Index vlivu Dagmar Havlová - Index vlivu v kultuře

 
 

Dagmar Havlová emotivně o smrti Abrháma (†82): Syn Jozífek tátu dochoval!

Někdejší první dámu ČR Dagmar Havlovou (69) loni v červnu zdrtila zpráva o náhlé smrti její dlouholeté přítelkyně Libuše Šafránkové (†68). 11 měsíců po skonu Libušky za ní do nebe odešel také milovaný manžel, par excellence herec Josef Abrahám (†82).

Dagmar Havlová aktuálně...

Pořadí: 3Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
3.1Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
7.2Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
7.20Vliv / význam klesá
 

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední týden


Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Dagmar Havlová v poslední době

 

17. května 2022

Dagmar Havlová emotivně o smrti Abrháma (†82): Syn Jozífek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 5. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Někdejší první dámu ČR Dagmar Havlovou (69) loni v červnu zdrtila zpráva o náhlé smrti její dlouholeté přítelkyně Libuše Šafránkové (†68). 11 měsíců po skonu Libušky za ní do nebe odešel také milovaný manžel, par excellence herec Josef Abrahám (†82).

27. dubna 2022

Slzy tří dcer Albrightové na pohřbu: Maminko, jsme ti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Anne, Alice a Katherine. Vystoupení tří dcer Madeleine Albrightové přineslo řadu velmi emotivních momentů na pohřbu jejich milované maminky, na který ve Washingtonu vyrazili i prezident Biden či manželé Obamovi či Clintonovi. A také česká delegace včetně Dagmar Havlové. Dcery pražské rodačky Albrightové přinesly intimní zpověď potomků jedné z nejvýznamnějších diplomatek novodobé světové historie. Nejednou prolitou slzami. A také vzpomínkami na rodiště jejich matky - Prahu - a na to, jak vyrůstaly na českých knedlících.

12. dubna 2022

Havlová (69) v posteli v sametovém župánku! Jsi k zulíbání,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) vyvolala fotkou z postele pozdvižení. Herečka se pochlubila, že si před spaním ráda čte, ale všechny víc zaujal její sametový župan a též svěží tvář bez nánosu líčidel. 

4. dubna 2022

Dagmar Havlová na snímku starém 52 let: Křehká krása teprve...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová (69) sice není ve věku průměrných influencerek, je ale pravdou, že je na sociálních sítích aktivnější a sledovanější než mnohé z nich. A hlavě moc dobře ví, co mají její followeři rádi – například retro snímky z minulosti. Ty vždycky zaberou.

31. března 2022

Soud potvrdil Havlové milionové odškodnění za nepravdivé...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Pražský vrchní soud přiznal herečce Dagmar Havlové 1,2 milionu korun jako odškodnění za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy umíral její manžel, bývalý prezident Václav Havel. Rozsudek je pravomocný. Informaci ČT potvrdila mluvčí vrchního soudu Simona Heranová. Odškodnění musí zaplatit vydavatelství Bauer Media, které text zveřejnilo v bulvárním časopise Pestrý svět. Havlová nakonec dostane zhruba třikrát méně, než jí původně vrchní soud přiznal. Do případu totiž zasáhl Nejvyšší soud.

21. března 2022

Herec Václav Kopta křepčil v Tváři: Rozjel sexy tanec! Jako...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Neskutečné vystoupení opět předvedl Václav Kopta (56) v show Tvoje tvář má známý hlas. Herec se přeměnil v bývalou dámu Dagmar Havlovou (68) a předvedl sexy taneček ve stříbrných „hromnicích“ a zrzavém háru.

6. března 2022

Oslnivá Havlová prchla ze Lvů jako první: Proč nakonec...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Jako pohádková Popelka byla letos na Českých lvech herečka Dagmar Havlová (68). Ještě ani pořádně neskončil přímý přenos slavnostního udílení cen filmové a televizní akademie, a ona už pospíchala do předem připraveného vozu a tradá pryč...

4. ledna 2022

Je mi smutno. Vzpomínám a nezapomínám, napsala Havlová k...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 4. 1. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Před dvaceti pěty lety se prezident Václav Havel podruhé oženil. Bývalá první dáma Dagmar Havlová na sociálních sítích zavzpomínala na svou maminku a vzpomněla i na výročí svatby, které by s manželem oslavili.

27. prosince 2021

Washington poctil Havla památníkem

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 27. 12. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Washington - V areálu Georgetownské univerzity ve Washingtonu odhalili pomník, který bude připomínat bývalého českého prezidenta a někdejšího protikomunistického disidenta Václava Havla. Je to lavička s lípou. Slavnostního odhalení se zúčastnila řada známých osobností, jež měly k Havlovi blízko - kupříkladu Dagmar Havlová, Tomáš Halík, Šimon Pánek nebo Madeleine Albrightová.

24. prosince 2021

Kuriozity slavných komedií: Bobek odmítl hit, Kopta lhal a...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 24. 12. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Na staré české komedie se můžeme dívat stále dokola, protože jsou zkrátka nesmrtelné. Věděli jste ale, že i snímek Sněženky a machři byl zakázán kvůli pití alkoholu? Či v jakém filmu si poprvé zahrála Dagmar Veškrnová Havlová? A proč byli z Vrchní, prchni! vystřiženi Menšík, Brodský, Bohdalová, Brzobohatý nebo Suchý?

17. prosince 2021

Václav by se s dneškem vypořádal psaním strašně dobrých her,...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 12. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Václav Havel, první prezident samostatné České republiky, zemřel před deseti lety. O tom, jak u světových státníků, ale i u mladé generace rezonuje jeho odkaz, nebo o tom, jakým způsobem by se Havel jako dramatik a spisovatel vyrovnával s dnešní dobou, mluvil v pořadu Události, komentáře Jakub Železný s bývalou první dámou Dagmar Havlovou.

22. září 2021

Neúnavná Dagmar Havlová (68): Kvůli lavičce jela až do Peru!

Zdroj Blesk.cz ze dne 22. 9. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Vůbec první lavičku Václava Havla (†75) v Latinské Americe odhalila bývalá první dáma v peruánské Limě.

21. červenece 2021

Spása od Dagmar Havlové: Do Hrušek odvezla 700 tisíc!

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 7. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (68) má srdce na správném místě, a tak dík své nadaci přispěla obci Hrušky postižené tornádem 700 tisíc korun.

26. června 2021

Mareš, Havlová, Ztracený a další známé osobnosti pomáhají...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 26. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Celebrity se rozhodly využít svého vlivu a na sociálních sítích vyzývají k pomoci jižní Moravě, kterou zasáhlo ničivé tornádo. Herci, zpěváci a influenceři propagují transparentní účty, kam mohou Češi přispět na pomoc postiženým, Marek Ztracený a Dagmar Havlová rovnou založili sbírky prostřednictvím vlastních nadací a Leoš Mareš svůj koncert Staré pecky uspořádá jako benefici.

13. června 2021

Havlová vzteky bez sebe! Dům, kde žili s Václavem (†75), se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Po smrti manžela, prezidenta Václava Havla (†75) zůstala v obrovské vile v Dělostřelecké ulici Dagmar Havlová (68) sama. V poslední době jí společnost nedělá jenom pes a zvané návštěvy, ale i davy turistů pod okny! 

10. června 2021

Smrt Šafránkové (†68) zlomila Havlovou: Holčičko moje!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Byly stejně staré, obě pocházely z Moravy a obě studovaly herectví u Stanislava Zindulky (†86). Někdejší první dáma ČR Dagmar Havlová (68) je náhlou smrtí Libuše Šafránkové (†68) doslova otřesena. „Holčičko moje,“ pláče.

8. června 2021

Cichanouská si užívá Česka s ochrankou: Zemanovo přání a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Prezident Miloš Zeman vyjádřil představitelce běloruské opozice Svjatlaně Cichanouské osobní podporu a ocenil její odvahu. Opozici popřál vítězství v boji s posledním evropským diktátorem. Po přijetí na zámku v Lánech to na twitteru uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Setkala se i s Dagmar Havlovou a mluvily spolu o jejím muži, bývalém prezidentovi ČR. Jeho poslední dopis prý patřil běloruským disidetům. Na stole nechyběly chlebíčky. Sešla se i s premiérem Andrejem Babišem (ANO), probírali i osud adrženého novináře Ramana Prataseviče. Návštěvu Cichanouské doprovázejí zpřísněná bezpečnostní opatření. I když na ni neměla automatický nárok, policie jí přidělila ochranku. 

10. května 2021

Přípitek na pohřbu Ivana M. Havla (†82), Havlová s kyticí i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Rodina i přátelé se v pondělí rozloučili s Ivanem Havlem, smuteční obřad probíhal od 14:00 ve Velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích. Uznávaný vědec a mladší bratr někdejšího disidenta a pozdějšího československého a českého prezidenta Václava Havla zemřel v neděli 25. dubna. Bylo mu 82 let. Už před obřadem někteří ze smutečních hostů na Ivana M. Havla zavzpomínali. Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) například prohlásil: „Nebe má jisté“. Necelou hodinu po začátku pak přišel přípitek na počest Ivana M. Havla, švagrová Dagmar Havlová dorazila v klobouku a s kyticí i za bratra Václava (†75).

8. května 2021

Havlová se nechala „nerada“ naočkovat a je jí zle: Za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová (68) se navzdory svému přesvědčení naočkovala. První dávka vakcíny jí dala pořádně zabrat, za velice nepříjemné nežádoucí účinky si ale prý může sama!

7. května 2021

Havlové je po očkování špatně. Nerada jsem se podřídila...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Dagmar Havlová (68) se fanouškům na sociálních sítích svěřila s tím, že jí momentálně není dobře. Po první dávce vakcíny proti covidu-19 dostala horečku. Navíc se prý očkovat ani nechtěla.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.