Index vlivu Dagmar Havlová - Index vlivu v kultuře

 
 

Spása od Dagmar Havlové: Do Hrušek odvezla 700 tisíc!

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (68) má srdce na správném místě, a tak dík své nadaci přispěla obci Hrušky postižené tornádem 700 tisíc korun.

Dagmar Havlová aktuálně...

Pořadí: 2Index vlivu:
Týdenní vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Měsíční vliv
PořadíIndexTrend
-0Vliv / význam zůstává nezmeněn
Roční vliv
PořadíIndexTrend
9.15Vliv / význam klesá
 

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední měsíc

Jak nás Dagmar Havlová ovlivňuje poslední rok

Články, kde se vyskytuje Dagmar Havlová v poslední době

 

21. červenece 2021

Spása od Dagmar Havlové: Do Hrušek odvezla 700 tisíc!

Zdroj Blesk.cz ze dne 21. 7. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (68) má srdce na správném místě, a tak dík své nadaci přispěla obci Hrušky postižené tornádem 700 tisíc korun.

26. června 2021

Mareš, Havlová, Ztracený a další známé osobnosti pomáhají...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 26. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Celebrity se rozhodly využít svého vlivu a na sociálních sítích vyzývají k pomoci jižní Moravě, kterou zasáhlo ničivé tornádo. Herci, zpěváci a influenceři propagují transparentní účty, kam mohou Češi přispět na pomoc postiženým, Marek Ztracený a Dagmar Havlová rovnou založili sbírky prostřednictvím vlastních nadací a Leoš Mareš svůj koncert Staré pecky uspořádá jako benefici.

13. června 2021

Havlová vzteky bez sebe! Dům, kde žili s Václavem (†75), se...

Zdroj Blesk.cz ze dne 13. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Po smrti manžela, prezidenta Václava Havla (†75) zůstala v obrovské vile v Dělostřelecké ulici Dagmar Havlová (68) sama. V poslední době jí společnost nedělá jenom pes a zvané návštěvy, ale i davy turistů pod okny! 

10. června 2021

Smrt Šafránkové (†68) zlomila Havlovou: Holčičko moje!...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Byly stejně staré, obě pocházely z Moravy a obě studovaly herectví u Stanislava Zindulky (†86). Někdejší první dáma ČR Dagmar Havlová (68) je náhlou smrtí Libuše Šafránkové (†68) doslova otřesena. „Holčičko moje,“ pláče.

8. června 2021

Cichanouská si užívá Česka s ochrankou: Zemanovo přání a...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 6. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Prezident Miloš Zeman vyjádřil představitelce běloruské opozice Svjatlaně Cichanouské osobní podporu a ocenil její odvahu. Opozici popřál vítězství v boji s posledním evropským diktátorem. Po přijetí na zámku v Lánech to na twitteru uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Setkala se i s Dagmar Havlovou a mluvily spolu o jejím muži, bývalém prezidentovi ČR. Jeho poslední dopis prý patřil běloruským disidetům. Na stole nechyběly chlebíčky. Sešla se i s premiérem Andrejem Babišem (ANO), probírali i osud adrženého novináře Ramana Prataseviče. Návštěvu Cichanouské doprovázejí zpřísněná bezpečnostní opatření. I když na ni neměla automatický nárok, policie jí přidělila ochranku. 

10. května 2021

Přípitek na pohřbu Ivana M. Havla (†82), Havlová s kyticí i...

Zdroj Blesk.cz ze dne 10. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Rodina i přátelé se v pondělí rozloučili s Ivanem Havlem, smuteční obřad probíhal od 14:00 ve Velké obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích. Uznávaný vědec a mladší bratr někdejšího disidenta a pozdějšího československého a českého prezidenta Václava Havla zemřel v neděli 25. dubna. Bylo mu 82 let. Už před obřadem někteří ze smutečních hostů na Ivana M. Havla zavzpomínali. Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) například prohlásil: „Nebe má jisté“. Necelou hodinu po začátku pak přišel přípitek na počest Ivana M. Havla, švagrová Dagmar Havlová dorazila v klobouku a s kyticí i za bratra Václava (†75).

8. května 2021

Havlová se nechala „nerada“ naočkovat a je jí zle: Za...

Zdroj Blesk.cz ze dne 8. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Dagmar Havlová (68) se navzdory svému přesvědčení naočkovala. První dávka vakcíny jí dala pořádně zabrat, za velice nepříjemné nežádoucí účinky si ale prý může sama!

7. května 2021

Havlové je po očkování špatně. Nerada jsem se podřídila...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 7. 5. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Dagmar Havlová (68) se fanouškům na sociálních sítích svěřila s tím, že jí momentálně není dobře. Po první dávce vakcíny proti covidu-19 dostala horečku. Navíc se prý očkovat ani nechtěla.

26. dubna 2021

Dojemná slova Dagmar Havlové po smrti švagra Ivana (†82):...

Zdroj Blesk.cz ze dne 26. 4. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Šťastný let do klidu nebes popřála Ivanu Miloši Havlovi (†82) vdova po jeho bratrovi Dagmar Havlová. V příspěvku na instagramu zmínila, že smutná doba si bere ty nejmoudřejší a nejbezbrannější z nás. Zároveň vyjádřila soustrast manželce a také dvěma synům z Havlova prvního manželství. Bratr exprezidenta Václava Havla zemřel v neděli, podle informací Blesk Zpráv ho našli mrtvého ve vaně.

17. ledna 2021

Eva Holubová vyděsila Dagmar Havlovou: Strach o zdraví! 

Zdroj Blesk.cz ze dne 17. 1. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Herečka Eva Holubová (61) je žena činu, která se jen tak něčeho nezalekne, a tak se po vzoru ostatních rozhodla vyzkoušet mrazivé otužování ve sněhu, kterého se v našich končinách vyskytlo poslední dny více než dost. Když to ale viděla bývalá první dáma Dagmar Havlová (67), úplně v pořádku se jí to nezdálo!

4. ledna 2021

O odškodnění za článek o Havlové se bude znovu rozhodovat....

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 4. 1. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Nejvyšší soud (NS) zrušil verdikt, podle kterého mělo vydavatelství Bauer Media vyplatit herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun. Výše odškodnění za článek v bulvárním Pestrém světě výrazně převýšila náhrady přiznávané za jiné zásahy do osobnostních práv, což byla podle NS chyba. Znovu musí rozhodovat Vrchní soud v Praze, vyplývá z rozhodnutí zpřístupněného na úřední desce.

NS zrušil verdikt, který přiznal Havlové čtyři miliony za...

Zdroj Zprávy z ČR ze dne 4. 1. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Brno - Nejvyšší soud (NS) zrušil verdikt, podle kterého mělo vydavatelství Bauer Media vyplatit herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun. Výše odškodnění za článek v bulvárním...

3. ledna 2021

To jsou naši sousedé! Drsná komedie Vlastníci s Voříškovou...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Zatímco novoroční Aristokratka na České televizi diváky rozdělila do dvou táborů, sobotní Vlastníci, další žhavá tuzemská novinka, doslova nadchla. Film s Dagmar Havlovou (67), Terezou Ramba Voříškovou (31), Jiřím Lábusem (70) nebo Vojtou Kotkem (32) v rolích vlastníků jednotek bytového družstva navíc deklasovala pořady konkurenčních stanic.

Televizní premiéra Vlastníci: Voříšková a Havlová pak...

Zdroj Blesk.cz ze dne 3. 1. 2021  •  Dagmar Havlová  •  0

Česko vidělo v televizní premiéře kinohit roku 2019 Vlastníci! Málokdo přitom ví, že hlavní hvězdy filmu Tereza Ramba Voříšková (31) a Dagmar Havlová (67) jsou kamarádky, které se dříve tajně setkávaly v autě a řešily spolu zásadní životní záležitosti.

26. listopadu 2020

Hlídám, aby jméno Václav Havel pomáhalo

Zdroj Hospodářské noviny ze dne 26. 11. 2020  •  Dagmar Havlová  •  0

Od doby, kdy před 23 lety založila Dagmar Havlová se svým mužem Nadaci VIZE 97, se přístup společnosti k neziskovým organizacím změnil. Podle herečky a filantropky se zlepšuje, i když pomalu. A to navzdory rétorice některých politiků, kteří se proti...

28. srpna 2020

Misska Nováčková prchá z Dánska! Pomocnou ruku jí podala...

Zdroj Blesk.cz ze dne 28. 8. 2020  •  Dagmar Havlová  •  2

I když spolu chodili dva a půl roku, až letos v lednu se Jitka Nováčková (28) přestěhovala za svým partnerem, fotbalistou Timem Sparvem (33) do Dánska. Sotva se ale zabydlela, tak balí kufry. 

31. červenece 2020

Dagmar Havlová: Jako první dáma jsem musela být neustále ve...

Zdroj Zprávy iDNES.cz - Přehled nejnovějších událostí z domova i ze světa ze dne 31. 7. 2020  •  Dagmar Havlová  •  1

Dokáže zahrát náročné divadelní role i komediální filmové postavy. Neúnavně vede svou nadaci, a když je potřeba, sedne i k šicímu stroji. Dagmar Havlová je žena mnoha tváří, ale ve všem, co dělá, nikdy neztrácí noblesu první dámy. A to dokonce ani na sociálních sítích.

Dagmar Havlová: Jako první dáma jsem musela být neustále ve...

Zdroj OnaDnes.cz - Čtení o ženách, jaké opravdu jsou ze dne 31. 7. 2020  •  Dagmar Havlová  •  1

Dokáže zahrát náročné divadelní role i komediální filmové postavy. Neúnavně vede svou nadaci, a když je potřeba, sedne i k šicímu stroji. Dagmar Havlová je žena mnoha tváří, ale ve všem, co dělá, nikdy neztrácí noblesu první dámy. A to dokonce ani na sociálních sítích.

21. červenece 2020

Havel je plnokrevný příběh, řekla o filmu bývalá první dáma...

Zdroj Revue iDNES.cz - Revue o životě slavných ze dne 21. 7. 2020  •  Dagmar Havlová  •  1

Jeden z prvních českých filmů, který se do distribuce dostává po koronavirové krizi a nouzovém stavu, je snímek Havel. Titulní roli hraje Viktor Dvořák a Olgu Havlovou, první manželku bývalého prezidenta, Anna Geislerová. Film, jenž přijde do kin 23. července, měl slavnostní premiéru v úterý a nechyběla na ní ani Dagmar Havlová.

17. červenece 2020

Překvapila mě Havlova pracovitost, říká autor jeho...

Zdroj ČT 24 - Hlavní zprávy ze dne 17. 7. 2020  •  Dagmar Havlová  •  1

Jeden z nejočekávanějších českých filmů letošního roku, snímek režiséra Slávka Horáka Havel, má za sebou novinářskou premiéru. Kromě kritiků ho už viděla i Dagmar Havlová, podle Horáka se manželce prvního polistopadového prezidenta film líbil. Přesto, že je Václav Havel především proslulý jako státník, snímek se zaměřuje na dobu před sametovou revolucí, kdy působil jako disident.

Víc článků zde...

 
 
Partneři: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.