narozeninám gratulovaly desítky kamarádů a kolegů. V telefonu se jí celý den hromadily stovky dalších gratulací. Jednoho důležitého blahopřání se ale Dagmar Havlová Veškrnová nedočkala. A to od Divadla na Vinohradech, jehož byla skoro 41 let členkou.

24. března 2023

Top momenty oslavy Havlové: Vyčerpaná Ramba, vyjukaný Strach...

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  1

Věřte tomu, nebo ne, ale herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová se od 22. března počítá mezi sedmdesátníky - ačkoliv na to, ruku na srdce, vůbec nevypadá. Kulatiny oslavila ve velkolepém stylu na soukromé, utajené párty. Pojďme si společně projet nejzajímavější chvíle této narozeninové oslavy!

23. března 2023

Bývalá první dáma slavila kulatiny v luxusu: Tajná oslava...

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

Zpěvačka Olga Lounová (42) se na sociální síti pochlubila přípravami tajné oslavy 70. narozenin Dagmar Havlové. Výzdoba v pražském podniku u Vltavy i balonky byly v oblíbených fialových barvách herečky. 

Bývalá první dáma Dagmar Havlová před oslavou svých 70....

Zdroj Blesk.cz ze dne 23. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

V předvečer svého životního jubilea se Dagmar Havlová Veškrnová (70) vrátila kvůli oslavě ze zahraničí. Podle informací Aha! trávila minulé dny na Kanárských ostrovech. Při návratu do Prahy zažila bývalá první dáma jedno nečekané, ale příjemné setkání s osudovým mužem!

22. března 2023

Holka z porcelánu i bývalá první dáma rebelka. Dagmar...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 22. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

Dagmar Havlová se narodila 22. března 1953 v Brně. Jako dítě prý bývala „třeštidlo“ a hodně se věnovala sportu. Umělecké sklony zdědila po rodičích, amatérské zpěvačce a hudebníkovi a občasném moderátorovi. Herečka a bývalá první dáma slaví sedmdesátiny.

KVÍZ: Dagmar Havlová slaví sedmdesát. Znáte její slavné...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 22. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

Hned svým prvním filmem Holky z porcelánu zazářila. Do paměti jím vešla i díky roztomilé scénce „o gazele“, kterou sehrála nesmělému instalatérovi Tomáškovi v podání Jana Hartla. Ve středu 22. března oslaví herečka Dagmar Havlová Veškrnová sedmdesáté narozeniny.

15. března 2023

Pyšná babička Havlová (69): Pokojíček vnučky přetéká...

Zdroj Blesk.cz ze dne 15. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) je dvojnásobnou babičkou vnuček Sofie (14) a Stelly (v dubnu 12). Ta starší je velmi úspěšná v jezdecké disciplíně parkur, o čemž svědčí desítky vítězných trofejí v jejím dětském pokojíčku. 

11. března 2023

Inaugurační rozpaky v první řadě: Klaus netleskal, Zeman se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 11. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  3

Zatímco ostatní po čtvrtečním inauguračním projevu Petra Pavla ve Vladislavském sále tleskali, jiné situace jsme si mohli všimnout hned v první řadě publika. Seděli tam předchozí prezidenti Miloš Zeman a Václav Klaus s manželkami, vedle nich byla ještě Dagmar Havlová. Zatímco se paní Havlová usmívala, Václav Klaus během aplausu sotva čtyřikrát tleskl, ruce si mnul a nakonec je úplně spustil. A Miloš Zeman se Petrovi Pavlovi vyhýbal pohledem. 

7. března 2023

Havlová chce vyšší odškodné za nepravdivý článek, podala...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 3. 2023  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová podala ústavní stížnost ve sporu s vydavatelským domem Bauer Media. České televizi to potvrdila mluvčí Ústavního soudu Kamila Abbasi. Havlová se tak brání proti rozhodnutí Nejvyššího soudu, podle kterého nemá nárok na dalších 2,8 milionu korun jako odškodnění za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy umíral její manžel, bývalý prezident Václav Havel. Vrchní soud jí za nepravdivý článek už v minulosti pravomocně přiznal nárok na 1,2 milionu korun.

20. února 2023

Havlová další miliony ve sporu o nepravdivý článek o milenci...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 20. 2. 2023  •  Dagmar Havlová  •  2

Herečka Dagmar Havlová nemá nárok na vyšší odškodnění ve sporu s vydavatelským domem Bauer Media, rozhodl Nejvyšší soud. České televizi to sdělil mluvčí Městského soudu v Praze Adam Wenig. Vrchní soud jí už v minulosti přiznal 1,2 milionu jako odškodnění za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy umíral její manžel, bývalý prezident Václav Havel. Havlová se prostřednictvím dovolání domáhala dalších 2,8 milionu. Tomu Nejvyšší soud nevyhověl.

5. února 2023

Vojenská přehlídka při inauguraci nebude, zvažuje se účast...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 5. 2. 2023  •  Dagmar Havlová  •  4

Vojenská přehlídka podle budoucí hradní kancléřky Jany Vohralíkové nebude součástí inaugurace zvoleného prezidenta Petra Pavla, který byl představitelem české armády a NATO. Pozváni na inauguraci budou oba Pavlovi předchůdci, tedy Miloš Zeman a Václav Klaus i s manželkami, stejně jako vdova po prvním českém prezidentovi Dagmar Havlová.

První detaily inaugurace Pavla: Kdo všechno bude pozvaný a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 5. 2. 2023  •  Dagmar Havlová  •  6

Vojenská přehlídka podle budoucí hradní kancléřky Jany Vohralíkové nebude součástí inaugurace zvoleného prezidenta Petra Pavla, který byl představitelem české armády a NATO. Pozváni na inauguraci budou oba Pavlovi předchůdci, tedy Miloš Zeman a Václav Klaus i s manželkami, stejně jako vdova po prvním českém prezidentovi Dagmar Havlová. Vohralíková to uvedla na dotazy ČTK.

28. ledna 2023

KVÍZ: Skromnost i opulentní luxus. Víte, v jakých autech...

Zdroj Deník.cz - Auto ze dne 28. 1. 2023  •  Dagmar Havlová  •  1

Už jste na silnici potkali Petru Kvitovou, Lucii Borhyovou nebo Dagmar Havlovou? Možná ano a ani o tom nevíte. V našem kvízu se dozvíte, po jakých autech se dívat. 

25. ledna 2023

Havlová o osudném rozhodnutí svého otce: Kdyby se nevzepřel...

Zdroj Blesk.cz ze dne 25. 1. 2023  •  Dagmar Havlová  •  1

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) se narodila do silně věřící rodiny, a náboženství je velmi ovlivňovalo. Její otec se měl dokonce stát knězem, a kdyby si tvrdě nestál za svým, herečka by se nejspíš vůbec nenarodila.

29. prosince 2022

Bolestné vzpomínky Dagmar Havlové: V těžkých chvílích musela...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 12. 2022  •  Dagmar Havlová  •  2

Česká televize včera odvysílala pohádku Šťastný smolař, kde si Dagmar Havlová (69) zahrála Štěstěnu. Jenže ona sama v době natáčení prožívala ten nejhlubší smutek. Umíral jí manžel a český prezident Václav Havel  (†75) .

30. září 2022

Dagmar Havlová po zlomenině kotníku: Skončila na vozíku!

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  3

Jedno špatné došlápnutí a noha v gypsu! Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) si před týdnem vyšla na procházku a zvrtla si kotník. Dostala plastovou ortézu, ale na nohu nesmí došlápnout, a tak k venčení své fenky Grace využívá invalidní vozíček.

24. září 2022

Šťastná Dagmar Havlová: Nečekané dědictví po Gottovi!

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  5

Sedm let působila Aneta Stolzová tak trochu jako ochranný štít Karla Gotta (†80). Letos na konci června se rozhodla skončit a věnovat se jiným projektům. Dlouho jí to ale nevydrželo, protože dostala nabídku, která se neodmítá. Je novou pravou rukou Dagmar Havlové (69)! 

7. září 2022

Cenu Vize 97 převzali manželé Hadravovi. Nadace Havlových...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Za společnou vědeckou práci v dějinách astronomie a překlady klasických astronomických děl obdrželi Petr Hadrava a Alena Hadravová Cenu Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Podle předsedkyně správní rady nadace Dagmar Havlové svým dílem a vizí překročili tradiční rámec vědeckého poznání. Noví laureáti Ceny Vize 97 považují rozhodnutí nadace vyznamenat je za zadostiučinění a důkaz, že jejich práce má co říci i mimo úzký okruh expertů.

2. září 2022

Móda z galavečera: Sexy Maxová i těhotná Perkausová. Zvolte...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  2

Ve Španělském sále Pražského hradu se konalo světové finále modelingové soutěže Elite Model Look, následované afterparty v SaSaZu. Podívejte se, jaké róby vynesly Dagmar Havlová či těhotná Eva Perkausová. Hlasujte, která z dam podle vás vypadala nejlépe. Outfity ohodnotil stylista Jakub Eliáš.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.