Index vlivu Dagmar Havlová - Index vlivu v kultuře

 
 

Dagmar Havlová po zlomenině kotníku: Skončila na vozíku!

Jedno špatné došlápnutí a noha v gypsu! Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) si před týdnem vyšla na procházku a zvrtla si kotník. Dostala plastovou ortézu, ale na nohu nesmí došlápnout, a tak k venčení své fenky Grace využívá invalidní vozíček.

Dagmar Havlová aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
5.24Vliv / význam roste
 

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Dagmar Havlová v poslední době

 

30. září 2022

Dagmar Havlová po zlomenině kotníku: Skončila na vozíku!

Zdroj Blesk.cz ze dne 30. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Jedno špatné došlápnutí a noha v gypsu! Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) si před týdnem vyšla na procházku a zvrtla si kotník. Dostala plastovou ortézu, ale na nohu nesmí došlápnout, a tak k venčení své fenky Grace využívá invalidní vozíček.

24. září 2022

Šťastná Dagmar Havlová: Nečekané dědictví po Gottovi!

Zdroj Blesk.cz ze dne 24. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  2

Sedm let působila Aneta Stolzová tak trochu jako ochranný štít Karla Gotta (†80). Letos na konci června se rozhodla skončit a věnovat se jiným projektům. Dlouho jí to ale nevydrželo, protože dostala nabídku, která se neodmítá. Je novou pravou rukou Dagmar Havlové (69)! 

7. září 2022

Cenu Vize 97 převzali manželé Hadravovi. Nadace Havlových...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 7. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Za společnou vědeckou práci v dějinách astronomie a překlady klasických astronomických děl obdrželi Petr Hadrava a Alena Hadravová Cenu Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97. Podle předsedkyně správní rady nadace Dagmar Havlové svým dílem a vizí překročili tradiční rámec vědeckého poznání. Noví laureáti Ceny Vize 97 považují rozhodnutí nadace vyznamenat je za zadostiučinění a důkaz, že jejich práce má co říci i mimo úzký okruh expertů.

2. září 2022

Móda z galavečera: Sexy Maxová i těhotná Perkausová. Zvolte...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 2. 9. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Ve Španělském sále Pražského hradu se konalo světové finále modelingové soutěže Elite Model Look, následované afterparty v SaSaZu. Podívejte se, jaké róby vynesly Dagmar Havlová či těhotná Eva Perkausová. Hlasujte, která z dam podle vás vypadala nejlépe. Outfity ohodnotil stylista Jakub Eliáš.

29. srpna 2022

Dagmar Havlová po odchodu z divadla: Spor s Töpferem kvůli...

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  2

Odchod bývalé první dámy Dagmar Havlové (69) z vinohradského divadla nebyl po dlouhých 43 letech zalitý sluncem, jak by se mohlo zdát! Svědčí o tom naprosto rozporuplná vyjádření ředitele scény Tomáš Töpfera (71) a samotné herečky. Ta si dokonce přisadila, když řekla, co jí vlastně k rozhodnutí na Vinohradech skončit, přimělo.

Dagmar Havlová po výpovědi: Nečekaná nabídka!

Zdroj Blesk.cz ze dne 29. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Jakmile Dagmar Havlová (69) ukončila po 43 letech své stálé angažmá a následné hostování v Divadle na Vinohradech, začala dostávat nabídky od jiných scén! Jedna z nich podle informací deníku Aha! přišla i od nejproslulejšího divadla, ze samotné zlaté kapličky.

23. srpna 2022

STALO SE DNES: Zeman přijal české velvyslance, Havlová končí...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 23. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Prezident Miloš Zeman v úterý přijal na Pražském hradě české velvyslance. Kritička šéfa hnutí ANO při pondělní návštěvě Kopřivnice je místní politička, která kandiduje v komunálních volbách za KDU-ČSL. Dagmar Havlová končí v Divadle na Vinohradech. Šéf Lán Miloš Balák dostal od soudu nový trest. Ukrajinci zasáhli v Doněcku na východní Ukrajině budovu správy separatistické Doněcké lidové republiky. Přinášíme přehled úterních událostí.

Havlová definitivně skončila v Divadle na Vinohradech. Už...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 23. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová definitivně ukončila spolupráci s Divadlem na Vinohradech, kde začala působit v roce 1979. Její poslední rolí byla milionářka Klára v inscenaci Návštěva staré dámy. V divadle nyní již nebude ani hostovat. Bývalá první dáma své rozhodnutí potvrdila deníku Aha!

„V nejlepším odejít.“ Dagmar Havlová opustila Divadlo na...

Zdroj ČT 24 - Kultura ze dne 23. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová po více než čtyřiceti letech opustila Divadlo na Vinohradech. Její poslední rolí byla milionářka Klára v inscenaci Návštěva staré dámy, hra už se ale v repertoáru nové sezony neobjevuje. Svůj odchod z Vinohrad potvrdila Havlová bulvárnímu deníku Aha! S hraním ale odchodem z jeviště nekončí.

4. srpna 2022

Havlová usiluje o další miliony za nepravdivý článek o...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 8. 2022  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová podala dovolání ve sporu s vydavatelským domem Bauer Media. Vrchní soud jí pravomocně přiznal 1,2 milionu korun jako odškodnění za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy umíral její manžel, bývalý prezident Václav Havel. Někdejší první dáma však požaduje ještě dalších 2,8 milionu korun. Na dotaz České televize to uvedl mluvčí Městského soudu v Praze Adam Wenig. Věc nyní dostane na stůl Nejvyšší soud. Ten přitom před dvěma lety už do případu zasáhl a rozhodl částečně ve prospěch vydavatelství.

6. června 2022

Na poslední cestu vyprovázely Josefa Abrháma vzpomínky...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 6. 6. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Desítky lidí se při bohoslužbě v kostele svaté Anežky České na pražském Spořilově rozloučily s hercem Josefem Abrhámem. Jeden z nejpopulárnějších českých herců zemřel 16. května. Po mši v zaplněném kostele na svého kolegu zavzpomínali na přání Josefa Abrháma mladšího herečky Dagmar Havlová, Eliška Balzerová a Iva Janžurová a herec a režisér Jan Kačer. Za rakví vynášenou z kostela zněl dlouhý potlesk

Lidé se loučili s Josefem Abrhámem. Na obřadu promluvily...

Zdroj Deník.cz - Kultura ze dne 6. 6. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Desítky lidí se v pondělí při bohoslužbě v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově rozloučily s hercem Josefem Abrhámem. Jeden z nejpopulárnějších českých herců poslední doby zemřel 16. května ve věku 82 let. Do kostela přišlo mnoho jeho hereckých kolegů. Po mši v zaplněném kostele na svého kolegu zavzpomínaly na přání Josefa Abrháma mladšího herečky Dagmar Havlová, Eliška Balzerová a Iva Janžurová a herec a režisér Jan Kačer. Za rakví vynášenou z kostela zněl dlouhý potlesk.

Josefe, Josífku. Na loučení s Abrhámem mluvily Balzerová i...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 6. 6. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Kostel sv. Anežky České v Praze na Spořilově hostí poslední rozloučení s hercem Josefem Abrhámem, který zemřel 16. května ve věku 82 let. Mše je přístupná veřejnosti, kostel se ovšem zcela zaplnil pozvanými hosty, mezi kterými nechybí přední čeští herci a režiséři. Po obřadu promluvily herečky Dagmar Havlová, Eliška Balzerová a Iva Janžurová. Server iDNES.cz nabízí smuteční událost v přímém přenosu.

17. května 2022

Dagmar Havlová emotivně o smrti Abrháma (†82): Syn Jozífek...

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 5. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Někdejší první dámu ČR Dagmar Havlovou (69) loni v červnu zdrtila zpráva o náhlé smrti její dlouholeté přítelkyně Libuše Šafránkové (†68). 11 měsíců po skonu Libušky za ní do nebe odešel také milovaný manžel, par excellence herec Josef Abrahám (†82).

27. dubna 2022

Slzy tří dcer Albrightové na pohřbu: Maminko, jsme ti...

Zdroj Blesk.cz ze dne 27. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Anne, Alice a Katherine. Vystoupení tří dcer Madeleine Albrightové přineslo řadu velmi emotivních momentů na pohřbu jejich milované maminky, na který ve Washingtonu vyrazili i prezident Biden či manželé Obamovi či Clintonovi. A také česká delegace včetně Dagmar Havlové. Dcery pražské rodačky Albrightové přinesly intimní zpověď potomků jedné z nejvýznamnějších diplomatek novodobé světové historie. Nejednou prolitou slzami. A také vzpomínkami na rodiště jejich matky - Prahu - a na to, jak vyrůstaly na českých knedlících.

12. dubna 2022

Havlová (69) v posteli v sametovém župánku! Jsi k zulíbání,...

Zdroj Blesk.cz ze dne 12. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (69) vyvolala fotkou z postele pozdvižení. Herečka se pochlubila, že si před spaním ráda čte, ale všechny víc zaujal její sametový župan a též svěží tvář bez nánosu líčidel. 

4. dubna 2022

Dagmar Havlová na snímku starém 52 let: Křehká krása teprve...

Zdroj Blesk.cz ze dne 4. 4. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Herečka Dagmar Havlová (69) sice není ve věku průměrných influencerek, je ale pravdou, že je na sociálních sítích aktivnější a sledovanější než mnohé z nich. A hlavě moc dobře ví, co mají její followeři rádi – například retro snímky z minulosti. Ty vždycky zaberou.

31. března 2022

Soud potvrdil Havlové milionové odškodnění za nepravdivé...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 31. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Pražský vrchní soud přiznal herečce Dagmar Havlové 1,2 milionu korun jako odškodnění za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy umíral její manžel, bývalý prezident Václav Havel. Rozsudek je pravomocný. Informaci ČT potvrdila mluvčí vrchního soudu Simona Heranová. Odškodnění musí zaplatit vydavatelství Bauer Media, které text zveřejnilo v bulvárním časopise Pestrý svět. Havlová nakonec dostane zhruba třikrát méně, než jí původně vrchní soud přiznal. Do případu totiž zasáhl Nejvyšší soud.

21. března 2022

Herec Václav Kopta křepčil v Tváři: Rozjel sexy tanec! Jako...

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Neskutečné vystoupení opět předvedl Václav Kopta (56) v show Tvoje tvář má známý hlas. Herec se přeměnil v bývalou dámu Dagmar Havlovou (68) a předvedl sexy taneček ve stříbrných „hromnicích“ a zrzavém háru.

6. března 2022

Oslnivá Havlová prchla ze Lvů jako první: Proč nakonec...

Zdroj Blesk.cz ze dne 6. 3. 2022  •  Dagmar Havlová  •  1

Jako pohádková Popelka byla letos na Českých lvech herečka Dagmar Havlová (68). Ještě ani pořádně neskončil přímý přenos slavnostního udílení cen filmové a televizní akademie, a ona už pospíchala do předem připraveného vozu a tradá pryč...

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.